PDA

View Full Version : τι είδαν τα ματάκια μου...



free rider
12/01/2005, 19:42
Ψηλο΄χαζεψα με οτι διάβασα και είπα να σας την κάνω κι εσάς....

τι γίνεται ρε παιδί μου που πάμε ...και ποσοι βλάκες υπάρχουν ...

το ξαναλέω ...
εδώ μέσα είναι πολύ καλα΄...
από ..ιν.γρ


ίτλος: TA SAS PIOUME TO AIMA ELLHNES SE LIGA XRONIA
Εκτύπωση μηνύματος

Eimai enas tourkos apo thn tourkikh thrakh.Se liga xronia doxa ton allax tha enwthoume me ta aderfiamas kai h thrakh tha entaxthei sthn tourkia opws eprepe na einai.kanonika eprepe mexri thn thesalia kai mas exete parei kai olo to aigaio.maresei pou diamartireste gia paraviaseis thn wra pou mas exete parei ta nisia kai thn thraki pou htan tourkika.Alla erxete h wra pou tha pate ekei pou prepei me thn boithia ths USA h me ton tourkiko stratomas pou einai anikitos.gia tolmiste na kanete polemo kai sas liosame.maresei pou mas lete edw sthn trakh mousoulmanous ellhnes e oxi hmaste tourkoi ths thrakhs kai perimenoume thn stigmh pou tha erthoun ta aderfiamas edw.


Η απάντηση αυτή δόθηκε στις 10 Ιανουαρίου 2005 21:43 από τον/την Ανώνυμος


βαράαατεεεεε

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ireneepi
12/01/2005, 22:25
καλα πειτε του να μας κ@@@@@σει



αντε απο κει....

gispy
12/01/2005, 23:38
Δεν φταίει το αυτός/η που λέει αυτά. Άνοιξε την τηλεόραση να δεις πόσα τουρκικά έργα-σειρές παίζονται!. Τι είμαι πορωμένος και εθνικιστής? .... Και δεν γελάτε με τα χάλια σας που σκέφτεσται έτσι! Δίπλα μας έχουμε Ιταλία, Αλβανία(Δηλ. Τουρκία), Σκόπια και Βουλγαρία αλλά εμείς παίζουμε μόνο Τουρκία!

Χμ, για να μας φέρει πιο κοντά και να γίνουμε φίλοι βρε γίνεται αυτό. Να πάψουν οι νέοι να σκέφτονται οτι οι Τούρκοι είναι εχθροί! Μα τι μαλάκας είμαι πως δεν το σκέφτηκα.....Για το καλό μας γίνεται. Όπως και στην Τουρκία έχουν γεμίσει οι ελληνικές σειρές και τα ελληνικά τραγούδια παίζουν σε όλες τις εκπομπές!!!!!!! Με αυτό τον τρόπο θα γίνουμε φίλοι και μην βλέπεις το θράσσος τους σε παραβιάσεις, δικαιώματα κλπ. και αυτοί τα ίδια επιτρέπουν όπως κάψιμο συμβόλων κλπ δικών μας. Η ισότητα στο μεγαλείο της. Στείσε κώλο να σε γαμήσουν...φιλικά πάντα. Να δούμε μέχρι πότε θα χαμουρευόμαστε από μόνοι μας με τις φωτογραφίες τους..η μήπως νομίζετε οτι έτσι δεν νιώθουν....ναι, με συγχωρείτε είμαι πορωμένος και τα λέω, αυτοί μας βλέπουν σαν αδέρφια μας και εγώ είμαι σε παράκρουση....

Ας μην είχαμε και την Ευρώπη να μην θέλουν τους τόσους Τούρκους να κατακλύσουν την Ευρώπη και θα σου έλεγα ποιός Αμερικάνος θα μας έσωζε. Θα τους αφήναν για ακόμη μια φορά να μας φάνε (το ακόμα γιατί το συνηθίζουν σε άλλη χώρες-για να μην πω περισσότερα σχετικά με μας..όσοι ξέρουν ξέρουν) και μετά θα τους καθάριζαν σαν πρόβατα. Νομίζουν οι χαζοί οτι έτσι θα καταφέρουν να έχουν κυριαρχία...που στο κέντρο των τριών ηπείρων.

Συμπέρασμα: ανοίχτε τις τηλεοράσεις να διασκεδάσετε με όλα τα οθωμανικά έργα-σειρές και εσείς γυναίκες συνεχίστε να χορεύτε και να την βρίσκεται με τα έθιμά τους. Είμαστε προστατευμένοι από την Ευρώπη αυτό έχει σημασία.....(όμορφά μου πίονια). Και μετά βρίζεται όλους αυτούς που φέρανε την ελλάδα εδώ που βρίσκεται (προσοχή δεν αναφέρομαι κομματικά ούτε στους μεν ούτε στους δε). Ξέρω οτι και εμείς τους κοροϊδεύουμε για να πετύχουμε τους στόχους μας. Εύχομαι να μην χάσουμε απλά το παιχνίδι και ακόμα τσαντίζομαι με αυτούς που δεν καταλαβαίνουν τι γίνεται (άσχετα αν παίζουν και αυτοί τον ρόλο τους).
...Εκτός πάλι .... αν αυτή η ελπίδα μου οτι τους κοροϊδεύουμε είναι φάρσα στον εαυτό μου....Όπως και να έχει ...ξυπνάτε γιατί τίποτε δεν είναι αργά....και αν είναι για μας έχουμε και παιδιά πίσω...

kostasfazer
13/01/2005, 00:40
Όταν σε αυτό το γ@μιμενο το χαζοκούτι δείχνει έρωτες μεταξύ Αλβανού / Ελληνίδας
Έλληνα / τουρκάλας και ότι άλλο μπαστάρδεμα μπορείς να φανταστείς, όλα είναι πιθανά.
Η Τουρκία είναι για την Ευρώπη μια ανοιχτή αγορά και ένα έφορο έδαφος για τις πολυεθνικές εταιρίες που τρίβουν τα χέρια τους ακούγοντας φτηνά εργατικά χέρια και 60 εκατομμύρια καινούριους καταναλωτές….γι αυτό θέλουν να τους εντάξουν στην ΕΕ.

Tigas
18/01/2005, 09:24
ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΒΑΝΟΣ Η ΤΟΥΡΚΟΣ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΑΣΕΙΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ
«ΘΑΡΣΕΙΝ ΧΡΗ»

Tigas
18/01/2005, 09:25
-

kachius
18/01/2005, 10:43
Φίλε μου, και εγώ θα ήθελα να πιστεύω ότι τους
κοροϊδεύουμε...αλλά μάλλον εμάς κοροϊδεύουμε!!

Κάνε λίγη υπομονή και θα δείς...






όλα σκατά θα τα κάνουνε :eyepop:

adam_tsouk
18/01/2005, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από kachius
Φίλε μου, και εγώ θα ήθελα να πιστεύω ότι τους
κοροϊδεύουμε...αλλά μάλλον εμάς κοροϊδεύουμε!!

Κάνε λίγη υπομονή και θα δείς...






όλα σκατά θα τα κάνουνε :eyepop:


ρε γαμώτο δυστυχώς συμφωνώ!!!

Το κακό είναι πως όλα γίνονται σιγά σιγά και εμείς δεν πέρνουμε χαμπάρι!

afrotwin
19/01/2005, 14:33
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
[B]
ίτλος: TA SAS PIOUME TO AIMA ELLHNES SE LIGA XRONIA
Εκτύπωση μηνύματος

Eimai enas tourkos apo thn tourkikh thrakh.Se liga xronia doxa ton allax tha enwthoume me ta aderfiamas kai h thrakh tha entaxthei sthn tourkia opws eprepe na einai.kanonika eprepe mexri thn thesalia kai mas exete parei kai olo to aigaio.maresei pou diamartireste gia paraviaseis thn wra pou mas exete parei ta nisia kai thn thraki pou htan tourkika.Alla erxete h wra pou tha pate ekei pou prepei me thn boithia ths USA h me ton tourkiko stratomas pou einai anikitos.gia tolmiste na kanete polemo kai sas liosame.maresei pou mas lete edw sthn trakh mousoulmanous ellhnes e oxi hmaste tourkoi ths thrakhs kai perimenoume thn stigmh pou tha erthoun ta aderfiamas edw.


o kanenas tourkos......

:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

re pedia min tous afinete na perimenoun
mazefte tis sevietes apo tis ginekes pou kserete ke stilte tis na pioune ligo apo to ema mas

:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

wolfman13
19/01/2005, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από kachius
Φίλε μου, και εγώ θα ήθελα να πιστεύω ότι τους
κοροϊδεύουμε...αλλά μάλλον εμάς κοροϊδεύουμε!!

Κάνε λίγη υπομονή και θα δείς...





όλα σκατά θα τα κάνουνε :eyepop:
δυστιχος ετσι ειναι φιλε...



και απο την εμπειρια μου σε νατοϊκο στρατο η αμερικανη το πανε στα μουλοχτα και εμεις το πεζουμε μαλακες!σκατα τα εχουμε κανει δυστιχος...



οσο για το φιλο που θελει πολεμο πρεπει να πληροφορηθει οτι μπορει να εχουν μεγαλυτερο στρατο απο εμας αλλα ο πολεμος κερδιζετε πλεον πισω απο γραφεια και αν ποτε σε περιπτωσει που γινει νικητης θα βγει αυτος που θα αντεξει πιο πολυ..ασχετα με τον αγκο εμψυχου υλικου!

asprogerakatos
19/01/2005, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Ψηλο΄χαζεψα με οτι διάβασα και είπα να σας την κάνω κι εσάς....

τι γίνεται ρε παιδί μου που πάμε ...και ποσοι βλάκες υπάρχουν ...

το ξαναλέω ...
εδώ μέσα είναι πολύ καλα΄...
από ..ιν.γρ


ίτλος: TA SAS PIOUME TO AIMA ELLHNES SE LIGA XRONIA
Εκτύπωση μηνύματος

Eimai enas tourkos apo thn tourkikh thrakh.Se liga xronia doxa ton allax tha enwthoume me ta aderfiamas kai h thrakh tha entaxthei sthn tourkia opws eprepe na einai.kanonika eprepe mexri thn thesalia kai mas exete parei kai olo to aigaio.maresei pou diamartireste gia paraviaseis thn wra pou mas exete parei ta nisia kai thn thraki pou htan tourkika.Alla erxete h wra pou tha pate ekei pou prepei me thn boithia ths USA h me ton tourkiko stratomas pou einai anikitos.gia tolmiste na kanete polemo kai sas liosame.maresei pou mas lete edw sthn trakh mousoulmanous ellhnes e oxi hmaste tourkoi ths thrakhs kai perimenoume thn stigmh pou tha erthoun ta aderfiamas edw.


Η απάντηση αυτή δόθηκε στις 10 Ιανουαρίου 2005 21:43 από τον/την Ανώνυμος


βαράαατεεεεε

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΩΣΤΟΣΟ ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΑΣ ΜΗ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΣΗ ΣΕ ΑΝΩΝΥΜΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ (Π.Χ ΔΙΑΜΟΡΦΟΣΗΣ ΚΛΙΜΑΤΟΣ ,ΦΑΝΑΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ)


ΩΣΤΟΣΟ........................................................................................ ............................




ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ !!!!



:smokin: