PDA

View Full Version : 20 Χρόνια Bros/hawkgt , σύναντηση ???



Anritsu
27/05/2008, 18:41
Με την ευκαίρια των 20 χρόνων απο την κυκλοφορια του πρώτου BROS/HAWKGT αναρωτιέμαι αν θα θέλατε να βρεθούμε οι BROSακήδες για καφεδάκι , συζήτηση η καμιά κοντινή βολτίτσα Σουνίο. Βασικά ανέκαθεν ήθελα να μαζέψουμε τα μηχανάκια μας και να εκτοπίσουμε τους HARLEδες απο το Aligator αλλά το βλέπω πολύ φιλόδοξο .Βεβαία παίζει να κάνουμε δικό μας γκρουπ στην ετήσια αν θέλετε .ΕΝΝΟΕΙΤΑ πως η συνάντησης είναι ανοιχτή σε όλα τα μελή του μοτο.γρ αλλά την τιμητική τους θα έχουν τα κουρασμένα V2 της μαμά Honda . Τυπικά σαν μέρος συνάντησης ορίζω το Aligator στην Λ .Αλεξάνδρας την άλλη Παρασκευή 6 Ιουνίου και ώρα 21.00 για μπύρα . Τυπικό είναι αυτό καθώς σκοπός είναι μαζευτούμε όσο το δυνατόν περισσότεροι ασχέτως μέρους . Όλες οι προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες , αλλά καλό είναι να μην προτείνει ο καθένας την καφετέρια της γειτονιάς του . ΑΝ και εφόσον προκύψει ενδιαφέρον θα ενημερώνω τούτο το ποστ . Στα επόμενα δηλώστε απλά συμμετοχή η κάντε τις προτάσεις σας για κάθε διαφορετικό

Alligator 6 Ιουνίου 21.00

1. Anritsu :smilea:

chr1s_86
31/05/2008, 16:25
γεια σου φίλε μου, πολύ ωραία ιδέα, εγώ 90% θα έρθω. θυμάμαι πριν καιρό υπήρχαν κάποια ποστ για το bros και έγραφαν αρκετοί, είναι εδώ; ίσως θα πρέπει να μεταθέσουμε την ημερομηνία πιο μακριά για να προλάβουν να το δουν όλοι.

τα λέμε!!!

chr1s_86
02/06/2008, 15:28
Γεια και πάλι! Ελπίζω να μην άλλαξες γνώμη γιατί είδα σε άλλο ποστ οτι σκέφτεσαι να το δώσεις... :)

Λοιπόν εγώ προτείνω να κάνουμε τη συνάντηση για μπύρα την παρασκευή και επίσης να κανονίσουμε και μια κοντινή βόλτα κάποια στιγμή. (πχ Σούνιο που είπες μια Κυριακή)

Επίσης λέω να το διαδώσουμε και σε άλλα forum ώστε να μαζευτούν όσο περισσότεροι γίνεται...

Μπορούμε στη συνάντηση να κάνουμε και μια άτυπη λίστα ποιοι είμαστε, πόσοι είμαστε κτλ.

Μπορούμε να φτιάξουμε και bros club! Θα μου πεις πήρα φόρα τώρα αλλά το θέμα είναι ότι είμαστε αρκετοί αλλά σκόρποι. Εγώ πχ ξέρω 2-3 άτομα, άλλα 2 εσύ και πάει λέγοντας...

Ας μαζευτούμε λοιπόν! :) ;)

Anritsu
02/06/2008, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
γεια σου φίλε μου, πολύ ωραία ιδέα, εγώ 90% θα έρθω. θυμάμαι πριν καιρό υπήρχαν κάποια ποστ για το bros και έγραφαν αρκετοί, είναι εδώ; ίσως θα πρέπει να μεταθέσουμε την ημερομηνία πιο μακριά για να προλάβουν να το δουν όλοι.

τα λέμε!!!


Λόγω τρομακτικής συμμετοχής το meeting αναβάλλεται επ αόριστον .ΚΡΙΣ είμαι μέσα και για κοντινή βόλτα αν θέλετε κάποιο απόγευμα Παρασκευής ή ΣΚ .Δεν ειμαι σε αλλά φόρουμς δυστυχώς να μαζέψω κόσμο όμως επιζώ αργά η γρήγορα να κάνουμε μια βολτίτσα ... Αν και όποιος θέλει κάτι να προτείνει ας το κάνει στο παρών θρεντ για να έχουμε ένα σημείο αναφοράς

:wave2: