PDA

View Full Version : ΕΣΠΑΣΑ ΤΑ ΦΕΡΙΓΚ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ naked?



LePa
05/06/2008, 09:54
Γεια σε ολους.
Το θεμα τα λεει ολα. Ας υποθεσουμε οτι εχουμε ενα μηχανακι σαν το cbr125 και ξαφνικα η μασκα του εξαφανιζεται και δεν θελουμε να την αντικαταστησουμε τοτε τι εναλακτικες εχουμε ? Μασκα απο εντουρο ή καπιο στρογγυλο φαναρι ισως να ειναι λυση αλλα πολυ ασχημο ετσι δεν ειναι ?

Τι θα κανατε εσεις ? Εχετε υποψιν καποιο φαναρι που να ταιριαζε σε ενα μικρο στριτ ? Που μπορω να βρω ?

Βαλτε τα δυνατα σας και ελπιζω στο καλο σας γουστο :smokin:

KaTaNaS
05/06/2008, 10:03
μασκα εντουρο 50 ευρω...

πιανει με λαστιχα πανω στα καλαμια... ή με δεματικά..

αλλά απλα δεν εχεις φως... μονο για μετακινησεις στην πολη!

dirtbird
05/06/2008, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
μασκα εντουρο 50 ευρω...

.. ή με δεματικά..


Τσέρκια? :confused: :confused: :D :D

KaTaNaS
05/06/2008, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Τσέρκια? :confused: :confused: :D :D

ΧΑΧΑΧΑΑ ναι... τα μπλε!

tire wrap εννοω :wave2:

LePa
05/06/2008, 10:53
tpt alo ektos maska enduro ? exete kopsei kanena fos tis prokopis ? gia dual ?

bentouza
05/06/2008, 22:19
μασκα απο duke II
μασκα απο καπιο γυμνο(κανα fazer)
αλλα αυτα πανε ακριβα

θες να το κανεις γυμνο ή δεν θες να πληρωσεις για τη μασκα;
γιατη αν ειναι το δευτερο ισως και να βρεις κατι μεταχειρισμενο.

div400
06/06/2008, 02:52
:confused:

ελπιζω να μην μιλας για το SV......

:confused:


ΥΓ: μασκα απο Duke....:wacko:

LePa
06/06/2008, 08:23
oxi de milao gia to sv :nono:

gia to fxr150 milao. ( ipa ena mikro stritaki )

exo ti maska tou fanariou tou ala epidi exei stravosei i vasi tis kai de kathete kala ipa na vgalo kai ti

vasi kai na to kano gimno. Ase pou den exo ta 2 plaina fering epidi espasan kai an balo ti maska

pou exo tha fenete san karagiozia.

to ipolipo mixanaki einai tzitzi mono ta moutra tou ta plastika exaerothikan :sad:

LePa
06/06/2008, 08:26
ligo megali den einai i maska tou duke gia to skari tou ? pantos einai mia logiki lisi. 2 mikra provolakia exo skeftei ala pou na ta vro edo kriti gmt xerete kanena magazi ekei sto bora ?

LePa
06/06/2008, 08:27
mia idea pou ida apo to bikepics ... gia na pernoume paradigmata


132853

bentouza
06/06/2008, 23:28
μαλλον μεγαλη θα του πεφτει απο δουκα...βρες βεβαια κανενα στο δρομο και βαλτα διπλα διπλα.

απο κει και περα μασκα απο καποιο γυμνο θα του παει.fazer,gsr, το καινουριο το μονστερ...
καταλαβες τι κοψια εννοω

απο ιντερνετ θα βρεις πιο πολυ πραμα.ψαξιμο και ο θεος(σου) βοηθος.

csofos
07/06/2008, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από LePa
mia idea pou ida apo to bikepics ... gia na pernoume paradigmata
αυτή τη μάσκα (acerbis) την έχω και εγώ στο δικό μου streefighter. όμορφη, αλλά από φως....μπα!!!
για να σε βλέπουν και για να βλέπεις μέσα στην πόλη (που φωτείζεται από κολώνες) καλή είναι. όταν βγεις έξω....μην πας και τόσο γρήγορα, γιατί δεν θα δεις που θα καρφωθείς :lol:
θα κοιτάξω να βάλω μια φώτο από μια μάσκα after market που έχεις ένας φίλος σε bros. η λάμπα που έχει μέσα είνια αλογόνου. μου είπε ότι είναι πολύ ικανοποιημένος από το φωτισμό της. :wave2:

la_villa
07/06/2008, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από csofos
θα κοιτάξω να βάλω μια φώτο από μια μάσκα after market που έχεις ένας φίλος σε bros. η λάμπα που έχει μέσα είνια αλογόνου. μου είπε ότι είναι πολύ ικανοποιημένος από το φωτισμό της. :wave2:

για βάλε...και αν μπορέσεις απο που την πήρε

κ εγώ ίδια με την δικιά σου έχω και δεν βλέπεις τίποτα...

LePa
07/06/2008, 23:34
gia bale gia bale eimai periergos !!!

thx :beer:

csofos
17/06/2008, 11:59
Έλα παίδες, μόλις έβγαλα τη φώτο που λέγαμε. Με το φως το παιδί μου είπε ότι δεν είναι ευχαριστημένος. Αλλά αν σκεφτούμε ότι έχουμε λάμπες αλογόνου και όχι σποτάκια, με μια καλή λάμπα αλογόνου το πράγμα αλλάζει πιστεύω.


133650