PDA

View Full Version : IHZ 361



powerphot
14/01/2005, 09:26
Αυτό είναι παπί μαύρο spike.
Παπί όπως λέμεΠΑΠΑΡΑΣ!
Τέτοιος ΠΑΠΑΡΑΣ ήταν αυτός χθες το βράδυ στο ΡΟΥΦ στη
στροφή (πέταλο) που βγαίνει στην Π. Ράλη. :evil:
Με πέρασε επάνω στη στροφή από αριστερά μου και πλάγιασε
Σχεδόν ακουμπώντας κάτω κλείνοντας μου το δρόμο με το παπί, ναι με το παπί.
Μια και δεν μπόρεσα χθες να τον βρίσω που κόντεψε να με
σκοτώσει τον δίνω εδώ στεγνά.

Εσύ με το παπίΙΗΖ 361 Μαύρο spike είσαι...
Μεγάλος ΜΑΛΑΚΑΣ

Και άξιος της τύχης σου σ’ ότι κι αν πάθεις με τις καγκουριές.

Κι αν μπαίνεις εδώ μέσα (που δεν το φαντάζομαι) περιμένω την
Απάντησή σου…μαλάκα…. .

Αι στοδιάoλο συγχύστηκα πάλι πρωί πρωί.

melsaltas
14/01/2005, 10:10
COOOOOOOL MY FRIEND!!!!!!
ΑΦΟΥ ΕΣΣΣΣΥ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ,
ΧΕΣΤΟΝ!!!!!

xxxristos
14/01/2005, 12:20
Ναι ρε συ χέστον (εκτός κι αν σπάστηκες που μπήκε στη στροφη με πιο πολλά από οτι εσύ και ενδεχομένως σε έκανε ρόμπα στους διερχόμενους :D ) !!!

powerphot
14/01/2005, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Ναι ρε συ χέστον (εκτός κι αν σπάστηκες που μπήκε στη στροφη με πιο πολλά από οτι εσύ και ενδεχομένως σε έκανε ρόμπα στους διερχόμενους :D ) !!!

Με τίποτα δεν σπάστηκα, αλλά χέστηκα, κόντεψα να φύγω απ' τη πορεία μου, κι αμα είχε διερχόμενους τώρα θα βλέπατε πάλι φωτό
με σπασμένα....τον μαλακα :nono:

free rider
15/01/2005, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Με τίποτα δεν σπάστηκα, αλλά χέστηκα, κόντεψα να φύγω απ' τη πορεία μου, κι αμα είχε διερχόμενους τώρα θα βλέπατε πάλι φωτό
με σπασμένα....τον μαλακα :nono:
λοιπόν power...
είμαι μαζί σου ,

και κατεβαίνω και στο δρόμο για τετοια μαλακία...

είνα δυνατόν για μια χαζομαγκιά να σκοτωθούμε στα καλά καθούμενα...


δεν με νοιάζει αν κάποιος έχει παπί ή χίλια ...
με ενοχλεί το να φέρεται μαλακοειδώς και να ρισκάρει και την ζωή άλλων ...

φανταστείτε πως θα οδηγά αυτοκίνητο αυτός ο τρό@@ας...



:smokin:

Dodok edessa
16/01/2005, 10:11
Ελάτε ρε παίδες….
Η ηλικία ,η φλόγα , η αδρεναλίνη ,η κάψα στο δεξί χεράκι. Τα ξεχάσατε μωρέ??
Η καγκουρια είναι γλυκιά στις μικρές ηλικίες, μετά ωριμάζεις, βλέπεις πράματα και θάματα και κιοτεύεις. Ψέματα λέω.? Όλοι μας πιστεύω κάναμε (εγώ προσπαθώ να κάνω ακόμα) πράματα πο υ όταν μας έβλεπαν οι άλλοι τους έπεφταν τα μαλλιά.
Απαράδεκτος ο τύπος με το παπάκι ,αλλά εσύ φταις που δεν τον πέρασες με την μία ,να μάθει ότι και οι άλλοι έχουν δεξί καρπό
:wave2: :wave2:
Φιλικά πάντα έτσι ? ?.
:wave2:

adam_tsouk
16/01/2005, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Ελάτε ρε παίδες….
Η ηλικία ,η φλόγα , η αδρεναλίνη ,η κάψα στο δεξί χεράκι. Τα ξεχάσατε μωρέ??
Η καγκουρια είναι γλυκιά στις μικρές ηλικίες, μετά ωριμάζεις, βλέπεις πράματα και θάματα και κιοτεύεις. Ψέματα λέω.? Όλοι μας πιστεύω κάναμε (εγώ προσπαθώ να κάνω ακόμα) πράματα πο υ όταν μας έβλεπαν οι άλλοι τους έπεφταν τα μαλλιά.
Απαράδεκτος ο τύπος με το παπάκι ,αλλά εσύ φταις που δεν τον πέρασες με την μία ,να μάθει ότι και οι άλλοι έχουν δεξί καρπό
:wave2: :wave2:
Φιλικά πάντα έτσι ? ?.
:wave2:


Έτσι είναι αλλά έχω την εντύπωση ότι τελευταίως τα πράγματα έχουν παραγίνει...

Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου ή αν το πιστεύουν και άλλοι αλλά τουλάχιστον εγώ και η παρέα μου αν και κάναμε τα απίστευτα ηλίθια πράγματα στο δρόμο ποτέ δεν γίναμε επικύνδινοι για τρίτους.

Γενικά οι νεολαίοι την έχουν δει λίγο παραπάνω και μεγάλο μέρος της ευθύνης έχουν τα περιοδικά και τα διάφορα site που προωθούν τα κ@λοφτιαξίματα, τα τρελά γκάζια και όλων των ειδών την οδηγική σημπεριφορά στους δρόμους.

powerphot
17/01/2005, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk

Γενικά οι νεολαίοι την έχουν δει λίγο παραπάνω και μεγάλο μέρος της ευθύνης έχουν τα περιοδικά και τα διάφορα site που προωθούν τα κ@λοφτιαξίματα, τα τρελά γκάζια και όλων των ειδών την οδηγική σημπεριφορά στους δρόμους.


Κι όμως δεν ήταν "νεολαίος" ο κασκαντέρ.:nono:

Τελος πάντων δεν θα το συνεχίσω, άλλωστε είναι κι αυτή
μια ιστορία όπως όλες οι καθημερινές χιλιάδες καγκουριές
των δρόμων.
:wave2:

Tigas
18/01/2005, 14:41
ΑΜΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΤΥΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟΝ ΜΕ ΣΟΥΖΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΜΕ ΕΝΤΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΜΕ BURNOUT «ΤΑ ΛΕΜΕ ΒΟΥΤΑ ΤΥΡΟΠΙΤΑ» ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΕΝΑ APRILIA FALCO .:wave2:

STOYBI
29/01/2005, 23:47
Με πέρασε επάνω στη στροφή από αριστερά μου και πλάγιασε
Σχεδόν ακουμπώντας κάτω κλείνοντας μου το δρόμο με το παπί, ναι με το παπί.
Μια και δεν μπόρεσα χθες να τον βρίσω που κόντεψε να με
σκοτώσει τον δίνω εδώ στεγνά.[QUOTE]


[QUOTE]powerphot


ΣΟΡΡΥ Χωρις να θελω να στην πω!!! Γιατι δεν εκανες λιγο πιο δεξια αφου σε προσπερασε νομιμα απο αριστερα ( αν δεν ησουν στην δεξια λουριδα) ο δρομος σε εκεινο το σημειο ειναι αρκετα φαρδυς και μονοδρομος ( μεσολαβει νησιδα με το αντιθετο ρευμα) να διευκοληνθει και εσυ και αυτος????:confused: ΓΙΑΤΙ λεω εγω τωρα για να σε περασει ο παπακιας πανω σε εναν αρκετα φαρδυ δρομο ( 2 λουριδες κυκλοφοριας το καθε ρευμα) στην στροφη. Εσυ θα πηγαινες μαλλον σιγα!!! :rolleyes: ΥΓ Δεν ημουν εγω ο παπακιας ( εχουν περασει αρκετες δεκαετιες απο τοτε που ημουν) αλλα εχω και ενα κολλημα που αυτοι δεν αντιμετωπιζονται σαν μοτοσυκλετιστες εχω διαβασει αρκετα μηνυματα σε φορουμ εναντιον τους!!! Αλλα εχω και ενα κατεβατο απο νουμερα κυκλοφοριας με μαλακιες που εχουν κανει αναβατες με αρκετα κυβικα κατω απο τα ποδια τους!!!:winka:

powerphot
30/01/2005, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
ΣΟΡΡΥ Χωρις να θελω να στην πω!!! Γιατι δεν εκανες λιγο πιο δεξια αφου σε προσπερασε νομιμα απο αριστερα ( αν δεν ησουν στην δεξια λουριδα) ο δρομος σε εκεινο το σημειο ειναι αρκετα φαρδυς και μονοδρομος ( μεσολαβει νησιδα με το αντιθετο ρευμα) να διευκοληνθει και εσυ και αυτος????:confused: ΓΙΑΤΙ λεω εγω τωρα για να σε περασει ο παπακιας πανω σε εναν αρκετα φαρδυ δρομο ( 2 λουριδες κυκλοφοριας το καθε ρευμα) στην στροφη. Εσυ θα πηγαινες μαλλον σιγα!!! :rolleyes: ΥΓ Δεν ημουν εγω ο παπακιας ( εχουν περασει αρκετες δεκαετιες απο τοτε που ημουν) αλλα εχω και ενα κολλημα που αυτοι δεν αντιμετωπιζονται σαν μοτοσυκλετιστες εχω διαβασει αρκετα μηνυματα σε φορουμ εναντιον τους!!! Αλλα εχω και ενα κατεβατο απο νουμερα κυκλοφοριας με μαλακιες που εχουν κανει αναβατες με αρκετα κυβικα κατω απο τα ποδια τους!!!:winka:
1ον Ναι ήμουν δεξιά, ναι πέρασε απο αριστερά μπαίνοντας μπροστά μου στην τρίχα με κίνδυνο να ακουμπίσει το πίσω μέρος του παπιού στον μπροστά τροχό μου την ώρα που πλάγιασε περνώντας μπροστά, ενώ μπορούσε να συνεχίσει στην λωρίδα του μια και όπως ξέρεις εκεί έχει 2 λωρίδες ο δρόμος.

2ον και βέβαια πήγαινα σιγά αφού μόλις είχα ξεκινήσει απο το
φανάρι της γέφυρας και έμπαινα στην αρχή αυτού του δρόμου.

3ον Δεν διαφωνώ ότι και άτομα με πολλά κυβικά κάνουν μαλακίες.

4ον Όπως βλέπεις θυμάμαι πολύ καλά τις λεπτομέρειες και
δεν ντρέπομαι να πω ότι χέστικα εκείνη την στιγμή που παραλίγο να γινόταν το κακό και φυσικά ο ΠΑΠΑΡΑΣ δεν θα καταλάβαινε τίποτα, και στο τέλος της γραφής που λέμε δεν υπήρχε κανένας λόγος να γίνει αυτό.

5ον Εξακολουθώ να πιστεύω ότι ο συγκεκριμένος είναι ΠΑΠΑΡΑΣ+κομπλεξάρα, και δεν αλλάζει καθόλου η γνώμη μου

Αυτά :wave2:

Υ.Γ. Και για να κάνουμε ένα διαχωρισμό ηλικίας, τον ξανα είδα και σιγουρεύτηκα ότι δεν είναι πιτσιρικάς.
το λέω αυτό για να μη τα ρίχνουμε όλα στη νέα γενειά:wave2: