PDA

View Full Version : Sos!



xotiko
17/01/2005, 22:19
asxeto me mhxanes alla thelo thn gnomh sas gia kati!
ti tha kanate an anakaluptate pos o/h dikos/ias sas eixe photos ths/tou ex tou/ths?:confused:

adam_tsouk
17/01/2005, 22:38
Ωχ! Πάλι κοσμοπόλιταν θα πέσει! :lol: :lol:

Τι εννοείς έχει φώτο;
Γενικά; Πάνω του/της; Γυμνή; Ντυμένη; Τι;

Και αν έχει;


Αν πάλι παίζει στραβεί θα πηγαίναμε αλλού!

(ξέρω ένα καλό παληκάρι από το φόρουμ.... ) :lol:


Για πε... για πε...

idi
17/01/2005, 22:54
;)

xotiko
17/01/2005, 22:58
mhn eisaste gaidouria k kaigomai!apanthse ligo sobara!!!fotografia pou htan sthn paralia kollhmenh ston toixo tou

idi
17/01/2005, 23:01
παιζει να την ποσταρει σε κανα site τυπου παππας η κωτσος...

No good news!

periklisk
17/01/2005, 23:06
Άμα την έχει και στον τοίχο του είναι λίγο περίεργα τα πράγματα....

Τι να σου πω.... εμένα θα μου φαινόταν κάπως.......

ireneepi
17/01/2005, 23:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Άμα την έχει και στον τοίχο του είναι λίγο περίεργα τα πράγματα....

Τι να σου πω.... εμένα θα μου φαινόταν κάπως.......


Οχι μονο καπως....πολυ καπως....




Μιλα στα ισα ,μην κολλας.......
Τι τρεχει mister....ερωτηξε τον......

Οχι οτι θα σου πει τπτ το φοβερο,απλα για αντιδραση...

free rider
17/01/2005, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
mhn eisaste gaidouria k kaigomai!apanthse ligo sobara!!!fotografia pou htan sthn paralia kollhmenh ston toixo tou

ύποπτο μου φαίνεται....

μάλλον δηλ.,,,,

ποτέ δεν ξέρεις...

σε δύσκολα νερά είσαι μπλεγμένη...

για αλλάξε ρότα και όλα καλά θα πάνε.....

GST
17/01/2005, 23:44
οι αναμνησεις ειναι κατι που μενει ειτε στο τοιχο ειτε στο μυαλο μασ ...αν ειναι στο μυαλο του μονο εσυ μπορεισ να το αλλαξεις με την συμπεριφορα σου και να του χαρισεις εμπειριεσ τετοιεσ που να σε κανει αφισα:cool:

μην αρχισεις τα κομπλεξικα μπροστα του ,δειξε ανωτεροτητα και αν η περιπτωση αξιζει τον κοπο ..σιγουρα θα το εκτιμησει....παντωσ μην τρελενεσε αν δεν ξερεις τι εχει ζησει με αυτη την κοπελα....στο χερι σου ειναι ολα:winka:

ireneepi
17/01/2005, 23:53
Εγω ειμαι τιης αποψης να το συζητησετε,,,


δεν ειναι κακο....να μιλατε για αυτα που σας απασχολουν


Στη συγκεκριμενη περιπτωση σε απασχολουν εσενα καποια,συζητηστε τα...

free rider
18/01/2005, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
οι αναμνησεις ειναι κατι που μενει ειτε στο τοιχο ειτε στο μυαλο μασ ...αν ειναι στο μυαλο του μονο εσυ μπορεισ να το αλλαξεις με την συμπεριφορα σου και να του χαρισεις εμπειριεσ τετοιεσ που να σε κανει αφισα:cool:

μην αρχισεις τα κομπλεξικα μπροστα του ,δειξε ανωτεροτητα και αν η περιπτωση αξιζει τον κοπο ..σιγουρα θα το εκτιμησει....παντωσ μην τρελενεσε αν δεν ξερεις τι εχει ζησει με αυτη την κοπελα....στο χερι σου ειναι ολα:winka:

Ρε gsy τι ανωτερώτητες και πράσινα άλογα...
φαντάσου η γυναίκα να σου μόστραρε την φοτο του πρώην ...

θα τα έκανα όλα που@@να..

σαν ραγίσει το ποτήρι και αρχίσουν τα παιχνιδάκια εξουσίας ...

δεν το αγγίζεις άλλο πιά...


ετσι λεει το άσμα...

:evil: :evil:

ireneepi
18/01/2005, 00:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider

φαντάσου η γυναίκα να σου

:evil: :evil:


Αλλο η γυναικα σου /αντρα σου

και αλλο η κοπελια σου/αγορι σου...


Μεγαλη διαφορα....

μην σου πω καμια σχεση λεμε....!!!!!!

sotpag
18/01/2005, 00:57
Χτυπάει άσχημα (εγώ έχω ξεχάσει φωτο) αλλά δεν είναι και η καταστροφή του κόσμου, αλλά όλα αυτά είναι πολύ γενικά, έχουν να κάνουν κυρίως με την σχέση που έχει κάθε ζευγάρι.
Αλλά το παν είναι ο διάλογος.

xxxristos
18/01/2005, 01:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
οι αναμνησεις ειναι κατι που μενει ειτε στο τοιχο ειτε στο μυαλο μασ ...αν ειναι στο μυαλο του μονο εσυ μπορεισ να το αλλαξεις με την συμπεριφορα σου και να του χαρισεις εμπειριεσ τετοιεσ που να σε κανει αφισα:cool:

μην αρχισεις τα κομπλεξικα μπροστα του ,δειξε ανωτεροτητα και αν η περιπτωση αξιζει τον κοπο ..σιγουρα θα το εκτιμησει....παντωσ μην τρελενεσε αν δεν ξερεις τι εχει ζησει με αυτη την κοπελα....στο χερι σου ειναι ολα:winka:

Ρε GST είσαι πολύ ψαγμένος ρε φίλε, μπράβο!!! Πολύ σωστή η γνώμη σου, love doctor!!!

xotiko
18/01/2005, 02:51
ekana to kalutero paides....ton kaneis na ksexasei thn prohn tou k meta perneis thn thesh ths...dld ginesai h prohn!dikaiologithike to gaidouri pos tis dikies mou tis exei panta mazi tou eno thn dikh ths thn eixe ksexasei ekei!ANTRES!

bmour
18/01/2005, 07:49
Οι αναμνησεις δεν ειναι κακες αλλα ...τουλαχιστον
τις εχεις σε ενα κουτακι .....
εσυ τον/τους πρωην που τους εχεις?
:D

hornet
18/01/2005, 08:34
χαχαχα ο δικος σου εχει πλακα.....την εχει στο τοιχο!!!!
Νταξ ψιλοχαζομαρουλα αλλα οχι τιποτα το φοβερο.

afrotwin
18/01/2005, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
ekana to kalutero paides....ton kaneis na ksexasei thn prohn tou k meta perneis thn thesh ths...dld ginesai h prohn!dikaiologithike to gaidouri pos tis dikies mou tis exei panta mazi tou eno thn dikh ths thn eixe ksexasei ekei!ANTRES!


AGKOURIA
APLA INE SCORMAN KE 8ELI NA KANI EPIDIKSI
ALA KE ESI AN 8ES NA ZILEVIS FOTOGRAFIES (GIATI MONO AFTO ITAN I PROIN PIA)
ANIKSE OLA TA PERIODIKA POU EXI KE ZILEVE OPIA FOTOGRAFIA VRIS....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
18/01/2005, 11:33
καντον να πιστεψει οτι ειναι ενας ωραιος στοχος & μπορειτε να εξασκηθειτε στα βελακια/μαχαιρια/μπαλταδες μαζι.....:lol: :lol: :lol:



σοβαρα μην αγχωνεσαι...........συζητησε το μαζι του & θα δεις τον λογο που την εχει εκει (ισως ειναι κατι που ουτε καν το ειχες φανταστει....:o :o ;) )

OldMan
18/01/2005, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
....ton kaneis na ksexasei thn prohn tou k meta perneis thn thesh ths...dld ginesai h prohn!

Ρε crs-k, εσύ που παίρνεις φάρμακα για το βαμηνένο το γκούντα, κατάλαβες τίποτε ???:confused: :confused:

Εγώ ακόμη είμαι στην φάση διευκρίνησης του αν στον τοίχο ήταν κολλημένη η πρώην ή η φωτογραφία της !!!:lol: :lol:

(Πάει καιρός που τα "ξεπεράσαμε" όλα αυτά και χάσαμε τον καλύτερο χαβαλέ):bigcry: :bigcry: :bigcry:

crs-k
18/01/2005, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε crs-k, εσύ που παίρνεις φάρμακα για το βαμηνένο το γκούντα, κατάλαβες τίποτε ???:confused: :confused:

Εγώ ακόμη είμαι στην φάση διευκρίνησης του αν στον τοίχο ήταν κολλημένη η πρώην ή η φωτογραφία της !!!:lol: :lol:

(Πάει καιρός που τα "ξεπεράσαμε" όλα αυτά και χάσαμε τον καλύτερο χαβαλέ):bigcry: :bigcry: :bigcry:


:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

Μα γι' αυτο ΔΕΝ εχω πει κι εγω τιποτα εδω ...

Δεν εχω παρει χαμπαρι Χριστό!
Σφυριζω λοιπον αδιαφορα ...

:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
18/01/2005, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
ekana to kalutero paides....ton kaneis na ksexasei thn prohn tou k meta perneis thn thesh ths...dld ginesai h prohn!dikaiologithike to gaidouri pos tis dikies mou tis exei panta mazi tou eno thn dikh ths thn eixe ksexasei ekei!ANTRES!

kai ola meli gala.....

aintaaaa

kala krasia...

:beer:

xxxristos
18/01/2005, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
kai ola meli gala.....

aintaaaa

kala krasia...

:beer:


χεχεχεχεχεχε έτσι ακριβώς!!!!!

Πατρινές! Σου λέει τίποτα αυτό;......

adam_tsouk
18/01/2005, 21:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
χεχεχεχεχεχε έτσι ακριβώς!!!!!

Πατρινές! Σου λέει τίποτα αυτό;......


καρναβάλι;:confused: :confused:
:lol: :lol:

stukas
18/01/2005, 21:35
εγω θα εβαζα την επομενη μερα τη φατσα της πρωην μου σε σταμπα πανω σε μακο φανελες,σε εσωρουχα μου σε σεντονια ,σε,σε,σε....κ θα το επαιζα οτι δεν τρεχει κ μια.Αν δεν το επαιρνε χαμπαρι το υπονοουμενο οτι ψιλοενοχληθηκα,θα ζηταγα να χωρισουμε την ιδια μερα.Απλα γιατι η τυπισσα απο τη στιγμη που δε το επαιρνε χαμπαρι παει να πει οτι δεν μου κανει...:winka: