PDA

View Full Version : Tilefwna kinita gia na briskwmaste



Σελίδες : [1] 2

tamis
19/01/2005, 12:23
Paidia epeidi kathe fora psaxnomaste gia na brethoume emeis sta boreia mias kai poio ligoi eipa na baloume ta kinita mas edw pera na ta exoume oloi osoi endiaferontai kai opote katevenei kapoios gia kafe saloniki serres ktl ktl ktl na stelnei apo merika minimata na ginete sinantisi metaxi mas!!! etsi tha mporesoume na kleisoume kai kamia ekdromoula! prwtos kanw tin arxi! apothikeuse ta kapoia stigmi tha xreiastoune!

Tamis: 6993152686
Tasos

giannisman
19/01/2005, 16:12
giannis apo pirea kawa z750 6977611160

GST
20/01/2005, 11:14
ρε παιδες δεν το βλεπω και πολυ εξυπνο να βαζετε τα κινητα σασ ετσι εκτεθημενα:rolleyes: αν θελει καποιος καποιο κινητο μπορει να κανει pm :p ..δεν αμφιβαλω για τις καλες προθεσεις σας αλλα δυστηχως ετσι οπως εχει καταντηση η ζωη μας υπαρχουν και οι κακοπροερετοι:winka:

OldMan
20/01/2005, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
...υπαρχουν και οι κακοπροερετοι:winka:

Ξέρεις τον AfroTwin ?!?!?!:sick: :sick: :sick:

OldMan
20/01/2005, 12:03
Ρε απατεώνα, πήρα τηλ. και βγήκε ένας άγριος που ισχυριζόταν ότι ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ !!!:hypnotize :hypnotize :hypnotize

Μικρή Λουλού
20/01/2005, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε απατεώνα, πήρα τηλ. και βγήκε ένας άγριος που ισχυριζόταν ότι ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ !!!:hypnotize :hypnotize :hypnotize


ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ ΑΛΛΟ,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΟΣ..??

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Asotos
20/01/2005, 14:00
Ένα τηλέφωνο πήγε να βάλει ο άνθρωπος, για τους ΒΟΡΕΙΟΥΣ και οι Αθηναίοι πεταχτήκανε πάλι . ....

Tamis, εντάξει, καταχωρήθηκε, λίγο να ξελασκάρω από δουλειά (ο Zalaros ξέρει τι τραβάω) και θα βρεθούμε..

Τα λέμε.

DUKASII
20/01/2005, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Asotos
Ένα τηλέφωνο πήγε να βάλει ο άνθρωπος, για τους ΒΟΡΕΙΟΥΣ και οι Αθηναίοι πεταχτήκανε πάλι . ....

Tamis, εντάξει, καταχωρήθηκε, λίγο να ξελασκάρω από δουλειά (ο Zalaros ξέρει τι τραβάω) και θα βρεθούμε..

Τα λέμε.

ΦΙΛΕ...
ΑΠΟ 69 ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΩΝ ΒΟΡΕΙΩΝ...

tamis
21/01/2005, 23:56
paidia parakalw osoi goustaroun na sinantithoume kai ektos forum as baloun ta kinita tous edw... idiaitera re paidia oi borioi pou den mporoume na brethoume sto delear!!! :cool:

milaber
22/01/2005, 00:52
Ρε τον κάφρο!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
22/01/2005, 07:50
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
[B]yparxoyn pantou distixos....

o filos Idi mas ekane mia anafora se allo post gia tous malakes pou briskonte pantou anamesa mas....
isws kapoioi isos kai mono enas na min katalave to ti piga na kanw me to na kanw tin arxi dinontas to kinito mou..... piga na organwsw tous energous xristes tou moto.gr gia na sinantiwmaste poio eukola apo to na bazoume sinexeia post edw mesa kai kapoioi na min to bleploun i na to blepoun logo douleiwn.... loipon an ama goustareis o sigkekrimenos na petagete san tin sfinopoutsa na to kanei ekei pou uparxei o sxetikos xabales pou paw paso as kanei oti thelei...
alla edw kai o aswtos kai o giannisman katalavan ti paizei kai den eipan tis klasikes malakies giati katalavan ti ithela na kanw... e den itan kai disnoito.... etsi?





ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΛΛΗ ΤΡΟΠΗ,ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ..
ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΟΣΤ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΣΑΝ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΤΕ ΜΕΛΗ,ΕΙΤΕ GUEST..
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΚΙΝΔΥΝΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΜΕΣΩ Π.Μ. ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ,ΑΡΑ ΣΕ ΚΟΙΝΗ ΘΕΑ..
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΑΦΡΟ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟΤΕ...
ΑΝ ΟΜΩΣ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΗ ΧΡΟΙΑ,Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΘΙΞΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ Η ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.
ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΗΣ ΤΗΝ ΕΠΙΜΑΧΗ ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΙΜΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΣΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ.

crs-k
22/01/2005, 08:00
Tamis !!!


Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
.......................
ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΗΣ ΤΗΝ ΕΠΙΜΑΧΗ ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΙΜΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΣΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ.


Ειναι πολυ σωστο αυτο που λεει ο Θανασης!

Πες του οοοοοτι προσωπικο θελεις.
Αλλα οχι για μαναδες και οικογενειες!

Δες τι θα μπορουσες να ανεχτεις εσυ για παραδειγμα, ακομα και για πλακα ....

Θα ζητησω κι εγω με την σειρα μου να διορθωσεις το κειμενο σου, ως προς τις επιμαχες φρασεις, οσο ειναι νωρις ...

KaTaNaS
22/01/2005, 10:03
nai re paidia .



mh jefeygoume teleiws.



mpainoume sto forum gia na xalarwsoume


oxi gia na jespasoume.




h oiadhpote elafrws estw brisia xwris gelaki apo katw den ginetai

apodekth.

xanei thn aisthisi tou xioumor




kane thn kalh kai apesyre thn frash .


peftei to epipedo tromaktika

asprogerakatos
22/01/2005, 14:47
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
[B]yparxoyn pantou distixos....

o filos Idi mas ekane mia anafora se allo post gia tous malakes pou briskonte pantou anamesa mas....
isws kapoioi isos kai mono enas na min katalave to ti piga na kanw me to na kanw tin arxi dinontas to kinito mou..... piga na organwsw tous energous xristes tou moto.gr gia na sinantiwmaste poio eukola apo to na bazoume sinexeia post edw mesa kai kapoioi na min to bleploun i na to blepoun logo douleiwn.... loipon an ama goustareis o sigkekrimenos na petagete san tin sfinopoutsa na to kanei ekei pou uparxei o sxetikos xabales pou paw paso as kanei oti thelei...
alla edw kai o aswtos kai o giannisman katalavan ti paizei kai den eipan tis klasikes malakies giati katalavan ti ithela na kanw... e den itan kai disnoito.... etsi?

Μέχρι εδώ καλά τα πας...................



Εδώ είναι σα να γράφει κάποιος άλλος...


Τώρα εμείς οι τρίτοι με βάση ποια παράγραφο θέλεις να βγάλουμε
το οποιο συμπέρασμα??????

:yuck: :yuck: :yuck:

milaber
22/01/2005, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΘΙΞΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ Η ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.


Tι λες ρε Θανάση;
Ο άφρος δεν έχει πιάσει μέλη των οικογενειών μας στο στόμα του;
Και δεν είδα τότε κανέναν να λέει τίποτα...
Για ψάξε λίγο τα αρχαία ποστάκια!

:evil: :evil: :evil:

milaber
22/01/2005, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
h oiadhpote elafrws estw brisia xwris gelaki apo katw den ginetai apodekth.

xanei thn aisthisi tou xioumor


Ναι ρε tami!
Βάλε ένα χαμογελάκι από κάτω (όπως άλλοι κι άλλοι) και τότε δεν είναι προσβλητικό!

Όταν δηλαδή ο άφρονας έπιανε στο στόμα του μανάδες και έβαζε τα κωλοχαμογελάκια ήταν χιούμορ;
Εμένα δεν μου πολυφαινόταν και έτσι!

:evil: :evil: :evil:

crs-k
22/01/2005, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Tι λες ρε Θανάση;
Ο άφρος δεν έχει πιάσει μέλη των οικογενειών μας στο στόμα του;
Και δεν είδα τότε κανέναν να λέει τίποτα...
Για ψάξε λίγο τα αρχαία ποστάκια!

:evil: :evil: :evil:


Δεν ξερω για ποσο "αρχαια" λες ....
Αλλα οσο ειμαι εδω, χωρις να υπερασπιζομαι το επιθετικο υφος του κ.Αφρου (που ΔΕΝ το βρισκω σωστο και ΔΕΝ το υιοθετω), δεν εχω δει κατι αναλογο ...

Απο την αλλη ...
Ειναι αλλο πραγμα να πεις οτι "η μανα σου επρεπε να κανη εκτρωση σε σενα" π.χ. (ειναι προσωπικη επιθεση) και αλλο "σου πηδαω την μανα" (που ειναι επιθεση εναντιον της οικογενειας του αλλου) !

Ετσι νομιζω εγω οτι ειναι το σωστο ...
Οι "επιθεσεις" να περιοριζονται τουλαχιστον σε "προσωπικο" επιπεδο ...

Αν και θα 'θελα βεβαια να μην υπαρχουν καθολου, αλλα αυτο ειναι μαλλον ανεφικτο ... :sick:

free rider
22/01/2005, 23:23
για άλλη μια φορά ...

η ατελείωτη εξυπναδα του καφροτουίν ...

ζωγράφησε....

τι δουλειά μωρέ είχε να ειρωνευτεί τον

Τάμι???

Είμαι γενικά αντίθετος με την βωμολοχία…
Αλλά μερικές φορές τα παίρνω τόσο που χώνω και μερικές ψιλές..

Όμως η αλήθεια είναι ότι δεν αξίζει..
Τουλάχιστον ξέρω ότι το έγκλημα γίνεται εν βρασμό ψυχής..

Και εκ των υστέρων,το διορθώνω σχεδόν πάντα..
δεν είναι και σπουδαίο να παραδεχόμαστε
οτι κάναμε μια μαλα@!α..


:bawl: :bawl:

καλά απο την δευτέρα ...έχω να ρίξω κάαατι ματσ...


ανακωχή τερμα...

κι αμα τον λεω κακαουνάκη τσαντίζεται...

αφου ολο κακαουνακές κάνει...





:rotflmao: :rotflmao:

sotosfz6
23/01/2005, 18:55
αργησα να καταλαβω τη λογικη του forum...στην αρχη τσαντιζομουν με τα παντα (π.χ. οταν καποιος ειρωνευοταν-)Αλλα καποιο πιο παλιο μελος με συμβουλεψε να κανω το εξης...να το παιρνω στην πλακα ολο το σκηνικο..δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα ρε παιδια..

ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ!!!!

kalgeorge
23/01/2005, 22:28
ΡΕ ΜΟΥΡΕΣ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ;;;
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ;;

ΛΟΙΠΟΝ, ΤΑΜΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΑΥΤΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟΝ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΧΟΝΤΡΥΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ

ΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΣΑΡΕΣΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΑΦΡΟ......ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΡΕ ΦΙΛΕ

ΜΙΛΑΜΠΕΡ: ΔΝΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΤΟΥ ΑΦΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΣΚΑΛΙΖΟΥΜΕ ΠΑΛΑΙΑ ΠΟΣΤ. ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ

ΤΑΜΙΣ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ, ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΙΝΗΤΑ ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟ RISKY. ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΣ ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΤΑ ΤΟΥ ΑΦΡΟ ΚΑΙ ΚΟΥΛΑΡΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

ΑΥΤΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΟΣΤ-

:wave2: :wave2:

milaber
23/01/2005, 22:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
ΜΙΛΑΜΠΕΡ: ΔΝΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΤΟΥ ΑΦΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΣΚΑΛΙΖΟΥΜΕ ΠΑΛΑΙΑ ΠΟΣΤ. ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ.


Nαι φυσικά!
Παραγράφτηκε το αδίκημα!
Ότι έγινε έγινε και ο άφρος θα βγει και αδικημένος κι από πάνω!

"Δεν τους υποστηρίζετε" και "δεν τους βρίσκετε σωστούς" όλοι τους τρόπους του αλλά δεν βλέπω να του εναντιώνεστε και ποτέ...

:evil: :evil: :evil:

Dodok edessa
24/01/2005, 12:29
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ.
ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ Ο ΑΦΡΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΣΙΤΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑΜΙΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ.
ΡΕ ΤΑΜΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΕ ΜΩΡΟ ΗΡΕΜΑ !!!!!ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΣΙΤΩΣΕΣ ΕΤΣΙ. ΕΛΑ ΕΔΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΓΩ ΚΑΝΑ ΚΟΨΙΔΑΚΙ ……..
ΝΑΙ ΡΕ ΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ,ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΛΠ.
ΕΙΠΑΜΕ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΟΥΜΕ !!!
ΧΑΛΑΡΑ .ΠΑΡΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ!!!!

ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ,ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΑΣΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟΥΣ.
6939-568993

ΟΛΟΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΟΥΜΕ !!!!
ΕΙΡΗΝΗ !!!

:wave2: :beer:


7835

OldMan
24/01/2005, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΑΣΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟΥΣ.

ΕΣΥ μωρή κουφ@#$λα χαλάς τα μονοπάτια και βρίζω τσάμπα τους τετρακίνητους ???:confused: :confused: :confused:


:wave2: :beer: :wave2:

Dodok edessa
24/01/2005, 12:52
Τι να κάνω ??? αγοράκι είμαι και εγώ!!!!!:wave2: :beer:

hornet
24/01/2005, 13:05
το ποστ αυτο πετσοκοφτηκε!!!
Αρκετα ποστ εφυγαν και μερικα τροποποιηθηκαν ετσι ωστε να φυγουν και οι εμπαιγμοι αλλα και οι κακιστες αναφορες σε οικογενειες μελων.

Απο εκει και περα εαν θελετε να συμβουλεψετε καντε το με τροπο!

Αν βλεπετε πως σας χλευαζουν βρειτε ενα εξυπνο τροπο να αντικρουσετε τα λεγομενα ...δεν φταιει οι οικογενεια του αλλου....στο φιναλε βριστε τον ιδιο!

Και τελος αν θελετε να βαζετε τα τηλεφωνα σας στο forum δικο σας θεμα απλα να ξερετε οτι το βλεπουν και αλλοι χιλιοι δεκατρεις με οτι αυτο συνεπαγεται

idi
24/01/2005, 14:01
αν βαζετε το νουμερο σας on-line θα σας στελνουν sms με dating και τετοιες μαλακιες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

4534 κενο και αννα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μια φορα το εκανα και δε το ξανακανω :lol: :lol: :lol:

milaber
24/01/2005, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
αν βαζετε το νουμερο σας on-line θα σας στελνουν sms με dating και τετοιες μαλακιες


Nαι...

Μίλησαν όλοι μίλησε και η πόρνη!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
24/01/2005, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Nαι...

Μίλησαν όλοι μίλησε και η πόρνη!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

re magkes ligo epipsa ke to peksate andres edo mesa...
:rotflmao: :rotflmao:

re mpougatsa to panexesi ton kseris?
:lol:
ase mas agori mou pou ir8es edo na vgalis ta apo8imena sou me ton afro


ke kseris antikimenika ti ine sosto

molis x8es katalaves oti to poulaki sou kani ke ali doulia ke nomizis oti ta katalaves ola
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
24/01/2005, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
paidia parakalw osoi goustaroun na sinantithoume kai ektos forum as baloun ta kinita tous edw... idiaitera re paidia oi borioi pou den mporoume na brethoume sto delear!!!

me esena filarako den ksero ti na kano
na se vro meso tifefonou ke na sou xariso dio mines nosokomio?
na se afiso na se krazoun i aloi?

pantos ana8ema ke an katalaves tipota apo afta pou i8ela na sou po emesos plin safos

oti diladi den dimosiopioume ta tilefona mas giati mpori na pari diastasis perierges to olo skiniko

sou protino na kanis parea me ton psilo ke aftos monokitaros organismos ine 8a teriaksete...
:rotflmao: :rotflmao:


afta pou ipes gia tin kori mou ta viavasa esto ke svismena
afto pou apodikniois ine oti ise vomoloxos ke a8irostomos ek tou asfalous
den se exo edo na sou kapso to mixanaki ke na se simorfoso me mia mpetoverga
:rotflmao: :rotflmao:

pantos ena exo na sou po an exi arx1d1a i kori mou ine megalitera apo ta dika sou

:rotflmao: :rotflmao: :

epidi omos katava8os ise kalo pedi

ke gia na exis mixani sou aresoun ta taksidia ke 8a i8eles na ta sindiazis me kamia erotiki peripetia
ant3 g@m1sou
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kanonika 8a eprepe na katalavis to iponooumeno ke na psaxtis mipos ine malakia na vazis to tilefono sou edo

ala ipame den sou kovi
8a sou sinistousa na ise kalo pedi giati tora exo to noumeraki sou
ke mporo na se vro
episis exo ke tis vrisies sou pou xrizoun tin sosti xirafetisi sou
elpizo oti den 8a traviksis to skini


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tamis
24/01/2005, 16:57
loipon entaxi paides paradexomai oti ta parapeira agria alla re si afro kathe fora me tsigklizeis me tas malakias sou :lol: tespanton klain ela kapsto mixanaki na parw kawa 12r epitelous!!! :rotflmao: sorry gia tin kori sou itan ontos xontro alla re si eipame den se xerw kai apo proxtes na mou petas gia pipes sto forum pesto me pm pou eipan kai oi alloi.... upostiriktes tou dikaiou pou omws den emfanistikan me tis p!p3s otan anaferthikan.... tespa... den asxoloume allo me paparies opws me ethikses prwsopika se ethiksa prwsopika kai kala sou kana mia boulgaros mia xwriatis agrotis kai twri kai poutana....??? gia na xalarwseis ligo giati den xreiazontai kinita kai noumera gia na broume ton allon... antilavou??? :lol:

loipon epidi sevomai ta xronia sou stamataw....





kai sinexizw osoi goustaroun as baloun to kinito tous kai klain re paidia kinito einai kathe mera allazeis noumero ama goustareis kai exeis kai 100 ama thes tautoxrona ..... kai ti nomizete mwre pws oloi tha kinigane esas? thelete tis manas mou kai tou patera mou to kinito sas dinw kai to afm tous mporei na hackarete kai kamia trapeza na bgalete kana fragko.... aman poia....

:lol: :lol: :lol:



DODOK arithmos elifthei se kana mina tha anebw edesa tha ta poume? :D

tamis
24/01/2005, 17:00
aaaa afrooo.... emena to poulaki mou mporei twra na arxise na katalavenei oti kanei kai alli douleia alla esena exei hdh stamatisei.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

elpizw paidia na to eklavete os xioumor giati auto einai e

filika panta e!!! :lol: :lol: :lol:

Dodok edessa
24/01/2005, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
loipon entaxi paides paradexomai oti ta parapeira agria alla re si afro kathe fora me tsigklizeis me tas malakias sou :lol: tespanton klain ela kapsto mixanaki na parw kawa 12r epitelous!!! :rotflmao: sorry gia tin kori sou itan ontos xontro alla re si eipame den se xerw kai apo proxtes na mou petas gia pipes sto forum pesto me pm pou eipan kai oi alloi.... upostiriktes tou dikaiou pou omws den emfanistikan me tis p!p3s otan anaferthikan.... tespa... den asxoloume allo me paparies opws me ethikses prwsopika se ethiksa prwsopika kai kala sou kana mia boulgaros mia xwriatis agrotis kai twri kai poutana....??? gia na xalarwseis ligo giati den xreiazontai kinita kai noumera gia na broume ton allon... antilavou??? :lol:

loipon epidi sevomai ta xronia sou stamataw....


DODOK arithmos elifthei se kana mina tha anebw edesa tha ta poume? :D



ετσι ετσι ρε ταμι !!!
κοψτο εδω!! ναμαστε καλα.οποιος θελει να καταλαβει καταλαβαινει!!οποιος δεν θελει,μη κανεις εσυ τον ψυχολογο του,και μαλιστα χωρις αμοιβη.Μεσα στο site ολοι ειναι μαγκες και αντρες .τα καλα παιδια όμως,αυτους που εχουν κατι να πουν,να ακουεις ,να μάθεις ,να ακουνε ,να μαθουν απο σενα ,κανουν απο μακρυα μπαμ.
Για μενα εισαι ενας απο αυτους (οπως και πολλοι απο την κατω μερια ,και ολοι απο πανω)που αξιζει να ειμαι εδω μαζι σας.
παρε με τηλεφωνο οποτε θελεις και ανεβεις προς τα΄πανω.
:beer: :wave2:


7857

milaber
24/01/2005, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
aaaa afrooo.... emena to poulaki mou mporei twra na arxise na katalavenei oti kanei kai alli douleia alla esena exei hdh stamatisei....

Ρε τώρα θες να μαλώσουμε;
Για το δικό μου το πουλάκι λέει!

:lol: :lol: :lol:

milaber
24/01/2005, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re magkes ligo epipsa ke to peksate andres edo mesa...

re mpougatsa to panexesi ton kseris?

ase mas agori mou pou ir8es edo na vgalis ta apo8imena sou me ton afro

molis x8es katalaves oti to poulaki sou kani ke ali doulia ke nomizis oti ta katalaves ola

Εγώ ένα κατάλαβα: είσαι ανοργασμικιά!
Δεν απολαμβάνεις τον πούτσο κάθε βράδυ και έρχεσαι να βγάλεις τα κόμπλεξ σου εδώ μέσα...

Ρε άντε πάενε ρε που μιλάς κιόλας!

:wave2: :wave2: :wave2:

afrotwin
25/01/2005, 08:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Εγώ ένα κατάλαβα: είσαι ανοργασμικιά!
Δεν απολαμβάνεις τον πούτσο κάθε βράδυ και έρχεσαι να βγάλεις τα κόμπλεξ σου εδώ μέσα...

Ρε άντε πάενε ρε που μιλάς κιόλας!

:wave2: :wave2: :wave2:

GIATI ME XTIPAS EKI POU PONAO
:bawl: :bawl: :bawl:
TA KOMPLEX IPAME TA MAZEVO DEN TA VGAZO
IME SILEKTIS..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ALA OPOS KE NA EXI ISE MIA PALIOMPOUGATSA
KE POS IPAME TO PRA PRA SOU?
A!! MPOUGATSA ME RODES..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MILANE KE TA MOMOLA
:rotflmao:

afrotwin
25/01/2005, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δεν ξερω για ποσο "αρχαια" λες ....
Αλλα οσο ειμαι εδω, χωρις να υπερασπιζομαι το επιθετικο υφος του κ.Αφρου (που ΔΕΝ το βρισκω σωστο και ΔΕΝ το υιοθετω), δεν εχω δει κατι αναλογο ...

Απο την αλλη ...
Ειναι αλλο πραγμα να πεις οτι "η μανα σου επρεπε να κανη εκτρωση σε σενα" π.χ. (ειναι προσωπικη επιθεση) και αλλο "σου πηδαω την μανα" (που ειναι επιθεση εναντιον της οικογενειας του αλλου) !

Ετσι νομιζω εγω οτι ειναι το σωστο ...
Οι "επιθεσεις" να περιοριζονται τουλαχιστον σε "προσωπικο" επιπεδο ...

Αν και θα 'θελα βεβαια να μην υπαρχουν καθολου, αλλα αυτο ειναι μαλλον ανεφικτο ... :sick:

ESI RE POU TO IDES TO EPI8ETIKO IFOS?
:rotflmao: :rotflmao:
TELIKA ISTE GIA TA SIDERA ALA DEN TO KSERETE AKOMA..
:rotflmao: :rotflmao:

KE STO IPA JUDA
PRIN LALISI O KOKOR
A ME PRODOSIS TRIS!!!
AFTI INE I DEFTERI AN DEN KANO LA8OS?..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
25/01/2005, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin

KE STO IPA JUDA
PRIN LALISI O KOKOR
A ME PRODOSIS TRIS!!!
AFTI INE I DEFTERI AN DEN KANO LA8OS?..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: [/B]





ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ...ΠΡΟΔΩΣΕ ΤΟΝ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΑΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΚΟΚΚΟΡΑ...:lol: :lol:

afrotwin
25/01/2005, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ...ΠΡΟΔΩΣΕ ΤΟΝ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΑΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΚΟΚΚΟΡΑ...:lol: :lol:

KITA RE 8A MAS FANE KE TON KOKORA TORA TON MOSXOANA8REMENO
MPAS TON 8ETE KRASATO?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
25/01/2005, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ...ΠΡΟΔΩΣΕ ΤΟΝ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΑΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΚΟΚΚΟΡΑ...:lol: :lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
KITA RE 8A MAS FANE KE TON KOKORA TORA TON MOSXOANA8REMENO
MPAS TON 8ETE KRASATO?


Αμα ειναι και με μακαρονια .... :wacko:



Βαμιεται ο κ.Αφρος κι ο Πειραιας !!! :evil:




Πως με βρισκετε ?

:lol: :rotflmao: :lol:

afrotwin
25/01/2005, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αμα ειναι και με μακαρονια .... :wacko:



Βαμιεται ο κ.Αφρος κι ο Πειραιας !!! :evil:




Πως με βρισκετε ?

:lol: :rotflmao: :lol:

ELA RE AFTO ITAN SPASE ALO ENA PIATO NA TRITOSI TO KAKO
KATI SE PIO FISIKO DEN EXETE?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
25/01/2005, 09:28
ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΠΑΛΙ !!:mad:

afrotwin
25/01/2005, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΠΑΛΙ !!:mad:

NE KE INE POLI KRIMA GIATI ITAN ENA 8EMA GIA DIANOOUMENOUS KE MPIKAME KE EMIS O OXLOS MESA KE TO IPOVA8MISAME
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


AFTI I VORIOI DEN PEZONTE ME TIPOTA
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
25/01/2005, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
NE KE INE POLI KRIMA GIATI ITAN ENA 8EMA GIA DIANOOUMENOUS KE MPIKAME KE EMIS O OXLOS MESA KE TO IPOVA8MISAME
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


AFTI I VORIOI DEN PEZONTE ME TIPOTA
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΓΑΜΑ ΡΕ ΑΦΡΟ ΕΣΕΝΑ ,ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ

:D

idi
25/01/2005, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Βαμιεται ο κ.Αφρος κι ο Πειραιας !!! :evil:

afrotwin
25/01/2005, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΓΑΜΑ ΡΕ ΑΦΡΟ ΕΣΕΝΑ ,ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ

:D

PIOS NA ME GAMIS1?
EXIS DI TON KOLO MOU?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ALA ESI DEN 8A KATSIS TOU STERIMENOU GEROU
NA STON FORMARI?

ALA OXI 8A SOU ARESI KE 8A 8ES SINEXIA MIN MAS PIASI KE KAMIA MESI


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KE POU ISE OSO MOU APANTAS ASXOLISE MAZI MOU VLIMA...
:rotflmao: :yuck: :rotflmao: :yuck: :rotflmao:

afrotwin
25/01/2005, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi


ELA XANOUMISA ELA NA KATSIS STA GONATAKIA MAS..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MOU ARESI NA MILAO MAZI SAS PANTOS MOU 8IMIZI TOTE POU PIGENA NIPIO
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
25/01/2005, 11:28
TI EINAI TOYTOΣ ?? ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΑΦΡΟ !!!:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:
ΕΒΑΛΑ ΜΕΤΡΗΤΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΕΣΠΑΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ


7867

crs-k
25/01/2005, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
TI EINAI TOYTOΣ ??
..............


Ρε 'σεις ...
Ηρεμηστε ... :sick:

Ο κ.Αφρος σας αγαπαει ... :wacko:
Ειναι κατα (πολυ) βαθος καλο παιδι ....

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:


7868

GST
25/01/2005, 11:39
ειρηνη ημιν τεκνα μου:look: :rolleyes: :o :D ;)


7870

Dodok edessa
25/01/2005, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ρε 'σεις ...
Ηρεμηστε ... :sick:

Ο κ.Αφρος σας αγαπαει ... :wacko:
Ειναι κατα (πολυ) βαθος καλο παιδι ....

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

ΡΕ ΣΥ ΧΡΗΣΤΟ ΠΟΙΟΣ ΈΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ,ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΑ Α@@@@ΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΛΑΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΟ ΚΥΡΙΟ .
ΤΟΥ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΟΥΜΕ.
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΡΕ ΣΥ ΑΜΥΝΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ


:smokin: :smokin:

crs-k
25/01/2005, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ΡΕ ΣΥ ΧΡΗΣΤΟ ΠΟΙΟΣ ΈΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ,ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΑ Α@@@@ΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΛΑΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΟ ΚΥΡΙΟ .
ΤΟΥ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΟΥΜΕ.
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΡΕ ΣΥ ΑΜΥΝΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ
:smokin: :smokin:


Μου το σοβαρεψες τωρα και με στεναχωρεις ... :D

Κι εγω πλακα κανω.

Απο την αλλη μερια, ποτε (ή εστω σπανια) δεν εχω υπερασπιστει καποιον, μιας κι ο καθενας ειναι υπευθυνος για αυτα που γραφει και κρινεται απο αυτα.
Δεν ειμαι μπαμπας κανενος για να "τραβαω αυτακια" και δεν εχω κι αυτο το δικαιωμα.

Στο συγκεκριμενο θεμα που πηρα θεση, ηταν απλως πολυ "λεπτο"
Δεν εχω (προσωπικα) απολυτως κανενα προβλημα ουτε με τον Tamis, ουτε με κανεναν αλλο.

Μη με θεωρεις λοιπον "υπερασπιστη" κανενος.
Λεω απλως την γνωμη μου στα διαφορα ποστς.
Αν εγω θελησω παντως να τσακωθω με καποιον, δεν θα το κανω εδω μεσα (και δεν το 'χω κανει και ποτε) μιας και το θεωρω πολυ απροσωπο ... :wacko:

Εδω ΔΕΝ τσακωθηκα με τον ΚΑΡΕΛΗ που με (μας) μπινελικωσε οσο κανενας αλλος ... :lol:

afrotwin
25/01/2005, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ΡΕ ΣΥ ΧΡΗΣΤΟ ΠΟΙΟΣ ΈΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ,ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΑ Α@@@@ΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΛΑΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΟ ΚΥΡΙΟ .
ΤΟΥ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΟΥΜΕ.
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΡΕ ΣΥ ΑΜΥΝΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ




PIOS SAS VRIZI OLOUS RE M@L@KES
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ANTE NA APAFTO8ITE OLOI
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
POU 8A MOU PITE OTI SAS VRIZO OLOUS
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

EGO TO KALITERO PEDI:look:

TORA AFTO TI TO I8ELA?:lol: :lol:

afrotwin
25/01/2005, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μου το σοβαρεψες τωρα και με στεναχωρεις ... :D

Κι εγω πλακα κανω.

Απο την αλλη μερια, ποτε (ή εστω σπανια) δεν εχω υπερασπιστει καποιον, μιας κι ο καθενας ειναι υπευθυνος για αυτα που γραφει και κρινεται απο αυτα.
Δεν ειμαι μπαμπας κανενος για να "τραβαω αυτακια" και δεν εχω κι αυτο το δικαιωμα.

Στο συγκεκριμενο θεμα που πηρα θεση, ηταν απλως πολυ "λεπτο"
Δεν εχω (προσωπικα) απολυτως κανενα προβλημα ουτε με τον Tamis, ουτε με κανεναν αλλο.

Μη με θεωρεις λοιπον "υπερασπιστη" κανενος.
Λεω απλως την γνωμη μου στα διαφορα ποστς.
Αν εγω θελησω παντως να τσακωθω με καποιον, δεν θα το κανω εδω μεσα (και δεν το 'χω κανει και ποτε) μιας και το θεωρω πολυ απροσωπο ... :wacko:

Εδω ΔΕΝ τσακωθηκα με τον ΚΑΡΕΛΗ που με (μας) μπινελικωσε οσο κανενας αλλος ... :lol:

NE KALA MOU TO APOGOITEFSATE TO PEDAKI ME TIS SAXLAMARES SAS KE ENO TO IXA PISI NA MARINARETE
KSAFNIKA MOU TO EKOPSE KE TORA FTOU KE APO TIN ARXI
AXRISTI
STO TELOS 8A TON FAO MONOS MOU NA MA8ETE...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
25/01/2005, 12:18
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
[B]Μου το σοβαρεψες τωρα και με στεναχωρεις ... :D

Κι εγω πλακα κανω.

Απο την αλλη μερια, ποτε (ή εστω σπανια) δεν εχω υπερασπιστει καποιον, μιας κι ο καθενας ειναι υπευθυνος για αυτα που γραφει και κρινεται απο αυτα.
Δεν ειμαι μπαμπας κανενος για να "τραβαω αυτακια" και δεν εχω κι αυτο το δικαιωμα.

Στο συγκεκριμενο θεμα που πηρα θεση, ηταν απλως πολυ "λεπτο"
Δεν εχω (προσωπικα) απολυτως κανενα προβλημα ουτε με τον Tamis, ουτε με κανεναν αλλο.

Μη με θεωρεις λοιπον "υπερασπιστη" κανενος.
Λεω απλως την γνωμη μου στα διαφορα ποστς.
Αν εγω θελησω παντως να τσακωθω με καποιον, δεν θα το κανω εδω μεσα (και δεν το 'χω κανει και ποτε) μιας και το θεωρω πολυ απροσωπο ... :wacko:



OK !
ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΠΟΝΗΡΟ ΓΙΑ ΝΑ Γ@@@@ΘΕΙ ΚΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ !
ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ MILABER ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΤΑΜΙ ΚΤΛ.

:confused:

afrotwin
25/01/2005, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
[B]Μου το σοβαρεψες τωρα και με στεναχωρεις ... :D

Κι εγω πλακα κανω.

Απο την αλλη μερια, ποτε (ή εστω σπανια) δεν εχω υπερασπιστει καποιον, μιας κι ο καθενας ειναι υπευθυνος για αυτα που γραφει και κρινεται απο αυτα.
Δεν ειμαι μπαμπας κανενος για να "τραβαω αυτακια" και δεν εχω κι αυτο το δικαιωμα.

Στο συγκεκριμενο θεμα που πηρα θεση, ηταν απλως πολυ "λεπτο"
Δεν εχω (προσωπικα) απολυτως κανενα προβλημα ουτε με τον Tamis, ουτε με κανεναν αλλο.

Μη με θεωρεις λοιπον "υπερασπιστη" κανενος.
Λεω απλως την γνωμη μου στα διαφορα ποστς.
Αν εγω θελησω παντως να τσακωθω με καποιον, δεν θα το κανω εδω μεσα (και δεν το 'χω κανει και ποτε) μιας και το θεωρω πολυ απροσωπο ... :wacko:



OK !
ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΠΟΝΗΡΟ ΓΙΑ ΝΑ Γ@@@@ΘΕΙ ΚΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ !
ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ MILABER ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΤΑΜΙ ΚΤΛ.

:confused:

NE SOSTA DEN INE GIATI ESIS ISTE SPOUDEI POLI SPOUDEI APO VARONI KE EPANO
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
RE KOMPLEKSARES TOU VORA DN MAS XEZETE?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
25/01/2005, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
NE SOSTA DEN INE GIATI ESIS ISTE SPOUDEI POLI SPOUDEI APO VARONI KE EPANO
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
RE KOMPLEKSARES TOU VORA DN MAS XEZETE?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ΑΦΡΟ !!!!
ΑΝΤΕ ΓΑ@@@@ΣΟΥ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :


7883

afrotwin
25/01/2005, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ΑΦΡΟ !!!!
ΑΝΤΕ ΓΑ@@@@ΣΟΥ

DEN MOU LES VLAXE APO TIN EDESA:lol:
8A KLAPSOURIZIS AKOMA GIA TIN XAMENI SOU AKSIOPREPIA?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
MAS EPRIKSES LEME
KE EXOUME PIO ASTIA PRAGMATA NA ASXOLI8OUME
:rotflmao: :rotflmao:
ESENA TO ASTIO 8A ITAN NA SOU PI KAPIOS OTI EXIS XIOUMOR
:rotflmao: :rotflmao:
TO XIOUMOR SOU METRIETE STIN MISI K0L0TR1P1DA KATSIKAS
:rotflmao: :rotflmao:
KE AFTO POLI TO VLEPO
:rotflmao:

Dodok edessa
25/01/2005, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
DEN MOU LES VLAXE APO TIN EDESA:lol:
8A KLAPSOURIZIS AKOMA GIA TIN XAMENI SOU AKSIOPREPIA?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
MAS EPRIKSES LEME
KE EXOUME PIO ASTIA PRAGMATA NA ASXOLI8OUME
:rotflmao: :rotflmao:
ESENA TO ASTIO 8A ITAN NA SOU PI KAPIOS OTI EXIS XIOUMOR
:rotflmao: :rotflmao:
TO XIOUMOR SOU METRIETE STIN MISI K0L0TR1P1DA KATSIKAS
:rotflmao: :rotflmao:
KE AFTO POLI TO VLEPO
:rotflmao:

ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΣ !!!
ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!ΚΑΙ ΕΔΕΣΣΑ ΘΕΛΕΙ ΔΥΟ ΣΙΓΜΑ.
ΕΔΕΣΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΛΟΥΦΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΔΕΣΙΜΟ....:rotflmao: :lol: :rotflmao: :

crs-k
25/01/2005, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
OK !
ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΠΟΝΗΡΟ ΓΙΑ ΝΑ Γ@@@@ΘΕΙ ΚΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ !


Λες κι ειναι η πρωτη φορα που βαμιεται ενα ποστ ...

:lol: :rotflmao: :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
...............
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ MILABER ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΤΑΜΙ ΚΤΛ.
:confused:


Εδω (τηρωντας τα οσα ειπα πιο πανω) ΔΕΝ θα απαντησω ! :winka:

:lol: :rotflmao: :lol:

afrotwin
25/01/2005, 13:01
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΣ !!!
ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!ΚΑΙ ΕΔΕΣΣΑ ΘΕΛΕΙ ΔΥΟ ΣΙΓΜΑ.
ΕΔΕΣΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΛΟΥΦΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΔΕΣΙΜΟ

GIATI RE SE ALON MILAO SE ESENA TON VLAXO APEF8INOME

KE DESIMO 8ELOUN AFTI POU INE APO TIN EDESSSSA :lol:

KE DEN LEME FLOUFLI TO AFRO GIATI KANI TZIZZ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DEN EXO KE XRONO NA SOU PO MIA ISTORIA
EXO DOULIA GAMOTO

MIA ALI FORA EPIFILASOME
MEXRI TOTE

ISE ISOUN KE 8A ISE ENAS VLAXAROS NA!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

VLAXARAAAAAAAAAAAAAAA:rotflmao: :rotflmao:

ORE VLAXE VLAXOPOULE KE TSELIGKOPOULEEEEEEEEE

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
25/01/2005, 13:09
DEN EXO KE XRONO NA SOU PO MIA ISTORIA
EXO DOULIA GAMOTO

MIA ALI FORA EPIFILASOME
MEXRI TOTE

ISE ISOUN KE 8A ISE ENAS VLAXAROS NA!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

VLAXARAAAAAAAAAAAAAAA:rotflmao: :rotflmao:

ORE VLAXE VLAXOPOULE KE TSELIGKOPOULEEEEEEEEE





ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΩΡΑ.
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ 2 – 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ,ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ. ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ Η ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ. ΈΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Ο ΛΟΓΟΣ ΣΟΥ .
ΤΑ ΠΟΤΑ ΚΕΡΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΑΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΕΞΩ ,ΚΑΙ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ !!
ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ??

:wave2: :lol: :wave2: :rotflmao: :rotflmao: :wave2::D :D

crs-k
25/01/2005, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
.............
ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ. ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ Η ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
................
ΤΑ ΠΟΤΑ ΚΕΡΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
................
ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ??


Ειδες με το κοψε-ραψε φτιαχνεις το κειμενο να λεει αυτα που θες ... :lol:


Λοιπον ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ να 'ρθεις στην ΑΘΗΝΑ ... :mad:

Χωρις να εχεις ειδοποιησει νωριτερα! :lol:

Ολα τα μαγαζια στην Αθηνα (και το Δελεαρ πολυ περισσοτερο) ειναι ρεζερβε ...

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝ τα Εδεσσαϊκα λεφτα! :lol:

Εν αναμονη ... :wave2:

afrotwin
25/01/2005, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa




ΑΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΕΞΩ ,ΚΑΙ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ !!
ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΔΕΛΕΑΡ ??



NA SOU PO:rolleyes:
DEN PERNIS TILEFONO TIN GINEKA MOU NA TIS PIS KANA PARAMI8I OTI EXOUME KATI SIMANTIKO NA SIZITISOUME MPAS KE ME AFISI NA ER8O...:rotflmao: :rotflmao:

KE POU ISE IR8ES TOSO DROMO STA XORAFIA MAS KERNAME EMIS
AMA ER8OUME EKI STIN KSENITIA MAS KERNAS KANA KSINOGALO..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
25/01/2005, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ΡΕ ΣΥ ΧΡΗΣΤΟ ΠΟΙΟΣ ΈΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ,ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΑ Α@@@@ΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΛΑΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΟ ΚΥΡΙΟ .
ΤΟΥ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΟΥΜΕ.
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΡΕ ΣΥ ΑΜΥΝΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ


:smokin: :smokin:


παντος παπιες δεν είναι όλοι...

υπάρχουν και κότες...

κουφαλαλε αφρικάνε την γλίτωσες ....

επηξα σήμερα και αλώνιζες εδω μέσα...

ρε γαμώτο τι έχασα ο ανθρωπάς ,...

δεν μπορούμε να ρίξουμε εναν γύρο ακόμα ρε παιδιά....

σας παρακαλώ


αλλο ένα γυράκι...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
25/01/2005, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
παντος παπιες δεν είναι όλοι...

υπάρχουν και κότες...

κουφαλαλε αφρικάνε την γλίτωσες ....

επηξα σήμερα και αλώνιζες εδω μέσα...

ρε γαμώτο τι έχασα ο ανθρωπάς ,...

δεν μπορούμε να ρίξουμε εναν γύρο ακόμα ρε παιδιά....

σας παρακαλώ


αλλο ένα γυράκι...


TI LES RE SAFRAKIASMENE
ESI TI ISE DILADI?:lol:
SIGA TA OA 8A ER8I O PSILOS ME TON MISAKO EGKEFALO
KE KATI KRISIS KE EPIKRISIS NA KOVIS FLEVES
KE 8A ENTIPOSIASTOUME KE 8A MASISOUME
:rotflmao: :rotflmao:

PSILE 8ES XRONIA AKOMA
IPAME ISE ENAS ASIMANTOS KE TIPOTENIOS KE O LOGOS SOU DEN FTOURAI KA8OLOU LEME

KE AN EXIS PROSEKSI OSES FORES LES OTI TAPOSES KAPION
MONOS SOU TO LES KE POTE KANIS DEN SIMFONISE MAZI SOU
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:


ISE TO TSIRKO LEME


MOU 8IMIZIS TO ANEKDOTO ME TON TIPO POU PIGE STON GIATRO KE TOU ZITISE NA TOU FTIAKSI TO POULI MEXRI TO PATOMA
KE TON EVALE O GIATROS XIROURGIO KE TOU EKOPSE TA PODIA
TOSO OSO NA FTANI TO POULI TOU MEXRI TO PATOMA...

:rotflmao: :rotflmao:

ISE TELIOS GKAGKAOU KE NA ALAKSIS ZODIO AMESOS I NA PIS STIN MAMA SOU NA VRI TA XARTIA TIS GENISIS SOU MIPOS KANI LA8OS GIATI REZILEVIS TO IPEROXO ZODIO MOU
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
25/01/2005, 16:31
TI LES RE SAFRAKIASMENE

ISA MORI TRYPA POY THA MILISEIS KAI SYYYYYYY

EKANE H MIGA KOLO KAI EXESE TON KOSMO OLO……………

XAXAXXXXAA
ESI TI ISE DILADI?

O FREE RIDER KAFONAKO EINAI O DASKALOS SOY KAI APO DO KAI MPROS NA TON AKOYS GIATI MPOREI NA KATALABEIS KAI MERIKA PRAGMATA…
GIATI LEEI STA ISA AYTA POY KOLONEIS NA PEIS ESY..

SIGA TA OA 8A ER8I O PSILOS ME TON MISAKO EGKEFALO
KE KATI KRISIS KE EPIKRISIS NA KOVIS FLEVES
KE 8A ENTIPOSIASTOUME KE 8A MASISOUME

OTI EXEIS HDH MASISEI EINAI GEGONOS …

TO TI THA SOY DOSO NA MASISEIS APO DO KAI MPROS …
KAI TO PERIMENEIS ME ANYPOMONISIA ….

PSILE 8ES XRONIA AKOMA

NAI RE EIMAI GIA PANTA NEOS ENO ESY EXEIS HDH GERASEI

IPAME ISE ENAS ASIMANTOS KE TIPOTENIOS KE O LOGOS SOU DEN FTOURAI KA8OLOU LEME

ENO O DIKO SOY PANTA EINAI APSOGOS KAI TON PARADEXONTAI OLOI....

KE AN EXIS PROSEKSI OSES FORES LES OTI TAPOSES KAPION
MONOS SOU TO LES KE POTE KANIS DEN SIMFONISE MAZI SOU
ENO ESY GELAS MONOS SOY META ANEKDOTA POY NOMIZEIS OTI LES..
ISE TO TSIRKO LEME

ISE IMITASION KARAGKIOZIS
KAI TO MYALO SOY EINAI TOSO ANORIMO POY NOMIZEIS OTI ME NIAZEI AN TAPOSO KAPOION...

EGO LEO EINAI KALITERA NA SE BOYLOSO GIA ALAGH....

MOU 8IMIZIS TO ANEKDOTO ME TON TIPO POU PIGE STON GIATRO KE TOU ZITISE NA TOU FTIAKSI TO POULI MEXRI TO PATOMA
KE TON EVALE O GIATROS XIROURGIO KE TOU EKOPSE TA PODIA
TOSO OSO NA FTANI TO POULI TOU MEXRI TO PATOMA...

KATALABES TI SOY LEO GIA ANEKDOTA???
MONOS SOY TA LES MONOS SOY GELAS…

ISE TELIOS GKAGKAOU KE NA ALAKSIS ZODIO AMESOS I NA PIS STIN MAMA SOU NA VRI TA XARTIA TIS GENISIS SOU MIPOS KANI LA8OS GIATI REZILEVIS
TO IPEROXO ZODIO MOU

OXI ZODIO DEN ALAZO …ALLA NA PEIS STIN MAMA SOY NA KANEI SIMPLIROMATIKI FOROLOGIKI DILOSI OTI EXEI PAIDI ME DIANOHTIKI KATHISTERISI MPAS KAI GLITOSEI LEFTA APO THN EFORIA..


Pantos eisai tyxeros giati thn glitoses simera…

Re Tami oxi signomes ston kafro…

Pisa kai poypoyla thelei poy egine kai mixanobios…


Dia allilografias…

proteino sto forym na kanei mia dimoskopisi kai na pei olos o kosmos an pisteyei pragmatika oti eisai mala@@as

ego pantos DEN tha psifiso.....



epidi bariemai na balo polla gelakia bale monos soy opoy nomizeis kalitera...
aloste tis kakaoynakes poy petas tis stolizeis panta me gelakia mpas kai perasoyn....

:rotflmao: :rotflmao:

kamia mera omos tha pesoyn tipota psiles kai tha stroseis...

apo do kai pera leo na kolas se opoion blepeis sto dromo oxi san kota piso apo to plikrtologio...
kai meta na mhn emfanizesai kai sto delear epidei tremei o kolos soy...

:rotflmao: :rotflmao:

free rider
25/01/2005, 16:34
xexasa na soy po....

KATO TA XERIA APO TOYS BORIOYS GIATI TOYS PAO POLY PERISSOTERO APO KATI LOYGKRES POY MENOYN STHN PARALIA...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

milaber
25/01/2005, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
NE SOSTA DEN INE GIATI ESIS ISTE SPOUDEI POLI SPOUDEI APO VARONI KE EPANO

RE KOMPLEKSARES TOU VORA DN MAS XEZETE?


Ρε μαλάκα άνθρωπε άντε καλά όλα τα άλλα!
Με τον καημένο τον Βορρά τι σκατά ζόρι τραβάς;

Δεν μπορεί να γίνει post σχετικό χωρίς να ρίξεις την μαλακία σου για μπουγάτσες και ξυνόγαλα και Βορράδες!

Σε στραβογάμησε κανένας εδώ πάνω αγόρι μου και σου έκατσε άσχημα από τότε;
Πες να ξέρουμε να σου ζητήσουμε και συγγνώμη να λυθεί η παρεξήγηση!

:wave2: :wave2: :wave2:

tamis
25/01/2005, 23:37
aporw ti problima exei o kirios prwteuousianos me ta paidia edw sto borra.... ti na pw.... pali xinogala mpougatses kai borrades anaferei.... ti na pw mono ston milaber kai se mena fenete periergo re paidia....:sick: re si mipws exei dikio o milaber? efages kamia kali fola re si kafro-twin? :lol:

den einai dinaton panta tha tin petaxeis tin mal@ki@ sou... re si na koitaxeis na to ekmetaleuteis sta panigiria zitane kati tetoia noumera.... :rotflmao: px: antrwpos gorilas anthrwpos fidi anthrwpos toso malakas oso den exei emfanistei stin gh kai den exete xanadei :lol: :lol: :lol:

xerete ti lew gw? osoi tsatizontai me kati exoun to komplex autou.... an tsatizete kapoios leme KAPOIOS me tin blaxia tote mipws exei autos tin fobia mipws einai kai o idios blaxos? den xerw eseis tha mou peite.... :lol:

idi
25/01/2005, 23:49
καλα σου λενε ΚΑΦΡΟτουιν!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
26/01/2005, 07:15
XA !!!!

τα βλέπεις μωρή σπανομαρία????

άρπα την....

και άμα δεν βαριόντουσαν θα γράφανε και οι υπόλοιποι φίλοι του φορουμ που τους ταχείς πρήξει...
με τις χοντράδες σου...
σιγά τον απόστολο φιλόσοφο...

εδώ αποδεικνύεται οτι δεν μπορείς να συνεννοηθείς σε απλά Ελληνικά...
πούσε ρε ναβι....

εχε χάρη που σου κάνει πλάτες ο μονόλυκος....
αλιώςςςςςς

οχι ας βγεί κάποιος να πεί κάτι καλό για σένα....

οχι ας βγεί....

που μας ταχεις κάνει ΝΑΑΑΑΑΑ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
26/01/2005, 07:18
ΝΤΟΥ ΡΕ ΣΤΟΝ ΑΦΡΟ...


ΠΑΝΩ ΤΟΥΥΥ

ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΡΕΕΕ

ΒΑΡΑΤΕ ΤΟΝ


ΦΑΤΕΕΕΤΟΝ


ΧΑΧΧΧΑ

Dodok edessa
26/01/2005, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ειδες με το κοψε-ραψε φτιαχνεις το κειμενο να λεει αυτα που θες ... :lol:


Λοιπον ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ να 'ρθεις στην ΑΘΗΝΑ ... :mad:

Χωρις να εχεις ειδοποιησει νωριτερα! :lol:

Ολα τα μαγαζια στην Αθηνα (και το Δελεαρ πολυ περισσοτερο) ειναι ρεζερβε ...

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝ τα Εδεσσαϊκα λεφτα! :lol:

Εν αναμονη ... :wave2:



thanks!!!
Αν κλείσει μια δουλεία ,θα είμαι Σάββατο Κυριακή κάτω ,όπως και το προηγούμενο Σ.Κ. Κατά 80% θα έρθω. Κάνουμε το χόμπι μας δεύτερη δουλεία.
Αν κανονίσετε καμία συνάντηση ,θα έρθω να σας βρώ.!!

:wave2:
Crs τα ποτά δικά μου είπα .Να μας λέει ο κάφρων μετά και γύφτους!!!!
:lol: :lol:
Πάντως στο αυτοκίνητο θα έχω καμία δεκαριά λίτρα κρασάκι παραγωγής μου για test drive ….
:wave2:
Free κατι τέτοιες ώρες λείπεις, στα καλύτερα, αλλά άμα γουστάρεις ξανά ξεκινάω ένα γύρο:smokin:
Μακάρι να κάτσει να τα πούμε και από κοντά!!!

:wave2: :winka: :beer:

free rider
26/01/2005, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
thanks!!!
Αν κλείσει μια δουλεία ,θα είμαι Σάββατο Κυριακή κάτω ,όπως και το προηγούμενο Σ.Κ. Κατά 80% θα έρθω. Κάνουμε το χόμπι μας δεύτερη δουλεία.
Αν κανονίσετε καμία συνάντηση ,θα έρθω να σας βρώ.!!

:wave2:
Crs τα ποτά δικά μου είπα .Να μας λέει ο κάφρων μετά και γύφτους!!!!
:lol: :lol:
Πάντως στο αυτοκίνητο θα έχω καμία δεκαριά λίτρα κρασάκι παραγωγής μου για test drive ….
:wave2:
Free κατι τέτοιες ώρες λείπεις, στα καλύτερα, αλλά άμα γουστάρεις ξανά ξεκινάω ένα γύρο:smokin:
Μακάρι να κάτσει να τα πούμε και από κοντά!!!

:wave2: :winka: :beer:

ενοια σου ενοια σου

τον στόλισα καλά καλά...

ρε τώραααα!!!!!!!!!!!

σιγά μην μπεί μέσα η φραγκόκοταααα

τώρα!!!!!!!!! θα έχει πολύυυυυ

δουλιααα..

:rotflmao: :rotflmao:

free rider
26/01/2005, 07:48
Ρε χαμένε μονόκανε λύκε...

αφού θα είναι και ο dook εδω πρέπει να οργανώσουμε κανα τσίπουρο...

εδω οχι σε κανα βουνό πάνω...
:rotflmao: :rotflmao:

crs-k
26/01/2005, 08:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
thanks!!!
Αν κλείσει μια δουλεία ,θα είμαι Σάββατο Κυριακή κάτω ,όπως και το προηγούμενο Σ.Κ. Κατά 80% θα έρθω. Κάνουμε το χόμπι μας δεύτερη δουλεία.
Αν κανονίσετε καμία συνάντηση ,θα έρθω να σας βρώ.!!


Θα μου πεις οτι ερχεσαι και θα ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ η συναντηση! :winka:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Crs τα ποτά δικά μου είπα .Να μας λέει ο κάφρων μετά και γύφτους!!!!


Σ' αυτα τα θεματα υπαρχει ΜΟΝΟ ο νομος του "παλιου"

:lol: :rotflmao: :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Πάντως στο αυτοκίνητο θα έχω καμία δεκαριά λίτρα κρασάκι παραγωγής μου για test drive ….
:wave2:
...............


Δεκτον το test drive!

:beer: :beer: :beer:

crs-k
26/01/2005, 08:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Ρε χαμένε μονόκανε λύκε...

αφού θα είναι και ο dook εδω πρέπει να οργανώσουμε κανα τσίπουρο...

εδω οχι σε κανα βουνό πάνω...
:rotflmao: :rotflmao:


Ολα γινονται! :D

Dodok ...
Καλου κακου ριξε κανα κρανος στ' αμαξι, κι αν γινει τιποτα ερχεσαι δικαβαλο σε μενα ...

:lol: :rotflmao: :lol:

Dodok edessa
26/01/2005, 08:17
ok !!!Μέσα .
Ρε μονολυκε φτάνουν λες τα 10 λίτρα οίνου ,η να φέρω κάτι τις παραπάνω, γιατί τον free τον κόβω λιγουλάκι διψασμένο!!!



:lol: :lol:

afrotwin
26/01/2005, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider



ΝΤΟΥ ΡΕ ΣΤΟΝ ΑΦΡΟ...


ΠΑΝΩ ΤΟΥΥΥ

ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΡΕΕΕ

ΒΑΡΑΤΕ ΤΟΝ


ΦΑΤΕΕΕΤΟΝ


ΧΑΧΧΧΑ




ELATE OLES MAZI NA MOU KLASETE TA ARX1D1A LEME
PETAKSAME KOURADA STIN 8ALASA KE PLAKOSE O GAVROS
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
TA LETE OLA AFTA GIATI EXETE AGNIA
KE I AGNIA SKOTONI LEME
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ELATE TORA NA MOU TA KLASETE ME TIS MALAKIES POU LETE
8A MASISO TORA ME TIS SAXLAMARES SAS

KE EPIMENO PSILE ISE PROSVOLI GIATIN DIMOSIA ES8ITIKI TIS XORAS
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KE TORA PIASTITE XERAKI XERAKI
KE PATE GIA VROUVES
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
26/01/2005, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ok !!!Μέσα .
Ρε μονολυκε φτάνουν λες τα 10 λίτρα οίνου ,η να φέρω κάτι τις παραπάνω, γιατί τον free τον κόβω λιγουλάκι διψασμένο!!!

:lol: :lol:


Μπαααα ...

Μπορει να λεν πολλα, αλλα μια σταλια κρασακι πινουν οι κοτουλες ...

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

afrotwin
26/01/2005, 08:25
AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

KE OPIOS KSANAPI MALAKIES GIA TON AFRO NA MIN TOU KSANASIKO8I

:mad: :mad: :mad: :mad:
:lol: :lol: :lol: :lol:


NA TOU MARA8I LEME


7943

free rider
26/01/2005, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

KE OPIOS KSANAPI MALAKIES GIA TON AFRO NA MIN TOU KSANASIKO8I

:mad: :mad: :mad: :mad:
:lol: :lol: :lol: :lol:


NA TOU MARA8I LEME


OYGKATAMPOYM MPOYM GKI

KATAKOYMPIRLI NTAM NTAM

AOYGKIKI AOYGKIKI

OYMPIRLIKANTAM....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
26/01/2005, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μπαααα ...

Μπορει να λεν πολλα, αλλα μια σταλια κρασακι πινουν οι κοτουλες ...

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

Μωρή παλιοχαμένη....

θα έπεφτα αν δεν είχα γίνει ντίλρα απο τα τσίπουρα???


ή οχι...


αμα κάτσουμε κάτω να κάνουμε πιώμα

θα σε πάρουνε σηκωτό λεμε...


:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

crs-k
26/01/2005, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Μωρή παλιοχαμένη....
θα έπεφτα αν δεν είχα γίνει ντίλρα απο τα τσίπουρα???
ή οχι...


Ναι, θα 'πεφτες ετσι κι αλλιως !!!

:lol: :rotflmao: :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
αμα κάτσουμε κάτω να κάνουμε πιώμα
θα σε πάρουνε σηκωτό λεμε...
:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:


:lol: :rotflmao: :lol:

Πολυ καλο !!!

Θυμησε μου να σου πω ενα καινουργιο που εμαθα με ενα γοριλλα !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
26/01/2005, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ναι, θα 'πεφτες ετσι κι αλλιως !!!

:lol: :rotflmao: :lol:





:lol: :rotflmao: :lol:

Πολυ καλο !!!

Θυμησε μου να σου πω ενα καινουργιο που εμαθα με ενα γοριλλα !!!

:lol: :rotflmao: :lol:



ορεεεεε !!!!!!!!!!!!

προσβόλααααα



σε τα μας ρε????

:evil: :evil: :evil:

crs-k
26/01/2005, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ορεεεεε !!!!!!!!!!!!
προσβόλααααα
σε τα μας ρε????
:evil: :evil: :evil:



Αυτα παθαινει καποιος, οταν ΔΕΝ αποδεχεται την ΦΥΣΗ του ... :sick:

Παρτο χαμπαρι !!!
Χρειαζεσαι ενα καλο Ον-Οφ για να μην εξαφανιζεται και το μηχανακι απο κατω σου, αλλα και το κυριοτερο ....

Για να ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ !!!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

free rider
26/01/2005, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αυτα παθαινει καποιος, οταν ΔΕΝ αποδεχεται την ΦΥΣΗ του ... :sick:

Παρτο χαμπαρι !!!
Χρειαζεσαι ενα καλο Ον-Οφ για να μην εξαφανιζεται και το μηχανακι απο κατω σου, αλλα και το κυριοτερο ....

Για να ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ !!!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

εχο το ον οφφ gsxf400
σε παει μια εντουραδα αμα λάχει....

αλλά είναι πλέον σίγουρο
οτι με το suzuki αν έπέφτα θα γέλαγα ακόμη.....

αλλά


μην Ξεφεύγεις απο το θέμαααα


:beer: :beer:

crs-k
26/01/2005, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
εχο το ον οφφ gsxf400
σε παει μια εντουραδα αμα λάχει....
.................
αλλά
μην Ξεφεύγεις απο το θέμαααα
:beer: :beer:


Δεκτον!

Αν ομως καθε 3 χλμ κανω παραπανω απο ενα τσιγαρο περιμενοντας, θα παρεις Ον-Οφ! :winka:

Διαλεξε διαδρομη γιατι ΔΕΝ σε συμφερει να διαλεξω εγω ... :evil:




Ποιοοοοοο ηταν το θεμα αληθεια ?

:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
26/01/2005, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δεκτον!

Αν ομως καθε 3 χλμ κανω παραπανω απο ενα τσιγαρο περιμενοντας, θα παρεις Ον-Οφ! :winka:

Διαλεξε διαδρομη γιατι ΔΕΝ σε συμφερει να διαλεξω εγω ... :evil:




Ποιοοοοοο ηταν το θεμα αληθεια ?

:lol: :rotflmao: :lol:

το θέμα είναι το πόσο αντέχει κανένας στο πιώμαααααα

free rider
26/01/2005, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
το θέμα είναι το πόσο αντέχει κανένας στο πιώμαααααα

το στειλες το mail???

crs-k
26/01/2005, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
το θέμα είναι το πόσο αντέχει κανένας στο πιώμαααααα

Α, ναι ....

Το καινουργιο που εμαθα ...



Ένα ζευγάρι έκανε τη βόλτα του στο ζωολογικό κήπο. Περνώντας από το κλουβί του γορίλα, παρατήρησαν πως το ζώο κοιτούσε επίμονα τη γυναίκα.

- Για δες, είπε ο σύζυγος. Ο γορίλας γουστάρει το στήθος σου. Για βγάλε τη μπλούζα σου να δούμε τι θα κάνει.

Η γυναίκα αρνήθηκε αλλά τελικά πείστηκε και έβγαλε τη μπλούζα και το σουτιέν της. Ο γορίλας τρελάθηκε! Aρχισε να μουγκρίζει και να χτυπάει τα κάγκελα.

- Κοίτα, κοίτα! Λέει ο άντρας. Δεν γδύνεσαι τελείως να δούμε την αντίδρασή του;

Η σύζυγος αντέδρασε σθεναρά αλλά και πάλι υποχώρησε και γδύθηκε τελείως. Τότε ο άντρας, ανοίγει την πόρτα του κλουβιού, σπρώχνει τη γυναίκα του μέσα και ξανακλειδώνει.

- Τώρα, πες ΚΑΙ Σ' ΑΥΤΟΝ πως έχεις πονοκέφαλο!



:lol: :rotflmao: :lol:

Τι λες ρε ανθρωπα ???

Εισαι σοβαρος ?

:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
26/01/2005, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Α, ναι ....

Το καινουργιο που εμαθα ...



Ένα ζευγάρι έκανε τη βόλτα του στο ζωολογικό κήπο. Περνώντας από το κλουβί του γορίλα, παρατήρησαν πως το ζώο κοιτούσε επίμονα τη γυναίκα.

- Για δες, είπε ο σύζυγος. Ο γορίλας γουστάρει το στήθος σου. Για βγάλε τη μπλούζα σου να δούμε τι θα κάνει.

Η γυναίκα αρνήθηκε αλλά τελικά πείστηκε και έβγαλε τη μπλούζα και το σουτιέν της. Ο γορίλας τρελάθηκε! Aρχισε να μουγκρίζει και να χτυπάει τα κάγκελα.

- Κοίτα, κοίτα! Λέει ο άντρας. Δεν γδύνεσαι τελείως να δούμε την αντίδρασή του;

Η σύζυγος αντέδρασε σθεναρά αλλά και πάλι υποχώρησε και γδύθηκε τελείως. Τότε ο άντρας, ανοίγει την πόρτα του κλουβιού, σπρώχνει τη γυναίκα του μέσα και ξανακλειδώνει.

- Τώρα, πες ΚΑΙ Σ' ΑΥΤΟΝ πως έχεις πονοκέφαλο!



:lol: :rotflmao: :lol:

Τι λες ρε ανθρωπα ???

Εισαι σοβαρος ?

:lol: :rotflmao: :lol:


mpoyaaaa xaxaxaxax


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


reee

stafida tha se bgalo ama mplexoyme me ton dook

free rider
26/01/2005, 14:28
geia soy re power skinothetaaaa

crs-k
26/01/2005, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
geia soy re power skinothetaaaa


Οπως παντα ...

Απαντας σε ΛΑΘΟΣ ποστ !!!

:lol: :rotflmao: :lol:


Πως λεμε "χανεις την διασταυρωση" ?

Ενα τετοιο πραμα !!!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

free rider
26/01/2005, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Οπως παντα ...

Απαντας σε ΛΑΘΟΣ ποστ !!!

:lol: :rotflmao: :lol:


Πως λεμε "χανεις την διασταυρωση" ?

Ενα τετοιο πραμα !!!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

milao sto til kai biazomai na apantiso afoy eida to mail..

free rider
26/01/2005, 14:33
poli nekra re paidi moy simera den paizei kanena skiniko...


oloi xomenoi stin doylia einai....

crs-k
26/01/2005, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
milao sto til kai biazomai na apantiso afoy eida to mail..

Και χαθηκε να απαντησεις εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=77994#post77994) ?

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

free rider
26/01/2005, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Και χαθηκε να απαντησεις εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=77994#post77994) ?

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

diskolo...

xaxaxa


pantos ton eskisa ton afrako ....

den milaei to kakomoiro simera katholoy...


EDO EGINE TO BATERLO TOY....

afrotwin
26/01/2005, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
diskolo...

xaxaxa


pantos ton eskisa ton afrako ....

den milaei to kakomoiro simera katholoy...


EDO EGINE TO BATERLO TOY....

MIN KSEXNAS TIN KATARA MOU ESI KE DIS KAMIA MAVRI TRIPA ANAMESA STA SKELIA SOU
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KE KANENAS KE TIPOTA DEN SKIZI TON AFRO
OUTE STA ONIRA TOU
MIN PARAMI8IAZESE
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
26/01/2005, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
MIN KSEXNAS TIN KATARA MOU ESI KE DIS KAMIA MAVRI TRIPA ANAMESA STA SKELIA SOU
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KE KANENAS KE TIPOTA DEN SKIZI TON AFRO
OUTE STA ONIRA TOU
MIN PARAMI8IAZESE
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

re .........

tora ti erxesai kai apantas apo do ....

ante pali na soy rixei merikes kai sto allo post o doykas kai meta soy xanaxono ego....


simera einai h mera soy....

klotsies me to kilo.....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: