PDA

View Full Version : ΒΟΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ



nantin
28/05/2008, 22:34
λοιπον την κυριακη εχω αγωνα και απο την προηγουμενη βδομαδα εχω ενα καλο (τονος στο α ) στον αντιχειρα και δεν μπορω να γκαζωσω .στον αγωνα μετα το μισαωρο εκανα υπερπροσπαθεια για να συνεχισω .ειμαι σιγουρος οτι εχει συμβει και σε αλλους .ο χρονος που εχω στη διαθεση μου ειναι λιγος δεν προλαβαινει να ηρεμησει και δεν μπορω παλι να κοπω πριν να ξεκινησω .λοιπον το σπαμαρισμα επιτρεπεται (δεν μπορω να κανω διαφορετικα )αλλα δωστε καμμια λυση δεν γινεται να γκαζωνω με την παλαμη .θα σαουλιαστω πουθενα στανταρ πραγματα:bawl: :bawl: :bawl:

Zid
28/05/2008, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
λοιπον την κυριακη εχω αγωνα και απο την προηγουμενη βδομαδα εχω ενα καλο (τονος στο α ) στον αντιχειρα και δεν μπορω να γκαζωσω .στον αγωνα μετα το μισαωρο εκανα υπερπροσπαθεια για να συνεχισω .ειμαι σιγουρος οτι εχει συμβει και σε αλλους .ο χρονος που εχω στη διαθεση μου ειναι λιγος δεν προλαβαινει να ηρεμησει και δεν μπορω παλι να κοπω πριν να ξεκινησω .λοιπον το σπαμαρισμα επιτρεπεται (δεν μπορω να κανω διαφορετικα )αλλα δωστε καμμια λυση δεν γινεται να γκαζωνω με την παλαμη .θα σαουλιαστω πουθενα στανταρ πραγματα:bawl: :bawl: :bawl: Yπάρχουν κάτι ειδικά αυτόκόλητα με ενα υγρό για κάλους ποδιών... και φουσκάλες..

Ρώτα σε κανα φαρμακείο ίσως να κάνει δουλεια ...:wave2:

GASer
28/05/2008, 23:06
O συνδιασμός των δύο παρακάτω θα λύσει το πρόβλημα:

1. Τσιρότο Compeed από φαρμακείο

2. Grip goghnuts - Help keep those nasty blisters off your thumb (http://www.ktm.at/fileadmin/systemdata/hardequipment/U6951716.jpg)

Κωδικός ΚΤΜ: U6951716 τιμή γύρω στα 7 ευρά