PDA

View Full Version : Με έσωσαν οι μπότες στα πρώτα τους 200 μέτρα!!



johnpan
25/05/2008, 13:35
Με το που ήρθαν από Αμερική τις φοράω και κάνω μια μίνι βόλτα μέσα στο χωράφι μου, με φουλ εξοπλισμό πλέον. Στρίβω πίσω από μια ελιά και επιταχύνοντας με πρώτη δυνατά, πριν προλάβω να σφίξω τα πόδια στο μηχανάκι, αρχίζει η σούζα υπό κλίση, τεντώνουν τα χέρια, ανοίγει κι άλλο το γκάζι.... και γεια σας :wave2: ..... Πέφτει πάνω μου το μηχανάκι και κάναμε 6-7 μέτρα μαζί. Ολο το βάρος του πάνω στον αστράγαλο και μάλιστα μετά από χαστούκι (σαν high side)!!:eyepop: Σηκώθηκα με ενα πολύ μικρό πονάκι σα να με πάτησαν στο μπάσκετ, που σε λίγες ώρες είχε φύγει. Θα είχε σπάσει ο αστράγαλος είμαι σίγουρος, αν είχα ακόμα τις στριτάδικες καθημερινές μπότες - μποτίνια μου!! :smokin:

THOR MX, ευχαριστώ!! :beer: :beer:


131783

irinia
25/05/2008, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Με το που ήρθαν από Αμερική τις φοράω και κάνω μια μίνι βόλτα μέσα στο χωράφι μου, με φουλ εξοπλισμό πλέον. Στρίβω πίσω από μια ελιά και επιταχύνοντας με πρώτη δυνατά, πριν προλάβω να σφίξω τα πόδια στο μηχανάκι, αρχίζει η σούζα υπό κλίση, τεντώνουν τα χέρια, ανοίγει κι άλλο το γκάζι.... και γεια σας :wave2: ..... Πέφτει πάνω μου το μηχανάκι και κάναμε 6-7 μέτρα μαζί. Ολο το βάρος του πάνω στον αστράγαλο και μάλιστα μετά από χαστούκι (σαν high side)!!:eyepop: Σηκώθηκα με ενα πολύ μικρό πονάκι σα να με πάτησαν στο μπάσκετ, που σε λίγες ώρες είχε φύγει. Θα είχε σπάσει ο αστράγαλος είμαι σίγουρος, αν είχα ακόμα τις στριτάδικες καθημερινές μπότες - μποτίνια μου!! :smokin:

THOR MX, ευχαριστώ!! :beer: :beer:


Α......ΠΑ......ΠΑ......ΠΑ.......ΠΑ.....


Καί σύ μεγάλο παλούκι πρέπει νάσαι,δέν κάθεσαι μέ τίποτα στ'αύγά σου....!!!!


:wave2:

Kizoku
25/05/2008, 13:56
Ρε Johnako πρόσεχε λίγο το γκάζι σου! Σε χρειάζεται ακόμη και η μαμά πατρίδα. Δεν είναι να χάσει τέτοιο φαντάρο!!!!

Άντε απολύσου να παμε καμιά βόλτα.

Και να προσέχεις ρε!

BELZEBOYLIS
25/05/2008, 14:04
....

devil's animal
25/05/2008, 16:54
παντα με προσοχη!!
:beer: :beer:

MikeG
25/05/2008, 16:57
Καλορίζικες οι καινούριες μποτούλες!
Να γιατί τελικά λέμε ότι με σωστό εξοπλισμό μειώνονται οι πιθανότητες τραυματισμών.
& κάτι άσχετο, σχετικό. Από πού πήρες τις μπότες & πόσο?
Τις είχα δοκιμάσει στη Θεσσαλονίκη στον Αναβάτη & μου φάνηκαν αρκετά καλές!


:beer: :beer: :wave2:

Fireball400
25/05/2008, 21:45
Καλορίζικες λοιπόν και αχρείαστες από δω και πέρα:wave2:

johnpan
26/05/2008, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Από πού πήρες τις μπότες & πόσο?
Τις είχα δοκιμάσει στη Θεσσαλονίκη στον Αναβάτη & μου φάνηκαν αρκετά καλές!


:beer: :beer: :wave2: από ebay καινούριες 100 ευρώ με μεταφορικά! Μετά από ΠOΛY ψάξιμο. Είμαι πολύ ευχαριστημένος, τις συνηθίσα αμέσως

sniper
26/05/2008, 12:12
Πάντως αν γίνει στραβή και μάθουν ότι καβαλάς μηχανή χωρίς το απαραίτητο στρατιωτικό δίπλωμα (όσο είσαι φαντάρος) σε πάνε κι ένα στρατοδικείο :lol: :lol: :lol:

johnpan
26/05/2008, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πάντως αν γίνει στραβή και μάθουν ότι καβαλάς μηχανή χωρίς το απαραίτητο στρατιωτικό δίπλωμα (όσο είσαι φαντάρος) σε πάνε κι ένα στρατοδικείο :lol: :lol: :lol: κάποτε παλιά στο τέξας...

OldMan
26/05/2008, 12:59
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Μαγκιές με τον Bergo, Γιαννάκη...??? :smokin:



(οι καινούριες οι Τ30 είναι οι μπότες ??)

apav
26/05/2008, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πάντως αν γίνει στραβή και μάθουν ότι καβαλάς μηχανή χωρίς το απαραίτητο στρατιωτικό δίπλωμα (όσο είσαι φαντάρος) σε πάνε κι ένα στρατοδικείο :lol: :lol: :lol:

:eyepop: Βρε συ τι του λες; Μ Ε Σ Α στο στρατόπεδο οδηγεί! :bigcry:

johnpan
26/05/2008, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
:eyepop: Βρε συ τι του λες; Μ Ε Σ Α στο στρατόπεδο οδηγεί! :bigcry:
Καλό μνημονικό μπράβο! Αλλά όχι πια, τό πηγα σπίτι τό κτήνος!

johnpan
26/05/2008, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Μαγκιές με τον Bergo, Γιαννάκη...??? :smokin:



(οι καινούριες οι Τ30 είναι οι μπότες ??) μαγκιες όχι, με τι προσόντα? :) πάντως το γουστάρω που μου δείχνει πόση δουλειά θέλω ακόμα! Οι μπότες είναι οι quadrant με atv σολα για να σπρώχνω στις λάσπες, βλέπεις λοιπόν ότι σε ακούω καμία φορά!
Με το 501 τι θα κάνεις; πάρε κανα τηλέφωνο για παρέα στο φαντάρο ρε.

BATISTUTA
29/05/2008, 22:25
ΠΟΣΟ ΠΑΝΕ ?? :beer:

mivvo
01/06/2008, 18:03
Τέλος καλό όλα καλά και περισσότερη προσοχή άλλη φορά.

fantacid
01/06/2008, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
από ebay καινούριες 100 ευρώ με μεταφορικά! Μετά από ΠOΛY ψάξιμο. Είμαι πολύ ευχαριστημένος, τις συνηθίσα αμέσως

πολλα εδωσες....

γυρω στα 60$ παιζουν αυτες!

τεσπα

αφου κανουν τη δουλεια τους!!!!

:wave2:

johnpan
01/06/2008, 20:27
Κάποιο λάθος κάνεις. Μήπως δεν διάβασες MAZI με μεταφορικά; Και έχουν 120 δολλάρια και σπάνια τις βρίσκεις με 99. Οι φτηνές που λες είναι συνήθως μικρα νούμερα. Τέσπα ότι έγινε έγινε