PDA

View Full Version : Σας αποχαιρετώ



sniper
23/05/2008, 16:04
και πάω να εγκατασταθώ μόνιμα στην Ρουμανία (http://www.prostreetromania.ro/prostreet.htm)


Αντίο και σας ευχαριστώ για όλα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

CIRUS
23/05/2008, 16:13
δέχαισαι συνοδιπόρους????

τι μωρά είναι αυτά παναγία μου!!!!!!:eyepop: :eyepop: :eyepop:

sapila racing
23/05/2008, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
και πάω να εγκατασταθώ μόνιμα στην Ρουμανία (http://www.prostreetromania.ro/prostreet.htm)


Αντίο και σας ευχαριστώ για όλα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :rotflmao: :lol:

Kαλά που πήγαινε αυτός με το Dacia μονο με 2 εξατμίσεις, ενω ο άλλος με το Lada είχε 6? :lol: :rotflmao:

XJR_Billy
23/05/2008, 16:14
:hypnotize :hypnotize :eyepop:

Με τη μηχανή θα πας;:lol: :lol:

Μαζί σου, αλλά εγώ θα μείνω Βουλγαρία... (πστ μου, που ήταν εκείνο το link;)

:winka: :beer:

hercul
23/05/2008, 16:17
Καγκουριλίκια και γκόμενες!! :look: :look:

Κααααγκουρεέεεεεεες βρηκα που θα πάμε την Κυριακή!! :bigcry: :bigcry: :bigcry:

hornet
23/05/2008, 16:33
απ απ απααααππαπαπαπαπαπαππα!!!!

MikeG
23/05/2008, 16:34
spammers!!!!!





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :wave2:

Tpap
23/05/2008, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
:lol: :rotflmao: :lol:
Kαλά που πήγαινε αυτός με το Dacia μονο με 2 εξατμίσεις, ενω ο άλλος με το Lada είχε 6? :lol: :rotflmao:

ρε φίλε δεν είδα καν αυτοκίνητα, εσύ είδες/μέτρησες και εξατμήσεις....?


(τι μωρά ήταν αυτα...? :o )

DimChios
23/05/2008, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
και πάω να εγκατασταθώ μόνιμα στην Ρουμανία (http://www.prostreetromania.ro/prostreet.htm)


Αντίο και σας ευχαριστώ για όλα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



ti mlks eisai?

:mad:

el_hymador
23/05/2008, 16:55
αχχχχ....αυτο το Ανατολικο μπλοκ ζημιες που προκαλει....:rolleyes:

τουμπανα....(και δεν αναφερομαι στα αμαξια...)

OzZzZzY
23/05/2008, 16:57
εκει αν πας με κανα golf του 90 θα καλοπερασεις δηλαδη :D

:lol: :lol:

SpineshankD
23/05/2008, 17:07
χριστε μου τι μ@@@@α ειναι αυτα:a8: :a03:
με μια κολυνος ριχνεις γκομενα τελικα!!!:rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
23/05/2008, 17:21
το wallpaper στον πατο.... της σελιδας, ειναι ολα τα λ7!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :hypnotize :uplate: :eyepop:

DimChios
23/05/2008, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
το wallpaper στον πατο.... της σελιδας, ειναι ολα τα λ7!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :hypnotize :uplate: :eyepop:


Να χωσεις τη μουρη σου αναμεσα τους για κανα μηνα και να μη ξεκολας ε?

:D :smokin:


Τι προστυχος που γινομαι ωρες ωρες!

:lol: :lol: :lol:

liakaros
23/05/2008, 18:14
Hθελα να ξερα ποιανου καλλιτεχνη ιδεα ηταν να βαλει τα μπαζα μαζι με αυτες τις αυτοκινηταρες...

Η μηπως το αναποδο...:look:

Αnyway...:ZZZ: :ZZZ:

mourgakos
23/05/2008, 22:47
Ο επιμενων ΕΛΛΗ ΝΙΚΑ!!!!!:lol:

makis206
24/05/2008, 01:37
Δεν αισθάνομαι καλά, ταχυκαρδίες, ταχυπαλμίες, τάσεις φυγής και διαζυγίου μ'έπιασαν, δυο μπύρες κι ένα καραφάκι ρακί κατέβασα κι είχα όρεξη να γελάσω παρέα με σας πριν κοιμηθώ, τώρα μου γκρέμισες τα όνειρα παλιομονδεράτορα και μού'χτισες καινούργια, δεν ξαναγελάω πια, ζω για ένα σκοπό που αν δεν εκπληρωθεί απόψε κιόλας με βλέπω Ζάλογγο το πρωί, μωρέ εγώ θα τον εκπληρώσω κι ας μην το ξέρουν οι Ρουμάνες, χαλάλι μου γιατί είμαι κι ομορφοκόπελο βέβαια :uplate:

-Ο παλμογράφος μου ανεβαίνει Έβερεστ και κατεβαίνει στ'άπατα του Ειρηνικού σε χρόνο ντετέ
-Δεν με νοιάζει η Eurovision πια
-Θά'πινα άλλο ένα καραφάκι
-Το μαξιλάρι έβρασε κι ο κρύος ιδρώτας τό'κανε μαλαστούπα
-Γιατί πονάω εκεί κάτω;


Δεν ξαναγελάω είπαμε

Akatanomastos
24/05/2008, 02:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
στον πατο....

ναι ναι στον πατο..:lol:

καλα ρε που τα βρηκαν τετοια(και τοσα!!!) μουνι@ αυτοι οι απλυτοι?

Ζεύκας
24/05/2008, 03:53
Ρομούνες ρουλζζζζζζζζ!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

liakaros
24/05/2008, 04:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206


-Το μαξιλάρι έβρασε κι ο κρύος ιδρώτας τό'κανε μαλαστούπα




Περνεις και ορκο οτι το εκανε ο κρυος ιδρωτας μαλαστουπα το μαξιλαρι??:look:

ειπαμε ρε συντεκνε,ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει...αλλα οχι κι ετσι


Κοπέλια τοιχο τοιχο με δαυτονε...τοιχο τοιχο...

:bawl: :bawl: :bawl::rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl:

DimChios
24/05/2008, 06:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δεν αισθάνομαι καλά, ταχυκαρδίες, ταχυπαλμίες, τάσεις φυγής και διαζυγίου μ'έπιασαν, δυο μπύρες κι ένα καραφάκι ρακί κατέβασα κι είχα όρεξη να γελάσω παρέα με σας πριν κοιμηθώ, τώρα μου γκρέμισες τα όνειρα παλιομονδεράτορα και μού'χτισες καινούργια, δεν ξαναγελάω πια, ζω για ένα σκοπό που αν δεν εκπληρωθεί απόψε κιόλας με βλέπω Ζάλογγο το πρωί, μωρέ εγώ θα τον εκπληρώσω κι ας μην το ξέρουν οι Ρουμάνες, χαλάλι μου γιατί είμαι κι ομορφοκόπελο βέβαια :uplate:

-Ο παλμογράφος μου ανεβαίνει Έβερεστ και κατεβαίνει στ'άπατα του Ειρηνικού σε χρόνο ντετέ
-Δεν με νοιάζει η Eurovision πια
-Θά'πινα άλλο ένα καραφάκι
-Το μαξιλάρι έβρασε κι ο κρύος ιδρώτας τό'κανε μαλαστούπα
-Γιατί πονάω εκεί κάτω;


Δεν ξαναγελάω είπαμε



o orizontas μπηκε με το nick σου?

:confused:

Runner Ducati
24/05/2008, 10:35
πηγα (και πηγαινα) Ρουμανια λογο επαγγελματος απο το 1985 οταν ηταν ακομα γκαμισετα τα πραγματα απο θεμα κυβερνησεων και καθεστωτων... τετοια μωρα παντου κατα χιλιαδες :lol: ... φαντασου οτι εγω ημουν 17 χρονων και δεν αφηνα 20χρονη για 20χρονη σε χλωρο κλαρι... ετσι και ειχες το μαγικο χαρτακι και ενα πακετο μαλμπορο σε τσακωνανε μονες τους απο τον δρομο, ρε δεν μπορω ελεγα, τελειωσε το σπ@ρμα... οοοοοοχιιι... εισαι μικρος, αντεχεις ακομα.... ρε θα με πεθανεται που να παρει ο διαολος... εεελα δω μικρε.... :lol: :rotflmao:

Tpap
24/05/2008, 10:43
χωρίς καμία διάθεση πλάκας η χειρότερη από τις κοπελιές εκεί πάνω κατεβαίνει καλλιστεία εδώ με διάκριση...

αυτά να τα βλέπουν οι ''δικές'' μας εδώ γιατί έχουν σηκώσει πολύ ψηλά τον αμανέ..και φταίμε εμείς γι αυτό.

Ουκρανία, να δείτε κάτι πανέμορφες τύπισσες... και οι πλειονότητα των συνοδών τους να τους φέρεται με τον χείριστο τρόπο...

Runner Ducati
24/05/2008, 11:00
Οταν εκανα ταξιδια το round Ελλαδα-Λιβανο-Ισραηλ-Ρωσια-Ουκρανια κλπ, καθε λιγες μερες δηλαδη γυρναγα Ελλαδα και ξαναπηγαινα στα παραπανω, οποτε υπηρχε μετρο συγκρισης, δεδομενα δηλαδη... μολις γυρνας Ελλαδα καταλαβαινεις την διαφορα... για να δεις μια τοσο ομορφη κοπελα εδω και με αναλογο σωμα, πρεπει να ψαξεις κανα μανεκεν στην τηλεοραση, και εκει, ειδικα βορεια, ετσι ειναι οι περισσοτερες κοπελες... θεες... μετα γυρνας Ελλαδα και απορεις που να πας να μπλεξεις με καμια εδω, και καλα να εχει πολυ καλη καρδια και να φτιαχνει εξαιρετικο παραδοσιακο μουσακα, αλλιως?... :lol:

:p

Tpap
24/05/2008, 11:02
έχεις απόλυτο δίκιο runner...!!!:beer: :beer:

Operater
24/05/2008, 11:04
Παπούτσι απ'τον τόπο σου κι ας είναι μπαλωμένο!!! :lol:

Akatanomastos
24/05/2008, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Παπούτσι απ'τον τόπο σου κι ας είναι μπαλωμένο!!! :lol:


με αυτα που βλεπω παραπανω, θα λεγα

παπουτσι απο την ρουμανια κι ας ειναι και ξεσκισμενο!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Runner Ducati
24/05/2008, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
με αυτα που βλεπω παραπανω, θα λεγα

παπουτσι απο την ρουμανια κι ας ειναι και ξεσκισμενο!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ετσι οπως ειναι τα πραγματα τωρα, το παπουτσι απο τον τοπο μας ειναι και μπαλωμενο και ξεσκισμενο... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

(ασε που δεν ξερει πια και απο μουσακα :rotflmao: )



(οκ εξαιρεσεις παντα θα υπαρχουν, μιλαμε για το συνολο)

Tpap
24/05/2008, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Παπούτσι απ'τον τόπο σου κι ας είναι μπαλωμένο!!! :lol:

καλά ας έλεγες κ τίποτε άλλο εσύ....ήδη σε περιμένει στην γωνία, για το ''μπαλωμένο''...:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

Tpap
24/05/2008, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
ετσι οπως ειναι τα πραγματα τωρα, το παπουτσι απο τον τοπο μας ειναι και μπαλωμενο και ξεσκισμενο... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
(ασε που δεν ξερει απο μουσακα :rotflmao: )
(οκ εξαιρεσεις παντα θα υπαρχουν, μιλαμε για το συνολο)

γιατί ρε φίλε, πόσο δύσκολο θα είναι να μάθεις σε ένα ρουμανάκι πως να κάνει ένα μουζάκα ή κανά γεμιστό...?

σιγά την ιστορία...της παίρνεις μια υπηρέτρια Ελληνίδα να μαγειρεύει, αλλά και για τις υπόλοιπες δουλειές του σπιτιού...:lol: :lol:

Ταξιδευτής
24/05/2008, 13:40
Tpap + runneras: R E S P E C T!!! :a10: :a19: :a20:


(αντε, γιατι τα λεω εγω και γινομαι κακος μετα... ) :mad: :yuck:

Παντως αναφορικα με την Ρουμανια εχω ενα θεμα με τους Ρουμανους -επειδη τυχαινει να τους ξερω καλα, οι πιο πολλοι ειναι της λαμογιας και της κομπινας (ακομα περισσοτερο και απο τους Ελληναρες)!

Τωρα οι Ρουμανες ειναι αλλη ιστορια.... (και πιστεψτε με, ξερουν να μαγειρευουν μια χαρα! ;)) Ειναι δυσκολο ομως να συμβιωσεις με μια Ρουμανα... Οι περισσοτερες εχουν περασει ασχημα χρονια -γαμος απο τα 16 και 18, χαμηλη μορφωση, ξυλο και τραγικη κακομεταχειριση απο τους "αντρες" τους, αποβολες.... Ετσι καταληγουν να κοιτανε να σωσουν τον εαυτο τους με καθε τροπο και γενικα ειναι λιγο "αγριμια".... :sick:

Παντως, ειλικρινα, καθε μα ΚΑΘΕ φορα που γυρναω απο εξωτερικο στην Ελλαδα και βλεπω τις δικες μας με την τριχα καγκελο στο χερι και την κυτταριτιδα να κανει παρτυ παθαινω πολιτισμικο σοκ! :hypnotize Ειλικρινα εκεινες τις στιγμες σκεφτομαι ΠΩΣ ειναι δυνατον να μου αρεσουν τετοιες υπαρξεις; (εδω ειναι που θα πουμε για εσωτερικο κοσμο, αξιες, παπουτσια απο τον τοπο σου κλπ :rolleyes: )

Και οκ, σιγουρα υπαρχουν πανεμορφες κοπελες και εδω -και ειδικα οι νεοτερες γενιες- αλλα ρε γμτ ολες μα ΟΛΕΣ τους εχουν ενα τουπε Τζουλια Αλεξανδρατου και βαλε λεμε! :yuck:
Ενω εξω, την βλεπεις οτι εχει τα πιο μπλε ματια που εχεις δει ποτε, της λες ενα κοπλιμεντο και νομιζει οτι τη δουλευεις, μιας και θεωρει οτι ειναι εντελως συνηθισμενη! :bawl:

Ζεύκας
24/05/2008, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Tpap + runneras: R E S P E C T!!! :a10: :a19: :a20:


(αντε, γιατι τα λεω εγω και γινομαι κακος μετα... ) :mad: :yuck:

Παντως αναφορικα με την Ρουμανια εχω ενα θεμα με τους Ρουμανους -επειδη τυχαινει να τους ξερω καλα, οι πιο πολλοι ειναι της λαμογιας και της κομπινας (ακομα περισσοτερο και απο τους Ελληναρες)!

Τωρα οι Ρουμανες ειναι αλλη ιστορια.... (και πιστεψτε με, ξερουν να μαγειρευουν μια χαρα! ;)) Ειναι δυσκολο ομως να συμβιωσεις με μια Ρουμανα... Οι περισσοτερες εχουν περασει ασχημα χρονια -γαμος απο τα 16 και 18, χαμηλη μορφωση, ξυλο και τραγικη κακομεταχειριση απο τους "αντρες" τους, αποβολες.... Ετσι καταληγουν να κοιτανε να σωσουν τον εαυτο τους με καθε τροπο και γενικα ειναι λιγο "αγριμια".... :sick:

Παντως, ειλικρινα, καθε μα ΚΑΘΕ φορα που γυρναω απο εξωτερικο στην Ελλαδα και βλεπω τις δικες μας με την τριχα καγκελο στο χερι και την κυτταριτιδα να κανει παρτυ παθαινω πολιτισμικο σοκ! :hypnotize Ειλικρινα εκεινες τις στιγμες σκεφτομαι ΠΩΣ ειναι δυνατον να μου αρεσουν τετοιες υπαρξεις; (εδω ειναι που θα πουμε για εσωτερικο κοσμο, αξιες, παπουτσια απο τον τοπο σου κλπ :rolleyes: )

Και οκ, σιγουρα υπαρχουν πανεμορφες κοπελες και εδω -και ειδικα οι νεοτερες γενιες- αλλα ρε γμτ ολες μα ΟΛΕΣ τους εχουν ενα τουπε Τζουλια Αλεξανδρατου και βαλε λεμε! :yuck:
Ενω εξω, την βλεπεις οτι εχει τα πιο μπλε ματια που εχεις δει ποτε, της λες ενα κοπλιμεντο και νομιζει οτι τη δουλευεις, μιας και θεωρει οτι ειναι εντελως συνηθισμενη! :bawl:

sad but true :sad: :lol:

menos
24/05/2008, 15:43
Καλα οι φωτογραφιες..... Τ ο ηλιθιο βιντεο με τους 2 :a31: που περιτριγυριζονται μανιωδως (και καλα) απο τις :eyepop: :eyepop: :eyepop: ΡΟΥΜΑΝΕΣ:a03: :a03: :a03: και την εκκινηση της (και καλα) κοντρας με καλαζνικοφ.......... το ειδατε??????

apav
24/05/2008, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
το ειδατε?

Πες μας ότι δεν έχεις δει 10χρόνα κρητικόπουλα (σώμα ή μυαλό δεν έχει σημασία) να παίζουν με AK-47. :wave2:

Bavarian
24/05/2008, 20:19
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:


Ετοιμάζω ταξιδάκι για Ρουμουνία λέμε...με ένα πεντακοσαρικάκι θα είμαστε άρχοντες λέμε :lol: :rotflmao:


Τι ωραία που κατέρευσε το ανατολικό μπλοκ :D και έχουμε την ευκαιρία να επισκεφτούμε τόσο ωραίες χώρες με ωραίες διαδρομές :lol: απίθανα στροφιλίκια :lol: και τόσο ωραία βυζ..εεε αξιοθέατα ήθελα να πω.:lol:

hidefnick
25/05/2008, 00:40
"My father was kicked in the head by a horse. You never know when your time is thats why I' m fearless" με φώτο του μπαμπά που λείπει και "god arrest his soul"????????????

To gunny τις εκκίνησης???????????????

Θεοί μιλάμε.

Οσο για τους αγαπητούς συμφορουμίτες.... Τι να πώ.... Ντοπή σας ρε. O snip το πόσταρε για τα βρομογκαζα και εσείς κολλήσατε στις γκόμενες.

(Η αυτόματη διόρθωση του firefox βγάζει πρώτη εναλακτική στο βρομογκαζα το βρομοθύληκα - τυχαίο?)

DimChios
25/05/2008, 06:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:


Ετοιμάζω ταξιδάκι για Ρουμουνία λέμε...με ένα πεντακοσαρικάκι θα είμαστε άρχοντες λέμε :lol: :rotflmao:


Τι ωραία που κατέρευσε το ανατολικό μπλοκ :D και έχουμε την ευκαιρία να επισκεφτούμε τόσο ωραίες χώρες με ωραίες διαδρομές :lol: απίθανα στροφιλίκια :lol: και τόσο ωραία βυζ..εεε αξιοθέατα ήθελα να πω.:lol:


ποτε φευγουμε ρε?

:smokin:

dirtbird
25/05/2008, 07:00
Πάντως φίλος που δούλευε στα κρουαζιεράδικα (Αμερική και Βαλτική κυρίως) είχε πει το εξής:

Eίδε η πουτ@να τη Ρουμάνα και φοβήθηκε.....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Sapadak
25/05/2008, 07:20
Παντως οσοι σκεφτεστε για ταξιδι οδικως στη Ρουμανια ΠΟΛΥ προσοχη.

Μεγαλυτερους καφρους απο αυτους στο τιμονι δεν εχω ξαναματαδει

devil's animal
25/05/2008, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
και πάω να εγκατασταθώ μόνιμα στην Ρουμανία (http://www.prostreetromania.ro/prostreet.htm)


Αντίο και σας ευχαριστώ για όλα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


τελικα βρηκες να πας καπου,που να μπορεις να τους πατας με το μπρικι σου...παλιοκουλαδι ε??
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



μλκ δεν παιζονται λεμε οι γκομενες!!!:bawl: :bawl: :bawl:

εγω παντως θα παω Τσεχια για μονιμα που εχει και motoGP!!
:a44: :a44: :a44:

p@nos
25/05/2008, 23:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
και πάω να εγκατασταθώ μόνιμα στην Ρουμανία (http://www.prostreetromania.ro/prostreet.htm)









:a03: :a03: :a03: :a03: :a03: :a03: :a03: :a03:




Θα παω με το Ciquecento της μανας μου να πουλαω τρελη μουρη μιλαμε!!!!


:a8: :a8: :a8:

ronin1
29/05/2008, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ποτε φευγουμε ρε?

:smokin:

αν το κανονισετε στα σοβαρα..

εγω ειμαι μεσα λεμε..

το εχο σκοπο ετσι κ αλλιως..

απλα αφορμη ψαχνω..

:eyepop: :eyepop:

κ μαλλον τη βρηκα..:lol:

sniper
29/05/2008, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
....

Οσο για τους αγαπητούς συμφορουμίτες.... Τι να πώ.... Ντοπή σας ρε. O snip το πόσταρε για τα βρομογκαζα και εσείς κολλήσατε στις γκόμενες.

.....


+954

Το παντηλίκι με το lada που σκάει στο πεζοδρόμιο (από power slide) είναι όλα τα λεφτά :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

arxaios
29/05/2008, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
και πάω να εγκατασταθώ μόνιμα στην Ρουμανία (http://www.prostreetromania.ro/prostreet.htm)


Αντίο και σας ευχαριστώ για όλα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΌΛΟ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΙ .............................:mad: :mad: :mad:

:lol: :lol: :lol:

sniper
29/05/2008, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
ΌΛΟ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΙ .............................:mad: :mad: :mad:

:lol: :lol: :lol:


Δεν με κάνανε δεκτό ρε συ..... Απαγορεύτηκαν οι honda :lol: :lol: :lol:

arxaios
29/05/2008, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν με κάνανε δεκτό ρε συ..... Απαγορεύτηκαν οι honda :lol: :lol: :lol:
Καλά κι εσύ ΟΛΑ σου τα ελαττώματα έπρεπε να τους τα πεις .................
Μας έφαγε η ειλικρίνεια ρε ντ@μοτ !!!!!
:lol: :lol: :lol:

sniper
29/05/2008, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Καλά κι εσύ ΟΛΑ σου τα ελαττώματα έπρεπε να τους τα πεις .................
Μας έφαγε η ειλικρίνεια ρε ντ@μοτ !!!!!
:lol: :lol: :lol:

έλα ντε.... μας έφαγε.... μετά του είπα ότι τα makarov είναι για το πέος και με πήραν στο κυνήγι... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

PortisHead
29/05/2008, 14:30
Καθε μερα βλεπουμε εκατονταδες ομορφες κοπέλες , στο δρομο ,στην TV κλπ κλπ....αλλα αυτες οι 3 πρώτες......ειναι με διαφορά μεγαλη....μακραν οτι ομορφοτερο εχω δει τον τελευταιο καιρό....τι να πω....πιάσαν κι ζέστες....ωχ Παναγια μου !!!!!!!!1
:beer:

dimdoc
29/05/2008, 16:54
Δε χρειαζετε να ξενιτευτειτε παλικαρια..αρκει το σουπερ ντουπερ ουαου μηχανακι σας να μπορει να ανηφορισει μεχρι τη Πιερια..εκει, στην Παραλια και στη Λεπτοκαρυα κανουν τις διακοπες τους, χαλαρες και με μινιμαλ περιβολη, ολες αυτες που ειδατε στο βιντεο+ Τσεχες (κατα τη γνωμη μου οι ωραιοτερες γυναικες στην Ευρωπη...) απο τη δεκαετια του `80 ηδη...

Οι εχοντες ευαισθητη καρδια να προσκομισουν γνωματευση καρδιολογου και οι ανω των 40 επιπλεον τεστ κοπωσεως...οφθαλμιατρο θα χρειαστειτε μετα:lol:

KaTaNaS
29/05/2008, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdoc
Οι εχοντες ευαισθητη καρδια να προσκομισουν γνωματευση καρδιολογου και οι ανω των 40 επιπλεον τεστ κοπωσεως...οφθαλμιατρο θα χρειαστειτε μετα:lol:

δηλαδη η φαση ειναι μόνο για κατόχους λισάνς; :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


dirtbirdddddddddd παμε.... καλοκαιρινη προπονηση! :lol: :rotflmao: :rotflmao:

dimdoc
29/05/2008, 17:03
Ε ναι λεμε...αγωνιαρηδες μονο...οικογενειαρχες να προτιμησουν Παργα...οι ντοπιοι εξαιρουμαστε καθως λογω χρονιας "τριβης" με το θεμα εχουμε αποκτησει μια καποια σχετικη ανοσια:lol:

rsp
30/05/2008, 00:57
Sniper... μια κουβεντα μονο...περνωντας σταματα να με παρεις.......:smokin:

DimChios
30/05/2008, 05:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Sniper... μια κουβεντα μονο...περνωντας σταματα να με παρεις.......:smokin:



παντοφλααααααααααααααααα!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PanVas
30/05/2008, 08:32
Από την πρώτη μέρα παρακολουθώ την συζήτηση.
Το site είναι κορυφαίο και ανώτερης αισθητικής.

Ελπίζω να έχει γίνει κατανοητό από όλους ότι τα παλικάρια έχουν ανώτερο χιούμορ και είναι ακομπλεξάριστοι. Τι καλύτερος τρόπος για διαφήμιση του συνεργείου του; (Ναι υπάρχει διαφήμιση μέσα στην σελίδα)

Παρατήρησε κανείς την ποιότητα του βίντεο? Ή μήπως είναι τυχαίο που περνά το τρένο την στιγμή που μιλάει το wash girl :bigcry:? Η σελίδα τα σπάει!

Η Ρουμανία αυτή την στιγμή πλησιάζει σε κόστος ζωής την Αθήνα και δεν είναι πίσω σε πολλά θέματα από εμάς. Ή τουλάχιστον αν είναι σε κάποια, δεν θα βάλει τα παιδιά της να ξεπληρώσει τα χρέη του παρελθόντος, όπως η Ελλάδα. Δώστε τους πέντε χρονάκια και αν συνεχίσουμε να κοιμόμαστε σαν έθνος, να δω ποιοι θα γελάνε μετά…

Μπορεί κάποιος να μας πει τι καντήλια ρίχνει στην γκόμενα που χοροπηδάει πάνω στο αυτοκίνητο;;;; :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

:beer:

ronin1
30/05/2008, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas


Μπορεί κάποιος να μας πει τι καντήλια ρίχνει στην γκόμενα που χοροπηδάει πάνω στο αυτοκίνητο;;;; :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

:beer:

προσπαθω να το πιασω..αλλα τα λεει πολυ γρηγορα με πολυ επαρχιωτικη προφορα..εχει κ μουσικη κ δεν ακουγεται ξεκαθαρα..αν το πιασω θα σε πω..

κ γω ειμαι περιεργος..:lol:

hidefnick
30/05/2008, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
Μπορεί κάποιος να μας πει τι καντήλια ρίχνει στην γκόμενα που χοροπηδάει πάνω στο αυτοκίνητο;;;; :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

:beer:

Πάντως είναι η μόνη "χοντρή".....

ronin1
30/05/2008, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Πάντως είναι η μόνη "χοντρή".....


κ καλα .. ο νικητής πήρε τα μ@υνι@..


κ ο χαμενος την πατσαβουρα..:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

PanVas
20/10/2009, 13:17
up!

και η απάντηση από Σερβία (http://www.youtube.com/watch?v=ilegsr2tX60) ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

idi
20/10/2009, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
με αυτα που βλεπω παραπανω, θα λεγα

παπουτσι απο την ρουμανια κι ας ειναι και ξεσκισμενο!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
20/10/2009, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
up!

και η απάντηση από Σερβία (http://www.youtube.com/watch?v=ilegsr2tX60) ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

cityfly
20/10/2009, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
up!

και η απάντηση από Σερβία (http://www.youtube.com/watch?v=ilegsr2tX60) ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hi tech

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Allst@rf
20/10/2009, 14:40
μιλαμε για πολυ ζημια!!!

hidefnick
20/10/2009, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
up!

και η απάντηση από Σερβία (http://www.youtube.com/watch?v=ilegsr2tX60) ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
20/10/2009, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
αχχχχ....αυτο το Ανατολικο μπλοκ ζημιες που προκαλει....:rolleyes:

τουμπανα....(και δεν αναφερομαι στα αμαξια...)



Αν αναφερόσουν στα αμάξια θα έπεφτες πολύ στα μάτια μου...

chris_honda
20/10/2009, 21:19
Λίζα.....Φεύγω για Ρουμανία!!!! ούου.....

:rotflmao:

Με κολάσατε αραβωνιασμένο άνθρωπο....!!

:rotflmao: :rotflmao:

dond4le
21/10/2009, 01:39
Καλες μωρε οι Ρουμουνες αλλα σε μηχανες δυσκολα ανεβαινουν.....................μονο σε καμια μερσεντα.


Για μια τετοια ομως Γκομενα (http://www.youtube.com/watch?v=cv8DrnLoXVQ&feature=related) και στην γη του πυρος ξενυτευομουν!!!!!!!!!!!

DimChios
21/10/2009, 06:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από dond4le
Για μια τετοια ομως Γκομενα (http://www.youtube.com/watch?v=cv8DrnLoXVQ&feature=related) και στην γη του πυρος ξενυτευομουν!!!!!!!!!!!


Kι αν δεν ξερει να φτιαχνει ενα φαι της προκοπης?

:rolleyes:

hidefnick
21/10/2009, 07:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Kι αν δεν ξερει να φτιαχνει ενα φαι της προκοπης?

:rolleyes:

Πάντως τσαγάκι πρέπει να φτιάχνει καλό, και να κερνάει....:lol: :lol: :lol:

konsttanttinos
21/10/2009, 10:46
Ψαχνω να βρω δικαιολογια για να λειψω ενα τριημερο, αλλα δεν γινεται τιποτα.
Οποιος βρει κατι καλο ας το κανει sticky για να το δουμε ολοι οι πονεμενοι αυτης της γης..
Τουλαχιστον αν πεσει παντοφλα , να πεσει ομαδικα...

:cry: :cry: :cry: :cry:

Cpt. Haddock
21/10/2009, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
Ψαχνω να βρω δικαιολογια για να λειψω ενα τριημερο, αλλα δεν γινεται τιποτα.
Οποιος βρει κατι καλο ας το κανει sticky για να το δουμε ολοι οι πονεμενοι αυτης της γης..
Τουλαχιστον αν πεσει παντοφλα , να πεσει ομαδικα...

:cry: :cry: :cry: :cry:

Παρμενίωνας :wave2:

(είναι και 5θήμερο :lol: )

konsttanttinos
21/10/2009, 11:11
Aυτοι θα ειναι οι εκπαιδευτες στον ''Παρμενιωνα '09''.
Περιμενουν πως και πως να λιωσουν τα κορμια των επιστρατων, επειδη ολοι εχουν χαλαρωσει..
Εγω παντως ηδη ψαχνω για παραλλαγες, και φυσικα..ξυριστηκα..
Εχει ερθει ειδοποιηση σε κανεναν αλλο?

:a8: :a8: :a22: :a22:


177888

makis206
21/10/2009, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
Aυτοι θα ειναι οι εκπαιδευτες στον ''Παρμενιωνα '09''.
Περιμενουν πως και πως να λιωσουν τα κορμια των επιστρατων, επειδη ολοι εχουν χαλαρωσει..
Εγω παντως ηδη ψαχνω για παραλλαγες, και φυσικα..ξυριστηκα..
Εχει ερθει ειδοποιηση σε κανεναν αλλο?


Μόλις μού'ρθε ένα συστημένο μέσα απ'το παντελόνι...!:a8: :a48: :a49: :a03: :uplate:

makis206
21/10/2009, 11:28
Ρε; Στον στρατό τα αγήματα πρωί και βράδυ δεν τα κάνουν;:look:

Έπαρση μεσημεριάτικο...;:uplate: :rotflmao:

konsttanttinos
21/10/2009, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ρε; Στον στρατό τα αγήματα πρωί και βράδυ δεν τα κάνουν;:look:

Έπαρση μεσημεριάτικο...;:uplate: :rotflmao:

Μακη, συνηθως απο το πρωι ειναι σηκωμενη...η σημαια:D

makis206
21/10/2009, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
Μακη, συνηθως απο το πρωι ειναι σηκωμενη...η σημαια:D

Τώρα πήγε πιο ψηλά!:lol:

Ktm.Prestige
21/10/2009, 12:39
:a8: :a8: :a25: :a25: :a03:

vangelis 64
21/10/2009, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dond4le
Καλες μωρε οι Ρουμουνες αλλα σε μηχανες δυσκολα ανεβαινουν.....................μονο σε καμια μερσεντα.


Για μια τετοια ομως Γκομενα (http://www.youtube.com/watch?v=cv8DrnLoXVQ&feature=related) και στην γη του πυρος ξενυτευομουν!!!!!!!!!!! Τι να την κάνεις μωρέ,να σού ζεσταίνει τα λάστιχα;:bigcry:

PanVas
21/10/2009, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
Aυτοι θα ειναι οι εκπαιδευτες στον ''Παρμενιωνα '09''.
Περιμενουν πως και πως να λιωσουν τα κορμια των επιστρατων, επειδη ολοι εχουν χαλαρωσει..
Εγω παντως ηδη ψαχνω για παραλλαγες, και φυσικα..ξυριστηκα..
Εχει ερθει ειδοποιηση σε κανεναν αλλο?

:a8: :a8: :a22: :a22:

Την παντόφλα πολλοί την εμίσησαν. Τα πίξελς ουδείς!
Βάλ' την σε ένα καλό μέγεθος να μην βγουν τα μάτια των παιδιών...


177903

vangelis 64
21/10/2009, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
Την παντόφλα πολλοί την εμίσησαν. Τα πίξελς ουδείς!
Βάλ' την σε ένα καλό μέγεθος να μην βγουν τα μάτια των παιδιών... Ε ρε και νά'χει όρεξη σήμερα ο κρούκης...:rotflmao:

makis206
21/10/2009, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
Βάλ' την σε ένα καλό μέγεθος να μην βγουν τα μάτια των παιδιών...

Ναι ναι, γλυτώσαμε την έξοδο και πέσαμε στην έκρηξη...:a03: :lol:

Ζεύκας
21/10/2009, 15:31
16-20/11 δεν είναι ο Παρμενίωνας?:a13:

sniper
21/10/2009, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Ε ρε και νά'χει όρεξη σήμερα ο κρούκης...:rotflmao:

Γύρισε απο Ρουμανία; :lol:

konsttanttinos
21/10/2009, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
16-20/11 δεν είναι ο Παρμενίωνας?:a13:

Ναι, ετσι ειναι, τωρα το θημηθηκα..
Κατσε να το πω το βραδυ στο κρεββατι...:lol:

gcrook
21/10/2009, 17:09
Ποιος καργιολης ποσταρει φορα παρτιδα φωτο της σειρουλας μου;:look:

Της τριτης απο δεξα βρωμαγαν οι αρβυλες,ολο το βραδυ φυτευε την καλτσα μεσα...

Operater
21/10/2009, 20:42
Αφήστε ρε με τις ανέραστες και τις επιπεδοκέφαλες...:sick:

makis206
21/10/2009, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Αφήστε ρε με τις ανέραστες και τις επιπεδοκέφαλες...:sick:

Φώτη! Δεν είναι ντόπιες...!:D

Ζεύκας
21/10/2009, 22:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Παρμενίωνας :wave2:

(είναι και 5θήμερο :lol: )



Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
Aυτοι θα ειναι οι εκπαιδευτες στον ''Παρμενιωνα '09''.
Περιμενουν πως και πως να λιωσουν τα κορμια των επιστρατων, επειδη ολοι εχουν χαλαρωσει..
Εγω παντως ηδη ψαχνω για παραλλαγες, και φυσικα..ξυριστηκα..
Εχει ερθει ειδοποιηση σε κανεναν αλλο?

:a8: :a8: :a22: :a22:



Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
Ναι, ετσι ειναι, τωρα το θημηθηκα..
Κατσε να το πω το βραδυ στο κρεββατι...:lol:


Μπορείτε να μείνετε με την τσαπού στο χέρι κύριοι επίστρατοι γιατί ο Παρμενίων αναβάλεται. :wave2:

Εξ΄άλλου οι εκπαιδεύτριες έχουν να περάσουν σχολείο με μένα αρχιεκπαιδευτή...:smokin:

Operater
21/10/2009, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Φώτη! Δεν είναι ντόπιες...!:D

Το ξέρω αγκαπη μου! αλλά δεν μου αρέσει αυτή η ράτσα... και έχω μια μικρήηηη πείρα.... πολύ μικρή!

konsttanttinos
21/10/2009, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Μπορείτε να μείνετε με την τσαπού στο χέρι κύριοι επίστρατοι γιατί ο Παρμενίων αναβάλεται. :wave2:

Εξ΄άλλου οι εκπαιδεύτριες έχουν να περάσουν σχολείο με μένα αρχιεκπαιδευτή...:smokin:

Ολοκληρος ΑΡΧΙεκπαιδευτης, που θα παει, δεν α χρειαστεις και κανεναν απλο εκπαιδευτη?
Που συμπληρωνουμε αιτησεις?
Με τετοιο λοχο ακπαιδευσεως, να πληρωσω κιολας..:lol:

makis206
21/10/2009, 23:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Το ξέρω αγκαπη μου! αλλά δεν μου αρέσει αυτή η ράτσα... και έχω μια μικρήηηη πείρα.... πολύ μικρή!

Εγώ που δεν είχα την τύχη τις λατρεύω πάντως!:lol: :beer:

Ζεύκας
21/10/2009, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
Ολοκληρος ΑΡΧΙεκπαιδευτης, που θα παει, δεν α χρειαστεις και κανεναν απλο εκπαιδευτη?
Που συμπληρωνουμε αιτησεις?
Με τετοιο λοχο ακπαιδευσεως, να πληρωσω κιολας..:lol:

γίνεσαι δεκτός :cool:

Αν και δεν είναι λόχος...Πυροβολαρχία είναι! Με τέτοια κανόνια...:a03:

PanVas
22/10/2009, 10:27
Το νου σας όμως ε! (http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_22/10/2009_303636)

Hμερομηνία : 22-10-09
Το 40% των Ρουμάνων με AIDS δεν χρησιμοποιούν προφυλακτικά
Μόνο το 50% των ερωτηθέντων, που είναι θετικοί στον ιό HIV, επέλεξε να πει στο σύντροφό του την αλήθεια.


To 40% των Ρουμάνων που είναι θετικοί στον ιό HIV δεν φορούν προφυλακτικό κατά τη διάρκεια της σεξουαλικής επαφής, αποκαλύπτει έρευνα του Ιδρύματος «Romanian Angel Appeal Foundation» (RAA), που δημοσιεύθηκε την Τετάρτη και προειδοποιεί για τον κίνδυνο νέου κύματος εξάπλωσης του AIDS, αν δεν ληφθούν άμεσα μέτρα.

Η έρευνα για τον κίνδυνο διάδοσης του HIV μεταξύ των νέων, στη Ρουμανία, διεξήχθη με τη συμμετοχή 595 εφήβων θετικών στον ιό HIV, ηλικίας 18 έως 24 ετών. To 1/3 των ερωτηθέντων απάντησε ότι η σεξουαλική του ζωή άρχισε στην ηλικία των 17 ετών.

Το 14% των ερωτηθέντων παραδέχθηκαν ότι δεν έχουν πει στους συντρόφους τους- μακροχρόνιους ή περιστασιακούς- ότι έχουν μολυνθεί από AIDS και πάνω από το 1/3 (περίπου 36%) δήλωσε ότι ο πρώην σύντροφός του δεν γνώριζε ότι είχε σχέση με πάσχοντα από το συγκεκριμένο ιό. Μόνο το 50% των ερωτηθέντων επέλεξε να πει στο σύντροφό του την αλήθεια.

Μόνο το 64% των θετικών στον ιό HIV εφήβων, που έχει σεξουαλική ζωή, χρησιμοποίησε προφυλακτικό στην πρώτη εμπειρία.

Υπό τις συνθήκες αυτές, το RAA προειδοποιεί ότι υπάρχει μεγάλος κίνδυνος νέου κύματος εξάπλωσης του AIDS στη Ρουμανία και ζητεί ταχεία πολιτική και οικονομική δράση, προκειμένου να αποτραπεί η προοπτική αυτή.

Στο τέλος του 2008, οι ασθενείς με AIDS στη Ρουμανία ανέρχονταν σε 9.699 και οι περισσότεροι- περίπου 7.000- είχαν προσβληθεί στο τέλος της δεκαετίας του 1980 και στις αρχές της δεκαετίας του 1990 από μεταγγίσεις αίματος και από ιατρικά μηχανήματα, που δεν πληρούσαν τις προϋποθέσεις ασφάλειας.

Παράλληλη έρευνα της Εθνικής Σχολής Δημόσιας Υγείας έδειξε ότι οι έφηβοι γνωρίζουν πολύ λίγα για την ασφαλή σεξουαλική επαφή και τον κίνδυνο των σεξουαλικά μεταδιδόμενων ασθενειών. Το 74% των εφήβων ηλικίας 15 - 24 ετών δήλωσε ότι δεν χρησιμοποίησε προφυλακτικό στην πρώτη του επαφή και το 40% των αγοριών και το 5% των κοριτσιών ανέφερε ότι είχε σεξουαλικές περιπέτειες τους τελευταίους 12 μήνες.

www.kathimerini.grμε πληροφορίες από ΑΠΕ - ΜΠΕ

PanVas
23/01/2010, 18:07
Θα έπρεπε να κάνω άλλα πράγματα αλλά δεν μας αφήνουμε να αγιάσουμε και μεις οι μετανάστες... :lol: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :lol: :lol:

Το νέο χιτ των Βαλκανίων (http://www.youtube.com/watch?v=MlBTl6eFGh0) από την Χριστίνα (http://www.kristine.ro/) ορμόμενη από την Ρουμανία...

arhs
24/01/2010, 05:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
Το νέο χιτ των Βαλκανίων (http://www.youtube.com/watch?v=MlBTl6eFGh0) από την Χριστίνα (http://www.kristine.ro/) ορμόμενη από την Ρουμανία...


Αρχικά ειπώθηκε από Χριστίνα
Chenase filiso

έλα ρε! κριτικιά είναι τούτη! :p

hidefnick
06/08/2010, 09:06
Ρε, έκλεισε το site..... :eyepop: :bawl: :bawl: :bawl:

stavrogin
06/08/2010, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από hidefnick
Ρε, έκλεισε το site..... :eyepop: :bawl: :bawl: :bawl:

βαλε http://www.youtube.com/watch?v=HpxZOdE_-ck&feature=related

vagelis24
07/08/2010, 06:26
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
βαλε http://www.youtube.com/watch?v=HpxZOdE_-ck&feature=related [/QUOTE


Ρε τη γινεται στην Ρουμουνια :a03:

hidefnick
07/08/2010, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
βαλε http://www.youtube.com/watch?v=HpxZOdE_-ck&feature=related

Thanks man. (downloaded) :D