PDA

View Full Version : Ραψιμο προστατευτικων σε μπουφαν,ξερει κανεις που?



supershitty
13/06/2008, 09:59
Καλημερα σε ολους.Αν ξερει καποιος να μου πει που μπορω να τα ραψω.Το μπουφαν ειναι jean.Δε θελω να το παω σε απλο ραφτη,θα προτιμουσα καποιον εξειδικευμενο με ρουχα μοτο περιοχη Αθηνα.Ευχαριστω παιδια

byron
13/06/2008, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από supershitty
Καλημερα σε ολους.Αν ξερει καποιος να μου πει που μπορω να τα ραψω.Το μπουφαν ειναι jean.Δε θελω να το παω σε απλο ραφτη,θα προτιμουσα καποιον εξειδικευμενο με ρουχα μοτο περιοχη Αθηνα.Ευχαριστω παιδια

Ti εννοείς φίλε; Πως θα βάλεις προστατευτικά σε jean; Τα μπουφάν που έχουν προστατευτικά έχουν άλλο πατρόν για να χωράνε.

Anty12
13/06/2008, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από supershitty
Καλημερα σε ολους.Αν ξερει καποιος να μου πει που μπορω να τα ραψω.Το μπουφαν ειναι jean.Δε θελω να το παω σε απλο ραφτη,θα προτιμουσα καποιον εξειδικευμενο με ρουχα μοτο περιοχη Αθηνα.Ευχαριστω παιδια

Συνήθως τα μπουφάν για μοτοσικλετιστές , έχουν εσωτερικά θήκες (ώμοι, αγκώνες , πλάτη) όπου τοποθετείς τα αντίστοιχα προστατευτικά (από την ίδια εταιρία για να ταιριάζουν).
Αν δεν έχει, και τα ράψεις κατευθείαν , και δεν θα σε βολέψει καθόλου , και ενδέχεται να καταστρέψεις και το μπουφάν.....:beer:

:wave2:

supershitty
13/06/2008, 10:15
Το μπουφαν ειναι της Triumph.Εχει χωρο για προστατευτικα και στους ωμους και στα μανικια.

Anty12
13/06/2008, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από supershitty
Το μπουφαν ειναι της Triumph.Εχει χωρο για προστατευτικα και στους ωμους και στα μανικια.

Χώρο ή θήκες ??
Αν έχει θήκες , παρήγγειλε τα αντίστοιχα προστατευτικά....

supershitty
13/06/2008, 10:28
Χώρο ή θήκες ??

Χωρο εχει.Αν ειχε θηκες τα εβαζα κατ'ευθειαν.Εχω προστατευτικα της ιδιας εταιριας απο αλλο μπουφαν και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι μπαινουν

Anty12
13/06/2008, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από supershitty
και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι μπαινουν

Proceed at your own risk…….:wave2:

KaTaNaS
13/06/2008, 10:45
πηγαινε στην κολορι μηπως στο φτιαξουν...

supershitty
13/06/2008, 10:55
θα παω φιλε ,ευχαριστω

TOLISTOLAROS
13/06/2008, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από supershitty
Καλημερα σε ολους.Αν ξερει καποιος να μου πει που μπορω να τα ραψω.Το μπουφαν ειναι jean.Δε θελω να το παω σε απλο ραφτη,θα προτιμουσα καποιον εξειδικευμενο με ρουχα μοτο περιοχη Αθηνα.Ευχαριστω παιδια
Και πώς θα πλένεις το μπουφάν αν τις ράψεις;Θα τις ξηλώνεις;:p :p :p
Καταρχήν το τζιν μπουφάν αν πέσεις θα σκιστεί με τη μία και καλημέρα έγκαυμα και σημάδι για πάντα...Άλλο lifestyle μποφάν άλλο μπουφάν μηχανής.
Πήγαινε πάρε ένα μπουφάν ανοιξιάτικο καλοκαιρινό και τέλος..έχει η ΙΧS σε καλές τιμές...πήρα πέρσι ένα με 97?(μοντέλο thornton νομίζω λέγεται) με προστασία και πλάτης.Κοίτα στο Τζορτζόπουλο

TOLISTOLAROS
13/06/2008, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από supershitty
Καλημερα σε ολους.Αν ξερει καποιος να μου πει που μπορω να τα ραψω.Το μπουφαν ειναι jean.Δε θελω να το παω σε απλο ραφτη,θα προτιμουσα καποιον εξειδικευμενο με ρουχα μοτο περιοχη Αθηνα.Ευχαριστω παιδια
Και πώς θα πλένεις το μπουφάν αν τις ράψεις;Θα τις ξηλώνεις;:p :p :p
Καταρχήν το τζιν μπουφάν αν πέσεις θα σκιστεί με τη μία και καλημέρα έγκαυμα και σημάδι για πάντα...Άλλο lifestyle μποφάν άλλο μπουφάν μηχανής.
Πήγαινε πάρε ένα μπουφάν ανοιξιάτικο καλοκαιρινό και τέλος..έχει η ΙΧS σε καλές τιμές...πήρα πέρσι ένα με 97?(μοντέλο thornton νομίζω λέγεται) με προστασία και πλάτης.Κοίτα στο Τζορτζόπουλο