PDA

View Full Version : περιοδικα για africa



tolaras
23/01/2005, 23:09
Παιδια που μπορω να βρω περιοδικο με παρουσιαση , test συγκριτικα του africa. Ψαχνω στα site των περιοδικων για παλια τευχει αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη

GST
24/01/2005, 07:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από tolaras
Παιδια που μπορω να βρω περιοδικο με παρουσιαση , test συγκριτικα του africa. Ψαχνω στα site των περιοδικων για παλια τευχει αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη

βρες ενα παλιο μοτο (περιοδικο) και στις πισω σελιδες γραφει τα τευχη που εχουν δημοσιευτει τεστ για την μηχανη και το μοντελο που θελεις.....μετα πας στο no limits στη καλιρροης και αν εισαι τυχερος και το εχει το αγοραζεις...αν παλι δεν μπορεις να βρεις παλιο μοτο πηγαινε κατευθειαν εκει........εκτος παλι αν καποιος απο δω μεσα κραταει καποιο παλιο τευχος στα χερια του και στο δανεισει.............γιατι ομως δεν ψαχνεις στο δυκτιο για ρεβιους στο εν λογο μοντελο ..πιο ευκολο και πιο οικονομικο ειναι:winka:

DimChios
04/09/2006, 01:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από tolaras
Παιδια που μπορω να βρω περιοδικο με παρουσιαση , test συγκριτικα του africa. Ψαχνω στα site των περιοδικων για παλια τευχει αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη



:rolleyes: Άν και παμπάλαιο το πόστ σου...


ΈΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΥΧΗ ΤΟΥ ΜΟΤΟ ΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΡΙΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑFRICA XRV750!!! :D

Λές και το ήξερα το 1992 ότι μιάμέρα θα το πάρω αυτό το μηχανάκι!

:wave2:

tifoefs
19/10/2006, 00:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:rolleyes: Άν και παμπάλαιο το πόστ σου...


ΈΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΥΧΗ ΤΟΥ ΜΟΤΟ ΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΡΙΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑFRICA XRV750!!! :D

Λές και το ήξερα το 1992 ότι μιάμέρα θα το πάρω αυτό το μηχανάκι!

:wave2:

Σκαναρε τα και ριχτα μεσα !!

:beer:

DimChios
19/10/2006, 03:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Σκαναρε τα και ριχτα μεσα !!

:beer:


Δεν έχω scaner καρντιά μου!
Και να είχα δηλαδή, μιλάμε για ΠΟΛΛΕΣ σελίδες!

Άν τα θέλεις μπορώ να στα βγάλω φωτοτυπίες όμως και να στα στείλω! :D

:beer: :beer:

:wave2:









Με αντάλλαγμα να μου κάνεις δώρο έναν κινητήρα με 1000 τοΠΟΛΥ 2000χλμ! :lol: :lol:

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ,Ε???!!!

:smokin:

tifoefs
19/10/2006, 12:56
Εγραψες γραμμα στον Αγιο Βασιλη μπας και θελει να σε τον φερει ;
Ησουνα καλο παιδι ;
Το τεφτερι του ΑγιοΒασιλη δεν εχει σκανταλιες σου μεσα ;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mixanobio$
26/10/2006, 02:25
Δεν θα ηταν ασχημα εαν καποιος εχει το περιοδικο-α να scannarei να εχουμε εδω στο ιντερνετ....

Ελπιζω να βρεθει καποιος με το αντιστοιχο υλικο...

Μετα θα ειναι για :beer: :)



:cool:

afrotwin
04/04/2007, 22:21
ex8es sto no limit stin kalirois vrika periodiko moto tou 1996 pou ixe sigkritiko test me africa ke fisika to agorasa gia africa 650 pantos den ixe tipota.... eki 8a vrite periodika me test