PDA

View Full Version : καθρέφτες



pan0s78
24/06/2008, 20:45
ρε παιδιά οι καθρέφτες στο στροματάκι μας δεν σας χαλάνε αισθητικά ...
έχει δοκιμάσει κανείς τίποτα άλλο ή όχι. Είχα δει ένα με αυτούς από το multistrada (που έχουν τα φλασάκια στο πίσω μέρος)... όταν όμως άναβε το φλάς ήταν σαν χριστουγεννιατικο δέντρο (άναβαν και τα 6 μαζί) χώρια ότι από αυτά που διαβάζω εδώ θα βγάζουν και βλάβες ...( ducati γαρ :rotflmao: ) Προσωπικά μου αρέσουν του kawasaki Ζ. Θα ταιριάζουν όμως ; Θα βλέπω (είναι λίγο πιο κοντοί); θα βρίσκουν στη ζελατίνα όταν κλειδώνω το τιμόνι; Άντε να βάλουμε κάτι πιο αεροδυναμικό να κερδίσουμε και κανα χλμ τελικής !!!!:rotflmao:

vestromas
25/06/2008, 11:01
Πιο σωστους και ταιριαστους καθρεφτες, δεν εχω δει σε αλλο μηχανακι.
Ειλικρινα απορουσα που μερικοι τους αλαζουνε.
Δινουνε καταπληκτικη πληροφορηση απο το οτι γινετε πισω και δενουν υπεροχα με το συνολο της μηχανης.
Το μηχανακι αυτο ειναι καρατουρινγκ κατα τη γνωμη μου και οι καθρεφτες βοηθανε και στην ρυμουλκηση τροχοσπιτου.:lol:
Τωρα περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα.:beer: :beer: :wave2:

oscar
04/07/2008, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Πιο σωστους και ταιριαστους καθρεφτες, δεν εχω δει σε αλλο μηχανακι.
Ειλικρινα απορουσα που μερικοι τους αλαζουνε.
Δινουνε καταπληκτικη πληροφορηση απο το οτι γινετε πισω και δενουν υπεροχα με το συνολο της μηχανης.
Το μηχανακι αυτο ειναι καρατουρινγκ κατα τη γνωμη μου και οι καθρεφτες βοηθανε και στην ρυμουλκηση τροχοσπιτου.:lol:
Τωρα περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα.:beer: :beer: :wave2:

από αποψη λειτουργίας είναι ικανοποιητηκοι οι συγκεκριμένοι καθρέφτες βλέπεις άνετα πίσω αλλα πολλέσ φορεσ χρειάζεται να γυρίσεις και λίγο το κεφαλί. Αισθητικά είναι ένα χαλι μαύρο δεν έχω δει χειρώτερους αφού και στο c50 που ήταν στρόγγυλοι ήταν πολύ καλύτεροι.

byron
04/07/2008, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από pan0s78
ρε παιδιά οι καθρέφτες στο στροματάκι μας δεν σας χαλάνε αισθητικά ...


Μπροστά στο κάλος του V-strom περνάνε απαρατήρητοι...:D

pan0s78
04/07/2008, 22:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Μπροστά στο κάλος του V-strom περνάνε απαρατήρητοι...:D


εντάξει είπαμε ... το ισοπέδωσες τώρα .... δεν είπαμε οτι το στρομ είναι και 848 αλλά καλό είναι και ίσως μπορεί να γίνει καλύτερο .... πάντως στο ποστ με τις ασχημότερες μοτοσυκλέτες δεν έχει μπει ακόμα :lol: :lol:

edit: μπήκε!!! μολις το είδα ... έχουμε γεμίσει κομπλεξικούς εδω μέσα μου φαίνεται !!!! :lol:

Bil
17/07/2008, 17:49
Μια χαρά χάλια είναι οι καθρέφτες. Αμα θέλεις και νυκτειρινό καμουφλάζ τρίβεις λίγο τις βάσεις τους και απλώνεις με κυκλικές κινήσεις στο πρόσωπο και είσαι ... κομάντο !!:lol:

Πλάκα πλάκα οι καθρέφτες από TDM μια χαρά μου φαίνονται , αλλά τι να λέμε τώρα, διυλίζομεν τον κόνωπα (ή κόνοπα) ...:eyepop: :D