PDA

View Full Version : ΦΙΛΤΡΟ ΓΙΑ Lc4



xaris_sm
19/05/2008, 09:42
Καλημερα,


παιδια ψαχνω να βαλω ενα ανοιχτο φιλτρο στο κτμ (lc4 640 06 με fcr) και να ανεβασω και λιγο το νουμερο του ζιγκλερ, οσο παραξενο και ας σας φαινεται η K&N δεν βγαζει φιλτροχοανη για αυτο το μοντελο (στο site δεν ειχε και τους εστειλα και email να σιγουρευτω και μου απαντησαν αρνητικα) τωρα παιζει και τα DNΑ τα οποια είναι Ελληνικα, τι λετε για αυτα?Καμια αλλη μαρκα παιζει?
Επισης κατα την γνωμη σας πιστευτε αν βαλω σιτες στο πλαστικο δεν ειναι και οτι καλυτερο για το μοτερ? θα μπαινει αρκετη σκονη? :confused:

thanks



:wave2:

xaris_sm
29/05/2008, 11:20
καποιος κατι?

Ρε Σπυρακο πετα καμια ατακα εισαι η τελευταια μου ελπιδα :rotflmao:

πλακα πλακα δεν βλεπω κινηση βαριουνται ολοι μου φενεται

dukeandthecity
29/05/2008, 12:04
dna είχα βάλει στο duke πριν το πουλήσω αλλα δεν πρόλαβα να δώ την διαρκεια ζωής του. Με το dna δεν είδα καμμια σημαντική διαφορά στην απόδοση αλλα ουτως η άλλος το είχα αγοράσει για να μην αλλάζω καθε 5.000 - 10.000 το αφρολεξ.

δεν βοηθησα και πολύ :D αλλα ο ΒΒΚ κανει πατέντα κατι τσουρέκια πανω στο σουτζουκι του και θα είναι απασχολημένος κανα μήνα.:wave2: :beer:

DUKASII
29/05/2008, 12:28
τι να σου πω ρε χαρη μου..
εγω στο δουκα μου δεν ειχα φιλτρο καθολου..τι σκονες κτλ δε ξερω..παρε ενα swifer ξερω γω..

παντως τα dna ειναι καλα αν βρεις να ταιριάζει βαλτο.


οσο για το ζιγκλερ θελει ψαξιμο μη βαλεις απλα ενα μεγαλύτερο θελει ρυθμισμα σωστο για να δουλευει καλυτερα το μοτερ.

xaris_sm
29/05/2008, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τι να σου πω ρε χαρη μου..
εγω στο δουκα μου δεν ειχα φιλτρο καθολου..τι σκονες κτλ δε ξερω..παρε ενα swifer ξερω γω..

παντως τα dna ειναι καλα αν βρεις να ταιριάζει βαλτο.


οσο για το ζιγκλερ θελει ψαξιμο μη βαλεις απλα ενα μεγαλύτερο θελει ρυθμισμα σωστο για να δουλευει καλυτερα το μοτερ.


ναι ναι σωστα κατι εμαθα και εγω μετα απο τοσα χρονια, ευκαιρια αλλαζουμε και μπουζακι τωρα ωρα του ειναι οποτε μπορουμε να το μετρησουμε σωστα

:beer:

billk
29/05/2008, 23:32
για πείτε και καμμιά πληροφορία αν υπάρχει φίλτρο τησ k&n για 690.εχει βάλει κανείς;;;τιμή - εντυπώσεις;;;;;

xaris_sm
30/05/2008, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από billk
για πείτε και καμμιά πληροφορία αν υπάρχει φίλτρο τησ k&n για 690.εχει βάλει κανείς;;;τιμή - εντυπώσεις;;;;;

Υπαρχει σιγουρα k&n για το 690,αυτο ειναι

http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=33-2515



:wave2: