PDA

View Full Version : Εντουροπλυντηριο???



urban
23/05/2008, 11:37
Αντε και λασπωθηκε. ΠΟΥ το πλενουμε ρε παιδια?

Εγω δεν εχω χωρο να το πλυνω μονος μου, οπότε η μονη λυση ειναι πλυντηριο απο...Δευτερα. Σαν τις διαιτες! Και αν πηξω στη δουλεια ( που παντα πηζω ) και δεν προλαβω, παμε Τριτη-Τεταρτη.

Υπαρχει μοτοπλυντηριο που να μη στραβομουτσουνιαζει οταν δει ενα αξιοπρεπως dirty μηχανακι?:confused:



ΥΓ. Επισης εχω μια μονιμως αλυτη απορια: στις ποσες τουμπες τελειωνουν οι τουμπες ρε παιδια?:rolleyes:

Zid
23/05/2008, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από urban
Αντε και λασπωθηκε. ΠΟΥ το πλενουμε ρε παιδια?

Εγω δεν εχω χωρο να το πλυνω μονος μου, οπότε η μονη λυση ειναι πλυντηριο απο...Δευτερα. Σαν τις διαιτες! Και αν πηξω στη δουλεια ( που παντα πηζω ) και δεν προλαβω, παμε Τριτη-Τεταρτη.

Υπαρχει μοτοπλυντηριο που να μη στραβομουτσουνιαζει οταν δει ενα αξιοπρεπως dirty μηχανακι?:confused:



ΥΓ. Επισης εχω μια μονιμως αλυτη απορια: στις ποσες τουμπες τελειωνουν οι τουμπες ρε παιδια?:rolleyes: Που χάθηκες εσύ? Για πλυντήριο.. προτίμησε αυτά τα αυτόματα που το πλένεις μόνος!!!:wave2:

urban
23/05/2008, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Που χάθηκες εσύ? Για πλυντήριο.. προτίμησε αυτά τα αυτόματα που το πλένεις μόνος!!!:wave2:



Μηπως ξερω κι εγω που χαθηκα? Οταν δε δουλευω και οταν το μηχανακι δουλευει ειμαι παντα ετοιμοπολεμος για βολτα!

Αλλα εδω και καιρο, εχω φαει τρελο πηξιμο στη δουλεια και το μηχανακι ηταν στραβο απο τα τουμπιδια στα μονοπατια του αθανασουλοπουλου και ηθελε και κατι αλλα μερεμετια που δεν προλαβαινα να φτιαξω.

To ισωσα ομως και πηγα βαρυμπομπη το Σαββατο που μας περασε!:a25:

Αλλα βροντηξα και ημουν κουτσος ολη την εβδομαδα...:(

Δε μασαμε ομως. Τωρα το 450 ειναι για service.


Εχω αλλη μια αλυτη απορια: Τι ειναι ο χωματοκαπουτσινος?


Δεν εχω ιδεα τι ειναι και που ειναι αυτα τα αυτοματα που λες οτι το πλενεις μονος σου. Προς το Παγκρατι που μενω εχει κανενα τετοιο?

Zid
23/05/2008, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από urban
Μηπως ξερω κι εγω που χαθηκα? Οταν δε δουλευω και οταν το μηχανακι δουλευει ειμαι παντα ετοιμοπολεμος για βολτα!

Αλλα εδω και καιρο, εχω φαει τρελο πηξιμο στη δουλεια και το μηχανακι ηταν στραβο απο τα τουμπιδια στα μονοπατια του αθανασουλοπουλου και ηθελε και κατι αλλα μερεμετια που δεν προλαβαινα να φτιαξω.

To ισωσα ομως και πηγα βαρυμπομπη το Σαββατο που μας περασε!:a25:

Αλλα βροντηξα και ημουν κουτσος ολη την εβδομαδα...:(

Δε μασαμε ομως. Τωρα το 450 ειναι για service.


Εχω αλλη μια αλυτη απορια: Τι ειναι ο χωματοκαπουτσινος?


Δεν εχω ιδεα τι ειναι και που ειναι αυτα τα αυτοματα που λες οτι το πλενεις μονος σου. Προς το Παγκρατι που μενω εχει κανενα τετοιο? Μόνος πήγες βαρυμπόμπη?

urban
23/05/2008, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Μόνος πήγες βαρυμπόμπη?


Με τον Κασιμη. Με πηρε τηλ Παρασκευη βραδυ. Τελευταια στιγμη με θυμηθηκε αλλα παλι καλα.

Θα πας Πευκι? Εγω ηθελα να παω αλλα ολα πηγαν στραβα.

Για πες τι ειναι αυτα τα πλυντηρια.

Zid
23/05/2008, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από urban
Με τον Κασιμη. Με πηρε τηλ Παρασκευη βραδυ. Τελευταια στιγμη με θυμηθηκε αλλα παλι καλα.

Θα πας Πευκι? Εγω ηθελα να παω αλλα ολα πηγαν στραβα.

Για πες τι ειναι αυτα τα πλυντηρια. Δεν θα πάω γιατί πήρα μηχανάκι και στριμώχτηκα.. λίγο...
Πλυντήρια που ρίχνεις κέρματα.. και πλένεις μόνος... έχει ένα τέτοιο στη Μεταμόρφωση..
προς Παγκράτι δεν ξέρω αλλά σίγουρα κάποιο θα υπάρχει εκει γύρω...:wave2:

GASer
23/05/2008, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από urban


ΥΓ. Επισης εχω μια μονιμως αλυτη απορια: στις ποσες τουμπες τελειωνουν οι τουμπες ρε παιδια?:rolleyes:


XAXAXA!!! Φέτος κλείνω 18 χρόνια χωμάτινης οδήγησης και είμαι με πατερίτσες!! :wave2: :wave2:

taxydromos
23/05/2008, 15:23
αρσινοης+φιλολαου, καισαριανη
και στην πλατεια του υμηττου εχω ακουσει οτι υπαρχει καποιο..

:wave2:

iatrodikastis
23/05/2008, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από urban

Εχω αλλη μια αλυτη απορια: Τι ειναι ο χωματοκαπουτσινος?




Kάθε μα κάθε Παρασκευή μαζευόμαστε οι χωμάτινου γιά καφέ.

Ωρα 19.30-23.00+ στο bleu cafe Ομήρου 54 Ν.Σμύρνη.Ο εμπορικός δρόμος της Ν.Σμύρης πρώτος παράλληλος από την πλατεία...έλα να χορτάσεις τούμπες... :beer:

Papas0uzas
24/05/2008, 00:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Δεν θα πάω γιατί πήρα μηχανάκι και στριμώχτηκα.. λίγο...
Πλυντήρια που ρίχνεις κέρματα.. και πλένεις μόνος... έχει ένα τέτοιο στη Μεταμόρφωση..
προς Παγκράτι δεν ξέρω αλλά σίγουρα κάποιο θα υπάρχει εκει γύρω...:wave2:

Που στην Μεταμόρφωση???

caesarsk
24/05/2008, 01:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Δεν θα πάω γιατί πήρα μηχανάκι και στριμώχτηκα.. λίγο...
Πλυντήρια που ρίχνεις κέρματα.. και πλένεις μόνος... έχει ένα τέτοιο στη Μεταμόρφωση..
προς Παγκράτι δεν ξέρω αλλά σίγουρα κάποιο θα υπάρχει εκει γύρω...:wave2:

Μήπως...λέω μήπως έπλενες την μηχανή σου το περασμένο Σάββατο εκεί??

Που την είχες φέρει πάνω σε ένα trailer!

caesarsk
24/05/2008, 01:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Papas0uzas
Που στην Μεταμόρφωση???

Στην Γεωργίου Παπανδρέου σχεδόν απέναντι από την Alpha Bank...

Οπως ανεβαινεις την Παπανδρεου αριστερα