PDA

View Full Version : α ρε πανάθα



cityfly
10/12/2003, 09:31
Τελικά ακόμα και φέτο που είμαστε καφενείο
(μικρό κι ερημωμένο εκεί ψηλά στο βουνό)
ακόμα κι έτσι ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ θα παίζουμε του χρόνου στην Ευρώπη

NLS
10/12/2003, 10:27
γιατί εμείς που θα παίζουμε;

ο Πρωταθλητής πάει CL ξες ε;

cityfly
10/12/2003, 10:35
του χρόνου....

το γενάρη σα να λέμε


Μέχρι το Σεπτέμβρη που θα ξαναδείτε Ευρώπη εσείς έχουμε καιρό

NLS
10/12/2003, 10:41
ενώ εσείς που θα το δείτε σύντομα ε; :)

πάτε πάλι για τελικό;
(ρε γμτ να μην έχουμε χούντα πια ε; )

άντε καλή δύναμη υπερομάδα

:D

μπράβο ρε παιδιά "μας βγάζετε ασπροπρόσωπους"

βέβαια δεν έχει σημασία ότι έχουμε ΙΔΙΟΥΣ βαθμούς ο καθένας (ενώ μέχρι χτες είσασταν η χειρότερη ομάδα στατιστικά του φετινού CL) απλά άλλη μια φορά οι ίδιοι βαθμοί βαζελώνουν εσάς και όχι εμάς (έχει συμβει και να έχετε 1 λιγότερο από εμάς και εσείς να περνάτε εμείς όχι εξάλλου - πρόπερσι αν θυμάμαι)

εγώ το είπα και στο άλλο thread - μας ΚΑΡΑσυμφέρει να κοιμάστε :)

BICILINDRICO
10/12/2003, 11:26
...παλικάρι μου είσαι αρκετά εριστικός και φοβάμαι ότι πλησιάζει λεκτική ξεφτίλα άν συνεχίσεις...:D :) :p :confused: :mad:

cityfly
10/12/2003, 12:03
ποιος κοιμάται ρε;

να σου πω εγώ ποιος κοιμάται αυτός που δεν είναι σε θέση να καταλάβει τον χαβαλέ από την πραγματικότητα,

άλλο πράγμα είναι να κάνεις καζούρα και άλλο να πωρώνεσαι και να τρελαίνεσαι με τέτοια πράγματα.

Κάθεσε τώρα και μου κουβεντιάζεις για ίδιους βαθμούς και ο ένας όμιλος έτσι και ο άλλος αλλιώς δηλαδή ο άγιαξ που έχει 6 και έμεινε εκτός και η μπάγερν μονάχου με επίσης 6 και ένα αγώνα λιγότερο που κινδυνεύει να μείνει κι αυτός εκτός τι να λένε;
Ή μηπώς ΠΑΟ και ΟΣΦΠ είναι καλύτερες ομάδες ή με μεγαλύτερη ιστορία.

Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι είτε το θες είτε όχι η μόνη ομάδα που κάνει την Ελλάδα να φαίνεται ποδοσφαιρικά στην Ευρώπη τα τελευταία 20 χρόνια είναι ο Παναθηναϊκός.

όσο για το χούντα δεν το κατάλαβα, η χούντα τον πήγε τον παναθηναϊκό στο Γουέμπλεϊ;
το ότι έχει πάει άλλες δυο φορές στους 4 και άλλες δυο στους 8 σε πρωταθλητριών και CL από τότε δεν σου λέει κάτι; Χώρια καλές πορείες με ανάλογα αποτελέσματα (στους 4 και στους 8) στο ουέφα

Λοιπόν τι να λέμε τώρα, αντί να κοιτάμε όλοι την κατάντια του ποδοσφαίρου μας ασχολιόμαστε με μαλακίες.

’ντε πάρτε και το όγδοο
Εφτά πρωταθλήματα εντός, καμία νίκη εκτός έδρας εκτός, μόνο μία πρόκριση σε καλό γύρο στο ουέφα, καλύτερο αποτέλεσμα στο cl πρόκτιση στο ουέφα, ταπεινωτικές ήττες από άσχετες ομάδες, και ασχολείστε αν όταν φέραμε το Χ με τη ρεάλ έπαιζε με τα δεύτερα, και μετά λες ότι εμείς κοιμόμαστε

NLS
10/12/2003, 12:16
ok ρε σεις, με ότι καλύπτεται ο καθένας

εμείς οι λίγοι (κατά το Ντέρμπι - ααααααααχαχαχαχαχαχαχα... ελπίζω κάποτε να φτάσετε τα μισά εισιτήρια μας) καλυπτόμαστε με βλακείες όπως Πρωτάθλημα (παράγκας), να πατάμε κατά καιρούς τον ΠΑΟ (αχ, έχετε χάρη για φέτος) κ.α. τέτοια ανούσια.

Εσείς είστε για άλλα μεγάλα...

bicilindrico αν σε χαλάω να με κάνεις ignore παλικάρι μου (σε θέματα ποδοσφαίρου έστω)

BICILINDRICO
10/12/2003, 12:23
... και δεν με χαλάς (κανείς από εδω μέσα) μα και ποδοσφαιρικά σε κάνω ignore :) , αλλιώς τώρα θα τρωγόμασταν. Στην Ελλάδα κουβέντα ώριμη για ποδόσφαιρο δεν υπάρχει διότι υπάρχει το στοιχείο του... εριστικού, οπότε εκ των πραγμάτων η κουβέντα πέφτει στο κενό.

Το παραμύθι με τα εισητήρια άστο διότι τα περσινά νούμερα θα σε διαψέυσουν. Τα έχω να στα στείλω αν δεν με πιστεύεις.

NLS
10/12/2003, 12:41
από που τα πήρες; από το Ντέρμπι;

ireneepi
10/12/2003, 13:09
ΠΑΟ ΠΑΟ ΠΑΟ

BICILINDRICO
10/12/2003, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
από που τα πήρες; από το Ντέρμπι;



Από τον Πρωταθλητή...

ΥΣ.: Απαξιώ να διαβάσω φυλλάδες τύπου Ντέρμπι και Πρωταθλητής, διότι γελοιοποιούν την νοημοσύνη του αναγνώστη. Κατόπιν τούτου επιλέγω να διαβάζω αθλητικογράφους ΩΡΙΜΟΥΣ και όσον το δυνατόν πιο αντικειμενικούς.

ireneepi
10/12/2003, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από BICILINDRICO
Από τον Πρωταθλητή...


ΕΤσι ετσι...!

NLS
10/12/2003, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από BICILINDRICO
Από τον Πρωταθλητή...

ΥΣ.: Απαξιώ να διαβάσω φυλλάδες τύπου Ντέρμπι και Πρωταθλητής, διότι γελοιοποιούν την νοημοσύνη του αναγνώστη. Κατόπιν τούτου επιλέγω να διαβάζω αθλητικογράφους ΩΡΙΜΟΥΣ και όσον το δυνατόν πιο αντικειμενικούς.

σαν την Ηχώ;

cityfly
10/12/2003, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
σαν την Ηχώ;


όχι σαν το ΦΩΣ

NLS
10/12/2003, 14:14
πληρωμένη απάντηση

απλά λέτε λόγια του αέρα όμως, ούτε ο Π. ούτε το Φ. θα έγραφαν ποτέ κάτι τέτοιο, οπότε οι πηγές σας είναι μια από τις δυο που προείπα...

Julius
10/12/2003, 14:20
Ρε παιδία να πω και εγώ κάτι??

Ποτέ δεν ασχολήθηκα με το ποδόσφαιρο και γενικότερα με ομαδικά αθλήματα καθαρά για προσωπικούς λόγους (δεν μου άρεσαν)

Με λίγα λόγια είμαι άσχετος

Ξέρετε πώς μου φαίνεται να διαβάζω ή να ακούω συζητήσεις τέτοιου στιλ? Πραγματικά άνευ ουσίας, Να προσπαθεί ο Α. Και Πίσει τον Β. Ότι η ομάδα του είναι καλύτερη γιατί εχθές έσκισε, προχθές πήρε κύπελλο, αντιπαραπροχθές πήρε και βάζο κλπ.
Με το δεδομένο ότι οι ομάδες ΔΕΝ έχουν σταθερή απόδοση μέσα στο πέρασμα του χρόνου, είναι λογικό η ομάδα που εχθές πήρε το κύπελλο κυπελλούχων πρωταθλητριών κόσμου σήμερα μετά από ένα σερί κακοτυχιών και κακών επιλογών να χάσει 0-5 από τον Ακράτητο Περιστερίου (σας έστειλα ε?) τι σημαίνει ότι κάποια περίοδο δεν ήτανε καλή ομάδα? ή ότι δεν μπορεί να έχει καλή πορεία από εδώ και πέρα?

Έτσι όπως σας ακούω λοιπόν, σκέφτομαι ότι ο λόγος που μαλώνετε ή καλύτερα που διαφωνείτε είναι ουσιαστικά οι επιχειρηματικές κινήσεις των προέδρων των ομάδων.

Παρακαλώ φερθείτε κόσμια και μην με βρίσετε όλοι μαζί

bikersonly
10/12/2003, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Ρε παιδία να πω και εγώ κάτι??


OXI!

ANTE ΑΝΕΡΑΣΤΕ!ΞΕΝΕΡΩΤΕ!ΨΙΛΟΦΤΕΡΕ!

NLS
10/12/2003, 14:25
...και αγάμητε

(άσε ξέρω, παντρεμένος και εδώ)

Julius
10/12/2003, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
OXI!

ANTE ΑΝΕΡΑΣΤΕ!ΞΕΝΕΡΩΤΕ!ΨΙΛΟΦΤΕΡΕ!


kala (to vrady kafe? na sou spaso kai thn mouri pou eixame kanonisei)

Julius
10/12/2003, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
...και αγάμητε

(άσε ξέρω, παντρεμένος και εδώ)


e xmmmmmm, ego den einai akoma an kai syntoma (exei kanonistei gia ton mai toy 2009)

NLS
10/12/2003, 14:37
μην το βιάζεσαι, μην το βιάζεσαι

bikersonly
10/12/2003, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
kala (to vrady kafe? na sou spaso kai thn mouri pou eixame kanonisei)

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ!

1.ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ

2.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΞΕΙ

ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΜΥΤΗ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ!
ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ ΜΕ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΥΣ!!!!ΧΑ!

tifozif1
10/12/2003, 14:45
Δεν καταλαβαίνω γιατι έχουν "κολησει" οι γαυροί ?

Δεν πιστευουν οτι θα κερδίσουν την JUVENTARA σήμερα ??

Σιγα το κατορθωμα του ΠΑΟ. Περασε ΟΥΕΦΑ. Και 2ος στο αλβανικο πρωταθλημα να ήταν περναγε ΟΥΕΦΑ ...

Αααα εγω υποστηρίζω FERRARI & DUCATI. Έτσι για να μην απορρείτε.... (εξου και το nick)

Julius
10/12/2003, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ!

1.ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ

2.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΞΕΙ

ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΜΥΤΗ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ!
ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ ΜΕ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΥΣ!!!!ΧΑ!


Mike ti ora einai to hmhxrono gia na ksero na sou paragkilo kafe na mhn perimeneis

bikersonly
10/12/2003, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Mike ti ora einai to hmhxrono gia na ksero na sou paragkilo kafe na mhn perimeneis

ΧΑΧΑΧΑ!!! ΣΕ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΡΕ ΓΙΩΡΓΑΡΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!!ΧΑΧΑ!! :D

BICILINDRICO
10/12/2003, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
πληρωμένη απάντηση

απλά λέτε λόγια του αέρα όμως, ούτε ο Π. ούτε το Φ. θα έγραφαν ποτέ κάτι τέτοιο, οπότε οι πηγές σας είναι μια από τις δυο που προείπα...


...Goal News καθώς και το Sportime.

kalgeorge
10/12/2003, 15:08
τα εχουμε ξαναπει.Οπως και να ειμαστε οσο για τον π... και να ειμαστε, ενα παραμενει standard.
OLOI OI GAYROI AP´TON KANAPE!!!
FILAKIA.Kala na perasete sto kafe simera

NLS
10/12/2003, 15:12
ναι και εσείς μόνιμα να κοιτάτε την πλάτη μας

επίσης μόνιμο είναι :)

όπως και να τρώτε και καμιά 3άρα, 4άρα όποτε ξεχνιέστε :D

παίχτε εσείς ευρώπη (εγώ με τέτοιο χώμα σαν εσάς θα ντρεπόμουν να πάω να παίξω... δεν έχει κάθε μέρα 9 ο μήνας :D)

kalgeorge
10/12/2003, 15:14
ο καθενας στον τομεα του.
Εχετε καθε δικαιωμα να μιλατε για Ελλαδα, αλλα οσον αφορα την Ευρωπη........ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!