PDA

View Full Version : Πώς βάζουμε καμερούλα;



MitsosNaked
21/06/2008, 14:26
Έχω μία καμερούλα miniDV και έλεγα να την φέρω μαζί μου αύριο στην εκδρομή. Μήπως ξέρει κανείς πώς την κολλάμε σωστά πάνω στο τεπόζιτο;Δέν έχω βάση ειδική γι'αυτό ρωτάω.

gcrook
21/06/2008, 16:27
Βαζεις απο κατω μια πετσετα ενα κομματι φελιζολ η οτιδηποτε αντικραδασμικο σκεφτεις,και την δενεις με ταινια γκαφερ η με οτι αλλη ταινια διαθετεις...

MitsosNaked
21/06/2008, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Βαζεις απο κατω μια πετσετα ενα κομματι φελιζολ η οτιδηποτε αντικραδασμικο σκεφτεις,και την δενεις με ταινια γκαφερ η με οτι αλλη ταινια διαθετεις...


Μεγάλε!!!:beer:
Απλά η ταινία λογικά θα πιάνει και λίγο πλαίσιο το οποίο μετά απο ώρα ζεσταίνεται(αρκετα).Μήπως ξεκολλήσει;

gcrook
21/06/2008, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Μεγάλε!!!:beer:
Απλά η ταινία λογικά θα πιάνει και λίγο πλαίσιο το οποίο μετά απο ώρα ζεσταίνεται(αρκετα).Μήπως ξεκολλήσει;

Δεν ξεκολλαει απλα αμα βαλεις απλη μονωτικη θα αφησει σημαδια στα μεταλλικα μερη.
Καλυτερα βρες γκαφερ.
Κατα τα αλλα το δεσιμο της καμερας στο ρεζερβουαρ ειναι πατεντα, οποτε οπως βολευεται ο καθενας.:wave2:

road spirit
21/06/2008, 22:37
camera ?? τι την θες την κάμερα ον-board?

σε ποιο γκρουπ ειπαμε είσαι εσυ? :a021:

devil's animal
21/06/2008, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
camera ?? τι την θες την κάμερα ον-board?

σε ποιο γκρουπ ειπαμε είσαι εσυ? :a021:


ασ'το παιδι ρε!!:mad:

θελει να τραβαει την ιλιγγιωδη ταχυτητα που θα πηγαινουμε, να το βαζει μετα στο fast forward οταν το ποσταρει στο youtube για να μην γινουμε ρεζιλι!!:rolleyes:

MitsosNaked
22/06/2008, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ασ'το παιδι ρε!!:mad:

θελει να τραβαει την ιλιγγιωδη ταχυτητα που θα πηγαινουμε, να το βαζει μετα στο fast forward οταν το ποσταρει στο youtube για να μην γινουμε ρεζιλι!!:rolleyes:


Θέλω να το ονομάσω 'HAPPY MEMORIES' !! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MitsosNaked
22/06/2008, 01:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit

σε ποιο γκρουπ ειπαμε είσαι εσυ? :a021:


Πίσω μου σ'έχω σατανά !!!;)
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: