PDA

View Full Version : ανεγκεφαλοι τελειως



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
20/01/2005, 12:22
σηνεβη σημερα...

ειμαι με το φορτηγο στην λεωφορο αθηνων προς την αθηνα στο μεσαιο ρυμα κηκλοφοριας. ειναι 8 το πρωι και βρεχει καταρακτοδος. η ορατοτητα ειναι απο την βροχη ναι το σκοταδι αρκετα μιωμενη και κηνουμε προσεκτηκα. πλησιαζω το φαναρι και βλεπω οτι απο την βροχη μαλον εχει βγη εκτως λητουργιας. ξαφνικα μεσα στο σκοταδι βλεπο καποιον πεζο να κηνητε στην διαβαση φωραει μαυρα ρουχα με κατι λευκες γραμμες στο μπουφαν του σαν φοσφοριζε. ξαφνικα αντιλαμβανομαι οτι εχει σταματηση στην λοριδα μου πανω στην διαβαση. τσαρουχομα τα φρενα. ευτιχως που εχω ABS και καθως σταματω βλεπω οτι ειναι τροχονομος και εχει το χερι σηκομενο να σταματισω για να διευθηνη την κηνηση λογο βλαβης του φαναριου. ειμαι προτος και εχω καλη ορατοτητα και τον ειδα. αλλα απο πισο δεξια και αριστερα ερχοντε πατημενα αυτοκινητα. πριν ακομα ακηνητοποιηθω εχω αναψη τα αλαρμ για να ειδοποιησω το επερχομενα αυτοκηνητα για τον κυνδηνο. ο τροχονομος μπενει μπροστα στα φωτα τους για να τον δουνε και να σταματισουνε. τον παρακολουθω να κανει και το ιδιο απο την αλλη κατευθηνση του δρομου. μαλιστα ειναι σε ετοιμοτητα σαν τηγρη σησπιρωμενος για την περιπτοση που δεν τον δη κανεις να πεταχτη στην ακρη. τρελαθηκα. σκευτηκα οτι ο ανθροπος πεζει το κεφαλι του για να ρυθμηση την κυκλοφορια. οσο τον εβλεπα μου ειχε σηκοθη η τριχα... εφυγα οταν μας εκανε σηνιαλο για να περασουμε και πηγα στην δουλια μου. αφου ξεφορτοσα τα υλικα μου και αφισα τα παιδια να δουλεβουνε γυρισα σπιτη και αφησα το φορτηγο. πηρα το μηχανακη και αφου αγωρασα κατι μικρουλικα ξεκηνησα να παω τα πραγματα στα παιδια. το ψιλοβροχη και τα νερα που σηκονανε τα αυτοκηνητα θαμπονανε την ζελατηνα του κρανους και ειχα μιωμενη ορατοτητα. φτανωντας παλι στο ιδιο φαναρι το οποιο ηταν ακομα σβιστο εψαχνα να δω τον τροχονομο. με διακολια τον διεκρηνα μεσα στα απονερα των αυτοκηνητων να κανει τα συνιαλα του. και μαλιστα τωρα ηξερα οτι ηταν εκει και τον εψαχνα να τον δω.φωρουσε δερματινο παντελονι μοτοσηκλετηστη, μποτες μοτο. και απο επανω ΜΑΥΡΟ αδιαυροχο με λευκα σιριτια ο θεος να τα πη φοσφοριζε. δεν φοσφοριζαν καθολου.

κατεβηκα απο την μοτο μου και πηγα να του μηλησω.

διαλογος.

εγω... φιλε το πρωι που περασα με το φορτηγο δεν φενοσουν καθολου με τα μαυρα ρουχα που φωρας. με το ζωρι σε πηρα ειδηση την τελευταια στιγμη. δεν φενεσε καθολου με την βροχη και το σκοταδι.

τροχ...το ξερω αλλα τι να κανω....

εγω... γιατι δεν φωρας τα κιτρινα να φενεσε?

τροχ.. αυτα μας δοσανε...

εγω... ναι αλλα δεν φενεστε..

τροχ...το ξερω αλλα αντε να τους το πεις..

εγω... φιλε ειμαι και εγω μοτοσηκλετηστης και γιαυτο σου το λεω. αυτοι οι ανεγκεφαλοι που πηρανε την αποφαση να σας δοσουν μαυρα ρουχα ειναι πισο απο ενα γραφειο. εσας τροει η μπορα και η δικια σας μανα θα κλαψη αν γηνη καμια στραβη. αυτοι το πολυ πολυ να ερθουν και να εκφρασουν την λιπη τους κατοπιν εωρτης.

τροχ... λες να μην το ξερω αλλα τι να τους πεις μηπως θα σε ακουσουν?..

εγω .... εχεις δικιο.. να προσεχεις φιλε και να το πης και στους αλλους οτι δεν φενεστε να προσεχουν...

και εφυγα......

και ρωταω....

πιος ΜΑΛΑΚΑΣ πηρε την αποφαση να φωρεσουν ΜΑΥΡΑ ρουχα για να ρυθμιζουν την κικλοφορια? και μαλιστα με αντανακλαστηκα σηριτια που ουτε την σκια δεν αντανακλουν οχι το φως?

και αν χασουν την ζωη τους καποιοι απο αυτους που τους στελνουν σαν προβατα στο σφαγειο πιος θα αναλαβη την ευθηνη των οικογενιων τους που θα μηνουν τα παιδια τους ορφανα?

θεωρο τους υπευθηνους που πηραν και περνουν τετοιες αποφασεις τουλαχιστον ανεγκεφαλους για να μην πω τηποτα πιο σωβαρο..

ρουσσος γιωργος

6977 290 361

angels_gr
20/01/2005, 13:08
Φίλε Γιώργο, έχεις απόλυτο δίκιο με αυτά που λες αλλά μεγαλύτερο δίκιο έχει ο τροχονόμος. Σε ποιον να μιλήσει και να καταλάβει ότι είναι εγκληματική και απερίσκεπτη η απόφαση αυτή που πήραν.

Όμως μην τους λες ανεγκέφαλους!!! Μπορεί να παίρνουν καλύτερη μίζα από αυτά τα αδιάβροχα!!!

Stabak
20/01/2005, 13:21
Εγώ στην θέση του θα αγόραζα ένα για πάρτη μου. Οπως είπε και η γιαγια η δικιά μου μάνα θα κλάψει...

Το ίδιο και με τον ελείνό ρουχισμό που τους δίνουν

gispy
20/01/2005, 13:31
Έχω δουλέψει σε εργοστάσιο που φέρνει για την αστυνομία αυτά τα φωσφωριζέ και το μόνο που έχω να σου πω είναι όταν τους ρώτησα αν κάνουν την δουλειά τους: Για να τα αγοράζει η αστυνομία ΜΑΛΛΟΝ θα κάνουν. Και μάλιστα ένας υπάλληλος με ρώτησε, τι ψάχνεις τώρα! ελληνικό κράτος είναι αυτό, και αυτοί μίζες βγάζουν!

Του απάντησα οτι έχω πατέρα αστυνομικό (ευτυχώς συνταξιούχο) και γέλασε αμήχανα και έφυγε (λέγοντας άστα να πάνε)

Το κακό είναι οτι πολλοί βρίζουμε τους αστυνομικούς αλλά κανείς δεν ρωτάει αν θα έπρεπε να είχαν καλλίτερες συνθήκες εργασίας. Μη μου πει κανείς για την συμπεριφορά τους, ισχύει και το έχω νιώσει με άσχημο τρόπο (γιατί δεν ήξερε οτι ήμουν γιος της "οικογενείας" και το τι καντίλια τρώνε από μένα δε λέγεται αλλά και αυτοί που θέλουν να κάνουν την δουλεία τους ρισκάρουν με παιδάκια από πίσω)

milaber
20/01/2005, 15:12
Όταν έκανα τα μαθήματα για το δίπλωμα είχαμε και έναν από την ασφάλεια εκεί που έδινε και αυτός.

Όταν τον ρώτησα για τους Ζάδες μου είπε πως τις περισσότερες φορές εκτός από την στολή που τους την δίνουν τα κράνη και τις μπότες τα παίρνουν από την τσέπη τους.

Επίσης μου είπε πως ακόμα και όπλα δεν έχουν οι περισσότεροι τα far west περίστροφα που τους δίνουν και αγοράζουν από την τσέπη τους καλύτερα.

Τι να πεις...

adam_tsouk
20/01/2005, 15:46
Γιαυτό προσπαθούν μετά να βγάλουν τα σπάσμένα.

Πάντως το μπουφανάκι τους ωραίο είναι αλλά σίγουρα όχι για κάτι περισσότερο από οδληγηση αν και δεν ξέρω την ποιότητά του.



¨οσο γιοα το τι πληρώνουν... όλοι λίγο πολύ βάζουμε από την τσέπη μας για ότι χρειαζόμαστε στη δουλειά έτσι;

Εσύ χρειάζεσαι κράνος, ο πιτσιρικάς μηχανάκι, ο άλλος κουστούμια και πάει λέγοντας.


Το θέμα της ασφάλειάς τους πάντως έπρεπε να προηγείται.

afrotwin
20/01/2005, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Όταν έκανα τα μαθήματα για το δίπλωμα είχαμε και έναν από την ασφάλεια εκεί που έδινε και αυτός.

Όταν τον ρώτησα για τους Ζάδες μου είπε πως τις περισσότερες φορές εκτός από την στολή που τους την δίνουν τα κράνη και τις μπότες τα παίρνουν από την τσέπη τους.

Επίσης μου είπε πως ακόμα και όπλα δεν έχουν οι περισσότεροι τα far west περίστροφα που τους δίνουν και αγοράζουν από την τσέπη τους καλύτερα.

Τι να πεις...

RE TOUS KAKOMIROUS:bawl:
AGORAZOUN TA OPLA MONI TOUS RE:bawl:
AXXXXXXX TI PONOSSSSSSSSS:bawl:

RE ANA XA8ITE LEME:rotflmao:

PALIA AMA SKOTONOTANE MPATSOS KANAME PARTI:lol:

TORA TA KAKOMIRA TA MPATSONIA:bawl:

STO EPOMENO MPLOKO AKOMA KE AN DEN ME STAMATISOUN 8A STAMATISO MONOS MOU KE 8A TOUS PARAKALAO
SAS PARAKALO GRAPSTE ME GIA KATI EXETE PEDAKIA NA MEGALOSETE
AN8ROPOS ISTE KE ESIS NA MIN EXETE MIA DRAXMI GIA ORA ANAGKIS:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
:lol: :bawl: :lol: :bawl:


AX POSO EVES8ITI IMASTE...
:rotflmao: :rotflmao:

milaber
20/01/2005, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
PALIA AMA SKOTONOTANE MPATSOS KANAME PARTI

TORA TA KAKOMIRA TA MPATSONIA

AX POSO EVES8ITI IMASTE...


Ρε δεν θα βάλουμε και την γάτα μας να κλαίει!
Απλά είναι ενδεικτικό της αδιαφορίας του κράτους και αυτό!

:lol: :lol: :lol:

free rider
20/01/2005, 19:14
Κατά την γνώμη μου σε όλες τις ομάδες των ανθρώπων υπάρχουν και τα μαύρα πρόβατα .
Αυτός δεν είναι λόγος να γενικεύουμε καθώς αυτός ο τρόπος μας φέρνει πολύ πίσω στα κατορθώματα της ναζιστικής σκέψης και επιλογής..

Σίγουρα υπάρχουν επίορκοι δικαστικοί , μπάτσοι, δάσκαλοι , παπάδες, γιατροί , και ότι άλλο μπορεί κανείς να σκεφτεί. Όμως κατά βάση θα πρέπει να υπάρχουν και κάποιοι που συνηδειτά κάτω από την σημαία του καθήκοντός τους παλεύουν καθημερινά να γυρίσουν σπίτι τους μετά από ένα μεροκάματο …

Αρνούμαι λοιπόν να προβώ σε γενικεύσεις και αφορισμούς που είναι μια τακτική ολοκληρωτικού καθεστώτος και προτιμώ να ψάχνω και να ξεχωρίσω εκείνους τους συνηδειτούς επαγγελματίες που αποτελούν την ελπίδα σε αυτήν την κοινωνία λύκων και αρπακτικών.

Τέτοιο παράδειγμα είναι πραγματικά κάποιοι τροχονόμοι που βγάζουν το οκτάορο της υπηρεσίας τους στο δρόμο προσπαθώντας να κουμαντάρουν τόσους κάφρους όπως κι εγώ ρυθμίζοντας την κυκλοφορία ουσιαστικά όμως αναπληρώνοντας το κενό της πολιτικής βούλησης..

Παλιότερα έτυχε να γνωρίσω κάποιον από τους παλιούς τροχαίους που οδηγούσε εκείνες τις harley …
Ο άνθρωπος καλή του ώρα απαξίωνε την συμπεριφορά των σημερινών με πολύ κατηγορηματικό τρόπο …για μένα απλά ζούσε σε άλλες εποχές…


:sun: :sun:

tai
20/01/2005, 19:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Εγώ στην θέση του θα αγόραζα ένα για πάρτη μου.



Είναι υποχρεωμένοι να φοράνε μόνο ρούχα της υπηρεσίας.

tai
20/01/2005, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
RE TOUS KAKOMIROUS:bawl:
AGORAZOUN TA OPLA MONI TOUS RE:bawl:
AXXXXXXX TI PONOSSSSSSSSS:bawl:

RE ANA XA8ITE LEME:rotflmao:

PALIA AMA SKOTONOTANE MPATSOS KANAME PARTI:lol:

TORA TA KAKOMIRA TA MPATSONIA:bawl:

STO EPOMENO MPLOKO AKOMA KE AN DEN ME STAMATISOUN 8A STAMATISO MONOS MOU KE 8A TOUS PARAKALAO
SAS PARAKALO GRAPSTE ME GIA KATI EXETE PEDAKIA NA MEGALOSETE
AN8ROPOS ISTE KE ESIS NA MIN EXETE MIA DRAXMI GIA ORA ANAGKIS:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
:lol: :bawl: :lol: :bawl:


AX POSO EVES8ITI IMASTE...
:rotflmao: :rotflmao:



Παλιά ρε Λεωνίδα οι μπάτσοι εκπροσωπούσαν την χούντα. Μάζευαν και ξυλοφόρτωναν τον κοσμάκη. Έβλεπε ο κόσμος μπάτσο και άλλαζε γωνία. Τώρα οι περισσότεροι είναι απλά δημ.υπάλ όχι ότι δεν υπάρχουν κολλημένα κολόπαιδα, απλά μειώνονται συνεχώς.

afrotwin
21/01/2005, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Παλιά ρε Λεωνίδα οι μπάτσοι εκπροσωπούσαν την χούντα. Μάζευαν και ξυλοφόρτωναν τον κοσμάκη. Έβλεπε ο κόσμος μπάτσο και άλλαζε γωνία. Τώρα οι περισσότεροι είναι απλά δημ.υπάλ όχι ότι δεν υπάρχουν κολλημένα κολόπαιδα, απλά μειώνονται συνεχώς.

RE I MPATSI PREPI NA INE DIMOSIA ORGANA EKSIPIRETISIS NA EXOUN SPIRTA NA MAS ANAVOUN TA TSIGARA
KAMIA SALIARA KREMASMENI NA SKOUPIZOMASTE KANA MIXANIMA ME KAPOTES KREMASMENO STIN PLATI KE TETIA KE AMA PATANE KE KANENAN LIGI DIMOSIA F8ORA DEN PIRAZI..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
21/01/2005, 11:39
το θεμα ειναι ρε παιδια οτι το κρατος εχει χεσμενους τους ανθρωπους του. αν βλεπεις οτι τους υπαλιλους του τους φερετε με τετοιο τροπο τι περιμενετε να κανει σε εμας? μας εχει τριπλοχεσμενους.
η δυπλοπροσοποια σε ολο το μεγαλειο της.
απο την μια τους στελνουν να μας πιασουν και να μας γραψουν για να μην σκοτονοματε και καλα.
και απο την αλλη στελνη τους τροχονομους ξυπολιτους στα αγκαθια να επιβαλουν την ταξη.
και δεν μπορω να μην βγαλω το καπελο που λενε στην μεγαλητερη μεριδα απο αυτους οι οποιοι με αντιξοες συνθηκες προσπαθουν να κανουν το καθηκον τους, να εξυπηρετησουν τον πολητη.
η εποχες που φωναζαμε μπατσοι καθηκια δολοφονοι εχει περαση. τωρα εχει ανεβη το επιπεδο τους και δεν σε βλεπουν σαν σκουπιδη.
τρανο παραδηγμα ειναι οτι οταν εγηνε η κηνηση για τον γιωργο και την λιλιαν στου ψυρη καποιοι περιηκοιοι καλεσαν το 100 οτι μαζευωνται μηχανες εκει. ηρθαν δυο μοτοσηκλετηστες της ομαδας Ζ και οταν μαθαν τον σκοπο της συγκεντροσης, εδωσαν και αυτοι χρηματα, και γυριζοντας στον γιωργο του ειπαν...
εισαι τυχερος που εχεις ολλους αυτους τους αγνωστους φιλους.... αλημονο σε εμας....
και για αποιον δεν θηματε σας υπενθημιζω οτι περιση στα διοδια του σχηματαριου ο διηκητης της τροχεας σχηματαριου τον εδηχναν τα καναλια που ηταν με της καλτσες πανω στους παγους και βοηθουσε τον κοσμο, γιατι τα παπουτσια που τους χωριγη η υπηρεσια ειναι τοσο εσχος πιοτηκα που ειναι καλητερα να μην τα φωρας για να μην παθης μεγαλητερη ζημια.
αλοστε το οτι μας γρφουν ειναι σε εντεταλμενη υπηρεσια που τους λεει ... συμερα θα βγητε να γραψετε για κρανος.... πρεπει να μας φερετε τοσες κλησεις
σημερα θα βγητε για πεζοδρομια... θα μας φερετε τοσες κλησεις..
κλπ κλπ

gispy
21/01/2005, 13:46
Γιαγιά Αρκούδα πολύ σωστά λες αυτά που λες. Το σημερινό πρόβλημα της αστυνομίας όμως δεν διαφέρει τόσο όσο με αυτά που ίσχυαν στην χούντα. Δυστυχώς υπάρχουν ακόμα πολλά κομπλεξαρισμένα που στο σχολείο τα είχαν του κλωτσου και του μπάτσου και πανε και γίνονται αστυνομικοί και νομίζουν οτι είναι οι άρχοντες του κόσμου. Έχω δύο γνώστές περιπτώσεις από το δικό μου σχολείο όπου του ενός του κώψανε το αυτί γιατί πούλαγε μαγκιά (μόνος του ο βλάκας) και ο δεύτερος έχει ένα υφάκι ούτε ο μπούς..οβλακας να ήταν.

Μια χώρα που καταστρέφει την παιδεία της χρόνο με το χρόνο αυτά τα επακόλουθα θα έχει. Κάποτε ...παιδιά ... μας κάνανε μια παρατήρηση και χαμηλώναμε το κεφάλι από σεβασμό και τώρα βλέπεις δεκαπεντάχρονο να έχει γλώσσα μεγαλύτερη και από βάτραχο!!! (το τελευταίο άσχετο αλλά και σχετικό )

crs-k
21/01/2005, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gispy
................
Κάποτε ...παιδιά ... μας κάνανε μια παρατήρηση και χαμηλώναμε το κεφάλι από σεβασμό και τώρα βλέπεις δεκαπεντάχρονο να έχει γλώσσα μεγαλύτερη και από βάτραχο!!! (το τελευταίο άσχετο αλλά και σχετικό )


:lol: :rotflmao: :lol:

Δυστυχως ΔΕΝ μπαινει σε ολα τα ποστς, ωστε να σε διαβασει ...

:lol: :rotflmao: :lol:

angels_gr
21/01/2005, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από gispy
Μια χώρα που καταστρέφει την παιδεία της χρόνο με το χρόνο αυτά τα επακόλουθα θα έχει. Κάποτε ...παιδιά ... μας κάνανε μια παρατήρηση και χαμηλώναμε το κεφάλι από σεβασμό και τώρα βλέπεις δεκαπεντάχρονο να έχει γλώσσα μεγαλύτερη και από βάτραχο!!! (το τελευταίο άσχετο αλλά και σχετικό )


Και που είσαι ακόμα. Έχουμε να δούμε και να ακούσουμε πράγματα και θαύματα. Όπως για παράδειγμα πριν λίγο καιρό άκουσα στις ειδήσεις ότι μαθητές γυμνασίου πουλούσαν προστασία στους συμμαθητές τους!!!!

tai
21/01/2005, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
:lol: :rotflmao: :lol:

Δυστυχως ΔΕΝ μπαινει σε ολα τα ποστς, ωστε να σε διαβασει ...

:lol: :rotflmao: :lol:

Κρίμα τα, ΜΟΥ, τα σε πάω, και της σεξουαλικές υποσχέσεις . Τον έδωσες στεγνά λέμε:lol: :lol: :lol: :lol:

adam_tsouk
21/01/2005, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Κρίμα τα, ΜΟΥ, τα σε πάω, και της σεξουαλικές υποσχέσεις . Τον έδωσες στεγνά λέμε:lol: :lol: :lol: :lol:



Και δεν θα το πάρει και χαμπάρι!!!!



:rotflmao: :rotflmao:

gispy
22/01/2005, 03:12
Ποίος με έχει τώρα;!!! (έχω πάντως έναν υπόψιν μου)

crs-k
22/01/2005, 06:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Και δεν θα το πάρει και χαμπάρι!!!!

:rotflmao: :rotflmao:


Ετσι, ετσι, ετσι !!!

Σιγα μην το παρει χαμπαρι ...

Ουτε για ποιον λεμε δεν θα καταλαβει, ακομα κι αν το δει, που ΔΕΝ θα το δει !

:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
22/01/2005, 10:10
ρε....
ένταξη μωρέ το παιδί το θάψατε παλιόγεροι....

πάντως βατραχοπόδαρα δεν έχω φάει ακόμα ...

Λεωνίδα βασίζομαι σε σένα..
να ξηγιόμαστε τα έχω καπαρώσει...





:rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
22/01/2005, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ρε....
ένταξη μωρέ το παιδί το θάψατε παλιόγεροι....


:rotflmao: :rotflmao:

:confused: :confused:
:confused: :confused:


Ε;
νέα παιδιά στο άνθος πάνω.... (της ηλικίας ε)


7752

free rider
04/02/2005, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
:confused: :confused:
:confused: :confused:


Ε;
νέα παιδιά στο άνθος πάνω.... (της ηλικίας ε)

είναι η γνωστή κίνηση ...

:rotflmao: :rotflmao:

darkwing
20/04/2005, 02:16
Απο προσωπικη εμειρια το κοστος αποκτησης του εξοπλισμου ειναι κοντα στα 500 με 800 euros κοντα στο μηνιατικο...

Και τα μαυρα προβατα δεν ειναι λιγα κανα 30% και... σιγουρα.
Ομως αυτο αρχιζει με την παιδία και την ανατροφη στο σπιτι.
Ουτε εγω ειμαι αγιος στην δουλεια μου αλλα πανω απ'ολα πρεπει να εισαι ανθρωπος (και οι μπατσοι αλλα και οι πολιτες). Ο μαλακας δεν καθεται εκει επειδη του καυλ@@@σε αλλα επειδη τον εβαλε ενας αλλος (συνηθως περιορισμενης ευθυνης εγκεφαλικα) αλλα αμα κανει μαλακιες τοτε το θελει το βρισιδι και τις καταρες οπως και την σφαλιαρα (μεγα λαθος) για να στωσει το τσουτσεκι.

Να ξερετε ομως οτι,οτι και να κανετε ο πολιτης εχει το πανω χερι απεναντι στον εκπρωσοπο του κρατους (οποιοσδηποτε και να ειναι αυτος) και λιγη ηρεμια θα σας φερει απο πανω...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Μικρή Λουλού
12/05/2005, 20:12
ως συνηθως,εκνευριζομαι να βλεπω ενα ποστ 20 μερες και λεω καμμια μαλακια για να δειχνει στους γκεστ οτι υπαρχει καθημερινη κινηση παντου..:smokin: