PDA

View Full Version : EΛΛΑΔΑ..!! Isde 2008



Σελίδες : 1 [2] 3

dirtbird
17/07/2008, 15:13
Μετά την συνάντηση της προηγούμενης Τετάρτης, η οποία έγινε κατόπιν προσωπικής μου πρωτοβουλίας σε επικοινωνία με τους Γιάννη Βόλη και Στέφανο Κόκκινο, παρόλο που έμεινα επίσημα ακάλεστος,



Αρχικά δημιουργήθηκε από caninus
μηπως πρεπει καποια στιγμη να κατσεις και στο ιδιο τραπεζι με τους συνονοματους σου βασει των προηγουμενων που λες:''ολοι για ενα κι ενας για ολους;''(κατι απο αλεξανδρο δουμα θυμιζει αυτο κυριε σωματοφυλακα!!!)[/B]


Γιατί δεν προσεκλήθη ο Χελιώτης?

dirtbird
17/07/2008, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από caninus ......


***το εκπροσωπος δε το εχω καταλαβει αλλα τελος παντων.
ειχα την εντυπωση οτι εχεις εκλεχθει σαν προεδρος του ΣΑΜΕ αλλα μηπως δε νομιμοποιηθηκαν οι τοτε εκλογες;
σε αυτο αναμενω απαντηση...


:smokin: :smokin: :smokin: [/B]

Να υπενθυμίσω ότι οι εκλογές δεν έγιναν κάτω από τις καλύτερες συνθήκες (και ούτε εγώ όπως και πολλόι άλλοι είμασταν παρόντες) αλλά ο Δ Χελιώτης, είναι προσωπικότητα του χώρου που χαίρει ευρείας αποδοχής και τουλάχιστον -εξ'όσων γνωρίζω- δεν υπάρχει κάποια συγκεκριμμένη αντίδραση για την εκλογή του.

Θεωρώ ατυχές το σχόλιο σου, προφανώς θέλεις να θίξεις το θέμα των αρχαιρεσιών και όχι τον Δ.Χ.

:confused:

caninus
17/07/2008, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Αυτό -χαλαρά- ξέχνα το και αυτό που έκανα πολύ είναι.

Καλύτερα να πάω να γίνω proof reader σε ταιβανέζικη λογοτεχνία...:bigcry:

Παρακαλώ, μην ξαναεπαναληφθεί τόσο μεγάλη σε έκταση παράθεση-απάντηση γιατί θα αναγκαστώ να διαγράψω το μήνυμα.
Είναι πολύ δύκολο να γίνει επεξεργασία εκ των υστέρων.
Κάνε το τμηματικά.

δεκτο.
ευχαριστω και συγνωμη για το μακροσκελες οπου ομως ειδες εκανα μονο τα σημεια που απαντω παραθεση.

:beer: :beer: :beer:

caninus
17/07/2008, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Να υπενθυμίσω ότι οι εκλογές δεν έγιναν κάτω από τις καλύτερες συνθήκες (και ούτε εγώ όπως και πολλόι άλλοι είμασταν παρόντες) αλλά ο Δ Χελιώτης, είναι προσωπικότητα του χώρου που χαίρει ευρείας αποδοχής και τουλάχιστον -εξ'όσων γνωρίζω- δεν υπάρχει κάποια συγκεκριμμένη αντίδραση για την εκλογή του.

Θεωρώ ατυχές το σχόλιο σου, προφανώς θέλεις να θίξεις το θέμα των αρχαιρεσιών και όχι τον Δ.Χ.

:confused:

σωστα εχεις καταλαβει αφου αυτο που αιωρειται απο τις εκλογες ηταν οτι οποιος περναγε εριχνε και μερικους ψηφους!!!

για τον Δημητρη δεν εχω να πω τιποτα γιατι ξερω οτι θα κανει οτι μπορεσει για το χωρο αφου γνωριζομαστε πολλα χρονια πριν κι απο το γαμο του!
θελει ομως υπομονη και οπως εγραψα να βαλει και νερακι στο κρασακι του και να κατσει επιτελους στο ιδιο τραπεζι με τα ονοματα που προανεφερα.
πιστευω οτι και το ιδιο θελουν κι αυτοι και το ISDE ειναι μια καλη αφορμη και για αρκετες μερες πριν η μετα για καλους διαλογους.

ομως αγαπητε dirtbird δε θα ανεχτω παραγοντοδημοσιογραφισκους,κιτρινιστες μιας προσπαθειας που γινεται για πρωτη φορα στην ελλαδα να τη δυναμιτιζουν 40 μερες πριν!

εκει δε νομιζω να διαφωνεις(ειμαι σιγουρος γι'αυτο).

:) :) :)

GASer
18/07/2008, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Doc Off-Road
Συμφωνώ και γω απολύτως!!!!

Δεν μπορείς φίλε μου να γλύφεις εκεί που έφτυνες, ούτε να φτύνεις εκεί που έγλυφες!

Πόσο μάλλον να ΑΠΑΙΤΕΙΣ από αυτούς που έχεις φτυσμένους -ακολουθώντας άλλο πρωτάθλημα- αντί από αυτούς που γλύφεις και σε φτύνουν... (βλέπε ΑΜΟΤΟΕ)

Και πάνω από όλα:
- Κάποιοι πρέπει να μάθουν να ΜΗΝ είναι αχάριστοι, ειδικά όταν κανείς δεν τους χρωστάει τίποτε!
- Κάποιοι θα πρέπει να σταματήσουν να γίνονται μάγκες στην πλάτη άλλων, που αν μη τι άλλο έχουν δώσει τη ψυχή τους και το αίμα τους για να έρθει το ISDE στην Ελλάδα! (Ας μην μιλήσουμε για χρήμα...)
- και κάποιοι -επί τέλους- πρέπει να μάθουν ότι υπάρχουν και κάποιες αρχές σε αυτή τη ζωή!

Αυτοί που επέλεξαν να απαξιώσουν, να εκμηδενίσουν, να ρεζιλέψουν, να καταρρεύσουν οικονομικά στο κομμάτι του Enduro την ΠΟΜ (και πέρισυ την ΕΛΠΑ), με τι θράσσος ζητάνε σήμερα να είναι και χρηματοδοτούμενοι από αυτήν? Με τι χρήματα? Με τι μούτρα?

Τί θέση πρέπει να πάρει η ΠΟΜ/ΕΛΠΑ σε ανθρώπους που όχι μόνο δεν την "έφτυσαν" στην δύσκολη φάση, αλλά την στήριξαν μέχρι εκεί που δεν παίρνει, πλήρωσαν από την τσέπη τους την συμμετοχή τους σε ΠΟΛΛΑ ISDE, βγήκαν Πρωταθλητές στο Πρωτάθλημά της πέρυσι και χρόνια, και παραμένουν ακόμα καταξιωμένοι αθληταράδες με ΑΡΧΙΔΙΑ ?

Ποιά η εμπειρία και η αντοχή των πρόσφατων (χωρίς να θέλω να τους υποτιμήσω) αθλητών της ΑΜΟΤΟΕ σε 2 ήμερους και πόσο μάλλον πολυήμερους αγώνες Enduro? Πότε αυτή έχει αποδειχτεί? Προσωπικά δεν είδα συμμετοχή φέτος το Eizberg, ούτε άλλους που είναι στο Club που πρότεινε η ΠΟΜ σε 2ήμερους, εγχώριους ή διεθνείς αγώνες, ISDE κτλ.

ΚΥΡΙΟΙ! Ο Τσακατσώνης για παράδειγμα, θα είναι στην Εθνική Ομάδα για χρόνια!!! Άσχετα αν δεν είναι ή όχι στην 6άδα του πρωταθλήματος! Ο άνθρωπος παρακολουθεί το Πανευρωπαϊκό με δικά του έξοδα, το πιστεύει, το ζητάει και το θέλει!

Ο Κόκκινος ΔΕΝ θα μπορούσε να λείπει από την Εθνική ομάδα στον αγώνα της Πατρίδας του, αφού έχει πληρώσει από την τσέπη του 6 ISDE!!! και έχει τερματίσει στα περισσότερα! Έχει γίνει "τροπέτο", σωματικά, ψυχικά και μηχανολογικά, κι έχει συνεχίσει, όταν οι άλλοι εγκατέλειπαν. Αλλάζει 2 mousse σε 8 λεπτά, όταν οι άλλοι δεν ενδιαφέρθηκαν να μάθουν... Έχει βοηθήσει τους συναθλητές του, όταν οι άλλοι τους έφτυσαν (Ορφανός...). Έχει μεταδώσει εμπειρία, ψυχή και παλικαριά, όταν οι άλλοι έκλαιγαν... Έχει σηκώσει την ελληνική σημαία όταν οι άλλοι την έκρυβαν... Έχουμε παλέψει και μαζί να έρθει το ISDE στην χώρα μας, φτιάξαμε τις πρώτες σύγχρονες πολυμελείς ελληνικές αποστολές και το έχουμε νιώσει στο πετσί μας!

Δεν θα ξεχάσω ότι έμεινα ένα μήνα στην εντατική στην Ουγγαρία, με 15 χειρουργεία στο "ενεργητικό" και τελικά χωρίς δάχτυλα, στο ταξίδι μου στην Πολωνία, όντας διοργανωτής της ελληνικής αποστολής...
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! Λίγος σεβασμός, όχι μόνο στα κριτήρια, αλλά και στην ιστορία κάποιων ανθρώπων!

Ο 45χρονος Botturi, δεν συμμετέχει σε ΚΑΝΕΝΑ πρωτάθλημα, ούτε παγκόσμιο, ούτε Ιταλικό, αλλά ΑΚΟΜΗ και σήμερα, παραμένει σημαία της Ιταλικής Εθνικής Ομάδας, χάρη στην εμπειρία του και στην ψυχάρα του!

Αλλά βλέπετε... τα προσωπικά του espresso.gr με την ΕΛΠΑ/ΠΟΜ και το αλισβερίσι με την ΑΜΟΤΟΕ και τους αντίστοιχους χορηγούς, του επιβάλλουν άλλη άποψη...

+1 ΣΕ ΟΛΑ

dirtbird
18/07/2008, 10:38
Θα παρακαλέσω όπως από δω και πέρα να σταματήσουν οι προσβλητικοί χαρακτηρισμοί.

Και φυσικά αναφέρομαι σε αυτούς που απευθύνονται στον Δ Γιουβρή και το enduro.gr.


God bless you...:)

edit: διευκρινίζω ότι αναφέρομαι σε μεμονωμένες λέξεις και όχι στις απόψεις σας.

Berg2
19/07/2008, 18:12
Να κάνω μια ερώτηση στην οποία ΑΠΑΙΤΩ μια επίσημη απάντηση από όλους?

Γιατί τα υπόλοιπα λεφτά που χρειάζονται οι Έλληνες αναβάτες δεν τα δίνει η ΑΜΟΤΟΕ?

Θα μοιράζει απλά πάλι φυλλάδια στο ISDE?

Οι αγωνιζόμενοι και οι εταιρείες δεν την στήριξαν πέρυσι και φέτος?

Που είναι η ΑΜΟΤΟΕ?

marios8
19/07/2008, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Berg2


Που είναι η ΑΜΟΤΟΕ?

Πάρη δεν μπορείς να φανταστείς που μπορεί να φτάσει η μικρότητα του νεοέλληνα :wave2:

marios8
19/07/2008, 18:30
Ξέρει κανείς πόση είναι η απόσταση απο τις Σέρρες στο χιονοδρομικό του Λα'ι'λιά ?

caninus
19/07/2008, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Ξέρει κανείς πόση είναι η απόσταση απο τις Σέρρες στο χιονοδρομικό του Λα'ι'λιά ?

μαριε δες εδω:

http://www.agrotravel.gr/agro/site/AgroTravel/t_docpage?doc=/Documents/Hierarchies/areaofinterest/serres/lailias

:beer: :beer: :beer:

ayrton63
19/07/2008, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Berg2
Να κάνω μια ερώτηση στην οποία ΑΠΑΙΤΩ μια επίσημη απάντηση από όλους?

Γιατί τα υπόλοιπα λεφτά που χρειάζονται οι Έλληνες αναβάτες δεν τα δίνει η ΑΜΟΤΟΕ?

Θα μοιράζει απλά πάλι φυλλάδια στο ISDE?

Οι αγωνιζόμενοι και οι εταιρείες δεν την στήριξαν πέρυσι και φέτος?

Που είναι η ΑΜΟΤΟΕ?

Με πρόλαβες.
Να πιάσει η ΑΜΟΤΟΕ τους 10 αναβάτες από τις 2 επίσημες ομάδες και να τους δώσει απο ένα Χ ποσό δεν ξέρω πόσα μπορεί και θέλει.
Και εκεί που οι αναβάτες γραφουν δίπλα στο όνομα τους KTM,HONDA,ACERBIS,SINICALO,UFO,κλπ κλπ .....να γράψουν και ΑΜΟΤΟΕ.
Και αμα τους δώσει και μπόλικα να μπεί και πρώτη-πρώτη.
Δεν νομίζω οτι απαγορεύεται.
Τοση φαντασία θέλει??
Τοσο δύσκολο είναι?
Σε καλό μαλλον θα τις βγεί.
Τι να πεί κανείς.
Να δείξει με τον τρόπο της οτι ξέρει να τιμά και να βοηθά αυτούς που την τιμούν με την συμμετοχή τους.
Τοση μικρότητα?

marios8
19/07/2008, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από caninus
μαριε δες εδω:

http://www.agrotravel.gr/agro/site/AgroTravel/t_docpage?doc=/Documents/Hierarchies/areaofinterest/serres/lailias

:beer: :beer: :beer:


:beer: :beer: :beer:

zapmaria
19/07/2008, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Ξέρει κανείς πόση είναι η απόσταση απο τις Σέρρες στο χιονοδρομικό του Λα'ι'λιά ?

Μισή ώρα με 45 λεπτά, στενός δρόμος (ίσα ίσα μια λωρίδα ανα κατεύθυνση) και με πολλές στροφές. :wave2: :wave2: :wave2:

Doc Off-Road
19/07/2008, 20:21
Ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.isde2008.gr/web/fileadmin/lina_images/GPSpointsISDE2008Greece.doc

Γενικά στο site πάρχουν τα πάντα. Ψάχτο και θα βρεις ότι θές

http://www.isde2008.gr/web/index.php?id=138

marios8
20/07/2008, 07:42
Doc + zapmaria :a013:

Berg2
20/07/2008, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από zapmaria
Μισή ώρα με 45 λεπτά, στενός δρόμος (ίσα ίσα μια λωρίδα ανα κατεύθυνση) και με πολλές στροφές. :wave2: :wave2: :wave2:

μμμμμμμμμμμμμμμμμ ότι πρέπει για το Transalp! :) :)

marios8
20/07/2008, 17:59
Με αυτοκίνητο εκείνες τις μέρες θα είναι πίκρα :sick:

marios8
20/07/2008, 18:31
Αυτούς τους Φινλανδούς πολύ κουλομαρίες τους κόβω :D :D :D
Ο Ahola πως και δεν έρχεται ?

Όσο για μας είμαστε απο τις λίγες αμιγώς 4Τ ομάδες :)

Doc Off-Road
20/07/2008, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8

Ο Ahola πως και δεν έρχεται ?


Δεν είχε λεφτά η ομάδα του να κατέβει...

marios8
20/07/2008, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Doc Off-Road
Δεν είχε λεφτά η ομάδα του να κατέβει...


:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Berg2
20/07/2008, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Doc Off-Road
Δεν είχε λεφτά η ομάδα του να κατέβει...

Γιατί δεν ζήταγε από την ΑΜΟΤΟΕ ??

caninus
20/07/2008, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Berg2
Γιατί δεν ζήταγε από την ΑΜΟΤΟΕ ??

καλοοοοοοοοοοοοοο Παρη!!!

προσοχη ομως μη γινει ανεκδοτακι.....

:) :) :)

Berg2
20/07/2008, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από caninus
καλοοοοοοοοοοοοοο Παρη!!!

προσοχη ομως μη γινει ανεκδοτακι.....

:) :) :)

Ανέκδοτο έχει γίνει το Ελληνικό Enduro τα τελευταία χρόνια και φταίνε πολλοί για αυτό.

Αλλά και στον αντίποδα μερικοί το έχουν ανεβάσει στα ύψη, βλέπε ΛΑΜΣ.

Και μερικοί διοργανωτές και μερικές τοπικές λέσχες προσπαθούν φιλότιμα. Καλή δύναμη

marios8
27/07/2008, 14:35
Παίδες 35 και σήμερα είναι πολλές ?????? :smokin: :smokin:

Doc Off-Road
27/07/2008, 15:42
Χθες και σήμερα, λιώσαμε στο χιλιόμετρο!
Μανωλίδης,
Κοινωνάς,
Πράσσος,
Σκόδρας,
Κόκκινος,
Κουλουκάτσης,
Θερριός,
Καντίδης,
Μπουρτζόπουλος,
Κολιοπάνος,
Ούσλιος,
Σιαφαρίκας,
Τρίγκας,
Μπουρτζόπουλος
και γω, κάναμε 500 χιλιόμετρα χώμα! Σκληρό enduro, όλες τις διαδρομές του ISDE, στην σκληρότερη μορφή τους, καθώς η βλάστηση έχει αγριέψει πολύ και τα ρέματα έχουν χαλάσει υπερβολικά και βας έβγαλαν την πίστη ανάποδα!

Λιώσαμε λεμε!
Αλλά το φχαριστηθήκαμε, και πιστεύω, ότι οι έλληνες που θα τρέξουν στο ISDE, πήραν τον "τσαμπουκά" της διαδρομής!!!

itsikis
27/07/2008, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Doc Off-Road
Χθες και σήμερα, λιώσαμε στο χιλιόμετρο!
Μανωλίδης,
Κοινωνάς,
Πράσσος,
Σκόδρας,
Κόκκινος,
Κουλουκάτσης,
Θερριός,
Καντίδης,
Μπουρτζόπουλος,
Κολιοπάνος,
Ούσλιος,
Σιαφαρίκας,
Τρίγκας,
Μπουρτζόπουλος
και γω, κάναμε 500 χιλιόμετρα χώμα! Σκληρό enduro, όλες τις διαδρομές του ISDE, στην σκληρότερη μορφή τους, καθώς η βλάστηση έχει αγριέψει πολύ και τα ρέματα έχουν χαλάσει υπερβολικά και βας έβγαλαν την πίστη ανάποδα!

Λιώσαμε λεμε!
Αλλά το φχαριστηθήκαμε, και πιστεύω, ότι οι έλληνες που θα τρέξουν στο ISDE, πήραν τον "τσαμπουκά" της διαδρομής!!!

Μπράβο Μπράβο...... :) :) :)

Θα δούμε χρύσο φέτος πως τα βλέπεις τα πράγματα???

Η διαδρομή από πλευράς δυσκολίας τι λέει???

έχεις αίσθηση του πόσο σφικτοί (συγκριτικά με το πανελλήνιο) θα είναι οι χρόνοι ???

Ισίδωρος

:wave2:

Doc Off-Road
27/07/2008, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από itsikis
Μπράβο Μπράβο...... :) :) :)

Θα δούμε χρύσο φέτος πως τα βλέπεις τα πράγματα???

Η διαδρομή από πλευράς δυσκολίας τι λέει???

έχεις αίσθηση του πόσο σφικτοί (συγκριτικά με το πανελλήνιο) θα είναι οι χρόνοι ???

Ισίδωρος

:wave2:

Ναι, πιστεύω ότι αν όλα πάνε καλά (ατυχίες, καπέλα κτλ...) Θα δούμε χρυσό φέτος!

Από πλευράς δυσκολίας, η διαδρομή μας θα είναι δυσκολότερη από παλιότερα ISDE, τώρα ειδικά η διαδρομή είναι πολύ δύσκολη, γιατίθ έχει πολλή βλάστηση, και οι βροχές έχουν χαλάσει τα ρέματα που έχουν γίνει αργά, δύσκολα, με πολλά κλαδιά, βάτα και πέτρες, αφού δεν έχουν σχηματιστεί τα πατήματα.

Οι χρόνοι συγκριτικά με το πανελλήνιο, ναι, θα είναι σφιχτοί! (βλέπε Γρεβενά). Κοίτα, όταν έχει ΣΕΧ 50 km σε 80-100 λεπτά, πάντα μπορεί να περιμένεις πολλή προπορεία, αλλά και μεγάλο καπέλο! Η κούραση και ο ρυθμός θα παίξει το βασικό ρόλο.

Τα παιδιά παραδέχτηκαν ότι η διαδρομές είναι δύσκολες, αν και δεν υπάρχουν κομμάτια που δεν βγαίνουν, ή απαιτούν ιδιαίτερη δύναμη ή τεχνική... Απλά είναι κουραστικά, σε παρατεταμμένο χρόνο, καθώς τα ρέματα διαρκούν πολλά χιλιόμετρα και είσαι στην τσίτα για πάνω από 40 λεπτά!

marios8
27/07/2008, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Doc Off-Road



Πάμε Doc γερά :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

itsikis
27/07/2008, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Doc Off-Road
Ναι, πιστεύω ότι αν όλα πάνε καλά (ατυχίες, καπέλα κτλ...) Θα δούμε χρυσό φέτος!

Από πλευράς δυσκολίας, η διαδρομή μας θα είναι δυσκολότερη από παλιότερα ISDE, τώρα ειδικά η διαδρομή είναι πολύ δύσκολη, γιατίθ έχει πολλή βλάστηση, και οι βροχές έχουν χαλάσει τα ρέματα που έχουν γίνει αργά, δύσκολα, με πολλά κλαδιά, βάτα και πέτρες, αφού δεν έχουν σχηματιστεί τα πατήματα.

Οι χρόνοι συγκριτικά με το πανελλήνιο, ναι, θα είναι σφιχτοί! (βλέπε Γρεβενά). Κοίτα, όταν έχει ΣΕΧ 50 km σε 80-100 λεπτά, πάντα μπορεί να περιμένεις πολλή προπορεία, αλλά και μεγάλο καπέλο! Η κούραση και ο ρυθμός θα παίξει το βασικό ρόλο.

Τα παιδιά παραδέχτηκαν ότι η διαδρομές είναι δύσκολες, αν και δεν υπάρχουν κομμάτια που δεν βγαίνουν, ή απαιτούν ιδιαίτερη δύναμη ή τεχνική... Απλά είναι κουραστικά, σε παρατεταμμένο χρόνο, καθώς τα ρέματα διαρκούν πολλά χιλιόμετρα και είσαι στην τσίτα για πάνω από 40 λεπτά!

το χρυσό είναι στο 30% σε σχέση με τους χρόνους του 1ου πρώτου???

Doc Off-Road
27/07/2008, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από itsikis
το χρυσό είναι στο 30% σε σχέση με τους χρόνους του 1ου πρώτου???

Όχι! Χρυσό +10%
Ασημένιο +40%
Χάλκινο τερματισμός.

Zid
28/07/2008, 07:50
Dοc υπάρχει περίπτωση να δούμε καμια photo απο κανα όμορφο σημείο της διαδρομής πριν το Σεπτέμβρη....(υπάρχει μήπως στο site του 6days?).
:)

Doc Off-Road
29/07/2008, 02:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Dοc υπάρχει περίπτωση να δούμε καμια photo απο κανα όμορφο σημείο της διαδρομής πριν το Σεπτέμβρη....(υπάρχει μήπως στο site του 6days?).
:)

ναι. έχω βγάλει, θα ανεβάσω...

Zid
29/07/2008, 07:14
:a013:

Doc Off-Road
29/07/2008, 09:49
κάποιες λίγες φωτό από κινητό, εδώ:

http://www.offroadteam.gr/forum/viewthread.php?forum_id=5&thread_id=296&pid=8146#post_8146

epital
29/07/2008, 16:42
τι μαρκα ειναι το κντ?

το πουλας?

χωρις σκουπα πως κανετε σημανση?ε?

Berg2
03/08/2008, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από epital
τι μαρκα ειναι το κντ?

το πουλας?

χωρις σκουπα πως κανετε σημανση?ε?

Ρεμάλι θα ανέβεις? Πότε?

epital
03/08/2008, 16:15
σιγουρα απο 30-8 εως 7-9..

μιας και πηρα ομως ξαφνικα μεγααααλη αδεια..

μπορει να ανεβω τελος εβδομαδος,και να μεινω μεχρι τελους..:beer:

Berg2
04/08/2008, 08:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από epital
σιγουρα απο 30-8 εως 7-9..

μιας και πηρα ομως ξαφνικα μεγααααλη αδεια..

μπορει να ανεβω τελος εβδομαδος,και να μεινω μεχρι τελους..:beer:

Θα ανέβω από το Σάββατο 30 Αυγούστου, εκκίνηση νωρίς το πρωί.
Φεύγω για 2 εβδομάδες διακοπές χωρίς PC.
Θα τα πούμε μετά τις 18 Αυγούστου.

Ισως μαζευτούμε παρέα.

Όσοι θέλετε μπορείτε να κάνετε κρατηση για χώρο για σκηνή.
Δείτε σχετικό άρθρο στο enduro.gr

nantin
05/08/2008, 21:39
εγω ειμαι στους 300 εθελοντες και περιμενω να μας καλεσουν για κανα σεμιναριο .εγω θα ειμαι στο σεχ του λαιλια .οσοι ειναι να ανεβετε ευκαιρια να τα πουμε απο κοντα περιμενω μυνηματα να ανταλαξουμε τηλ :wave2: :wave2:

Doc Off-Road
06/08/2008, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
εγω ειμαι στους 300 εθελοντες και περιμενω να μας καλεσουν για κανα σεμιναριο .εγω θα ειμαι στο σεχ του λαιλια .οσοι ειναι να ανεβετε ευκαιρια να τα πουμε απο κοντα περιμενω μυνηματα να ανταλαξουμε τηλ :wave2: :wave2:

Οι καλύτεροι θα είστε εσείς στο Λαιλιά! Κάθε βράδυ καλό παρεάκι και πάρτυ! Μόνο να ντύνεστε καλά! Ο Λαιλιάς έχει κρύο!

Θα τα πούμε στο σεμινάριο μόλις ανεβείτε!:winka:

nantin
06/08/2008, 07:53
:beer:

caninus
06/08/2008, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
εγω ειμαι στους 300 εθελοντες και περιμενω να μας καλεσουν για κανα σεμιναριο .εγω θα ειμαι στο σεχ του λαιλια .οσοι ειναι να ανεβετε ευκαιρια να τα πουμε απο κοντα περιμενω μυνηματα να ανταλαξουμε τηλ :wave2: :wave2:

ωπ,μαζι ειμαστε!!!
εγω θα ανεβω παρασκευη 29/8 με μια μικρη σταση στη σαλονικη το μεσημερακι και κατα τις 3-4 θα ειμαι εκει στα παντοκ του αγωνα για την ενημερωση.
να δουμε και λιγο απο τεχνικο ελεγχο και φυσικα παντοκ και παρκ φερμε.
τα λεμε...

:) :) :)

nantin
06/08/2008, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από caninus
ωπ,μαζι ειμαστε!!!
εγω θα ανεβω παρασκευη 29/8 με μια μικρη σταση στη σαλονικη το μεσημερακι και κατα τις 3-4 θα ειμαι εκει στα παντοκ του αγωνα για την ενημερωση.
να δουμε και λιγο απο τεχνικο ελεγχο και φυσικα παντοκ και παρκ φερμε.
τα λεμε...

:) :) :)

ειχες καμμια ενημερωση για το τι θα γινει .ποτε θα μας κανουν σεμιναρια και τετοια .:beer: :beer:

taxydromos
06/08/2008, 15:32
προσεξα στις συμετοχες αθλητη της Ν.Ζηλανδιας αγωνιζομενο στη κατηγορια TROPHY ηλικιας 52 ετων!:eek:
σαν να τρεχει ο δικος μας Οικονομακος..

ο Βεζυρης της Κυπρου ειναι ο γνωστος αγωνιζομενος στο ΠΠΕ?

ομορφη και η αφισα του αγωνα..


138631

caninus
06/08/2008, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
ειχες καμμια ενημερωση για το τι θα γινει .ποτε θα μας κανουν σεμιναρια και τετοια .:beer: :beer:

πιστευω οτι σαββατο η ακομα και παρασκευη οταν πια μαζευτει ολος ο κοσμος που θα δουλεψει εκει.
δεν εχω αμεση πληροφορηση αλλα θα τα μαθουμε εκει...

:) :) :)

Doc Off-Road
06/08/2008, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
προσεξα στις συμετοχες αθλητη της Ν.Ζηλανδιας αγωνιζομενο στη κατηγορια TROPHY ηλικιας 52 ετων!:eek:
....

ο Βεζυρης της Κυπρου ειναι ο γνωστος αγωνιζομενος στο ΠΠΕ?


Είναι ο Sean Clarke, αλυτάρχης το '06 στο ISDE της Νέας Ζηλανδίας.

Φυσικά, τρέχουν και πολλοί άλλοι μεγαλύτεροι, σαν τον Seppo Suominen, ετών 57! Tρέχαμε όλο τον αγώνα πέρισυ μαζί στη Χιλή! Μου είχε πει ότι θα έρθει στην Ελλάδα για το τελευταίο του ISDE.

Και φυσικά ο Jeff Fredette!

O Be\εζύρης ναι! ΔΕΝ υπάρχει κύπριος αναβάτης.

STOYBI
20/08/2008, 12:42
Ανακοινώθηκε από την οργάνωση η σειρά εκκίνησης του αγώνα, που λόγω των πολλών συμμετοχών φτάνει τις 2 ½ ώρες.

Για την Ελληνική ομάδα ξεκινούν:

Στις 8:08 ο Βασίλης Σιαφαρίκας και ο Γιώργος Κοινωνάς
Στις 8:25 ο Δημήτρης Τσακατσώνης και ο Σταμάτης Μαντάς
Στις 8:44 ο Αδάμος Πράσσος και ο Δημήτρης Κόκκινος
Στις 09:00 ο Λεωνίδας Κουλουκάτσης
Στις 09:01 ο Μιχάλης Ούσλιος και ο Γιάννης Παυλίδης
Στις 09:13 ο Γιάννης Τρίγκας
Στις 09:27 o Βασίλης Παπαδημητρίου και ο Γιώργος Μανωλίδης
Στις 09:28 ο Φώτης Σκαρής και Γιώργος Μυλούκας
Στις 09:51 ο Χρήστος Γιάσαρης και ο Μιχάλης Τράντζας
Στις 09:52 ο Παναγιώτης Θερριός και ο Κωνσταντίνος Τρίκος
Στις 10:15 ο Στράτος Μυρογιάννης και ο Παντελής Σκόδρας
Στις 10:16 ο Μιχάλης Προβιάς και ο Αποστόλης Ζβιντερίκος
Στις 10:30 ο Γιάννης Σεβαστόπουλος

:D

MikeG
20/08/2008, 12:45
Θα υπάρχει κάποιο site ή τηλεόραση που θα δείχνει στιγμιότυπα ή live από τον αγώνα?
Κάτι άκουσα για την ΕΤ3 αλλά δε κατάλαβα & πολλά.


:wave2:

fantacid
20/08/2008, 13:18
tip για τους θεατε:
ποιο κομματι συμβουλευτε ως πια θεαματικο για να παμε να την αραξουμε κ να σας καμαρωσουμε?

θα κραταω πολλες amstel οποτε πεστε το κομματι που σας αφυδατωνει περισσοτερο ωστε να παρετε ευκολα τα χαμενα υγρα....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


αντε κ καλη τυχη μαγκες!


:beer: :wave2: :beer:

Doc Off-Road
23/08/2008, 12:37
Καλημέρα σε όλους τους ενδιαφερόμενους και μη!

Ανέβασα εδώ τα θεάσιμα σημεία και έναν χάρτη υπευψηλής ανάλυσης, να τον τυπώσετε να το έχετε μαζί σας!


http://www.offroadteam.gr/news.php?readmore=148

Σι γου πάνω!:beer: :beer: :beer:

MikeG
23/08/2008, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Doc Off-Road
Καλημέρα σε όλους τους ενδιαφερόμενους και μη!

Ανέβασα εδώ τα θεάσιμα σημεία και έναν χάρτη υπευψηλής ανάλυσης, να τον τυπώσετε να το έχετε μαζί σας!


http://www.offroadteam.gr/news.php?readmore=148

Σι γου πάνω!:beer: :beer: :beer:

Το link δε παίζει...

:wave2:

Zid
23/08/2008, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Το link δε παίζει...

:wave2: Eπαιζε πριν κανονικά... μάλλον κάποιο προσωρινό πρόβλημα είναι...:)

MikeG
23/08/2008, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Eπαιζε πριν κανονικά... μάλλον κάποιο προσωρινό πρόβλημα είναι...:)


:a013:

zephyr1
23/08/2008, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Doc Off-Road
Καλημέρα σε όλους τους ενδιαφερόμενους και μη!

Ανέβασα εδώ τα θεάσιμα σημεία και έναν χάρτη υπευψηλής ανάλυσης, να τον τυπώσετε να το έχετε μαζί σας!


http://www.offroadteam.gr/news.php?readmore=148

Σι γου πάνω!:beer: :beer: :beer:

Doc? εισαι ο doc που φιλοξενεισε τον Πωλ και εμενα στο ελπιδα? :D :lol: :wave2:

jasondakar
23/08/2008, 21:18
αντε δεν παιρναει γρηγορα ο καιρος γμτ:mad:

Doc Off-Road
23/08/2008, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Doc? εισαι ο doc που φιλοξενεισε τον Πωλ και εμενα στο ελπιδα? :D :lol: :wave2:

...χμ!!! ΝΑΙ! Δεν γνωριστήκαμε... ε? ελπίζω να περάσατε καλά!:beer: :winka:

STOYBI
25/08/2008, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Θα υπάρχει κάποιο site ή τηλεόραση που θα δείχνει στιγμιότυπα ή live από τον αγώνα?
Κάτι άκουσα για την ΕΤ3 αλλά δε κατάλαβα & πολλά.


:wave2:

Doc ....

Ισχυει κατι απο αυτο που ρωτησε ο MikeG ????

:wave2:

ARISPEED1
25/08/2008, 12:20
Τουλάχιστον θάχουμε παρηγοριά την ΕΤ 3 ,ολημερίς ,ολονυκτίς ................Καλή σας διασκέδαση !

drmel
25/08/2008, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Doc ....

Ισχυει κατι απο αυτο που ρωτησε ο MikeG ????

:wave2:

H ET3 θα έχει κάλυψη του αγώνα καθημερινά,
οι εκπομπές ξεκινάνε απο τις 1/9 στις 00:40 με πεντάλεπτα ή δεκάλεπτα αφιερώματα, τουλάχιστον αυτό ανακοινώνουνε επίσημα (http://tvradio.ert.gr/et3/).

STOYBI
25/08/2008, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από drmel
H ET3 θα έχει κάλυψη του αγώνα καθημερινά,
οι εκπομπές ξεκινάνε απο τις 1/9 στις 00:40 με πεντάλεπτα ή δεκάλεπτα αφιερώματα, τουλάχιστον αυτό ανακοινώνουνε επίσημα (http://tvradio.ert.gr/et3/).

:a013:


:beer: :beer:

nantin
25/08/2008, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από caninus
ωπ,μαζι ειμαστε!!!
εγω θα ανεβω παρασκευη 29/8 με μια μικρη σταση στη σαλονικη το μεσημερακι και κατα τις 3-4 θα ειμαι εκει στα παντοκ του αγωνα για την ενημερωση.
να δουμε και λιγο απο τεχνικο ελεγχο και φυσικα παντοκ και παρκ φερμε.
τα λεμε...

:) :) :)

παλικαρε αν θες και γω παρασκευη θα ξεκινησω αν θες στελνω το τηλ μου και ξεκιναμε απο σαλονικα παρεα .εγω λεω να παρω και το ποδηλατο μαζι μου να κανω λιγο τα απογευματα στο λαιλια καμια βολτα αλλα δεν ξερω τι πεογραμμα θα εχουμε καθημερινα . :wave2: :wave2:

nantin
25/08/2008, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
παλικαρε αν θες και γω παρασκευη θα ξεκινησω αν θες στελνω το τηλ μου και ξεκιναμε απο σαλονικα παρεα .εγω λεω να παρω και το ποδηλατο μαζι μου να κανω λιγο τα απογευματα στο λαιλια καμια βολτα αλλα δεν ξερω τι προγραμμα θα εχουμε καθημερινα . :wave2: :wave2:

ο δαιμονας του τυπογραφειου χτυπησε και την πορτα μου αν και καμμια φορα η λανθανουσα γλωσσα λεει την αληθεια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
25/08/2008, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
ο δαιμονας του τυπογραφειου χτυπησε και την πορτα μου αν και καμμια φορα η λανθανουσα γλωσσα λεει την αληθεια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Eίναι κοντά η βιλγαρία Άρη......:winka: :rolleyes:

drmel
25/08/2008, 16:26
http://www.isde.tv/

MikeG
25/08/2008, 17:07
& εδώ έχει στο πρόγραμμα του ότι είναι η επόμενη διοργάνωση που θα καλύψει.

http://promoto.tv/

ARISPEED1
25/08/2008, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
παλικαρε αν θες και γω παρασκευη θα ξεκινησω αν θες στελνω το τηλ μου και ξεκιναμε απο σαλονικα παρεα .εγω λεω να παρω και το ποδηλατο μαζι μου να κανω λιγο τα απογευματα στο λαιλια καμια βολτα αλλα δεν ξερω τι πεογραμμα θα εχουμε καθημερινα . :wave2: :wave2:

Πάρε κ το μτβ αλλά να ειναι νταουνχιλάδικο ,ο γκρεμός της πίστας του σκί στον Λαϊλιά εχει καλή κλήση για ποδήλατο!

Doc Off-Road
26/08/2008, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από ARISPEED1
Πάρε κ το μτβ αλλά να ειναι νταουνχιλάδικο ,ο γκρεμός της πίστας του σκί στον Λαϊλιά εχει καλή κλήση για ποδήλατο!

χαχαχαχα!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao:

:nono: :nono: η ανηφόρα της πίστας, δύσκολα ανεβαίνει και με μηχανάκι τώρα! Τρελλά λούκια!

Zid
26/08/2008, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Doc Off-Road
χαχαχαχα!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao:

:nono: :nono: η ανηφόρα της πίστας, δύσκολα ανεβαίνει και με μηχανάκι τώρα! Τρελλά λούκια! Doc δώσε μας μια σύντομη περιγραφή του κλίματος πάνω.. γιατι η Κυριακή αργέι...:wave2:

iatrodikastis
26/08/2008, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Doc δώσε μας μια σύντομη περιγραφή του κλίματος πάνω.. γιατι η Κυριακή αργέι...:wave2:


δεν ξέρω το κλίμα γιά τώρα...πάντως την Κυριακή βαραίνει γιά σένα.:bigcry:

Zid
26/08/2008, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
δεν ξέρω το κλίμα γιά τώρα...πάντως την Κυριακή βαραίνει γιά σένα.:bigcry: Σκάσε γκαντεμόσκυλο..........


Κοιτα να φύγει κανα μηχανάκι να το ψάχνουμε στην εθνική....:bigcry:

dirtbird
26/08/2008, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
δεν ξέρω το κλίμα γιά τώρα...πάντως την Κυριακή βαραίνει γιά σένα.:bigcry:

Έτσι σε θέλωωωωω :beer: :beer: :beer:

dirtbird
26/08/2008, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Σκάσε γκαντεμόσκυλο..........


Κοιτα να φύγει κανα μηχανάκι να το ψάχνουμε στην εθνική....:bigcry:

Ξέρεις πόσους αναπτήρες έχει πεταμένους στα χαντάκια? :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Zid
26/08/2008, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Ξέρεις πόσους αναπτήρες έχει πεταμένους στα χαντάκια? :bigcry: :bigcry: :bigcry: Καλά δε θα γυρίσουμε απο το isde....








"Θα σας δείξω εγω" (Χλαπάτσας):bigcry:

mpou
26/08/2008, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Ξέρεις πόσους αναπτήρες έχει πεταμένους στα χαντάκια? :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Οχι σκουπιδια, οχι πλαστικα, σε δρομους και εθνικες:nono:

zapmaria
26/08/2008, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Έτσι σε θέλωωωωω :beer: :beer: :beer:

για σένα έχει ήδη γίνει ασήκωτο... :winka: :winka:

iatrodikastis
26/08/2008, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Οχι σκουπιδια, οχι πλαστικα, σε δρομους και εθνικες:nono:


μέχρι τώρα είχαμε τον γλάρο του ΕΟΤ.


Απο δω και πέρα ο γάϊδαρος του ΜΠΟΥ.


Κανονίζω ημερήσια εντουροεκδρομή στο οχυρό ρούσβελτ.

Δηλώστε συμετοχές.

Οχυρό ρουσβελτ:Χαντάκι πάνω από 6 χλμ,στρατιωτικά φυλαγμένο,όποιος πυροβοληθεί πάνω από 3 φορές...GAME OVER.Περίπου 30 χλμ από Σέρρες.

Επίσης κανονίζω εντουροχαμάμ στο Αγκίστρι,περίπου 50 χλμ από Σέρρες.

Να δω τελικά ποιός θάχει μεγαλύτερη επιτυχία το ISDE ή οι εκδρομές μου.:smokin:

Zid
26/08/2008, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
μέχρι τώρα είχαμε τον γλάρο του ΕΟΤ.


Απο δω και πέρα ο γάϊδαρος του ΜΠΟΥ.


Κανονίζω ημερήσια εντουροεκδρομή στο οχυρό ρούσβελτ.

Δηλώστε συμετοχές.

Οχυρό ρουσβελτ:Χαντάκι πάνω από 6 χλμ,στρατιωτικά φυλαγμένο,όποιος πυροβοληθεί πάνω από 3 φορές...GAME OVER.Περίπου 30 χλμ από Σέρρες.

Επίσης κανονίζω εντουροχαμάμ στο Αγκίστρι,περίπου 50 χλμ από Σέρρες.

Να δω τελικά ποιός θάχει μεγαλύτερη επιτυχία το ISDE ή οι εκδρομές μου.:smokin: Τα σουβλάκια και οι μπύρες.....:bigcry:

dirtbird
26/08/2008, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από zapmaria
για σένα έχει ήδη γίνει ασήκωτο... :winka: :winka:

πσσσσσσσσσσσσσ.......... τι έγραψε....:rolleyes: :rolleyes:

zapmaria
26/08/2008, 20:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
πσσσσσσσσσσσσσ.......... τι έγραψε....:rolleyes: :rolleyes:

μην το παίζεις ανήξερος...
Αφού ξέρεις. Πρώτο παγκάκι δεξιά.
Πάρε και υπνόσακο μαζί σου. Το βράδι κάνει ψύχρα...

Zid
26/08/2008, 20:42
fight club.......



Θα έχουμε και λασπομαχίες???:lol:

STOYBI
26/08/2008, 21:50
Για παμε να δουμε και το διαφημιστικο...... http://www.youtube.com/watch?v=94pZM4Rexho

:D

MikeG
26/08/2008, 21:55
& το διαφημιστικό spot στη TV (http://www.youtube.com/watch?v=6-4R74tbnEA) :wave2:

drmel
27/08/2008, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
.......σύντομη περιγραφή του κλίματος πάνω..

ζέστη και υγρασία, πολύ σκόνη παντού, πολλά μηχανάκια, πάρτε λεφτά,
πολλοί οι πειρασμοί :cool:

Zid
27/08/2008, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από drmel
ζέστη και υγρασία, πολύ σκόνη παντού, πολλά μηχανάκια, πάρτε λεφτά,
πολλοί οι πειρασμοί :cool:

Μελέτη.... τι ενοείς πειρασμοί....??Γιατί έχουμε και παντρεμένους ανθρώπους μαζί μας....:lol:

drmel
27/08/2008, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Μελέτη.... τι ενοείς πειρασμοί....??Γιατί έχουμε και παντρεμένους ανθρώπους μαζί μας....:lol:

εννοούσα, λάστιχα, mousse, ανταλλακτικά και τέτοια μωρέ,.......

(και γώ με την γυναίκα μου είμαι)

marios8
27/08/2008, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από drmel

πολλοί οι πειρασμοί :cool:



Είμαστε και αδύναμοι χαρακτήρες :(

dirtbird
27/08/2008, 17:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από drmel
πολλοί οι πειρασμοί :cool:

σιγά μην έχουν και τυρκουάζ αυτοκόλλητα.....:lol: :lol:
:wave2:

iatrodikastis
27/08/2008, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από drmel
πάρτε λεφτά,
πολλοί οι πειρασμοί :cool:


Πόσα?:smokin:

iatrodikastis
27/08/2008, 18:35
λόγω πολλών ατόμων,θα υπάρξει ο κάτωθι διαχωρισμός γκρουπ :

Γκρουπ α : marios8-zoubitos-mpou καθοδηγητής iatrodikastis.


Γκρουπ β : zid-taxydromos-dirtbirt καθοδηγήτρια zapmaria.



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

$py
27/08/2008, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
λόγω πολλών ατόμων,θα υπάρξει ο κάτωθι διαχωρισμός γκρουπ :

Γκρουπ α : marios8-zoubitos-mpou καθοδηγητής iatrodikastis.


Γκρουπ β : zid-taxydromos-dirtbirt καθοδηγήτρια zapmaria.



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


Γκρουπ αναγνωριστικής: $py-dimzab καθοδηγητής ο άνεμος

:D

$py
27/08/2008, 18:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Είμαστε και αδύναμοι χαρακτήρες :(



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Κουράγιο ρε, θα το ξεπεράσουμε και αυτό

:lol:

zapmaria
27/08/2008, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
λόγω πολλών ατόμων,θα υπάρξει ο κάτωθι διαχωρισμός γκρουπ :

Γκρουπ α : marios8-zoubitos-mpou καθοδηγητής iatrodikastis.


Γκρουπ β : zid-taxydromos-dirtbirt καθοδηγήτρια zapmaria.



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

με ρώτησες αν τους θέλω????? (και ειδικά τον τελευταίο) :lol: :lol:
Άσε που δεν θα μπορώ γιατί θα έχω να κάνω και ορισμένες συζητήσεις.... ;) ;)

dirtbird
27/08/2008, 19:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
λόγω πολλών ατόμων,θα υπάρξει ο κάτωθι διαχωρισμός γκρουπ :

Γκρουπ α : marios8-zoubitos-mpou καθοδηγητής iatrodikastis.


Γκρουπ β : zid-taxydromos-dirtbirt καθοδηγήτρια zapmaria.



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Πόσο καιρό έχω να σου ευχηθώ ταξίδι με σεξ και βάψιμο?:mad: :mad:

zapmaria
27/08/2008, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
λόγω πολλών ατόμων,θα υπάρξει ο κάτωθι διαχωρισμός γκρουπ :

Γκρουπ α : marios8-zoubitos-mpou καθοδηγητής iatrodikastis.


Θέλω να δω πως θα τους καθοδηγήσεις....
Πάρε και κανένα χάρτη για καλό και για κακό μαζί σου γιατί βλέπω την ΕΜΑΚ να σας ψάχνει. :lol: :lol: :lol:

dirtbird
27/08/2008, 19:41
Παρακαλείσθε όπως να παραμείνετε στα περί του αγώνα.

Τα υπόλοιπα άσχετα-πικάντικα-χαζούλικα (από όλους ΜΑΣ), από δω και εμπρός θα εξαφανίζονται ως δια μαγείας.... :winka:

zapmaria
27/08/2008, 19:50
επί του θέματος....
Ο καιρός (http://www.freemeteo.com/default.asp?pid=23&gid=734330&la=2) στις Σέρρες

στην Ορεινή (http://www.freemeteo.com/default.asp?pid=23&gid=734874&la=2)
(λίγο πιο κάτω από το χιονοδρομικό)

και στον λαιλιά (http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=163) ;)

nantin
29/08/2008, 20:48
εγω αναχωρω αυριο το πρωι για σερρες .οσοι θα ειστε εκει ελπιζω να τα πουμε απο κοντα εγω θα ειμαι στην ειδικη του λαιλια .σφυριξτε ενα ναντιν να πιουμε καφεδακι ῍μετα το περας αυτης της γιορτης πιστευω θα εχουμε ολοι καλο υλικο απο βιντεο και φωτο.λοιπον καλα να περασετε οσοι βρεθειτε και οσοι δεν βρεθειτε θα αποζημιωθειτε απο το υλικο που θα ποσταρουμε

υγ.υπαρχει μια περιπτωση να γυρισω αυριο θεσ/νικη και να ξαναφυγω κυριακη οποτε θα κατεβασω υλικο για να σας βαλω στο κλιμα:beer: :beer:

marios8
29/08/2008, 23:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
εγω αναχωρω αυριο το πρωι για σερρες .οσοι θα ειστε εκει ελπιζω να τα πουμε απο κοντα εγω θα ειμαι στην ειδικη του λαιλια .σφυριξτε ενα ναντιν να πιουμε καφεδακι ῍μετα το περας αυτης της γιορτης πιστευω θα εχουμε ολοι καλο υλικο απο βιντεο και φωτο.λοιπον καλα να περασετε οσοι βρεθειτε και οσοι δεν βρεθειτε θα αποζημιωθειτε απο το υλικο που θα ποσταρουμε

υγ.υπαρχει μια περιπτωση να γυρισω αυριο θεσ/νικη και να ξαναφυγω κυριακη οποτε θα κατεβασω υλικο για να σας βαλω στο κλιμα:beer: :beer:

Τα λέμε πάνω :beer: :wave2:

KaTaNaS
01/09/2008, 07:27
Καλόν αγώνα σε όλους τους αναβάτες παγκόσμιας και μικρότερης κλάσης, ξένους και Έλληνες!


καλή διασκεδαση και καλή ψυχαγωγία σε ολους τους θεατές! :beer: :beer: :beer:

zapmaria
01/09/2008, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Καλόν αγώνα σε όλους τους αναβάτες παγκόσμιας και μικρότερης κλάσης, ξένους και Έλληνες!


καλή διασκεδαση και καλή ψυχαγωγία σε ολους τους θεατές! :beer: :beer: :beer:

Σταύρο χάνεις....
άντε κανόνισε και έλα έστω για 3 μέρες....
:wave2: :wave2: