PDA

View Full Version : Αλλος ενας τραγικος θανατος απο εγκαταληψη



edmarios
26/06/2008, 09:58
Μολις εχθες εμαθα οτι ο ξαδερφος του κολλητου μου τον χτυπησε αμαξι ενω πηγαινε με το παπι του και τον εγκατεληψε με αποτελεσμα να πεθανει και μαλιστα το εδειξαν και στις ειδησεις στα μικρα γραμματα κατω , κατω..... Δεν ξερω πως , που , ποτε , γιατι.. οτι ξερω σας λεω αν μαθω κατι νεοτερο θα σας ενημερωσω... Παντως εχουν γινει τραγικα τα πραγματα και πρεπει να εχουν παραδειγματικη τιμωρια οσοι το κανουν αυτο... ΝΤΡΟΠΗ σε οσους το κανουν...:sad:

sober
26/06/2008, 11:04
:sad:

Αυτο ειναι χειροτερο εγκλημα κι απο το χτυπημα...Αν χτυπησεις τον αλλο ισως εχεις ενα ''ελαφρυντικο'' οτι δεν τον ειδες ... οτι εκανες μαλ@κια ή κι εγω δεν ξερω τι (που και παλι ΔΕΝ δικαιολογειται)...

Αλλα να τον παρατας ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ ΣΟΥ σε κανει ΤΕΡΑΣ!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad:

πραγματικα κριμα για το παιδι ... συλλυπητηρια και κουραγιο σε σενα και στην οικογενεια του ...

:( :sad:

notakos600
26/06/2008, 11:12
Ακόμη κι αν έχει πιεί τον αγλέωρα κάποιος, είναι ανασφάλιστος, δεν έχει δίπλωμα και οτιδήποτε άλλο, ποτέ μα ποτέ δεν πρέπει να εγκαταλείπει τον τόπο του ατυχήματος με τον ή τους τραυματίες.
Η εμπειρία έχει δείξει πως στο 98% των περιπτώσεων αν ο τραυματίας είχε διακομισθεί στο πλησιέστερο κέντρο πρώτων βοηθειών θα είχε καταφέρει να επιζήσει.
Κρίμα στο παλληκάρι και καλό κουράγιο στους οικείους του.

xampos
26/06/2008, 11:28
:mad: :sad:

tifoefs
26/06/2008, 11:32
αμαν πια !!

:mad:

makis206
26/06/2008, 11:33
Κουράγιο...:(

AntoD
26/06/2008, 12:02
Η ατιμωρησία οδηγεί στην ασυδοσία!

castoras
26/06/2008, 14:09
Έχετε παρατηρήσει ότι το φαινόμενο της εγκατάληψης γίνεται όλο και συχνότερο????
Πως κοιμούνται ρε π@υστη μου αυτοί οι "άνθρωποι" μετά??Έχουν ήσυχη τη συνήδησή τους??:mad: :mad:

DIMITRIS Z750
26/06/2008, 19:01
Tι γινεται ρε πουστημου τοσο πολυ μαλακεs κυκλοφορουν και σκοτωνου τωμ κοσμο και
την κοπανανε ρε αν μην ξυπνησουναι ποτε απο το κρεβατι που πεφτουν:mad: :mad:

Trickster
30/06/2008, 08:55
Το παιδί λεγόταν Μαυράκης Δημήτρης, 24 χρονών. Ήταν συνάδελφος μου αν και ποτέ δεν τον γνώρισα προσωπικά..
Σκοτώθηκε επί της Λιοσίων το πρωί της Τετάρτης με παπί. Ο δολοφόνος οδηγός είναι αλλοδαπός με
κλεμμένο αμάξι. Πέρασε με κόκκινο και το λιάνισε το παλληκάρι.. Αν και φορούσε κράνος δεν έκανε δουλειά, πέθανε από ακατάσχετη αιμορραγία.. Το συνέλλαβαν ομως το @ και η δίκη θα γίνει στις 11/7 στην Ευελπίδων.. Ο πού**ς μπροστά σε συγγενής ήταν ειρωνικός κιόλας. Θα χαρώ πολύ αν δεν το γλυτώσει το λιντζάρισμα..

edmarios
30/06/2008, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trickster
Το παιδί λεγόταν Μαυράκης Δημήτρης, 24 χρονών. Ήταν συνάδελφος μου αν και ποτέ δεν τον γνώρισα προσωπικά..
Σκοτώθηκε επί της Λιοσίων το πρωί της Τετάρτης με παπί. Ο δολοφόνος οδηγός είναι αλλοδαπός με
κλεμμένο αμάξι. Πέρασε με κόκκινο και το λιάνισε το παλληκάρι.. Αν και φορούσε κράνος δεν έκανε δουλειά, πέθανε από ακατάσχετη αιμορραγία.. Το συνέλλαβαν ομως το @ και η δίκη θα γίνει στις 11/7 στην Ευελπίδων.. Ο πού**ς μπροστά σε συγγενής ήταν ειρωνικός κιόλας. Θα χαρώ πολύ αν δεν το γλυτώσει το λιντζάρισμα..


Εχω την εντυπωση πως εγινε στην Χιο το τρακαρισμα... Γιατι ειναι ξαδερφος του κολλητου μου...

Δεν ξερω μπορει να καταλαβα και λαθος βεβαια...

Τι να πεις.... Κριμα.:sad:

Trickster
30/06/2008, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
Εχω την εντυπωση πως εγινε στην Χιο το τρακαρισμα... Γιατι ειναι ξαδερφος του κολλητου μου...

Δεν ξερω μπορει να καταλαβα και λαθος βεβαια...

Τι να πεις.... Κριμα.:sad:

αυτό αν είναι σύμπτωση είναι τραγική σύμπτωση φίλε μου.. :mad:

apav
30/06/2008, 10:36
:sad:

DimChios
30/06/2008, 14:41
Παντως το ονομα ειναι χιωτικο! :rolleyes:

Κριμα!

Το πουστη τον αλλον, 2 μερες μετα εχω εγω δουλεια στα δικαστηρια, μου φαινεται θα παω και στις 11!!!!!!

:mad: :mad: :mad:

TOLISTOLAROS
08/07/2008, 20:48
Μάλλον τυχερός ήμουνα που η γυναίκα σταμάτησε,τα παραδέχτηκε όλα,μέχρι και στο νοσοκομείο ερχόταν να με δει...Κουράγιο στους συγγενείς του παιδιού..:( :( :(
Όσο για το δράστη....ΚΡΟΥΣΤΙΚΟ ΤΡΙΒΕΙΟ ΜΕ 80άρι γυαλόχαρτο και μετά αμμοβολή το βρωμόπουστα!!! ..Μαζευτείτε και σκίστε του τα κωλοβάρδουλα...:a26: :a016: :a015: :a57: ασιχτίρπια

miketzif
08/07/2008, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Μάλλον τυχερός ήμουνα που η γυναίκα σταμάτησε,τα παραδέχτηκε όλα,μέχρι και στο νοσοκομείο ερχόταν να με δει...Κουράγιο στους συγγενείς του παιδιού..:( :( :(
Όσο για το δράστη....ΚΡΟΥΣΤΙΚΟ ΤΡΙΒΕΙΟ ΜΕ 80άρι γυαλόχαρτο και μετά αμμοβολή το βρωμόπουστα!!! ..Μαζευτείτε και σκίστε του τα κωλοβάρδουλα...:a26: :a016: :a015: :a57: ασιχτίρπια

τι να το κάνεις, και στους γονείς να δωσει ο νόμος το δικαίωμα να τιμωρίσουν, ουτε αυτοί θα αισθανθούν καλύτερα και δυστυχώς το παληκάρι δεν γυρίζει πίσω....... κρίμα σ' αυτούς που μένουν πίσω:sad:

edmarios
09/07/2008, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trickster
αυτό αν είναι σύμπτωση είναι τραγική σύμπτωση φίλε μου.. :mad:

Οχι τελικα το ιδιο παιδι λεμε στην Αθηνα εγινε το τρακαρισμα και συγκεκριμενα στην Λιοσιων απλα εγω ειχα καταλαβει λαθος...!!! Οτι και να πεις τωρα μια ζωη χαθηκε...:sad:

veletzas
15/07/2008, 01:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trickster
Το παιδί λεγόταν Μαυράκης Δημήτρης, 24 χρονών. Ήταν συνάδελφος μου αν και ποτέ δεν τον γνώρισα προσωπικά..
Σκοτώθηκε επί της Λιοσίων το πρωί της Τετάρτης με παπί. Ο δολοφόνος οδηγός είναι αλλοδαπός με
κλεμμένο αμάξι. Πέρασε με κόκκινο και το λιάνισε το παλληκάρι.. Αν και φορούσε κράνος δεν έκανε δουλειά, πέθανε από ακατάσχετη αιμορραγία.. Το συνέλλαβαν ομως το @ και η δίκη θα γίνει στις 11/7 στην Ευελπίδων.. Ο πού**ς μπροστά σε συγγενής ήταν ειρωνικός κιόλας. Θα χαρώ πολύ αν δεν το γλυτώσει το λιντζάρισμα..



το αυτοκινητο δεν ηταν κλεμμενο αλλα του αδελφου του δραστη
ο οδηγος ηταν μεθυσμενος εφαγε 4 χρονια κ 8 μηνες χωρις αναστολη κ ο αδελφος του σαν ιδιοκτητης του αυτοκινητου κατι μηνες με αναστολη
το κρανος γενικα "δεν κανει δουλεια" στις αρτηριες στα ποδια
κ ειρωνικος δεν ηταν ποτε ο δραστης απλα δεν εδειξε μετανοια για την πραξη του,
ζωη σ εμας κ καλη νυχτα