PDA

View Full Version : Hlektrologika-Honda Hornet 600 2000



ntontonis
27/06/2008, 11:36
Geia se olous!Parousiasthke ena problhma me to mhxanaki mou kai opoios mporei as bohthisei!Taxideua gia Athina kai o kinhthras apla stamathse.Kaus hma hmon gematos, reuma eixa pantou, h miza douleue kanonika kai kalh trofodosia fota ola komple.O kinhthras den eixe uperthermanthe i h kati tetoio kai den eixa ptosh sthn piesh tou ladiou.Otan o kinhthras kruose entelos phre me t mia alla otan o kinhthras zestathike xana ta idia!Profanos einai kati hlektrologiko all ti?An exei kapoios kamia idea as epikoinonhsei!To mhxanaki einai Honda Hornet 600 montelo 2000.Euxaristo ek ton proteron!

Anty12
30/06/2008, 11:17
Η ηλεκτρονική που έχει το μοντέλο είναι Denso?

OldMan
30/06/2008, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ntontonis
Kaus hma hmon
γμτ τα πτυχία (που δεν έχω ...)

reinmeister
30/06/2008, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
γμτ τα πτυχία (που δεν έχω ...)

αυτα τραβατε εσεις οι αμαθεις...αν ηξερες σανσκριτικη β' θα καταλαβαινες αμεσως οτι εννοουσε "καυσιμα ημουν"...τωρα αν θες να το κατανοησεις και εννοιολογικα θα χρειαστεις οπωσδηποτε και τα συμφραζομενα...:rotflmao: :rotflmao:

OldMan
30/06/2008, 12:29
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Δηλ. αυτό το "reuma eixa pantou" πως να το εκλάβω (εννοιολογικά πάντα...) ?? :confused:

reinmeister
30/06/2008, 12:31
οτι ειναι ο ανθρωπος καταιγιδα προφανως...:D

ntontonis
30/06/2008, 13:39
ωπ παιδια ηρεμια!Εννουσα οτι δεν ειχα μεινει απο καυσημα και οτι δεν ηταν απο μπαταρια!δηλαδη οτι δουλευει με ρευμα δουλευε κανονικα(μιζα φωτα κτλ)Τελικα ηταν ηλεκτρονικη!Ο μηχανικος μου υπεθεσε ηλεκτρονικη η ματι αισθητηρα στροφων...Τελικα η ηλεκτρονικη ειχε το προβλημα κι εκδηλωνοταν με την αυξηση της θερμοκρασιας και δεν εστελνε ρευμα στα μπουζι.Κατεληξα σε μια aftermarket μαρκας ignitech.Μηπως τις εχετε υποψην σας?Ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον σας!Καλη συνεχεια και καλες βολτες!

hlektronio
30/06/2008, 13:40
ρε oldman δεν λες στο παιδι καμια ιδεα να λυσει το προβλημα του
εδω ειναι φορουμ για μοτο αμα το εχεις ξεχασει:smilea:

Anty12
30/06/2008, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από hlektronio
ρε oldman δεν λες στο παιδι καμια ιδεα να λυσει το προβλημα του
εδω ειναι φορουμ για μοτο αμα το εχεις ξεχασει:smilea:

Ωχ ...τι του είπε.....:a029: :bigcry:

OldMan
30/06/2008, 14:02
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Ρε hlektronio, το έλυσε το πρόβλημά του το παιδί...



και ΑΚΡΙΒΩΣ επειδή είναι forum για μοτό και όχι για άναρθρες κραυγές τύπου "Kaus hma hmon", έχει αυτήν την αντιμετώπιση (και δεν παίρνει ο Διάολος όλο το thread ...) :smokin:

hlektronio
30/06/2008, 14:12
οκ μπαμπινιωτη
το οτι μπορει να βαριοταν, να βιαζοταν,να ηταν τσαντισμενος που του χαλασε το μηχανακι,
να ειναι δισλεκτικος σου περασε απο το μυαλο?
τελος παντων τα 15000 μηνυματα σου δεν μπορω να τα ανταγωνιστω...
εγω δεν ειμαι μαιντανος:wave2:

OldMan
30/06/2008, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από hlektronio
το οτι μπορει να βαριοταν, να βιαζοταν,να ηταν τσαντισμενος που του χαλασε το μηχανακι,
να ειναι δισλεκτικος σου περασε απο το μυαλο?
Ενώ εμείς ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να βαριόμαστε, βιαζόμαστε, είμαστε τσαντισμένοι ή έχουμε κρίση δυσλεξίας και ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ να σπαζουμε τα @ρχίδια μας να καταλάβουμε τι θέλει να πει ο οποιοσδήποτε με τον οποιοδήποτε τρόπο ...:blush:



Αρχικά δημιουργήθηκε από hlektronio
εγω δεν ειμαι μαιντανος:wave2:
Άρα δεν μπορώ να σε υπολογίζω για να φτιάξω ταμπουλέ από πληγούρι ...:(

ntontonis
30/06/2008, 14:19
Βρε παιδια ειρηνη ημην!!!Εχετε δικιο με Greeklish δε βγαινει ακρη!Για τις ignitech τις ηλεκτρονικες εχετε καμια αποψη?Να δω τουλαχιστο αν εκανα καλη επιλογη!Η θα με αφησει σε τιποτα βουνα...χαχαχα!

hlektronio
30/06/2008, 14:27
Ενώ εμείς ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να βαριόμαστε, βιαζόμαστε, είμαστε τσαντισμένοι ή έχουμε κρίση δυσλεξίας και ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ να σπαζουμε τα @ρχίδια μας να καταλάβουμε τι θέλει να πει ο οποιοσδήποτε με τον οποιοδήποτε τρόπο ...
==========================================

σου ειπε κανεις να απαντησεις σε ολες τις ερωτησεις που γινονται εδω μεσα??
στα 20κ μηνυματα θα σου κοψω τουρτα ,αντε, τρεχα να σπαμαρεις:wave2:

catmaster
30/06/2008, 14:39
Κάτι τέτοιες ώρες θα ήθελα να είμαι ο Nils Bohr (χωρίς το Manhattan Project... ) :smokin: :smokin:


Αντώνη ... ο συμφορουμήτης έθεσε την απορία , το μηχανάκι φτιάχτηκε ....



δε το στέλνεις γιατί με αυτά που διαβάζω θα αρχίσω και εγώ τις άναρθρες κραυγές σε λίγο... :evil: