PDA

View Full Version : Αττική Οδός... Άσχημο...



XJR_Billy
21/05/2008, 11:03
Ερχόμενος κατά τις 10:30 από Αττική με κατεύθυνση Μαγούλα, συνάντησα λίγο πριν την έξοδο για Εθνική τρομερή κίνηση. Λίγο πιο κάτω, δύο αυτοκίνητα.

Το ένα χωρίς κvlo, το άλλο ανάποδα στο δρόμο...

Ασθενοφόρο, αστυνομία και μια κοπέλα ξαπλωμένη πάνω στο φορείο...

Προσοχή στην κvλοταχύτητα...:( :(

Cpt. Haddock
21/05/2008, 11:07
ρε παίδες, έχει κανένα νόημα να τα αναφέρετε αυτά; :sick:

Λες και δεν τα ξέρουμε ή λες και μπορούμε να κανουμε κατι... :sad:

Εχετλαίος
21/05/2008, 11:14
Ποτέ δεν ξέρεις ποιός μπορεί πάνω στη γκ@βλα του και ενώ πάει να ανοίξει και άλλο το γκάζι να θυμηθεί το εν λόγω πόστ και να κουλάρει και να σώσει τη ζωούλα του.
Ποτέ δεν ξέρεις. Υπάρχουν και πιτσιρικάδες που διαβάζουν το φόρουμ αυτό και πρέπει να παίρνουν μυνήματα προσοχής και επικινδυνότητας των δρόμων μας.
Καλό είναι να δημοσιεύονται.:wave2:

XJR_Billy
21/05/2008, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Ποτέ δεν ξέρεις ποιός μπορεί πάνω στη γκ@βλα του και ενώ πάει να ανοίξει και άλλο το γκάζι να θυμηθεί το εν λόγω πόστ και να κουλάρει και να σώσει τη ζωούλα του.
Ποτέ δεν ξέρεις. Υπάρχουν και πιτσιρικάδες που διαβάζουν το φόρουμ αυτό και πρέπει να παίρνουν μυνήματα προσοχής και επικινδυνότητας των δρόμων μας.
Καλό είναι να δημοσιεύονται.:wave2:

Συμφωνώ και επαυξάνω:wave2:

Πρέπει να είμαστε προσγειωμένοι στις χαμηλές μας πτήσεις. Να ξέρουμε τουλάχιστον τι συμβαίνει γύρω μας...

Φίλε Εχετλαίε, η ασπίδα σου τα λέει όλα:winka:

ivecuras
02/06/2008, 21:33
Καλο ειναι να τα λεμε, αλα καλητερα ειναι να τα καταλαβενουμε .Ολοι καποια φορα στο δρομο θα εχουμε δει κατι αναλογο .Το θεμα ειναι ολοι πρεπει να προσεχουμε και να σεβομαστε αυτο που καβαλαμε.Και εγω πριν 10 χρονια περιπου ειχα κανει ενα ατοιχημα (με αμαξι ) οπου η τυχη μου χαμογελασε .Απο τοτε εχω αναθεορισει πολα πραγματα για τη ΖΩΗ.

la_villa
02/06/2008, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ρε παίδες, έχει κανένα νόημα να τα αναφέρετε αυτά; :sick:

Λες και δεν τα ξέρουμε ή λες και μπορούμε να κανουμε κατι... :sad:

την ίδια απορία είχα και εγώ...

εθισμός???ξερω κι εγώ ...χάσαμε τον μπούσουλα...
γίνονται 100αδες καθε μέρα ....

να γράψουμε μια δική μας ιστορία το καταλαβαίνω αλλά στην ψύχρα κατι άσχετο?

675
03/06/2008, 00:57
εγω ειμαι υπερ της αποψης να τονιζονται και να γραφονται , σιγουρα οχι ολα δεν ειναι δυνατον κιολας, αλλα πολλα απο αυτα πρεπει να τ ακουμε ξανα και ξανα...

ετσι κι αλλιως σχεδον κανεις μας δεν μπορει ν αντιληφθει τη πραγματικη τραγικοτητα της καταστασης αν δεν το παθει ο ιδιος ή καποιος δικος του ανθρωπος..(φτου φτου!)

απλα ειναι καλο τουλαχιστον να τα χουμε φρεσκα στο μυαλο μας κατα τη γνωμη μου..
οπως ειπε κι ενας συμφορουμιτης καποιον μπορει να σωσει μια τετοια σκεψη οσο παρατραβηγμενο κι αν ακουγεται...:wave2:

Akatanomastos
03/06/2008, 01:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
την ίδια απορία είχα και εγώ...

εθισμός???ξερω κι εγώ ...χάσαμε τον μπούσουλα...
γίνονται 100αδες καθε μέρα ....

να γράψουμε μια δική μας ιστορία το καταλαβαίνω αλλά στην ψύχρα κατι άσχετο?

νταξυ ρε παιδια, μην ειστε απολυτοι, οταν βλεπεις κατι που ταραζει τοσο πολυ θες καπου να το γραψεις-πεις

μου χει συμβει, το χω γραψει και το καταλαβαινω το παιδι


και καλυτερα να λεμε εμεις για κατι που ειδαεμε απο το να λεει καποιος αλλος την δικια μας ιστορια, σωστα?