PDA

View Full Version : Αν είναι δυνατόν! Ειδα 2 Σπριντ σε μιση ώρα!!



NikosR
01/06/2008, 20:36
Χθές Σάββατο το μεσημεράκι έφυγα με τ' αμάξι για να πάω σε μια υποχρέωση που είχα στο Δερβένι Κορινθίας.

Αττική Οδό με κατευθυνση Ελευσινα με περνάει ένα Σπριντ 1050 μπλέ σα το δικό μου δικάβαλο και βαλιτσάτο. Ακου τύχη λέω! Πιο κάτω στη Εθνική τσούπ ενα ασημί παρέα με μια άλλη μηχανή!

Αν είναι δυνατόν. Περνανε μήνες και δε βλέπω άλλο Σπριντ (εκτός από των παιδιών στο mainstreet.gr).

Μας διαβάζει κανένας από του φίλους που πέτυχα χθές?

:wave2: :wave2:

boom123
30/06/2008, 13:32
για ποιο λόγο ρε παιδιά δεν κυκλοφοράνε στην Ελλάδα τα sprint...
Νέος είμαι στο χώρο της μοτοσυκλέτας, αλλά από συζητήσεις και reviews το sprint είναι πολύ
καλό και πάρα πολύ όμορφο!!
Υπάρχει κάποιο θέμα με την αξιοπιστία της Triumph? Με το service της στην Ελλάδα?
Δεν γίνεται κάτι θα συμβαίνει....αλλιώς είμαστε όλοι μ*****


:beer:

Cpt. Haddock
30/06/2008, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από boom123
Υπάρχει κάποιο θέμα με την αξιοπιστία της Triumph? Με το service της στην Ελλάδα?


Εδώ κι ενα χρόνο και 37,000 χλμ δεν έχω θέμα με κανενα απ' τα δύο...

taxydromos
30/06/2008, 13:50
την Σαββατο το βραδυ ειδα ενα μπλε sprint στη λουτσα παρκαρισμενο εξω απο το fiji..
ο ιδιοκτητης του σιγουρα θαπινε μπυρες μεσα στο μαγαζι
..μηπως ειναι καποιος απο δω μεσα?
ηταν το δευτερο sprint που βλεπω μετα απο αυτο του μαγκαιβερ...
:wave2:

doctor x
30/06/2008, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosR
Χθές Σάββατο το μεσημεράκι έφυγα με τ' αμάξι για να πάω σε μια υποχρέωση που είχα στο Δερβένι Κορινθίας.

Αττική Οδό με κατευθυνση Ελευσινα με περνάει ένα Σπριντ 1050 μπλέ σα το δικό μου δικάβαλο και βαλιτσάτο. Ακου τύχη λέω! Πιο κάτω στη Εθνική τσούπ ενα ασημί παρέα με μια άλλη μηχανή!

Αν είναι δυνατόν. Περνανε μήνες και δε βλέπω άλλο Σπριντ (εκτός από των παιδιών στο mainstreet.gr).



:wave2: :wave2:



:smokin:


135145

npat
30/06/2008, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosR
Χθές Σάββατο το μεσημεράκι έφυγα με τ' αμάξι για να πάω σε μια υποχρέωση που είχα στο Δερβένι Κορινθίας.

Αττική Οδό με κατευθυνση Ελευσινα με περνάει ένα Σπριντ 1050 μπλέ σα το δικό μου δικάβαλο και βαλιτσάτο. Ακου τύχη λέω! Πιο κάτω στη Εθνική τσούπ ενα ασημί παρέα με μια άλλη μηχανή!

Αν είναι δυνατόν. Περνανε μήνες και δε βλέπω άλλο Σπριντ (εκτός από των παιδιών στο mainstreet.gr).

Μας διαβάζει κανένας από του φίλους που πέτυχα χθές?

:wave2: :wave2:

Κάπου 'κει γύρω θα 'χουν φωλιά... δεν εξηγείται αλλιώς.

taxydromos
30/06/2008, 14:01
δοχτωρα........το οικοπεδακι ειναι εντος σχεδιου οπως της τανιας??

dirtbird
30/06/2008, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
δοχτωρα........το οικοπεδακι ειναι εντος σχεδιου οπως της τανιας??

μην του απαντάτε....

είναι άνθρωπος του αλογοσκούφη....

:smokin: :smokin:

doctor x
30/06/2008, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
δοχτωρα........το οικοπεδακι ειναι εντος σχεδιου οπως της τανιας??

μπα !!θα το κρατησω για ...εκπαιδευση σαν πιστακι!:dizzy:

doctor x
30/06/2008, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
μην του απαντάτε....

είναι άνθρωπος του αλογοσκούφη....

:smokin: :smokin:
les????


135146

taxydromos
30/06/2008, 14:10
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

βλεπω οτι εχεις σημαντικες ομοιοτητες με καποιο θαλασσοδαρμενο προσωπο:smokin:


:bigcry:

sniper
30/06/2008, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosR
Χθές Σάββατο το μεσημεράκι ...

Αττική Οδό με κατευθυνση Ελευσινα με περνάει ένα Σπριντ 1050 μπλέ σα το δικό μου δικάβαλο και βαλιτσάτο. Ακου τύχη λέω! Πιο κάτω στη Εθνική τσούπ ενα ασημί παρέα με μια άλλη μηχανή!

Αν είναι δυνατόν. Περνανε μήνες και δε βλέπω άλλο Σπριντ ....

....

Μήπως είχαν ετήσια παγκόσμια συνάντηση; :lol: :lol:

filipp0s
30/06/2008, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosR
Χθές Σάββατο το μεσημεράκι έφυγα με τ' αμάξι για να πάω σε μια υποχρέωση που είχα στο Δερβένι Κορινθίας.

Αττική Οδό με κατευθυνση Ελευσινα με περνάει ένα Σπριντ 1050 μπλέ σα το δικό μου δικάβαλο και βαλιτσάτο. Ακου τύχη λέω! Πιο κάτω στη Εθνική τσούπ ενα ασημί παρέα με μια άλλη μηχανή!

Αν είναι δυνατόν. Περνανε μήνες και δε βλέπω άλλο Σπριντ (εκτός από των παιδιών στο mainstreet.gr).

Μας διαβάζει κανένας από του φίλους που πέτυχα χθές?

:wave2: :wave2:


ρε λες να ήταν το ίδιο και να ξέβαψε το μπλέ από τίποτα ρύπους εκει στην ελευσίνα :rotflmao: :rotflmao:

Bavarian
30/06/2008, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από boom123
για ποιο λόγο ρε παιδιά δεν κυκλοφοράνε στην Ελλάδα τα sprint...
Νέος είμαι στο χώρο της μοτοσυκλέτας, αλλά από συζητήσεις και reviews το sprint είναι πολύ
καλό και πάρα πολύ όμορφο!!
Υπάρχει κάποιο θέμα με την αξιοπιστία της Triumph? Με το service της στην Ελλάδα?
Δεν γίνεται κάτι θα συμβαίνει....αλλιώς είμαστε όλοι μ*****


:beer:





Η Ελλάδα φίλε είναι περίεργη ως μαλακισμένη αγορά...Μοτοσυκλέτες καλές και βαρβάτες δεν πουλάνε ενώ αντίθετα μπάζα και μηχανάκια του κιλού ευδοκιμούν θα το καταλάβεις με τον καιρό.Επίσης πολλοί δεν χρησιμοποιούν τις μοτοσυκλέτες τους όλο τον χρόνο :winka:



:beer:

Tropeas
30/06/2008, 17:58
τους ευχήθηκε ο Κάπτεν.... "καλό δρόμο" βεβαίως βεβαίως....:bigcry: :bawl: :cry: