PDA

View Full Version : ΣΚ στην Ν. Ευβοια, Ftohobines edition



Ταξιδευτής
12/06/2008, 22:13
Παιρνοντας αφορμη απο εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=61140) και επειδη:

- η βενζινη εχει παει στα υψη
- εχουμε μεινει με 5 ευρω μεχρι τελος του μηνα
- αγαπαμε διακοπες (αλλα με τα παραπανω θα παρουμε τα 3 μας φετος)
- αγαπαμε ακομα πιο πολυ τα φιλαρακια μας

ΑΛΛΑ ΚΑΙ επειδη

- δεν μασαμε
- η φτωχια θελει καλοπεραση (και η πολυ φτωχια πολυ καλοπεραση :p)

και τελος επειδη the best things in life are free...........


σας προσκαλουμε ολους αυτο το ΣΚ (η και Δ αν θελετε) με ελευθερο καμπινγκ στην παραλια "Αετου" στην Νοτια Ευβοια.
Ειχαμε παει και στο παρελθον με τα παιδια απο εδω και ειχα περασει ενα απο τα πιο ομορφα ΣΚ της ζωης μου...

Εχει μια τεραστια παραλια με κρυσταλλινα νερα, απλετο χωρο για σκηνες, και -για τους πιο grande της παρεας- ενα φανταστικο ξυλινο μπαρακι πανω στο κυμα για μπυρες κλπ κλπ.

Επειδη δεν εχουμε φραγκο, καλουνται ολοι οι συμμετεχοντες να καλοπιασουν μαναδες και εταιρα ημισι και να φερουν ταπερακια απο το σπιτι! :lol:
Ολα τα φαγωσιμα (και ποσιμα) καλοδεχουμενα! :lol:
Ο Στελιος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να ερθει στην εκδρομη, η εστω αν ερθει θα πρεπει να κραταει παντα μια αποσταση τουλαχιστον 3 χιλιομετρων απο τα φαγωσιμα. :lol:

Το προγραμμα ειναι απλο:

αραλικι - μπανακι - αραλικι - φαγητο - αραλικι - μπανακι - αραλικι - φαγητο και ου το καθ' εξης μεχρι να σαπισουμε (η να τελειωσει το ΣΚΔ)! :lol:

Απαραιτητα:

- Ταπερακια
- Σκηνη
- Καλη διαθεση

(Φραγκα δεν ειναι απαραιτητα αλλα αν εχετε καλως)

Συμμετοχες:

- Οριζοντας
- Εγω
- .......

Ταξιδευτής
12/06/2008, 22:16
:smokin: :cool:


133380

thou-vou
13/06/2008, 17:36
τηλέφωνα να έχετε... για να ΜΗΝ σας κάνουμε έκπληξη γιατί είμαστε εκπληκτικοί αλλά όχι ευχάριστη (έκπληξη)...
λέμε τώρα αν...

Ταξιδευτής
14/06/2008, 10:19
Δυστυχως λογοι ανωτερας βιας δεν μου επιτρεπουν να παω στην εκδρομη. :(
Μιας που δεν βλεπω και κανενα ενδιαφερον, παρακαλω τους μοδς να στειλουν ολο το θεμα στη ζωνη.
Ευχαριστω. :sick: