PDA

View Full Version : Μποτες-ειναι πληρως αδιαβροχες?



theodosisv
29/05/2008, 17:53
εχω τις SIDI STRADA TEPOR, εχω μεινει ικανοποιημενος, εχω ταξιδεψει πολλες φορες με βροχη και δεν εβαλαν νερο. μετα τις καθαριζα με μαλακο σαπουνι και κρυο νερο. σε ενα ταξιδι πριν κανα μηνα ομως, εβρεχε πολυ και ειχε και πολλες λουμπες ο δρομος. οταν εφτασα διαπιστωσα οτι η αριστερη ειχε παρει λιγο νερο. ειναι φυσιολογικο υπο ακρεες συνθηκες? μηπως θελουν συντηρηση με καποιο χημικο? τις εχω ενα χρονο.
και μια ερωτηση ακομα...
τωρα το καλοκαιρι τι φορατε? την παλευετε με χειμερινη μποτα? σκεφτομαι να παρω παπουτσια για μοτο αλλα φοβαμαι για την ασφαλεια μου στα ταξιδια...:wave2:

bentouza
30/05/2008, 09:29
γιατι δεν κοιτας για μποτες διατρητες (για τα ταξιδια);;και παρε μποτακια για μες την πολη.

xaris_sm
30/05/2008, 11:26
εγω φιλε μου εχω κατι μποτες revit και ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα οπως και εσυ εχω παρατηρησει οτι οταν ριχνει καρεκλες εξω ενα τσικ νερακι μπορει να περασει αλλα ειναι τοσο λιγο που δεν ειναι καθολου ενοχλητικο οποτε δεν το εψαξα και παραπανω


:wave2:

theodosisv
30/05/2008, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από bentouza
γιατι δεν κοιτας για μποτες διατρητες (για τα ταξιδια);;και παρε μποτακια για μες την πολη.
γιατι ειναι και το κοστος στη μεση, σιγα σιγα θα παρουμε απ ολα, αλλα ολα μαζι δε μπορουμε να τα παρουμε...
και ξερουμε οτι για να εισαι πληρως εξωπλισμενος, για ολες τις συνθηκες, θες πολλα λεφτα..:wave2: