PDA

View Full Version : isde



nantin
10/06/2008, 21:48
ενω βλεπω την εθνικη χτυπαει το τηλ ειναι απο σερρες και μου λενε αν υπαρχει καποιο κολημα στη συμμετοχη μου σαν εθελοντης .μετα απο μια παυση του λεω εννοειτε πως οχι .μου λεει σας εχουμε τοποθετησει στο σεχ στο λαιλια :D :D

οι αντιδρασεις μου ειναι περιτες θα ειμαι ενεργο μελος της μεγαλυτερης γιορτης του μηχανοκινητου που εχει γινει στην ελλαδα .ελπιζω οτι θα γνωρισω πολλους απο σας που μιλαμε απο κοντα .:cool: :cool:

jasondakar
10/06/2008, 22:44
omorfa μαλλον θα γνωριστουμε:wave2:

mpou
11/06/2008, 07:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
ενω βλεπω την εθνικη χτυπαει το τηλ ειναι απο σερρες και μου λενε αν υπαρχει καποιο κολημα στη συμμετοχη μου σαν εθελοντης .μετα απο μια παυση του λεω εννοειτε πως οχι .μου λεει σας εχουμε τοποθετησει στο σεχ στο λαιλια :D :D

οι αντιδρασεις μου ειναι περιτες θα ειμαι ενεργο μελος της μεγαλυτερης γιορτης του μηχανοκινητου που εχει γινει στην ελλαδα .ελπιζω οτι θα γνωρισω πολλους απο σας που μιλαμε απο κοντα .:cool: :cool:

Ωραιος!
Να τρελανεις τον ακανε τους παγκοσμιους σαν φτανουν το ΣΕΧ, να μη μπορουν να παρουν τα ποδια τους (τους δικους μας μονο καθαρο νερακι!):lol:

ARISPEED1
11/06/2008, 19:47
Aρχοντας στο χιονοδρομικό θα εισαι .Ειναι η πίστα του σκί εκει ,σε φανταστικό μέρος.Εφοδιάσου με ακανεδάκια ,κ καλή απόλαυση.........

nantin
11/06/2008, 20:24
ακομα δεν το χω πιστεψει .ηξερα οτι θα ημουνα θεατης σε ολες τις μερες , γιατι το ειχα κανονισει, με δουλεια με τη γυναικα μου τους το ειχα ξεκαθαρισει ,αλλα οτι θα εμπαινα στη διαδικασια να συμμετεχω ενεργα και αυτη η αποφαση μου να πιασει τοπο δεν το πιστευα .να δω τοσους αθλητες που βλεπω στην τηλεοραση απο κοντα .ειναι φανταστικο :sun:

nantin
11/06/2008, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Ωραιος!
Να τρελανεις τον ακανε τους παγκοσμιους σαν φτανουν το ΣΕΧ, να μη μπορουν να παρουν τα ποδια τους (τους δικους μας μονο καθαρο νερακι!):lol:

φιλε εγω λεω , λογω του οτι ειμαι παραγωγος τσιπουρου , να τους αναγκαζω να δοκιμαζουν γιατι αλλιως θα μας προσβαλουν και δεν πρεπει .αμα ειναι και νηστικοι πεντοζαλη θα κανουν :rotflmao: :rotflmao:

zapmaria
11/06/2008, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
τσιπουρο


Είπες την μαγική λέξη :lol: :lol: :lol: :lol:

mpou
11/06/2008, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
λογω του οτι ειμαι παραγωγος τσιπουρου

Θα τα πουμε στο ΣΕΧ σου!:beer: Θελω και λεπτομερειες, καθως επιδοξος νεος παραγωγος:blush: