PDA

View Full Version : Βάση πινακίδας που διπλώνει



zalaros
15/01/2005, 23:49
Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω βάση για την πινακίδα του fazer που να διπλώνει; Έχω βρει μέχρι τώρα μόνο universal αλλά δεν ξέρω αν μπορούν να τοποθετηθούν στο fazer χωρίς πατέντες. Αν έχει βρει κάτι κάποιος συγκεκριμένα για το fazer '04 ας το μοιραστεί μαζί μας. Αυτή που πουλάει το moto market χρειάζεται πατέντα γιατί οι τρύπες είναι σε διαφορετικό σημείο. Ξέρει κανείς αν υπάρχει καμία που να ανοίγει με κάνα κουμπάκι και όχι manual? Εντάξει αν δεν υπάρχει κάτι θα κάνουμε :D :eyepop: Any help...?

Xlitos
16/01/2005, 00:53
Δεν έχει νόημα να κάνεις κάτι τέτοιο.Άμα σε σταματήσουν σε μπλόκο θα πάρουν χαμπάρι την <<πατέντα>> και θα έχεις μεγάλο πρόβλημα.
:nono:

milaber
16/01/2005, 01:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από zalaros
Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω βάση για την πινακίδα του fazer που να διπλώνει;
Ξέρει κανείς αν υπάρχει καμία που να ανοίγει με κάνα κουμπάκι και όχι manual?

Ου ρε τεντυμπόυ!
Για να ξεφέυγεις όταν θα κλέβεις τις τσάντες, ε;

:lol: :lol: :lol:

zalaros
16/01/2005, 03:42
Όχι ρε γαμώτο με πήραν πρέφα... :bigcry:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zalaros
16/01/2005, 03:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από HotDog
Δεν έχει νόημα να κάνεις κάτι τέτοιο.Άμα σε σταματήσουν σε μπλόκο θα πάρουν χαμπάρι την <<πατέντα>> και θα έχεις μεγάλο πρόβλημα.
:nono:
Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο. Φίλος μου έχει έτσι την πινακίδα εδώ και καιρό και δεν είχε ποτέ μέχρι τώρα πρόβλημα. Άλλοι δεν έχουν καν πινακίδα και δεν τους έχουν γράψει ποτέ. Στην τελική το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να με γράψουν για παραποίηση πινακίδας οπότε... :wave2: (33euro)

idi
16/01/2005, 13:50
http://www.vfxkits.com/c215100.2.html

www.valtermoto.com

(products->licence plate support)

tamis
16/01/2005, 21:14
apo katwwww reeeeee baltin apo katwwwww!!!! :D :D :D egw apo katw kai pote problima laeee tin pinakida apo katw to poli poli na dwsete 8.5 eurw gia tin klisoula..... KLAIN!!!!

free rider
14/03/2005, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
http://www.vfxkits.com/c215100.2.html

www.valtermoto.com

(products->licence plate support)

είσαι ψαγμένος ..ετσι???


γιατί αραγε???

:rotflmao: :rotflmao:

lousou76
15/03/2005, 10:30
Γιατί ρε δε πας στην KOPLAM να ρωτήσεις?
Έχουν εκεί κουφώματα για fazer, μεντεσέδες κλπ...

κ στο κάτω κάτω εγώ θα λεγα να πάρεις την πινακίδα και να την βάλεις βαθιά στον κ...@#$!%$#^#&$$**&

τσαντάκια, αληταρά, τεντυ μπόη, χουλιγκάνε, μηχανόβιε, κάγκουρα...