PDA

View Full Version : Το "αεκακι"



idi
23/01/2005, 20:48
ΡΕ ΟΜΑΔΑΡΕΣ :lol: :lol: ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΞΕΦΤΙΛΑ ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ "ΑΕΚΑΚΙ" ΡΕΕΕΕΕ

Ξ-Ε-Φ-Τ-Ι-Λ-Ε-Σ PEEEEEEEEEEEEE

ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΤΣΙΚΟ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
:lol: :lol:

ΡΙΒΑΛΝΤΟ ΚΑΙ ΤΖΙΟΒΑΝΙ ΠΑΡΤΕ ΜΑΣ ΚΑΜΙΑ ΦΙΦΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ:lol: :lol: :lol:

ΜΕ ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΝΜΑΡΤΕΑΝ ΓΕΛΑΩ ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΑΜΑΝ :lol: :lol:

ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΧΩΡΑ ΡΕ ΚΟΜΠΑΝΙΑ ΓΑΥΡΟΒΑΖΕΛΩΝ ΘΑ ΣΑΣ ΤΡΕΛΑΝΩ ΣΤΗ ΚΑΖΟΥΡΑ ΓΙΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΛΕΜΕ

ΟΕΟΕΟΕΟΕ Γ@Μ@Σ@ ΤΟΥΣ ΠΡΟΕΔΡΕ


ΓΙΑ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ ΕΙΧΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ


ΕΦΥΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΝΕΑ ΦΑΝΕΛΑ ΜΕ ΤΟ 26 ΝΟΥΜΕΡΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ

ANTE :wave2: :wave2: :wave2:ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

STOYBI
23/01/2005, 21:29
Πριν μερικα χρονια 3-4 αν δεν απατωμαι ειχατε βγει πρωταθλητες χειμωνα παλι μιλαγατε για <<ΦΙΦΕΣ>>!! Μετα φυσικα πεφτατε κατω στον αγωνιστηκο χωρο τρεις---τρεις για να σωθειτε!!!:D Τωρα με τον συναγωνιστη ΜΠΕΟ στο πλαι κανετε παλι τους μαγκες με αποφασεις απο τα χαρτια!!! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΣ....:beer:

DEMINIO
23/01/2005, 23:34
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


7775

BAD BOY
23/01/2005, 23:44
ΚΑΡΕΛΗ...Ο ΙDI ΣΕ ΓΥΡΕΥΕΙ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
ΜΟΝΗ ΞΑΝΑ ΔΕΝ ΘΑ Σ,ΑΦΗΣΩ...:lol:

DEMINIO
23/01/2005, 23:55
Μαλάκα..... τι αντεπίθεση ήταν αυτή.......................... :eek: :eek:

Δηλαδή, χεστήκαμε πάνω μας ένα πράμα............ :lol: :lol:

Πάντως, είστε γαμώ τα παιδιά ρε εσείς οι γαύροι.... Τόσα χρόνια που έπαιρνε τα πρωταθλήματα ο Σωκράτης κι όλοι οι άλλοι κλαιγόντουσαν ήταν καλά......
Μόλις κάτι στράβωσε, και δεν είναι όλα τέλεια για σας, φταίει η Ν.Δ., ο Μπέος, ο αθλητικός δικαστής, η ΑΕΚ, η Μπόκοτα, ο ανάδρομος Ερμής, κι εγώ δε ξέρω τι άλλο........... :rotflmao: :rotflmao:

Έχετε σκαλώσει με το αν η ΑΕΚ πάει για πρωτάθλημα......... ΟΧΙ ρε, δεν πάει για πρωτάθλημα........ Τόσο μυαλό θέλει για να το καταλάβετε;;;
Αλλά μάλλον πονάει που δεν σας έκανε τη χάρη να πέσει Δ' Εθνική........
Πονάει που σας πάει κόντρα ένας Καπάνταης, ένας Κρασσάς.......

Anyway...
Επειδή το να βγάλεις άκρη μ' έναν γαύρο ή έναν βάζελο είναι σαν να προσπαθείς να πείσεις μια γυναίκα ότι η παρτούζα με δύο φίλους σου ή τρεις φίλες της είναι καλό πράγμα γι' αυτήν :eyepop: απλά επαναφέρω το ραντεβού μας, σε μερικά (δύο;; τρία;;...) χρονάκια............... Μέχρι τότε, μπορείτε να συνεχίσετε να ΚΟΙΜΑΣΤΕ.....................

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ :wave2:


7776

BAD BOY
24/01/2005, 00:12
DEMINIO ..ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ .ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΣΤΡΑΒΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ.Ο ΤΖΩΤΖΕΒΙΤΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΣΤΙΓΙΟ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥΣ.Ο ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕ. Ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΡΓΟ.Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΜΠΟΝΟΥΣ.ΟΥΤΕ ΟΙ ΕΠΟΠΤΕΣ.Ο ΜΠΕΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.ΟΙ ΦΙΛΑΦΛΟΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΝ ΠΛΑΚΩΘΗΚΑΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.Γ@Μ@ Τ@. :cry:

periklisk
24/01/2005, 00:27
πωπω ρε μαλακα μας έχετε ζαλίσει τα @@ λέμε

Γιώργο μωρή παλιοκαπότα έτσι και δεν το πάρετε θα σε κάνω και πολυ ρόμπα λέμε παλιοσαβούρη

Μαλάκες μέχρι και με αφαίρεση βαθμών προσπαθείτε παλιοτσάτσοι

Για ρίξτε μια ματία εδώ....

κάντε και μια πρόσθεση τους αγώνες.....


7777

periklisk
24/01/2005, 00:29
ΑΝΤΕ ΦΤΥΣ ΤΑ @@ ΣΟΥ ΡΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!

ΜΑΛΑΚΑ ΓΙΩΡΓΟ!!!!!!!!!!

gdevelek
24/01/2005, 00:46
Τελικά ποιοί έχουν μακρύτερο πουλί ρε παιδιά, οι γαύροι, οι βάζελοι ή τα χανούμια;;;


Μερικά πράγματα στην Ελλάδα δεν θα αλλάξουν ποτέ

kalgeorge
24/01/2005, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO

Πάντως, είστε γαμώ τα παιδιά ρε εσείς οι γαύροι.... Τόσα χρόνια που έπαιρνε τα πρωταθλήματα ο Σωκράτης κι όλοι οι άλλοι κλαιγόντουσαν ήταν καλά......
Μόλις κάτι στράβωσε, και δεν είναι όλα τέλεια για σας, φταίει η Ν.Δ., ο Μπέος, ο αθλητικός δικαστής, η ΑΕΚ, η Μπόκοτα, ο ανάδρομος Ερμής, κι εγώ δε ξέρω τι άλλο........... :rotflmao: :rotflmao:


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ :wave2:

nikola etsi ginetai re!!!! otan kati den sumfairei ton gauro, ola pane strava stin ellada, alliws ola meli gala:rotflmao:

a, kai pou sai....oxi re file na mas vazeis ston idio kouva me tous gaurous.......e dropi!!!:wave2:

idi
24/01/2005, 16:13
:D


7846

x-rider
24/01/2005, 16:18
χεχεχεχε:rotflmao:



ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΠΑΕΙ.......



:rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
24/01/2005, 22:04
idi


Μαλάκα..... τι αντεπίθεση ήταν αυτή..........................

Δηλαδή, χεστήκαμε πάνω μας ένα πράμα............

Πάντως, είστε γαμώ τα παιδιά ρε εσείς οι γαύροι.... Τόσα χρόνια που έπαιρνε τα πρωταθλήματα ο Σωκράτης κι όλοι οι άλλοι κλαιγόντουσαν ήταν καλά......
Μόλις κάτι στράβωσε, και δεν είναι όλα τέλεια για σας, φταίει η Ν.Δ., ο Μπέος, ο αθλητικός δικαστής, η ΑΕΚ, η Μπόκοτα, ο ανάδρομος Ερμής, κι εγώ δε ξέρω τι άλλο...........




Τόσα χρόνια που έπαιρνε τα πρωταθλήματα ο Σωκράτης εσεις με εξαιρεση 1-2 χρονια μενατε 9 η 12 βαθμους πισω επειδη αφηνατε βαθμους με ουραγους οποτε δεν δικαιουστε να μιλατε!!!:nono: Και με τον Ολυμπιακο Μόλις κάτι στραβωσε απλα μας εριξαν - 6 βαθμους !!! Αληθεια φιλε μου ποτε θυμασαι απο τοτε που γενηθηκες να ειχε χασει βαθμους η ΑΕΚ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ?????:confused: Αν μπορεις να δωσεις απαντησεις με επειχηρηματα δωστες αν δινεις απαντησεις μεσω ΦΥΛΑΔΩΝ και να χαιρετας με το ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΟΥ ΤΑΚΗ χαιρετα μας!!! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΣ :beer:

BAD BOY
24/01/2005, 23:31
ΟΠΑ ΡΕ ΠΕΡΙΚΛΗ.ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑΚΙΑ?ΜΠΑ ΣΕ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΜΑΣ ΤΡΟΜΑΞΕΣ.

periklisk
25/01/2005, 00:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΟΠΑ ΡΕ ΠΕΡΙΚΛΗ.ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑΚΙΑ?ΜΠΑ ΣΕ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΜΑΣ ΤΡΟΜΑΞΕΣ.

ΝΑΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΖΑΛΙΣΕΙ ΤΑ @@ ΤΑ ΑΕΚΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΑ @@ ΜΑΣ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΑΙ!!!!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ ΡΕ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ....

6 ΒΑΘΜΟΥΣ ΜΑΣ ΚΟΨΑΝΕ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΠΡΩΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ.... ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ.....


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑ

DEMINIO
25/01/2005, 02:27
Ρε Περικλάκο (:wave2: ) ρε αγόρι μου, γιατί αυτοπαραμυθιαζόσαστε;;; Μήπως εν τέλει, αυτό γουστάρετε να κάνετε, κι αυτό μόνο ξέρετε να κάνετε;;;

Σας μίλησε κανένας ΑΕΚτζής για πρωτάθλημα κι άλλες τέτοιες παπαριές;;;:confused:
Γιατί το μόνο που ξέρω να λένε τα ΑΕΚάκια, είναι το πόσο κ@υλωμένοι είναι(είμαστε) που μετά από μια περίοδο ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΠΑΤΟΥ νοιώθουμε σιγά-σιγά να έρχετε η λύτρωση.... Κι αυτό φαίνεται, είναι νομίζω εμφανέστατο, αφού με ομάδα που ο Θεός να την κάνει ομάδα είναι τουλάχιστον απόλυτα υγειής....

Όσο για τον γαύρο, είναι μάστιγα ρε φιλαράκι αυτό το πράγμα... Πάντα κάτι άλλο θα φταίει, εκτός από την ίδια την ομάδα σας..... Τώρα, η τύχη θα είναι, η κυβέρνηση θα είναι, η δικαιοσύνη θα είναι, ο,τι θες θα είναι, αλλά σε καμιά περίπτωση δεν θα φταίει ο γαύρος..... Ο γαύρος πάντα θα έχει την καλύτερη ομάδα..... Ξέρω 'γω, τι άλλο να πω...


Και κάτι τελευταίο, προσωπική άποψη.... Αν ο γαύρος, ή έστω κι ο βάζελος, πέρναγε επί μια 8ετία+ ο,τι πέρασε το ΑΕΚάκι επί Μάκαρου, ρε φίλε.................................................................... νο κόμεντς ένα πράγμα.....



Α, και κάτι άλλο.... τη βαθμολογία αυτή, που ακριβώς την βρήκες;;;; Μήπως παίζεις το δικό σου πρωτάθλημα;;; :lol: :lol:





Όσο για σένα φίλε stoybi...


1989/90: Με τη λήξη της αναμέτρησης μεταξύ Ολυμπιακού και ΠΑΟΚ χιλιάδες οπαδοί και των δύο ομάδων εισβάλουν στον αγωνιστικό χώρο του Σταδίου Καραϊσκάκη και μονομαχούν μέχρι τελικής πτώσεως. Η βεντέτα ανάμεσα στους οπαδούς των δύο συλλόγων ανοίγει. Έτσι, οπαδοί του Δικέφαλου του Βορρά προκαλούν επεισόδια σε αγώνα του Ολυμπιακού απέναντι στον Ηρακλή, ενώ η κορύφωση λαμβάνει χώρα στον αγώνα Κυπέλλου μεταξύ «ερυθρόλευκων» και «μελανόλευκων». Ο τελικός απολογισμός από τις συμπλοκές ανέρχεται στους 56 τραυματιές (μεταξύ των οποίων και πολλοί αστυνομικοί) και 16 συλλήψεις.

25 Φεβρουαρίου 1990: Ο τότε «ισχυρός άνδρας» του Ολυμπιακού Αργύρης Σαλιαρέλης γίνεται πρωταγωνιστής του ντέρμπι Ολυμπιακού-Παναθηναϊκού στο Καραϊσκάκη. Το ματς διακόπτεται τέσσερις φορές λόγω εντάσεων, οπαδός εισβάλει στον αγωνιστικό χώρο κατευθυνόμενος απειλητικά προς τον διαιτητή Μάκη Γερμανάκο, ο (τότε «πράσινος») Αντώνης Νικοπολίδης τραυματίζεται από πέτρες που εκσφενδονίζουν οι οπαδοί, ενώ ο Σαλιαρέλης επιτίθεται σε εικονολήπτη της κρατικής τηλεόρασης. Πρόκειται ουσιαστικά για την έναρξη της περιβόητης εποχής των «επιστημόνων».

1990/91: Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει τον Αθηναϊκό και με το σκορ στο 2-2, ο αγώνας διακόπτεται δύο λεπτά πριν τη λήξη του. Αιτία η είσοδος στον αγωνιστικό χώρα οπαδών του Ολυμπιακού, οι οποίοι έχουν ως στόχο το διαιτητή και τον ποδοσφαιριστή του Αθηναϊκού (και πρώην του Παναθηναϊκού) Δημόπουλο. Η απόφαση του αθλητικού δικαστή πέφτει σαν πέλεκυς πάνω στο (γηπεδούχο) Ολυμπιακό: μηδενισμός, αφαίρεση δύο βαθμών και πέντε αγωνιστικές μακριά από την έδρα του.

6 Νοεμβρίου 1995: Η ΑΕΚ προηγείται του ΠΑΟΚ 3-1 στο γήπεδο της Τούμπας μερικά λεπτά για το τέλος του αγώνα. Οπαδοί του ΠΑΟΚ καταστρέφουν ό,τι βρουν στο διάβα τους και εισέρχονται στον αγωνιστικό χώρο με αποτέλεσμα τη διακοπή του αγώνα. Ο αθλητικός δικαστής επιβάλει στον ΠΑΟΚ μηδενισμό και αφαίρεση τριών βαθμών.

15 Νοεμβρίου 1999: Το ντέρμπι ΑΕΚ-Ολυμπιακού αν και διεξάγεται κεκλεισμένων των θυρών, μυρίζει «μπαρούτι» και οι αποφάσεις του διαιτητή Δημητρόπουλου εξοργίζουν τους παίκτες της ΑΕΚ. Στο Members Club της Νέας Φιλαδέλφειας πέφτουν ακόμη και πιστολιές στον αέρα από το σωματοφύλακα του Βίκτωρα Μητρόπουλου. Ο σωματοφύλακας μαχαιρώνεται στο γλουτό. Ντέμης, Κασάπης και Ατματσίδης δηλώνουν πως σταματούν από την Εθνική ομάδα. Η ΑΕΚ τιμωρείται με δύο αγωνιστικές κεκλεισμένων των θυρών.

24 Μαρτίου 2002: Ο Παναθηναϊκός φιλοξενεί τον Ολυμπιακό στη Λεωφόρο και με νίκη εξασφαλίζει ουσιαστικά τον τίτλο. Ο Μιχάλης Κωνσταντίνου ανατρέπει στο 93' τον Στέλιο Βενετίδη και ο Μάκης Ευθυμιάδης καταλογίζει το πέναλτι υπέρ των φιλοξενουμένων. Ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού Άγγελος Φιλιππίδης δίνει το σύνθημα και ο διαιτητής γρονθοκοπείται από παράγοντες, οπαδούς και ανθρώπους του τεχνικού επιτελείου του Παναθηναϊκού. Οι πράσινοι τιμωρούνται με τέσσερις αγωνιστικές.

11 Μαϊου 2003: Στο ματς-πρωτάθλημα Ολυμπιακού-Παναθηναϊκού, οπαδοί του Ολυμπιακού πετροβολούν το πούλμαν των φιλοξενούμενων κατά την άφιξή του στη Ριζούπολη. Επιτίθενται στη συνέχεια στα αποδυτήρια των "πρασίνων", ο Μπασινάς χρειάζεται μισή ώρα για να μπει στη φυσούνα και όταν ο Παναθηναϊκός βγαίνει για ζέσταμα σκίζεται η φυσούνα, φεύγουν σωρηδόν φωτοβολίδες που δεν επιτρέπουν στους παίκτες να κάνουν προθέρμανση. Οι ερυθρόλευκοι τιμωρούνται στη συνέχεια με 4 αγωνιστικές.


Έτσι, με μια πολύ πρόχειρη ματιά, για να μην πάμε και στο απώτερο παρελθόν....
Και γενικότερα, καλό θα είναι να ρίξεις και μια ματιά στους γενικότερους κανονισμούς, τους οποίους χρόνια τώρα τους έχετε γραμμένους στα άπαντα της Ιντρακόμ και της τράπεζας Κρήτης.......

periklisk
25/01/2005, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO


Α, και κάτι άλλο.... τη βαθμολογία αυτή, που ακριβώς την βρήκες;;;; Μήπως παίζεις το δικό σου πρωτάθλημα;;; :lol: :lol:


Από το φλας αλλά οι μ#$@κες δεν έχουν αφαιρέσει τους βαθμούς...

σορυ

x-rider
25/01/2005, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Από το φλας αλλά οι μ#$@κες δεν έχουν αφαιρέσει τους βαθμούς...

σορυ




ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΟΡΡΥ



Τα ωραια μεγαλα κοκκινα γραμματα που γραφεις και...........



ΧΩΣΤΟΥΣ ΤΑ:rotflmao: :rotflmao:

idi
25/01/2005, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Από το φλας αλλά οι μ#$@κες δεν έχουν αφαιρέσει τους βαθμούς...

σορυ

απο το www. sokratis-kokalis . com (flash) :beer:

idi
25/01/2005, 10:46
ρε Αρη....

αντι να ντρεπεσε για την ομαδα ρα σου :lol: :lol: που το ΑΕΚακι το εχει εστω και σε 2 βαθμους (ας πουμε οτι δεν επρεπε να σας αφαιρεθουν 3 βαθμοι. αλλα ο αγωνας με τον Πανιωνιο δεν εγινε αρα εσεις φταιαε και ουτε ξερεις το αποτελεσμα, ειδικα με τα χαλια σας αυτη τη περιοδο)

το ΑΕΚακι σας εχει παρει τα σοβρακα φετος και τοι ξερεις!!!! τα αλλα ειναι για την εκπομπη του Τσουκαλα μη μας τα λες εμας γιατι

ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...):D

periklisk
25/01/2005, 10:52
Καλά σιγά Γιώργο μη σκίσεις κανα καλΤΣον λέμε!!!!

Άρη που σαι!!!!!!!!

x-rider
25/01/2005, 10:56
Oti πειτε κυριε idi.

κανενας δεν περιμενε σπρωχνοντας στα πρωτα παιχνιδια την αεκ

την "ταλαιπωρημενη" ,(τα φραγκα τα φαγαμε) οτι θα εφτανε εκει

τελος παντων και εγω αν ημουν με τηναεκ θα πανηγυριζα,οποτε

και σε καταλαβαινω;)

Τα αλλα τελοσ παντων συνεχισε το παραληρημα σου


:rotflmao: :rotflmao:

Υ.Γ. Με τον πολεμο που γινεταιω εναντιον του ΘΡΥΛΟΥ καμια αλλη

ομαδα δεν θα επιβιωνε,γιαυτο λεγετε και ΘΡΥΛΟΣ

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
25/01/2005, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
Oti πειτε κυριε idi.

κανενας δεν περιμενε σπρωχνοντας στα πρωτα παιχνιδια την αεκ

την "ταλαιπωρημενη" ,(τα φραγκα τα φαγαμε) οτι θα εφτανε εκει

τελος παντων και εγω αν ημουν με τηναεκ θα πανηγυριζα,οποτε

και σε καταλαβαινω;)

Τα αλλα τελοσ παντων συνεχισε το παραληρημα σου


:rotflmao: :rotflmao:

Υ.Γ. Με τον πολεμο που γινεταιω εναντιον του ΘΡΥΛΟΥ καμια αλλη

ομαδα δεν θα επιβιωνε,γιαυτο λεγετε και ΘΡΥΛΟΣ

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΣΙΓΑ ΡΕ ΓΑΥΡΟΙ ΜΗ ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ G3 ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΕΤΕ ΡΕ!!
ΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΒΓΕΙΤΕ....ΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΣΚΟΠΙΑ ΡΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΜΑΣ ΟΚ??

Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ...

ΣΑ ΤΟ ΠΟΛΕΜΟ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ...:
rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :lol:

x-rider
25/01/2005, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk


Καλά σιγά Γιώργο μη σκίσεις κανα καλΤΣον λέμε!!!!

Άρη που σαι!!!!!!!!





ΠΕΡΙ


Ντουζινες τα περνει ρεεεεεε....


Ξερεις για εμφανιση στο γηπεδο,αφου βλεπει οτι στην αεκ μονο

τα κοριτσακια φιλιουντε μεταξυ τους



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

x-rider
25/01/2005, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΣΙΓΑ ΡΕ ΓΑΥΡΟΙ ΜΗ ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ G3 ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΕΤΕ ΡΕ!!
ΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΒΓΕΙΤΕ....ΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΣΚΟΠΙΑ ΡΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΜΑΣ ΟΚ??

Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ...

ΣΑ ΤΟ ΠΟΛΕΜΟ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ...:
rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :lol:






Α Ε Ρ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


:rotflmao: :rotflmao:

GST
25/01/2005, 11:05
ναι στο καθεστως τησ Νανσης:wave2:

idi
25/01/2005, 11:05
ρε ειμαστε 20 χρονια μπροστα!

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
25/01/2005, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
ΠΕΡΙ
Ντουζινες τα περνει ρεεεεεε....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



KANOKIKA! Και με τη ζελατίνα μαζί!!!!

αχαχαχαχαααααα

periklisk
25/01/2005, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
ΠΕΡΙ
Ντουζινες τα περνει ρεεεεεε....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ

αχαχαχαχαααααα

idi
25/01/2005, 13:06
Γνώμες...

Ο παλμός της κοινής γνώμης αρκετές φορές έχει γίνει αιτία εξελίξεων όχι μόνο στο ποδόσφαιρο, αλλά και σε άλλους τομείς. Υστερα από το πέρας μίας ιδιαίτερης χρονιάς για την Ελλάδα, η εφημερίδα «Goal» σε συνεργασία με την εταιρία δημοσκοπήσεων Mwg-Alco προχώρησε στη διεξαγωγή μιας τηλεφωνικής σφυγμομέτρησης σε 800 φιλάθλους, η οποία και δημοσιεύτηκε στα φύλλα της Παρασκευής (21/1) και Σαββάτου (22/1), θέτοντας επί τάπητος δέκα ερωτήματα της επικαιρότητας, ή ζητήματα που απασχόλησαν αρκετά το χώρο του αθλητισμού το 2004.

Μερικά από τα πιο καίρια ερωτήματα της συγκεκριμένης δημοσκόπησης, είχαν αναρτηθεί και στο contra.gr, στις ψηφοφορίες που διενεργούνται κατά καιρούς. Ενδιαφέρον έχει η σύγκριση των αποτελεσμάτων των δύο γκάλοπ, σε τρεις από τις κοινές ερωτήσεις που τέθηκαν.

Η ταυτότητα της έρευνας

Εταιρεία: Mwg-alco
Τύπος: Ποσοτική με τηλεφωνικές συνεντεύξεις με Η/Υ (Cati)
Δείγμα: 800 άνδρες ηλικίας 15-64 ετών, κάτοικοι Αττικής
Επιλογή δείγματος: Αναλογικό πραγματικού πληθυσμού ηλικιακά. Επιλογή μέσω γεννήτριας τυχαίων αριθμών τηλεφώνου
Χρόνος: 15/01-17-01

Επιμέλεια: Βαγγέλης Μπραουδάκης, Ανδρέας Δημάτος, Βασίλης Βέργης

Ξεκινώντας από την επικαιρότητα, η πρώτη ερώτηση αφορά τις ποινές που επιβλήθηκαν, σε πρώτη φάση, στον Ολυμπιακό και τον Πανιώνιο για όσα συνέβησαν στη Νέα Σμύρνη. Στην έρευνα του «Goal», το 66% των φιλάθλων εμφανίζονται είτε απολύτως, είτε κατά ένα μεγάλο μέρος, σύμφωνοι, ενώ μόλις το 27,4% έχει τις ενστάσεις του.

Στην αντίστοιχη δημοσκόπηση του contra.gr, το 64,9% όσον έλαβαν μέρος θεωρεί ότι οι ποινές είναι δίκαιες, είτε για τον έναν από τους δύο κατηγορούμενους, είτε και για τους δύο, ενώ το 35,1% πιστεύει ότι είναι υπερβολικές.


μαι κομεντ:

"η μιση Ελλαδα ειναι GAY-ροι"...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(αν η Ελλαδα = Πειραιας!)

x-rider
25/01/2005, 13:49
ο ΜΠΕΡΛΟΥΣΚΟΝΙ ξερεις γιατι ειναι προεδρας?


Γιατι εχει ολα τα Μ.Μ.Ε. ,κατανοητον?


χεχεχεχεχεχε η μαζα , γιαυτο λεγετε μαζα


ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ και ξερω ψωμι.ΟΙ ειδησεις τωρα πια αλιευοντε


αν τις περνεις οπως σου τις δινουνε ψηφισε ΜΠΕΡΛΟΥΣΚΟΝΙ


GOAL & kontra

An kaνει ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ τι θα βγει?

:sun:

periklisk
25/01/2005, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
ο ΜΠΕΡΛΟΥΣΚΟΝΙ ξερεις γιατι ειναι προεδρας?


Γιατι εχει ολα τα Μ.Μ.Ε. ,κατανοητον?


χεχεχεχεχεχε η μαζα , γιαυτο λεγετε μαζα


ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ και ξερω ψωμι.ΟΙ ειδησεις τωρα πια αλιευοντε


αν τις περνεις οπως σου τις δινουνε ψηφισε ΜΠΕΡΛΟΥΣΚΟΝΙ


GOAL & kontra

An kaνει ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ τι θα βγει?

:sun:

RESPECT

idi
25/01/2005, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
ο ΜΠΕΡΛΟΥΣΚΟΝΙ ξερεις γιατι ειναι προεδρας?


Γιατι εχει ολα τα Μ.Μ.Ε. ,κατανοητον?


χεχεχεχεχεχε η μαζα , γιαυτο λεγετε μαζα


ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ και ξερω ψωμι.ΟΙ ειδησεις τωρα πια αλιευοντε


αν τις περνεις οπως σου τις δινουνε ψηφισε ΜΠΕΡΛΟΥΣΚΟΝΙ


GOAL & kontra

An kaνει ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ τι θα βγει?

:sun:

εισαι και εσυ απο αυτους που ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι ολη η Ελλαδα ειναι "κοκκινη" ε?

ρε ποτε θα το βαλετε στο μυαλο σας οτι οι αντι-Gay-ροι ειναι το 70% στην Ελλαδα?

και το contra.gr ειναι γνωστο gay-site...:beer:

x-rider
25/01/2005, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εισαι και εσυ απο αυτους που ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι ολη η Ελλαδα ειναι "κοκκινη" ε?

ρε ποτε θα το βαλετε στο μυαλο σας οτι οι αντι-Gay-ροι ειναι το 70% στην Ελλαδα?

και το contra.gr ειναι γνωστο gay-site...:beer:




Αυτο καταλαβες?


Γιατι αλλο ειπα.


Δε πα να ειμαι και μονος μου.


Και τι εγινε με αυτο.Αυτο ειναι το θεμα ποσοι ειναι ποιοι?



:ZZZ: :smokin: :eyepop:

periklisk
25/01/2005, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
Αυτο καταλαβες?


Γιατι αλλο ειπα.


Δε πα να ειμαι και μονος μου.


Και τι εγινε με αυτο.Αυτο ειναι το θεμα ποσοι ειναι ποιοι?



:ZZZ: :smokin: :eyepop:

RESPECT II

idi
25/01/2005, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
Αυτο καταλαβες?


Γιατι αλλο ειπα.
Δε πα να ειμαι και μονος μου.
Και τι εγινε με αυτο.Αυτο ειναι το θεμα ποσοι ειναι ποιοι?
:ZZZ: :smokin: :eyepop:

α αλλο καταλαβα

τεσπα το θεμα ειναι οτι η αφαιρεση βαθμων ειναι αδικο αλλα ο μηδενισμος ειναι 100% η τιμωρια που σας αξιζει...

ο αγωνας δεν εγινε γιατι ΚΑΦΡΟΙ-gay πηγαν στο γηπεδο για να τα κανουν πουτανα και ΟΧΙ για να υποστηρίξουν την ομαδα τους (γιαυτο δε φόραγαν και κασκόλ και φανέλες)

καλα να παθετε και ας προσεχε ο προεδραρας σας να μαζεψει τα τσατσόνια και τους υπαλληλους του

και μη μου πεις που ξερω εγω οτι ειναι gay? Ειπαμε αυτα στην εκπομπή του Τσουκαλα οχι σε μενα....:wave2:

crs-k
25/01/2005, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
.............
τεσπα το θεμα ειναι οτι η αφαιρεση βαθμων ειναι αδικο αλλα ο μηδενισμος ειναι 100% η τιμωρια που σας αξιζει...
............


Μου φαινεται οτι εχουν τσιμπησει ΟΛΟΙ με το επικοινωνιακο παιχνιδι που εχει ξεκινησει και παιζει αυτες τις μερες ο gay-ρος ... :sick:

Φυσικα και ειναι αδικη η αφαιρεση βαθμων οποτε γινεται και για οποιοδηποτε λογο, ΑΛΛΑ ....

Ειναι ποινη που προβλεπεται απο τον κανονισμο και το κυριωτερο, ειναι η ΜΟΝΗ που ΠΟΝΑΕΙ !!! :cool:

Μακαρι οι τιμωριες να ειχαν αρχισει απο τον ΠΑΟ ωστε να μην μπορει να μου ανταπαντησει κανεις ... :sick:

Ευχομαι, να παραμεινει η ποινη και να εξακολουθησουν να τιμωρουνται το ιδιο αυστηρα ΟΛΕΣ οι ομαδες, μηπως και μαζεψουν τις στρατιες των πρεζονιων που εχουν εξαπολυσει στα γηπεδα και μπορεσουμε να ξαναπαμε παρεα με τον κολλητο μας που τυχαινει να ειναι αλλη ομαδα απο μας ...

Αν καταφερουν να το πετυχουν αυτο, τοτε ευχομαι να ειναι ο ΠΑΟ αυτος που απο τα πολλα -3 θα πεσει στην Β' Εθνικη.

ΘΕΛΩ να ξαναπαω σαν ανθρωπος στο γηπεδο !!! :mad:

idi
25/01/2005, 15:05
αν το παρει αλλη ομαδα Χρηστο θα κλαινε 30 χρονια για "τον κυνηγημένο θρυνο τους"...

7 χρονα Σιμητης 7 τιτλους πηραν ΚΑΙ ΤΟΛΜΑΝΕ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ!!!!!

ρε ουστ!!! ΔΩΣΤΕ ΣΤΟ ΘΡΥΝΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ρεεεεεεεεεε

τους αδίκησε λεει με τη Καλλιθέα

εμας ΚΑΘΑΡΟ πεναλτυ με τη Καλαμαρια ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΜΙΛΗΣΕ και ας χασαμε!

αυτοι ειναι οι αδικημένοι ομως.... ΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙ@@@@ ΛΕΩ ΕΓΩ!

x-rider
25/01/2005, 15:17
στην Αγγλια οι ομαδες , η , η Πολιτεια τους τσακισε?

Χρηστο ,


εγω με χαρα πρωτη φορα θα δω "τσους" να σπανε στο ξυλο και

να συλλαμβανουν τους τσογλανους οποιοι και εαν ειναι αυτοι.

Εχει γινει οπως στο Πολυτεχνειο αναρχικοι του κωλου γιατι ηταν

στην ατιμωρησια.

Μας το παιζουν εκκαθαριση στο ποδοσφαιρο οπως ο Λιαννης,

Φλωριδης , κ.α

Θυμασαι που ελεγαν τερμα οι μηχανες στα πεζοδρομια?

Μπροστα μου ηταν ενας κουριερ & ελεγε στον μπατσο ενα φακελο

θα δωσω και φευγω.Οχι θα σε γραψω.Τον εγραψε την αλλη μερα

της ΠΟΠΗΣ.το αφησανε το θεμα,ετσι και τωρα για να γινει κατι

θελει πρωτα συντονισμενη προσπαθεια ΠΑΕ,ΠΟΛΙΤΕΙΑ και μετα τιμωρια.

Αναφερθηκε κανεις ΣΤΟ ΝΟΜΟ

οι παε ευθυνοντε για τα εντος εδρας παιχνιδια

ΝΟΜΟΣ , Ονομαστικα εισητηρια (πουντα)

ΝΟΜΟΣ , καμερες (ειδες πουθενα)

Σεκιουριτι ηταν 3 με ΡΟΠΑΛΑ!!!

αυριο οι χουλιγκανς τελειωνουν αν θελει η πολιτεια.ιδιωςΔεν θελει

γιτι θελει τις ομαδες ερμαιο να μπορει νατις κουμανταρει.

ΕΛΛΑΔΑΡΑ φοβερη αλλα πολυ βρωμια ρε φιλε,

παντου διαφθορα, εχω σιχαθει..............


ΟΥΦ, ΔΙΨΑΣΑ:beer: :beer: :beer: :beer:

crs-k
25/01/2005, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
....................
οι παε ευθυνοντε για τα εντος εδρας παιχνιδια
....................

Μονο εδω δεν συμφωνω.

Οι ΠΑΕ να ευθυνονται ΠΑΝΤΑ και ΠΑΝΤΟΥ !!!

x-rider
25/01/2005, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μονο εδω δεν συμφωνω.

Οι ΠΑΕ να ευθυνονται ΠΑΝΤΑ και ΠΑΝΤΟΥ !!!


ΤΟ ΞΕΡΩ

Απλως ειναι ο νομος που λεει οτι αν γινουν επεισοδια υπαιτιος

ειναι η παε που διοργανωνει το παιχνιδι.

παο-λεωφορος

αεκ-οακα

οσφπ-καραισκακη

ας τους αλλαξουν με αυτους,ξαναλεω συμφωνα με τους ισχυοντες

νομους,νομικα νομικα το ξαναλεω για τυχον παρεξηγηση

δεν στοιχειωνετε κατηγορια για τον θρυλο, το ξαναλεω

ΝΟΜΙΚΑ.

crs-k
25/01/2005, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
ΤΟ ΞΕΡΩ
Απλως ειναι ο νομος που λεει οτι αν γινουν επεισοδια υπαιτιος
...............


Λαθος κανεις!

Ευθυνονται για τους οπαδους τους ακομα κι εκτος εδρας!

x-rider
25/01/2005, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Λαθος κανεις!

Ευθυνονται για τους οπαδους τους ακομα κι εκτος εδρας!


Μπορει ετσι ειχα ακουσει το ειχα σιγουρο ,αλλα μπορει να ειναι

οπως τα λες...

Καλο απογευμα:beer: :wave2:


ΠΕΡΑΣ ΕΡΓΑΣΙΩΝ για σημερα...........
:lol: :beer: :lol:

x-rider
25/01/2005, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Λαθος κανεις!

Ευθυνονται για τους οπαδους τους ακομα κι εκτος εδρας!




α, θυμηθηκα ναι αλλα για αυτους που πηραν εισητηρια απο την


παε δηλαδη τους 322 που δεν εκαναν τιποτα

:sun:

crs-k
25/01/2005, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
α, θυμηθηκα ναι αλλα για αυτους που πηραν εισητηρια απο την


παε δηλαδη τους 322 που δεν εκαναν τιποτα

:sun:


Πρωτον, και οι "322" εκαναν, εβριζαν και λοιπα ...

Αλλα το κυριωτερο, αυτο ειναι "νομικιστικο" τερτιπι για να αποφευχθει η τιμωρια.
Ο σωστος δικαστης ειναι εκεινος που ψαχνει το "πνευμα" του νομου και οχι το "γραμμα".
Ο νομοθετης λοιπον λεει οτι τιμωρειται η ομαδα για τους οπαδους της, μιας και ετσι τιμωρει εμμεσα και τους οπαδους αυτους!

x-rider
25/01/2005, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Πρωτον, και οι "322" εκαναν, εβριζαν και λοιπα ...

Αλλα το κυριωτερο, αυτο ειναι "νομικιστικο" τερτιπι για να αποφευχθει η τιμωρια.
Ο σωστος δικαστης ειναι εκεινος που ψαχνει το "πνευμα" του νομου και οχι το "γραμμα".
Ο νομοθετης λοιπον λεει οτι τιμωρειται η ομαδα για τους οπαδους της, μιας και ετσι τιμωρει εμμεσα και τους οπαδους αυτους!


ΛΟΙΠΟΝ

Σε ποια κοινωνια ζεις,γινοντε αυτα που λες? Τοτε ολοι αυτοι με τα

κιλα ηρωινης θα ηταν μεσα, και πολλα παραδειγματα τετοια.

ΝΟΜΟΙ υπαρχουν, (και εχουμε παρα πολλους)για να εχει τον

ελεγχο η εξουσια και μονο.ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ.

οι τιμιοι δικαστες περνουν μονο τα αλκοτεστ,καμια σοβαρη

υποθεση.Αυτες πανε στους κατευθηνομενους,απο την εκαστοτε

εξουσια.

Δεν ειναι τερτιπι ετσι ειναι ο νομος , τερτιπια κανουν αυτοι οι

"δικαστες"

Δικαστης περνει την υποθεση και την τοποθετει στα αρθρα των

συγκεκριμενων νομων και οχι στο

ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥΣ.

STOYBI
25/01/2005, 22:21
<<DEMINIO>>

ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΞΕΒΡΑΚΩΤΟ ΜΠΙΚΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ????:uplate:

ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΗΛΩΜΕΝΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΩΝ ΚΕΡΚΙΔΩΝ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ????:uplate: :uplate:

ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΠΑΛΙΚΑΡΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΓΥΜΝΑΣΤΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΜΠΟΥΚΕΤΑ ΚΑΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΑΔΕΣ ????:uplate: :uplate: :uplate:

ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΑΕΚ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ 300 ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥΤΑΝΑ!!!:uplate: :uplate: :uplate: :uplate:

STOYBI
25/01/2005, 22:22
<<DEMINIO>>

ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΞΕΒΡΑΚΩΤΟ ΜΠΙΚΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ????:uplate:

ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΗΛΩΜΕΝΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΩΝ ΚΕΡΚΙΔΩΝ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ????:uplate: :uplate:

ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΠΑΛΙΚΑΡΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΓΥΜΝΑΣΤΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΜΠΟΥΚΕΤΑ ΚΑΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΑΔΕΣ ????:uplate: :uplate: :uplate:

ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΑΕΚ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ 300 ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥΤΑΝΑ!!!:uplate: :uplate: :uplate: :uplate:

Δεν εκανα τον κοπο να βρω ημερομηνιες μιας και σαν τα παραπανω γεγονοτα τα θυμουνται και ασχετοι με το ποδοσφαιρο!!!:winka:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΝΟ ΜΙΚΡΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΝΕΙ ΟΝΕΙΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΟ οποτε οπως καταλαβαινεις ο τιλος του ολου ποστ μου πεφτει κουτι!!! αντε γεια μας!!!:beer:

idi
25/01/2005, 22:26
ρε φιλε αν ειναι μικρη ομαδα η ΑΕΚ στα ματια σου...
























































































































































διαβασε την ιστορια του ποδοσφαιρου


















και φυσικα οταν μας λενε μικρους .... ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ

ΜΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΟΙ GAY!!!!!!!!!!!!!!!

idi
25/01/2005, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΞΕΒΡΑΚΩΤΟ ΜΠΙΚΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ????:

ΜΠΑΚΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ...
ΣΤΗΝ Λ.ΑΛΙΜΟΥ :D :D :D :D


Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΗΛΩΜΕΝΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΩΝ ΚΕΡΚΙΔΩΝ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ??

ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΑΜΑ ΦΕΡΕΤΕ ΠΑΛΙ ΤΟΝ Κ.ΠΟΝΤΙΚΗ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΣΤΗ ΞΕΦΤΗΛΑ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ 100% ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΕ 2-0

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ 6 ΓΚΟΛ ΣΤΟΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΣΤΗ ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ. ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΕΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!!!!!!!



Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΠΑΛΙΚΑΡΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΓΥΜΝΑΣΤΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΜΠΟΥΚΕΤΑ ΚΑΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΑΔΕΣ ????

ΝΑΙ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΘΕΑΜΑ!!!!



Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΑΕΚ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ 300 ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥΤΑΝΑ!!!

1. ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ?
2. ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ
3. ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΔΡΑΡΑΣ ΣΑΣ Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΗΡΘΕ ΝΑ ΘΑΥΜΑΣΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ ΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣΕ?

ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΦΙΛΕ ΟΤΙ Ο ΚΑΣΑΠΗΣ ΕΦΑΓΕ 27!!!!!!!!! ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕς ΤΙΜΩΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΑΛΑΔΕΝΗΣ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ

ΟΤΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΗ ΤΑ ΜΑΣ ΜΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΓΗΠΕΔΑ ΛΟΓΟ ΤΙΜΩΡΙΑΣ



ΑΣΕ ΡΕ ΓΑΥΡΕ ΣΙΓΑ ΜΗ ΜΑΣ ΒΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΟΣ
ΡΕ ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΟ Π.Α.Σ.Ο.Κ. ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΚΕΣ

:wave2:

STOYBI
25/01/2005, 22:37
ρε φιλε αν ειναι μικρη ομαδα η ΑΕΚ στα ματια σου...
























































































































































διαβασε την ιστορια του ποδοσφαιρου


















και φυσικα οταν μας λενε μικρους .... ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ

ΜΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΟΙ GAY!!!!!!!!!!!!!!!


ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?????:eyepop: :eyepop: Η

STOYBI
25/01/2005, 22:38
ρε φιλε αν ειναι μικρη ομαδα η ΑΕΚ στα ματια σου...
























































































































































διαβασε την ιστορια του ποδοσφαιρου


















και φυσικα οταν μας λενε μικρους .... ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ

ΜΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΟΙ GAY!!!!!!!!!!!!!!!


ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?????:eyepop: :eyepop: Η ΙΣΤΟΡΙΑ????:hypnotize


ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΚΟ!!!:winka:

ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ <<< ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΝΕ ΣΕ ΚΛΟΥΒΙ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ!!!:wave2:

idi
25/01/2005, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?????:eyepop: :eyepop: Η ΙΣΤΟΡΙΑ????:hypnotize

ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΚΟ!!!:winka:

ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ <<< ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΝΕ ΣΕ ΚΛΟΥΒΙ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ!!!:wave2:

ΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΑΜΑΜΕ GAY ΜΑΣ ΒΑΖΑΝ ΣΤΟ ΗΡΩΙΚΟ ΚΛΟΥΒΙ ΤΗΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕ ΠΑΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΜΠΑΤΣΟΣ ΜΕΣΑ

ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΕΚ, ΠΩΣ ΝΑ ΜΗ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ??????
ΡΕ ΦΙΛΕ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΘΡΥΝΟΣ ΕΧΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ GAY-ΡΟΙ, ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΟΚΑΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟΣ...

Η ΜΗΠΩΣ ΗΔΗ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ?????????

ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΜΑΤΙ ΣΚΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΙΣΤΟΡΙΑ...
http://www.AEKFC.GR
http://www.AEK.COM
http://www.ORIGINAL21.COM
http://www.1924.GR

STOYBI
25/01/2005, 22:53
idi ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΕΚΟΨΑΝ ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ?????

ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ -- ΦΙΝΑΛΕ ΡΕ ΦΙΛΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΕΣΕΙΣ?????

Ο ΚΑΣΣΑΠΗΣ 27 ΕΕΕ??? ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΣΑΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ???


ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΤΕ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΨΟΥΝ ΒΑΘΜΟΥΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΕΤΟΙΜΗ << Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ>>:rolleyes:

STOYBI
25/01/2005, 22:58
ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΕΚ, ΠΩΣ ΝΑ ΜΗ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ?????? :eyepop:

Σου αμφισβητησα εγω καμμια ΙΣΤΟΡΙΑ???????:hypnotize

Την τις μπερδευεις τισ ιστοριες με τις ΚΑΦΡΙΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΑΜΕ?????


:eyepop: Για αυτο σου λεω ρε φιλε καπου εισαστε μπερδεμενοι!!!
ασε καλλυτερα να παμε να μιλησουμε για ΜΟΤΟ αντε ονειρα γλυκα για πρωταθλημα!!!!:wave2:

idi
25/01/2005, 23:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
idi ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΕΚΟΨΑΝ ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ?????
ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ -- ΦΙΝΑΛΕ ΡΕ ΦΙΛΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΕΣΕΙΣ?????
Ο ΚΑΣΣΑΠΗΣ 27 ΕΕΕ??? ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΣΑΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ???
ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΤΕ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΨΟΥΝ ΒΑΘΜΟΥΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΕΤΟΙΜΗ << Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ>>:rolleyes:

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΒΑΘΜΩΝ ΠΗΡΑ ΘΕΣΗ ΝΩΡΙΤΕΡΑ

ΠΟΥΤΑΝΑ ΦΕΤΟΣ... ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!
ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΑ... ΚΑΙ ΔΕ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΟΛΜΗΣΕΙ Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΑ ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ ΚΑΙ ΘΕΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΧΙ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΟΝΟ

ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΟ!!!

x-rider
26/01/2005, 00:31
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

Η τιμωρια θα ισχυσει για ΟΣΦΠ, ο νομος -3 θα αλλαξει απο την

αλλη χρονια.

Η ΑΕΚ δεν προκειται να παρει πρωταθλημα φετος γιατι χαριστικαν

τα 60 δις.

Την αεκ στην αρχη την εσπρωξαν γιατι απλως δεν περιμεναν να

παει τοσο καλα.Και να παει για πρωταθλημα θα την σταματησουν

οποτε μην κανετε ονειρα για πρωταθλημα!

αρα..............

να τα θυμηθουμε αυτα,θελει ο βαζελος χωρις τιποτα να το παρει

DEMINIO
26/01/2005, 01:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΜΠΑΚΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ...
ΣΤΗΝ Λ.ΑΛΙΜΟΥ :D :D :D :D



ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΑΜΑ ΦΕΡΕΤΕ ΠΑΛΙ ΤΟΝ Κ.ΠΟΝΤΙΚΗ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΣΤΗ ΞΕΦΤΗΛΑ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ 100% ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΕ 2-0

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ 6 ΓΚΟΛ ΣΤΟΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΣΤΗ ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ. ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΕΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!!!!!!!




ΝΑΙ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΘΕΑΜΑ!!!!




1. ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ?
2. ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ
3. ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΔΡΑΡΑΣ ΣΑΣ Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΗΡΘΕ ΝΑ ΘΑΥΜΑΣΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ ΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣΕ?

ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΦΙΛΕ ΟΤΙ Ο ΚΑΣΑΠΗΣ ΕΦΑΓΕ 27!!!!!!!!! ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕς ΤΙΜΩΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΑΛΑΔΕΝΗΣ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ

ΟΤΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΗ ΤΑ ΜΑΣ ΜΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΓΗΠΕΔΑ ΛΟΓΟ ΤΙΜΩΡΙΑΣ



ΑΣΕ ΡΕ ΓΑΥΡΕ ΣΙΓΑ ΜΗ ΜΑΣ ΒΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΟΣ
ΡΕ ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΟ Π.Α.Σ.Ο.Κ. ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΚΕΣ

:wave2:


Δεν είσαι τυχαία ο άξιος εκπρόσωπος......... :lol: :lol: :lol: :winka:



Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
<<DEMINIO>>



Γενικότερα, με κάλυψε απόλυτα η τοποθέτηση του προλαλήσαντος σχετικά με όσα λες, ή με όσα προσπαθείς να πεις....... Νομίζω καλύφτηκε και το θέμα έτσι......





Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
idi ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΕΚΟΨΑΝ ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ?????

Εσύ μπορείς να μείνεις με την απορία σου λοιπόν, αφού δε σου λέει κάτι ο,τιδήποτε άλλο..... :wave2:

gdevelek
26/01/2005, 01:25
Επιτέλους, ας καταλάβουμε κάποτε όλοι μας πως τα κατορθώματα των ομάδων που υποστηρίζουμε δεν είναι και δικά μας κατορθώματα απλά και μόνο επειδή είμαστε οπαδοί, όπως και τα στραβοπατήματα των ομάδων δεν είναι και δικά μας στραβοπατήματα.

Οι παίκτες παίζουν για την πάρτη τους και για τα $$$$$$$ που βγάζουν, όχι για μας. Αν θέλουμε να είμαστε περήφανοι για κάτι, ας το πραγματοποιήσουμε μόνοι μας, κανείς άλλος δεν θα το κάνει για μας.

free rider
26/01/2005, 08:34
mprabo re IDAKO ....

ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ...


τους εσκισες τους gay- ρους...

τέρμα απο δω και πέρα γιο όποια ποδοσφαιρικά θέματα θα μιλάς μόνο εσυ...


ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΡΕΕΕΕΕ


:beer: :beer: :beer:

idi
26/01/2005, 10:09
φιλε STOYBI σορρυ για το λεξιλογιο, τους αλλους τους ξερω προσωπικα και αυτο μου δινει την ελευθερια να τους μιλαω με αυτο το τροπο, ενω εσενα οχι , παραφερθηκα


τεσπα αυτα που ειπα παντως τα πιστευω!!!!:wave2:

dez
26/01/2005, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΑΜΑΜΕ GAY ΜΑΣ ΒΑΖΑΝ ΣΤΟ ΗΡΩΙΚΟ ΚΛΟΥΒΙ ΤΗΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕ ΠΑΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΜΠΑΤΣΟΣ ΜΕΣΑ


IDI, καποιοι απο εμας πηγαιναν σκεπαστη για πολλα χρονια κι εχουν αντιθετη αποψη απ αυτα που εχεις ... διαβασει

Και δεν υπαρχει τιποτα ηρωικο για το κλουβι. Κι επαναλαμβανω: αυτοι που πηγαιναν, ξερουν...

STOYBI
26/01/2005, 21:30
idi


φιλε STOYBI σορρυ για το λεξιλογιο, τους αλλους τους ξερω προσωπικα

Δεν τρεχει τιποτα!!:wave2: Ο καθενας υποστηριζει την αποψη του για την ομαδα που αγαπαει αρκει στα λεγομενα του να υπαρχει σεβας σε πρωσοπικο επιπεδο για το ατομο που εχει απεναντι του!!!:rolleyes: ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΟΙ GAYROI ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΝΟΥΜΑΚΙΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΣΟΡΡΥ!!!:beer:

idi
26/01/2005, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από dez
IDI, καποιοι απο εμας πηγαιναν σκεπαστη για πολλα χρονια κι εχουν αντιθετη αποψη απ αυτα που εχεις ... διαβασει

Και δεν υπαρχει τιποτα ηρωικο για το κλουβι. Κι επαναλαμβανω: αυτοι που πηγαιναν, ξερουν...

λες να μη ξερω? για δες ποσες φορες ημουν εκει... :wave2:


7978

idi
26/01/2005, 23:49
μιλαμε εχω κανει 2 μεταγραφες με τα λεφτα που εχω δωσει σε εισητηρια πλακα πλακα!!!


7979

BAD BOY
27/01/2005, 00:01
ΣΙΓΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΟΛΟΙ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ .ΚΑΙ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥΣ.ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ(ΚΑΙ ΓΚΟΜΕΝΑ) ΟΜΑΔΑ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ.ΡΕΛΑΞ.ΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ.ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ .ΑΕΚ ΕΙΣΑΙ ΚΑΥΛΑ.ΩΧ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ. :D