PDA

View Full Version : Θα ηθελα να μιλησω με τον θεο του φορουμ



Σελίδες : [1] 2

AFTER
21/05/2008, 14:22
Γιατι βασικα μονο αυτος ειναι σε θεση να κρινει τι ειναι αστειο και τι οχι
Αλλα αλλωστε οταν αλλες συζητησεις καταληγουν σε σπαμ, τοτε μπορει να να ειναι οκ, ειδικα αν οι διαλογοι γινονται μεταξυ συγκεκριμενων ανθρωπων(δεν με νοιαζει ποιοι)


Αλλα τωρα ενα θρεντακι μας πειραξε, δεν πειραζει, παντα τετοια, καλα παει... :beer:

OldMan
21/05/2008, 14:23
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Ποιος σε πείραξε πάλι, κύριε Καβούρη ??? :p

byron
21/05/2008, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
δεν πειραζει, παντα τετοια, καλα παει... :beer:

Αν αναφέρεσαι στο thread για την απορία της συσκευασίας των κωλόχαρτων, έκρινα ότι το ενδιαφέρον θα ήταν περιορισμένο.

Πάντα τέτοια ² :beer:

AFTER
21/05/2008, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Αν αναφέρεσαι στο thread για την απορία της συσκευασίας των κωλόχαρτων, έκρινα ότι το ενδιαφέρον θα ήταν περιορισμένο.

Πάντα τέτοια ² :beer:

Δεν με νοιαζει, αλλα πως μπορει να ξερει καποιος αν ειναι ή οχι ενδιαφερον για τα υπολοιπα 15.000 μελη

Εχω βρει ατομα που βρηκαν τραγικο το ''κρασακι του τσου'', τι παει να πει αυτο
Υπαρχουν διαφορετικα γουστα, και τελος παντων, δεν ειχε τιποτα παραπανω απο μια δοση χαβαλε
Κανεναν δεν πειραζε και κανεναν δεν εθιγε
Εδω εχουν μεινει τοσες και τοσες αχρηστες σπαμαριες, ειδικα μαλιστα σε θρεντ τα οποια ΔΕΝ ξεκινησανε ετσι

sniper
21/05/2008, 14:39
Γιατί δεν ξεκινάγατε με πιο απλές απορίες πριν φτάσετε στο χαρτί υγείας που είναι advanced;

Ας πούμε θα μπορουσατε να ρωτήσετε: "γιατί βάζουν 12 προφυλαχτικά στις οικονομικές συσκευασίες αφου μέχρι να τα χρειαστώ όλα έχει περάσει η ημερομηνία λήξης"


Τρελό γέλιο λέμε....

Cpt. Haddock
21/05/2008, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δεν με νοιαζει, αλλα πως μπορει να ξερει καποιος αν ειναι ή οχι ενδιαφερον για τα υπολοιπα 15.000 μελη

Εχω βρει ατομα που βρηκαν τραγικο το ''κρασακι του τσου'', τι παει να πει αυτο
Υπαρχουν διαφορετικα γουστα, και τελος παντων, δεν ειχε τιποτα παραπανω απο μια δοση χαβαλε
Κανεναν δεν πειραζε και κανεναν δεν εθιγε
Εδω εχουν μεινει τοσες και τοσες αχρηστες σπαμαριες, ειδικα μαλιστα σε θρεντ τα οποια ΔΕΝ ξεκινησανε ετσι

Ρε Γιώργο, έλεος...

Ανοίγεις θρεντ που ξερεις εκ των προτέρων οτι θα στο πετσοκόψουν μονο και μονο για να βγεις μετα να γκρινιάξεις :rolleyes:

Κάνε τιποτ' άλλο ρε συ :wave2:

AFTER
21/05/2008, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Γιατί δεν ξεκινάγατε με πιο απλές απορίες πριν φτάσετε στο χαρτί υγείας που είναι advanced;

Ας πούμε θα μπορουσατε να ρωτήσετε: "γιατί βάζουν 12 προφυλαχτικά στις οικονομικές συσκευασίες αφου μέχρι να τα χρειαστώ όλα έχει περάσει η ημερομηνία λήξης"


Τρελό γέλιο λέμε....

Bγαζουν τωρα και φρεσκα προφυλακτικα που ληγουν σε 3 μερες?

:a5: :a17: :a44:

mats8282
21/05/2008, 14:41
Εγω θελω να ξερω γιατι κοψατε το θρεντ της Καλομοιρας πανω που αρχισε να γινεται ενδιαφερον


:evil: :evil: :evil: :evil:

AFTER
21/05/2008, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ρε Γιώργο, έλεος...

Ανοίγεις θρεντ που ξερεις εκ των προτέρων οτι θα στο πετσοκόψουν μονο και μονο για να βγεις μετα να γκρινιάξεις :rolleyes:

Κάνε τιποτ' άλλο ρε συ :wave2:


Συγνωμη που διακοπτω το σοβαρον φιλανθρωπικον εργον του φορουμ, δεν θα το ξανακανω

dukeandthecity
21/05/2008, 14:42
Ενημερωτικά: για τον θεό του φόρουμ να ξερετε, δεχομαι μόνο π.μ.

γιατι postαρω κατι στα Bmw να με απαντήσει ο oldman

byron
21/05/2008, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Συγνωμη που διακοπτω το σοβαρον φιλανθρωπικον εργον του φορουμ, δεν θα το ξανακανω

Μη στεναχωριέσαι.

Ανθρωποι είμαστε και λάθη κάνουμε. Και να το ξανακάνεις εδώ είμαστε :wave2:

iLia
21/05/2008, 14:50
Εγω που καταλαβα 'τον θειο του φορουμ' τι να πω? :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Λεωνίδας
21/05/2008, 14:50
δε βαριέστε μερικοί... ?

toulis
21/05/2008, 14:54
Και εγώ μέχρι τώρα για θειο νόμιζα
:confused:

AFTER
21/05/2008, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Μη στεναχωριέσαι.

Ανθρωποι είμαστε και λάθη κάνουμε. Και να το ξανακάνεις εδώ είμαστε :wave2:

Βασικα ενα ειναι το λαθος που κανω, αλλα που θα πει καποια μερα θα το σταματησω, οπως το εκαναν ηδη και πολλοι αλλοι....
Αλλα δεν μαθαινω βλεπεις.....

taxydromos
21/05/2008, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia
Εγω που καταλαβα 'τον θειο του φορουμ' τι να πω? :eyepop: :eyepop: :eyepop:

δεν ειναι ενας ο 'θειος' νομιζω, αλλα πολλοι..



'θειτσα' δεν γνωριζω καμια...:rotflmao:

sniper
21/05/2008, 15:09
Βαριέμαι και να σκεφτώ, οπότε βάζω το αρχικό ποστ που κόπηκε κι ας βγάλει ο καθένας τα δικά του συμπεράσματα.





Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Απορία της χρονιάς 2008


Παντα ειχα αυτην την απορια

Γιατι να υπαρχουν μικροτερες συσκευασιες κωλοχαρτου, των 16 ρολων

Δηλαδη αναλογικα γιατι να χαλασεις περισσοτερα χρηματα και να παρεις 2 ή 4 ρολα?

Θα πεις δηλαδη, ''α οκ, τελευταια φορα που εχεσα για φετος, του χρονου παλι''?


:a3:

XJR_Billy
21/05/2008, 15:11
Για να χωράει στο bagster!!!:lol: :lol: :lol:

dirtbird
21/05/2008, 15:13
Δηλαδή άμα σφίξουν οι ζέστες........:confused: :confused: :confused:

AFTER
21/05/2008, 15:15
Δηλαδη δεν καταλαβα
Ποιος ειπε οτι εχετε το δικαιωμα να κρινετε τι ειναι αστειο και τι οχι?
Το φορουμ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι ειναι για να ανταλλασσεται κουλτουρα, απο οπου και προερχεται αυτη

Τεσπα, δεν φταιει κανεις αλλος, εγω φταιω που καθομαι και γραφω ακομα σε αυτο το φορουμ, αλλα καλα να παθω, που πιστευω οτι ειναι οπως ηταν καποτε

CIAO

Cpt. Haddock
21/05/2008, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Το φορουμ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι ειναι για να ανταλλασσεται κουλτουρα, απο οπου και προερχεται αυτη

Αυτό που το είδες γραμμένο ρε Γιώργη; :confused:

sniper
21/05/2008, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
....
Το φορουμ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι ειναι για να ανταλλασσεται κουλτουρα, απο οπου και προερχεται αυτη

....




Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
....
Γιατι να υπαρχουν μικροτερες συσκευασιες κωλοχαρτου, των 16 ρολων

....


κρίμα που χάνουμε τέτοια κουλτούρα.....

byron
21/05/2008, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Δηλαδή άμα σφίξουν οι ζέστες........:confused: :confused: :confused:


+1

Αμάσητα θα τα καταπίνουμε τα ρολλά :rolleyes:

sniper
21/05/2008, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αυτό που το είδες γραμμένο ρε Γιώργη; :confused:

Γραμμένο εκεί που προέρχεται η κουλτούρα; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

stavrogin
21/05/2008, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Γιατι βασικα μονο αυτος ειναι σε θεση να κρινει τι ειναι αστειο και τι οχι
Αλλα αλλωστε οταν αλλες συζητησεις καταληγουν σε σπαμ, τοτε μπορει να να ειναι οκ, ειδικα αν οι διαλογοι γινονται μεταξυ συγκεκριμενων ανθρωπων(δεν με νοιαζει ποιοι)


Αλλα τωρα ενα θρεντακι μας πειραξε, δεν πειραζει, παντα τετοια, καλα παει... :beer:



ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΤΑΝΘΗΤΕ ΕΚ ΝΕΟΥ ΣΤΟΝ ΔΙΑΒΟΛΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ

Γενικα γνωριζεις ως καβασακικος οτι βαλομεθα απο παντου για την επιλογη της εταιριας του Akashi.
Δε μπορεις ρε κυριε να βγαινεις και να γραφεις ανεκδοτα για κωλοχαρτα και να δεινεις μια εικονα πως οι καβασακικοι εχουν χαμηλο πνευματικο επιπεδο.
Τα αστεια μας πρεπει να ειναι περισσοτερο εξυπνα και πνευματωδη απ'των αλλων για να δειξουμαι ακριβως πως ειμαστε ανωτεροι πνευματικα και κατ΄ επεκταση οτι εμεις διαλεξαμε τη σωστη εταιρια κι οτι ολοι οι αλλοι ειναι ηλιθιοι.

Θα μου επιτρεψεις να σου υποδειξω ,με καθε ταπεινοτητα, ενα πνευματωδες αστειο, για να παρεις μια ιδεα:
(πραγματικο γεγονος)
Ο Μυριβιλης ,ο Θεοτοκης, ο Βενεζης, κι ο Καραγατσης εχουν για πολλοστη φορα μαζευτει στο σπιτι του πρωτου (αν θυμαμαι) στην Μυτιλινη για να κανουν διακοπες αλλα και να γραψουν ενα μυθιστορημα απο κοινου,( εκδοθηκε τελικα ,και ηταν μετριο)

Τα τεσσερα λογοτεχνικα θηρια αντι να δουλευουν το βιβλιο εχουν πιασει συζητηση για γκομενοδουλειες και για ωρες σχολιαζουν στηθη και γυναικια οπισθια με αποτελεσμα ο Θεοτοκης να εχει αρχισει να δυσανασχετοι.Οποτε τους διακοπτει και τους λεει:

--Ρε παιδια δε βαρεθηκατε ολα αυτα τα ποταπα και τα ανουσια;Τι διαολο πνευματικοι ανθρωποι ειμαστε;.Ας μιλησουμε για κατι πιο βαθυ, πιο λαμπρο ,πιο μεγαλειωδες...(κατελειξε με στομφο)

και του απαντα ο Καραγατσης...

--Της μανας σου ο κ@λος.

:rotflmao: :p

sniper
21/05/2008, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
....

Τελικά τι έγινε; Αγόρασαν Ζ;

BELZEBOYLIS
21/05/2008, 16:00
μη χειρότερα.....

irinia
21/05/2008, 17:19
ΑFTER.....?? ΔΩΔΕΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΘΕΟΙ.......

Τόχω τσεκάρει προσωπικά...


Πρέπει κάποτε........ΟΜΩΣ........ καί οί Θεοί νά καταλάβουν..........ότι τό νά διαχειρίζεσαι
22000.....γνώμες.........
ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΙΑ.......
διαφορετικά,...........
μένει ό Γιώργος ,ό Πέτρος καί ό Κώτσος.........νά παίζουνε σφαλιάρες σέ συζητήσεις
ύψηλού έπιπέδου..........καί οί 21800 ...........ΜΟΥΓΚΑ.........
Είναι σάν τά νούμερα πού γράφει ή AGB......
όταν ό παππούς πάει γιά κατούρημα έπειδή έχει προστάτη καί ξεχνάει νά άλλάξει κανάλι...!!!



:wave2: :wave2:

ΜΟΖΑΡΤ
21/05/2008, 17:28
ειναι απαραδεκτο να κοβετε την συζητηση της καλομοιρας :mad: :mad: :mad:

χουντα :mad: :mad:

GIXXERAKIAS
21/05/2008, 17:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
ειναι απαραδεκτο να κοβετε την συζητηση της καλομοιρας :mad: :mad: :mad:

χουντα :mad: :mad: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vestromas
21/05/2008, 17:54
Μου μπηκε μια ιδεα με τη συζητηση. Οι Θεοι του φορουμ να κανουν δωρο στους θνητους γκοιμ, μια μερα απολυτης ελευθεριας να γραφουν οτι θελουν. Κατι σαν μπουγελοματα πριν το καλοκαιρι στο σχολειο.:rotflmao: Θα χαθει η μπαλα. Μεγαλος τζερτζελες.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

byron
21/05/2008, 21:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΑFTER.....?? ΔΩΔΕΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΘΕΟΙ.......

Τόχω τσεκάρει προσωπικά...


Πρέπει κάποτε........ΟΜΩΣ........ καί οί Θεοί νά καταλάβουν..........ότι τό νά διαχειρίζεσαι
22000.....γνώμες.........
ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΙΑ.......
διαφορετικά,...........
μένει ό Γιώργος ,ό Πέτρος καί ό Κώτσος.........νά παίζουνε σφαλιάρες σέ συζητήσεις
ύψηλού έπιπέδου..........καί οί 21800 ...........ΜΟΥΓΚΑ.........
Είναι σάν τά νούμερα πού γράφει ή AGB......
όταν ό παππούς πάει γιά κατούρημα έπειδή έχει προστάτη καί ξεχνάει νά άλλάξει κανάλι...!!!



:wave2: :wave2:

Όπως θέλει και πολύ μαγκιά να καταλαβεις που βρίσκεσαι και να μην γράφεις τις 21.800 γνώμες στα @@ σου, ανοίγοντας και απαιτώντας (!) την παραμονή ένός "σοβαρού" thread για την ΑΕΚ. Και επειδή οι mod δεν γούσταραν την δημιουργία άλλου 1 (και μετέπειτα 51) θέματος για το ποδόσφαιρο, εξαπέλυσες μύδρους για την βάναυση καταπάτηση των δημοκρατικών σου δικαιωμάτων.....

Και αν θυμάμαι και καλά μας έστειλες και έμμεσα στα τσακίδια, κλείνοντας την πόρτα πίσω σου......


Κάποιος άλλος καταπιεσμένος που του κόψαμε θέμα εκτός απ΄το για το χέσιμο, τον κώλο της καλομοίρας και της σοβαρής συζήτησης για την ΑΕΚ που απαιτεί ο λαός του moto.gr υπάρχει?

Σε λίγο θα βγεί και ο ACHAIA MOTO να μας καταγγείλει που του κόβουμε τις αγγελίες....:rolleyes:

p@nos
21/05/2008, 22:17
ρε παιδια μια προταση...


γενικα σπαζεται καποιος αμα του κοψουν μηνυμα,συζητηση κλπ...

κι εγω το εχω παθει και ολοι μας πιστευω ας μην κρυβομαστε πισω απ'το δαχτυλο μας...





γιατι δεν ανοιγετε μια νεα κατηγορια, που θα ονομαζετε SPAM και ο καθενας θα γραφει οτι του κατεβει???


πολλοι ρε παιδια εχουμε βιτσιο ας πουμε να γραφουμε οτι μας κατεβει, μιας και ειναι πολλα τα μελη που το γουσταρουν αυτο,ας γραφουν σε αυτη την κατηγορια και ας ανοιγουν οτι θελμα θελουν, απο
1000+1 τροπους για να μαγειρεψεις βατραχοποδαρα μεχρι αστροφυσικη...



Πολλα φορουμ εχουν τετοια κατηγορια και σιγουρα ειναι εφικτο να γινει, και ας παρει το μπουλο η κατηγορια ''διαμαχες'' μιας και μονο τσακωμους προσφερει...

vestromas
21/05/2008, 22:21
Kαλη ιδεα αυτη. Συμφωνω απολυτα αρκει να εχει και ασυστολο μπινελικι και ξεκατινιασμα.:rotflmao: Ας το πουμε, ΞΕΣΠΑΣΜΑΤΑ! ! !:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

iLia
21/05/2008, 22:29
Και για να μην εχει μπινελικι θα πρεπει οι mods να δουλευουν διπλοβαρδιες.

Καλη ιδεα..δυσκολο ομως να ελεγξεις κατι που ονομαζεται ΞΕΣΠΑΣΜΑΤΑ :eyepop:


Ασχετο...το περι Καλομοιρας ο λογος ποστ...τι ελεγε? :confused:

Anritsu
21/05/2008, 22:45
Καιρό είχα να δώ γκρίνια για κομμένο τόπικ .... Το να έχεις ίδια μέτρα και σταθμά τόσο σε γνωστούς όσο και σε αγνώστους πρέπει να είναι μεγάλο αγγούρι ομολογουμένως ... Οσο για το σπαμ , είτε αποφασίστε να τελειώνει επι τόπου είτε αφήστε το ελεύθερο από την στιγμή που δεν μπορεί να ελεγχθεί .... Κατά τα αλλά γενικότερα καλά δουλεύει κατά την γνώμη μου το φορουμ , πέραν της μανίας ορισμένων κατά καιρούς να μονοπωλούν τους αναγνώστες και να πόσταρουν το μακρύ τους και το κοντό τους ....



:wave2:

makis206
21/05/2008, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
γενικα σπαζεται καποιος αμα του κοψουν μηνυμα,συζητηση κλπ...

Προσωπικά αυτό δεν μπορώ να καταλάβω γιατί συμβαίνει και το λέω ειλικρινά, σβήστηκε ποστ η ολόκληρο θρεντ και κάνουμε σαν να γκρεμίστηκε ο κόσμος γύρω μας, σιγά το σοβαρό θέμα ρε παιδιά, κρίμα να χαραμίζουμε το μυαλό μας έτσι..

Εγώ που σιχαίνομαι τα κομπιούτερ και τα πληκτρολόγια δεν χαλάστηκα ποτέ για κάτι τέτοιο, τυρρανιέμαι για να γράψω κάθε μήνυμα κι έχει τύχει πάμπολες φορές να το δω μετά από λίγο σβησμένο και τι έγινε στο τέλος ; Πάω και γράφω παρακάτω :lol:

Μην προτιμάτε να χαλάτε τη σχέση σας με έναν συνάνθρωπο για κάτι τόσο μικρό, πολλοί δεν χαλιέστε και κουβέντα κάνετε θα μου πεις αλλά εδώ βλέπω τον Γιώργο ν'αποχαιρετάει.. για μια μαλακία ρε Γιώργο..


Π@νο άλλαξε το ρουλεμάν και βάλε κωνικό :rotflmao:

p@nos
21/05/2008, 23:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206


Π@νο άλλαξε το ρουλεμάν και βάλε κωνικό :rotflmao:



μολις φαγωθει αυτο θα βαλω ρε, τωρα το πηρα μη παει για πεταμα, καινουριο ειναι ακομα...




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

700_Thespieis
21/05/2008, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Προσωπικά αυτό δεν μπορώ να καταλάβω γιατί συμβαίνει και το λέω ειλικρινά, σβήστηκε ποστ η ολόκληρο θρεντ και κάνουμε σαν να γκρεμίστηκε ο κόσμος γύρω μας, σιγά το σοβαρό θέμα ρε παιδιά, κρίμα να χαραμίζουμε το μυαλό μας έτσι..

Εγώ που σιχαίνομαι τα κομπιούτερ και τα πληκτρολόγια δεν χαλάστηκα ποτέ για κάτι τέτοιο, τυρρανιέμαι για να γράψω κάθε μήνυμα κι έχει τύχει πάμπολες φορές να το δω μετά από λίγο σβησμένο και τι έγινε στο τέλος ; Πάω και γράφω παρακάτω :lol:

Μην προτιμάτε να χαλάτε τη σχέση σας με έναν συνάνθρωπο για κάτι τόσο μικρό, πολλοί δεν χαλιέστε και κουβέντα κάνετε θα μου πεις αλλά εδώ βλέπω τον Γιώργο ν'αποχαιρετάει.. για μια μαλακία ρε Γιώργο..


Π@νο άλλαξε το ρουλεμάν και βάλε κωνικό :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: νατος ο 8εος!!:lol:

mats8282
22/05/2008, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia
Ασχετο...το περι Καλομοιρας ο λογος ποστ...τι ελεγε? :confused:

Αστα φιλε στο καλυτερο μας εκοψαν

:a30: :a30: :a30: :a30:


:blush: :blush: :blush: :blush:

rsp
22/05/2008, 00:32
αν καταλαβω οτι the κλικα is back....

θα το γιορτασω.......:smokin:

irinia
22/05/2008, 06:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Όπως θέλει και πολύ μαγκιά να καταλαβεις που βρίσκεσαι και να μην γράφεις τις 21.800 γνώμες στα @@ σου, ανοίγοντας και απαιτώντας (!) την παραμονή ένός "σοβαρού" thread για την ΑΕΚ. Και επειδή οι mod δεν γούσταραν την δημιουργία άλλου 1 (και μετέπειτα 51) θέματος για το ποδόσφαιρο, εξαπέλυσες μύδρους για την βάναυση καταπάτηση των δημοκρατικών σου δικαιωμάτων.....

Και αν θυμάμαι και καλά μας έστειλες και έμμεσα στα τσακίδια, κλείνοντας την πόρτα πίσω σου......


Κάποιος άλλος καταπιεσμένος που του κόψαμε θέμα εκτός απ΄το για το χέσιμο, τον κώλο της καλομοίρας και της σοβαρής συζήτησης για την ΑΕΚ που απαιτεί ο λαός του moto.gr υπάρχει?

Σε λίγο θα βγεί και ο ACHAIA MOTO να μας καταγγείλει που του κόβουμε τις αγγελίες....:rolleyes:




ΕΓΡΑΨΑ...........ΚΑΤΙ ΔΗΜΟΣΙΑ....????

ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ.......!!!!!!!

ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΥΔΡΟ ΔΕΝ ΕΞΑΠΕΛYΣΑ........

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ..........ΘΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ........


Άπλά όσο πρόλαβα,πρίν μέ στείλετε μέ τίς γνωστές ....ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ........

άναρωτήθηκα,γιατί τόσο φοβερό ήταν τό νά άνοίξω μιά κουβέντα πού θά συζητήσουμε

γιά τήν ΑΕΚ...???


ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ........ΤΙΣ ΧΙΛΙΕΣ ΜΥΡΡΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ........!!!!!!!

Μέχρι........

ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ...........VS..........ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ.......!!!!!!!!


Τώρα.........άν κάνεις μιά βόλτα στό forum..........ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΑΗΔΙΕΣ.........

πού έμένα μέ κάνουν νά πιστεύω 100% ότι.............

ΚΑΝΕΤΕ ΕΠΙΛΟΓΗ..........στό τί θά άφήσετε καί τί όχι.........

ΟΧΙ ΜΕ ΒΑΣΗ.........ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ............

ΑΛΛΑ..............

ΜΕ ΒΑΣΗ...........τό ποιός είναι ό κολλητός μου......!!!!!!!


Καί έτσι φίλε μου........ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΕΝΑ FORUM...........γιαυτό καί τό προσωνύμιο Θεοί....!!


Ό δέ τρόπος πού μέ άντιμετωπίσατε..........ήταν άκρως.....ΦΑΣΙΣΤΙΚΟΣ.........
γεμάτος είρωνία καί κοροιδίες........!!!!!
Άπό τότε ένώ είχα πολλές σκέψεις στό μυαλό μου γιά διάφορα πράγματα πού άφορούν
τή μοτο καί μόνο.........
ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΞΑΝΑΑΝΟΙΞΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...........

Ρωτάω λοιπόν φίλε μου ΘΕΕ.....

ΗΤΑΝ ΕΓΚΛΗΜΑ.........ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ.....?????

ΓΙΑΤΙ..........ΔΕΝ ΑΦΗΣΑΤΕ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΟΙ 21800...........ΑΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΚΑΙΡΗ

ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ........???????


ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΠΑΙΤΗΣΑ......???

Όταν κάποιος άνοίγει μιά κουβέντα άπαιτεί τίποτε....????

ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ..........ΗΛΙΘΙΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ..........ΣΑΣ ΞΕΦΥΓΑΝ.........καί ύπάρχουν

αύτή τή στιγμή........!!!!!!!!

Ποιά είναι ή καλύτερη άπάντηση σέ αύτό...??

Τό νά μήν άσχοληθεί κανένας...........καί νά σβήσει μόνη της.........ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.........

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑΤΑΝ........ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ.........!!!!!


Άπό τίς 2-3 συζητήσεις πού άνοιξα στά 3 χρόνια........αύτή μέ τόν τίτλο


ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ........ΜΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ.........

ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ..........ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΣΕΛΙΔΕΣ..........!!!!!!!!

Λέει κάτι αύτό...???

Άφού λοιπόν μάς δώσατε νά καταλάβουμε ότι κάθε συζήτηση....ΠΟΛΙΤΙΚΟΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ

ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ.............ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΗ γιά νά μή τό γράψω άλλιώς πές μου έσύ

γιά ποιό πράγμα μπορώ νά γράφω .....???

Μόνο γελάκια καί χαχαμπούχα....???

ΓΙΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ...........ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ.........ΒΑΛΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ..........

ΤΗΡΗΣΤΕ ΤΟΥΣ.........ΠΡΩΤΟΙ ΕΣΕΙΣ...........ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΣΑΣ............

Καί έγώ δέν έχω κανένα πρόβλημα..........νά άπλώνω τά όρια μου μέχρι έκεί πού θά μού

ύποδείξετε.

Έχω μάθει νά σέβομαι τή φιλοξενία........άσχετα μέ τά κίνητρα.....!!!!!!

ΑΛΛΑ..........δάσκαλε πού δίδασκες ......καί νόμους δέν έκράτεις.....!!!!!

ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ............ΑΥΤΟΙ ΟΙ 21800 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΚΟΠΤΕΣΑΙ

ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ..........


Διαβάζουν γιά παράδειγμα........ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜODS...........νά βρίζονται μέ μέλος ή μέλη

γιά καμμιά 10 σελίδες...........γιά τό πού θά πιούνε τόν καφέ τους...........

ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ............Η ΣΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ.........!!!!!!!!


ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΟΥ............ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ.....στίς διαμάχες....?????????


Τό βήμα είναι δικό σας....??????
Η.......
άπλά τό διαχειρίζεστε...????????


ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ FORUM...........πού μπορούμε νά γράφουμε ,νά ένημερωνόμαστε,νά έπικοινωνούμε

κ.λ.π.κ.λ.π.......ή είναι ό χώρος μας νά κάνουμε τήν πλακίτσα μας μέ τούς κολλητούς μας...???


ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ...........κάνουμε όλα τά παραπάνω μέ τά κολλητάρια μας.........πρέπει νά

άνεχόμαστε καί τήν κουβέντα γιά τήν ΑΕΚ καί τόν κώλο τής όποιας Καλομοίρας...........

ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΤΙΣΤΙΚΟ FORUM..........καί πάλι no problem......!!!!!


AΛΛΑ.........ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΕ ΤΟ...........ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΙΞΤΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ......!!!!!

ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΕΙΤΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...........

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ........

ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ...........ΟΙ ΙΔΙΟΙ........!!!!!!!!


ΚΑΝΕΝΑΝ.........ΔΕΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ........ΟΥΤΕ ΑΜΕΣΑ ΟΥΤΕ ΕΜΜΕΣΑ

Ένα forum....ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΕ ΤΟ...............

ΚΑΤΑ ΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΟΙ MODS........όπως μάς έγραψες...!!!!

Όταν έχεις καί τό καρπούζι καί τό μαχαίρι.........ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΙΑ

Άλλιώς δέν έχεις καλές σχέσεις μέ τίς δημοκρατικές διαδικασίες.......!!!!!!


ΑΛΛΟΙΜΟΝΟ.............ΑΝ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΣ..........

έπειδή μέ κόψατε στό μοτό........

Έμεινα καί γράφω γιατί έκανα ,καί φίλους έδώ καί γνωστούς......

ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΑΝΤΕΧΕΤΕ.........ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΣΑΣ..........ΔΙΩΞΤΕ ΜΕ

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΔΗΜΟΣΙΑ........ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ......!!!!!!!!


ΑΝ............ΟΜΩΣ..............ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΚΚΑΛΑ..............

ΑΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ.........ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 21800 ΓΙΑ ΤΟΥΣ

ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.......!!!!!!!!!!!!


Μή πλακωθείτε πάλι όμως ποιός θά τρέξει πρώτος νά τά σβήσει.......!!!!!!!!!

devil's animal
22/05/2008, 07:33
κλικα is back.
:smokin:

dirtbird
22/05/2008, 08:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
κλικα is back.
:smokin:

@@......:smokin:


Aν ήταν δικό μου το 'εδώ' μαγαζί, θα είχε φύγει σε χρόνο dt και το υπάρχον.

Σε όποιον αρέσει, σε όποιον 'δεν' ας πάει αλλού......

rsp
22/05/2008, 08:08
Φιλε Τερενς, θα σου πω οτι εχω πει πολλες φορες....Ενα κλικ ειναι να κλεισεις το μοτο αν δεν σου αρεσει, ενα κουμπακι επανω δεξια. Αν σε ενοχλει τοσο το πως διαχειριζομαστε το μοτο, δεν υπαρχει λογος να σταναχωριεσε.!!

Ταξιδευτής
22/05/2008, 08:25
Nικο, εγω δεν εχω σκοπο να υποστηριξω κανεναν και το ξερεις καλα αυτο. Κολλητιλικια και τετοια online με αφηνουν αδιαφορο, αλλα εχω μαθει να λεω τα πραγματα με το ονομα τους, και οταν κατι ειναι δικαιο να το παραδεχομαι.

Και η αληθεια ειναι οτι το moto.gr και τα παιδια που το "σιγυριζουν" ειναι απο τα πλεον δημοκρατικα και ανοιχτα φορουμ. Αν πας σε αλλα φορουμ θα δεις οτι ακομα και η παραμικρη απορια τετοιου στυλ περι τροπου διαχειρησης κλπ φευγει απατη πριν καν μπει η πρωτη απαντηση.

Σιγουρα υπαρχουν περιπτωσεις που κατι χαζο μενει ενω κατι πιο "σοβαρο" μενει -σκεψου ομως οτι ολοι οσοι παλευουν να συντονιζουν αυτο το πραγμα εχουν να αντιμετωπισουν ενα τεραστιο ογκο θεματων. Και καλα αυτο να ηταν full time job. Αλλα εδω ολοι δουλευουν ενω παραλληλα κανουν τις κανονικες εργασιες τους -δεν ειναι λιγο πραγμα, πιστεψε με, το εχω κανει...

Εμενα προσωπικα θεματα ποδοσφαιρικα και θεματα καθαρου σπαμ με αφηνουν παντελως αδιαφορο, και δεν μπαινω καν στον κοπο να τα διαβαζω. Οποτε το ιδιο μου ειναι αν σβηστουν η οχι. Απο εκει και περα ομως σιγουρα καπου υπαρχει μια γραμμη. Και οταν γραφεις για κωλοχαρτα κ χ3σιματα, ε τοτε συγνωμη αλλα προσωπικα δεν νομιζω οτι ειναι ουτε αστειο ουτε χρησιμο για το φορουμ.

Και κατι ακομα: ρε παιδια, μην τα παιρνετε τοσο κατακαρδα. Ειμαστε μοτοσυκλετιστες η Post freaks; Δηλαδη πριν βγουν τα ρημαδια τα φορα ΤΙ καναμε; Το ιδιο μου ειναι αν γραφω εδω, το ιδιο και αν αυριο με διωξουν, το ιδιο αν τα μηνυματα μου μενουν, το ιδιο και αν τα σβησουν.
Μην τρελλαινεστε! Λες και δεν εχουμε ρε πστη μου προβληματα να ασχοληθουμε! :rolleyes:

makis206
22/05/2008, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Nικο

Γιώργο ! :cool:



:lol: :beer: :lol:

Xrider
22/05/2008, 10:54
Καθε χρονο τετοια εποχη τα ιδια..:sick:

Ο After μπορει να ανοιξε ππρα θεμα αλλα εδω γινεται Ο ΧΑΜΟΣ απο ασχετα...δεν καταλαβαινω που βγηκε εκτος θεματος ο After :confused:

Οχι μονο στις γενικες αλλα παντου...ρωταει καποιος -γιατι μαλλον ενδιαφερεται πραγματικα- τι προβληματα μπορει να εχει το Χ μοντελλο μηχανης γιατι σκεφτεται να το αγορασει και απο το δευτερο ποστ η συζητηση καταληγει για την Κεμπαμπερια του Θαναση.. :sick:

Οι περισοτερες συζητησεις εδω ειναι περιεχομενου φυλλο κ φτερο,φτερα και πουπουλα,με το ματι της Τατιανας,τον κλο τις Λιαμπιρη και για το δελτιο ειδησεων του Σταρ -για τις γενικες μιλαω αλλα και σε αλλα θεματα πολλες φορες-

Αρα ξαναρωτω...που βγηκε εκτος θεματος ο After :confused: :confused: :confused:

ΜΟΖΑΡΤ
22/05/2008, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Nικο, εγω δεν εχω σκοπο να υποστηριξω κανεναν και το ξερεις καλα αυτο. Κολλητιλικια και τετοια online με αφηνουν αδιαφορο, αλλα εχω μαθει να λεω τα πραγματα με το ονομα τους, και οταν κατι ειναι δικαιο να το παραδεχομαι.

Και η αληθεια ειναι οτι το moto.gr και τα παιδια που το "σιγυριζουν" ειναι απο τα πλεον δημοκρατικα και ανοιχτα φορουμ. Αν πας σε αλλα φορουμ θα δεις οτι ακομα και η παραμικρη απορια τετοιου στυλ περι τροπου διαχειρησης κλπ φευγει απατη πριν καν μπει η πρωτη απαντηση.

Σιγουρα υπαρχουν περιπτωσεις που κατι χαζο μενει ενω κατι πιο "σοβαρο" μενει -σκεψου ομως οτι ολοι οσοι παλευουν να συντονιζουν αυτο το πραγμα εχουν να αντιμετωπισουν ενα τεραστιο ογκο θεματων. Και καλα αυτο να ηταν full time job. Αλλα εδω ολοι δουλευουν ενω παραλληλα κανουν τις κανονικες εργασιες τους -δεν ειναι λιγο πραγμα, πιστεψε με, το εχω κανει...

Εμενα προσωπικα θεματα ποδοσφαιρικα και θεματα καθαρου σπαμ με αφηνουν παντελως αδιαφορο, και δεν μπαινω καν στον κοπο να τα διαβαζω. Οποτε το ιδιο μου ειναι αν σβηστουν η οχι. Απο εκει και περα ομως σιγουρα καπου υπαρχει μια γραμμη. Και οταν γραφεις για κωλοχαρτα κ χ3σιματα, ε τοτε συγνωμη αλλα προσωπικα δεν νομιζω οτι ειναι ουτε αστειο ουτε χρησιμο για το φορουμ.

Και κατι ακομα: ρε παιδια, μην τα παιρνετε τοσο κατακαρδα. Ειμαστε μοτοσυκλετιστες η Post freaks; Δηλαδη πριν βγουν τα ρημαδια τα φορα ΤΙ καναμε; Το ιδιο μου ειναι αν γραφω εδω, το ιδιο και αν αυριο με διωξουν, το ιδιο αν τα μηνυματα μου μενουν, το ιδιο και αν τα σβησουν.
Μην τρελλαινεστε! Λες και δεν εχουμε ρε πστη μου προβληματα να ασχοληθουμε! :rolleyes:

τη δημοκρατια που την ειδες :rotflmao: :rotflmao:
αληθεια και τον μεγαλο ογκο μνμ που τον ειδες?
ολοι mod εχουν και τις δουλειες τους,αν δεν μπορεις απλα αποχωρεις.

ειναι λογικο να υπαρχουν συμπαθειες και λογικο να υπαρχει ανεκτικοτητα απλα καποια πραγματα βγαζουν ματια.

MikeG
22/05/2008, 10:57
Τώρα εγώ άμα πω, ότι αυτό μπορούμε να κάνουμε & σε όποιον αρέσει θα είναι πολύ καφρίλα?
Για πείτε μου παρακαλώ...
Μακάρι να δίνατε τόση βαρύτητα & σε άλλα θέματα πιο σημαντικά στη ζωή, παρά τα κολώχαρτα & τις μ@λ@κίες ανέκδοτα.
Μήπως το σωστό θα ήταν να κοπούν όλες οι μ@λ@κίες & έτσι να μη μπορεί να κανείς να πει ότι αυό το αφήσατε ενώ το άλλο όχι....?
Προσέξτε μη βγάζετε με τα χεράκια σας τα ματάκια σας.

byron
22/05/2008, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΕΓΡΑΨΑ...........ΚΑΤΙ ΔΗΜΟΣΙΑ....????
ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ.......!!!!!!!
ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΥΔΡΟ ΔΕΝ ΕΞΑΠΕΛΗΣΑ........
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ..........ΘΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ........


Επειδή δεν συνηθίζω να λέω ότι μου κατέβει, ας δούμε τι έγραψες για το κόψιμο του θέματος «ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΕΚΤΣΗΔΕΣ......ΤΕΡΜΑ Η ΠΛΑΚΑ».
Η απάντηση σου είχε τίτλο «EyxΑΡΙΣΤΩ ΤΟΥΣ ΘΕΟΥΣ................» (οποία ομοιότης με το νυν τίτλο) και μας έγραψες...


Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
Γιά τή φιλοξενία πού μού παρείχαν.............
ΕΙΣΤΕ..........ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΜΗ ΣΑΣ ΤΗ ΧΑΛΑΣΩ...............

Γιά μία ακόμα φορά φάνηκε ότι όποιος σκέφτεται................
ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ.................ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ.........................

Πάμε πάλι από τήν αρχή καί ................light...........

Μάλλον ή καριέρα μου στό forum.........ΣΑΣ..........μέχρι εδώ ήταν........

:wave2: :wave2:

Αν πιστεύεις ότι λέω ψέματα δικαίωμα σου.
Εγώ θεωρώ ότι το παραπάνω ποστ είναι γεμάτο ειρωνεία και χλευασμό. Και απ΄τη στιγμή που δεν μπήκες καν στον κόπο να ρωτήσεις γιατί κόπηκε το θέμα και επέλεξες το κατηγορώ, προσωπικά το θεωρώ απαίτηση να επιβάλλεις την δική σου άποψη στο φόρουμ, ενώ έχει σκοπό να αποπροσανατολίσει αυτόν που το διαβάζει και δεν ξέρει τι συνέβη. Σου κόψαμε το ποστ «μόνο για αεκζήδες» και μας κατηγορείς για προσπάθεια φίμωσης σκεπτόμενων ατόμων. Ελεος λέμε....


Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
Άπλά όσο πρόλαβα,πρίν μέ στείλετε μέ τίς γνωστές ....ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ........

άναρωτήθηκα,γιατί τόσο φοβερό ήταν τό νά άνοίξω μιά κουβέντα πού θά συζητήσουμε

γιά τήν ΑΕΚ...???



Αναρωτήθηκες; Σε ποιό σημείο ακριβώς;


Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ........ΤΙΣ ΧΙΛΙΕΣ ΜΥΡΡΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ........!!!!!!!
Μέχρι........
ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ...........VS..........ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ.......!!!!!!!!
Τώρα.........άν κάνεις μιά βόλτα στό forum..........ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΑΗΔΙΕΣ.........

πού έμένα μέ κάνουν νά πιστεύω 100% ότι.............
ΚΑΝΕΤΕ ΕΠΙΛΟΓΗ..........στό τί θά άφήσετε καί τί όχι.........

ΟΧΙ ΜΕ ΒΑΣΗ.........ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ............
ΑΛΛΑ..............
ΜΕ ΒΑΣΗ...........τό ποιός είναι ό κολλητός μου......!!!!!!!
Καί έτσι φίλε μου........ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΕΝΑ FORUM...........γιαυτό καί τό προσωνύμιο Θεοί....!!


Δηλαδή υπερασπίζεσαι το δικαίωμα του να ποστάρεις άλλη μια άσχετη αηδία, επειδή υπάρχουν ήδη αρκετές αηδίες. Ενδιαφέρον το επιχείρημα, αλλά έχω την εντύπωση και ως χρήστης αλλά και ως mod, ότι η πλειονότητα των χρηστών (οι 21.800 μουγκές φωνές που είπες) δεν μπαίνουν στο moto.gr για να μετρήσουν τις άσχετες αηδίες αλλά για πάρουν την γνώση των πιο έμπειρων, να βρούν λύσεις, να πάρουν την πληροφορία, να φτιάξουν παρέες και να κάνουν βολτίτσες με ανθρώπους που μπορούν να πουν 2 πράγματα για αυτό που αγαπούν.
Σε μικρότερο βαθμό θα μιλήσουν και για θέματα επίκαιρα που μας ενδιαφέρουν ως σκεπτόμενα άτομα και σε ακόμα μικρότερο θα κάνουν και το χαβαλέ τους. Δικαίωμα σου να μην γουστάρεις αυτή την αναλογία, αλλά δικαίωμα και του mod, να προσπαθήσει να προστατεύσει το φόρουμ απ΄την άσχετη μπουρδολογία.
Σε ότι αφορά τα κριτήρια που πιστεύεις ότι γίνεται η επιλογή του τι θα μείνει απο ένα «κέντρο αποφάσεων των φασιστών του moto.gr», απλά να σου πω ότι αποτελεί έναν αστικό μύθο του moto.gr που πηγάζει απ΄την τσαντίλα που νιώθουν οι παραπονούμενοι.
Επειδή δεν μπορούν να πουν (όπως θα ΄θελαν) «απο που κι ως που μου κόβει τα ποστ ο μαλάκας», έχει ανακαλυφθεί η παραμύθα της επιλεκτικής αντιμετώπισης. Συχνά (καθημερινά) κόβονται θέματα και ποστ άσχετα με το ποιός είναι ο συγγραφέας. Μιλώντας για τον εαυτό μου, ας με κατηγορήσουν για συμμετοχή σε κλικα οι 10 άνθρωποι που με ξέρουν απο εδώ μέσα και οι ακόμα λιγότεροι που με βλέπουν με συχνότητα 1 φορά το χρόνο.
Σαφέστατα υπάρχει ένα διαφορετικό μάτι και αντιμετώπιση του χρήστη που προσφέρει και τις γνώσεις του, και τον χρόνο του και την καλή του διάθεση (όπως εκανε αυτός που έστειλε στον iriniaa ένα dvd μόνο και μόνο για να θυμηθεί και κάποιος άλλος τους πραγματικούς αγώνες πχ) και το κάνει ανιδιοτελώς προς το φόρουμ.
Αυτονόητο είναι επίσης ότι διαφορετικά θα αντιμετωπιστεί ο χρήστης που κυκλοφορεί με το ζωνάρι λυμένο, προκαλώντας του συναδέλφους με χαρακτηρισμούς κινούμενος στα όρια του ΒΑΝ, και γράφοντας προβοκατόρικα thread που ξέρει ότι θα κοπούν αλλά ο σκοπός του είναι να προκαλέσει θόρυβο.
Μας κατηγορείς για φασισμό και κλίκες επειδή προστατεύουμε το φόρουμ απ΄την δεύτερη κατηγορία;


Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
Ό δέ τρόπος πού μέ άντιμετωπίσατε..........ήταν άκρως.....ΦΑΣΙΣΤΙΚΟΣ.........
γεμάτος είρωνία καί κοροιδίες........!!!!!

Ξαναδιάβασε το κείμενο που μας απεύθυνες, και κρίνε αν οι απαντήσεις ήταν σε διαφορετικό ύφος απ΄το δικό σου.


Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
Τό νά μήν άσχοληθεί κανένας...........καί νά σβήσει μόνη της.........ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.........
ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑΤΑΝ........ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ.........!!!!!
Άπό τίς 2-3 συζητήσεις πού άνοιξα στά 3 χρόνια........αύτή μέ τόν τίτλο

ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ........ΜΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ.........
ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ..........ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΣΕΛΙΔΕΣ..........!!!!!!!!

Λέει κάτι αύτό...???

Άφού λοιπόν μάς δώσατε νά καταλάβουμε ότι κάθε συζήτηση....ΠΟΛΙΤΙΚΟΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ

ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ.............ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΗ γιά νά μή τό γράψω άλλιώς πές μου έσύ

γιά ποιό πράγμα μπορώ νά γράφω .....???

Μόνο γελάκια καί χαχαμπούχα....???



Το πόσες συζητήσεις θα ανοίξεις είναι δικό σου θέμα. Δεν νομίζω να υπάρχει περιορισμός στον αριθμό, αλλά στο είδος.
Το θέμα σου για το πρωτάθλημα άσχετα με τον αριθμό των σελίδων αφορά 20 χρήστες που έχουν γράψει το 90% των ποστ. Αν και αφήνει αδιάφορους τους υπόλοιπους 21980 χρήστες παραμένει για να μπορείτε να βγάζετε σε ένα θέμα την κ@βλα σας, ενώ για τον ίδιο λόγο παραμένει και το σπαμμοthread. Εκτονώνεστε εκεί και αφήνεται τα υπόλοιπα θέματα στην ησυχία τους.
Ανεπιθύμητα τα θέματα πολιτικοκοινωνικού περιεχομένου; Ή κάνεις πλάκα ή έχεις επιλέξει να βλέπεις μόνο το ποδόσφαιρο και ότι έχει να κάνει με θεούς.
Προφανώς και τα έχεις δει, αλλά φαντάζομαι ότι δεν σε αφορούν αφού δεν συμμετέχεις....


Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
Ένα forum....ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΕ ΤΟ...............

ΚΑΤΑ ΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΟΙ MODS........όπως μάς έγραψες...!!!!

Όταν έχεις καί τό καρπούζι καί τό μαχαίρι.........ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΙΑ

Άλλιώς δέν έχεις καλές σχέσεις μέ τίς δημοκρατικές διαδικασίες.......!!!!!!


ΑΛΛΟΙΜΟΝΟ.............ΑΝ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΣ..........

έπειδή μέ κόψατε στό μοτό........

Έμεινα καί γράφω γιατί έκανα ,καί φίλους έδώ καί γνωστούς......

ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΑΝΤΕΧΕΤΕ.........ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΣΑΣ..........ΔΙΩΞΤΕ ΜΕ

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΔΗΜΟΣΙΑ........ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ......!!!!!!!!

ΑΝ............ΟΜΩΣ..............ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΚΚΑΛΑ..............

ΑΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ.........ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 21800 ΓΙΑ ΤΟΥΣ

ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.......!!!!!!!!!!!!

Μή πλακωθείτε πάλι όμως ποιός θά τρέξει πρώτος νά τά σβήσει.......!!!!!!!!!

Το ποστ θα μείνει για να κρίνουν όσοι θέλουν αυτά που συμβαίνουν εδώ. Αν διάβασες κάπου ότι στο φόρουμ γράφει ο καθένας ΟΤΙ γουστάρει, και τα ποστ για να κοπούν πρέπει να γίνει δημοσκόπηση, πλανάσαι πλάνη οικτρά.
Σαφέστατα και υπάρχουν κανόνες, σαφέστατα και δεν γράφει ο καθένας ότι μ@λ@κία του κατέβει και οι mods θα το στείλουν στον αγύριστο με ή χωρίς την σύμφωνη γνώμη των υπολοίπων. Όταν βλέπω ένα θέμα που παραβαίνει τους κανόνες ή που προσβάλει την νοημοσύνη μου (όπως το περι ου ο λόγος θέμα του χεσίματος) θα φύγει με συνοπτικές διαδικασίες. Όποιος πιστεύει ότι θίγεται το αναφαίρετο δικαίωμα του να ποστάρει ανοησίες, ας στείλει πμ στον hornet ή στον julius να μας επαναφέρουν εις τάξην.

Αυτά για ορεκτικό. Μιας και έχω ορεξούλα σήμερα, όποιος επιθυμεί καταθέτει την γνώμη του.....

sniper
22/05/2008, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Επειδή .....

....
.....Μιας και έχω ορεξούλα σήμερα, όποιος επιθυμεί καταθέτει την γνώμη του.....


:eyepop:

I rest my case.....

Giorgos19
22/05/2008, 11:05
Eγω ρε παιδες δεν εχω καταλαβει ενα πραγμα...Ok βλεπουμε καποια ποστακια που ειναι ασχετα και καλως η κακως δεν εχουν "φυγει".Ειναι ομως σωστος τροπος σκεψης ο "ε καλα τωρα τοσες και τοσες λαμακιες γραφονται αλλη μια θα τους πειραξει?".Γραφεις δλδ την δικια σου λαμακια και μετα βγαινεις και φωναζεις για το επιπεδο του φορουμ.Κ@λους,χ@σιματα κλπ αφηστε τα για την παρεα σας ρε παιδες πιο πολυ γουστο θα βγαλετε εκει!:winka:
Αυτο που λεω σε γενικες γραμμες ειναι οτι δεν μπορουμε απο την μια να διαμαρτυρομαστε για το επιπεδο του φορουμ και απο την αλλη να κανουμε τα παντα ΚΑΙ εμεις για να το κατεβαζουμε πιο κατω και η δικαιολογια μας να ειναι "για γιατι εσβησες το δικο μου και οχι του αλλου!" πολυ παιδιαστικο μου κανει!


Αυτια,να αναφερω οτι δεν επιτειθομαι σε κανεναν ουτε υποστηριζω καποιον,απλα αναφερω κατι που εχω παρατηρησει και που πιστευω οτι ειναι σωστο

:beer: :wave2:

Ταξιδευτής
22/05/2008, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Eγω ρε παιδες δεν εχω καταλαβει ενα πραγμα...Ok βλεπουμε καποια ποστακια που ειναι ασχετα και καλως η κακως δεν εχουν "φυγει".Ειναι ομως σωστος τροπος σκεψης ο "ε καλα τωρα τοσες και τοσες λαμακιες γραφονται αλλη μια θα τους πειραξει?".Γραφεις δλδ την δικια σου λαμακια και μετα βγαινεις και φωναζεις για το επιπεδο του φορουμ.Κ@λους,χ@σιματα κλπ αφηστε τα για την παρεα σας ρε παιδες πιο πολυ γουστο θα βγαλετε εκει!:winka:
Αυτο που λεω σε γενικες γραμμες ειναι οτι δεν μπορουμε απο την μια να διαμαρτυρομαστε για το επιπεδο του φορουμ και απο την αλλη να κανουμε τα παντα ΚΑΙ εμεις για να το κατεβαζουμε πιο κατω και η δικαιολογια μας να ειναι "για γιατι εσβησες το δικο μου και οχι του αλλου!" πολυ παιδιαστικο μου κανει!


Αυτια,να αναφερω οτι δεν επιτειθομαι σε κανεναν ουτε υποστηριζω καποιον,απλα αναφερω κατι που εχω παρατηρησει και που πιστευω οτι ειναι σωστο

:beer: :wave2:

+1 :wave2:

Cpt. Haddock
22/05/2008, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
:eyepop:

I rest my case.....

:eyepop:

I do second...

Well written Byron :beer:

Terens, θυμάσαι μηπως το πμ που μου έστειλες οταν είπα οτι δεν χρειάζεται το θρεντ για την ΑΕΚ? :wave2:

ΜΟΖΑΡΤ
22/05/2008, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Τώρα εγώ άμα πω, ότι αυτό μπορούμε να κάνουμε & σε όποιον αρέσει θα είναι πολύ καφρίλα?
Για πείτε μου παρακαλώ...

τοτε εισαι πολυ λιγος αν μπορεις να κανεις μονο αυτο και δυστυχως αρεσει παλι σε λιγους:wave2:

XJR_Billy
22/05/2008, 11:22
Διάβολε, στο moto.gr είμαι ή στο πρωτάθλημα.gr;

Προσωπικά πιστεύω ότι σε ένα φόρουμ που λέγεται moto.gr ΔΕΝ πρέπει να υπάρχουν θέματα όπως το πρωτάθλημα είναι στημένο κ.λ.π. παντελώς άσχετου χαρακτήρα.

Υπάρχουν και ποδοσφαιρικά φόρουμ στα οποία εγώ προσωπικά δεν θα μπω να διατυπώσω τη γνώμη μου για ότι έχει σχέση με μοτοσυκλέτες.

Ή, αν το κάνω, δεν νομίζω το μοτοσυκλετιστικό post μου να κάτσει εκεί καιρό.

Φυσικά και πρέπει να υπάρχει έλεγχος για άσχετα πράγματα.

Όσον αναφορά το θέμα με τα κωλόχαρτα, το χιούμορ του καθενός από μας, είναι ιδιάζουσα περίπτωση. Άλλοι γελάνε και άλλοι κλαίνε!:lol:

Αλλά το να κρατήσεις κάποιο επίπεδο σε ένα φόρουμ δεν είναι καθόλου εύκολη δουλειά.

Εγώ, αν και νέο μέλος, το γουστάρω το φόρουμ αν και μπαίνω μόνο από τη δουλειά γιατί σπίτι δεν έχω σύνδεση.

Γουστάρω να συζητώ με ανθρώπους που έχουν την ίδια τρέλλα με μένα (γιατί περί μοτο-τρέλλας πρόκειται), να κάνω την πλάκα μου, τα αστεία μου, να λύνω τις απορίες μου, να συζητώ αυτά που με προβληματίζουν και με ενοχλούν και γενικά να γίνομαι καλύτερος άνθρωπος και να μαθαίνω μέσα από την επαφή μου με άλλους ανθρώπους.

Προσωπικά δεν χαλάω με θέματα στυλ ΑΕΚΑΡΑ ΟΛΕ κ.λ.π., αλλά κατά τη γνώμη μου δεν θα έπρεπε να υπάρχουν εδώ.

MikeG
22/05/2008, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
τοτε εισαι πολυ λιγος αν μπορεις να κανεις μονο αυτο και δυστυχως αρεσει παλι σε λιγους:wave2:

Εγώ πάλι βλέπω το ακριβώς αντίθετο. 3 άτομα δυσαρεστημένα στο τόσο κόσμο που γράφει...
Για σκέψου λοιπόν λίγο... & εξήγησε μου σε παρακαλώ πως γίνεται πάντα αυτοί οι συγκεκριμένοι & μόνο να έχουν το πρόβλημα....
& θα το ξαναπώ, αν δε σου αρέσει με γεια σου με χαρά σου. Τα μαζεύεις & :wave2:

sniper
22/05/2008, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
τοτε εισαι πολυ λιγος αν μπορεις να κανεις μονο αυτο και δυστυχως αρεσει παλι σε λιγους:wave2:


Κάνε μια ανάλυτική κατάσταση του κοστολογίου και δώσε μας κι έναν λογαριασμό για να σου βάλουμε τα Ευρά σου.

byron
22/05/2008, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
τοτε εισαι πολυ λιγος αν μπορεις να κανεις μονο αυτο και δυστυχως αρεσει παλι σε λιγους:wave2:

:a28: χαλαρά.

Ιδίως εσύ μόνο για επίπεδο χρηστών και mods δεν θα έπρεπε να μιλάς. Το 99% των ποστ σου είναι flames προς τους συνομιλητές σου.

ΜΟΖΑΡΤ
22/05/2008, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κάνε μια ανάλυτική κατάσταση του κοστολογίου και δώσε μας κι έναν λογαριασμό για να σου βάλουμε τα Ευρά σου.
η απαντηση σου ειναι τοσο παλια που νομιζω θα την ελεγε και ο παππους μου σε φιλαθλο οταν επαιζε μπαλα στην ομαδα του χωριου του

MikeG
22/05/2008, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
η απαντηση σου ειναι τοσο παλια που νομιζω θα την ελεγε και ο παππους μου σε φιλαθλο οταν επαιζε μπαλα στην ομαδα του χωριου του

Να συζητάς ξέρεις????:confused: :confused: :confused:
Αν ναι περιμένω μια απάντηση με επιχειρήματα & όχι π@π@ριες. Αν είναι για άλλη μια φορά π@π@ριες νομίζω τη ζητάει ο κ@λ@ς σου τη κόκκινη.


:wave2:

ΜΟΖΑΡΤ
22/05/2008, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
:a28: χαλαρά.

Ιδίως εσύ μόνο για επίπεδο χρηστών και mods δεν θα έπρεπε να μιλάς. Το 99% των ποστ σου είναι flames προς τους συνομιλητές σου.
τι εγινε υπαρχει και το fbi εδω μεσα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
σ'ευχαριστω που καθισες και διαβασες 980 μνμ για να πεις και παλι ανακριβειες

ΜΟΖΑΡΤ
22/05/2008, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Να συζητάς ξέρεις????:confused: :confused: :confused:
Αν ναι περιμένω μια απάντηση με επιχειρήματα & όχι π@π@ριες. Αν είναι για άλλη μια φορά π@π@ριες νομίζω τη ζητάει ο κ@λ@ς σου τη κόκκινη.


:wave2:
δεν νομιζω οτι απαντησα σε εσενα περιμενε την σειρα σου καλυτερα.

Cpt. Haddock
22/05/2008, 11:32
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Μηχανάκια έχετε...

Την υγεία σας την έχετε

Διαδρομές ωραίες υπάρχουν

Καλό καιρό κανει....


Τι σκατα κάνετε και τσακώνεστε σα μωρα παιδια για το αν σας έφαγαν μερικά ποστ; :confused:


Τι διάολο η ζωή σας ειναι το φόρουμ και το πως θα ποστάρετε εδω μεσα, δεν έχετε άλλο σημείο αναφοράς; :confused:

sniper
22/05/2008, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
δεν νομιζω οτι απαντησα σε εσενα περιμενε την σειρα σου καλυτερα.

Απαγορεύτηκε το σεξ στην Λάρισα και γαμάς εμάς;

Μην με προκαλείς άλλο

EVI
22/05/2008, 11:32
ρε συ sniper............αυτο το συντομα προδοτης γιατι το γραφεις?θα δωσεις το καβασακι σου?:ninja:

sniper
22/05/2008, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ρε συ sniper............αυτο το συντομα προδοτης γιατι το γραφεις?θα δωσεις το καβασακι σου?:ninja:

ακόμα εκεί είσαι; Αντικαταστάθηκε με yamaha :rolleyes:

ΜΟΖΑΡΤ
22/05/2008, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Εγώ πάλι βλέπω το ακριβώς αντίθετο. 3 άτομα δυσαρεστημένα στο τόσο κόσμο που γράφει...
Για σκέψου λοιπόν λίγο... & εξήγησε μου σε παρακαλώ πως γίνεται πάντα αυτοί οι συγκεκριμένοι & μόνο να έχουν το πρόβλημα....
& θα το ξαναπώ, αν δε σου αρέσει με γεια σου με χαρά σου. Τα μαζεύεις & :wave2:
αν επιτρεπεις στους υπολοιπους να εχουν
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=59682 τετοια ποστ τοτε δεν καταλαβαινω πως εχεις το θρασσος να σβηνεις οτιδηποτε.
γι'αυτο εισαι λιγος και μαλιστα εισαι τοσο λιγος που βλεπεις μονο 3 ατομα δυσαρεστημενα.

MikeG
22/05/2008, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
δεν νομιζω οτι απαντησα σε εσενα περιμενε την σειρα σου καλυτερα.

Συγνώμη κιόλας ρε φιλαράκι αλλά γελάω....:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :lol: :lol:

XJR_Billy
22/05/2008, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ρε συ sniper............αυτο το συντομα προδοτης γιατι το γραφεις?θα δωσεις το καβασακι σου?:ninja:

Όχι. Θα κυκλοφορεί με αμάξι!!!:lol: :lol: :lol:

vestromas
22/05/2008, 11:34
Iσως να ειναι αφελες αυτο που θα πω, αλλα δεν ξερω απο διαδικτυο, γι αυτο συγχωρεστε με.
Οταν ανοιγω στο μοτο gr, διαβαζω τους τιτλους στα νεα θεματα που τα θεωρω ενδιαφεροντα, και αν βρω πραγματα που δεν μου αρεσουν ,παω αλλου.
Το ιδιο προφανως συμβαινει με ολους εδω μεσα.
Η ερωτηση ειναι προς τι ολος αυτος ο ελεγχος, σε θεματα που ετσι και αλλιως ειναι ασχετα με την μοτοσυκλετα.
Αν μερικοι αρεσκοντε στην παπαρολογια, τι ζημια μπορει να γινει αματο θεμα παιζει καπου μονοτου; Υπαρχει θεμα χωρου;

Cpt. Haddock
22/05/2008, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Η ερωτηση ειναι προς τι ολος αυτος ο ελεγχος, σε θεματα που ετσι και αλλιως ειναι ασχετα με την μοτοσυκλετα.
Αν μερικοι αρεσκοντε στην παπαρολογια, τι ζημια μπορει να γινει αματο θεμα παιζει καπου μονοτου; Υπαρχει θεμα χωρου;

Ετσι λειτουργούν όλα τα φόρα παγκοσμίως :wave2:

Το moto.gr ειναι απο το πιο ανεκτικά στον τομέα αυτό - ειδικα σε σύγκριση με φόρα του εξωτερικου :winka:

(εκεί την πέφτουν οι νεφελιμ :lol: )

:beer:

MikeG
22/05/2008, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
αν επιτρεπεις στους υπολοιπους να εχουν
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=59682 τετοια ποστ τοτε δεν καταλαβαινω πως εχεις το θρασσος να σβηνεις οτιδηποτε.
γι'αυτο εισαι λιγος και μαλιστα εισαι τοσο λιγος που βλεπεις μονο 3 ατομα δυσαρεστημενα.

Αγορίνα...έχεις χάσει τη μπάλα λέμε..............
Το επιτρέπω όσο επιτρέπω τα άλλα online παιχνιδάκια που ποστάρονται κατά καιρούς.
Μήπως λέω μήπως, έχεις διάφορα κομπλεξ?
Σύνδρομο κατωτερότητας σε σχέση με τους άλλους? Όλοι συνομμοτούν εναντίον σου ?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EVI
22/05/2008, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
ακόμα εκεί είσαι; Αντικαταστάθηκε με yamaha :rolleyes:

ουπς!εχω να σε δω καιρο :beer:

EVI
22/05/2008, 11:37
:a014: (που ειναι το κουλαδι ο αφτερ?)

Operater
22/05/2008, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Αγορίνα...έχεις χάσει τη μπάλα λέμε..............
Το επιτρέπω όσο επιτρέπω τα άλλα online παιχνιδάκια που ποστάρονται κατά καιρούς.
Μήπως λέω μήπως, έχεις διάφορα κομπλεξ?
Σύνδρομο κατωτερότητας σε σχέση με τους άλλους? Όλοι συνομμοτούν εναντίον σου ?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εμ...είδες για να μην έρθουν μέχρι το δάσος του Ρούβα? :D



Πολεμιστές, κατεβείτε από τα άλογα... Θα βρείτε ταβάνι...

ΜΟΖΑΡΤ
22/05/2008, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Αγορίνα...έχεις χάσει τη μπάλα λέμε..............
Το επιτρέπω όσο επιτρέπω τα άλλα online παιχνιδάκια που ποστάρονται κατά καιρούς.
Μήπως λέω μήπως, έχεις διάφορα κομπλεξ?
Σύνδρομο κατωτερότητας σε σχέση με τους άλλους? Όλοι συνομμοτούν εναντίον σου ?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ναι εχω κομπλεξ δεν μπορω τους βλακες :wave2: :wave2:

byron
22/05/2008, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
αν επιτρεπεις στους υπολοιπους να εχουν
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=59682 τετοια ποστ τοτε δεν καταλαβαινω πως εχεις το θρασσος να σβηνεις οτιδηποτε.
γι'αυτο εισαι λιγος και μαλιστα εισαι τοσο λιγος που βλεπεις μονο 3 ατομα δυσαρεστημενα.

Προφανώς αναφέρεσαι σε μένα, μιας και εγώ είμαι στις Γενικές. Ζητώ συγγνώμη απ΄τους μετόχους μιας και δεν είμαι 24/7 πάνω απ΄το pc να κάνω τον μπαμπά.

Αφού σε ενόχλησε γιατί δεν πατάς το κομβίον report, να μας ξυπνήσεις απ΄τη νιρβάνα μας;

sniper
22/05/2008, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
ναι εχω κομπλεξ δεν μπορω τους βλακες :wave2: :wave2:


Η αυτοκριτική είναι μεγάλο προσόν. Εύγε!

MikeG
22/05/2008, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
ναι εχω κομπλεξ δεν μπορω τους βλακες :wave2: :wave2:

& εγώ τα άτομα χωρίς παιδεία. Μάζεψε ότι προλαβαίνεις. :wave2:

byron
22/05/2008, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
ναι εχω κομπλεξ δεν μπορω τους βλακες :wave2: :wave2:

well said my man. :wave2:

EVI
22/05/2008, 11:45
βρε παιδια,αφου αν κατσουμε ολοι μαζι σε ενα τραπεζι στο τελος θα συμφωνησουμε τι κακο και αυτο
εγω εχω βρεθει με ατομα που τσακωθηκαμε εδω μεσα και μια χαρα οχι μονο συμφωνουσαμε γιατι ο γραπτως λογος παρεξηγητε αλλα καναμε και παρεα μετα να ανοιξω ενα θεμα Ζ vs ALL αλλα μην μου το κοψετε να γελασουμε λιγο οπως παλια (με το ALL :ninja: :lol: ):beer: παντου θα υπαρχουν ατομα που δεν τα αντεχουμε δε μπορουμε ολοι να συμπαθουμε τους παντες δλδ εκει εξω ολοι συμπαθιωμαστε? εδω ο bandidagit πως το λενε το παλλικαρι οταν με ειδε πρωτη φορα γουρλωσε τα ματια και ειπε <<εσυ εισαι?,απιστευτο σε περιμενα για μεγαιρα:rotflmao: :lol: ) και πιναμε το καφεδακι μας γελωντας και προσπαθωντας να τον πεισω οτι οντως ειμαι μεγαιρα:lol: :smokin: (να ναι καλα ο οριζοντας που με βοηθησε:lol: )

Operater
22/05/2008, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
....

Καλά τα λέει το γνωστό μέλος του φόρουμ τουτουνού!!! :lol: :lol:

byron
22/05/2008, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
βρε παιδια,αφου αν κατσουμε ολοι μαζι σε ενα τραπεζι στο τελος θα συμφωνησουμε

Δεν νομίζω :wave2:

EVI
22/05/2008, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Καλά τα λέει το γνωστό μέλος του φόρουμ τουτουνού!!! :lol: :lol:

εσυ θα πας μπροστα :cool: :rotflmao: :lol:

EVI
22/05/2008, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δεν νομίζω :wave2:

γιατι ρε βυρωνα?εσυ το λες αυτο?ειπα δεν συμπαθιομαστε ολοι οκ λογικο αλλα δλδ αν κατσεις με των κωστα (μοτσαρτ) νομιζεις οτι δε θα βρεις κοινα στοιχεια?επειδη εχω μιλησει και σε σενα και σε αυτον εχετε πολλα κοινα ειστε και οι δυο πανεξυπνοι γνωστες της μοτοσυκλετας δε κολλατε να πειτε την γνωμη σας δε παιζετε πουστιες και δε λετε ψεμματα σε κανεναν και οποιος ζητησει την βοηθεια σας τρεχετε να την δωσετε ασχετος αν τον ξερετε πολυ η λιγο τωρα αν καποιος δε γουσταρει κατι σε ενα χωρο που παρευρισκετε καλο ειναι να το λεει δε νομιζεις?

:beer:

mats8282
22/05/2008, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
βρε παιδια,αφου αν κατσουμε ολοι μαζι σε ενα τραπεζι στο τελος θα συμφωνησουμε



Συμφωνω :)


131614

Operater
22/05/2008, 11:54
Κατ'αρχήν, συγνώμη για το ακόλουθο σπαμ....


Ήθελα να 'ξερα... τι μας λείπει και κάνουμε τέτοιου είδους συζητήσεις?

Τι θα θέλαμε να είχαμε/είμαστε για να σταματήσουμε να λέμε τον συνάνθρωπό μας "βλάκα"?

Δηλαδή μόνο όταν λιώσουμε τον χαρακτήρα του άλλου, την ψυχολογία του μόνο τότε αισθανόμαστε ικανοποίηση?

Γιατί δεν αφήνουμε να κυλίσουν τα πράγματα ως έχουν?


Τι μας λείπει, ρε γμτ, για να πάμε λιγάκι μπροστά?

EVI
22/05/2008, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Συμφωνω :)

:rotflmao: τι μπρουταλ που ειστε :rotflmao: :lol: χειροτεροι και απο μενα :lol:

Cpt. Haddock
22/05/2008, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Τι μας λείπει, ρε γμτ, για να πάμε λιγάκι μπροστά?

Χρόνος :winka:

MikeG
22/05/2008, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater

Τι μας λείπει, ρε γμτ, για να πάμε λιγάκι μπροστά?


Παιδεία & χρόνος Φώτη μου... Τι να κάνεις...:wave2:

ΜΟΖΑΡΤ
22/05/2008, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Προφανώς αναφέρεσαι σε μένα, μιας και εγώ είμαι στις Γενικές. Ζητώ συγγνώμη απ΄τους μετόχους μιας και δεν είμαι 24/7 πάνω απ΄το pc να κάνω τον μπαμπά.

Αφού σε ενόχλησε γιατί δεν πατάς το κομβίον report, να μας ξυπνήσεις απ΄τη νιρβάνα μας;
τωρα που το πατησα αλλαξε τιποτα?

ΜΟΖΑΡΤ
22/05/2008, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
& εγώ τα άτομα χωρίς παιδεία. Μάζεψε ότι προλαβαίνεις. :wave2:
αν η προδιαθεση, η υποκειμενικοτητα, η αδικια , η μεροληψια ειναι χαρακτηριστικα της δικης σου παιδεια να μου λειπει:wave2:

makis206
22/05/2008, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
τωρα που το πατησα αλλαξε τιποτα?

Άμα κάνεις μετά διπλό κλικ στον εξπλόρερ και ξαναμπείς στο moto δεν πιάνει το κόλπο :lol:

Νομίζω ότι και στον Mozilla το ίδιο σφάλμα βγάζει :look:


:lol:


μια χιουμοριστική νότα για χαλάρωση απλώς... :D

blackbusa
22/05/2008, 12:04
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ......ΑΙΝΤΕ ΚΑΝΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΞΕΛΑΜΠΙΚΑΡΕΤΕ...ΑΛΛΟΙΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ...

:wave2:

υ.γ.α ναι....και η Evi ειναι το πιο καλο γλυκο ζουμπουρλουδικο πλασμα που υπαρχει.... :lol:

MikeG
22/05/2008, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
αν η προδιαθεση, η υποκειμενικοτητα, η αδικια , η μεροληψια ειναι χαρακτηριστικα της δικης σου παιδεια να μου λειπει:wave2:

Δυστυχώς καθημερινά βλέπεις την αηδία που σου προκαλεί πλέον ο νεοέλληνας. :(

Φιλαράκο δε θέλω να ξαναασχοληθώ μαζί σου. Κάντε κανά σύλλογο αδικημένων μπας & βρεις το δίκιο σου εδώ μέσα.

devil's animal
22/05/2008, 12:04
:a014: :a014: :a014:


μην ενοχλειστε, εγω τα ποπ κορν μου τρωω.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
22/05/2008, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa


υ.γ.α ναι....και η Evi ειναι το πιο καλο γλυκο ζουμπουρλουδικο πλασμα που υπαρχει.... :lol: [/B]


ε ναι :blush: εεεε ηθελα να πω ΤΙ ΛΕΕΕΕΣ ΚΑΛΕ ακου εκει

:bigcry: :bawl: :lol: :rotflmao: (η πειραικη μας περιμενει ρε κουλαδι εεεε φιλε μου:smokin: )

Operater
22/05/2008, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
:a014: :a014: :a014:


μην ενοχλειστε, εγω τα ποπ κορν μου τρωω.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πάλι αναρωτιέσαι γιατί πας σαν κότα? :p