PDA

View Full Version : Πωλειται οπως ειναι επιπλωμενο...



Ταξιδευτής
18/06/2008, 19:18
Για να κρατησουμε το αλλο θεμα καθαρο... :(

Δυστυχως αυτο που φοβομουν οτι θα γινει τελικα εγινε... :sad:

Σημερα μου ανακοινωθηκε η απολυση μου απο την εταιρια που δουλευα τα τελευταια 2 χρονια λογω του οτι κλεινει το Ελληνικο παραρτημα της. :(

Οποτε αναγκαστικα βρισκομαι στην θεση που δεν ηθελα να βρεθω.... Πρεπει να αποχωριστω την μαυρη Ιταλιδα μου... Δεν το θελω καθολου....
Δυστυχως ομως οικονομικα ημουν ηδη ζορισμενος βοηθωντας την οικογενεια μου οποτε τωρα δεν θα εχω κανενα τροπο να φροντισω οσους (και οσα) αγαπαω... :(
Ηταν παντα ενα μεγαλο ονειρο αυτη η μηχανη, αλλα τα λεφτα ειναι πολλα, τα εξοδα ακομα περισσοτερα και εγω τωρα δεν θα ειμαι σε θεση να τη συντηρησω και να την φροντισω οπως της αξιζει. :sad:

Εξ ου και το αναλογο θεμα: http://moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=61434

Ελπιζω μονο να βρει καποιον που θα την φροντισει και θα την αγαπησει οσο και εγω... :sad: :sad: :sad:

Ειμαι χαλια.... Νοιωθω σαν να χανω την αγαπη της ζωης μου... :(
Μακαρι να ηταν ολο αυτο ενας κωλοεφιαλτης κ να ξυπνουσα τωρα λεει.... :uplate: :sad: :sad:

Ταξιδευτής
18/06/2008, 19:21
Επισης, αν και ντρεπομαι για αυτο, αν καποιος ξερει κατι για καμια δουλεια γραφειου (εχω σπουδασει οικονομικα) και θελει να βοηθησει ας ριξει ενα ΠΜ... :(

Λεωνίδας
18/06/2008, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Επισης, αν και ντρεπομαι για αυτο, αν καποιος ξερει κατι για καμια δουλεια γραφειου (εχω σπουδασει οικονομικα) και θελει να βοηθησει ας ριξει ενα ΠΜ... :( γιατί να ντραπείς ρε Νικόλα :sick:

θα σ'ενημερώσω αν παίζει κάτι :wave2:

VANDA
18/06/2008, 19:27
Να μην ντρέπεσαι καθόλου και να μην ανησυχείς. Θα στρώσουν όλα γρήγορα.


Υπομονή. :winka:

doctor x
18/06/2008, 19:35
things can only get better...



εξαλλου ΜΟΝΟ οι ανθρωποι μετρανε...τ αλλα στο μυαλο μας ειναι...να σαι καλα και ολα γινονται:beer: :beer: :beer:

Bavarian
18/06/2008, 19:41
Εχεις πμ Νικόλα

nickmonstro
18/06/2008, 20:39
Κριμα......

Ειλικρινα κριμα.....:sad:

Απο εδω και περα οτι καλυτερο ρε Νικο.

:wave2:

nikos33ath
18/06/2008, 20:55
:(

chducos1
18/06/2008, 21:03
νικολα δεν πειραζει,αφου υπαρχει υγεια ολα ειναι καλα
σου ευχομαι μελλοντικα να αποκτησεις οποιο duco θελεις

Tropeas
18/06/2008, 21:19
Ευχομαι να βρεις δουλειά γρήγορα,
και να μην προλάβεις να δώσεις το ακριβό βρωμοθύληκο! :winka: :beer: :wave2:

hercul
18/06/2008, 22:07
Μακάρι να βρεις μια δουλειά γρήγορα και να μην χρειαστεί να πουλήσεις τέτοιο μηχανάκι!!:sad:
Είναι πανέμορφο!! Εσύ να είσαι καλά και όλα τα άλλα.... :beer:

div400
18/06/2008, 22:18
αρε νικόλα κουράγιο! :sad:

τώρα ολα σου φαίνονται δύσκολα (και μάλλον ειναι...) αλλά θα δεις, μέρα με την μέρα θα ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ τα πράγματα!!!


:wave2: :beer:

θα έχω το νου μου για θέση εργασίας....:winka:

Kostas NL
18/06/2008, 22:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Για να κρατησουμε το αλλο θεμα καθαρο... :(

Δυστυχως αυτο που φοβομουν οτι θα γινει τελικα εγινε... :sad:

Σημερα μου ανακοινωθηκε η απολυση μου απο την εταιρια που δουλευα τα τελευταια 2 χρονια λογω του οτι κλεινει το Ελληνικο παραρτημα της. :(

Οποτε αναγκαστικα βρισκομαι στην θεση που δεν ηθελα να βρεθω.... Πρεπει να αποχωριστω την μαυρη Ιταλιδα μου... Δεν το θελω καθολου....
Δυστυχως ομως οικονομικα ημουν ηδη ζορισμενος βοηθωντας την οικογενεια μου οποτε τωρα δεν θα εχω κανενα τροπο να φροντισω οσους (και οσα) αγαπαω... :(
Ηταν παντα ενα μεγαλο ονειρο αυτη η μηχανη, αλλα τα λεφτα ειναι πολλα, τα εξοδα ακομα περισσοτερα και εγω τωρα δεν θα ειμαι σε θεση να τη συντηρησω και να την φροντισω οπως της αξιζει. :sad:

Εξ ου και το αναλογο θεμα: http://moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=61434

Ελπιζω μονο να βρει καποιον που θα την φροντισει και θα την αγαπησει οσο και εγω... :sad: :sad: :sad:

Ειμαι χαλια.... Νοιωθω σαν να χανω την αγαπη της ζωης μου... :(
Μακαρι να ηταν ολο αυτο ενας κωλοεφιαλτης κ να ξυπνουσα τωρα λεει.... :uplate: :sad: :sad:


Νίκο, στείλε ένα βιογραφικό στο kostas.sarris@yahoo.gr
Θα το δώσω στον διευθυντή προσωπικού της εταιρίας μου.

Θα φτιάξουν όλα ρε...

:sun:

blackbusa
18/06/2008, 22:47
οχι ρε πστμ.....κατι θα γινει ρε Νικο.....υπομονη.....:( :( :(

p@nos
18/06/2008, 22:50
κριμα κριμα τα λεφτα της να πανε σε λογαριασμους και καθημερινα εξοδα γμτ...

ετσι οπως εχει γινει σημερα η καθημερινη διαβιωση σε οδηγει στο κυνηγι του χαμενου θυσαυρου για να τα βγαλεις περα:sad:

EVI
18/06/2008, 22:51
μαλακια

p@nos
18/06/2008, 22:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
μαλακια



πιο μικρα κειμενα ρε ευη,δε βολευουν τα σεντονια στο διαβασμα....


:lol: :lol: :lol:

Ζεύκας
18/06/2008, 23:05
:( upomonh Nikola... :sun:

gcrook
18/06/2008, 23:19
Στο μπουτσο σου ρε!

































Μακαρι αλλα...:sad:
Ευχομαι οτι καλυτερο και συντομα.:wave2: :beer:

alximistis
19/06/2008, 00:05
Σιγά το πρόβλημα ρε!!! Εδώ αποκλειστήκαμε από το γιούρο!!! :lol: :lol:
Άσε που θέλουν να παντρευτούν και οι αδελφές. :D

Λοιπόν άσε τις μαλακίες και σκέψου τι έχεις περάσει ως τώρα! Και ξέρεις πολύ καλά ότι ξέρω. ;)
Χωρίς στραβές ρε φίλε... θα ανεβαίναμε ποτέ; Θα παλεύαμε για κάτι καλύτερο; Επομένως και αυτή η στραβή έγινε για να ανέβεις και πάλι. Για να βρεις κάτι καλύτερο. Ντου!!!!!!!
Και... ποτέ δεν ξέρεις. ίσως μέχρι να πουληθεί η μοτοσικλέτα να έχεις ξαναβρεί δουλειά οπότε να μην χρειαστεί. Αλλά και να φύγει... πάλι κάτι άλλο θα έρθει και ίσως ακόμα καλύτερο. keep walking... για σένα είναι καλύτερο από το να οδηγάς!!! :lol: :lol: :lol:

vangelis 64
19/06/2008, 00:07
Τώρα μάς την έκανες την καρδιά περιβόλι,:(
Λοιπόν αδερφέ,ούτε να σε παρηγορήσω θέλω,ούτε τίποτα.
Έχε την υγειά σου κι όλα θα πάνε καλά.Προχώρα!:beer: :beer:

trigger
19/06/2008, 00:15
Nίκο εύχομαι όλα να πάνε καλά... :)

και όπως λέει και το τραγούδι "κράτα ρε φίλε γερα!" :beer:

jfx
19/06/2008, 00:46
Κριμα ρε γαμωτο,ακομα θυμαμαι που χαζευα τις μανετες Ducati στο γαλαξίδι που ειχαμε συναντηθει....:rolleyes:

Tpap
19/06/2008, 01:26
νίκο, ψυχραιμία φίλε...και τα πράγματα θα βρουν τον δρόμο τους. Εχεις τα χέρια σου, έχεις τα πόδια σου, είσαι υγειής και έχεις και όρεξη να δουλέψεις.

ντρέπεσαι να ζητήσεις δουλειά...αυτοι που ζητούν λεφτά τότε θα πρέπει να αυτοκτονήσουν.

DimChios
19/06/2008, 06:36
ΜΑΛΑΚΑ Νίκο ξυπνα!!!!

Κατ αρχην δεν ειναι ντροπη να ζητας δουλεια! Τι μλκιες ειναι αυτα?

Και 2ον...

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ ΝΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!

Οκ, καταλαβαινω αρκετα πραγματα γιατι εχω περασει (και περναω ασχετα με το τι φαινεται) αλλα όλοι περναμε διαφορες φασεις στη ζωη μας!
Μα ειναι δυνατον ρε? ΞΥΠΝΑ ΛΕΜΕ!!!!
Δλδ τι να πουν και αλλοι ρε συ που ειναι και σε ηλικιες μεγαλυτερες?

Για τα γαμωσιδερα?????

Και ξαναλεω... ΞΥΠΝΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Κοιτα να βρεις (ολοι θα εχουμε το νου μας) κατι να δουλεψεις και μηχανακια... στ αρχιδια σου, εχεις κι αλλο!!!

Θα παρεις κι αλλο και παει λεγοντας!

Τωρα να δεις που σε λιγο θα πουλησω κι εγω τη μπεμπα! Ναι, θα στεναχωρηθω αλλα δε γαμιεται? Καλα να ειμαι!

ΑΝΤΕ, ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:



Ψιτ, που σαι... μη νομιζεις, δεν ειμαι αναισθητος! :winka:

filipp0s
19/06/2008, 06:59
Υπομονη Νίκο! Και να μην σε παίρνει απο κάτω! :wave2: :wave2:

devil's animal
19/06/2008, 08:07
Νικολα υπομονη ρε φιλε.
Αφου εχεις την υγεια σου,θα δουλεψεις και θα παρεις οτι εσυ γουσταρεις.

μακαρι βεβαια,οπως ειπαν και οι αλλοι, να βρεθει κατι προτου την αποχωριστεις.

για ολους ειναι δυσκολοι οι καιροι.
ΜΗΝ ντρεπεσαι που ζητας δουλεια. Καμια δουλεια ΔΕΝ ειναι ντροπη.

ευχομαι να βρεθει κατι πολυ συντομα!ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ!
κανεις δεν χανεται!!


κουραγιο ρε ψυχη!
:beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
19/06/2008, 08:40
Κουράγιο κι από μένα Νικόλα κι εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα μάλιστα.

Μη βιαστείς να δώσεις το μπιμπελό, όλα θα φτιάξουν :)

Cpt. Haddock
19/06/2008, 09:19
Ταξ, μια ακριβή και μοναδική μηχανή ειναι μια επένδυση. Η συγκεκριμένη ήρθε η ωρα να αποδόσει, το δυνατόν καλυτερο.

Δες το έτσι και μην πολυσκοτίζεσαι που θα τη δώσεις. Τη χάρηκες ενα χρόνο τώρα. έκανες τις βόλτες σου, τα τρακντέις, το ταξιδι σου...

Τα πάντα ρει. Δώστην σε καλη τιμή (μη βιαστείς), ξελάσπωσε και με το καλό θα έρθει η καινουρια γκουχουγκουχου848σεασπρογκουχουγκουχου :D

Μη λυπάσαι που τη δίνεις, να χαίρεσαι που την είχες

:beer: :beer: :beer:

notakos600
19/06/2008, 09:54
Φιλαράκι δεν έχεις ιδέα από στραβές προφανώς γι αυτό νοιώθεις τόσο down...
Ένα θα σου πω, έχεις την υγειά σου, εσύ και οι άνθρωποι που αγαπάς.
Οι δουλειές έρχονται και παρέρχονται, τώρα όσον αφορά τη μοτοσυκλέτα απλά ξανασκέψου το σε λίγο καιρό, ίσως να μην χρειαστεί να την σκοτώσεις.
Να θυμάσαι πάντα κάτι : ποτέ μην μιλάς και μην κάνεις τίποτα εν θερμώ, θα το μετανιώσεις και θα είναι αργά, λόγια που βγήκαν από το στόμα και υλικά αγαθά που σκοτώθηκαν με αυτό τον τρόπο δεν γυρίζουν πίσω.
Όσον αφορά τώρα το θέμα δουλειάς, είμαστε τόσοι άνθρωποι εδώ μέσα, λες να είσαι τόσο άτυχος και να μην βρεθεί τίποτα?
Κουράγιο και κοίτα μόνο μπροστά, δεν υπάρχει άλλος δρόμος.

vangelis 64
19/06/2008, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δώστην σε καλη τιμή (μη βιαστείς), ξελάσπωσε και με το καλό θα έρθει η καινουρια γκουχουγκουχου848σεασπρογκουχουγκουχου :D
Και σού 'πα,πρόσεχε μ' εκείνα τα ποπκόρν..δεν ακούς.:p

Cpt. Haddock
19/06/2008, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Και σού 'πα,πρόσεχε μ' εκείνα τα ποπκόρν..δεν ακούς.:p


:blush:

xampos
19/06/2008, 10:28
χαλλλαρα ρε συ , ενα μηχανακι δινεις, θα βρεις δουλεια και θα παρεις καλυτερο :D

δεν ειναι να στεναχωριομαστε για τα μηχανακια !!!

αν και νομιζω θα δυσκολευτης πολυ να το δωσεις αλλα μακαρι να γινει το αντιθετο ;)

Akatanomastos
19/06/2008, 11:04
φιλε μου, δουλεια ψαχνεις, τιμια και ωραια..

εδω δεν ντρεπονται κατι λαμογια αλητες που κλεβουν για να ζησουν, θα ντραπεις εσυ?

οσο για την μηχανη κρατα την κλειδωμενη με μονο την ΑΠΟΛΥΤΩς απαραιτητη συντηρηση και καποια στιγμη θα ξαναρθει η ωρα να κανετε <<ερωτα>>

ετσι και αλλιως το να την δωσεις θα παρει 2-3 μηνες το λιγοτερο, ε κρατα την αλλο τοσο και μετα θα χεις ξελασπωσει και θα χεις και το μωρο σου..:beer:

gixxerpap
19/06/2008, 11:14
ρε ειμαστε με τα καλα μας?

θα κλαιγόμαστε για μια μηχανη? δε λες να βρεθει κάποιος να πουληθει σήμερα κιόλας?

το ότι έχασες βέβαια τη δουλειά σου είναι ένα ένα σοβαρό θέμα, και εύχομαι γρήγορα να βρείς την ακρη! να δεις που κι αυτό, για καλό θα έγινε!
;)


...αλλα όχι και στενοχώρια για δυο ρόδες....

η μηχανη αξιζει ότι αξίζει για τις ωραίες στιγμές που σου εχει προσφέρει μεχρι τωρα και αυτες δεν στις παίρνει κανεις....

πάμε γερά λοιπόν να κατακτήσουμε τον επόμενο στόχο και την επόμενη μηχανή μας βεβαίως βεβαίως ...;)

kalesin
19/06/2008, 11:17
Νικολα το βασικο ειναι οτι εσυ εισαι καλα.
ολα τα υπολοιπα θα φτιαξουν με τη σειρα τους...

αντε μην αρχισω τις μπουφλες που σε παιρνει απο κατω...

:beer: :beer:

latris mixanis
19/06/2008, 12:40
Νίκο υπομονή και όλα θα φτιάξουν. Δεν είναι καθόλου ντροπή μη λες βλακείες!!!

Μηχανή να είσαι καλά θα ξαναπάρεις!!

:beer:

p@nos
19/06/2008, 13:06
Ρε Νικο μια ανανεωση ειναι, μετας πας σε ενα 1098S...

:a01: :a01: :a01:

apav
19/06/2008, 14:41
:) :wave2:

derd
19/06/2008, 15:40
σαφως και ειναι δυσκολο και σε παιρνει απο κατω οταν συμβαινει κατι τετοιο αλλα υπομονη και μην κανεις βεβιασμενες κινησεις για τις οποιες θα μετανιωσεις.. Αν εχεις σπουδασει οικονομικα και εχεις ασχοληθει με οικονομικα - λογιστικα δεν νομιζω οτι εχεις λογους να ανησυχεις.. Μπες μια βολτα στο www.skywalker.gr ή στο www.kariera.gr και θα δεις οτι υπαρχει μεγαλη ζητηση..

blackbusa
19/06/2008, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ρε ειμαστε με τα καλα μας?

θα κλαιγόμαστε για μια μηχανη? δε λες να βρεθει κάποιος να πουληθει σήμερα κιόλας?

το ότι έχασες βέβαια τη δουλειά σου είναι ένα ένα σοβαρό θέμα, και εύχομαι γρήγορα να βρείς την ακρη! να δεις που κι αυτό, για καλό θα έγινε!
;)


...αλλα όχι και στενοχώρια για δυο ρόδες....

η μηχανη αξιζει ότι αξίζει για τις ωραίες στιγμές που σου εχει προσφέρει μεχρι τωρα και αυτες δεν στις παίρνει κανεις....

πάμε γερά λοιπόν να κατακτήσουμε τον επόμενο στόχο και την επόμενη μηχανή μας βεβαίως βεβαίως ...;)

κατω τα χερια απο το ducati εσυ...:mad: :mad: :mad:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ΝΙΚΟΛΑ ΟΤΙ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΑΠΟΠΑΝΩ.....

:wave2:

Λεωνίδας
19/06/2008, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
και την επόμενη μηχανή μας βεβαίως βεβαίως ...;) να 'τα να 'τα ... την ετοιμάζει την ανταλλαγή :rolleyes:

gixxerpap
19/06/2008, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
να 'τα να 'τα ... την ετοιμάζει την ανταλλαγή :rolleyes:


βρε λαλακες στο νικο αναφερομαι

vangelis 64
19/06/2008, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
βρε λαλακες στο νικο αναφερομαι Είναι να μη σού βγει το όνομα Γιώργο μου....:lol: :lol: :lol:

tai
19/06/2008, 16:32
Νικόλα, μην κωλώνεις ρε!
Καθε εμπόδιο ειναι για καλό
Αφετηρία για το επόμενο σκαλοπάτι ειναι
για να πάμε μπροστά κάνουμε ενα βημα πίσω για φόρα
Γερά με τσαμπουκά
:beer: :beer: :beer:

Bavarian
19/06/2008, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios Τωρα να δεις που σε λιγο θα πουλησω κι εγω τη μπεμπα! Ναι, θα στεναχωρηθω αλλα δε γαμιεται? Καλα να ειμαι!






Για να αποφορτίσω λίγο την ατμόσφαιρα...επιτέλους να και κατι σωστό που θα κάνεις και σιγά μη στεναχωρηθείς για το μπάζο :lol: :rotflmao: :lol: :bigcry: :rotflmao:

Aggelos_SV
19/06/2008, 22:13
Ωχ...:sad:
Τελικά έγινε όπως φοβόσουν ε?:sad:
Η προοπτική να κάνεις το σκατό σου παξιμάδι,χωρίς να την κινείς και να πληρώνεις ίσα ίσα την δόση,να φανταστώ ότι σου έχει περάσει απ'το μυαλό αλλά δεν...ε?

Μακάρι να μείνει στα χέρια σου.
Γμτ δεν μπορώ να βοηθήσω και στο θέμα δουλειά..

LINA
20/06/2008, 11:53
Λυπάμαι για την εξελιξη αυτη , ομως το να το βαζεις κατω δεν ειναι λυση, προτεινω καθως ψαχνεις για δουλεια πανω στις σπουδες σου να κανεις καποια τωρα απο delivery ως δε ξερω και γω τι ωστε να μπορεσεις να ανταπεξελθεις στα εξοδα μεχρι να βρεις κατι στην ειδικοτητα σου.

Η μηχανη ειναι ενα ιδιαιτερο μοντελο και εχει σεβαστη αξια που δεν ειναι και ευκολη η ευρεση καινουργιου ιδιοκτητη. Δεν ξερεις ποσος χρονος θα χρειαστει για να πουληθει οποτε καλυτερα να βρεις κατι απο δουλεια εστω και κατι προσωρινο.


Ευχομαι τα καλυτερα Νικο, χρειαζεται μετρο λοιπον στις αγορες και στα ονειρα μιας και σε παλαιοτερη συζητηση μας, σου ειχα εκφρασει την αποψη μου για μια τοσο μεγαλη αγορα.


Βρες κατι για να βγαλεις λεφτα αμεσα, η δουλεια δεν ειναι ντροπη.

sober
20/06/2008, 12:35
Ax βρε Νικολα ειναι οντως ζορι αυτη η κατασταση ομως μην το βαζεις κατω, κανε υπομονη και ολα 8α περασουν...Σου ευχομαι το καλυτερο απο δω και μπρος..!:wave2:

Operater
20/06/2008, 15:33
Αν και νέος στον στοίβο της εργασίας, σου εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα να έρθουν! :wave2:

:beer: :beer:

stavrogin
20/06/2008, 18:50
Κριμα...

συμφωνω με τους αισιοδοξους ,σκεψου τα επομενα βηματα προσεχτικα, και μη μασας

Αν τελικα χρειαστει να την δοσεις, να την δοσεις στη καλητερη τιμη για σενα.Μη σου πω να δωσεις και το μικρο και να παρεις κατι μεταχειρησμενο που να σε καλυπτει σε ευρητερο φασμα δραστηριοτητων. Και προσεχε ακομα και τα δεκατοσα χιλιαρικα που θα παρεις τρωγονται στο πιτσ φυτιλι. Κι αμα πιεζουν οι συνθηκες κι οι αναγκες κανε λιγο και την κοροιδα.Μονο η υγεια δεν περνει αναβολη ,ολα τα αλλα.......

mystique
20/06/2008, 20:15
niko,
einai stenaxora ta osa anafereis alla kalo einai na mi kaneis viastikes kiniseis k na mi to valeis kato opos sofa ipan kapoioi .
to adikeimeno sou exei zitisi, pare to xrono pou sou dinete na vreis kati kalo.
oaed de paizei afou einai apolisi?
o tomeas asfaleies mipos, gia ton endiameso xrono, exei kati na prosferei ?
ola ginodai esy na 'sai kala. Enoeitai oti opoios akousei kati se enimeronei :winka:

:wave2:

orizontas
21/06/2008, 03:15
:look:


































:rolleyes:




































:sick:

































niko

































:(































νικολα


























νικοοοοοοοοοοοο!!!!







συγκρατησουυυυυυυ!!!!!!!!!!!





εχεις πιμι νινι :beer:

Ταξιδευτής
23/06/2008, 13:57
Παιδια, παροτι απο την μια τετοιες καταστασεις ειναι ασχημες, ειλικρινα χαιρομαι γιατι για αλλη μια φορα φανηκε το ποσο φοβερα παιδια εισαστε ολοι! :wave2:

Να πω ενα μεγαλο -τεραστιο- ευχαριστω σε ολα τα παιδια που μου εστειλαν ΠΜ και προσφερθηκαν να βοηθησουν και να πω σε ολους οτι θα σας στειλω απο ενα βιογραφικο εντος των ημερων.

Το ολο θεμα το περιμεναμε και για αυτο και δεν με βρηκε απροετοιμαστο -ψυχολογικα τουλαχιστον. Απλα ειναι αλλο να το υποπτευεσαι και αλλο τελικα να το βρισκεις μπροστα σου.
Δεν στεναχωριεμαι τοσο για τη συγκεκριμενη δουλεια... Ο μισθος δεν ηταν ιδιαιτερα καλος και οπως πηγαιναν τα πραγματα δεν υπηρχε προοπτικη εξελιξης για κανενα μας. Επισης 2 χρονια τωρα παλευαμε για να βελτιωσουμε τα πραγματα και αντι να αναγνωριζεται αυτο μας χωνανε γκαζια γιατι πολυ απλα η αγορα πηγαινε απο το κακο στο χειροτερο -χωρις να ειναι στο χερι μας να την αλλαξουμε.

Οπως και να εχει, τωρα απλα θελω λιγο χρονο να μαζεψω λιγο υποχρεωσεις και ανοιχτα θεματα, και να κατσω να σκεφτω λιγο το επομενο βημα.
Τα κοστη της μηχανης μπορω να τα καλυψω για τους επομενους 3 μηνες, οποτε και θα δουμε τι και πως...

Ουτε εγω θελω να τη δωσω γιατι ειναι μια σπανια, εξωτικη κουκλα, αλλα ειναι και πολυτελεια το να κυκλοφοραει μια στο τοσο.
Ο Κωστης ειπε κατι που σκεφτομουν εδω και καιρο: να δωσω και τις 2 μηχανες και να παρω μια πιο μετροπαθη μηχανη που να εχει ενα μεγαλυτερο φασμα χρησης...
Ιδωμεν.

Σας ευχαριστω ολους και παλι! Αν πεσει κατι στην αντιληψη σας για δουλεια γραφειου (back office) σε οργανωτικο, διαχειριστικο, διεκπεραιωτικο επιπεδο με ενημερωνετε. :wave2:

Respect
23/06/2008, 16:27
Χαλάρωσε, βρες μια δουλειά (οτιδήποτε) και κράτα τη μηχανή σου!

Στη πορεία θα βρεις και κάτι καλύτερο αντάξιο των ικανοτήτων σου.
:winka: