PDA

View Full Version : ετήσια εκδρομη 2008 - παρωδία version



road spirit
04/06/2008, 23:55
οι διοργανωτές σας λένε για κανόνες εδω: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=1170787#post1170787

αυτά που πραγματικά εννοούν είναι τα εξής :

1. Στην εκδρομή συμμετέχετε με αποκλειστικά δική σας ευθύνη. Αν πέσετε, αν χτυπήσετε, αν κουραστείτε, αν ιδρώσετε, αν βραχείτε, αν δείτε ότι δεν μπορείτε να ολοκληρώσετε την διαδρομή, αν μείνετε από βλάβη, ή αν... δεν ξέρω 'γω τι άλλο, δεν φταίνε γι' αυτό ούτε οι leaders ούτε οι σκούπες, ούτε οι όποιοι άλλοι οργανωτές. Πιθανότατα μάλιστα να κάτσουν σε μια γωνιά και να λυθούν στα γέλια, και να βγάλουν κάμερες και φωτογραφικές και να αρχίσουν να γράφουν. Η διαπόμπευση στο φόρουμ μετά την επιστροφή είναι σίγουρη.

2. Εξοπλιστείτε: Μπορεί να είναι καλοκαίρι και να έχει ζέστη, αλλά μην ξεχνάτε θα περάσουμε δίπλα από θάλασσα και θα πλατσουρίσουμε για να αποφύγουμε τη θερμοπληξία. Μηχανή που δε θα είναι φορτωμένη με (τουλάχιστον): ομπρέλα θαλάσσης, ψάθα, κουβαδάκι, αντιηλιακό, δεν θα γίνεται δεκτή.

3. Ανεφοδιαστείτε: Όταν έρθετε στο σημείο συνάντησης φροντίστε να έχετε γεμάτο ταπεράκι. Το ξαναλέω: Στο σημείο συνάντησης με γεμάτο ταπεράκι. Είναι τουλάχιστον τρελό να ελπίζετε ότι το φαγητό στο προορισμό θα φτάσει για 100 πεινασμένα άτομα. Οι πιο γρήγοροι θα προλάβουν να φάνε. Οι υπόλοιποι το μπούλο. Φέρτε σάντουιτς κεφτεδάκια, αγγουράκια, από το σπίτι.

4. Οδηγείτε μέσα στο γκρουπ και σχετικά με τις προσπεράσεις: Με το που έρθετε στο σημείο συνάντησης βρείτε ποιος είναι ο leader του γκρουπ σας και ποιος η σκούπα. Στην πορεία ποτέ και για κανέναν λόγο μην προσπερνάτε τον leader γιατί οι leaders έχουν επιλεγεί προσεκτικά και βαράνε ενώ δε θα διστάσουν να σας παίξουν μια κλωτσιά και να σας ρίξουν στο χαντάκι μόλις σας δούν δίπλα τους.
Εντός του γκρουπ, μεταξύ σας, κάνετε όσες προσπεράσεις θέλετε. Όσο πιο παρακινδυνευμένες ή πάνω σε στροφή, ή από δεξιά, ή άλλες τέτοιες καγκουριές γίνουν, τόσο καλύτερο υλικό θα έχει γράψει η σκούπα του γκρούπ που για το σκοπό αυτό θα είναι και εξοπλισμένη με onboard κάμερα.

5. αποστάσεις: κολλάτε στον μπροστινό σας άφοβα. Η ετήσια είναι για σύσφιξη σχέσεων και close contact. Βέβαια, αντίστοιχα να είστε προετοιμασμένοι για μπίστο από πίσω σας. Έτερον εκάτερον.

6. Έχετε πάντα τον πίσω σας στους καθρέπτες: Φροντίστε να κρατάτε οπτική επαφή με τον οδηγό που βρίσκετε πίσω σας. Κάθε τόσο ρίξτε μια ματιά στους καθρέπτες και βεβαιωθείτε γι αυτό. Αν δείτε ότι ο πίσω έχει χάσει επαφή, ειδοποιήστε τους μπροστά ώστε το γκρουπ να σταματήσει, να στήσει καρτέρι στον αργοπορημένο, και όταν αυτός εμφανισθεί να του κάνετε ντου αφενός για να διασκεδάσετε με την απρογραμμάτιστη καθυστέρηση, αφετέρου για να μάθει να μη ξανακαθυστερήσει το γκρουπ. Είπαμε, πρέπει να προλάβουμε τη μάσα πριν τους άλλους.

7. στις διασταυρώσεις: Σε κάθε διασταύρωση δείτε που έστριψε ο μπροστινός σας και πάρτε και εσείς την ίδια κατεύθυνση Ακόμη και αν νομίζετε ότι είναι λάθος. Με ποιο δικαίωμα νομίζετε? Υπάρχουν οι leaders και οι σκούπες για να νομίζουν, εσείς ακολουθείτε τυφλά. Αν στρίψετε και δείτε ότι δεν σας έχει δει ο πίσω σας, μάλλον θα έχει χαθεί πολύ πιο πριν οπότε διάβασε το προηγούμενο.

8. Όπου σταματάει ο leader σταματάτε κι εσείς, όχι αλλού: Μπορεί ένα τοπίο κάπου στη διαδρομή να σας αρέσει και να θέλετε να σταματήσετε για φωτογραφία? Ξεχάστε το. Είμαστε bikers, δεν είμαστε καλλιτέχνες. Επίσης είμαστε μεγάλη παρέα, και αν σταματάμε όπου του καπνίσει του κάθε ενός, θα δημιουργηθεί ντεφάκτο απίστευτο μπάχαλο και τελικά σίγουρα θα μπλέξουμε τα μπούτια μας.
Αν πρέπει να πάτε στην ανάγκη σας, να περιμένετε. Να σφικτείτε, να το δαγκώσετε, να ανοίξετε γκάζι και να βοηθήσετε ώστε το γκρουπ να φτάσει πιο γρήγορα στο προορισμό του. Αμα δε κατουρήσει ο leader, δεν κατουρά κανείς.

9. Ξαρματωθείτε: Σε σύντομη στάση του γκρουπ στην άκρη του δρόμου, αν ο leader βγάλει γάντια-κράνος-μπουφάν βγάλτε τα και εσείς. Αν δε τα βγάλετε προσποιούμενοι τους μάτσο (πιο μάτσο από τον leader) δηλωνετε την περιφρόνηση σας προς τον leader. Θα καταλήξετε δεμένοι σε μηχανάκι μεγάλου κυβισμού από το 1ο γκρουπ, (πολλά κυβικά, πολλά γκάζια) να κάνετε skid surfing μέχρι να λιώσει ο εξοπλισμός σας στην άσφαλτο. Αν δεν τον βγάλετε με το μαλακό, θα σας τον βγάλουμε με το ζόρι (τον εξοπλισμό).

10. Προσοχή στο παρκάρισμα: στην στάση για καφέ και για φαγητό, μην παρατήσετε την μοτοσυκλέτα σας κάπου τυχαία και φύγετε. Φροντίστε, σε συνεργασία με τους leaders των γκρουπ, να τις παρκάρετε έτσι ώστε να δηλώσετε ξεκάθαρα το γκρούπ σας. Τα ον-οφφ στα χώματα, τα SS σε παράταξη grid start κοκ… Έτσι και αλλιώς δεν θα χωρέσουμε όλοι (είμαστε πολλά μηχανάκια και πιάνουμε πολύ χώρο) οπότε ας κάνουμε αισθητή τα παρουσία μας με το καλύτερο τρόπο περικυκλώνοντας την περιοχή. Το γκρουπ με τη καλύτερη παράταξη κερδίζει το επιδόρπιο της ταβέρνας.

Operater
05/06/2008, 00:25
Ήντα μπρε γίνεται? :look: :rotflmao:

cityfly
05/06/2008, 00:42
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
05/06/2008, 00:44
Γιαννη respect :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Bavarian
05/06/2008, 01:46
ΑΜΠΑΧΑΧΟΥΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol: :rotflmao: :bigcry: :lol: :rotflmao: :bigcry:






Θα φέρει κανένας αυτοκόλλητα ? :look:

Akatanomastos
05/06/2008, 02:16
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :p :wacko:

filipp0s
05/06/2008, 06:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
.....


Ξεχασες το...


.....


ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΜΕ ΓΑΜΑΤΟ ΝΤΕΠΟΖΙΤΟ





Ο έχων το καλύτερο κερδίζει ένα παϊδάκι δώρο :lol:

makis206
05/06/2008, 06:49
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
05/06/2008, 06:59
ρε το π@π@ρ@ τι εκατσε και εγραψε!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
05/06/2008, 13:01
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

ετσι μπραβο.
αυτα μου φαινονται πιο λογικα απο τα προηγουμενα.


ελα sticky,sticky!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sober
05/06/2008, 13:16
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Γαμ@το Γιαννη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :beer: :beer: :beer:


Εγω κι ο Ντιμ που ειμαστε καλλιτεχνες μηχανοβιοι τι 8α κανουμε αν δουμε ωραιο τοπιο???

:confused: :confused: :lol: :lol:

DimChios
05/06/2008, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober

Εγω κι ο Ντιμ που ειμαστε καλλιτεχνες μηχανοβιοι τι 8α κανουμε αν δουμε ωραιο τοπιο???

:confused: :confused: :lol: :lol:


Σουζα!

:o


:lol: :bigcry: :lol:

sober
05/06/2008, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Σουζα!

:o


:lol: :bigcry: :lol:


:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer: :beer:

XJR_Billy
05/06/2008, 13:30
Πολύ πετυχημένο!!

:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
05/06/2008, 13:34
και τον έχουμε βάλει σκουπα αυτόν ρε πστη μου :a018:


:lol:

DimChios
05/06/2008, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
και τον έχουμε βάλει σκουπα αυτόν ρε πστη μου :a018:


:lol:


Kαμαριερα λέω να τον βαλουμε!

:a021: :a021: :a021:


:lol: :lol: :lol:

makis206
05/06/2008, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Kαμαριερα λέω να τον βαλουμε!
:a021: :a021: :a021:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


δεν φταίω Γιάννη, καλό ήτανε :look:

DimChios
05/06/2008, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


δεν φταίω Γιάννη, καλό ήτανε :look:



always good i say! :hypnotize

:lol: :lol: :lol:

makis206
05/06/2008, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
always good i say! :hypnotize
:lol: :lol: :lol:

Yeah yeah !

Plus six hundrend !:lol: :rotflmao:

road spirit
05/06/2008, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
και τον έχουμε βάλει σκουπα αυτόν ρε πστη μου :a018:

:lol:
:a48:
μα τον κανόνα θα τον ακολουθήσω. μάλιστα, έχω ήδη προμηθευτεί 2η κάρτα μνήμης για την κάμερα, και τώρα ετοιμάζω τη βάση στήριξης....

road spirit
05/06/2008, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:a021: :a021: :a021:

προς τους συμμετέχοντες : ορίστε, παράδειγμα.... ο κύριος απο πάνω είναι leader σε γκρουπ...

:lol:

Cpt. Haddock
05/06/2008, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
μα τον κανόνα θα τον ακολουθήσω. μάλιστα, έχω ήδη προμηθευτεί 2η κάρτα μνήμης για την κάμερα, και τώρα ετοιμάζω τη βάση στήριξης....

Να κάνουμε ενα τεστ οτι δουλεύει γιατι θα τη χρειαστούμε σε λιγο καιρό (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=59294)

:smokin:

DimChios
05/06/2008, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
προς τους συμμετέχοντες : ορίστε, παράδειγμα.... ο κύριος απο πάνω είναι leader σε γκρουπ...

:lol:


παμε στοιχημα οτι με αυτο το εμοτικον, ολοι στο δικο μου γκρουπ θα θελουν να ειναι?

ΕΙΔΙΚΑ αν εσυ εισαι η ...καμαριερα!

:smokin:






Μακη, ξαναγελα, ειπα κι αλλο καλο! :lol:

makis206
05/06/2008, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Μακη, ξαναγελα, ειπα κι αλλο καλο! :lol:

Mισό να πάνα δω σε ποιο γκρουπ είμαι :look: :lol: :rotflmao:

road spirit
05/06/2008, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
παμε στοιχημα οτι με αυτο το εμοτικον, ολοι στο δικο μου γκρουπ θα θελουν να ειναι?

ΕΙΔΙΚΑ αν εσυ εισαι η ...καμαριερα!

:smokin:

1ον - δεν είμαστε στο ίδιο γκρούπ ρε, τι θα μου κάνεις? :look:
2ον - συμμετέχοντες: μόλις σας αποκάλεσε λούγκρες ούλους ή μου φαίνεται? :lol:

npat
05/06/2008, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober


Εγω κι ο Ντιμ που ειμαστε καλλιτεχνες μηχανοβιοι τι 8α κανουμε αν δουμε ωραιο τοπιο???



Εσύ και dim ειδικά μπορείτε να σταματήσετε (ε, δεν μπορούμε να καταπιέσουμε και την καλλιτεχνική σας φύση). Αλλά δεν θέλω φωτογραφίες και μαλακίες:

- Εσύ θα πάρεις καμβάδες, πινέλα, λάδια, αυγοτέμπερες και θα στρωθείς στην δουλειά. Αν είσαι και καλλιτέχνης και γρήγορη μπορεί να μας προφτάσεις και να φας και κάτι (αν όχι δεν πειράζει, οι καλλιτέχνες έχουν μάθει στην πείνα έτσι κι αλλιώς).

- Ο dim θα κουβαλήσει ένα πιάνο (με ουρά παρακαλώ) η ένα πλήρες σετ τυμπάνων (ή και τα δύο αν είναι πολύ άντρας) και θα συνθέσει επιτόπου μια σονάτα (ή ένα περκασιονιστικό ορατόριο) ωδή στην ομορφιά του τοπίου. Αν είναι πολύ καλός μπορεί και να βγάλει και τα λεφτά του φαγητού (φαγητό βέβαια δεν τον βλέπω να προφταίνει). Αν είναι πάρα πολύ καλός και περνά από εκεί καμιά γιαγιά γιδοβοσκός, μπορεί και να βγάλει και γκόμενα... που ξέρεις...

:lol: :lol:

KaTaNaS
05/06/2008, 14:56
γαμωτ! :look:

πρεπει να προπονησω την πρωην μακαβρια μελισα! :smokin:

:lol: :lol:

road spirit
05/06/2008, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Εσύ και dim ειδικά μπορείτε να σταματήσετε (ε, δεν μπορούμε να καταπιέσουμε και την καλλιτεχνική σας φύση). Αλλά δεν θέλω φωτογραφίες και μαλακίες:

- Εσύ θα πάρεις καμβάδες, πινέλα, λάδια, αυγοτέμπερες και θα στρωθείς στην δουλειά. Αν είσαι και καλλιτέχνης και γρήγορη μπορεί να μας προφτάσεις και να φας και κάτι (αν όχι δεν πειράζει, οι καλλιτέχνες έχουν μάθει στην πείνα έτσι κι αλλιώς).

- Ο dim θα κουβαλήσει ένα πιάνο (με ουρά παρακαλώ) η ένα πλήρες σετ τυμπάνων (ή και τα δύο αν είναι πολύ άντρας) και θα συνθέσει επιτόπου μια σονάτα (ή ένα περκασιονιστικό ορατόριο) ωδή στην ομορφιά του τοπίου. Αν είναι πολύ καλός μπορεί και να βγάλει και τα λεφτά του φαγητού (φαγητό βέβαια δεν τον βλέπω να προφταίνει). Αν είναι πάρα πολύ καλός και περνά από εκεί καμιά γιαγιά γιδοβοσκός, μπορεί και να βγάλει και γκόμενα... που ξέρεις...

:lol: :lol:

- τι είναι οι αυγοτέμπερες? τρώγονται ομελέτα?

- αμα σταματήσει ο dim ρε θα πρεπει να σταματήσει όλο το γκρουπ.... τι θα γίνει μετά? αυτός θα παίζει και οι άλλοι παλαμάκια απο κάτω?

npat
05/06/2008, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
- τι είναι οι αυγοτέμπερες? τρώγονται ομελέτα?


Άμα πεινάς πολύ...

filipp0s
05/06/2008, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
- τι είναι οι αυγοτέμπερες? τρώγονται ομελέτα?

- αμα σταματήσει ο dim ρε θα πρεπει να σταματήσει όλο το γκρουπ.... τι θα γίνει μετά? αυτός θα παίζει και οι άλλοι παλαμάκια απο κάτω?


στην ανάγκη του πετάς τις αυγο-τέμπερες :lol: :bigcry:

DimChios
05/06/2008, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Εσύ και dim ειδικά μπορείτε να σταματήσετε (ε, δεν μπορούμε να καταπιέσουμε και την καλλιτεχνική σας φύση). Αλλά δεν θέλω φωτογραφίες και μαλακίες:

- Εσύ θα πάρεις καμβάδες, πινέλα, λάδια, αυγοτέμπερες και θα στρωθείς στην δουλειά. Αν είσαι και καλλιτέχνης και γρήγορη μπορεί να μας προφτάσεις και να φας και κάτι (αν όχι δεν πειράζει, οι καλλιτέχνες έχουν μάθει στην πείνα έτσι κι αλλιώς).

- Ο dim θα κουβαλήσει ένα πιάνο (με ουρά παρακαλώ) η ένα πλήρες σετ τυμπάνων (ή και τα δύο αν είναι πολύ άντρας) και θα συνθέσει επιτόπου μια σονάτα (ή ένα περκασιονιστικό ορατόριο) ωδή στην ομορφιά του τοπίου. Αν είναι πολύ καλός μπορεί και να βγάλει και τα λεφτά του φαγητού (φαγητό βέβαια δεν τον βλέπω να προφταίνει). Αν είναι πάρα πολύ καλός και περνά από εκεί καμιά γιαγιά γιδοβοσκός, μπορεί και να βγάλει και γκόμενα... που ξέρεις...

:lol: :lol:




Ασε, προτιμω να αρχισω τις σουζες!

:smokin:


:bigcry: :lol:

Cpt. Haddock
05/06/2008, 16:01
μλκ νικο ωραιους ομαδάρχες βρήκαμε :bigcry:

DimChios
05/06/2008, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
μλκ νικο ωραιους ομαδάρχες βρήκαμε :bigcry:



:nono:

Cpt. Haddock
05/06/2008, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:nono:

Σωστα... :winka:

Δεν είναι όλοι ωραίοι :lol:

DimChios
05/06/2008, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Σωστα... :winka:

Δεν είναι όλοι ωραίοι :lol:


ΚΑΙ αυτο! Δε μπορουμε να ειμαστε ολοι σαν κι εμενα! :smokin:

Αλλα εγω εννοουσα οτι "δεν ψαρωνω"!

:lol: :lol: :lol:

caesarsk
05/06/2008, 17:36
Επειδη εγώ ψαρώνω, να ξέρεις....



ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΡΥΦΟΡΟΥΦΙΑΝΟ στην ομάδα σου....


Θα καταγραφεί ακόμη και η παραμικρή σούζα...(ακόμη και 5 πόντους να σηκωθεί η ρόδα σου)....

DimChios
05/06/2008, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Επειδη εγώ ψαρώνω, να ξέρεις....



ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΡΥΦΟΡΟΥΦΙΑΝΟ στην ομάδα σου....


Θα καταγραφεί ακόμη και η παραμικρή σούζα...(ακόμη και 5 πόντους να σηκωθεί η ρόδα σου)....


Σε μενα αναφερεστε κύριος?

:evil:

TROOPER
05/06/2008, 21:19
ΓΙΑΝΝΗ ΕΛΙΩΣΑ !!!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
05/06/2008, 21:27
Αν φτασετε και τα δειτε ολα φαγωμενα ο κροκοδιλας φταιει κι' αν δεν εχει νερο παλι αυτος φταιει !


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tai
05/06/2008, 21:31
ΕΓΡΑΨΕΣ :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

caesarsk
05/06/2008, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Σε μενα αναφερεστε κύριος?

:evil:


Εχει καμμια άλλη Χιώτισσα το thread και δεν το ξέρω?????

DimChios
06/06/2008, 05:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Εχει καμμια άλλη Χιώτισσα το thread και δεν το ξέρω?????


Στο να σχολιαζεις τις μλκιες που λεω εισαι πρωτος!

:evil:

caesarsk
06/06/2008, 07:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Στο να σχολιαζεις τις μλκιες που λεω εισαι πρωτος!

:evil:


KAI TIΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ...ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ


Επίσης σχολιασμός είναι να τα λες σε άλλους....εσένα τουλάχιστον σε προειδοποίησα για τον πρακτοράκο μου...



(μ@λ@κ@ ακόμη περιμένω να σου δώσω κάτι που έχω...για καλό και για κακό τα πέρασα στο κινητό για όταν συναντηθούμε)

sober
06/06/2008, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Εσύ και dim ειδικά μπορείτε να σταματήσετε (ε, δεν μπορούμε να καταπιέσουμε και την καλλιτεχνική σας φύση). Αλλά δεν θέλω φωτογραφίες και μαλακίες:

- Εσύ θα πάρεις καμβάδες, πινέλα, λάδια, αυγοτέμπερες.

- Ο dim θα κουβαλήσει ένα πιάνο (με ουρά παρακαλώ)

:lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :beer: :wave2:

DimChios
06/06/2008, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
KAI TIΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ...ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ


Επίσης σχολιασμός είναι να τα λες σε άλλους....εσένα τουλάχιστον σε προειδοποίησα για τον πρακτοράκο μου...




:rolleyes:



Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
(μ@λ@κ@ ακόμη περιμένω να σου δώσω κάτι που έχω...για καλό και για κακό τα πέρασα στο κινητό για όταν συναντηθούμε)


KΑΦΕ ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!

:a30: :a30: :a30: :a30:

Bavarian
06/06/2008, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios

KΑΦΕ ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!






Σουβλάκια :D :D :D :D

DimChios
06/06/2008, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
Σουβλάκια :D :D :D :D


Μεσα!!!!! :winka:

Μπορει ο άλλος?

:confused:

Bavarian
06/06/2008, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Μεσα!!!!! :winka:

Μπορει ο άλλος?

:confused:




Και ο άλλος μαζί θα είναι...δεν στο λέγαμε για να μην έρθεις και μας τα φας :lol: :rotflmao:

DimChios
06/06/2008, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
Και ο άλλος μαζί θα είναι...δεν στο λέγαμε για να μην έρθεις και μας τα φας :lol: :rotflmao:



ΩΡΑ!!!!

:smilea:

Bavarian
06/06/2008, 14:32
Σε λίγο στα Καμίνια...εγώ ξεκινάω σε κάνα δεκάλεπτο :D

DimChios
06/06/2008, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
Σε λίγο στα Καμίνια...εγώ ξεκινάω σε κάνα δεκάλεπτο :D


ΟΚ

caesarsk
06/06/2008, 20:37
road spirit σου το γ@τησαμε το thread....ΑΛΛΑ




ΠΟΛΥ ΦΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΧΩΝΕΨΩ

DimChios
07/06/2008, 05:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
road spirit σου το γ@τησαμε το thread....




Ναι, φοβησου μη του πεσει βαρυ το... κεμπάπ!

:rolleyes:














bourp! :wacko:


:rotflmao: :bigcry:

apav
07/06/2008, 13:11
:beer:

road spirit
08/06/2008, 22:43
πραγματοποιηθήκε μια κάποια δοκιμαστική, ξέρετε τώρα, μερικοί ομάδαρχες και σκουπες έκαναν τον κόπο να πάνε μια βόλτα να δουνε μπας και τους έχει ξεφύγει τίποτις απο τη διαδρομή και άλλα τέτοια...

Προέκυψαν λοιπόν καποια συμπεράσματα, έπεσαν καινούριες απόψεις στο τραπέζι, έγιναν μερικές τροποποιήσεις και έτσι έχουμεν ένα μικρό update οσον αφορα τους κανόνες της πρώτης σελίδας:

στον κανόνα νο1 προστίθεται η εξής παρατήρηση: Τοποθετήθηκαν σταθερές κάμερες στις δυσκολες στροφές και φουρκέτες. Οι τούμπες θα μεταδίδονται και λάϊβ σε σπέσιαλ τσάνελ του γιουτιουμπ : μοτο.γκρ

στο κανόνα νο3 έχουμε μια αποσαφήνιση: βλέπετε, ένας απο τους λόγους της δοκιμαστικής ήταν να βρούμε κάνα ταβερνιάρη που να ξέρει οτι την τάδε του μηνός θα του έρθουν 100+ άτομα να φάνε...
Δε βρέθηκε ταβερνιάρης να δεχτεί κάτι τέτοιο.
Μαξ 20 άτομα λέει... είναι μικρό το χωριο ρε σεις, δεν έχουν συνηθήσει σε κόσμο... Οπότε το ταπεράκι γίνεται υποχρεωτικό (χωρίς ταπεράκι δεν θα γίνεται δεκτή συμμετοχη) και επιπλέον το : "οι πιο γρήγοροι θα προλάβουν να φάνε" διορθώνεται σε "οι σημαντικά πολυ πιο γρήγοροι θα προλάβουνε να φάνε".

στον νο5 : αποστάσεις? μπουαχαχαα

νο 6 και 7 : καταργούνται ώς άμεση συνέπεια του "μπουαχαχα" παραπάνω.

νο10: η περικύκλωση της περιοχής ειναι μονόδρομος αμα θέλουμε να χωρέσουμε. Το χωριό είναι μικρό. Ο παπάς της εκκλησίας στην κεντρική πλατεία μας είπε όλο χαμόγελο οτι αμα ανάψουμε κερί θα μας δώσει το προαύλιο χώρο για να βάλουμε τα μηχανάκια.
Δεν ανάψαμε.
Δεν του δώσαμε σημασία καν. Του γυρίσαμε τη πλάτη καθώς εκείνη την ώρα μας καλούσε ενα όραμα με παϊδάκια στη σχάρα. Ο Παπάς έμεινε κεραυνοβολημένος και όσο απομακρυνόταν σαν να ακουγόταν να λέει "απεταξάμην"


Τι άλλο? α, ναι
Τοπική καφετέρια εντοπίσθηκε και μετά απο συνενοήσεις θα μας έχει και eurosport να δουμε motogp απο το donington. Βέβαια, όταν του είπαμε οτι θα σου ξανάρθουμε σε 2 βδομάδες, δεν του διευκρινήσαμε οτι δεν αναφερόμασταν σε εμάς τους 6-7 αλλά σε 106-107...
δε βαριέσαι...

adam_tsouk
10/06/2008, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
Ξεχασες το...


.....


ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΜΕ ΓΑΜΑΤΟ ΝΤΕΠΟΖΙΤΟ





Ο έχων το καλύτερο κερδίζει ένα παϊδάκι δώρο :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

latris mixanis
12/06/2008, 15:10
ΘΕΪΚΌ :rotflmao: :rotflmao: