PDA

View Full Version : Μιλημένα Ξηγημένα ε;



adam_tsouk
11/01/2005, 18:40
ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑΣ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΗΣ , ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΕΝΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΥΠΟ , ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΕΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ, ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΕ , ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ.

ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ.








ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ.



ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ??

adam_tsouk
11/01/2005, 18:41
ΤΟ ΑΝΩΤΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΕΑΝ ΤΕΣΤ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑΣ ΔΙΑΣΗΜΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΝΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ.



ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ , ΕΙΣΤΕ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ.









ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΙΣΤΕ ΝΟΡΜΑΛ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.










Ο ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ , ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΕ ΣΕ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ , ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΟΛΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΤΟ ΑΝΩΤΕΡΩ.



ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΩΣ ΑΝΩΤΕΡΩ , ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΒΗΣΩ ΑΠΟ ΤΑ E-MAIL ΜΟΥ!!!!!!!!!!



















ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ!!!!!!!!!!

milaber
11/01/2005, 19:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΩΣ ΑΝΩΤΕΡΩ , ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΒΗΣΩ ΑΠΟ ΤΑ E-MAIL ΜΟΥ!!!!!!!!!!


Χμ...

Καλά μωρέ απλά πέρασε από το μυαλό μου εμένα το παραπάνω...

Είναι ανάγκη να με σβήσεις;

:lol: :hypnotize :evil: :hypnotize :lol:

angels_gr
12/01/2005, 09:37
Εγώ σκέφτηκα ότι ήθελε να σκοτώσει την αδερφή της γιατί ίσως να είχε και εκείνη τα ίδια αισθήματα με αυτήν. Έτσι, σκοτώνοντας έναν αντίζηλο θα είχε και την δυνατότητα να τον ξανά έβλεπε. Προφανώς ανήκω σε μια ξεχωριστή κατηγορία που ονομάζονται βαριές περιπτώσεις. Μπορεί όμως να έχω και μεγάλη φαντασία!!! Λέμε τώρα.... :rotflmao:

Κανένας
12/01/2005, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Εγώ σκέφτηκα ότι ήθελε να σκοτώσει την αδερφή της γιατί ίσως να είχε και εκείνη τα ίδια αισθήματα με αυτήν. Έτσι, σκοτώνοντας έναν αντίζηλο θα είχε και την δυνατότητα να τον ξανά έβλεπε. Προφανώς ανήκω σε μια ξεχωριστή κατηγορία που ονομάζονται βαριές περιπτώσεις. Μπορεί όμως να έχω και μεγάλη φαντασία!!! Λέμε τώρα.... :rotflmao:

Xaxa
εγώ δεν σκέφτηκα τίποτα, αλλά συμφωνώ με την άποψη σου

Και επίσης, είμαι και εγώ βαριά περίπτωση, από μόνος μου
:wacko:

asprogerakatos
12/01/2005, 12:35
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ:alien: :alien: :alien: :hypnotize :uplate: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
12/01/2005, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Εγώ σκέφτηκα ότι ήθελε να σκοτώσει την αδερφή της γιατί ίσως να είχε και εκείνη τα ίδια αισθήματα με αυτήν. Έτσι, σκοτώνοντας έναν αντίζηλο θα είχε και την δυνατότητα να τον ξανά έβλεπε. Προφανώς ανήκω σε μια ξεχωριστή κατηγορία που ονομάζονται βαριές περιπτώσεις. Μπορεί όμως να έχω και μεγάλη φαντασία!!! Λέμε τώρα.... :rotflmao:



Εσύ ανήκεις στην κατηγορία......




ΦΩΣΚΟΛΟΣ!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

thewhiteowl
13/01/2005, 00:30
Γιατί την σκότωσε; Τι ερώτηση είναι αυτή;
Δεν χρειάζετε κίνητρο.

Ζούμε στον 21ο αιώνα, τα κίνητρα είναι συμπτωματικά.

free rider
13/01/2005, 06:44
εγω το είδα πολύ μεγάλο κείμενο και βαριόμουνα να το διαβάσω όλο ....

τελικά εγώ τι είμαι???




ο αντατσουκ ήταν οικονομολόγος πως μας προέκυψε ψυχιάτρος...δεν ξέρω...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

angels_gr
13/01/2005, 08:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Εσύ ανήκεις στην κατηγορία......




ΦΩΣΚΟΛΟΣ!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Φώσκολος!!!! Τι είναι αυτά που λες!!! Τρέμε Spielburg έρχομαι.
:rotflmao:

Πάντως στο Δαφνί έχουν αρκετές θέσεις. Έχω κάνει reserve δωμάτιο με θέα το βουνό.

DoctorS
13/01/2005, 15:18
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΚΔΟΧΗ ΠΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΜΑΣ.....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΟΜΙΖΩ.......!!!!!!!



ΤΙ ΕΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΗ ΣΚΟΤΩΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ, ΑΦΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ Η ΙΔΙΑ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ!!! ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑΣΕ ΤΟΝ ZARA ΣΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ................!!!!!!!!

ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΜΑΙ????
ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ!!!!
:confused: :confused: :confused: :confused:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gtsiros
14/01/2005, 09:29
H kopela skotwse thn adelfh ths mallon epeidh h adelfh ths (to 8uma) ta eri3e agria sthn khdeia ston sugkekrimeno typa, enw h idia apofasise na mh pei tipota.

oi kaloi ths tropoi dldl mphkan anamesa se auton kai ekeinh, enw h aderfh ths pou htan tsoula ths ton phre.

den ante3e na ton xasei me auton ton tropo kai th 3ekane.

pws sas fainetai?

angels_gr
14/01/2005, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
H kopela skotwse thn adelfh ths mallon epeidh h adelfh ths (to 8uma) ta eri3e agria sthn khdeia ston sugkekrimeno typa, enw h idia apofasise na mh pei tipota.

oi kaloi ths tropoi dldl mphkan anamesa se auton kai ekeinh, enw h aderfh ths pou htan tsoula ths ton phre.

den ante3e na ton xasei me auton ton tropo kai th 3ekane.

pws sas fainetai?

Μεγάλε, δώσαμε την ίδια απάντηση. Σε λίγο καιρό θα σε δω στο Δαφνί. Άντε να έχω παρέα!!! :rotflmao:

powerphot
14/01/2005, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Εγώ σκέφτηκα ότι ήθελε να σκοτώσει την αδερφή της γιατί ίσως να είχε και εκείνη τα ίδια αισθήματα με αυτήν. Έτσι, σκοτώνοντας έναν αντίζηλο θα είχε και την δυνατότητα να τον ξανά έβλεπε. Προφανώς ανήκω σε μια ξεχωριστή κατηγορία που ονομάζονται βαριές περιπτώσεις. Μπορεί όμως να έχω και μεγάλη φαντασία!!! Λέμε τώρα.... :rotflmao:

Αν κρίνω απο το avatar σου angels_gr τι να πω...?:lol: :lol:

angels_gr
14/01/2005, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Αν κρίνω απο το avatar σου angels_gr τι να πω...?:lol: :lol:

Ο χάρος βγήκε, βγήκε παγανιά...... :rotflmao:

Μια φωτογραφία ο καθένας δίνει ότι ερμηνεία θέλει. Στην δική μου περίπτωση θέλω να πω ότι ακόμη και κάτι άσχημο μπορεί να σου προσφέρει κάτι.... :wave2:

adam_tsouk
14/01/2005, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Ο χάρος βγήκε, βγήκε παγανιά...... :rotflmao:

Μια φωτογραφία ο καθένας δίνει ότι ερμηνεία θέλει. Στην δική μου περίπτωση θέλω να πω ότι ακόμη και κάτι άσχημο μπορεί να σου προσφέρει κάτι.... :wave2:


ναι ναι......



μια κάσα......
ένα τάφο.....
στεφάνι με λουλούδια......







σωστό σε βρίσκω!!:lol: :lol:

angels_gr
17/01/2005, 08:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ναι ναι......

μια κάσα......
ένα τάφο.....
στεφάνι με λουλούδια......

σωστό σε βρίσκω!!:lol: :lol:

Και όλα αυτά σε πολύ λογικές τιμές!!! :rotflmao:


Ακόμη και ο θάνατος είναι ένα δώρο. :wave2: