PDA

View Full Version : Ζελατινα ερωτηση



hornet
21/05/2008, 08:20
Λογω ατυχους καταστασης (στουκα!) θελω νεα ζελατινα...σκεφτομαι να βαλω μια MRA vario touring....νομιζω ρε συ τακη οτι εσυ την εχεις ...για πες εντυπωσεις στα πολλα ειναι οκ;

Ευτυχως δεν εχω παθει τιποτα σωματικως αλλα η βεφα εχει γινει ολο γρατσουνιες περιμετρικα εχει παρει μουτρο (βαση οργανων,φωτων) καθρεφτες βαση μπαγκαζιερων και πισω μαρσπιε.

Με πληρωνουν ομως και αυτο ειναι το μονο καλο στην ολη υποθεση

ruyjin
21/05/2008, 09:42
τι !!!!!!!!!!!!!!!
ελα ρε Σταθη!!! μαλακια..... αλλα παλι καλα

:wave2:

kostasdirt
21/05/2008, 15:14
Πως την πάτησες? Τεσπα Εχω ακούσει πως κάνει καλή δουλειά! (ευκαιρία να φτιαχτεί κ ο καθρέπτης..)

VFoR_VEngines
21/05/2008, 16:05
Έ , μη με πείς ρέ σύ hornet ότι αυτό έγινε την Δευτέρα ? Ειδεμή όντως θα πρέπει να’τανε πολύ σκατογρουσούζα μέρα …
Μά τι πάθανε όλοι τέλος πάντων , με τις βέφες τά βάλανε ρέ γμτ ήθελα να ‘ξερα???
Πάντως αφού σωματικά την βγάλαμε καθαρή ούτε του παπά δεν το λέω…

:(

SOL-VFR-VTEC
22/05/2008, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Λογω ατυχους καταστασης (στουκα!) θελω νεα ζελατινα...σκεφτομαι να βαλω μια MRA vario touring....νομιζω ρε συ τακη οτι εσυ την εχεις ...για πες εντυπωσεις στα πολλα ειναι οκ;

Ευτυχως δεν εχω παθει τιποτα σωματικως αλλα η βεφα εχει γινει ολο γρατσουνιες περιμετρικα εχει παρει μουτρο (βαση οργανων,φωτων) καθρεφτες βαση μπαγκαζιερων και πισω μαρσπιε.

Με πληρωνουν ομως και αυτο ειναι το μονο καλο στην ολη υποθεση

ελα ρε σταθαρα....ευτυχώς που εισαι εσυ οκ....ολα τα αλλα φτιάχνονται....

οσο για την ζελατινα....για αυτο που την πήρα....μου κανει την δουλεια τησ..πολυ καλα...

και ασ λενε μερικοί..οτι δεν θα βαζαν αυτην την ζελατινα που ειναι σαν γκρουμουτσα....

ετσι ειμαι εγω ρε λαμογια..πετροπουλιωτες....με τησ τρπλετες τησ ζελατινεσ τησ βαλιτσες..και ολα
τα συμπράγκαλα..........

κοινος=ταξιδιαρης και ......κ@βλι@ρης....

σταθη...αναλογα τον αερα.....κανω το τζαμακι..πανω κατω......

ruyjin
22/05/2008, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από SOL-VFR-VTEC
ελα ρε σταθαρα....ευτυχώς που εισαι εσυ οκ....ολα τα αλλα φτιάχνονται....

οσο για την ζελατινα....για αυτο που την πήρα....μου κανει την δουλεια τησ..πολυ καλα...

και ασ λενε μερικοί..οτι δεν θα βαζαν αυτην την ζελατινα που ειναι σαν γκρουμουτσα....

ετσι ειμαι εγω ρε λαμογια..πετροπουλιωτες....με τησ τρπλετες τησ ζελατινεσ τησ βαλιτσες..και ολα
τα συμπράγκαλα..........

κοινος=ταξιδιαρης και ......κ@βλι@ρης....

σταθη...αναλογα τον αερα.....κανω το τζαμακι..πανω κατω......

προσεχώς και τέντα για τις ηλιόλουστες μέρες του καλοκαιριού!!
:D :D

:wave2:

hornet
22/05/2008, 15:28
ευχαριστω ρε τακη υστερα απο νεα εκτιμηση αλλαζω μουτρο και αριστερο φαναρι εχουν σπασει

gregorgeous89
27/05/2008, 00:23
Όχι ρε Στάθη.
Άντε περαστικά στη Βέφα σου:wave2: