PDA

View Full Version : ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ????



ACHEXAR75
30/05/2008, 11:12
ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ. ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ VFR, ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΙΜΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΩ.ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ(ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!).
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ > ΖΑΧΑΡΩΝΩ ΕΝΑ ΜΟΝΤΕΛΟ 2002 ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΗ Ο ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙΡΟ ΛΟΓΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΕ ΓΚΑΡΑΖ. ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΚΙΝΗΣΙΑΣ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ???????
Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΕΙ ΒΙΒΛΙΟ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΝΥΣΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 20000 ΧΛΜ ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ 5500(ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΣΕ ΤΙΜΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΩ ΒΕΦΑ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ!!!!!!).
ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΝΑ ΤΗΝ ΤΣΕΚΑΡΩ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ.....

theodosisv
30/05/2008, 15:48
φιλε μου τετοιο προβλημα ειχα κι εγω με τον υπνο μου, αν τη θες πολυ, το μονο φαρμακο ειναι αυτη. παρτην με 1000!!! αν ειναι σωστα συντηρημενη η μηχανη δε νομιζω οτι θα εχεις καποιο προβλημα. περισσοτερα θα σου πουν οι εχοντες περισσοτερη εμπειρια με τη βεφα...

Acanthor
30/05/2008, 16:49
Αφού θα πας με μηχανικό θα σου τα πει όλα αυτός.

Εγώ θα κοιτούσα τί θα ήθελε η μηχανή με το που θα την έπαιρνα.
Τακάκια, αλυσιδογράναζα, λάστιχα, λάδια-φίλτρο κλπ
Γιατί αν την πάρεις με 5500 και δώσεις άλλα 1000 με το καλημέρα σας....δε λέει...

zolotas
30/05/2008, 17:15
v-tec μοντελο ?? η το προηγουμενο?? αν ειναι το καινουριο μονο 5500 την δινει?? τοτε παρτην .....αφου την δει μηχανικος ε............

zolotas
30/05/2008, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από ACHEXAR75
ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ VFR, ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ

εισαι σε καλο σταδιο .......το επομενο ειναι ,χωριζεις την γυναικα σου .............μετα πας 15 μερες διακοπες στο εξωτερικο γιατι αν πας ελλαδα 50-50 να ζησεις ........:lol:

μετα θα ερθεις στην πανελληνια συναντηση να σε βαπτισει ο Τακης .........:lol:

μετα θα εισαι ετοιμος να κυκλοφορησεις

ACHEXAR75
30/05/2008, 18:56
ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ V TEC ΜΟΝΤΕΛΟ! ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΟ ΟΚ Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΘΑ ΤΟ ΤΣΙΜΠΗΣΩ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ..........
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!!