PDA

View Full Version : Κρυα βρυση, προσκληση για μπανιο



vestromas
28/06/2008, 01:44
Σαββατο μεσημερακι ξεκιναω απ το παγκρατι το νωριτερο 1, το αργοτερο 2.30 για την παραλια κρυας βρυσης στην Βορεια Ευβοια. Οποιος γουσταρη μπανακι χαβαλε κουτσομπολιο και Λιακοπουλεικα θεματα να ερθει να γελασουμε και ωραια να περασουμε.:beer: :beer: :wave2:

Ζεύκας
28/06/2008, 02:19
κοίτα μη ξεχάσεις τη τρόμπα στο σπίτι! :lol:

blackbusa
28/06/2008, 02:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
κοίτα μη ξεχάσεις τη τρόμπα στο σπίτι! :lol:


οσο παει και χειροτερευεις.......ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.........ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ.......




:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Ζεύκας
28/06/2008, 02:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
οσο παει και χειροτερευεις.......ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.........ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ.......




:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

αχχχ...να μου έλεγες τα ίδια κ στο κρεβάτι...αχχχ.... :sad:

epp1640
28/06/2008, 03:06
:lol: Είστε τρελλοί ρε.. ρε άντε πάρτε το βαπόρι και κατεβείτε κερνάμε ρακί.. :wave2:

Ζεύκας
28/06/2008, 03:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
:lol: Είστε τρελλοί ρε.. ρε άντε πάρτε το βαπόρι και κατεβείτε κερνάμε ρακί.. :wave2:

μα να σου πω ρε κοπέλι....μου λείψει το νησί.έχω ναρθω απ'το Σεπτέμβρη του 2004.

το περασμένο πάσχα στο τσακ ήμουν να φόρτωνα το παπί κ να κατέβαινα εγώ κ ένα καλό φιλαράκι
για ένα 4ήμερο.τέσπα παίζει να κατέβω προς 15άυγουστο.

σε ποιά πόλη είσαι?

epp1640
28/06/2008, 03:36
Έχω γεννηθεί Χανιά αλλά μένω Ηράκλειο εδώ και αρκετά χρόνια.. αν δεν έχετε βρει ξενοδοχεία και τέτοια για τις 15, και γενικά ότι άλλο θες, εδώ είμαστε εμείς.. :winka: Πάω τώρα γιατί πνίγομαι μέσα στο σπίτι.. πάω καμια βόλτα γιατί θα κόψω φλέβα άλλο εδώ μέσα.. :beer:

Akatanomastos
28/06/2008, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
μα να σου πω ρε κοπέλι....μου λείψει το νησί.έχω ναρθω απ'το Σεπτέμβρη του 2004.


να σου πω, αν κατεβεις, μην ξεχασεις το δωρο μου:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol: :bigcry: :rotflmao:

vestromas
28/06/2008, 10:48
Ηντα καμετε μωρε κουζουλοι; Σπαμαρετε στην προσκληση για μπανιο;
Αυτο σηκωνει αιμα.:a015: :a015: :a015: :rotflmao: :beer: :lol:

Ζεύκας
28/06/2008, 17:09
καθήστε να το πάρω απόφαση να κατέβω στη Λεβεντογέννα κ βλέπουμε! :beer:

Ζεύκας
28/06/2008, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Ηντα καμετε μωρε κουζουλοι; Σπαμαρετε στην προσκληση για μπανιο;
Αυτο σηκωνει αιμα.:a015: :a015: :a015: :rotflmao: :beer: :lol:

κ τι θα κάμεις δλδ? :look: :lol:

epp1640
28/06/2008, 17:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
κ τι θα κάμεις δλδ? :look: :lol:

Σύντεκνε..ίντα πε τουτοσες ο Vstromas.. κουζουλός είναι μου φαίνεται.. θα του το μπαλοτάρω θέλει το στρώμα.. :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
28/06/2008, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Σύντεκνε..ίντα πε τουτοσες ο Vstromas.. κουζουλός είναι μου φαίνεται.. θα του το μπαλοτάρω θέλει το στρώμα.. :rotflmao: :rotflmao:

ααα...εν κατέω πράμα...:lol:

το πολύ-πολύ να πάρει το τρομπόνι του κ να μου παίξει καμιά αερομπαλωθιά! :rotflmao:

epp1640
28/06/2008, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ααα...εν κατέω πράμα...:lol:

το πολύ-πολύ να πάρει το τρομπόνι του κ να μου παίξει καμιά αερομπαλωθιά! :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao:

epp1640
28/06/2008, 18:52
Πολύ αργεί να γυρίσει αυτός, λες να χε τσούχτρες? Μην τρύπισε το στρώμα του?? :rotflmao:

Ζεύκας
28/06/2008, 19:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Πολύ αργεί να γυρίσει αυτός, λες να χε τσούχτρες? Μην τρύπισε το στρώμα του?? :rotflmao:

μπα...πληροφορίες μου λένε ότι ο βεστρομάς έδωσε τη τρόμπα του στον βλακβούζα
για να φουσκώσει το λάστιχό του! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

epp1640
28/06/2008, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
μπα...πληροφορίες μου λένε ότι ο βεστρομάς έδωσε τη τρόμπα του στον βλακβούζα
για να φουσκώσει το λάστιχό του! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :lol:

vestromas
29/06/2008, 00:30
Εκατσα στη θαλασσα μεχρι που εδησε ο ηλιος. Ηταν πολυ χασιμο ρε μαγκες.
Ειχα μαζι μου τα παντα. Σκια φραπε, τσιγαρα παγωμενα τσαγια σαντουιτς ραδιωφωνο μπυρες. Αυριο παιζει Κορφο. Οσοι γουσταρετε ελατε χωρις να δηλωσετε συμετοχη.:lol: :beer: :wave2:

Ζεύκας
29/06/2008, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Ειχα μαζι μου τα παντα. Σκια φραπε, τσιγαρα παγωμενα τσαγια σαντουιτς ραδιωφωνο μπυρες.

τη τρόμπα ξέχασες. :wave2:

vestromas
30/06/2008, 11:35
Aμα το φουσκωσεις απ το σπιτι μια φορα βγαζει καμια 500αρια χλμ.
Για πιο μακρυα, την παιρνω μαζι να βοηθαω και κατι τυπους με ss που πονανε οι καρποι τους απ τα κλιπον και δεν μπορουν να τρομπαρουν:lol: :beer: :wave2:

Ζεύκας
30/06/2008, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
την παιρνω μαζι να βοηθαω και κατι τυπους με ss που πονανε οι καρποι τους απ τα κλιπον και δεν μπορουν να τρομπαρουν:lol: :beer: :wave2:

τίποτα για τον αυχένα έχεις? :lol: :beer:

vestromas
30/06/2008, 14:45
H ιδια τρομπα κανει για ολα.:rotflmao: :beer: :wave2:

Ζεύκας
30/06/2008, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
H ιδια τρομπα κανει για ολα.:rotflmao: :beer: :wave2:


αααααα σαν τα βεστρομ ένα πράγμα ε? :lol:

epp1640
30/06/2008, 17:32
:rotflmao: :rotflmao: :lol: Χώνουμε χώνουμε αλλά εγώ γιατί έχω το προαίσθημα ότι σε λίγα χρόνια θα έχουμε V Strom.. :rotflmao:

1) SS αποκλείεται γιατί η γυναίκα δεν θα θέλει να κάθεται πάνω από την εξάτμιση σε ένα κομματάκι 5 χ 5 σαν το βατράχι

2) Cruiser δεν θέλω εγώ

3) Τον Σαρακάκη τον ανιπαθώ.. :D

4) Τα περισσότερα τουριστικά είναι πανάκριβα..

Δεν βλέπω και πολλές λύσεις.. :bigcry:

byron
30/06/2008, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
τη τρόμπα ξέχασες. :wave2:



:evil: :evil: :evil: :rolleyes:

vestromas
30/06/2008, 17:48
Παιρνεις ενα vstromaki που τα κανει ολα αξιοπρεπεστατα, και αφηνεις και χωρο για ονειρα.
Αν παρεις αυστηρα με την καρδια, θα πονανε τα κοκαλα σου και το πορτοφολι σου και θα βλαστημας που δεν πηρες κατι πιο συμβατικο να μπορεις να μοιραστεις ενα ταξιδι η μια βολτα με τη γυναικα σου η το κοριτσι σου.
Χωρος για ονειρα μετα δεν θα υπαρχει.:lol: :beer: :beer: :wave2:

gcrook
30/06/2008, 17:55
Ενταξει ειναι κομματακι αγενες ο ανθρωπος να ανοιγει θρεντ και να προσκαλει κοσμο για εκδρομη,να προσφερει ποτα φαγητα και να τον ειρωνευεστε...

epp1640
30/06/2008, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ενταξει ειναι κομματακι αγενες ο ανθρωπος να ανοιγει θρεντ και να προσκαλει κοσμο για εκδρομη,να προσφερει ποτα φαγητα και να τον ειρωνευεστε...

:look:

devil's animal
30/06/2008, 23:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Aμα το φουσκωσεις απ το σπιτι μια φορα βγαζει καμια 500αρια χλμ.
Για πιο μακρυα, την παιρνω μαζι να βοηθαω και κατι τυπους με ss που πονανε οι καρποι τους απ τα κλιπον και δεν μπορουν να τρομπαρουν:lol: :beer: :wave2:


εχουμε καλους προσαγωγους κυριος.:o

αν καβαλας ss και σε πονανε οι καρποι σου,ΠΟΥΛΑ ΤΟ!
:wave2:

Ζεύκας
01/07/2008, 05:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εχουμε καλους προσαγωγους κυριος.:o

αν καβαλας ss και σε πονανε οι καρποι σου,ΠΟΥΛΑ ΤΟ!
:wave2:

για μένα πήγαινε η μπηχτή ρε!

κ να σου πω καρδούλα μ, σε βοηθάνε πολύ οι προσαγωγοί μέσα στη πόλη ε?
ή άμα πας βολτούλα με άλλες μηχανές κ πας με λίγα χλμ, πάλι δεν θα σε πονέσουν οι καρποί?

Ζεύκας
01/07/2008, 05:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
:evil: :evil: :evil: :rolleyes:


Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ενταξει ειναι κομματακι αγενες ο ανθρωπος να ανοιγει θρεντ και να προσκαλει κοσμο για εκδρομη,να προσφερει ποτα φαγητα και να τον ειρωνευεστε...

ηρεμήστε μωρέ.
ο βεστρωμάς φαίνεται παλικάρι με αυτοσαρκασμό, δεν νομίζω ότι ενοχλήται... :wave2:

Ζεύκας
01/07/2008, 05:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
:rotflmao: :rotflmao: :lol: Χώνουμε χώνουμε αλλά εγώ γιατί έχω το προαίσθημα ότι σε λίγα χρόνια θα έχουμε V Strom.. :rotflmao:

1) SS αποκλείεται γιατί η γυναίκα δεν θα θέλει να κάθεται πάνω από την εξάτμιση σε ένα κομματάκι 5 χ 5 σαν το βατράχι

2) Cruiser δεν θέλω εγώ

3) Τον Σαρακάκη τον ανιπαθώ.. :D

4) Τα περισσότερα τουριστικά είναι πανάκριβα..

Δεν βλέπω και πολλές λύσεις.. :bigcry:

tiger 675 .+-

epp1640
01/07/2008, 06:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ηρεμήστε μωρέ.
ο βεστρωμάς φαίνεται παλικάρι με αυτοσαρκασμό, δεν νομίζω ότι ενοχλήται... :wave2:

Ναι ρε παιδιά.. δεν νομίζω να το πήρε άσχημα ο Vestromas, εξάλλου το ξέρει, χαβαλέ κάνουμε.. Αν προσβάλαμε κανέναν ζητάμε συγνώμη.. :blush:

devil's animal
01/07/2008, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
για μένα πήγαινε η μπηχτή ρε!

κ να σου πω καρδούλα μ, σε βοηθάνε πολύ οι προσαγωγοί μέσα στη πόλη ε?
ή άμα πας βολτούλα με άλλες μηχανές κ πας με λίγα χλμ, πάλι δεν θα σε πονέσουν οι καρποί?




οποιος εχει την μυγα...:rolleyes:

που να ξερω ρε Μπαμπη οτι εσενα σε πονουσαν οι καρποι με το τριμπ0υρδελο που καβαλουσες??:confused:


αλλα και μεσα στην πολη σε βοηθανε οι προσαγωγοι, στα φρενακια που το σωμα εχει την ταση να πεφτει μπροστα και καποιος απειρος στηριζεται με τα χερια στα κλιπ-ονς.


οσο για το δευτερο με τις πολλες μηχανες και τα λιγα χλμ,ειλικρινα δεν σ'επιασα...:look:

ολα ειναι θεμα στησιματος :winka: :lol: πανω στην μοτο σου.ειτε πας με 100 ατομα βολτα ειτε με εναν,ειτε πας με 50χλμ ειτε με 250.
:wave2:

vestromas
01/07/2008, 08:16
:beer: :beer: :beer: Δεν στραβωνω μαγκες ευκολα, γιατι τα εχω καλα με την παρτι μου.:lol:
Αλωστε κ εγω τα χωνω για χαβαλε και θα ημουνα μεγαλος καραγκιοζης αν δεν δεχομουνα πλακιτσα.
Οσο για τους προσαγωγους, αμα συνεχισετε να τους ζοριζετε, θα γινετε Κλιντ Ηστγουντ και θα το γυρισετε στα χαρλευ και στα μπιουλ!:rotflmao: :beer: :wave2:

XJR_Billy
01/07/2008, 08:27
Φίλε βεστρόμα, κάπνιζα για 4-5 χρόνια καπνό, ο οποίος για κάποιο διάστημα έβαζε διάφορα φημισμένα ρητά...

Ένα από αυτά (του Όσκαρ Ουάιλντ) έλεγε:

"ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΠΑΘΟΣ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ"

Αδερφέ, πρέπει να είσαι πολύ ευτυχισμένος άνθρωπος...

:beer: :beer: :wave2:

vestromas
01/07/2008, 08:31
Αδερφε μου, θα σου πω ενα που λεει ο πατερας μου.
Του φευγατου η μανα, δεν εκλαψε ποτε!:lol:
Κ εγω δοξα τω Θεο, ειμαι πολυ φευγατος!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :wave2:

XJR_Billy
01/07/2008, 08:40
Πηγαίνουμε με την γυναίκα μου 3-4 φορές το χρόνο Χιλιαδού, ένα καταπληκτικό μέρος που μας αρέσει πάρα πολύ. Και απ' ότι φαίνεται όχι μόνο σε μας...

Την Κυριακή παίζει Ερέτρεια (αν βγει το ΧΤ απ' το νοσοκομείο)...

Θα ποστάρω σχετικά... :beer: :beer:

vestromas
01/07/2008, 08:50
Ειχα το ιδιο σχεδιο για Σαββατο η Κυριακη.
Με τη διαφορα οτι ειμαι μεσημεριανος τυπος. Ξεκιναω μετα τις μια και καθομαι μεχρι αργα το απογευμα προς βραδυ.:beer: :beer: :wave2:

Ζεύκας
01/07/2008, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
οποιος εχει την μυγα...:rolleyes:

που να ξερω ρε Μπαμπη οτι εσενα σε πονουσαν οι καρποι με το τριμπ0υρδελο που καβαλουσες??:confused:


αλλα και μεσα στην πολη σε βοηθανε οι προσαγωγοι, στα φρενακια που το σωμα εχει την ταση να πεφτει μπροστα και καποιος απειρος στηριζεται με τα χερια στα κλιπ-ονς.


οσο για το δευτερο με τις πολλες μηχανες και τα λιγα χλμ,ειλικρινα δεν σ'επιασα...:look:

ολα ειναι θεμα στησιματος :winka: :lol: πανω στην μοτο σου.ειτε πας με 100 ατομα βολτα ειτε με εναν,ειτε πας με 50χλμ ειτε με 250.
:wave2:

Σταύρο...........άστο! :lol: :rotflmao:

θα σου εξηγήσω κάποια στιγμή όταν τ απούμε από κοντά! :beer: