PDA

View Full Version : ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ



edmarios
26/06/2008, 10:37
Μου το ειχε στειλει ο mx or sex την περασμενη εβδομαδα και πιστευω οτι πρεπει να το ξερουν ολοι οι μηχανοβιοι... Μολις το ειδα δακρυσα και μου επεσε η ψυχολογια... δεν ηθελα να καβαλησω την μηχανη μου ξενερωσα φρικτα... Αυτο απο οτι εχω ακουσει εγινε στην Ιταλια δεν ξερω κατα ποσο αληθευει παντως αξιζει να το δειτε...!!!:(

http://www.youtube.com/watch?v=Kyyk8qY0QBQ

gixxerpap
26/06/2008, 10:44
εγω δεν κατάλαβα, το κρανος της το εδωσε ενω πηγαινανε με 180???:eyepop:

Druuna
26/06/2008, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
εγω δεν κατάλαβα, το κρανος της το εδωσε ενω πηγαινανε με 180???:eyepop:


Κι εγω την ιδια απορια εχω...

xampos
26/06/2008, 10:46
τι ανατριχιαστικο και μαλακιες, ενα παραμυθη ειναι ρε παιδια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εχετλαίος
26/06/2008, 10:48
Και αρκετά παλιό. Χρόοοοοοοοοοονια το ακούω!

edmarios
26/06/2008, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
τι ανατριχιαστικο και μαλακιες, ενα παραμυθη ειναι ρε παιδια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

δεν νομιζω ρε χαμπο γιατι εχουν πει οτι το εχουν γραψει και στις εφημεριδες... ασχετα με το οτι το λεει και στο βιντεο μεσα...
Το κρανος τωρα δν ξερω πως το εδωσε... Ειναι λιγο χοντρο ομως για να ειναι ψεμα...

Τι να πω???!!!!!!:rolleyes:

Cpt. Haddock
26/06/2008, 10:53
Καλά ρε σεις.... :rolleyes:

Καθόλου κριτικό πνεύμα δεν έχετε και τσιμπάτε με ότι σαβούρα υπάρχει στο νετ?

Φαντάζομαι η όλη συνομιλία "σ΄ αγαπω - μ' αγαπας" γίνεται πολύ εύκολα με 180 χλμ και μεσα απο κρανος...

Ειναι δε πολυ ευκολο με 180 να λυσεις ενα κρανος να το δωσεις στον πισω ο οποιος πολυ ευκολα θα το φορεσει....

:rolleyes:

xampos
26/06/2008, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
δεν νομιζω ρε χαμπο γιατι εχουν πει οτι το εχουν γραψει και στις εφημεριδες... ασχετα με το οτι το λεει και στο βιντεο μεσα...
Το κρανος τωρα δν ξερω πως το εδωσε... Ειναι λιγο χοντρο ομως για να ειναι ψεμα...

Τι να πω???!!!!!!:rolleyes:

ρε συ συγνωμη δηλαδη αλλα δεν πιστευα να το εχει παρει στα σοβαρα ενας μοτοσυκλετιστης αυτο το πραγμα !! κι ομως υπαρχει!!

αυτα δεν γινονται :lol: :rotflmao: με 180 μιλουσανε :rotflmao: εδω για να μιλησεις με τον συνεπιβατη πρεπει να κοψεις κατω απο 40 και παλι φωναζεις και αυτος εδωσε κρανος στη κοπελα

φρενα δεν ειχε? μπορουσε να κατι κατι πιο χρησιμο απ το να δωσει το κρανος στη κοπελα :lol: ας πουμε να αρχισει τις κατεβασιες για να κοψει ταχυτητα αααααανετα σταματαει αν δεν εχεις εμποδιο μπροστα :wave2:

xampos
26/06/2008, 11:01
αυτο το βιντεακι το εδειχνα σε κατι γκομενες και τις επιαναν τα κλαματα :rotflmao: :bigcry: :lol:

Cpt. Haddock
26/06/2008, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
φρενα δεν ειχε? μπορουσε να κατι κατι πιο χρησιμο απ το να δωσει το κρανος στη κοπελα :lol: ας πουμε να αρχισει τις κατεβασιες για να κοψει ταχυτητα αααααανετα σταματαει αν δεν εχεις εμποδιο μπροστα :wave2:

τι να λεμε ρε Χαμπο.... :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Ξεκολάτε ρε παιδες λιγο απο τα δακρυβρεκτα chain mails ( που τώρα ανεβαίνουν και στο youtube :rolleyes: )

Akatanomastos
26/06/2008, 11:03
στα 180 για να βγαλεις το κρανος να το δωσεις σε κοπελα και να το φορεσει, πρεπει να ειστε και οι δυο ζογκλερ:rotflmao:

Cpt. Haddock
26/06/2008, 11:05
Λετε να είχε cruise control αυτή η μηχανή και να πηγαινε σταθερα με 180? :lol: :lol:

XJR_Billy
26/06/2008, 11:09
Είχα δει μια φωτογραφία σε κάποιο περιοδικό όπου ένας μοτοσυκλετιστής είχε κάνει το λάθος να ανοίξει το στόμα διάπλατα με 200χλμ...

Η παραμόρφωση του προσώπου του απ' τον αέρα ήταν το λιγότερο ξεκαρδιστική...

Ο τύπος έμοιαζε με :alien:

Τώρα, να μιλάς, να ακούς, και να σε ακούνε...

:lol: :lol: :lol: :bigcry:

makis206
26/06/2008, 11:11
Στα διάλα και πλάνταξα στο κλάμα ξένερωτοι...


:lol: :rotflmao: :lol:



Όχι ότι μου σηκώθηκε η τρίχα μου σηκώθηκε !:o

XJR_Billy
26/06/2008, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
δηλαδη ο τυπος επιασε 180, δοκιμασε να φρεναρει, συνειδητοποιησε οτι δεν εχει φρενα, οπότε άφησ το τιμόν, εβγαλε το κρανος, το έδωσε στην κοπέλα η οποια προλαβε και το φορεσε και μετα σκασανε στην κολωνα ....

ψιτ, αν δεν κοψεις 130 χιλιομετρα, θα σκοτώσω όλο το χωριό, κανείς δε θα μεινει:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:a013: :a013:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

mikros boudas
26/06/2008, 11:13
βλακες ολοι.......
ειχε μονοδρομο συμπλεκτη ρεεεεεεε!!!!!

makis206
26/06/2008, 11:14
Έχει και απάντηση (http://www.youtube.com/watch?v=ac4vSVGHuPU&feature=related) !

:lol: :lol: :rotflmao: :lol:

Akatanomastos
26/06/2008, 11:15
παντως δεν εκανε και καμια θυσια το παλικαρι.
και να μην το βγαζε το κρανος, με 180 σε κολωνα δεν εχεις και πολλες ελπιδες.

MG
26/06/2008, 11:23
ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΦΑ . -




:sick:

el_hymador
26/06/2008, 11:27
Τι μεγιστη μαλακια ειναι αυτη ρ.π.μ.;

:lol: :lol: :lol:

πολυ Φωσκολος ...

Εχετλαίος
26/06/2008, 11:27
αρσενική
http://www.emimikos.gr/shop/images/P/Moufa_F_a-a.jpg
ή θυλυκή μούφα
http://www.emimikos.gr/shop/images/P/Moufa_F_th-th.jpg

:confused:

road spirit
26/06/2008, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ψιτ, αν δεν κοψεις 130 χιλιομετρα, θα σκοτώσω όλο το χωριό, κανείς δε θα μεινει:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

gixxerpap
26/06/2008, 11:33
δηλαδη ο τυπος επιασε 180, δοκιμασε να φρεναρει, συνειδητοποιησε οτι δεν εχει φρενα, οπότε άφησ το τιμόν, εβγαλε το κρανος, το έδωσε στην κοπέλα η οποια προλαβε και το φορεσε και μετα σκασανε στην κολωνα ....


εγω θυμάμαι μια φορά γυρίζοντας απο Αθηνών Λαμίας, πάνω που είχα τρακοσαρισει δικάβαλος, πλησιαζοντας τα διοδια, καταλαβαινω ότι δεν εχω φρένα, και τι κανω ..... βγάζω το δευτερο κλειδί που έχω πάντα στο μπουφαν, λεω μια στον κολλητο μου να ερθει και να καθισει στο ρεζερβουαρ, ανοιγω το σελάκι του συνοδηγου, βγάζω κάτι χταποδια που έχω μέσα και τα πετάω στον προφυλακτήρα μιας νταλικας που περναω εκείνη την ωρα ..... μέχρι τα διόδια είχα καταφέρει να μειώσω μέχρι τα 70 χλμ, αλλα και πάλι δεν μας έπαιρνε .....οπότε σηκωνόμαστε και οι δυο όρθιοι στις σελες, ετοιμάζω τα ψιλα, τα πετάω μέσα στο παράθυρο, πάιρνω την απόδειξη και κάνουμε ταυτόχρονα ένα σάλτο για να περάσουμε την μπάρα τοων διοδίων που προφανώς δεν προλάβαινε να ανοιξει...

α ρε να σαι καλά, τι μου θύμισες ......τι εποχές και κείνες ....




ψιτ, αν δεν κοψεις τουλάχιστον 130 χιλιομετρα απο την ιστορία, θα βάλω φωτογραφία απο την απόδειξη των διοδίων, στην οποία αργότερα κατάλαβα ότι η ταμίας είχε προλάβει και μου είχε γράψει το τηλέφωνο της

PortisHead
26/06/2008, 11:38
gixxerpap....σκασε......δεν μπορω να συνελθω....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αντε και εβγαλε το κρανος στα 180 και της το εδωσε....πως καναν τοσο μεγαλο διαλογο με 180 χλμ/ω ??? Βιονικα αυτιά ειχαν ?
εμενα η γυναικα μου δεν με ακουει με 60 και φωνάζω σαν τρελλος :lol: :lol: :lol:

XJR_Billy
26/06/2008, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
δηλαδη ο τυπος επιασε 180, δοκιμασε να φρεναρει, συνειδητοποιησε οτι δεν εχει φρενα, οπότε άφησ το τιμόν, εβγαλε το κρανος, το έδωσε στην κοπέλα η οποια προλαβε και το φορεσε και μετα σκασανε στην κολωνα ....


εγω θυμάμαι μια φορά γυρίζοντας απο Αθηνών Λαμίας, πάνω που είχα τρακοσαρισει δικάβαλος, πλησιαζοντας τα διοδια, καταλαβαινω ότι δεν εχω φρένα, και τι κανω ..... βγάζω το δευτερο κλειδί που έχω πάντα στο μπουφαν, λεω μια στον κολλητο μου να ερθει και να καθισει στο ρεζερβουαρ, ανοιγω το σελάκι του συνοδηγου, βγάζω κάτι χταποδια που έχω μέσα και τα πετάω στον προφυλακτήρα μιας νταλικας που περναω εκείνη την ωρα ..... μέχρι τα διόδια είχα καταφέρει να μειώσω μέχρι τα 70 χλμ, αλλα και πάλι δεν μας έπαιρνε .....οπότε σηκωνόμαστε και οι δυο όρθιοι στις σελες, ετοιμάζω τα ψιλα, τα πετάω μέσα στο παράθυρο, πάιρνω την απόδειξη και κάνουμε ταυτόχρονα ένα σάλτο για να περάσουμε την μπάρα τοων διοδίων που προφανώς δεν προλάβαινε να ανοιξει...

α ρε να σαι καλά, τι μου θύμισες ......τι εποχές και κείνες ....




ψιτ, αν δεν κοψεις τουλάχιστον 130 χιλιομετρα απο την ιστορία, θα βάλω φωτογραφία απο την απόδειξη των διοδίων, στην οποία αργότερα κατάλαβα ότι η ταμίας είχε προλάβει και μου είχε γράψει το τηλέφωνο της

:a23: :a23: :a23: :a19:

sober
26/06/2008, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
...ανοιγω το σελάκι του συνοδηγου, βγάζω κάτι χταποδια που έχω μέσα και τα πετάω στον προφυλακτήρα μιας νταλικας που περναω εκείνη την ωρα ..... μέχρι τα διόδια είχα καταφέρει να μειώσω μέχρι τα 70 χλμ, αλλα και πάλι δεν μας έπαιρνε .....

Εμ βεβαια..το φρεναρισμα για να ειναι σωστο πρεπει να γινεται σταδιακα!

Μετα τη νταλικα γραπωνεσαι στον παπια που εχει προσπερασει η νταλικα σε παει μερικα μετρα με 50.....επειτα...ψαχνεις να βρεις ποδηλατη...ε...ολο και καποιον 8α πετυχεις...τον αρπαζεις απο τη σελα και μειωνεις παλι...τελος γραπωνεσαι απο τις σακουλες λα'ι'κης της πρωτης γριας που 8α πετυχεις κι εχεις σταματησει μια χαρα μπροστα στο φαναρι και πριν τη γραμμη της διαβασης πΕρικαλω! :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sniper
26/06/2008, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
δηλαδη ο τυπος επιασε 180, δοκιμασε να φρεναρει, συνειδητοποιησε οτι δεν εχει φρενα, οπότε άφησ το τιμόν, εβγαλε το κρανος, το έδωσε στην κοπέλα η οποια προλαβε και το φορεσε και μετα σκασανε στην κολωνα ....


εγω θυμάμαι μια φορά γυρίζοντας απο Αθηνών Λαμίας, πάνω που είχα τρακοσαρισει δικάβαλος, πλησιαζοντας τα διοδια, καταλαβαινω ότι δεν εχω φρένα, και τι κανω ..... βγάζω το δευτερο κλειδί που έχω πάντα στο μπουφαν, λεω μια στον κολλητο μου να ερθει και να καθισει στο ρεζερβουαρ, ανοιγω το σελάκι του συνοδηγου, βγάζω κάτι χταποδια που έχω μέσα και τα πετάω στον προφυλακτήρα μιας νταλικας που περναω εκείνη την ωρα ..... μέχρι τα διόδια είχα καταφέρει να μειώσω μέχρι τα 70 χλμ, αλλα και πάλι δεν μας έπαιρνε .....οπότε σηκωνόμαστε και οι δυο όρθιοι στις σελες, ετοιμάζω τα ψιλα, τα πετάω μέσα στο παράθυρο, πάιρνω την απόδειξη και κάνουμε ταυτόχρονα ένα σάλτο για να περάσουμε την μπάρα τοων διοδίων που προφανώς δεν προλάβαινε να ανοιξει...

α ρε να σαι καλά, τι μου θύμισες ......τι εποχές και κείνες ....




ψιτ, αν δεν κοψεις τουλάχιστον 130 χιλιομετρα απο την ιστορία, θα βάλω φωτογραφία απο την απόδειξη των διοδίων, στην οποία αργότερα κατάλαβα ότι η ταμίας είχε προλάβει και μου είχε γράψει το τηλέφωνο της

Ρε ψεύτη.... με 270 ήμασταν..... με AX-1...

Και η ταμιας..... ήταν Ο ταμίας :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

road spirit
26/06/2008, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
...τελος γραπωνεσαι απο τις σακουλες λα'ι'κης της πρωτης γριας που 8α πετυχεις ..


πΕρικαλω!

με αυτά και με αυτά, να πως μας βγαίνει το όνομα, αλήτες μηχανόβιοι.... επειδή δεν έχουμε φρένα
:lol:

sniper
26/06/2008, 11:47
Πάντως αν θέλετε κάτι ανατριχιαστικό.....



Πάμε Μέγαρα με τον Θάνο παρέα και κάτω από την γέφυρα ενώ είμαστε με 190-200 μπροστά ο θάνος, πισω εγώ, περνάει ο Θάνος δίπλα σακούλα από σουπερ μάρκετ η οποία στροβιλιζεται από τον αέρα του Θάνου και ερχεται σε μένα και πιάνεται στην μανέτα του φρένου και λειτουργεί σαν αλεξίπτωτο αεροπλάνου και το μηχανάκι κοκκαλώνει απο τα φρένα.....


Ευτυχώς είχα τότε το 600.. με το 954 ακόμα θα πέταγα..... :uplate:

makis206
26/06/2008, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Και η ταμιας..... ήταν Ο ταμίας :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Α γεια σου με πρόλαβες, εγώ ήμουν με τη μακρυά μου χαίτη :rotflmao: :rotflmao:


Κι αυτό δεν ήταν τηλέφωνο να του πεις, το νούμερο που θ'αναγράφει το πρόστιμο που θα τού'ρθει στο σπίτι του παλιοκάγκουρα ήταν :rotflmao:

sober
26/06/2008, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Α γεια σου με πρόλαβες, εγώ ήμουν με τη μακρυά μου χαίτη :rotflmao: :rotflmao:




:lol: :lol: :lol: ελιωσα λεμεεεε!!!

edmarios
26/06/2008, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
δηλαδη ο τυπος επιασε 180, δοκιμασε να φρεναρει, συνειδητοποιησε οτι δεν εχει φρενα, οπότε άφησ το τιμόν, εβγαλε το κρανος, το έδωσε στην κοπέλα η οποια προλαβε και το φορεσε και μετα σκασανε στην κολωνα ....


εγω θυμάμαι μια φορά γυρίζοντας απο Αθηνών Λαμίας, πάνω που είχα τρακοσαρισει δικάβαλος, πλησιαζοντας τα διοδια, καταλαβαινω ότι δεν εχω φρένα, και τι κανω ..... βγάζω το δευτερο κλειδί που έχω πάντα στο μπουφαν, λεω μια στον κολλητο μου να ερθει και να καθισει στο ρεζερβουαρ, ανοιγω το σελάκι του συνοδηγου, βγάζω κάτι χταποδια που έχω μέσα και τα πετάω στον προφυλακτήρα μιας νταλικας που περναω εκείνη την ωρα ..... μέχρι τα διόδια είχα καταφέρει να μειώσω μέχρι τα 70 χλμ, αλλα και πάλι δεν μας έπαιρνε .....οπότε σηκωνόμαστε και οι δυο όρθιοι στις σελες, ετοιμάζω τα ψιλα, τα πετάω μέσα στο παράθυρο, πάιρνω την απόδειξη και κάνουμε ταυτόχρονα ένα σάλτο για να περάσουμε την μπάρα τοων διοδίων που προφανώς δεν προλάβαινε να ανοιξει...

α ρε να σαι καλά, τι μου θύμισες ......τι εποχές και κείνες ....




ψιτ, αν δεν κοψεις τουλάχιστον 130 χιλιομετρα απο την ιστορία, θα βάλω φωτογραφία απο την απόδειξη των διοδίων, στην οποία αργότερα κατάλαβα ότι η ταμίας είχε προλάβει και μου είχε γράψει το τηλέφωνο της



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gixxerpap
26/06/2008, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πάντως αν θέλετε κάτι ανατριχιαστικό.....



Πάμε Μέγαρα με τον Θάνο παρέα και κάτω από την γέφυρα ενώ είμαστε με 190-200 μπροστά ο θάνος, πισω εγώ, περνάει ο Θάνος δίπλα σακούλα από σουπερ μάρκετ η οποία στροβιλιζεται από τον αέρα του Θάνου και ερχεται σε μένα και πιάνεται στην μανέτα του φρένου και λειτουργεί σαν αλεξίπτωτο αεροπλάνου και το μηχανάκι κοκκαλώνει απο τα φρένα.....


Ευτυχώς είχα τότε το 600.. με το 954 ακόμα θα πέταγα..... :uplate:

στα γυρίσματα του jumbo ήσασταν?:lol:


ασε ρε, εμενα προχθές μου τη ρουφηξε το ram air και παραλιγο να χασω την κοντρα ....:rotflmao:

sniper
26/06/2008, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
στα γυρίσματα του jumbo ήσασταν?:lol:


ασε ρε, εμενα προχθές μου τη ρουφηξε το ram air και παραλιγο να χασω την κοντρα ....:rotflmao:


Και το θέμα είναι ότι συνέβη πραγματικά.... :hypnotize

gixxerpap
26/06/2008, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Και το θέμα είναι ότι συνέβη πραγματικά.... :hypnotize


γιατί ρε φίλε, εγώ απο το μυαλό μου τα 'βγαλα????
:confused:

πες μας και φαντασιόπληκτους τώρα ...

el_hymador
26/06/2008, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
δηλαδη ο τυπος επιασε 180, δοκιμασε να φρεναρει, συνειδητοποιησε οτι δεν εχει φρενα, οπότε άφησ το τιμόν, εβγαλε το κρανος, το έδωσε στην κοπέλα η οποια προλαβε και το φορεσε και μετα σκασανε στην κολωνα ....


εγω θυμάμαι μια φορά γυρίζοντας απο Αθηνών Λαμίας, πάνω που είχα τρακοσαρισει δικάβαλος, πλησιαζοντας τα διοδια, καταλαβαινω ότι δεν εχω φρένα, και τι κανω ..... βγάζω το δευτερο κλειδί που έχω πάντα στο μπουφαν, λεω μια στον κολλητο μου να ερθει και να καθισει στο ρεζερβουαρ, ανοιγω το σελάκι του συνοδηγου, βγάζω κάτι χταποδια που έχω μέσα και τα πετάω στον προφυλακτήρα μιας νταλικας που περναω εκείνη την ωρα ..... μέχρι τα διόδια είχα καταφέρει να μειώσω μέχρι τα 70 χλμ, αλλα και πάλι δεν μας έπαιρνε .....οπότε σηκωνόμαστε και οι δυο όρθιοι στις σελες, ετοιμάζω τα ψιλα, τα πετάω μέσα στο παράθυρο, πάιρνω την απόδειξη και κάνουμε ταυτόχρονα ένα σάλτο για να περάσουμε την μπάρα τοων διοδίων που προφανώς δεν προλάβαινε να ανοιξει...

α ρε να σαι καλά, τι μου θύμισες ......τι εποχές και κείνες ....




αληθεια ειναι το ειχα δει και εγω


εσυ ησουν ρε ;

makis206
26/06/2008, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
πες μας και φαντασιόπληκτους τώρα ...

Εγώ πάντως μόνο κωλόφαρδους μπορώ να σας πω, μέσα στις χίλιες αποφάσεις που πήρα μέχρι να περάσετε τα διόδια, πάλι καλά να λέτε που δεν κατέληξα στο να ανοίξω τη μπάρα καθώς πηδούσατε απ'τη σέλα !:uplate:

gixxerpap
26/06/2008, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
αληθεια ειναι το ειχα δει και εγω


εσυ ησουν ρε ;

εσυ ρε που το είδες?:confused:

μη μου πεις ότι ήσουν το παληκαρι με το skateboard, που μας περασε στην ανηφόρα των Αφιδνών...?

sober
26/06/2008, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Εγώ πάντως μόνο κωλόφαρδους μπορώ να σας πω, μέσα στις χίλιες αποφάσεις που πήρα μέχρι να περάσετε τα διόδια, πάλι καλά να λέτε που δεν κατέληξα στο να ανοίξω τη μπάρα καθώς πηδούσατε απ'τη σέλα !:uplate:


Πφφφφφ σιγα...!

Πιανεσαι απο τη μπαρα φερνεις 2 γυροβολιες (για να παρεις και φορα) και με με πληρη εκταση των χεριων -α λα Κομανετσι ενα πραγμα- ξανακαβαλας την μηχανη ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

arxaios
26/06/2008, 12:14
o PAP θα μπορούσε να είχε γράψει και αυτό που έγινε άλλη φορά ..........
Παραθέτω από το κρυφό του ημερολόγιο .............. (σαν τη Μαρία την άσχημη ένα πράμα :lol: :lol: :lol: )

.............. θυμάμαι μια φορά γυρίζοντας απο Αθηνών Λαμίας, πάνω που είχα τρακοσαρισει δικάβαλος, πλησιαζοντας τα διοδια, βλέπω με την άκρη του ματιού μου ένα GSXR Μαύρο χιλιάρι limited edition full carbon δικάβαλο και αυτό, και τι κανω ..... βγάζω το δευτερο κλειδί που έχω πάντα στο μπουφαν, λεω μια στον κολλητο μου να ερθει και να καθισει στο ρεζερβουαρ, ανοιγω το σελάκι του συνοδηγου, βγάζω την άδεια και δύο υπεύθυνες δηλώσεις ..... μέχρι τα διόδια είχα καταφέρει να συμπληρώσω και τις δύο αλλα και πάλι δεν μας έπαιρνε, γιατί έπρεπε να υπογράψει και ο άλλος ..... οπότε σηκωνόμαστε και οι τέσσερεις όρθιοι στις σελες, ετοιμάζω τα ψιλα, τα πετάω μέσα στο παράθυρο, πάιρνω την απόδειξη και κάνουμε ταυτόχρονα ένα σάλτο για να περάσουμε την μπάρα των διοδίων που προφανώς δεν προλάβαινε να ανοίξει και να αλλάξουμε μηχανές ταυτόχρονα ..... το δύσκολο ήταν να υπογράψει ο άλλος στον αέρα ...........

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Η πιο γρήγορη ανταλλαγή !!!

road spirit
26/06/2008, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Πφφφφφ σιγα...!

Πιανεσαι απο τη μπαρα φερνεις 2 γυροβολιες (για να παρεις και φορα) και με με πληρη εκταση των χεριων -α λα Κομανετσι ενα πραγμα- ξανακαβαλας την μηχανη ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αρχίσαμε και τις μαϊμουδιές τώρα ??

:lol:

sober
26/06/2008, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
αρχίσαμε και τις μαϊμουδιές τώρα ??

:lol:


Αμε!!! γιατι πολυ ευκολα τρωω και τη μπανανιτσα μου και αλλα φρουτακια που εχω ψιλοκοψει για να μη με πιασει πεινα ... Φροντιζω παντως το ταπερακι να ειναι μπροστα στο τιμονι για ευκολη προσβαση και φυσικα ΠΑΝΤΑ οδντογλυφιδες γιατι με τη ζεστη το πηρουνι ζεσταινεται...

:look: :hypnotize ... :lol: :lol: :lol: :lol:

makis206
26/06/2008, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Πφφφφφ σιγα...!
Πιανεσαι απο τη μπαρα φερνεις 2 γυροβολιες (για να παρεις και φορα) και με με πληρη εκταση των χεριων -α λα Κομανετσι ενα πραγμα- ξανακαβαλας την μηχανη ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σού'χω πει ένα τρισεκατομμύριο φορές να μη λες υπερβολές !:lol: :rotflmao: :rotflmao:

sober
26/06/2008, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σού'χω πει ένα τρισεκατομμύριο φορές να μη λες υπερβολές !:lol: :rotflmao: :rotflmao:

Αντε καλα..... ΜΙΑ γυροβολια...:o

:lol: :lol: :lol: :wave2:

arxaios
26/06/2008, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σού'χω πει ένα τρισεκατομμύριο φορές να μη λες υπερβολές !:lol: :rotflmao: :rotflmao:
+1
Ναι ρε Γ@@@@το ........... το κάνεις να φαίνεται τόσο απλό , ενώ όλοι ξέρουμε ότι θέλει 3 περιστροφές για να έχεις τη σωστή φόρα ...........:lol: :lol: :lol:

makis206
26/06/2008, 12:23
Απορώ όμως και μ'αυτόν τον pap, μόνο με 300 πήγαινε ;:rotflmao: :rotflmao:

Druuna
26/06/2008, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
+1
Ναι ρε Γ@@@@το ........... το κάνεις να φαίνεται τόσο απλό , ενώ όλοι ξέρουμε ότι θέλει 3 περιστροφές για να έχεις τη σωστή φόρα ...........:lol: :lol: :lol:


Με τρεις το κανετε εσεις ;:rolleyes:


Φτουου ουουου!!!!Χρειαζομαι προπονηση...:sick:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

road spirit
26/06/2008, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Απορώ όμως και μ'αυτόν τον pap, μόνο με 300 πήγαινε ;:rotflmao: :rotflmao:
στο στρώσιμο ήταν ρε :a38:

makis206
26/06/2008, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
στο στρώσιμο ήταν ρε :a38:

Δικάβαλος ;:evil:

:lol: :rotflmao: :lol:

gixxerpap
26/06/2008, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
o PAP θα μπορούσε να είχε γράψει και αυτό που έγινε άλλη φορά ..........
Παραθέτω από το κρυφό του ημερολόγιο .............. (σαν τη Μαρία την άσχημη ένα πράμα :lol: :lol: :lol: )

.............. θυμάμαι μια φορά γυρίζοντας απο Αθηνών Λαμίας, πάνω που είχα τρακοσαρισει δικάβαλος, πλησιαζοντας τα διοδια, βλέπω με την άκρη του ματιού μου ένα GSXR Μαύρο χιλιάρι limited edition full carbon δικάβαλο και αυτό, και τι κανω ..... βγάζω το δευτερο κλειδί που έχω πάντα στο μπουφαν, λεω μια στον κολλητο μου να ερθει και να καθισει στο ρεζερβουαρ, ανοιγω το σελάκι του συνοδηγου, βγάζω την άδεια και δύο υπεύθυνες δηλώσεις ..... μέχρι τα διόδια είχα καταφέρει να συμπληρώσω και τις δύο αλλα και πάλι δεν μας έπαιρνε, γιατί έπρεπε να υπογράψει και ο άλλος ..... οπότε σηκωνόμαστε και οι τέσσερεις όρθιοι στις σελες, ετοιμάζω τα ψιλα, τα πετάω μέσα στο παράθυρο, πάιρνω την απόδειξη και κάνουμε ταυτόχρονα ένα σάλτο για να περάσουμε την μπάρα των διοδίων που προφανώς δεν προλάβαινε να ανοίξει και να αλλάξουμε μηχανές ταυτόχρονα ..... το δύσκολο ήταν να υπογράψει ο άλλος στον αέρα ...........

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Η πιο γρήγορη ανταλλαγή !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

arxaios
26/06/2008, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Druuna
Με τρεις το κανετε εσεις ;:rolleyes:


Φτουου ουουου!!!!Χρειαζομαι προπονηση...:sick:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ναι !!! Πάντα !!!
Με δύο μόνο κινδυνεύεις να βγεις κοντός και να πιάσεις στην εξάτμιση ............. άουτς !!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Druuna
26/06/2008, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Ναι !!! Πάντα !!!
Με δύο μόνο κινδυνεύεις να βγεις κοντός και να πιάσεις στην εξάτμιση ............. άουτς !!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


και που νομιζεις οφειλονται τα 2 εγκαυματα στα χερια μου;κι αναγκαστηκα να φοραω γαντια αμιαντου, που μου δυσκολευουν πολυ την περιστροφη :mad:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sober
26/06/2008, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Ναι !!! Πάντα !!!
Με δύο μόνο κινδυνεύεις να βγεις κοντός και να πιάσεις στην εξάτμιση ............. άουτς !!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κι οχι τιποτα αλλο 8α χαλασεις και τις μπριζολες που εχεις βαλει να ψησεις...:rolleyes:

:lol: :lol: :lol: :lol:

SpineshankD
26/06/2008, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πάντως αν θέλετε κάτι ανατριχιαστικό.....



Πάμε Μέγαρα με τον Θάνο παρέα και κάτω από την γέφυρα ενώ είμαστε με 190-200 μπροστά ο θάνος, πισω εγώ, περνάει ο Θάνος δίπλα σακούλα από σουπερ μάρκετ η οποία στροβιλιζεται από τον αέρα του Θάνου και ερχεται σε μένα και πιάνεται στην μανέτα του φρένου και λειτουργεί σαν αλεξίπτωτο αεροπλάνου και το μηχανάκι κοκκαλώνει απο τα φρένα.....


Ευτυχώς είχα τότε το 600.. με το 954 ακόμα θα πέταγα..... :uplate:

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Μικρή Λουλού
26/06/2008, 12:39
ηδη γεμισαμε 5 σελιδες ανατριχιασματος,ας πουμε και κατι αλλο ρε παιδια μη το γρουσουζευουμε κιολας.!!!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

doctor x
26/06/2008, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap


α ρε να σαι καλά, τι μου θύμισες ......τι εποχές και κείνες ....




ψιτ, αν δεν κοψεις τουλάχιστον 130 χιλιομετρα απο την ιστορία, θα βάλω φωτογραφία απο την απόδειξη των διοδίων, στην οποία αργότερα κατάλαβα ότι η ταμίας είχε προλάβει και μου είχε γράψει το τηλέφωνο της [/B]
το χεις ακομα?:smokin:

gixxerpap
26/06/2008, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικρή Λουλού...
ηδη γεμισαμε 5 σελιδες ανατριχιασματος,ας πουμε και κατι αλλο ρε παιδια μη το γρουσουζευουμε κιολας.!!!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

το ανατριχιαστικό, αναφέρεται μάλλον στο χιούμορ μας:lol:

AntoD
26/06/2008, 12:50
Θου κύριε φυλακην το στοματι μου

doctor x
26/06/2008, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
αυτο το βιντεακι το εδειχνα σε κατι γκομενες και τις επιαναν τα κλαματα :rotflmao: :bigcry: :lol:
επιανε?:smokin:

xampos
26/06/2008, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από doctor x
επιανε?:smokin:

δοκιμασε το :a01:

sober
26/06/2008, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
δοκιμασε το :a01:

πωπω....:( και μετα απορουμε γιατι μας λετε ηλι8ιες...:rolleyes:

:lol: :lol: :lol:

Μικρή Λουλού
26/06/2008, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
πωπω....:( και μετα απορουμε γιατι μας λετε ηλι8ιες ...:rolleyes:

:lol: :lol: :lol:





συναδερφος ασθενοφορος και σεις..??? :smokin:

el_hymador
26/06/2008, 13:51
Μας ζωσανε τα φιδια και οι δρακοι....

:lol: :lol: :lol:

McTalas
26/06/2008, 13:54
ΑΧ!! τι ρομαντικο
ανατριχιασα!!


και δεν ειναι κοντα και το γλυκο αγορι!!!:blush:


παντος στο youtube κυκλοφορανε κατι ωραια βιντεακια παροδια των συγκεκριμενων μαλακιων
εχουν πολυ γελιο!!


ακους εκει με 180 και χωρις κρανος, τον παλιοκαγκουρα, τον αληταρα!!!!

εδιτ:γιατι ρε παιδια δλδ ειστε τοσο δισπιστοι? αποκλειεται δηλαδης να της τα ελεγε με msm??

DimChios
26/06/2008, 15:11
- "Μωρό μου μ'αγαπάς?"
- "Ναι αλλα δωσε μου το κρανος σου γιατι φοβαμαι"!
- "Παρε τ @@δια μου που τα χω πιό εύκαιρα"!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
26/06/2008, 15:38
Μην σας φαίνεται περίεργο και εγώ χτες έπεσα με το μηχανάκι,μου βγάλανε το κράνος,άνοιξε το κεφάλι μου στα δύο και χύθηκαν τα μυαλά μου έξω.Πάλι καλά που πάντα κάνω backup στον εγκέφαλο πριν βγω βόλτα...

tai
26/06/2008, 16:21
quote:Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
α ρε να σαι καλά, τι μου θύμισες ......τι εποχές και κείνες ....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
o PAP θα μπορούσε να είχε γράψει και αυτό που έγινε άλλη φορά ..........
Παραθέτω από το κρυφό του ημερολόγιο .............. (σαν τη Μαρία την άσχημη ένα πράμα :lol: :lol: :lol: )

.............. θυμάμαι μια φορά γυρίζοντας απο Αθηνών Λαμίας, πάνω που είχα τρακοσαρισει δικάβαλος, πλησιαζοντας τα διοδια, βλέπω με την άκρη του ματιού μου ένα GSXR Μαύρο χιλιάρι limited edition full carbon δικάβαλο και αυτό, και τι κανω ..... βγάζω το δευτερο κλειδί που έχω πάντα στο μπουφαν, λεω μια στον κολλητο μου να ερθει και να καθισει στο ρεζερβουαρ, ανοιγω το σελάκι του συνοδηγου, βγάζω την άδεια και δύο υπεύθυνες δηλώσεις ..... μέχρι τα διόδια είχα καταφέρει να συμπληρώσω και τις δύο αλλα και πάλι δεν μας έπαιρνε, γιατί έπρεπε να υπογράψει και ο άλλος ..... οπότε σηκωνόμαστε και οι τέσσερεις όρθιοι στις σελες, ετοιμάζω τα ψιλα, τα πετάω μέσα στο παράθυρο, πάιρνω την απόδειξη και κάνουμε ταυτόχρονα ένα σάλτο για να περάσουμε την μπάρα των διοδίων που προφανώς δεν προλάβαινε να ανοίξει και να αλλάξουμε μηχανές ταυτόχρονα ..... το δύσκολο ήταν να υπογράψει ο άλλος στον αέρα ...........
Η πιο γρήγορη ανταλλαγή !!!


με αυτόν??

ειναι πιθανό να γίνει:smokin:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

filipp0s
26/06/2008, 18:15
ρε μάγκες διάβασα όλα τα σχόλια... άλλα κάνενας σας δεν είπε το αυτονόητο!



Βλέπεις ότι πας με 180 και δεν έχεις φρένα ...?





πως σταματάς?




























ε μα... κατεβάζεις πόδια!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mats8282
26/06/2008, 18:20
Καλα μιλαμε για τρομερο κρανος :look: :look: :look:

vestromas
26/06/2008, 21:04
Μολις την διαβασα αυτη την παπαρια, τρομαξα μη αρχισετε τιποτα δακρυβρεχτα και νταλακιες. Ευτυχως που κανετε πλακα, γιατι μετα απο αυτο, θα σας μπινελικωνα αγρια να με μπαναρουν και θα πεταγα και τον υπολογιστη απ το παραθυρο.
Μετα, θα εβαζα σαγιοναρες και ζελε στο μαλι, θα εριχνα λαδια εξω απ το σπιτι μου και θα επερνα φορα να πεσω επανω να γλυτωσω απο την νταλακια που μας δερνει.:rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

devil's animal
26/06/2008, 22:05
λετε ολοι μ@λακιες!!

εγω το ειδα το ατυχημα των παιδιων.:sad:

ημουν μπροστα.:(


η αληθεια ομως ειναι οτι ...




το αγορι,ακομα και μετα την προσκουση στο σπιτι, ΖΟΥΣΕ!!:eyepop:


ειχε κατι γρατζουνιες και τον ποναγε λιγο το χερι.
















εγω ημουν ο πρωτος που πλησιασε.
τους κοιταξα και τους 2 και τι να δω??:eek:

η γκομενα ητν μ00ναρος!!


ε,βλεποντας τον αλλον σ'αυτη την κατασταση περνω ενα σκουριασμενο καρφι απο μια οικοδομη εκει διπλα και του μολυνω τις γρατζουνιες.σε 2 ωρες ειχε πεθανιε απο τετανο.

το ασθενοφορο αργισε να ερθει, και εγω εμεινα να "παρηγορω" την γκομενα.




αυτη ειναι η αληθεια και μαρτυς μου ο Διαβολος.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Lupo
26/06/2008, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
λετε ολοι μ@λακιες!!

εγω το ειδα το ατυχημα των παιδιων.:sad:

.......
Δεν μετράει η μαρτυρία σου.

Τα γυαλιά σου (DG) είχαν δαχτυλιές πάνω.
:evil: :D

:lol: :lol:

devil's animal
26/06/2008, 22:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Δεν μετράει η μαρτυρία σου.

Τα γυαλιά σου (DG) είχαν δαχτυλιές πάνω.
:evil: :D

:lol: :lol:


μπορει .........αλλα μολις με ειδε το πιπινι με το D&G, τον ξεχασε τον αλλον!!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

vestromas
26/06/2008, 22:54
Devils animal:lol: :lol: :lol: εχω κλασει στο γελιο με την περιγραφη.
Εισαι κορυφη !!!:bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

Ζεύκας
27/06/2008, 02:40
Τι θυμήθηκα τώρα ρε παιδιά...

Ήμουν με τη μηχανή παραλιακή Δευτέρα ξημερώματα.
Όπως πήγαινα χαλαρός στο δρόμο μου, μου ήρθε η επιθυμία για τσιγάρο!
Ήθελα να κάνω τσιγάρο αμέσως!
Τέσπα κάνω στην άκρη,παίρνω ένα τσιγάρο αλλά ο μαλάκας είχα ξεχάσει τον αναπτήρα στο μπαρ.
Κ άντε να βρω αναπτήρα στην έρημη παραλιακη...
Πέτυχα κανά 2 αμάξια, πετάχτηκα μπροστά τους σαν μπάτσος για αλκοοτέστ.
Φρενάρισαν τα παιδια (πολύ καλά παιδιά), με ρώτησαν έντρομοι τι έπαθα αλλά όταν ζήτησα
για αναπτήρα μου έκαναν μια πλήρη αναφορά στη λίστα με όλους τους επίσημα καταγεγραμένους
αγιούς και οσιομάρτυρες της Ορθοδόξου εκκλησίας και με παράτησαν!

Ποτέ δεν κατάλαβα το γιατί... :sad:

Τέσπα για να μη τα πολυλογώ,ξανανέβηκα στη μηχανή, έδεσα το κρανάκι στο αριστερό μαρσπιέ
συνεπιβάτη (έχει σημασία που το έβαλα στο αριστερό) και ξεκίνησα φουριόζος για την εθνική Αθηνών-Λαμίας!
Πλησιάζοντας που λέτε ρε παιδιά τη δεξιά στροφή που βγάζει από παραλιακή στην εθνική,
βάζω το τσιγάρο στο στόμα-κρατώντας το από τα δόντια-με το τσιγάρο να "δείχνει" το δεξί αυτί μου.
Πριν την κορυφή της στροφής, πάω το κώλο τέρμα πίσω στη σέλα και "κλειδώνω" το αριστερό γόνατο στο ρεζερβουάρ.
Ε μετα εφάρμοσα γυροσκοπικό κ μετά τα πράγματα ήταν πολύ απλά.

Καθώς ήμουν τίγκα πλαγιασμένος το σκουλαρίκι στο δεξί λοβό έβγαζε σπίθες από την επαφή
του με την τραχιά άσφαλτο και έτσι κατάφερα να ανάψω το τσιγάρο.

Ε μετά χαλάρωσα και απήλαυσα το τσιγαράκι επάνω στο μοτόρι μου... :smokin:

























Τέσπα, σταματάω να γράφω παιδιά γιατί με έχουν ζώσει κάτι ανακόντες, κόμπρες και λοιπά
φίδια και πρέπει να πάρω τη λίμα των νυχιών για να τα σκοτώσω. Αυτά. :wave2:

gcrook
27/06/2008, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πάντως αν θέλετε κάτι ανατριχιαστικό.....



Πάμε Μέγαρα με τον Θάνο παρέα και κάτω από την γέφυρα ενώ είμαστε με 190-200 μπροστά ο θάνος, πισω εγώ, περνάει ο Θάνος δίπλα σακούλα από σουπερ μάρκετ η οποία στροβιλιζεται από τον αέρα του Θάνου και ερχεται σε μένα και πιάνεται στην μανέτα του φρένου και λειτουργεί σαν αλεξίπτωτο αεροπλάνου και το μηχανάκι κοκκαλώνει απο τα φρένα.....


Ευτυχώς είχα τότε το 600.. με το 954 ακόμα θα πέταγα..... :uplate:


πςς φιλε μου θυμησες την ιστορια που ημουνα με την μηχανη στην Εθνικη με προορισμο τα Μεγαρα και με ειχε πιασει κοψιμο.
Βιαζομουνα γιατι επρεπε να προλαβω τουλαχιστον 2-3 σεσιον και πηγαινα με πολλα και δεν ειχα χρονο να σταματησω.
Ξαφνικα ηρθε πανω μου μια μαυρη σακουλα που την ειχε παρει ο αερας.
Δεν το σκεφτηκα πολυ.
Σηκωθηκα ορθιος πανω στην μηχανη κατεβασα με μια κινηση τα λεδερ παντς και φρατς (θεε μου τι ηχος) αφηνω μεσα κατι μουστοκουλουρα.
Μετα πεταξα την σακουλα πισω μου και νομισα οτι ακουσα ενα φρεναρισμα αλλα δεν εδωσα σημασια.
Ωστε γι'αυτο πηγαινες στην πιστα σα χεσμενος εχεινη τη μερα εεε:lol: :bigcry: :bigcry:

filipp0s
27/06/2008, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
.......



:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

devil's animal
27/06/2008, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
πςς φιλε μου θυμησες την ιστορια που ημουνα με την μηχανη στην Εθνικη με προορισμο τα Μεγαρα και με ειχε πιασει κοψιμο.
Βιαζομουνα γιατι επρεπε να προλαβω τουλαχιστον 2-3 σεσιον και πηγαινα με πολλα και δεν ειχα χρονο να σταματησω.
Ξαφνικα ηρθε πανω μου μια μαυρη σακουλα που την ειχε παρει ο αερας.
Δεν το σκεφτηκα πολυ.
Σηκωθηκα ορθιος πανω στην μηχανη κατεβασα με μια κινηση τα λεδερ παντς και φρατς (θεε μου τι ηχος) αφηνω μεσα κατι μουστοκουλουρα.
Μετα πεταξα την σακουλα πισω μου και νομισα οτι ακουσα ενα φρεναρισμα αλλα δεν εδωσα σημασια.
Ωστε γι'αυτο πηγαινες στην πιστα σα χεσμενος εχεινη τη μερα εεε:lol: :bigcry: :bigcry:


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

sniper
27/06/2008, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
πςς φιλε μου θυμησες την ιστορια που ημουνα με την μηχανη στην Εθνικη με προορισμο τα Μεγαρα και με ειχε πιασει κοψιμο.
Βιαζομουνα γιατι επρεπε να προλαβω τουλαχιστον 2-3 σεσιον και πηγαινα με πολλα και δεν ειχα χρονο να σταματησω.
Ξαφνικα ηρθε πανω μου μια μαυρη σακουλα που την ειχε παρει ο αερας.
Δεν το σκεφτηκα πολυ.
Σηκωθηκα ορθιος πανω στην μηχανη κατεβασα με μια κινηση τα λεδερ παντς και φρατς (θεε μου τι ηχος) αφηνω μεσα κατι μουστοκουλουρα.
Μετα πεταξα την σακουλα πισω μου και νομισα οτι ακουσα ενα φρεναρισμα αλλα δεν εδωσα σημασια.
Ωστε γι'αυτο πηγαινες στην πιστα σα χεσμενος εχεινη τη μερα εεε:lol: :bigcry: :bigcry:


Σου χρωστάω ένα χέσιμο εσένα τότε.... νεξτ τάιμ.... :lol: :lol: :lol:

gcrook
27/06/2008, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Σου χρωστάω ένα χέσιμο εσένα τότε.... νεξτ τάιμ.... :lol: :lol: :lol:

Κερνας τις βενζινες κερναω τα laxatol
:eek: :look:

blackbusa
27/06/2008, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
πςς φιλε μου θυμησες την ιστορια που ημουνα με την μηχανη στην Εθνικη με προορισμο τα Μεγαρα και με ειχε πιασει κοψιμο.
Βιαζομουνα γιατι επρεπε να προλαβω τουλαχιστον 2-3 σεσιον και πηγαινα με πολλα και δεν ειχα χρονο να σταματησω.
Ξαφνικα ηρθε πανω μου μια μαυρη σακουλα που την ειχε παρει ο αερας.
Δεν το σκεφτηκα πολυ.
Σηκωθηκα ορθιος πανω στην μηχανη κατεβασα με μια κινηση τα λεδερ παντς και φρατς (θεε μου τι ηχος) αφηνω μεσα κατι μουστοκουλουρα.
Μετα πεταξα την σακουλα πισω μου και νομισα οτι ακουσα ενα φρεναρισμα αλλα δεν εδωσα σημασια.
Ωστε γι'αυτο πηγαινες στην πιστα σα χεσμενος εχεινη τη μερα εεε


οχι ρε ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......


πλυμμηρησα το Laptop με δακρυα......


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

KiNG-R!
27/06/2008, 22:30
http://www.liveleak.com/view?i=a8c_1181700550
http://www.youtube.com/watch?v=tth9krDtxII
http://www.youtube.com/watch?v=YY1VTuUY9YQ&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=QfKsPqvwG-U
http://www.ugoto.com/videos/graphic-motorcycle-accident.html
http://www.metacafe.com/watch/218479/outch/
http://www.youtube.com/watch?v=PXelNFDhU0M&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=Gz3uHE6Zjm4&mode=related&search=
http://www.livevideo.com/video/97F20F15EB3446538AF5FAF135C0CBD9/real-crashes-motorcycle-wrecks.aspx
http://www.livevideo.com/video/AE8B6B77B9174E3CB6F39646E3CDF367/side-swiped-by-a-truck.aspx
http://www.livevideo.com/video/TheJosh/8244281643B047E5804056B0FB39062D/bike-wreck-not-me-.aspx
http://www.livevideo.com/video/DC508DCC680D4D4DA649246F74B4A02F/train-vs-moped.aspx
http://www.vbox7.com/play:aae26413
http://www.thetartcart.com/videos/watch.aspx?Media=1320
http://my.break.com/media/view.aspx?ContentID=250956
http://www.livevideo.com/video/811BE6F444A74908ACF4AEEEBEEB92A2/asso-car-driver.aspx

http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm

gixxerpap
28/06/2008, 12:16
τωρα αυτα τα λινκ απο πανω τι σχεση εχουν με το χαβαλε που κανουμε .....

γιατι ρε φιλε μας ξενερωνεις ετσι.....σβηστα να πανε στο διαολο, ή τραβα και βαλτα στα στραβα & αναποδα! αντε, να χαρεις...

McTalas
28/06/2008, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από KiNG-R!
http://www.liveleak.com/view?i=a8c_1181700550
http://www.youtube.com/watch?v=tth9krDtxII
http://www.youtube.com/watch?v=YY1VTuUY9YQ&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=QfKsPqvwG-U
http://www.ugoto.com/videos/graphic-motorcycle-accident.html
http://www.metacafe.com/watch/218479/outch/
http://www.youtube.com/watch?v=PXelNFDhU0M&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=Gz3uHE6Zjm4&mode=related&search=
http://www.livevideo.com/video/97F20F15EB3446538AF5FAF135C0CBD9/real-crashes-motorcycle-wrecks.aspx
http://www.livevideo.com/video/AE8B6B77B9174E3CB6F39646E3CDF367/side-swiped-by-a-truck.aspx
http://www.livevideo.com/video/TheJosh/8244281643B047E5804056B0FB39062D/bike-wreck-not-me-.aspx
http://www.livevideo.com/video/DC508DCC680D4D4DA649246F74B4A02F/train-vs-moped.aspx
http://www.vbox7.com/play:aae26413
http://www.thetartcart.com/videos/watch.aspx?Media=1320
http://my.break.com/media/view.aspx?ContentID=250956
http://www.livevideo.com/video/811BE6F444A74908ACF4AEEEBEEB92A2/asso-car-driver.aspx

http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm

αυτα τα εχουμε δει χιλαδες φορες και δεν μου λενε τιποτα απολυτως!!

αν θες να σου στειλω κατι φωτο που ειναι τραβηγμενα απο τροχαια να δεις πτωματα διαμελισμενα να δω αν εχεις ορεξη μετα... εξυπνουλη.!

arxaios
28/06/2008, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
τωρα αυτα τα λινκ απο πανω τι σχεση εχουν με το χαβαλε που κανουμε .....

γιατι ρε φιλε μας ξενερωνεις ετσι.....σβηστα να πανε στο διαολο, ή τραβα και βαλτα στα στραβα & αναποδα! αντε, να χαρεις...
+ 1299 .............