PDA

View Full Version : To Kalitero Ergaleio Ever!!!



xxxristos
16/01/2005, 00:27
EPITELOUS!!!

meta apo poli kairo veltioseon mixanikon kai aisthitikon (eidika sto manikiour kourastika para poli...) to motori einai etoimo!!!

Opoios vrei psegadi na paei na ftisei ta mpoutia tou...

An kai oi foto to adikei (de fotizetai sosta) to apotelesma einai gia eksofillo!

Sovara tora... opoios exei kapoio kalo conne se kapoio periodiko beltioseon, endiaferomai na ti valo.

DEN EIMAI PSONARA, APLA ENTHOUSIASTIKA ME TO APOTELESMA.

Einai poli oraio to sinaisthima otan oi kopoi kai ta xrimata sou pianoun topo kai to project-orama sou pairnei sarka kai osta.............


7564

xxxristos
16/01/2005, 00:32
Na kai alli mia me fonto to Aigaio kai sto vathos i Tourkia...

Alla simasia exei to foreground, oxi to kolobackground!:D


7565

milaber
16/01/2005, 00:41
Άντε μεγειά το "νεό" μηχανάκι ρε φίλε!

:beer: :beer: :beer:

Dodok edessa
16/01/2005, 08:31
Super !!!!
Το γαμημένο το πράσινο είναι όμορφο…έχει και καλό γκάζι η πρασινάδα. Άντε ρε καλές βόλτες !!!!!!
Κάτι από ρόδο μου θυμίζει η φωτογραφία !σωστα?
:wave2: :wave2:

idi
16/01/2005, 13:00
πολυ καλο!

τωρα σκισ'το! καλες βολτες :beer:

adam_tsouk
16/01/2005, 15:11
μπράβο φίλε, πα΄ντα άξιος-ικα΄νος να πραγματοποιε'ις τις επιθυμίες σου!



Το εργαλείο μαμεί!

:beer: :beer:

xxxristos
16/01/2005, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Super !!!!
Το γαμημένο το πράσινο είναι όμορφο…έχει και καλό γκάζι η πρασινάδα. Άντε ρε καλές βόλτες !!!!!!
Κάτι από ρόδο μου θυμίζει η φωτογραφία !σωστα?
:wave2: :wave2:

Όχι είναι πιο Βόρεια, κατα Μυτιλήνη μερια...
Θέλω να το πάω και για δυναμομέτρηση αλλά το μοναδικό δυναμόμετρο στο νησί υπάρχει στο μοναδικό hellinstore εκεί με... μονοπωλιακή τιμή 100 ΕΥΡΩ/ΜΕΤΡΗΣΗ!!!!!

Άν μπορέσω να το κάνω street legal (θόρυβος, καθρεύτες, φλασάκια, πινακίδα) θα το κατεβάσω Αθήνα για δυναμομέτριση και... καμια ψηλή!!!

Σας ευχαριστώ πολύ από καρδιάς όλους για τα καλά σας λόγια και εύχομαι...


ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!

GST
16/01/2005, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Super !!!!
Το γαμημένο το πράσινο είναι όμορφο…έχει και καλό γκάζι η πρασινάδα. Άντε ρε καλές βόλτες !!!!!!
Κάτι από ρόδο μου θυμίζει η φωτογραφία !σωστα?
:wave2: :wave2:


μυτιληνη πρεπει να ειναι:rolleyes:

:beer:

sotpag
16/01/2005, 23:57
καθαρη δουλεια, μπραβο, να το κρατησεις ετσι,
μου αρασει παντα η προσωπικη δουλεια με μερακι ασχετα με το αποτελεσμα που εχει μερικες φορες. (σε ΄σενα υπαρχουν αυτα τα στοιχεια)

δες και ενα xt 600 του ΄85


7588

n1k3man
17/01/2005, 00:26
wraios re file

long live the KLXs :beer: :beer:

egw sti 8esi sou 8a evafa tis zantes mavres me ilektrostatiki, 8a evaza xouftes [prasino i mavro] kai isws 1fteraki motard empros&pisw [mavro ennoeitai]..

alla simasia exei na aresei ston idioktiti tou

3anamegeies &kaloriziko megale:wave2:


7589

sotpag
17/01/2005, 00:51
για να τα βαλω σε ταξη το xt ειναι του αδελφου μου
αυτο ηταν δικο μου


7590

sotpag
17/01/2005, 00:52
λαθος λαθος αυτο ειναι


7591

Μικρή Λουλού
17/01/2005, 08:09
Ε,ΡΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..:lol: :lol:

ΘΑ ΠΗΔΗΞΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΣΤ..!!:lol: :lol:

hornet
17/01/2005, 11:41
ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ποιος μιλαει με τον ....
αρχοντα των μαιμουδων!

Ελα γκοριλα γκοριλα γκοριλα....γκοοοοοοριλα!

xxxristos
17/01/2005, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
wraios re file

long live the KLXs :beer: :beer:

egw sti 8esi sou 8a evafa tis zantes mavres me ilektrostatiki, 8a evaza xouftes [prasino i mavro] kai isws 1fteraki motard empros&pisw [mavro ennoeitai]..

alla simasia exei na aresei ston idioktiti tou

3anamegeies &kaloriziko megale:wave2:

To KLX της φωτο που έβαλες είναι το 400 το καινούργιο στο οποίο μπαίνει το ίσιο φτερό πίσω. Έχει σαφώς εντούρο προσανατολισμό (είναι πολύ ελαφρύ σε αντίθεση με το 650 που δε μπαινει σε πίστα με τίποτα) και γιαυτό του ταιριάζουν και οι χούφτες, ακόμα και σε motard έκδοση.

Το μικρό motard φτερό μπροστά είναι πράγματι καλύτερο αλλά τον χειμώνα είχα μεγάλο πρόβλημα με τις λάσπες που πεταγόταν κατευθείαν πάνω στα ψυγεία λες και τα είχανε βάλει σημάδι και χρειαζόταν συνέχεια καθαρισμό. Έτσι έβαλα το μεγάλο φτερό (το έκοψα λίγο μπροστά) και ησύχασα.

Η ηλεκτροστατική βαφή είναι καλή; Κρατάει ή θα ξεφλουδίσει πάνω στις νίκελ ζάντες; Πόσο κοστίζει;

sniper
17/01/2005, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
Ε,ΡΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..:lol: :lol:

ΘΑ ΠΗΔΗΞΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΣΤ..!!:lol: :lol:
Θανάση; Έχω δει κάτι κομάτια από Zundapp πεταμένα κάπου....

Μόλις θυμηθώ που είναι θα σε ενημερώσω για να τελειώσεις το project Αφρικα-ΚΤΜ-XR-ΚάτιΤέλοςΠάντων.....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

xxxristos
18/01/2005, 01:54
Καλό είναι όποιος βάζει φωτό βελτιωμένης μηχανής εδώ να γράφει και ένα αλαλυτικό κοστολόγιο.

Κατι ρώτησα για τις ηλεκτροστστικές βαφές λίγο πριν, γιατί με γράψατε στα π@π@ρια σας;

Προτείνω να κάνουμε ένα καινούργιο post sticky για μερακλήδες. Είναι κανένας ή θα γράφω μόνος μου;;;

sotpag
18/01/2005, 08:55
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Καλό είναι όποιος βάζει φωτό βελτιωμένης μηχανής εδώ να γράφει και ένα αλαλυτικό κοστολόγιο.

Κατι ρώτησα για τις ηλεκτροστστικές βαφές λίγο πριν, γιατί με γράψατε στα π@π@ρια σας;

Προτείνω να κάνουμε ένα καινούργιο post sticky για μερακλήδες. Είναι κανένας ή θα γράφω μόνος μου;;; [/QUOTE



απο τιμες που εχω ρωτισει περιπου 50-60 € για καθε ζαντα

αν γινει καλη δουλεια δεν εχεις προβλημα χωρις να σημενει οτι δεν χαλαει. θελει και αυτο την φροντιδα του.

periklisk
18/01/2005, 09:07
Ωραίο το εργαλείο! Καλές βόλτες!


προς ντέρτιμοτο
Α και που σαι Θανάση????

έχω κάτι τεμάχια από ένα παλιό ποδήλατο, κάτι βοη8ητικές κτλ..... να στα δώσω να κάνεις το project Αφρικα-ΚΤΜ-XR-ΚάτιΤέλοςΠάντων.....??????

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ

n1k3man
18/01/2005, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristossotpag
Κατι ρώτησα για τις ηλεκτροστστικές βαφές λίγο πριν, γιατί με γράψατε στα π@π@ρια σας;


twra mpika net re meta apo 2meres, pote na sou apantisw!?


Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag

απο τιμες που εχω ρωτισει περιπου 50-60 € για καθε ζαντα

αν γινει καλη δουλεια δεν εχεις προβλημα χωρις να σημενει οτι δεν χαλαει. θελει και αυτο την φροντιδα του.



50-60 e mono gia ka8e zanta? paw na vapsw kai tis dikes mou maures tote re! alla mallon einai poli akrivotera.. 8a ma8w kai 8a postarw..


7633