PDA

View Full Version : Χρωνια Πολλα Αντωνησ111



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
17/01/2005, 10:30
σου ευχωμε επ ευκερια της ονομαστηκης σου γιωρτης σημερα χρωνια πολλα και οτι επιθημης....
...
..
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
να το εχω να ζηλεβεις:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :beer:

crs-k
17/01/2005, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
σου ευχωμε επ ευκερια της ονομαστηκης σου γιωρτης σημερα χρωνια πολλα και οτι επιθημης....
...
να το εχω να ζηλεβεις:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :beer:


:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:


Μην τον ακους Αντωνη!

Κανενας δεν σου ευχεται τιποτα!
Ασε που μερικοι ειναι και Αθεοι ...

:lol: :rotflmao: :lol:

GST
17/01/2005, 10:40
χρονια πολλα :) ........

free rider
17/01/2005, 14:27
xronia polla gia thn giorti soy...

kai astoys palioxaraktires na lene...

eides poios soy eipe protos ap oloys o arkoydos...

:beer: :beer:

Μικρή Λουλού
17/01/2005, 14:33
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΩΝΗΔΕΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΧΩΝΕΥΩ !!
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ..
ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΓΙΟΡΤΗ,ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑΣ ΧΟΝΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ Σ'ΑΥΤΟΝ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΚΟΛΛΗΤΑ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΔΩΡΑ..:mad: :mad: ΟΙ ΤΣΙΚΙΡΙΚΙΤΖΗΔΕΣ...:mad:
ΚΙ ΕΤΣΙ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΙΧΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΥΡΤΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..:mad:
ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΤΣΑΚΙΣΕΙ ΣΤΑ ΚΛΩΤΣΙΔΙΑ ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΑΦΟΡΜΗ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ (ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ) ΑΡΚΕΤΟ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΚΗ ΨΥΧΟΥΛΑ...:(
ΚΩΛΟΑΝΤΩΝΗΔΕΣ...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tdaf
17/01/2005, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΩΝΗΔΕΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΧΩΝΕΥΩ !!
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ..
ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΓΙΟΡΤΗ,ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑΣ ΧΟΝΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ Σ'ΑΥΤΟΝ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΚΟΛΛΗΤΑ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΔΩΡΑ..:mad: :mad: ΟΙ ΤΣΙΚΙΡΙΚΙΤΖΗΔΕΣ...:mad:
ΚΙ ΕΤΣΙ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΙΧΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΥΡΤΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..:mad:
ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΤΣΑΚΙΣΕΙ ΣΤΑ ΚΛΩΤΣΙΔΙΑ ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΑΦΟΡΜΗ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ (ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ) ΑΡΚΕΤΟ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΚΗ ΨΥΧΟΥΛΑ...:(
ΚΩΛΟΑΝΤΩΝΗΔΕΣ...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Είσαι σίγουρος για τα παραπάνω ή είναι ένας έμεσος τρόπος να μας θυμήσεις ότι αύριο γιορτάζεις; :rotflmao:
Ανυσήχησες μην σε ξεχάσουμε; Μην ελπίζεις. Αύριο θα έρθουμε όλοι με βρώμικες μηχανές από το μαγαζί να σου ευχηθούμε και εσύ αντί για κέρασμα θα πλένεις :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Κάτσε να ειδοποιήσω και τον Κώστα να περάσει μία βόλτα.:smokin:

Μικρή Λουλού
17/01/2005, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από tdaf
Είσαι σίγουρος για τα παραπάνω ή είναι ένας έμεσος τρόπος να μας θυμήσεις ότι αύριο γιορτάζεις; :rotflmao:
Ανυσήχησες μην σε ξεχάσουμε; Μην ελπίζεις. Αύριο θα έρθουμε όλοι με βρώμικες μηχανές από το μαγαζί να σου ευχηθούμε :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Κάτσε να ειδοποιήσω και τον Κώστα να περάσει μία βόλτα.:smokin:





ΩΡΑΙΑ....ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΕΡΑΣΕ....:D :D

:smokin:

free rider
17/01/2005, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από tdaf
Είσαι σίγουρος για τα παραπάνω ή είναι ένας έμεσος τρόπος να μας θυμήσεις ότι αύριο γιορτάζεις; :rotflmao:
Ανυσήχησες μην σε ξεχάσουμε; Μην ελπίζεις. Αύριο θα έρθουμε όλοι με βρώμικες μηχανές από το μαγαζί να σου ευχηθούμε και εσύ αντί για κέρασμα θα πλένεις :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Κάτσε να ειδοποιήσω και τον Κώστα να περάσει μία βόλτα.:smokin:

ωραία και εκτός απο μηχανές θα σου φέρω και το κουτί μου ....

για πιο πολύ πήξιμο...

φέρτε κόσμε εμπόρευμα.....

κανένας έχει μήπως τρακτέρ???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
17/01/2005, 23:25
Χρόνια Πολλά!:beer: