PDA

View Full Version : μακαρονι



fire
11/01/2005, 14:06
οχι δεν προκειται για φαγητο παροτι η ωρα ειναι καταλληλη..πρεπει να πατησα μια προκα και χανει λιγο το πισω ελαστικο...ειναι ασφαλες το γνωστο μακαρονι η να παω σε καινουργιο ελαστικο?εχει βαλει κανεις? εντυπωσεις?ευχαριστω

CyBeRseXX
11/01/2005, 14:12
To makaroni einai grigori lisi (an to evales monos sou) gia na mporeseis na pas se voulkanizater na kanei esoteriko mpaloma me manitari, moniki lisi kai asfalis.

melsaltas
11/01/2005, 14:20
KOITA ΦΙΛΕ...
ΤΟ ΜΑΚΑΡΟΝΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗ.ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΗΣΤΟΥΣΑ ΟΜΩΣ.ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΜΑΚΑΡΟΝΙ ΣΧΙΖΕΙΣ ΤΑ ΛΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΞΕΡΑΙΝΕΤΑΙ.
ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΒΟΥΛΚΑΝΙΖΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΕΙ ΜΠΑΛΩΜΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ.

melsaltas
11/01/2005, 14:21
OYΠΣ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΝ!

fire
11/01/2005, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
To makaroni einai grigori lisi (an to evales monos sou) gia na mporeseis na pas se voulkanizater na kanei esoteriko mpaloma me manitari, moniki lisi kai asfalis.

βασικα η τρυπουλα ειναι πολυ μικρη...αντε να χανει 3 με 4 την εβδομαδα στα 40 που το φουσκωνω...δεν εχω κανει ακομα τιποτα γιατι κινουμαι μικρες διαδρομες εντος πολης και σκεφτομαι αν τελικα το αλλαξω η οχι..ειναι φθαρμενο καπως αλλα εχει αρκετο ψωμι ακομη απο οτι μου ειπε ο μηχανικος μου...αυτο με το μανιταρι που λες,πρεπει να βγει το λαστιχο η το κανει εξωτερικα?

crs-k
11/01/2005, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από fire
βασικα η τρυπουλα ειναι πολυ μικρη...αντε να χανει 3 με 4 την εβδομαδα στα 40 που το φουσκωνω...δεν εχω κανει ακομα τιποτα γιατι κινουμαι μικρες διαδρομες εντος πολης και σκεφτομαι αν τελικα το αλλαξω η οχι..ειναι φθαρμενο καπως αλλα εχει αρκετο ψωμι ακομη απο οτι μου ειπε ο μηχανικος μου...αυτο με το μανιταρι που λες,πρεπει να βγει το λαστιχο η το κανει εξωτερικα?


Βγαινει το λαστιχο και μπαινει απο μεσα.

CyBeRseXX
11/01/2005, 14:33
den einai oti xanei siga siga. Otan zestathei to lastixo i an pareis sinanavati, mporei na sou kanei ena prrrrrrrrrrrrrrts kai na kserasei to makaroni mazi me ton aera.

Oso gia ton tropo, monsieur Crs-K proigithein :smokin:

fire
11/01/2005, 15:12
ευχαριστω παιδες..θα παω σε ενα βουλκανιζατερ να το συζητησουμε..αν πρεπει δηλαδη να αλλαξω η να βαλω μπάλωμα...αν και τι θα πει αυτος...αλλαξε το...:confused:

adam_tsouk
11/01/2005, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από fire
ευχαριστω παιδες..θα παω σε ενα βουλκανιζατερ να το συζητησουμε..αν πρεπει δηλαδη να αλλαξω η να βαλω μπάλωμα...αν και τι θα πει αυτος...αλλαξε το...:confused:
\

Όχι απαραίτητα!
Εμένα μου είπε καλύτερα να μου το μπαλώσει και το αποτέλεσμα ήταν 5,5 χλμ ποδαρόδρομος με 1 μηχανάκι στα χέρια, τον ήλιο από πάνω μου και μία τύπισσα να γκρινιάζει!:lol:

fire
12/01/2005, 09:25
παντως για μενα το χειροτερο ειναι η γυναικα που γκρινιαζει και οχι το σπρωξιμο :) τεσπα ηδη αρχισα να ψαχνω για λαστιχα.αυτο που ελεγα οτι χανει 3 με 4 bar την εβδομαδα εννοουσα χωρις το μακαρονι...δεν εχω βαλει ακομα τιποτα...πιστευω θα με κρατησει λιγες μερουλες εντος πολης ωσπου να αποφασισω τι θα βαλω...αν βαλω μονο το πισω και σε καννενα μηνα το αλλο θα υπαρχει προβλημα? το μπροστα ειναι σε πολυ καλη κατασταση και εχω ξεμεινει ενεκα εορτων ....:bigcry:

GST
12/01/2005, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από fire
παντως για μενα το χειροτερο ειναι η γυναικα που γκρινιαζει και οχι το σπρωξιμο :) τεσπα ηδη αρχισα να ψαχνω για λαστιχα.αυτο που ελεγα οτι χανει 3 με 4 bar την εβδομαδα εννοουσα χωρις το μακαρονι...δεν εχω βαλει ακομα τιποτα...πιστευω θα με κρατησει λιγες μερουλες εντος πολης ωσπου να αποφασισω τι θα βαλω...αν βαλω μονο το πισω και σε καννενα μηνα το αλλο θα υπαρχει προβλημα? το μπροστα ειναι σε πολυ καλη κατασταση και εχω ξεμεινει ενεκα εορτων ....:bigcry:

το μακαρονι που λεσ στοιχιζει 5 εουρο και θελει 5 λεπτα για να μπει ...(.πριν πασ στο λαστιχα βαλε στο λαστιχο αερα 60psi) οποτε δεν αξιζει το κοπο για τα λεφτα αυτα να κυκλοφορεις ετσι και καποια στιγμη η αλλαζεις λαστιχο η βαζεις μπαλομα απο μεσα (μανιταρι)