PDA

View Full Version : Που Πατε Για ... Πλυσιμο ????



Spike
14/01/2005, 09:21
EXO ENA PROBLHMATAKI ....
KATHE FORA POU THN PAO GIA PLYSIMO LOGO TOU GEGONOTOS OTI EXEI ENA SORO AISTHITHRES STO PLAI KAI ENA KARO MALAKIOULES SOLHNAKIA 1 STIS 3 FORES MOU BGAZEI META APO KATHE PLYSIMO SFALMA STON EGEFALO EPIDH MPHKE LIGO NERO SE KAPOION AISTHITIRA KAI MPLA MPLA MPLA KAI 15 EURO GIA NA TO XANABALO STON EGEFALO .....
XERO DEN EXO MHXANH ... LAPTOP EXO ...
MPORO BEBAIA NA THN PLYNO STO XERI ALLA .... BARIEMAI ....
ESEIS POU THN PLENETE KAI AN XERETE KAPOION KALO ... SFYRIXTE TO TELOS PANTON....

THANKS ...:wave2:

PALADIN
14/01/2005, 09:25
TANASHS..dirty moto wash ..Kaisariani.....Opos eisai filolaou sto birona, pliasiazeis mia eurobank kai sto epomeno steno kaneis deksia....apokleistika plisimo motosikleton....pera apo to xalia parousiastiko..(full gia kallistia mpazo 2005)...einai poli kalos se auto pu thes na sou kanei (ta kano ola gia 100 euro)...:look:

x-rider
14/01/2005, 09:28
A, kai που σαι



ΜΗΝ κρινεις απο το dirtymoto που γραφει


ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

m1ke
14/01/2005, 09:33
Παίζει και το Moto Shower Δοϊράνης και Δαβάκη στην Καλλιθέα (πρώτη παράλληλος της Συγγρού στο ρεύμα για Φάληρο).

powerphot
14/01/2005, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
EXO ENA PROBLHMATAKI ....
KATHE FORA POU THN PAO GIA PLYSIMO LOGO TOU GEGONOTOS OTI EXEI ENA SORO AISTHITHRES STO PLAI KAI ENA KARO MALAKIOULES SOLHNAKIA 1 STIS 3 FORES MOU BGAZEI META APO KATHE PLYSIMO SFALMA STON EGEFALO EPIDH MPHKE LIGO NERO SE KAPOION AISTHITIRA KAI MPLA MPLA MPLA KAI 15 EURO GIA NA TO XANABALO STON EGEFALO .....
XERO DEN EXO MHXANH ... LAPTOP EXO ...
MPORO BEBAIA NA THN PLYNO STO XERI ALLA .... BARIEMAI ....
ESEIS POU THN PLENETE KAI AN XERETE KAPOION KALO ... SFYRIXTE TO TELOS PANTON....

THANKS ...:wave2:

Να σου πω την δική μου γνώμη.
Δεν έχω τίποτα με τα πλυντήρια αλλά προτιμώ να πλένω μόνος.
Οι λόγοι είναι διάφοροι:

Μετά το πλύσιμο έχεις όλο τον χρόνο σκουπίζοντας
να διαπιστώσεις κάποια ύποπτα σημεία της μηχανής,
όπως κάποιο φθαρμένο σωληνάκι, κάποιο καλώδιο, ίσως
ένα βίσμα που δεν πατάει καλά, κι άλλα που τώρα δεν μου
έρχονται στο μυαλό.

Αυτό που κάνω συνήθως μετά το πλύσιμο, μάλλον που ΔΕΝ
κάνω είναι να την βάλω μπροστά, κι αυτό
επειδή την έχω πατήσει.
Ύστερα από πλύσιμο και σκούπισμα την έβαλα μπροστά
(περίπου μισή ώρα μετά)αλλά δεν φαντάσθηκα ότι ίσως είχε
πάρει υγρασία στο μπουζί, και το έκαψε με μια ωραία μικρή
εκρηξούλα.
Από τότε το πλύσιμο είναι μια τελετουργία.
Προσπαθώ πάντα να είναι καλός ο καιρός και αν δεν την
αφήσω στην λιακάδα 3-4-5 :sun: ώρες δεν πάω πουθενά.
:wave2: :sun:

hornet
14/01/2005, 09:40
Θανασης dirtymoto γραφει εδω μας ξερει ολους πινει πολυ ...πινουμε και εμεις μαζι του :rotflmao:
και προσεχει παρα πολυ!
Ειναι στη καισιαριανη Αν πας στην αρχικη σελιδα του moto.gr θα βρεις τη διευθυνση-τηλεφωνο του κλπ επιλεγιες πλυντηρια κλπ πρωτα

Μικρή Λουλού
14/01/2005, 10:41
ΒΡΕ,ΒΡΕ ....
ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ...:D :D

ΑΛΛΑ ΑΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ..
ΣΠΑΙΚ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ...(ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΕΝΝΟΩ ΦΥΣΙΚΑ:lol: :lol: )
ΕΧΩ 3 1200 GS ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΕΚΤΕΘΙΜΕΝΟ.

ΠΑΛΑΝΤΙΝ...ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ...ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΥΝΟΨΙΣΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΕΙ ΤΟΝ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟ ΣΤΟGSXR...ΙF U KNOW WHAT I MEAN..:D :D
ΓΙ ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΑΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΓΟΗΤΕΙΑ ΜΟΥ...:D

Ξ-ΡΑΙΝΤΕΡ.....ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΣΤΑ ΠΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..:D

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΥΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΡΙΛΙΑ(ΠΗΓΑΣΟΙ) ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ (ΓΡΑΦΩ) ΩΡΑ..!!:lol:
ΥΓΡΑΣΙΑ ΣΕ ΜΠΟΥΖΙ ΟΝ-ΟΦ ΜΗΧΑΝΗΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΦΟ:lol:
ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΣΑΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!:lol: :lol:

ΣΤΑΘΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!
ΗΣΟΥΝ ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟΣ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ !!!:rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
14/01/2005, 10:54
κατα τισ 4¨10 πλυσιμο???

και γραναζι 17 μιας και εχουμε ''ΘΕΜΑ''!!!!

powerphot
14/01/2005, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΒΡΕ,ΒΡΕ ....
ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ...:D :D

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΥΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΡΙΛΙΑ(ΠΗΓΑΣΟΙ) ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ (ΓΡΑΦΩ) ΩΡΑ..!!:lol:
ΥΓΡΑΣΙΑ ΣΕ ΜΠΟΥΖΙ ΟΝ-ΟΦ ΜΗΧΑΝΗΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΦΟ:lol:
ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΣΑΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!:lol: :lol:



Δεν θα το σχολιάσω :evil: θα περιμένω να βγει ο :sun: για να πλύνω. Αυτή ακόμα δεν την έχω πλύνει, το μπουζί κάηκε στον
προηγούμενο πήγασο, και μετά θα σου πω.
Μπορει ο καινούργιος να είναι άλλο...ζώδιο...ιχθύς:lol:

crs-k
14/01/2005, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
....................
ΣΤΑΘΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!
ΗΣΟΥΝ ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟΣ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ !!!:rotflmao: :rotflmao:


Ααααα! Ετσι ???? :sick: :mad:

Λοιπον εχω να καταγγειλω οτι εχω παει καμμια 10αρια φορες κι η μηχανη μου ειναι ακομα απλυτη !!!

Μια απο αυτες πλησιασαμε πολυ κοντα στο να πλυθεις, αλλα ...

ΔΟΚΑΡΙ !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

Μικρή Λουλού
14/01/2005, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
κατα τισ 4¨10 πλυσιμο???

και γραναζι 17 μιας και εχουμε ''ΘΕΜΑ''!!!!



ΩΧ........

ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΒΟΥΤΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ....

:nono:

DUKASII
14/01/2005, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΩΧ........

ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΒΟΥΤΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ....

:nono:

ρε να περασω την ωρα που ειπαμε???

Μικρή Λουλού
14/01/2005, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ρε να περασω την ωρα που ειπαμε???



ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΟΥ 2001 ΠΟΥ ΔΑΝΕΙΣΤΗΚΕΣ...:lol: :lol:

:D

DUKASII
14/01/2005, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΟΥ 2001 ΠΟΥ ΔΑΝΕΙΣΤΗΚΕΣ...:lol: :lol:

:D


οκ κλεισαμε...!!!!

GST
14/01/2005, 11:12
για τη καλιθεα δεν εχω ακουσει και πολυ καλα λογια ...εγω στο θαναση παω και μου κανει την ντουντουκα κουκλα οπως τησ αρμοζει βεβαιος βεβαιοσ.....:cool:

bmour
14/01/2005, 12:18
Ααααα! Ετσι ????

Λοιπον εχω να καταγγειλω οτι εχω παει καμμια 10αρια φορες κι η μηχανη μου ειναι ακομα απλυτη !!!

Μια απο αυτες πλησιασαμε πολυ κοντα στο να πλυθεις, αλλα ...


φιλε Χρηστο εξαρταται με τι προσπαθησατε να την πλυνετε
με νερο ?
ή με νερο που "καιει" κανατε πλυσεις "στομαχου?"


:rotflmao: :rotflmao:

:beer:
:evil:

Zanzibar
14/01/2005, 12:20
Γκκκχχχμμμ…

Α κι εγώ φαν του Θανάση είμαι,είναι ο καλύτερος,αφού να φανταστείς στο δικό μου μετά το λούσιμο βάζει μαλακτικό και μια μάσκα ομορφιάς (γιατί έχω άσχημο μηχανάκι) και μου το δίνει πίσω κούκλα!!!

Βέβαια συχνάζουν διάφοροι παράξενοι τύποι εκεί που πρωί πρωί πίνουν αγιασμό από τον Προφήτη Ηλία μάλλον,σηκώνουν τηλέφωνα και χλευάζουν τον ιδιοκτήτη ο οποίος έχει Αφρικα Πουίν αλλά μοντέλο ΚΤΜ,τώρα πως γίνεται αυτό…μάλλον παρενέργεια των αγιασμών πρέπει να είναι…

Επίσης να τονίσω, ειδικά για τις κυρίες, ότι η τουαλέτα ξεπερνά προδιαγραφές ξενοδοχείου ***** (5 αστέρων εννοώ),το κατάστημα σφουγγερίζεται δις καθημερινά και επίσης συνιστάται για συνοικέσια με εξέχοντες επαγγελματίες (χρηματιστές,σύμβουλες επιχ.,αντμινιστράτορες πολυεθνικών κλπ κλπ) με τους οποίους μπορεί ο Θανάσης να διοργανώσει καλλιστεία Μίστερ Βρεγμένος Μπλουζάκης αχαχαχαχαχαχχααχχαχαχααχα

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ
ΟΡΜΑΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΟΤΙ Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΠΑ
ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ!!!!!


:lol: :lol: :lol:

idi
14/01/2005, 12:31
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

x-rider
14/01/2005, 12:34
ΚΑΛΟ!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
14/01/2005, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar


Γκκκχχχμμμ…

Α κι εγώ φαν του Θανάση είμαι,είναι ο καλύτερος,αφού να φανταστείς στο δικό μου μετά το λούσιμο βάζει μαλακτικό και μια μάσκα ομορφιάς (γιατί έχω άσχημο μηχανάκι) και μου το δίνει πίσω κούκλα!!!



Επίσης να τονίσω, ειδικά για τις κυρίες, ότι η τουαλέτα ξεπερνά προδιαγραφές ξενοδοχείου ***** (5 αστέρων εννοώ),το κατάστημα σφουγγερίζεται δις καθημερινά και επίσης συνιστάται για συνοικέσια με εξέχοντες επαγγελματίες (χρηματιστές,σύμβουλες επιχ.,αντμινιστράτορες πολυεθνικών κλπ κλπ) με τους οποίους μπορεί ο Θανάσης να διοργανώσει καλλιστεία Μίστερ Βρεγμένος Μπλουζάκης αχαχαχαχαχαχχααχχαχαχααχα

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ
ΟΡΜΑΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΟΤΙ Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΠΑ
ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ!!!!!


:lol: :lol: :lol:






MA TI MALAKA EINAI.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
14/01/2005, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από bmour
φιλε Χρηστο εξαρταται με τι προσπαθησατε να την πλυνετε
με νερο ?
................


Κοιτα να δεις ....

Βασικα εγω ελεγα να την πλυνει με νερο και να του δωσω τα μισα!

Αυτος ομως επειδη το παιρνει χοντρικη το σαπουνι, ηθελε να την σαπουνισει κι ολας και να πληρωθει κανονικα!

Αποφασησαμε κι εμεις λοιπον να λυσουμε τις διαφορες μας στο τραπεζι !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

Spike
14/01/2005, 12:49
Sapouni ???? BLIAXXXXXXXX

crs-k
14/01/2005, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
................
Βέβαια συχνάζουν διάφοροι παράξενοι τύποι εκεί που πρωί πρωί πίνουν αγιασμό από τον Προφήτη Ηλία μάλλον,σηκώνουν τηλέφωνα και χλευάζουν τον ιδιοκτήτη ο οποίος έχει Αφρικα Πουίν αλλά μοντέλο ΚΤΜ,τώρα πως γίνεται αυτό…μάλλον παρενέργεια των αγιασμών πρέπει να είναι…
....................




Εγω οταν περναω (αραια και που, μη φανταστειτε τιποτα αλλο) απο 'κει, ΔΕΝ τους εχω συναντησει αυτους τους περιεργους τυπους με τον Αγιασμο .... :( :sick:

Κριμα ρε γαμωτο και θα 'θελα να πουμε καμμια κουβεντα .... :wacko:

Αν μπορουσαμε βεβαια ...

:lol: :rotflmao: :lol:

DoctorS
14/01/2005, 17:27
ρε τανάση γιατί σε πειράζουν ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ!!

ή πολύ καλό παιδί είσαι ή πάρα πολύ καλό παιδί είσαι και σ'αγαπάνε (με την καλή έννοια πάντα)!!!!!

ελπίζω κάποια στιγμή να σας γνωρίσω όλους από κοντά!!!!!

πολύ σας πάω που λέει και ο χριστόδουλος!!!!!!!!!!!

gmakris
15/01/2005, 19:32
Εχω ακουσει & εγω καλα λογια για καποια μαγαζια εφοσον υπαρχει αγαπη για τη δουλεια σου λογικο ειναι να εισαι καλος σε αυτο που κανεις.
Δεν υπαρχει ομως κανεις που θα με πεισει οτι μπορει να πλυνει την καλη μου απο οτι εγω ο ιδιος. Αλλα δεν ειναι αυτο το μονο σημαντικο αλλα και η διαδικασια που για μενα ειναι απολαυση. Γι'αυτο εχω προμηθευτει καλο πιεστικo, air compressor, πληθος γυαλιστικων, κεριων, αλοιφων και μετα την "τελετουργια" καθαρισμου & περιποιησης το αποτελεσμα ειναι εντυπωσιακο. Οσοι εχουν τη δυνατοτητα να καθαριζουν μονοι το μωρο τους προτεινω να το κανουν εφοσον οπως ανεφερε & συναδελφος ετσι προσεχεις καθε εκατοστο της μηχανης σου και ανακαλυπτεις λασκα βιδες, διαρροες, παραμορφωμενα σημεια και οτι αλλο δεν μπορεις να δεις επειδη απλα δεν ασχολεισαι.
Μαλιστα πριν μερικες ημερες ανακαλυψα την γλυστρα της αλυσιδας να εχει φυγει εκτος θεσης και στο τσακ προλαβα την επαφη της αλυσιδας με το ψαλιδι.....
Μακρια απο εμας.....

warm up
16/01/2005, 01:37
θανασηηηηηηηηηηηηηηη

ετοιμασου

θα σου φέρω πάλι το Triumph το Tiger ντε...

αυτό με τις βαλίστρες εεεεε τις βαλίτσες ηθελα να πω.

βγαλε εξω την πραμάτια σου ....και το κομπρεσερ μπας και χωρέσει μεσα αυτή την φορά :D :beer: :beer:

Αντε και αυτή την φορά αν το πλύνεις μέσα - εξω θα κεράσω και μπύρες.

:beer: :eyepop: :beer: :eyepop: :beer: :eyepop: :beer: :hypnotize


7567

africanos31
16/01/2005, 12:55
παντως απο πλυσιμο οι μηχανες χαλανε απο την βρωμια οχι...:yuck: :yuck: :yuck:
Εγω παντως αποφευγω τα πλυσιματα (την επλυνα σε πλυντηριο μοτο τελη αυγουστου τωρα ξανα το Πασχα-χειμωνα εχουμε!)
Γιατι με την πιεση περναει νερο-υγρασια σε ρουλεμαν τροχων-τιμονιου και "ξερενονται"

SpyrosTDM
17/01/2005, 12:01
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα . Εγω πάντωσ όποτε πάω σον Θανάση και με πλένει με πιάνει ο διάολος και ψωνίζω και κάτι. Κατι κάνει εκει ο αθεόφοβος με τις μπύρες και τα RED BULL που πίνω και με κοιμίζει.
Τώρα μια ερώτηση σε όλους αυτούς που δεν πλένουν τις μηχανές τους ή τις πλένουν μόνοι τους. ΟΤΑΝ ΒΡΕΧΕΙ ΤΙ ΚΆΝΕΤΕ??? ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΤΕ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ Ή ΔΕΝ ΤΙς ΒΓΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΑΡΑΖ????????:confused:

Dodok edessa
17/01/2005, 12:12
Αν καμία μέρα βγω από το βουνό στην Αθήνα, και θέλω να πλύνω το μοτορι μου ,θα πήγαινα στον Θανάση. πρώτον για να τον γνωρίσω από κοντά ,και δεύτερον για να δω την καταπληκτική τουαλέτα του καταστήματος του, που λάμπει.

Γιατί όπως είπε και ο ποιητής .

Αν ποτέ τον άλλαζα πάλι Θανάση θα έπαιρνα ..



:lol: :lol: :lol:

Θανάση εξυπηρετείς και εντουράδες???
Εδώ δεν μας τα πλένουν γιατί βουλώνουν λέει η αποχετεύσεις τους από την λάσπη

:wave2:

Μικρή Λουλού
17/01/2005, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Αν καμία μέρα βγω από το βουνό στην Αθήνα, και θέλω να πλύνω το μοτορι μου ,θα πήγαινα στον Θανάση. πρώτον για να τον γνωρίσω από κοντά ,και δεύτερον για να δω την καταπληκτική τουαλέτα του καταστήματος του, που λάμπει.

Γιατί όπως είπε και ο ποιητής .

Αν ποτέ τον άλλαζα πάλι Θανάση θα έπαιρνα ..



:lol: :lol: :lol:

Θανάση εξυπηρετείς και εντουράδες???
Εδώ δεν μας τα πλένουν γιατί βουλώνουν λέει η αποχετεύσεις τους από την λάσπη

:wave2:




η τουαλετα δειχνει τον πολιτισμο μας...:)
εγω παντα πλενω τα εντουρο,οταν γυρνουν απο το βενζιναδικο!!! :lol: :lol: :lol:

Spike
17/01/2005, 12:39
File Thanassi , perasa apo to magazi sou tio Sabbato alla arga (gyro stis 17.00) opote isoun kleistos. Tora me ayton ton kairo malon tha ertho kata ta mesa tis ebdomadas ....
Alitheia epidi to eida to magazi..... pou tis pleneis tis mixanes ???


PS Perastika stin mikri. Alitheia einai kalytera ??

Μικρή Λουλού
17/01/2005, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
File Thanassi , perasa apo to magazi sou tio Sabbato alla arga (gyro stis 17.00) opote isoun kleistos. Tora me ayton ton kairo malon tha ertho kata ta mesa tis ebdomadas ....
Alitheia epidi to eida to magazi..... pou tis pleneis tis mixanes ???


PS Perastika stin mikri. Alitheia einai kalytera ??




ΣΙΓΑ ΜΗ ΤΙΣ ΠΛΕΝΩ ΕΓΩ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ !!!:lol:
ΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ??:lol: :lol:
ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΧΩΡΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΕ ΓΥΑΛΙ..
Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΤΟ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ ΑΜΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΤΟ GS ΝΑ ΤΟ ΠΛΥΝΟΥΜΕ ΜΙΣΟ-ΜΙΣΟ !! :lol: :lol:

periklisk
17/01/2005, 23:36
Στο Θανάση πάω.....

Αν όχι θα το πλύνω μόνος μου.... πουθενά αλλού......

Infini
19/05/2006, 22:45
Πήγα σήμερα το Piaggio X8 σε ένα πλυντήριο στην Δοιράνης 99 στην Καλλιθέα (Bike Shower). Το έπλυναν, το γυάλισαν, το κέρωσαν, ξεκινάω και μετά από 1-2 λεπτά μου σβήνει!! Το πηγαίνω πίσω, κοιτάμε την μπαταρία, δεν υπήρχε πρόβλημα, ευτυχώς που εκεί κοντά ήταν ένα συνεργείο και ήρθε ένας τεχνικός και διαπίστωσε οτι το πρόβλημα ήταν στο μπουζί. Προφανώς είχε βραχεί. Το θέμα με τον κύριο του συγκεκριμένου πλυντηρίου είναι οτι υποστήριζε πως αυτό είναι πρόβλημα του καταστευαστή!!! και στην αρχή αρνήθηκε να μου πληρώσει το καινούριο μπουζί. Άρχιζε να μου λέει παραμύθια οτι πολά Piaggio το παθαίνουν αυτό. Μήπως κάθε φορά που βρέχει να αλλάζω προληπτικά μπουζί; Έλεος!!!

Vstrommer71
21/05/2006, 00:23
Μα ειναι δυνατον να μην εμπιστευτω ΑΥΤΟ
το παλληκαρι για να μου πλυνει το μηχανακι?Οταν περασω απο Αθενς ερχομαι στανταρακι για πλυσιμο!

Μπαιδεγουε'ι΄ Θαναση και PRS (δεξια στη φωτο)τα ευχαριστω χρωσταω που βγαλατε το μηχανακι μου απο την ποταμια!Εννοειται για πλυσιμο,ολοι στον Ταναση!!!:D


48666

yiannos
02/05/2007, 19:45
Γεια σας παιδια και απο μενα,

Καινουργιος στην παρεα σας! Χαιρομαι που σας βρηκα!

Εχω 2 αποριες:

1. Μηπως ξερετε κανεναν καλο για πλυσιμο στην περιοχη Συνταγματος?

2. Σχετικα με τα ηλεκτρονικα, εγω οταν την πλενω μετα απο το πλυσιμο α) δεν την βαζω μπορς και β) φυσαω τα σημεια που καθεται νερακι και μπορει να εισχωρησει σε αισθητηρες και φισακια με πεπιεσμενο αερα.

Ελπιζω να βοηθησα (και να βοηθηθω αντιστοιχως :cool: )

taxydromos
02/05/2007, 20:05
μηπως ξερει καποιος το νεο τηλεφωνο του πληντηριου πρωην dirty στη φιλολαου+αρσινοης??
:confused:

Nik0s
02/05/2007, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
μηπως ξερει καποιος το νεο τηλεφωνο του πληντηριου πρωην dirty στη φιλολαου+αρσινοης??
:confused:


ταχυδρόοοοοοοοοοομος....... γράααααααμμαααααααααααα :lol: :lol: :lol:

211 4005475 ή 6932177804

τελευταία φορά που πήγα το σταθερό δε δούλευε ακόμα.

taxydromos
02/05/2007, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
ταχυδρόοοοοοοοοοομος....... γράααααααμμαααααααααααα :lol: :lol: :lol:

211 4005475 ή 6932177804

τελευταία φορά που πήγα το σταθερό δε δούλευε ακόμα.

εφθασεεεεεεεεεεεεεε!:beer: