PDA

View Full Version : Ατυχημα



k7600
21/06/2008, 09:05
Καλημερα ρε παιδια , μολις ενημερωθηκα ενα δυσαρεστο γεγονος .
Ενας φιλος ειχε ενα ατυχημα χθες το βραδυ με την μηχανη του ( R6 ) και ειναι σε κωμμα , δεν ξερω παραπανω πληροφοριες απλα οτι του εχουν κοψει το ποδι . Θα παω σε λιγο απ το νοσοκομειο . Δεν ανοιγω αυτο το θεμα για να ξενερωσω κανεναν ( αν και εγω εχω ξενερωσει ) αλλα απλα για να γινουμε πιο προσεκτικοι στους κωλοδομους αυτης της χωρας .
Φιλε Μιχαλη μιλαω για τον Παναγιωτη με το R6 που πηγαμε Β.Ευβοια .

GIXXERAKIAS
21/06/2008, 09:07
:sad: :sad: :sad: :sad:

Κριμα γμτ.

k7600
21/06/2008, 09:10
αστα να πανε , το παιδι ειναι ακομα χειρουργιο , εχει κρανιοεγκεφαλικες κακωσεις και σπασμενη λεκανη .

nirve
21/06/2008, 09:40
oxi re malaka!!!

k7600
21/06/2008, 10:04
ενταξει ολα οκ , το παιδι μολις βγηκε απ το χειρουργιο , θα ζησει , εχει σπασμενο πηγουνι , του εκαναν εγχειριση στο γονατο , τελικα δεν του κοψαν το ποδι , παραπληροφοριση απ την μανα πανω στον πανικο της . Το σημαντικο ειναι οτι επανηλθε απ το κωμμα και οτι ολα ειναι καλα .
Προσοχη ρε παιδια .Τωρα μιλαγα με τον nirve και μου ελεγε οτι εχθες το βραδυ ολοι με τα αυτοκινητα γαμηθ.... στις μαλακ....ς .

xampos
21/06/2008, 10:16
αντε περαστικα να ειναι τωρα

thehulk
23/06/2008, 07:22
Περαστικά στο παλικάρι και τα μάτια μας :look: !
Το κακό είναι όσο και να προσέχουμε δεν ξέρουμε τι θα μας χτυπήσει και απο που θα μας έρθει.....

k7600
23/06/2008, 14:38
Να στε καλα ρε παιδια , προσεκτικα μαγκες .

sober
23/06/2008, 14:58
ευχομαι να αναρρωσει πληρως και γρηγορα...προσοχη και παντα ορ8ιοι ολοι μας..!

:(

Cpt. Haddock
23/06/2008, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
...τελικα δεν του κοψαν το ποδι , παραπληροφοριση απ την μανα πανω στον πανικο της ....

Γι' αυτό καλό ειναι να μη βιαζόμαστε ν' ανοιγουμε τέτοια θρεντ με το που ακούμε κατι...

Δημόσιο βήμα είναι εδώ, διαβάζει ο καθένας, ας ειμαστε πιο προσεκτικοί

Περαστικά στο παλικάρι και ποτέ ξανα :wave2:

epp1640
23/06/2008, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
ενταξει ολα οκ , το παιδι μολις βγηκε απ το χειρουργιο , θα ζησει , εχει σπασμενο πηγουνι , του εκαναν εγχειριση στο γονατο , τελικα δεν του κοψαν το ποδι , παραπληροφοριση απ την μανα πανω στον πανικο της . Το σημαντικο ειναι οτι επανηλθε απ το κωμμα και οτι ολα ειναι καλα .
Προσοχη ρε παιδια .Τωρα μιλαγα με τον nirve και μου ελεγε οτι εχθες το βραδυ ολοι με τα αυτοκινητα γαμηθ.... στις μαλακ....ς .

Πολύ χάρηκα.. εγώ έχασα έναν φίλο πριν λίγες μέρες και διαβάζοντας το πρώτο μύνημα.. :( είστε πολύ τυχεροί και εσείς και το παλικάρι.. τώρα θα πρέπει να τον υποστηρίξετε ώστε να ξεπεράσει το σοκ και να συνεχίσει πιο δυνατός από πριν.. :)

devil's animal
23/06/2008, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
Καλημερα ρε παιδια , μολις ενημερωθηκα ενα δυσαρεστο γεγονος .
Ενας φιλος ειχε ενα ατυχημα χθες το βραδυ με την μηχανη του ( R6 ) και ειναι σε κωμμα , δεν ξερω παραπανω πληροφοριες απλα οτι του εχουν κοψει το ποδι . Θα παω σε λιγο απ το νοσοκομειο . Δεν ανοιγω αυτο το θεμα για να ξενερωσω κανεναν ( αν και εγω εχω ξενερωσει ) αλλα απλα για να γινουμε πιο προσεκτικοι στους κωλοδομους αυτης της χωρας .
Φιλε Μιχαλη μιλαω για τον Παναγιωτη με το R6 που πηγαμε Β.Ευβοια .





Γιαννη μιλας για το παλικαρι που ημασταν μαζι στον Αλεξιου εκεινο το Σαββατο?
που ηταν ο Μιχαλης, ο Κωστας, εσυ, εγω και ο Παναγιωτης??:eyepop:

k7600
23/06/2008, 15:03
φιλε μου το ποδι το εκοψαν γιατι οπως ειχε γινει δεν ηταν δυνατον να ερθει , υστερα απο πολυωρο χειρουργιο του το ξανακολλησαν .

k7600
23/06/2008, 15:04
ναι ρε Σταυρο .... αστα ρε φιλε

k7600
23/06/2008, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Πολύ χάρηκα.. εγώ έχασα έναν φίλο πριν λίγες μέρες και διαβάζοντας το πρώτο μύνημα.. :( είστε πολύ τυχεροί και εσείς και το παλικάρι.. τώρα θα πρέπει να τον υποστηρίξετε ώστε να ξεπεράσει το σοκ και να συνεχίσει πιο δυνατός από πριν.. :)


να σαι καλα ρε φιλε , σιγουρα θα ειμαστε διπλα του , δεν το συζηταμε αυτο . Βαρεθηκα να τυχαινουν ολα τα στραβα στα καλα παιδια και ολα τα λαμογια εκει εξω να περνανε ζαχαρη ( μπορει να ακουγεται καπως αυτο αλλα εχω αγανακτισει )

devil's animal
23/06/2008, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
ναι ρε Σταυρο .... αστα ρε φιλε

οχι ρε π0υστη μου!!:sad: :sad: :sad: :sad:

πολυ στεναχωρηθηκα!!
:(

τι σκατα εγινε?
που το επαθε?


να του μεταφερεις τις ευχες μου για γρηγορη αναρρωση και περαστικα!!

συντομη επανοδο!


τι να πω ρε γαμωτο, την μια πινουμε καφεδακι και γελαμε και την αλλη...:sad:

Gandalf dr685sm
23/06/2008, 15:10
περαστικά... πάντα κράνος... και γρήγορα δυνατός και πάλι.

Παιδιά όντως προσοχή.. .είναι η εποχή που οι οδηγοί Ι.Χ. μέσα στην κίνηση και το μποτιλιάρισμα, εγκλωβισμένοι σε κλιματισμούς , με ραδιόφωνο να παίζει... δεν έχουν ιδέα τι γίνεται γύρω τους. Και οι καθρέφτες τους παραμένουν διακοσμητικοί ... για να βλέπουν τα φτιασιδώματα τους ή να κρεμάνε κομπολόγια και σταυρουδάκια.

Gandalf

k7600
23/06/2008, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
οχι ρε π0υστη μου!!:sad: :sad: :sad: :sad:

πολυ στεναχωρηθηκα!!
:(

τι σκατα εγινε?
που το επαθε?


να του μεταφερεις τις ευχες μου για γρηγορη αναρρωση και περαστικα!!

συντομη επανοδο!


τι να πω ρε γαμωτο, την μια πινουμε καφεδακι και γελαμε και την αλλη...:sad:


να σαι καλα ρε Σταυρο , εγινε στην Παρακιαλη , τωρα το πως κανενας δεν ξερει , το παιδι ειναι ακομα σε καταστολη για να μην ποναει . Ειμαστε ολοι αυτες τις μερες αστα να πανε . Το μονο που μας ανεβαζει ειναι οτι θα ζησει χωρις καποιο σοβαρο κουσουρι .