PDA

View Full Version : ΣυλΛογος Μεγαλος....



XTMPAM
10/12/2003, 09:24
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ.......ΚΑΙ
ΑΡΟΥΡΑΙΟΙΙΙΙ ΑΡΟΥΡΑΙΟΙΙΙΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΘΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙΙΙΙ!!!!!


297

bikersonly
10/12/2003, 09:35
ΣΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΡΕ ΣΥ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΓΑΜΩ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!!

ΠΩ ΠΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΠΙΘΑΝΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΣΑΣ!!! ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΜΑΔΑΡΕΣ ΡΕ ΣΥ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ! ΤΟ ΟΓΔΟΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΕΤΟΣ Ή ΤΟ ΕΝΝΑΤΟ? ΚΑΙ ΝΤΑΞΕΙ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ!ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ!ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΔΗΛΑΔΗ???ΠΡΩΤΟΙ???ΜΜΜΜΜ.......ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕ ΜΕ ΔΗΛΑΔΗ!ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΑΝΥΓΗΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΡΕΙΕΣ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΒΡΕ!ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ Ο 2ος ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο 3ος ΚΟΥΠΑ!Ή ΦΛΥΤΖΑΝΙ!ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ!

Α ΡΕ ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ! ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΑ ΙΔΙΑ!ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΚΥΜΜΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙΑ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΕΥΡΩΠΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΕΚΕΙ ΤΗΝ DERBY ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΦΥΛΛΑΔΑ ΣΑΣ, ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ!ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΣΤΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ!

Α!ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟ ΠΑΝΤΩΣ!

XTMPAM
10/12/2003, 09:48
ΡΕ ΚΟΛΟΓΑΥΡΕ???ΕΕΕ???ΠΟΝΑΕΙ ΕΤΣΙ??ΣΑΝ ΤΗ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΡΕ ΕΤΣΙ ΚΑΦΕΝΕΙΟ!!ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Π#@$ΤΣΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ!!!ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΦΛΟΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡ΄ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ.....ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΗΔΕΣ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!!ΡΕ ΑΣΕ ΜΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΤΑΩ ΤΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ!!!ΑΑ ΝΑΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕ ΒΑΖΕΤΕ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ!!!ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΚΩΛΟΦΥΛΛΑΔΕΣ ΜΠΕΣ ΕΔΩ ΜΙΑ ΡΕ!!
http://www.uefa.com/competitions/UCL/fixturesresults/round=1712/match=1056885/Report=RP.html (http://http://www.uefa.com/competitions/UCL/fixturesresults/round=1712/match=1056885/Report=RP.html)

NLS
10/12/2003, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΣΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΡΕ ΣΥ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΓΑΜΩ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!!

ΠΩ ΠΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΠΙΘΑΝΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΣΑΣ!!! ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΜΑΔΑΡΕΣ ΡΕ ΣΥ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ! ΤΟ ΟΓΔΟΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΕΤΟΣ Ή ΤΟ ΕΝΝΑΤΟ? ΚΑΙ ΝΤΑΞΕΙ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ!ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ!ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΔΗΛΑΔΗ???ΠΡΩΤΟΙ???ΜΜΜΜΜ.......ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕ ΜΕ ΔΗΛΑΔΗ!ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΑΝΥΓΗΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΡΕΙΕΣ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΒΡΕ!ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ Ο 2ος ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο 3ος ΚΟΥΠΑ!Ή ΦΛΥΤΖΑΝΙ!ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ!

Α ΡΕ ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ! ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΑ ΙΔΙΑ!ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΚΥΜΜΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙΑ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΕΥΡΩΠΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΕΚΕΙ ΤΗΝ DERBY ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΦΥΛΛΑΔΑ ΣΑΣ, ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ!ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΣΤΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ!

Α!ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟ ΠΑΝΤΩΣ!

άσε μεγάλε μας συμφαίρει να είναι έτσι αυτοί

ΠΑΛΙ με Σουμ θα μείνουν και όλα τα παλτά, πάλι με ίδια διοίκηση και budget

αυτά όλα (όπως πχ. και η ισοπαλία με εμάς τις προάλλες) είναι "δωρεάν" και ανούσια bonus στην ψυχολογία τους (δηλ. τι μας έβλαψε η ισοπαλία; τίποτα... τι καλό τους έκανε η "πρόκριση" -μεταφορά την λέω εγώ- στο UEFA; τίποτα) που τελικό νικητή έχει εμάς (τους γαύρους)

ενώ αν ότι είναι ΧΩΜΑ (που είναι) τους επιβεβαιωνόταν ΧΩΡΙΣ εξαιρέσεις, τότε θα είχαν ταρακουνηθεί (τότε θα έβλεπα κάτι Μίτσου και Καβουρογιάννηδες να τρέχουν), ενώ τώρα; ΜΕΛΙΙΙΙΙΙΙ

άστους :)
η τύφλα τρέφει τα παιδιά

το μόνο που με φοβίζει είναι ότι υπάρχουν και βάζελοι που βλέπουν που πάνε (δηλ. για πάτο) και δεν πτοούνται από ενέσεις βαζελίνης - ευτυχώς για εμάς δεν πολιακούγονται μετά από τέτοιες "νίκες"

οπότε άστους και καληνύχτα τους

BICILINDRICO
10/12/2003, 11:21
...μια φορά γιατί σας σιχαίνεται όλη η ποδοσφαιρική Ελλάδα, για ποιό λόγο προκαλείται το μένος ΟΛΩΝ των ελλήνων φιλάθλων, για ποιό ακριβώς λόγο έχετε κάνει την μισή και παραπάνω Ελλάδα ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ και για ποιό λόγο τελικά γελάει όλη η Ευρώπη με τα κατορθωματά σας...





ΥΣ.: Αλλά τι περιμένεις ποτισμένα οπαδικά μυαλά...
ΥΣ.: Δηλαδή πρέπει να σας απάντάμε στο ίδιο ΟΠΑΔΙΚΟ και αηδιαστικό ύφος για να ξεκολλήσετε το μυαλό σας από την καθεστωτική σας σκέψη;;;;;;;;;;;


298

XTMPAM
10/12/2003, 11:24
ΑΝΤΕΕΕΕΕΕ ΒΛΑΚΕΕΕΣΣΣΣΣ!!!!

XTMPAM
10/12/2003, 11:32
ΡΕΕΕΕ!!!


299

superfour
10/12/2003, 11:54
είμαι λίγο down αυτό τον καιρό... είπα να απαντήσω αντικειμενικά σαν .... ΦΙΛΑΘΛΟΣ και όχι σαν ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ΒΑΖΕΛΟΣ!

















































OE OE OE
ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΑΠ' ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ
MEGA CHANNEL ΞΑΝΑ
ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΜΥΑΛΟ
ΠΟΥ ΜΑΣ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟ

Ουουουουουυουστ παλιο αρούρια....γιατί μπορει ναι είμαστε λίγο πληγωμένοι αλλά αυτά μόνο η ΠΑΝΑΘΑ μπορεί να τα κάνει... και συνεχίζω...

BlakaOnly.... φτιάξε ένα ΦΡΑΠΕ κι άραξε στον ΚΑΝΑΠΕ γιατί πολύ απλά...
ΕΜΕΙΣ UEFA ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΑΡΝΑΚΙ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ!


:D :D :D :D :D :D

tifozif1
10/12/2003, 12:12
Η Βέφα είναι στο ΜΕGΑ ...

superfour
10/12/2003, 12:20
’λλαξε κανάλι η Βέφα?????Και μου το λες κατάμουτρα????? Μα εκεί δεν είναι ο Μαμαλ???? Μα πώς μου ξέφυγε!!!!! Μισό να διορθώσω.....







Πώς με βρίσκεις???

dela
10/12/2003, 12:24
μπορεις να κανεις θαυματα...

Ετσι λοιπον σκεφτηκαν οι παιχτες του Βαζελου
και καθαρισανε το παιχνιδι...

Λενε πως θα παρουμε τα πανω μας ας κανουμε την κολοτριπιδα μας
φρεατιο να γουστερνουμε κιολας....

Κανατε ενα παιχνιδι (αρκετα καλο για να λεμε την αληθεια)
απο το πουθενα ισοθαθμισατε τους
αλλους τους μπασταρδους και περασατε ...

Μια ζωη αυτη την καυλα εχετε πως θα περασετε στην επομενη
φαση για να την πειτε στους γαυρους με το οποιο κοστος...

Και καναπαδες και μαλακιες τετοιες λες και ειστε κατι το τρομερο
για αυτο θα σας γαμησουμε παλι φετος για να γουστερνετε και να ξεσπατε στην
Ευρωπη περνοντας στον δευτερο γυρω με την κολοτριπιδα παντα σε σχιμα
φρεατιου και να χαιρεστε....

Δεν βλεπετε τα χαλια σας που ειναι μαυρα και αραχνα και
ασχοληστε μα τον γαυρο ....

DUKASII
10/12/2003, 12:25
OLOI MAZI FYSIKA!! KAI POY LETE BAZELOFILOI...SPAEI O DIAOLOS TO DEXI TOY PODI SHMERA KAI PERNAEI ME NIKH[TH GIOUBE E;;] O GAYROS KAI OLLLLAAA AYTA POY LETE...EINAI KOINOS..PAPARES!!

DE BLEPETE RE POY MAS EXOYNE KANEI NA XEROMASTE POY PAME STO OUEFA.....THELETE KAI KOLPA!! KAI ANTE...PATE STO UEFA....KAI;;XESTHKE H FATME;;THA KANOYME KAI EKEI MIA APO TA IDIA ...[TIPOTA] KAI META THA BLEPOYME OLOI MAZI...TH BEFA!!



EGO FYSIKA TSOFLIA ...TA LEO AYTA ..GIA NA GOUSTARO..POY EIMAI AEK...KAI BLEPO TH BEFA ..POLLYYYYYYYYYYYYYY KAIRRRROOOOOOOOO TORA!!
LOIPON ..TOYMPEKI OLOI!!EIMASTE KOINOS..GIA TON...POUTSO!!

superfour
10/12/2003, 12:31
Στεφανάααααααααααααααααααακοοοο
Δελατολάααααααααααααατσηηηηηηηηηηηηηηη

Που είσαι παλικάρι μου..... ??? μου λειψες!!!!

Μ' αρέσει όταν παθιάζεσαι!!!! Ερεθίζομαι!!!! Χαιρετισμούς στον octapus-άκη! χαχαχααχχαχααχχααχαχχαααχαχχααχ

Α ρε κουφάλα έρχεσαι στα λόγια μου!!!!! γιατί ο ΣΤΑΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ!

Στείλε μου ένα φιλάκι.....!!!! χαχαχααχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχααχ

Σπυράκοοοοοοοο... άσε λίγο ρε.... τζερτζελές να γίνεται!!!! Αφού έχουμε να ξαναπαίξουμε με Ακράτητο....

XTMPAM
10/12/2003, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από dela
μπορεις να κανεις θαυματα...

Ετσι λοιπον σκεφτηκαν οι παιχτες του Βαζελου
και καθαρισανε το παιχνιδι...

Λενε πως θα παρουμε τα πανω μας ας κανουμε την κολοτριπιδα μας
φρεατιο να γουστερνουμε κιολας....

Κανατε ενα παιχνιδι (αρκετα καλο για να λεμε την αληθεια)
απο το πουθενα ισοθαθμισατε τους
αλλους τους μπασταρδους και περασατε ...

Μια ζωη αυτη την καυλα εχετε πως θα περασετε στην επομενη
φαση για να την πειτε στους γαυρους με το οποιο κοστος...

Και καναπαδες και μαλακιες τετοιες λες και ειστε κατι το τρομερο
για αυτο θα σας γαμησουμε παλι φετος για να γουστερνετε και να ξεσπατε στην
Ευρωπη περνοντας στον δευτερο γυρω με την κολοτριπιδα παντα σε σχιμα
φρεατιου και να χαιρεστε....

Δεν βλεπετε τα χαλια σας που ειναι μαυρα και αραχνα και
ασχοληστε μα τον γαυρο ....



ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΗ ΛΕΝΕ ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ!!!
ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΕΛΕΣ ΠΟΡΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝΕ 3 ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ C.L.!!!]
ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΕΦΕΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ Ο ΠΕΡΙΓΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ!!
ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ Ή ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΩ!!!

dela
10/12/2003, 12:45
που εισαι ρε καυλιαρη....

Ασεμε ασεμε γιατι εχω τα νευρα μου παλιοβαζελε....

Παρολα αυτα ματς μουτς μουτς ματς ματς μουτς μουτς ματς
ματς μουτς μουτς ματς ματς μουτς μουτς ματς
ματς μουτς μουτς ματς ματς μουτς μουτς ματς ματς μουτς μουτς ματς ματς μουτς μουτς ματς !!!!

Και μενα μου λειψες/μου λειψατε .....

Θα γαμησουμε σημερα....!!!!!!!!χαχαχααχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχααχχαχαχααχαχαχαχαχ χαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχααχ

Ναι ρε το αλλο με τον τοτο το ξερω!!!!!!

dela
10/12/2003, 12:52
εγω δεν εχω κανενα προβλημα εσεις εχετε τον ΚΟΜΠΕΞ...

Και πολυ στα αρχιδια μου που βγαζεις 3 και 13 ομαδες και γενικοτερα μιας και εγω
βγαινω παντα γιατι ειμαι ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ΠΑΝΤΑ!!!!!!

Τωρα δεν μπορω να αναλονομαι με κομπλεξισμους βοηθεια σας λοιπον!!!!!

Zanzibar
10/12/2003, 14:25
ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΜΑΔΑΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ Σ'ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΓΗΠΕΔΟΟΟΟ Ρε ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

tifozif1
10/12/2003, 14:38
Δεν καταλαβαίνω γιατι έχουν "κολησει" οι γαυροί ?

Δεν πιστευουν οτι θα κερδίσουν την JUVENTARA σήμερα ??

Σιγα το κατορθωμα του ΠΑΟ. Περασε ΟΥΕΦΑ. Και 2ος στο αλβανικο πρωταθλημα να ήταν περναγε ΟΥΕΦΑ ...

Αααα εγω υποστηρίζω FERRARI & DUCATI. Έτσι για να μην απορρείτε.... (εξου και το nick)

DEMINIO
10/12/2003, 19:22
...


303