PDA

View Full Version : ευχαριστω αλλααα............



RAS 10
26/06/2008, 21:35
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας....Κανένα άλλο motard η supermotard έχετε να μου προτείνετε εκτός από το cbf και το D-tracker????Όσες φορές έχω ψάξει στο Internet το cbf το βρίσκω περίπου 4000 euro δεν είναι λίγο ακριβό(πάντα μεταχειρισμένο)?????Μήπως ξέρετε που αλλού μπορώ να ψάξω?????:confused:

Zid
26/06/2008, 21:59
:confused:

makis206
27/06/2008, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από RAS 10
Κανένα άλλο motard η supermotard έχετε να μου προτείνετε εκτός από το cbf

:uplate: :uplate:


CRF μάλλον :look:

jasondakar
27/06/2008, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από RAS 10
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας....Κανένα άλλο motard η supermotard έχετε να μου προτείνετε εκτός από το cbf και το D-tracker????Όσες φορές έχω ψάξει στο Internet το cbf το βρίσκω περίπου 4000 euro δεν είναι λίγο ακριβό(πάντα μεταχειρισμένο)?????Μήπως ξέρετε που αλλού μπορώ να ψάξω?????:confused:

xt 600 motard με 3000 βρισκεις ψαξου λιγο

snow
27/06/2008, 00:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:uplate: :uplate:


CRF μάλλον :look:

makis.....exei bgei kai cbf motard ....den to xeis dei?/

spam off
:winka: :lol:

Ζεύκας
27/06/2008, 02:52
Κοίταξε φίλε μου εγώ σου προτείνω να κοιτάξεις και τη vespa mousolini (gandalf copyright)
12άρες ζάντες excel και ανάποδο πλατινένιο πηρούνι 41,5 mm white power είναι τα ατού της.
Στη συλλεκτική έκδοσή της "viva i fascisti" εφοδιαζόταν με ολόσωμη εξάτμιση pro circuit
και εβραιοφόρο πιστόνι wiseco.


Το κακό είναι ότι έχει σταματήσει η παραγωγή της αλλά δεν θα έχεις πρόβλημα να βρείς μία
σε καλή κατάσταση.Τσέκαρε στα εξουσιοδοτημένα συνεργεία ης Χρυσής Αυγής ενώ
μερικές τουμπανιασμένες βέσπες υπάρχουν στο σκληροπυρηνικό συνεργείο του Εθνικού Μετώπου.

Λινκ δε θυμάμαι να σου δώσω αλλά με μια σύντομη εύρεση στο google.nonsiamonazisti.ss
θα βρείς μπόλικο υλικό!

:beer: :wave2:

epp1640
27/06/2008, 03:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Κοίταξε φίλε μου εγώ σου προτείνω να κοιτάξεις και τη vespa mousolini (gandalf copyright)
12άρες ζάντες excel και ανάποδο πλατινένιο πηρούνι 41,5 mm white power είναι τα ατού της.
Στη συλλεκτική έκδοσή της "viva i fascisti" εφοδιαζόταν με ολόσωμη εξάτμιση pro circuit
και εβραιοφόρο πιστόνι wiseco.


Το κακό είναι ότι έχει σταματήσει η παραγωγή της αλλά δεν θα έχεις πρόβλημα να βρείς μία
σε καλή κατάσταση.Τσέκαρε στα εξουσιοδοτημένα συνεργεία ης Χρυσής Αυγής ενώ
μερικές τουμπανιασμένες βέσπες υπάρχουν στο σκληροπυρηνικό συνεργείο του Εθνικού Μετώπου.

Λινκ δε θυμάμαι να σου δώσω αλλά με μια σύντομη εύρεση στο google.nonsiamonazisti.ss
θα βρείς μπόλικο υλικό!

:beer: :wave2:

:rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
27/06/2008, 06:52
Δεν είναι να κάνει κάποιος λάθος εδώ πέρα,τον θάψαμε ζωντανό.Αλήτες!:rotflmao: :rotflmao:

makis206
27/06/2008, 07:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από snow
makis.....exei bgei kai cbf motard ....den to xeis dei?/
:winka: :lol:

Αυτό θα θύμίζε το V-Strom στην έκδοση χωμάτινου !:rotflmao:

latris mixanis
27/06/2008, 12:11
CBF 4000,00? έχει καινούριο. Μεταχειρισμένο θα το βρεις περίπου στα 2500,00-2000,00

Δες κανένα της suzuki 200-250 :D

Daemon
27/06/2008, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
CBF 4000,00? έχει καινούριο. Μεταχειρισμένο θα το βρεις περίπου στα 2500,00-2000,00

Δες κανένα της suzuki 200-250 :D

Ειχε, δεν εχει.. εισαι και της δουλειας.. :bigcry:








:lol: :lol: :rotflmao:

sniper
27/06/2008, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Ειχε, δεν εχει.. εισαι και της δουλειας.. :bigcry:








:lol: :lol: :rotflmao:


Aν εχεις τέτοιους φίλους (ή υπαλλήλους)... τι να τους κάνεις τους ανταγωνιστές.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Akatanomastos
27/06/2008, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Κοίταξε φίλε μου εγώ σου προτείνω να κοιτάξεις και τη vespa mousolini (gandalf copyright)
12άρες ζάντες excel και ανάποδο πλατινένιο πηρούνι 41,5 mm white power είναι τα ατού της.
Στη συλλεκτική έκδοσή της "viva i fascisti" εφοδιαζόταν με ολόσωμη εξάτμιση pro circuit
και εβραιοφόρο πιστόνι wiseco.


Το κακό είναι ότι έχει σταματήσει η παραγωγή της αλλά δεν θα έχεις πρόβλημα να βρείς μία
σε καλή κατάσταση.Τσέκαρε στα εξουσιοδοτημένα συνεργεία ης Χρυσής Αυγής ενώ
μερικές τουμπανιασμένες βέσπες υπάρχουν στο σκληροπυρηνικό συνεργείο του Εθνικού Μετώπου.

Λινκ δε θυμάμαι να σου δώσω αλλά με μια σύντομη εύρεση στο google.nonsiamonazisti.ss
θα βρείς μπόλικο υλικό!

:beer: :wave2:

:rolleyes: :sick:
ελπιζω να οδηγας καλυτερα απο τα αστεια που λες..

























:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
πλακα κανω, καλο ηταν!:wacko: :lol: :lol:

epp1640
27/06/2008, 12:25
:rotflmao: μπήκε στο μότο φόρουμ να ρωτήσει και περίμενε να βγάλει άκρη :p :rotflmao: το σκίσαμε το threadάκι πάλι.. μήπως να του πούμε καμιά γνώμη του παιδιού γιατί τον βλέπω ότι τα έχει μπερδέψει λίγο.. αλητήριοι τσαντάκηδες μηχανόβιοι τεντυμπόηδες :smokin:

latris mixanis
27/06/2008, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Ειχε, δεν εχει.. εισαι και της δουλειας.. :bigcry:








:lol: :lol: :rotflmao:


Ψιτ αγόρι, λες να μην έχει ξεμείνει κάποιο κομμάτι?? :D

:a38:


Αν το πάρει πάντως θα είναι συλλεκτικό :lol: :lol:

lilipoua
27/06/2008, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
αλητήριοι τσαντάκηδες μηχανόβιοι τεντυμπόηδες :smokin:




Ξεχασες το "μαλλιάδες" (έστω για μερικούς!!)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Road67
27/06/2008, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από snow
makis.....exei bgei kai cbf motard ....den to xeis dei?/

spam off
:winka: :lol:

Μα καλα αστοιχειωτος εισαι;;; Το CBF δεν ειναι motard, ειναι supermotard


134902