PDA

View Full Version : EΛΛΑΔΑ..!! Isde 2008



Σελίδες : 1 2 [3]

Stergios69
01/09/2008, 18:02
Μάλλον θα ανέβω αύριο...
Όσοι είστε εκεί έχετε να προτείνετε κάτι;
:wave2:

zapmaria
01/09/2008, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Μάλλον θα ανέβω αύριο...
Όσοι είστε εκεί έχετε να προτείνετε κάτι;
:wave2:

εκεί που πήγαμε σήμερα, στην ειδική κοντά στον Μαρμαρά, ήταν ωραία, αλλά είχε πολύ σκόνη.
Αύριο λέμε να πάμε προς τον Λαιλιά που πήγαν κάποιοι από την παρέα και είπαν ότι είναι φανταστικά.
Αν έχεις υπομονή αργότερα που θα γυρίσουν και οι υπόλοιποι ίσως σου δώσουν περισσότερες πληροφορίες.
Εκτός αν θέλεις να περιμένεις μέχρι αύριο το απόγευμα που θα γυρίσουμε από τον Λαιλιά. :wave2: :wave2:

jasondakar
02/09/2008, 00:00
Kurt Caselli 1ος γενικης!!!:evil:

mitsos_ktm
02/09/2008, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Μάλλον θα ανέβω αύριο...
Όσοι είστε εκεί έχετε να προτείνετε κάτι;
:wave2:


Tετάρτη βράδυ θα είμαι Σέρρες.Κάποιος που είναι εκεί θα μπορέσει να μου δώσει πληροφορίες για Πέμπτη και Παρασκευή τι παίζει???

Stergios69
02/09/2008, 14:09
Μόλις γύρισα...
πρέπει να διασταυρώθηκα με dimzab και $py κατεβαίνοτας από Λαιλιά (εγώ κατέβαινα)...
:eyepop: :D :wave2:

KaTaNaS
02/09/2008, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos_ktm
Tετάρτη βράδυ θα είμαι Σέρρες.Κάποιος που είναι εκεί θα μπορέσει να μου δώσει πληροφορίες για Πέμπτη και Παρασκευή τι παίζει???

θα σε παρω να σου δωσω μερικα τηλεφωνα απο τα παιδια που εναι πανω! :wave2:

snakevoul
02/09/2008, 15:48
geia xara katarxas giati eimai neos.

basika i8ela na parapone8w gia kati sxetika me tin diorganwsi tou isde. filos mou mou eipe
oti gia na exeis prosbasi stin pista plirwneis eisitirio kai sou dinoun ena braxiolaki to opoio den bgainei. o filos mou to eskise gia na to bgalei kai meta den ton afinan na mpei me to braxiolaki skismeno........ an kanw la8os i eimai ektos 8ematos sorry....parakalw an 3erete kati epibebewste

mitsos_ktm
02/09/2008, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
θα σε παρω να σου δωσω μερικα τηλεφωνα απο τα παιδια που εναι πανω! :wave2:



Έχεις το κινητό μου? Εαν οχι,πες μου να σου στείλω pm

fantacid
03/09/2008, 14:55
Aν αναιβω σαββατο θα ειναι πολυ αργα?

για πεστε κανα καλο μερος για σαββατο

KaTaNaS
03/09/2008, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
Aν αναιβω σαββατο θα ειναι πολυ αργα?

για πεστε κανα καλο μερος για σαββατο

sabbato tha exei mono thn super eidiki

fantacid
03/09/2008, 19:35
ωρα κ μερος?

MikeG
03/09/2008, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ωρα κ μερος?

Δες στο επίσημο site ρε Άλεξ :winka: :wave2:

KaTaNaS
05/09/2008, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ωρα κ μερος?

apo enduro.gr


04/09/2008 - ENDURO ISDE

Μιας και πολλοί μας ρωτούν για το final test (έκτη ημέρα ISDE 2008) καλό θα ήταν να σας ενημερώσουμε για το τι ακριβώς θα συμβεί.

Πότε γίνεται;
To Σάββατο 06 Σεπτεμβρίου από τις 08:00 (ξεκινά το πρώτο σκέλος).

Πως θα αγωνιστούν οι αθλητές;
Οι αθλητές χωρίζονται σε γκρουπ των 20 ή 25 αθλητών και αγωνίζονται σε ένα σκέλος στην πίστα motocross (αυτοκινητοδρόμιο Σερρών), διάρκειας 15 λεπτών συν ένα γύρο. Τα σκέλη απαρτίζονται από τους αθλητές βάση γενικής και ξεκινούν αντίστροφα. Οι πρωτοκλασσάτοι αθλητές θα αγωνιστούν τελευταίοι, δηλαδή.

Που γίνεται;
Στην νέα πίστα motocross του αυτοκινητοδρομίου Σερρών. Υπάρχουν καφετέριες για καφέ, αναψυκτικά, φαγητό και τουαλέτες για τους θεατές.

Η απονομή;
Η απονομή θα γίνει την ίδια ημέρα στις 20:00 στον (νέο) ξενοδοχείο Ελπίδα.

Τι κόστος έχει το εισιτήριο;
Κοστίζει 15 ευρώ αλλά αν έχετε προμηθευτεί εισιτήριο τις προηγούμενες ημέρες δεν χρειάζεται να ξαναπληρώσετε. Απαραίτητη προυπόθεση να έχετε κρατήσει το μπλε βραχιολάκι. Είσοδος για παιδιά έως 12 ετών δωρεάν.

Τι να πάρω μαζί μου;
Ο ήλιος καίει αυτές τις ημέρες στις Σέρρες οπότε λίγο προστασία δεν έβλαψε κανέναν. Καπέλο, αντιηλιακό, νερό είναι καλοί σύμμαχοι. Επίσης φωτογραφική μηχανή ή βιντεοκάμερα γιατί το θέαμα είναι μοναδικό. Τέλος Ελληνικές σημαίες για να υποστηρίξουμε τους Έλληνες αθλητές, κόρνες και ότι άλλο κάνει πολύ θόρυβο!

Zid
08/09/2008, 17:17
Kαι τώρα....:(

??

jasondakar
08/09/2008, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Kαι τώρα....:(

??


αν εννοεις το the day after isde μια χαρα ακουγετε καθως καπου πηρε το αυτι μου οτι βαλανε εναν αγωνα απο wec πλεον στην ελλαδα οποτε καθε χρονο θα εχουμε να βλεπουμε να περνουμε μερος και γενικος να γουσταρουμε.

σωστα δεν ακουσα???:look:

Stergios69
08/09/2008, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Kαι τώρα....:(

??
Υπομονή μέχρι του χρόνου, που θα έχει ένα γύρο του Παγκοσμίου πρωταθλήματος enduro στα Σερρας... :D

jasondakar
08/09/2008, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Υπομονή μέχρι του χρόνου, που θα έχει ένα γύρο του Παγκοσμίου πρωταθλήματος enduro στα Σερρας... :D


σε εφαγα για ενα λεπτο :rotflmao:

Zid
08/09/2008, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Υπομονή μέχρι του χρόνου, που θα έχει ένα γύρο του Παγκοσμίου πρωταθλήματος enduro στα Σερρας... :D Ενοείτε......:beer:

Stergios69
08/09/2008, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
σε εφαγα για ενα λεπτο :rotflmao:
:beer: :wave2:

apav
11/09/2008, 18:37
http://www.0300.gr/el/newsdetail.php?id=1201 :wave2:

MikeG
12/11/2008, 14:01
Το μάτι μου έπεσε πάνω σε αυτό. (http://troktiko.blogspot.com/2008/11/blog-post_3747.html)
Μια άλλη οπτική στο θέμα.....

drmel
12/11/2008, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Το μάτι μου έπεσε πάνω σε αυτό. (http://troktiko.blogspot.com/2008/11/blog-post_3747.html)
Μια άλλη οπτική στο θέμα.....

Πταίσμα,
τα σήματα είναι ουτως ή άλλως απο οικολογικό χαρτόνι οπότε και ανακυκλώνονται, οι κορδέλες είναι συμβατικές και θέλουν μάζεμα άμεσα αλλά πρέπει να τους πιστώσουμε το μέγεθος του μαζέματος μετά τον αγώνα.
Σημειώστε ότι το Ελληνικό Six Days βραβεύτηκε απο την FIM ώς το πιο οικολογικό στην ιστορία του θεσμού και ότι μηχανήματα μπήκαν στις ειδικές και τις επανέφεραν όσο πιο κοντά στην αρχική κατάσταση.

Αν θέλετε να δείτε πραγματικό πρόβλημα, ρίξτε μια ματιά Κουβαρά,Κερατέα, Λαύριο και πέριξ και εκεί θα δείτε όντως θέμα προς συζήτηση....

MikeG
12/11/2008, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από drmel
Πταίσμα,
τα σήματα είναι ουτως ή άλλως απο οικολογικό χαρτόνι οπότε και ανακυκλώνονται, οι κορδέλες είναι συμβατικές και θέλουν μάζεμα άμεσα αλλά πρέπει να τους πιστώσουμε το μέγεθος του μαζέματος μετά τον αγώνα.
Σημειώστε ότι το Ελληνικό Six Days βραβεύτηκε απο την FIM ώς το πιο οικολογικό στην ιστορία του θεσμού και ότι μηχανήματα μπήκαν στις ειδικές και τις επανέφεραν όσο πιο κοντά στην αρχική κατάσταση.

Αν θέλετε να δείτε πραγματικό πρόβλημα, ρίξτε μια ματιά Κουβαρά,Κερατέα, Λαύριο και πέριξ και εκεί θα δείτε όντως θέμα προς συζήτηση....

Δεν έχω ιδία άποψη μιας και δε παραβρέθηκα στο Six Days. Απλά στο σερφάρισμα μου, το πήρε το μάτι μου, το διάβασα & είπα να το ποστάρω & εδώ. :wave2:

STOYBI
12/11/2008, 15:10
2.700 περασματα απο μηχανακια ( ο αριθμος δεν ειναι υποθετικος) εγιναν στις ειδικες....

(Οχι οτι δεν εχει παρουσιαστει το προβλημα και δεν εχει πεσει το σχετικο κραξιμο σε οργανωτες και απο sites του χωρου μας ) αλλα...

Επετρεψε μου να αμφιβαλω για τις συγκεκριμενες φωτο καθως στο μερος οπου ειναι στημενες οι κορδελες δεν εχει περασει ουτε ποδηλατο.....

:wave2:


147901

zubitos
13/11/2008, 06:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
2.700 περασματα απο μηχανακια ( ο αριθμος δεν ειναι υποθετικος) εγιναν στις ειδικες....

(Οχι οτι δεν εχει παρουσιαστει το προβλημα και δεν εχει πεσει το σχετικο κραξιμο σε οργανωτες και απο sites του χωρου μας ) αλλα...

Επετρεψε μου να αμφιβαλω για τις συγκεκριμενες φωτο καθως στο μερος οπου ειναι στημενες οι κορδελες δεν εχει περασει ουτε ποδηλατο.....

:wave2:


+1

Είμαστε μια χώρα σκουπιδότοπος και το πρόβλημα είναι οι κορδέλες του isde.
Βρήκαμε το δέντρο και χάσαμε το δάσος.:mad:

Εγω προτείνω να απαγορευτεί το enduro,αφήστε τον κόσμο να μπαζώνει και να καταστρέφει
με την ησυχία του,μην τους ενοχλείτε με τα κ@λ@μηχανάκια σας.

Zid
31/07/2009, 22:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Ενοείτε......:beer:


1 μήνας ΕΜΕΙΝΕ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

jasondakar
04/08/2009, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
1 μήνας ΕΜΕΙΝΕ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

prosexe min skontapsis :rotflmao: :rotflmao: :beer: