PDA

View Full Version : Facebook



MG
11/06/2008, 11:34
ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΚΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ, ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΑΘΩΑ ΚΟΥΙΖ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ.
ΑΦΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ
ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ, ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ?
ΦΑΚΕΛΩΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ :confused:

byron
11/06/2008, 11:36
Τι είναι τούτο πάλι ;; :look:

cityfly
11/06/2008, 11:38
να σου πω εγώ τι είναι
ένα οικειοθελές big brother είναι

από την άλλη δε χρειάζεται ούτε κουίζ να απαντάς ούτε τίποτα μπορείς απλά να έχεις κάποιους φίλους εκεί μέσα και να επικοινωνείς με μηνύματα κάτι σαν μεταξύ μέιλ και τσατ

εξαρτάται πώς το χρησιμοποιείς

:wave2: :wave2:

kalgeorge
11/06/2008, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Τι είναι τούτο πάλι ;; :look:

μια μαλακια ειανι που ασχολουνται οι καμμενοι:wave2:

makis206
11/06/2008, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
μια μαλακια ειανι που ασχολουνται οι καμμενοι:wave2:

Πολύ γενική αυτή η άποψη Γιώργο, το ίδιο θα μπορούσε να πει κάποιος και για τα μέλη του moto.gr.:winka:

Προσωπικά συμφωνώ με τον cityfly, εξαρτάται πως το χρησιμοποιείς, όπως το καθετί εξάλλου.

:beer:

MG
11/06/2008, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
να σου πω εγώ τι είναι
ένα οικειοθελές big brother είναι

από την άλλη δε χρειάζεται ούτε κουίζ να απαντάς ούτε τίποτα μπορείς απλά να έχεις κάποιους φίλους εκεί μέσα και να επικοινωνείς με μηνύματα κάτι σαν μεταξύ μέιλ και τσατ

εξαρτάται πώς το χρησιμοποιείς

:wave2: :wave2:


ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ. ΑΝ ΣΕ ΡΩΤΑΓΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΔΙΝΕΣ?:wave2:

cityfly
11/06/2008, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από MG
ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ. ΑΝ ΣΕ ΡΩΤΑΓΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΔΙΝΕΣ?:wave2:


κι αυτό δεν είναι απαραίτητο μπορείς να φτιάξεις ένα μέιλ με ό,τι όνομα θες και να χρησιμοποιήσεις αυτό

blackbusa
11/06/2008, 11:54
ωραια τα λετε.....αλλα μπορει να ξαναβρεις ατομα που εχεις να δεις ακουσεις χρονια και που χαθηκατε....απο το σχολειο.....παλιους φιλους....κλπ...

MG
11/06/2008, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ωραια τα λετε.....αλλα μπορει να ξαναβρεις ατομα που εχεις να δεις ακουσεις χρονια και που χαθηκατε....απο το σχολειο.....παλιους φιλους....κλπ...

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ. Η' ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΔΟΛΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.

blackbusa
11/06/2008, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από MG
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ. Η' ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΔΟΛΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.

και το προβλημα που ειναι???δεν εχω να κρυψω κατι.....και ουτε μου διμιουργει προβλημα να ξερουν καποιοι το πως με λενε,και σε πια χωρα μενω.....

πιο πολυ με ενοχλει οταν με παιρνουν κατι ασχετοι,με ζητανε ονομαστικα,και πανε να μου πουλησουν το οτιδηποτε....και οταν τους ρωταω που βρικανε το τηλεφωνω μου σιωπη....αυτο ειναι προβλημα προσωπικων δεδομενων....και οχι το fb που και οικιωθελως ασχολησε....και οτι θελεις γραφεις....κατι σαν το moto πχ.

:wave2:

dukeandthecity
11/06/2008, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
και το προβλημα που ειναι???δεν εχω να κρυψω κατι.....και ουτε μου διμιουργει προβλημα να ξερουν καποιοι το πως με λενε,και σε πια χωρα μενω.....

πιο πολυ με ενοχλει οταν με παιρνουν κατι ασχετοι,με ζητανε ονομαστικα,και πανε να μου πουλησουν το οτιδηποτε....και οταν τους ρωταω που βρικανε το τηλεφωνω μου σιωπη....αυτο ειναι προβλημα προσωπικων δεδομενων....και οχι το fb που και οικιωθελως ασχολησε....και οτι θελεις γραφεις....κατι σαν το moto πχ.

:wave2:

μονος σου απαντάς. "και οταν τους ρωταω που βρικανε το τηλεφωνω μου"

"το fb που και οικιωθελως ασχολησε"

ειναι γνωστο οτι το fb πουλαει την βαση δεδομενων του με τους χρήστες.

edmarios
11/06/2008, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ωραια τα λετε.....αλλα μπορει να ξαναβρεις ατομα που εχεις να δεις ακουσεις χρονια και που χαθηκατε....απο το σχολειο.....παλιους φιλους....κλπ...


+1

:winka:

mikros boudas
11/06/2008, 12:24
το facebook το εφτιαξε η cia για να φακελωνει τους φοιτητες και να μπορει να βρει να τζιμανια που μπορει να χρησιμοποιησει η να χαντακωσει οσους θα μπορουσαν να στραφουν εναντιων της.ακομα,τα δεδομενα μπορουν να δειξουν ποιος δε δουλευει αρκετα στο δημοσιο η σε εταιρειες και να ραφτει αναλογο κοστουμι
ξερουν που βγαινεις,με ποιους,τι μουσικη ακους,τι χρωματα σου αρεσουν κλπ
οποιος πιστευει πως αυτα που λεω ειναι μουφες,ας ψαξει βιντειο και κειμενα για facebook,truth about favebook,facebook and cia.
ο καθενας μπορει να το χρησιμοποιησει για γνωριμιες η για να ριξει γκομενες.ειναι "κεραστηρι" απο τα καλα.με σωστο τροπο κατασκευης στο προφιλ εισαι σχετικα σφαλης

υγ. κανενα σαητ social networking δεν εχει επιλογη διαγραφης λογαριασμου

dukeandthecity
11/06/2008, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
το facebook το εφτιαξε η cia για να φακελωνει τους φοιτητες και να μπορει να βρει να τζιμανια που μπορει να χρησιμοποιησει η να χαντακωσει οσους θα μπορουσαν να στραφουν εναντιων της.ακομα,τα δεδομενα μπορουν να δειξουν ποιος δε δουλευει αρκετα στο δημοσιο η σε εταιρειες και να ραφτει αναλογο κοστουμι
ξερουν που βγαινεις,με ποιους,τι μουσικη ακους,τι χρωματα σου αρεσουν κλπ
οποιος πιστευει πως αυτα που λεω ειναι μουφες,ας ψαξει βιντειο και κειμενα για facebook,truth about favebook,facebook and cia.
ο καθενας μπορει να το χρησιμοποιησει για γνωριμιες η για να ριξει γκομενες.ειναι "κεραστηρι" απο τα καλα.με σωστο τροπο κατασκευης στο προφιλ εισαι σχετικα σφαλης

υγ. κανενα σαητ social networking δεν εχει επιλογη διαγραφης λογαριασμου

+1200 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
11/06/2008, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
μονος σου απαντάς. "και οταν τους ρωταω που βρικανε το τηλεφωνω μου"

"το fb που και οικιωθελως ασχολησε"

ειναι γνωστο οτι το fb πουλαει την βαση δεδομενων του με τους χρήστες.

αναλογα με το τι χρηση κανεις.....τελεφωνο δεν εχω καταχωρησει....:winka:

MG
11/06/2008, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
και το προβλημα που ειναι???δεν εχω να κρυψω κατι.....και ουτε μου διμιουργει προβλημα να ξερουν καποιοι το πως με λενε,και σε πια χωρα μενω.....

πιο πολυ με ενοχλει οταν με παιρνουν κατι ασχετοι,με ζητανε ονομαστικα,και πανε να μου πουλησουν το οτιδηποτε....και οταν τους ρωταω που βρικανε το τηλεφωνω μου σιωπη....αυτο ειναι προβλημα προσωπικων δεδομενων....και οχι το fb που και οικιωθελως ασχολησε....και οτι θελεις γραφεις....κατι σαν το moto πχ.

:wave2:

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΤΟΤΕ ΣΤΟ ΜΟΤΟ ΕΧΕΙΣ ΨΕΥΔΟΝΥΜΟ ΚΙ ΟΧΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ???

blackbusa
11/06/2008, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
το facebook το εφτιαξε η cia για να φακελωνει τους φοιτητες και να μπορει να βρει να τζιμανια που μπορει να χρησιμοποιησει η να χαντακωσει οσους θα μπορουσαν να στραφουν εναντιων της.ακομα,τα δεδομενα μπορουν να δειξουν ποιος δε δουλευει αρκετα στο δημοσιο η σε εταιρειες και να ραφτει αναλογο κοστουμι
ξερουν που βγαινεις,με ποιους,τι μουσικη ακους,τι χρωματα σου αρεσουν κλπ
οποιος πιστευει πως αυτα που λεω ειναι μουφες,ας ψαξει βιντειο και κειμενα για facebook,truth about favebook,facebook and cia.
ο καθενας μπορει να το χρησιμοποιησει για γνωριμιες η για να ριξει γκομενες.ειναι "κεραστηρι" απο τα καλα.με σωστο τροπο κατασκευης στο προφιλ εισαι σχετικα σφαλης

υγ. κανενα σαητ social networking δεν εχει επιλογη διαγραφης λογαριασμου


καπως ετσι θα μπορουσε να ειναι ολα τα sites και blogs στο νετ.....με το ip φανταζομαι σε βρισκουν αμεσως....

δηλαδη δεν μπορει να κατσει καποιος απο την ΚΥΠ να διαβασει εδω μεσα το τι γραφει ο καθενας???και αν θελει δεν μπορει να τον βρει???

αρα....η σταματηστε το net οποιος ανυσηχει...η μην γραφεται τιποτα....

:wave2:

blackbusa
11/06/2008, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από MG
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΤΟΤΕ ΣΤΟ ΜΟΤΟ ΕΧΕΙΣ ΨΕΥΔΟΝΥΜΟ ΚΙ ΟΧΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ???

γιατι στο Moto δεν ψαχνω παλιους γνωστους και φιλους....με οσους γνωρισα και κανω παρεα το ξερουν....οι υπολοιποι δεν με νοιαζουν και δεν τους νοιαζω....

:wave2:

VANDA
11/06/2008, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
καπως ετσι θα μπορουσε να ειναι ολα τα sites και blogs στο νετ.....με το ip φανταζομαι σε βρισκουν αμεσως....

δηλαδη δεν μπορει να κατσει καποιος απο την ΚΥΠ να διαβασει εδω μεσα το τι γραφει ο καθενας???και αν θελει δεν μπορει να τον βρει???

αρα....η σταματηστε το net οποιος ανυσηχει...η μην γραφεται τιποτα....

:wave2:


Κοίτα πάθος..

Ρε λύσσα... Μίζα από το fb παίρνεις; :wacko:

blackbusa
11/06/2008, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Κοίτα πάθος..

Ρε λύσσα... Μίζα από το fb παίρνεις; :wacko:

αφου με παραμελουν οι γονεις μου :sad: με κατι πρεπει να ασχολουμε και εγω :(

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


βασικα καμμια σχεση.....και στο fb εχω να ασχοληθω κανα τριμηνο.....αλλα δεν μπορω τις ανακριβιες (κατα την προσωπικη μου γνω μη παντα εεεεεεεεεεεεε)...

:wave2:

mikros boudas
11/06/2008, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
καπως ετσι θα μπορουσε να ειναι ολα τα sites και blogs στο νετ.....με το ip φανταζομαι σε βρισκουν αμεσως....

δηλαδη δεν μπορει να κατσει καποιος απο την ΚΥΠ να διαβασει εδω μεσα το τι γραφει ο καθενας???και αν θελει δεν μπορει να τον βρει???

αρα....η σταματηστε το net οποιος ανυσηχει...η μην γραφεται τιποτα....

:wave2: καμμια σχεση.
για να ταυτοποιησουν ip θελει ενταλμα.
ολες οι ip δε βγαινουν σπιτι αλλα στα κεντρικα του καθε παροχου, με το ενταλμα,ξεκλειδωνει ο παροχος την ip και βρισκουν την διευθυνση
στο facebook δινεις εσυ τα στοιχεια σου,που σπουδαζεις,που δουλευεις,με ποια πηγες χθες το βραδυ,με ποια εχεις φαει κολλημα,τι ποτο πινεις,ποσο πινεις και ολες τις πληροφοριες που ουτε ο κολλητος σου καλα καλα δε ξερει.
το νετ δεν ελεγχεται ευκολα(εως καθολου) και γι αυτο υπαρχουν σαητ που μπαινει ενα 80-90% των χρηστων και ετσι ειναι τα προβατα μαζεμενα στη στανη και οχι σκορπια στο βουνο...facebook,hi5,youtube,msn,aol,gmail,adsense κλπ...ολοι εχουμε 1 λογαριασμο τουλαχιστον σε 1 απο αυτα.αν εγω πχ μπαινω μονο απο νετ καφε,δε θα με βρουν ποτε(το ιδιο ισχυει για σχολες,καφετερειες με wi-fi κλπ κλπ)...απλα στο ιντερνετ επειδη εισαι σπιτι σου,νιωθεις ασφαλης και δινεις πιο ευκολα τα στοιχεια σου απ'ο,τι στον πραγνατικο κοσμο...αν δειτε αντιδρασεις ατομων που με πολυ απλα μεσα πηρα κωδικο msn,θα καταλαβετε το πως αμεσως καταλαβαν τι λαθη κανουν μεσω ιντερνετ....

thou-vou
11/06/2008, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ωραια τα λετε.....αλλα μπορει να ξαναβρεις ατομα που εχεις να δεις ακουσεις χρονια και που χαθηκατε....απο το σχολειο.....παλιους φιλους....κλπ...

ρε παπάρα η νικολούλη είναι αυτό το facebook???

και στην τελική με όσα άτομα χαθήκαμε ήταν γιατί δεν είχαμε προτεραιότητα το να βρεθούμε... H απλα δεν θέλαμε...

άσε που έχω κάτι να κρύψω:smokin:

ανιγουεη, σαν το "σε είδα" είναι... με είδες και το βούλωσες και μετά στέλνεις μυνηματάκια στις εφημερίδες...
και μετά δεν έχεις χρόνο να τα πούμε γιατί παιδεύεσαι να βρεις αυτούς που έχασες...
και μετά με με ψάχνεις γενικά γιατί χαθήκαμε...

ασταδιαλα...

αμα δεν είσαι στη γύρα χάνεσαι... χαμένε...
και κανένα φαησμπουκ δεν μπορεί να αντικαταστήσει αυτό...

quiz: αμα είσαι κωλόφατσα πως λέγεται το φαιησμπουκ???:D

blackbusa
11/06/2008, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
καμμια σχεση.
για να ταυτοποιησουν ip θελει ενταλμα.
ολες οι ip δε βγαινουν σπιτι αλλα στα κεντρικα του καθε παροχου, με το ενταλμα,ξεκλειδωνει ο παροχος την ip και βρισκουν την διευθυνση
στο facebook δινεις εσυ τα στοιχεια σου,που σπουδαζεις,που δουλευεις,με ποια πηγες χθες το βραδυ,με ποια εχεις φαει κολλημα,τι ποτο πινεις,ποσο πινεις και ολες τις πληροφοριες που ουτε ο κολλητος σου καλα καλα δε ξερει.
το νετ δεν ελεγχεται ευκολα(εως καθολου) και γι αυτο υπαρχουν σαητ που μπαινει ενα 80-90% των χρηστων και ετσι ειναι τα προβατα μαζεμενα στη στανη και οχι σκορπια στο βουνο...facebook,hi5,youtube,msn,aol,gmail,adsense κλπ...ολοι εχουμε 1 λογαριασμο τουλαχιστον σε 1 απο αυτα.αν εγω πχ μπαινω μονο απο νετ καφε,δε θα με βρουν ποτε(το ιδιο ισχυει για σχολες,καφετερειες με wi-fi κλπ κλπ)...απλα στο ιντερνετ επειδη εισαι σπιτι σου,νιωθεις ασφαλης και δινεις πιο ευκολα τα στοιχεια σου απ'ο,τι στον πραγνατικο κοσμο...αν δειτε αντιδρασεις ατομων που με πολυ απλα μεσα πηρα κωδικο msn,θα καταλαβετε το πως αμεσως καταλαβαν τι λαθη κανουν μεσω ιντερνετ....

αυτο και παπαλα απο εμενα επειδη βαρεθηκα.....

αρα το ip το βρισκουνε...με ενταλμα μεν.....αλλα σε βρισκουνε....και σιγα το δυσκολο να βγει ενα ενταλμα....
Δηλαδη το καθε κρατος δεν εχει αρχεια με τα στοιχεια σου,το που μενεις,που δουλευεις,που σπουδαζεις....κλπ????

αρα το προβλημα τις cia ειναι να ξερει αν γ@μησες χτες αφου ηπιες ενα βαρελι jack???

αν εσυ μπαινεις συνεχεια απο το ιδιο νετ καφε,σχολη,κλπ αν θελουν να σε βρουν,θα σε βρουν παρα πολυ ευκολα...αφου θα ξερουν το ip....και το pc....καποια στιγμη θα σε τσιμπησουν....

:wave2:

Cpt. Haddock
11/06/2008, 12:56
πάντως... καποιοι εχουν καταφέρει να σπαμάρουν ακόμα και στο fb :rotflmao: :rotflmao:

MG
11/06/2008, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
καμμια σχεση.
για να ταυτοποιησουν ip θελει ενταλμα.
ολες οι ip δε βγαινουν σπιτι αλλα στα κεντρικα του καθε παροχου, με το ενταλμα,ξεκλειδωνει ο παροχος την ip και βρισκουν την διευθυνση
στο facebook δινεις εσυ τα στοιχεια σου,που σπουδαζεις,που δουλευεις,με ποια πηγες χθες το βραδυ,με ποια εχεις φαει κολλημα,τι ποτο πινεις,ποσο πινεις και ολες τις πληροφοριες που ουτε ο κολλητος σου καλα καλα δε ξερει.
το νετ δεν ελεγχεται ευκολα(εως καθολου) και γι αυτο υπαρχουν σαητ που μπαινει ενα 80-90% των χρηστων και ετσι ειναι τα προβατα μαζεμενα στη στανη και οχι σκορπια στο βουνο...facebook,hi5,youtube,msn,aol,gmail,adsense κλπ...ολοι εχουμε 1 λογαριασμο τουλαχιστον σε 1 απο αυτα.αν εγω πχ μπαινω μονο απο νετ καφε,δε θα με βρουν ποτε(το ιδιο ισχυει για σχολες,καφετερειες με wi-fi κλπ κλπ)...απλα στο ιντερνετ επειδη εισαι σπιτι σου,νιωθεις ασφαλης και δινεις πιο ευκολα τα στοιχεια σου απ'ο,τι στον πραγνατικο κοσμο...αν δειτε αντιδρασεις ατομων που με πολυ απλα μεσα πηρα κωδικο msn,θα καταλαβετε το πως αμεσως καταλαβαν τι λαθη κανουν μεσω ιντερνετ....


+1000:wave2:

makis206
11/06/2008, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
πάντως... καποιοι εχουν καταφέρει να σπαμάρουν ακόμα και στο fb :rotflmao: :rotflmao:

Ελπίζω η CIA να μην φακελώνει και τους spammers...! :look: :uplate: :look:

mikros boudas
11/06/2008, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
αυτο και παπαλα απο εμενα επειδη βαρεθηκα.....

αρα το ip το βρισκουνε...με ενταλμα μεν.....αλλα σε βρισκουνε....και σιγα το δυσκολο να βγει ενα ενταλμα....
Δηλαδη το καθε κρατος δεν εχει αρχεια με τα στοιχεια σου,το που μενεις,που δουλευεις,που σπουδαζεις....κλπ????

αρα το προβλημα τις cia ειναι να ξερει αν γ@μησες χτες αφου ηπιες ενα βαρελι jack???

αν εσυ μπαινεις συνεχεια απο το ιδιο νετ καφε,σχολη,κλπ αν θελουν να σε βρουν,θα σε βρουν παρα πολυ ευκολα...αφου θα ξερουν το ip....και το pc....καποια στιγμη θα σε τσιμπησουν....

:wave2: δεν καταλαβαινεις το νοημα αυτων που σου λεω
για να βγει ενταλμα,πρεπει να υπαρχει καποια υποψια πως εκανες κατι η πως ενεπλακην σε κατι παρανομο.δεν μπορει ο καθενας να σε ψαχνει αυθαιρετα να σε βρει.γι αυτο τα σαητ αυτα προωθουνται,γιατι καρφωνεσαι μονος σου.
δε σε βρισκουνε γιατι ενα νετ καφε εχει 100 υπολογιστες με διαφορετικο στιγμα ο καθενας.πρεπει(αφου βρουν την ip) να ερθουν,και να σε παρακολουθουν για μερες.αν καποιος ειναι τοσο βλακας που καθεται στο ιδιο πισι καθε φορα παω πασο!!
οχι δεν εχει τετοια στοιχεια κανενα κρατος γιατι πολυ απλα,ειναι αδυνατο κατι τετοιο.
γι αυτο λοιπον τωρα που μπορουν να τα βρουν τα στοιχεια αυτα οικειοθελως,τα βρισκουν.
οταν εχουνε ενα ονομα,μπορουν να βρουν τα παντα αλλα φακελοι με στοιχεια ετσι στο ασχετο δεν υπαρχουν.

p@nos
11/06/2008, 13:17
ρε συ μικρε βουδα μη νομιζεις οτι ολα ειναι τοσο νομιμα...

το ip σου φαινετε πολυ ευκολα...

ακομα και εδω στο μοτο...


κατω απο τα μηνυματα που λεει οιτ ip καταγραφηκε, σκεψου πως ολοι οι admins το βλεπουν...

:wave2:

dukeandthecity
11/06/2008, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ρε συ μικρε βουδα μη νομιζεις οτι ολα ειναι τοσο νομιμα...

το ip σου φαινετε πολυ ευκολα...

ακομα και εδω στο μοτο...


κατω απο τα μηνυματα που λεει οιτ ip καταγραφηκε, σκεψου πως ολοι οι admins το βλεπουν...

:wave2:

ασε που έχω υποψίες οτι καποιοι απο τους αδμιν ειναι στην κλίκα της cia....:lol: :lol:

xampos
11/06/2008, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ελπίζω η CIA να μην φακελώνει και τους spammers...! :look: :uplate: :look:

:a53: :a53: :a53: :a53:

Cpt. Haddock
11/06/2008, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
ασε που έχω υποψίες οτι καποιοι απο τους αδμιν ειναι στην κλίκα της cia....:lol: :lol:

Ευτυχώς κάποιο είχαν το σθένος και έφυγαν για να μη γινουν συνεργοί στο ηλεκτρονικό εγκλημα :smokin:




υ.γ Ο Βεστρομας που ειναι να ρίξει αλατοπίπερο στην κουβέντα; :lol: :lol:

OldMan
11/06/2008, 13:29
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Εγώ είμαι καταχωρημένος στο Who is Who (Platinum member, εννοείται...:winka: ) και καθάρισα ...!!! :beer:

mikros boudas
11/06/2008, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ρε συ μικρε βουδα μη νομιζεις οτι ολα ειναι τοσο νομιμα...

το ip σου φαινετε πολυ ευκολα...

ακομα και εδω στο μοτο...


κατω απο τα μηνυματα που λεει οιτ ip καταγραφηκε, σκεψου πως ολοι οι admins το βλεπουν...

:wave2: εγω δεν ειπα πως το Ip δε φαινεται,φαινεται και ευκολα και μεσω μσν ακομα.
ρωτα τους μοντς να σου πουνε ομως οταν πατανε να δουνε που ειναι αυτο το ip τι τους βγαζει.
κεντρο αθηνας για τους αθηναιους και τον αντιστοιχο κεντρικο κομβο για την καθε περιοχη στην ελλαδα
ασε που το ip κρυβεται ευκολα

dukeandthecity
11/06/2008, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ευτυχώς κάποιο είχαν το σθένος και έφυγαν για να μη γινουν συνεργοί στο ηλεκτρονικό εγκλημα :smokin:




υ.γ Ο Βεστρομας που ειναι να ρίξει αλατοπίπερο στην κουβέντα; :lol: :lol:

έφυγαν????? ή τους έφυγαν οι κλίκες της ΜΙ5 ???:lol: :lol:

OldMan
11/06/2008, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
ρωτα τους μοντς να σου πουνε ομως οταν πατανε να δουνε που ειναι αυτο το ip
Διηνεκής και αέναη ασχολία των mods ...!!! :smokin:

kalesin
11/06/2008, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Διηνεκής και αέναη ασχολία των mods ...!!! :smokin:

παραδεξου το...

δεν εγινεσ mod μονο για να παιζεις στα τεχνικα..

:smokin:

OldMan
11/06/2008, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
παραδεξου το...
δεν εγινεσ mod μονο για να παιζεις στα τεχνικα..
:smokin:
Θα σΕ έλεγα τώρα γιατί έγινα mod, αλλά είμαι από καλή οικογένεια ...:smokin:

Akatanomastos
11/06/2008, 13:48
κλασσικες αντιδρασεις γιαγιαδων και λοιπων..

οπως οταν βγηκαν τα κινητα πριν 10, που μαναδες, παπουδες γιαγιαδες, ΠΙΤΣΗΡΙΚΑΔΕς, το παιζαμε ολοι υπερανω, και δεν τα θελουμε αυτα, και σιγα, εισαι φλωρος αν εχεις κινητο..
και τωρα εχουμε απο 3 ο καθενας..

ετσι και το facebook..

σε 10 χρονακια θα χουμε ολοι..

και τι νομιζετε ρε παιδια? οτι η cia ασχολειται με σας? αν κρυβεται κατι θα ασχοληθει:alien:
αλλα δεν νομιζω να κρυβει κανεις κατι και να το βγαλει στο νετ:lol:

δυο ΣΟΒΑΡΟΙ λογοι που ειναι κατακριτεο το facebook ειναι

1ον) το facebook εχει δικαιωματα των φωτογραφιων να τις κανει ΟΤΙ θελει.
το αστειο ειναι οτι οι χρηστες εχουν κανει group ΜΕΣΑ στο facebook και ζητανε να αλλαξει αυτο..:rotflmao: :rotflmao: αστεια πραγματα, αμα δεν σαρεσει φευγεις.

2ον) το facebook μεσα απο quiz-παιχνιδια, κανει ουσιαστικα ΔΩΡΕΑΝ στατιστικες για τον κοσμο, τις προτιμησεις του κλπ κλπ που μετα πουλαει εδω και κει..


ολη η υπολοιπη τρομολαγνεια ειναι για να την λετε σε καμια γιαγια ή παππα..:rotflmao:

kalesin
11/06/2008, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Θα σΕ έλεγα τώρα γιατί έγινα mod, αλλά είμαι από καλή οικογένεια ...:smokin:


ελα πες τα ολα
ανοιξε την ψυχη σου...

μολογα τα

:smokin:

byron
11/06/2008, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
το αστειο ειναι οτι οι χρηστες εχουν κανει group ΜΕΣΑ στο facebook και ζητανε να αλλαξει αυτο..


Πες μου ότι λένε και τους mods φασίστες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
11/06/2008, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Πες μου ότι λένε και τους mods φασίστες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ακριβως !που το ξερες?:rotflmao:

sergiosm
11/06/2008, 13:58
To internet έχει και τους κινδύνους του. Αυτό είναι γνωστό.

Στο fb αν θες γράφεσαι, αν δεν θες όχι. Είναι καθαρά προσωπική επιλογή.

Για μένα πάντως, πιο επίκινδυνο είναι το γεγονός ότι ο καθένας (και εμού συμπεριλαμβανομένου) μπορεί να πει ό,τι θέλει στο internet και μάλιστα με επίφαση σοβαρότητας ή ακόμα και επιστημονικότητας.

byron
11/06/2008, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ακριβως !που το ξερες?:rotflmao:

Είναι στο monthly report που λαμβάνω απ΄τη CIA. :rotflmao:

byron
11/06/2008, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Για μένα πάντως, πιο επίκινδυνο είναι το γεγονός ότι ο καθένας (και εμού συμπεριλαμβανομένου) μπορεί να πει ό,τι θέλει στο internet και μάλιστα με επίφαση σοβαρότητας ή ακόμα και επιστημονικότητας.

Ανάλογα από ποιά σκοπιά το βλέπεις.

Προτιμότερο είναι να λές ότι θέλεις απ΄το να λένε ότι θέλουν. Κριτική ικανότητα θεωρητικά υπάρχει στον καθένα μας για να φιλτράρουμε την πληροφορία.

Akatanomastos
11/06/2008, 14:02
σημαντικο επισης, για να μην νομιζετε οτι εκτιθεσαι δημοσιως ειναι οτι εχει επιλογες (σε αντιθεση με αλλα αντοιστιχα σαιτ) να μπλοκαρεις το προφιλ/φοτος/κλπ κλπ απο ασχετους χρηστες, και να μπορουν να τα δουν μονο αυτοι που εχεις κανει <<φιλους>> σου

στην ευρωπη (στην σουηδια γινεται ΠΑΝΙΚΟς, το ξερω απο πληροφορια απο μεσα:cool: ) ειναι παρα πολυ εξαπλωμενο, σε προσφατο ταξιδι, επειδη ημουν και σε χωρο πανεπιστημιου, οπου εβλεπες λαπτοπ με νετ, σιγουρα θα παιζε ενα παραθυρο με facebook ανοιχτο..

doctor x
11/06/2008, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
το facebook το εφτιαξε η cia για να φακελωνει τους φοιτητες και να μπορει να βρει να τζιμανια που μπορει να χρησιμοποιησει η να χαντακωσει οσους θα μπορουσαν να στραφουν εναντιων της.ακομα,τα δεδομενα μπορουν να δειξουν ποιος δε δουλευει αρκετα στο δημοσιο η σε εταιρειες και να ραφτει αναλογο κοστουμι
ξερουν που βγαινεις,με ποιους,τι μουσικη ακους,τι χρωματα σου αρεσουν κλπ
οποιος πιστευει πως αυτα που λεω ειναι μουφες,ας ψαξει βιντειο και κειμενα για facebook,truth about favebook,facebook and cia.
ο καθενας μπορει να το χρησιμοποιησει για γνωριμιες η για να ριξει γκομενες.ειναι "κεραστηρι" απο τα καλα.με σωστο τροπο κατασκευης στο προφιλ εισαι σχετικα σφαλης

υγ. κανενα σαητ social networking δεν εχει επιλογη διαγραφης λογαριασμου
επισης τοFBI εχει κανει συνωμοσια με τους εξωγηινους κι ας ειναι καλα ο Μωλντερ κ η Σκαλυ..:wave2:







ειναι γεματο επαναστατες το φεισμπουκ!τυφλα να χει η ΚΝΕ !:dizzy:
ελεος ρε παιδια!οχι οτι δεν μπορει να χρησιμοποιηθει αλλα μηπως ειναι το ..τελευταιο?:beer:

mikros boudas
11/06/2008, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από doctor x
επισης τοFBI εχει κανει συνωμοσια με τους εξωγηινους κι ας ειναι καλα ο Μωλντερ κ η Σκαλυ..:wave2:







ειναι γεματο επαναστατες το φεισμπουκ!τυφλα να χει η ΚΝΕ !:dizzy:
ελεος ρε παιδια!οχι οτι δεν μπορει να χρησιμοποιηθει αλλα μηπως ειναι το ..τελευταιο?:beer: για συνωμοσια με εξωγηινους δε ξερω(πιαθνο βεβαια),αλλα το facebook η cia το εκανε

sergiosm
11/06/2008, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Κριτική ικανότητα θεωρητικά υπάρχει στον καθένα μας για να φιλτράρουμε την πληροφορία.

Δυστυχώς κριτική ικανότητα δεν υπάρχει σε όλους, γιατί απλούστατα στο net μπαίνουν οι πάντες, ανεξαρτήτως γνώσεων, μυαλού και ηλικίας.
Το πλέον εύκολο πράγμα είναι να παραπλανήσεις κάποιον άλλο ...
Δυστυχώς.

Το facebook αν μη τι άλλο, είναι κάτι το οικειοθελές.

sniper
11/06/2008, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
για συνωμοσια με εξωγηινους δε ξερω(πιαθνο βεβαια),αλλα το facebook η cia το εκανε

Και μετά το πούλησε στην Microsoft για να βγάλει τα έξοδα... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

mikros boudas
11/06/2008, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Και μετά το πούλησε στην Microsoft για να βγάλει τα έξοδα... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :nono:
ακομα δε το πουλησε:beer:

road spirit
11/06/2008, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
..αλλα το facebook η cia το εκανε
και το ιντερνετ εχει τα γεννοφάσκια του στο υπουργείο αμυνας των ΗΠΑ (DARPA, ARPANET κλπ κπ)....

ουυυυ ουυυυ six six six ουυυ ουυυ

κλειστε το ιντερνετ τώρα!


:lol:

mikros boudas
11/06/2008, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
και το ιντερνετ εχει τα γεννοφάσκια του στο υπουργείο αμυνας των ΗΠΑ (DARPA, ARPANET κλπ κπ)....

ουυυυ ουυυυ six six six ουυυ ουυυ

κλειστε το ιντερνετ τώρα!


:lol: εχει βγει απο εκει ομως πια!

DimChios
11/06/2008, 14:22
Δεν αφηνετε τις μλκιες λεω εγω?

Οποιος ειναι στο facebook και ΔΕΝ εχει πουλάκι σαν το δικό μου αναμεσα στα ποδια του, αλλά από το άλλο, το "καλό" να με κανει add as friend ΤΩΡΑ!!!!!

:D :evil:



Θα με βρειτε ευκολα με το όνομα μου!

DimChios!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
11/06/2008, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Θα με βρειτε ευκολα με το όνομα μου!

DimChios!

:nono:


Dim Dimchios :evil:


(σα να κολησε το πληκτρολόγιο ενα πραμα :lol: :bigcry: :rotflmao: )

road spirit
11/06/2008, 14:29
θα φτιάξω group στο φατσαμπουκ : "Release Facebook from CIA ! Power to the users of facebook now! "

λέτε να φάω ban? :look:

DimChios
11/06/2008, 14:31
Ηδη ξεκινησαν τα add αλλα βρε παιδια... δεν ηξερα οτι τόσοι πολλοί εχετε διαφορετικό από το δικό μου πουλάκι!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Θα αρχίσω τη λίστα μΕ φαινεται!

:lol: :lol: :lol:

filipp0s
11/06/2008, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
θα φτιάξω group στο φατσαμπουκ : "Release Facebook from CIA ! Power to the users of facebook now! "

λέτε να φάω ban? :look:


μπα...


για γκουανταναμο μεριά σε βλέπω....




:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

DimChios
11/06/2008, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:nono:


Dim Dimchios :evil:



αυτο ειναι φακελωμα κυριες και κυριοι!

:mad:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sergiosm
11/06/2008, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
αυτο ειναι φακελωμα κυριες και κυριοι!

:mad:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:nono:

Αυτό είναι στεγνό, στεγνότατο μάλλον, ΚΑΡΦΙ...

.
.
.
.
.
.
.

ρε λες τελικά να είναι άνθρωπος της CIA;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
11/06/2008, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
δεν καταλαβαινεις το νοημα αυτων που σου λεω
για να βγει ενταλμα,πρεπει να υπαρχει καποια υποψια πως εκανες κατι η πως ενεπλακην σε κατι παρανομο.δεν μπορει ο καθενας να σε ψαχνει αυθαιρετα να σε βρει.γι αυτο τα σαητ αυτα προωθουνται,γιατι καρφωνεσαι μονος σου.
δε σε βρισκουνε γιατι ενα νετ καφε εχει 100 υπολογιστες με διαφορετικο στιγμα ο καθενας.πρεπει(αφου βρουν την ip) να ερθουν,και να σε παρακολουθουν για μερες.αν καποιος ειναι τοσο βλακας που καθεται στο ιδιο πισι καθε φορα παω πασο!!
οχι δεν εχει τετοια στοιχεια κανενα κρατος γιατι πολυ απλα,ειναι αδυνατο κατι τετοιο.
γι αυτο λοιπον τωρα που μπορουν να τα βρουν τα στοιχεια αυτα οικειοθελως,τα βρισκουν.
οταν εχουνε ενα ονομα,μπορουν να βρουν τα παντα αλλα φακελοι με στοιχεια ετσι στο ασχετο δεν υπαρχουν.

δεν καταλαβαινω το νοημα οτι,η CIA που εχει φακελλομενο τον μισο κοσμο,και βγαζει οποτε θελει για την πλακα της ενταλματα (βασικα συνηθως κανουν ντου με χαρτι υγειας),προσπαθει να φακελλωσει τον υπολοιπο μισο που της ξεφυγε μεσω του fb????και βεβαια καποιος που ειναι που ειναι ''υποπτος'' δεν ειναι τοσο βλακας να κατσει στο ιδιο pc για για να μην τον πιασουνε μετα απο μερες/μηνες παρακολουθησης,αλλα ειναι και ''τσακαλι'' που βγαζει στον παγκοσμιο ιστο και σε καθε fb το τι λαμογιο ειναι και το τι κακο θελει να κανει στον κοσμο???

αν δεν εχεις γεννηθει σε νοσοκομειο,σε ξεγεννησε μαμη,δεν εχεις παει σχολειο,δεν εχεις βγαλει ταυτοτητα,δεν εχεις παει φανταρος,δεν εχεις βγαλει διπλωμα και αλλα πολλα δεν.....σιγουρα κανενα κρατος δεν εχει τα στοιχεια σου γιατι βασικα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ....


ΣΟΡΡΥ...




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
11/06/2008, 16:01
....αν θες ανοιγεις λογαριασμο με εντελως fake στοιχεια στο facebook...

οι βλαμμενοι που πανε και βγαζουν τα πραγματικα τους στοιχεια φατσα φορα δεν απασχολουν καμια μυστικη υπηρεσια γιατι ουτως η αλλως....βλαμμενοι ειναι...

και στην τελικη αν θελουν να σε φακελωσον το κανουν οποτε και οταν θελουν με χαρακτηριστιοκη ευκολια!!

Αυτο που ειναι επιφοβο στο facebook ειναι διαφορα αλλου τυπου - μη κυβερνητικα- λαμογια που μπορουν να μαθουν πληροφοριες για σενα και για τον κυκλο σου.

μια μ@λ@κι@ και μιση ειναι το facebook παντως....

mats8282
11/06/2008, 16:14
Ναι γιατι αμα πεις ονομα και επωνυμο στο Facebook χεστηκε η φοραδα στ' αλωνι....

Εδω μας εχουν φακελωμενους,πληρως,ολους οι τραπεζες και οι δημοσιες υπηρεσιες με συχνα κρουσματα <<χαμενων>> στοιχειων ή δημοσιευσεων στο ιντερνετ απο <<λαθος>> ή εταιρειες <<διαχειρισης>> ΠΔ κτλ κτλ....

Το Facebook μας πειραξε...

fantacid
11/06/2008, 16:48
οι facebookαδες ειναι gay!!!!


τα αλανια χρεισhμοποιουν myspace!!!

:p :p :p :p


:lol: :lol: :lol: :lol:

700_Thespieis
11/06/2008, 17:27
To Facebook,Hi5 ειναι ο νεος τροπος γνωριμιας μεταξυ των 2 και μονο αυτο..Ενα μονο σας λεω,


ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΣΑΣ!!:winka:

mats8282
11/06/2008, 17:34
Και παρτε λαπτοπ στους γιους σας :winka:

700_Thespieis
11/06/2008, 17:37
:winka:

:rotflmao: :rotflmao:

fantacid
11/06/2008, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Και παρτε λαπτοπ στους γιους σας :winka: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aggelos_SV
11/06/2008, 19:37
Ρε δεν αφήνετε τις μ@λ@κίες και κάντε κάνα κλικ εδώ (http://moto.gr.myminicity.com/) :D :D :rotflmao: :rotflmao:

vestromas
11/06/2008, 20:24
Δεν υπαρχει κανενα προβλημα αμα βγαινεις φωτογραφιες με κρανος και δινεις παραπλανητικα στοιχεια. Πιος απο εσας εχει φανταστει, πως ο vestromas ειναι πολυτεκνη μητερα, που ο αντρας της ολη μερα γυριζει ψαχνωντας γκομενες με ενα παλιο vstrom κ εγω καθομαι μονη σπιτι να ανεχομε τα κολοπαιδα που μου εσπειρε και να περναω την ωρα μου συζητωντας με μηχανοβιους για διαφορα φανταστικα θεματα που δηθεν με ενδιαφερουν; Οταν τον γνωρισα ολο για το vstrom και τον Λιακοπουλο μου ελεγε, κ εγω η ηληθια πηγα και τον παντρευτηκα για να μου τρωει τη ζωη.:bawl:

Akatanomastos
11/06/2008, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Δεν υπαρχει κανενα προβλημα αμα βγαινεις φωτογραφιες με κρανος και δινεις παραπλανητικα στοιχεια. Πιος απο εσας εχει φανταστει, πως ο vestromas ειναι πολυτεκνη μητερα, που ο αντρας της ολη μερα γυριζει ψαχνωντας γκομενες με ενα παλιο vstrom κ εγω καθομαι μονη σπιτι να ανεχομε τα κολοπαιδα που μου εσπειρε και να περναω την ωρα μου συζητωντας με μηχανοβιους για διαφορα φανταστικα θεματα που δηθεν με ενδιαφερουν; Οταν τον γνωρισα ολο για το vstrom και τον Λιακοπουλο μου ελεγε, κ εγω η ηληθια πηγα και τον παντρευτηκα για να μου τρωει τη ζωη.:bawl:


θες να παμε για ενα καφε να μου πεις τον πονο σου?:winka:

DimChios
11/06/2008, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Δεν υπαρχει κανενα προβλημα αμα βγαινεις φωτογραφιες με κρανος και δινεις παραπλανητικα στοιχεια. Πιος απο εσας εχει φανταστει, πως ο vestromas ειναι πολυτεκνη μητερα, που ο αντρας της ολη μερα γυριζει ψαχνωντας γκομενες με ενα παλιο vstrom κ εγω καθομαι μονη σπιτι να ανεχομε τα κολοπαιδα που μου εσπειρε και να περναω την ωρα μου συζητωντας με μηχανοβιους για διαφορα φανταστικα θεματα που δηθεν με ενδιαφερουν; Οταν τον γνωρισα ολο για το vstrom και τον Λιακοπουλο μου ελεγε, κ εγω η ηληθια πηγα και τον παντρευτηκα για να μου τρωει τη ζωη.:bawl:




Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
θες να παμε για ενα καφε να μου πεις τον πονο σου?:winka:




Αμα με θελετε για παρεα-υποστιριξη-καμερα, ερχομαι!

:smokin:







κοιτα να δεις τωρα που θα γινει σιγα σιγα της π0ρνης! :lol:

vestromas
11/06/2008, 20:29
Ειμαι τοσο ηληθια που τον αγαπαω ακομα. Δεν θα θελα να μας παρει και κανενα ματι γιατι η πεθερα μου ειναι πολυ σκυλα.:lol: :beer: :wave2:

Akatanomastos
11/06/2008, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αμα με θελετε για παρεα-υποστιριξη-καμερα, ερχομαι!


κοιτα κατι αλητες που κυκλοφορουν στο facebook..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
11/06/2008, 20:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
1) Ειμαι τοσο ηληθια που τον αγαπαω ακομα.

2) Δεν θα θελα να μας παρει και κανενα ματι γιατι η πεθερα μου ειναι πολυ σκυλα.:lol:



οι γυναικες παντα λενε το πρωτο, αλλα εννοουν το 2ο..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μη φοβασαι μαναρι μου, σπιτι μου θα τον πιεις το καφε:winka: :rotflmao:

vestromas
11/06/2008, 20:40
Εισαι πολυ γλυκος αλλα εχω περιοδο. Καποια αλλη φορα:rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

DimChios
11/06/2008, 20:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
οι γυναικες παντα λενε το πρωτο, αλλα εννοουν το 2ο..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μη φοβασαι μαναρι μου, σπιτι μου θα τον πιεις το καφε:winka: :rotflmao:



Να σου πω εσενα, προσεχε γιατι συνηθως οσες κρυβουν τις φατσες τους δε το κανουν για το φακελωμα αλλα για το....


















φασκελωμα αμα τυχον τις δεις πως ειναι!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:











προσπαθω γμτ αλλα δε τσιμπανε! :lol: :lol: :lol:

Akatanomastos
11/06/2008, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Εισαι πολυ γλυκος αλλα εχω περιοδο. Καποια αλλη φορα:rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

να σου πω, καπως ετσι την πατησε ο αντρας σου με το βεστρομ?

λεει, δεν γ@μ@ω που δεν γ@μ@ω δεν παω για ψαρεμα?
παει να αγορασει πετονια, και του πουλησαν και βαρκα μαζι!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p.s. απο ανεκδοτο ειναι αυτο:D

vestromas
11/06/2008, 20:51
Δεν χαλαη κιολας το ευλογημενο, να μαζευτει και λιγο σπιτι. Ουτε βαλβιδες δεν ρυθμιζει, αλλα αυτο εκει δεν καταλαβαινει τιποτα:rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

devil's animal
12/06/2008, 07:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
To Facebook,Hi5 ειναι ο νεος τροπος γνωριμιας μεταξυ των 2 και μονο αυτο..Ενα μονο σας λεω,


ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΣΑΣ!!:winka:






Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Και παρτε λαπτοπ στους γιους σας


:a013: :a013: :a013:
:beer: :beer: :beer:
αμα εισαι μαγκας βγαζεις ωραια μου....εεεεε....κοριτσακια!!:rotflmao:

catmaster
12/06/2008, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
:a013: :a013: :a013:
:beer: :beer: :beer:
αμα εισαι μαγκας βγαζεις ωραια μου....εεεεε....κοριτσακια!!:rotflmao:



Σιγά ρε μάγκα μη κόψει η μουσταλευριά λέμε ... :smokin:

(άμα η νεολαία περιμένει να νανίσει με το ΦάτσαBook .... ) :dizzy:

cityfly
12/06/2008, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster


(άμα η νεολαία περιμένει να νανίσει με το ΦάτσαBook .... ) :dizzy:


δεν περιμένει (το κυνηγάει και έτσι) λες ε;

DimChios
12/06/2008, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Σιγά ρε μάγκα μη κόψει η μουσταλευριά λέμε ... :smokin:

(άμα η νεολαία περιμένει να νανίσει με το ΦάτσαBook .... ) :dizzy:


ΠΕΣ ΤΑ ΜΩΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!!!!

:o



:lol: :bigcry: :lol:

700_Thespieis
12/06/2008, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Σιγά ρε μάγκα μη κόψει η μουσταλευριά λέμε ... :smokin:

(άμα η νεολαία περιμένει να νανίσει με το ΦάτσαBook .... ) :dizzy:


Καλα μην ορκιζεσαι κιολας :winka:

:lol:

devil's animal
12/06/2008, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Σιγά ρε μάγκα μη κόψει η μουσταλευριά λέμε ... :smokin:

(άμα η νεολαία περιμένει να νανίσει με το ΦάτσαBook .... ) :dizzy:

ρε μπαρμπα αραξε στα κυβικα σου λεμε!!


αντε κατσε σπιτι μην πεσει καμια παντοφλα:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: ...και ασε εμας τα νεουδια να κανουμε τα "κουμαντα" μας...:winka:

fantacid
12/06/2008, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Σιγά ρε μάγκα μη κόψει η μουσταλευριά λέμε ... :smokin:

(άμα η νεολαία περιμένει να νανίσει με το ΦάτσαBook .... ) :dizzy:


κ απο irc k msn k facebook k myspace k sms
με ολα νανας στις μερες μας
κ η νεολαια το εχει πιασει το μήνυμα για τα καλα!:winka:


αλλο ενα διγμα του χάσματος των γενεών! :lol: :lol: :lol: :lol:

catmaster
12/06/2008, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ρε μπαρμπα αραξε στα κυβικα σου λεμε!!


αντε κατσε σπιτι μην πεσει καμια παντοφλα:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: ...και ασε εμας τα νεουδια να κανουμε τα "κουμαντα" μας...:winka:




εγώ μια χαρά αραχτός είμαι ....
(βγήκα και από το "μίτινγκ" και ετοιμάζομαι να την πουλέψω.. )


εσείς οι νέοι να προσέχετε γιατί τα βλέπω πολύ ζορισμένα τα καλτσόν ... :smokin:

Ζεύκας
12/06/2008, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
πάντως... καποιοι εχουν καταφέρει να σπαμάρουν ακόμα και στο fb :rotflmao: :rotflmao:

ξέρεις κάτι που έχω καιρό να τσεκάρω? :a13:

DimChios
12/06/2008, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
εγώ μια χαρά αραχτός είμαι ....
(βγήκα και από το "μίτινγκ" και ετοιμάζομαι να την πουλέψω.. )


εσείς οι νέοι να προσέχετε γιατί τα βλέπω πολύ ζορισμένα τα καλτσόν ... :smokin:


Κοιτα τωρα να δεις τι παιζει...

μη τη κοντραρεις πολυ τη νεολαία Ακη μου!

Ποτε δε ξερεις που μπορει να σου χρειαστει!

:winka: :evil: :smokin: :D

KRHTIKOS
19/06/2008, 11:29
Kante me add twra. Krhtikos search , panw panw!
Exw mesa kai mia gymnh fotografia. Xwris korniza , sketh! :rotflmao:

Cpt. Haddock
19/06/2008, 11:35
ti ειναι το facebook ρε παιδιά; :wacko:

vestromas
19/06/2008, 11:36
Παγιδα, για στοχευμενη διαφημιση και οχι μονο.:beer: :wave2: