PDA

View Full Version : Συγχαρητηρια στις κυριες



dras.
24/01/2005, 09:11
:smilea:


7825

hornet
24/01/2005, 11:49
Σπατα πρωταθλημα γυναικων οδηγων motard honda?

DUKASII
24/01/2005, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Σπατα πρωταθλημα γυναικων οδηγων motard honda?

να μην ειμαι κριτης εκει ρε πουστη μου...:p

μπραβο στα κοριτσια για τη προσπαθεια!!!

hornet
24/01/2005, 12:02
ναι μην χασεις εσυ πουτανε....αλλα αμα θες εχουμε τα μεσα!!

RapidShade
24/01/2005, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
ναι μην χασεις εσυ πουτανε....αλλα αμα θες εχουμε τα μεσα!!

Κι άλλος πούτανος εδώ παρών!...

(διαθέτουμε και άδεια κριτή αμα λάχει :P)

ΥΓ. Duke, να πάμε οι δυο πούτανοι άμα
μας κανονίσει ο αρχ....ηγος;;;;

:beer: :beer: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

hornet
24/01/2005, 13:49
Συγχαρητηρια στην electra που τα καταφερε και μπηκε στη 16αδα (ειδα τα αποτελεσματα μεσω του anemos forum!)
καθως επισης και στις αλλες κοπελες που αγωνιστηκαν

mtsop
24/01/2005, 14:07
Δε ξέρω αν είχε πάει κάποιος από εσάς να τις δει από κοντά, εγώ πέρναγα τυχαία και έκατσα να χαζέψω. Το θέαμα ήταν λίγο αστείο για μένα, βλέποντας ένα μάτσο γυναίκες με τις φόρμες τους (μία δε φόραγε καν δερμάτινη φόρμα, αλλά συνθετικό μπουφάν και παντελόνι!!) να φοράνε οτι να 'ναι μπότες, από απλές τουριστικές χωρίς ενισχύσεις μέχρι αγώνιστικές δρόμου. Ελάχιστες είχαν τις κατάλληλες για μοτάρντ ή έστω για εκτός δρόμου, δείχνοντας για άλλη μια φορά την προχειρότητα με την οποία γίνονται τέτοια δρώμενα στο Ελλάντα. Κατά τ' άλλα ένα μπράβο στα κορίτσια που βάζουν τις μήχανες στη πίστα, και ας ευχηθούμε μέχρι να αρχίσει το πρωτάθλημα όλα αυτα να έχουν εξαληφθεί.

Υ.Γ.: Μέχρι και ασθενοφόρο είχε κλειθεί για παν ενδεχόμενο.

hornet
24/01/2005, 14:11
χαχαχα φιλε οχι οτι λεει κατι αυτο απλα η κοπελλα που ειδες με το συνθετικο παντελονι ηρθε 6η και ειναι η σουζανα(θανο ακους!)
Μετα τους προκριματικους θα παιξουνε και ρουχαλακια νομιζω

Θάνος
24/01/2005, 14:27
Τι έγινε με την ξαδέρφη;

mtsop
24/01/2005, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Τι έγινε με την ξαδέρφη;

Με τη ξαδέρφη δεν έγινε τίποτε ακόμα, απλώς σχολιάζω το φορεμά της. Γιάτι όταν πάμε εμείς να μπάσουμε τα μηχανάκια μας μας ζητάν δερμάτινη φόρμα υποχρεώτικά (και καλά κάνουν) απλά επιβεβαιώνουν οτι στο Ελλάντα υπάρχουν δύο μέτρα και δύο σταθμά.:nono: :confused:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
25/01/2005, 07:42
εντηποσεις δικες μου....
υπηρχε παθος απο τα κοριστια για αυτο που κανανε αλλα και ανχος για το αν θα τα καταφερουνε. οι περισοτερες δεν ειχαν σχεση με το σουπερ μοταρ και αλλες δεν ειχαν σχεση με τον σημπλεκτη. καποιες απο αυτες δεν εφταναν να πατησουν κατω. αλλα αυτο που ειχε για εμενα σημασια ειναι οτι προσπαθουσαν πεφτανε κατω αλλα σηκονοντουσαν και προσπαθουσαν παλι.
μου αρεσε αυτο που ειδα. ειδα κοριτσια να αγωνιζωνται σαν αντρες και μαλιστα καλυτερα απο αρκετους αντρας ξενεροτους που ξερω που εχουν παρει μια μοτο μεγαλου κηβησμου και το πεζουν μηχανοβηοι πηγενωντας απο το σπιτη στην δουλια.
κοριτσια μπραβω δεν μπορω να πω τιποτα αλλο αλα οτι διξετε σε ολλους μας οτι εν αντηθεσει με μερικους << μηχανοβηους >> αξηζετε να φωρατε παντελονια και μαλιστα δερματινα...:beer:
:beer:
:beer:
:beer:
:beer:

gmakris
25/01/2005, 14:24
Η ταχυτητα των γυναικων (εκτος 3 εξαιρεσεων) ηταν βολτας.
Δεν περιμενα κατι περισσοτερο εφοσον μερικες κοπελες δεν εφταναν τα ποδια τους κατω, αλλες ηταν αγχωμενες, και αλλες εβλεπαν για πρωτη φορα πιστα και μηχανακι SM.

Δε μου αρεσε το γεγονος οτι υποτιθεται οτι υπηρχαν καποιοι αγωνιζομενοι κυριοι οι οποιοι γυριζαν την πιστα προσφεροντας θεαμα στους θεατες και τρομο στα κοριτσια που γυρνουσαν στην πιστα.....

Επισης η οργανωση ηταν ¨αλλου" εφοσον ποτε δεν καταλαβα τι εβλεπα (χρονομετρημενα, δοκιμαστικα, μαθημα) ολα μαζι χωρις καποια εξηγηση....

Μπραβο στα κοριτσια και τους χορηγους παντως

OldMan
25/01/2005, 15:48
Το να κατακρίνουμε (έστω και καλοπροαίρετα) τις οδηγικές ικανότητες κάποιων ή την συμμόρφωσή τους με τους κανονισμούς (αν υπάρχουν τέτοιοι) ή όποιους άλλους κανόνες έχουν τεθεί σχετικά με την ασφάλεια (π.χ. ντύσιμο) την στιγμή που η Διοργανώτρια Αρχή το επιτρέπει (πιθανόν να κάνει και τα στραβά μάτια) σε μια ΤΕΤΟΙΑ προσπάθεια (*), μου θυμίζει τις εποχές της δεκαετίας του '80 στους αγώνες ENDURO (όπου κάποιοι τρέχαμε με αρβύλες και φόρμες) και οι κανονισμοί ήταν καθαρά ζήτημα της εκάστοτε διοργανώτρια λέσχης ( και δεν μιλάω για κόντρα ΜΟΤΟΕ & ΕΛΠΑ ).

Το αν βγήκε κάτι καλό ή όχι από τα παραπάνω, επαφίεται στην κρίση του καθενός.

(*) Δεν έχω διατελέσει "γκόμενα", αλλά πιστεύω ότι μπορώ να να έρθω στην θέση τους (έστω και στο ελάχιστο) και απλά να πώ ότι τα διάφορα "μπράβο", "συγχαρητήρια" κ.λ.π. είναι ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ γι'αυτό που προσπαθήσαν!!!! :wave2: :wave2: :wave2:

afrotwin
25/01/2005, 15:49
giati oli ekfrazete enan antagonismo?
i ginekes exoun dikes tous epidosis se ola ta a8limata
ke afto giati den litourgoun me gnomona tin adrenalini
oti ke na itan ego ime perifanos pou iparxoun teties elinides
ke den ine oles vapsimo ksekolo ke xoro sta trapezia

esto ke aftes i liges ine ena 8espesio 8eama ke gia tin apofasi tous aksizoun pola mpravo

ke min lete saxlamares
den kanane kontres me ta arsenika ke xasane
metaksi tous itan to pexnidi

emis ka8omaste me to tsagaki sta xeria ke aplos kitagame
as min to sizitisoume afto tora....

opios exi ta kotsia ke tin trela
idou i rodos

den sas ftene ta koritsia gia afto...

milame i ginekes ine ke gamo!!!!!!
ego proskino

:wave2: :wave2:

OldMan
25/01/2005, 15:51
Υπ΄όψιν βέβαια ότι η τύχη του συγκεκριμένου θεσμού ΔΕΝ είναι στα χέρια των αγωνιζόμενων ( Sorry girls):sad: αλλά στις διαθέσεις τρίτων ( IRON TEAM, κ.λ.π. ) !!!:yuck: :yuck: :yuck:

mtsop
25/01/2005, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Το να κατακρίνουμε (έστω και καλοπροαίρετα) τις οδηγικές ικανότητες κάποιων ή την συμμόρφωσή τους με τους κανονισμούς (αν υπάρχουν τέτοιοι) ή όποιους άλλους κανόνες έχουν τεθεί σχετικά με την ασφάλεια (π.χ. ντύσιμο) την στιγμή που η Διοργανώτρια Αρχή το επιτρέπει (πιθανόν να κάνει και τα στραβά μάτια) σε μια ΤΕΤΟΙΑ προσπάθεια (*), μου θυμίζει τις εποχές της δεκαετίας του '80 στους αγώνες ENDURO (όπου κάποιοι τρέχαμε με αρβύλες και φόρμες) και οι κανονισμοί ήταν καθαρά ζήτημα της εκάστοτε διοργανώτρια λέσχης ( και δεν μιλάω για κόντρα ΜΟΤΟΕ & ΕΛΠΑ ).

Το αν βγήκε κάτι καλό ή όχι από τα παραπάνω, επαφίεται στην κρίση του καθενός.

(*) Δεν έχω διατελέσει "γκόμενα", αλλά πιστεύω ότι μπορώ να να έρθω στην θέση τους (έστω και στο ελάχιστο) και απλά να πώ ότι τα διάφορα "μπράβο", "συγχαρητήρια" κ.λ.π. είναι ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ γι'αυτό που προσπαθήσαν!!!! :wave2: :wave2: :wave2:

Η πρόθεσή μου δεν ήταν να κατακρίνω το γυναικείο φύλο, ούτε νιώθω ανταγωνισμό, απλώς κατακρίνω τα μέτρα ασφαλείας που υπήρχαν. Στη πίστα μπαίνεις με τον κατάλληλο εξοπλισμό και μόνο, πάει και τελείωσε. Το επειδή κάτι συνέβαινε παλαιότερα δεν είναι λόγος για να συμβαίνει και τώρα. Για να μπεις σε οποιαδήποτε πίστα πρέπει να τηρείς κάποιες προϋποθέσεις, είναι καθαρά πολιτικής πίστας, διότι αν συνέβαινε κάτι, το βλάκα που είχε τη πίστα θα τρέχαν και όχι τον εκπρόσωπο της ΕΛΠΑ που βρισκότανε εκεί.

Electra
25/01/2005, 20:09
ΤΡΑΓΙΚΗ Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ TOPIC...

<<<<Διέγραψα την όλη αναφορά μου στο γεγονός αυτό γιατί απλά... δέν αξίζει το κόπο.->>>>




Να'στε όλοι καλά...

hornet
26/01/2005, 09:08
Ρε electra ηταν και η θοδωρα μεσα!
Πω συγγνωμη θοδωρα μου δεν ξερω το επωνυμο και τεσπα εγινε μαμακια!
Συγχαρητηρια λοιπον και στη θοδωρα οποιο και αν ηταν το αποτελεσμα η προσπαθεια μετραει παντα

Και επιτελους ξεκολατε ποιος μιλησε για ανταγωνισμο εδω μεσα αντρων - γυναικων;Ενα συγχαρητηριο ποστ για τα κοριτσια το κανατε ετσι;
Αρε καφενειο !!!

ruyjin
26/01/2005, 09:16
Μπραβο ρε Εύη!!!!
Θοδωρα και σε σενα!!!

Δεν ηξερα πως γινεται κατι τετοιο, παντως ελπιζω μολις γινει ο πρωτος αγωνας να ειδοποιηθουμε για να ερθουμε να σας δουμε!!

Δε ξερω αν θα το παραδεχτουν αλλα πολλοι θα ηθελαν να ειναι στη θεση σας!

:wave2:

KaTaNaS
26/01/2005, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
giati oli ekfrazete enan antagonismo?
i ginekes exoun dikes tous epidosis se ola ta a8limata
ke afto giati den litourgoun me gnomona tin adrenalini
oti ke na itan ego ime perifanos pou iparxoun teties elinides
ke den ine oles vapsimo ksekolo ke xoro sta trapezia

esto ke aftes i liges ine ena 8espesio 8eama ke gia tin apofasi tous aksizoun pola mpravo

ke min lete saxlamares
den kanane kontres me ta arsenika ke xasane
metaksi tous itan to pexnidi

emis ka8omaste me to tsagaki sta xeria ke aplos kitagame
as min to sizitisoume afto tora....

opios exi ta kotsia ke tin trela
idou i rodos

den sas ftene ta koritsia gia afto...

milame i ginekes ine ke gamo!!!!!!
ego proskino

:wave2: :wave2:



:wave2: :wave2: :wave2:


BRAVO STA KORITSIA, SYGXARHTHRIA.

APO AYTES TIS GYNAIKES THA GENNHTHOYN OI AYRIANOI PRWTATHLHTES, KAI OI SWSTOI, ME PAIDEIA KARTATISMENH ANABATES.

U R OUR FUTURE



SYGXARHTHRIA SE OLES SAS

afrotwin
26/01/2005, 09:28
DEN TO PISTEVO TO NIMBUSAKI ETREXE SON AGONA
8A TRELA8O LEME


NIMBUS NIMBUS NIMBUS
BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOO

ZIOOOOOOOOOOOOO
EVGEEEEEEEEEEE

NIMBUS RE
O ATOMO DEN PEZETE

IME OPADOS APO TORA PAO NA TIPOSO MPLOUZAKI NA TO FORAO
NIMBUS TEAM

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

GOUSTAROOOOOOOOOOOOOOOOO


TO AKOUS PSILE
ENA KORITSAKI POU SOU FTANI MEXRI TIN MESI ETREXE SE AGONES MOTARD
KE ESI KA8ESE KE AMPELOFILOSOFIS

I GINEKES 8A MAS VALOUN TA GIALIA OLONON
POLI GOUSTARO
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

NINBUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS



GO NIMBUS GO

afrotwin
26/01/2005, 09:31
STON EPOMENO AGONA VALTE ANAKINOSI NA IMASTE OLOI EKI
:beer: :beer:

x-rider
26/01/2005, 09:33
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ



Και για την προσπαθεια



και βεβαια για το πεισμα



:sun: :sun:

idi
26/01/2005, 09:37
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΔΩΡΕΑΝ ΜΗΧΑΝΑΚΙ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ, ΦΟΡΜΑ ΚΤΛ, ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ? (ΚΑΛΑ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ...)







































































ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΕΧΕΙΣ μ@@ν@ΤΣι??????














OXI!!!!!!

Γιατι μοιράζετε συγχαρητήριο ρε παιδια σε ευνοούμενους του σεξισμού?

Δηλαδή τι κανανε τα κοριτσια να αξιζουν συγχαρητήριο?
Δουλεψανε?
Βάλανε ολα τα φραγκα που ειχαν στην ακρη σε αυτο το σκοπο?

Διαθεσανε λιγο απο τον ελευθερο χρονο τους και καναν το κεφι τους... χωρις ρισκα χωρις τιποτα....
Αλλη μια φορα αξιοποίησαν με τον καλύτερο τροπο την εμπορικότητα που εχει το κωλαραΤΣι και το βυζαΤΣι... οπως γινεται παντου!
(δεν εχω τιποτα με τις αγωνιζόμενες ισα ισα μερικες μπορει να ειναι και φιλες μου. με την κολοκατασταση του μηχανοκίνητου αθλητισμου στην Ελλαδα εχω... αν θελει ο ruygin που ζηλεψε ή ο idi να τρεξει σε αγωνες θα τον σπονσοράρει κανένας? Μπαααααααα)

μαζευε μαλακα idi φραγκα να πας στο track day.... μετα θα εχεις για λαστιχα? δε μαμιεται...


idi ο κακος!!!! :evil:

afrotwin
26/01/2005, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΔΩΡΕΑΝ ΜΗΧΑΝΑΚΙ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ, ΦΟΡΜΑ ΚΤΛ, ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ?
Α ΝΑ ΔΩ ΕΧΕΙΣ μ@@ν@ΤΣι??????
OXI!!!!!!
idi ο κακος!!!! :evil: [/B]

EGO 8A ELEGA IDI O M@L@K@S
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TO OTI DINETE VOI8IA SE KE IDIKI METAXIRISI SE KAPIES GINEKES SIMERA AFTO EXI KAPIO SKOPO
KE PROFANOS DEN INE SEXUALIKOS O SKOPOS
DEN INE OLI PINASMENI SAN AGRIA 8IRIA SEXUALIKA OPOS KE ESI

O SKOPOS AFTOS EXI TIN ENIA TIS PROVOLIS ME AMFOERO SKOPO NA TRAVIKSI TON GINEKIO KOSMO SE AFTO POU LEGETE MIXANI AGONES KELIPA KE DEN GINETE A8OA IPARXI I DIAFIMISI
KE I PROVOLI ETERION KE FOREON MESA APO AFTO KE INE MIA KALI PERIPTTOSI NA RAVIKSOUN TIN PROSOXI TON KANALION

KE OPIOS ILI8IOS PISTEVI OTI MIPOS P1D1KSANE KE TA KORITSIA GIA NA TREKSOUN
AS PAI STOUS IPEF8INOUS AFOU ZILEPSE KE NA STISI KOLO
NA DOUME TI 8A GINI...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

IDI SIMERA ME AFTO POU IPES STO LEKSIKO
STIN LEKSI M@L@K@S PREPI NA VALOUN TIN FOTOGRAFIA SOU
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
26/01/2005, 09:56
δηλαδη πως θα τραβηξουν τις γυναικες στους αγωνες? ρε μπας και ζω σε αλλη χωρα? μιλαμε ή κλανουμε? αν τα hondos χαριζουν make-up σε αντρες, υπαρχει περιπτωση να με "τραβηξουν" και μετα να παιρνω απο μονος μου?
οι γυναικες που αρεσκονται στους αγωνες ειναι, σε αριθμο, οσοι οι αντρες που γουσταρουν το Ρουβα...

afrotwin
26/01/2005, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δηλαδη πως θα τραβηξουν τις γυναικες στους αγωνες?

DILADI TOSO PERIERGO SOU FENETE?


ρε μπας και ζω σε αλλη χωρα?
AFTO AMA TO KATALAVIS
8A SO8IS APO POLA...



μιλαμε ή κλανουμε?
SE MERIKOUS TO STOMA TOUS INE MIA TRIPA OPOS O KOLOS TOUS ONTOS...

αν τα hondos χαριζουν make-up σε αντρες,
XAXAXAXAXAXAXAXAXA
FOVERO PARADIGMA

υπαρχει περιπτωση να με "τραβηξουν" και μετα να παιρνω απο μονος μου?

GIA TIPOTA MIN ISE SIGOUROS
XAXAXAXAXAXAXAXA


οι γυναικες που αρεσκονται στους αγωνες ειναι, σε αριθμο, οσοι οι αντρες που γουσταρουν το Ρουβα...
AN IPOLOGISOUME OS ANDRES LOGO FILOU KE TOUS GAY TOTE SE PLIROFORO OTI PERISOTERI ANDRES GOUSTAROUN TON ROUVA


ALA 8A SOU PO OTI STIN ARXI POU VGIKAN TA MIXANOKINITA
OLOI I AN8ROPOI TA FOVONTOUSAN KE GIA NA TA KANOUN PROSITA STON KOSMO PROSPA8ISAN ARKETA XRONIA KE XRISIMOPIOISAN DIAFORES ME8ODOUS

OTAN PROTOEGINAN TA TRENA DE
KE PIGENAN ME 40 XILIOMETRA I AN8ROPOI PISTEVAN POS AN MPOUN MESA KE TREKSOUN ME AFTIN TIN TAXITITA 8A TOUS PETAXTOUN TA MATIA APO TIN MEGALI TAXITITA TOU TRENOU


OLA AFTA POU LEO SE ORIO8ETOUN OS ENA OPISTODROMIKO KE STENOMIALO ATOMO
KE INE KRIMA GIATI ISE MIKRO PEDI AKOMA
GIA FANTASOU NA FTASIS SE ILIKIA OPOS 60 DEN 8A ANTEXESE ME TIPOTA LEME
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA




SIMERA INE 5-10 GINEKES KE SE MERIKA XRONIA ISOS INE 105-110 DEN PREPI NA KSEKINISI KATI TETIO NA SIMVENI?
FOVASE MIPOS STO TELOS KA8ESE ESI STO SPITI KE EGKIMONIS KE I GINEKA SOU TREXI SE AGONES MOTO?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dras.
26/01/2005, 10:10
pedia mia diefkrinisi i nimbus stin fotografia ine to deftero atomo

idi iparhi lisi gia na sou dosoune mihanaki gia tou agones
alagi filou kai trehis :-)

afrotwin
26/01/2005, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από dras.
pedia mia diefkrinisi i nimbus stin fotografia ine to deftero atomo

idi iparhi lisi gia na sou dosoune mihanaki gia tou agones
alagi filou kai trehis :-)

DILADI TI ALAGI FILOU?
AMA DEN KANI PAREA ME TON PERIKLI?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
26/01/2005, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
DILADI TI ALAGI FILOU?
AMA DEN KANI PAREA ME TON PERIKLI?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gamiosante

afrotwin
26/01/2005, 10:28
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


7945

KaTaNaS
26/01/2005, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi

οι γυναικες που αρεσκονται στους αγωνες ειναι, σε αριθμο, οσοι οι αντρες που γουσταρουν το Ρουβα...



θα διαφωνήσω.


επειδή εγώ ήξερα απο πρίν τι διοργανώνεται, το ανακοίνωσα στις αδερφές μου.

και οι τρεις τους ξετρελάθηκαν στην ιδέα να μάθουν να χειρίζονται καλά μια μοτοσυκλέτα

πόσο μάλλον μια σμ που θα είναι και στα κιλά τους (εχουν οδηγήση τη δικία μου μα φοβούνται το στατικό της βάρος)


πραγματικά αν είχαν ήδη δίπλωμα οι 2 μεγάλες θα τους έκανα εντατικά μαθήματα για να πάνε να τρέξουν.

και δεν είναι ούτε κολλημένες με τις μότο, ούτε αγοροκόριτσα.


μια γυναίκα αναβάτης πιστεύω πως είναι πιο ασφαλής αναβάτης απο εναν άντρα που του στάζει η τεστοστερόνη απο τα αυτιά και διψά για αδρεναλίνη.


επικροτώ την κίνηση της χοντα, και ας είναι καθαρά για διαφημιστικούς σκοπούς.


έπειτα ο Στάθης μας έλεγε τις προάλλες, πως σε ταξίδι του στο εξωτερικό συνάντησε στο δρόμο αρκετά ζευγάρια να ταξιδεύουν με 2 μοτοσυκλέτες, ο καθένας τη δικιά του.


μάλλον εμείς εδω στην ελλάδα είμαστε πίσω.

και θεωρούμε το άθλημα μόνο για τα σκληροτράχηλα αρσενικά.

x-rider
26/01/2005, 10:34
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS

έπειτα ο Στάθης μας έλεγε τις προάλλες, πως σε ταξίδι του στο εξωτερικό συνάντησε στο δρόμο αρκετά ζευγάρια να ταξιδεύουν με 2 μοτοσυκλέτες, ο καθένας τη δικιά του.



ΝΑΙ αλλα,



ο αντρας κουβαλαγε παντα τα πραγματα



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
26/01/2005, 10:37
δεν ειπα οτι ειναι για αντρες μονο, ουτε οτι αυτες που γουσταρουν ειναι κάπως... μια χαρα κοριτσια ειναι.... απλα το αυτονόητο.... οτι ειναι λιγες! πως να το κανουμε ρε παιδι μου...
και... ασχετες... σορυ...

τα αλλα ειναι συζήτηση για τον Ευαγγελατο... και καλα προοδος θα παμε μπροστα και τετοια... ευχολόγια

εχω πει πολλες φορες οτι αν θελει μια γυναικα, και αν εχει ικανοτητες μπορει να παρει μερος στους ηδη υπάρχοντες αγωνες του πρωταθλήματος (το ειχε κανει η Τζεην Σαμπανικου)

αυτο μου θυμίζει "σπεσιαλ ολυμπικς"

και φυσικα δεν εχω πρόβλημα να εχω διαφορετικη αποψη απο εσας, αλλωστε εγω εχω μαθει να μη γλυφω και να μη χαϊδεύω στα αφτιά τους αλλους...

παλι φιλοι θα ειμαστε :wave2:

ruyjin
26/01/2005, 10:50
Συγγνωμη ρε παιδες, αλλα επειδη δεν ξερω λεπτομεριες και με αφορμη το ποστ του idi, για διαφωτιστε με, οποιος εχει διαθεση και ξερει...

πως εγινε η συμμετοχη των κοριτσιων;
θελω να πω, απαιτηθηκε κατι για να διαλεξουν αγωνιζομενες;;

x-rider
26/01/2005, 10:54
Μια κινηση εκμαθησης ειναι


Μην κανουμε ετσι.


Και μονο να σκεφτεις οτι αυτες οι κοπελλες θα κατανοησουν

καλυτερα, την μηχανη και μαζι , θα αλλαξουν και την συμπεριφορα

τους,θετικα τον τροπο που οδηγουν και εξω απο την πιστα ,

στην πολη η σε ταξιδι , ειναι για μενα ελπιδοφορο



PEACE!!!!!!!!!!!

afrotwin
26/01/2005, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δεν ειπα οτι ειναι για αντρες μονο, ουτε οτι αυτες που γουσταρουν ειναι κάπως... μια χαρα κοριτσια ειναι.... απλα το αυτονόητο.... οτι ειναι λιγες! πως να το κανουμε ρε παιδι μου...

ke pos kata tin gnomi sou 8a ginoun perisoteres?

και... ασχετες... σορυ...


eno esi geni8ikes sxetikos i ine anafereto dikeoma sou na ise sxetikos?
xaxaxaxaxa


τα αλλα ειναι συζήτηση για τον Ευαγγελατο... και καλα προοδος θα παμε μπροστα και τετοια... ευχολόγια

sini8os i pistes ine mia loupa....
xaxaxaxaxaxa

εχω πει πολλες φορες οτι αν θελει μια γυναικα, και αν εχει ικανοτητες μπορει να παρει μερος στους ηδη υπάρχοντες αγωνες του πρωταθλήματος (το ειχε κανει η Τζεην Σαμπανικου)

diladi na trexi mazi me andres?
i andres ine to metro singkrisis? xaxaxaxaxaxaxa
ti 8es na pis pragmatika?


αυτο μου θυμίζει "σπεσιαλ ολυμπικς"

spesial olimpiks ine otan meriki magkes apo edo mesa pinoun ke meta odigoun..
xaxaxaxaxaxaxaxaxa
ke to 8eoroun ke ikanotita to oti pinoun ke to dialaloun
ego pinoooooooooooo
ime potis
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa


και φυσικα δεν εχω πρόβλημα να εχω διαφορετικη αποψη απο εσας,

den ise tipota ekseretiko oloi diaforetiki apopsi exoume
apla den tin peftoume asxima se kanenan pou kani kati perisotero apo mas

αλλωστε εγω εχω μαθει να μη γλυφω και να μη χαϊδεύω στα αφτιά τους αλλους...

oxi exis ma8i na tous ftinis ke na tous zalizis ta @rx1d1@ me tis saxlamares sou
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

παλι φιλοι θα ειμαστε :wave2:
sigoura

ala o epenos aksizi se aftous pou paragoun ergo i drastiriopiounte se kati ke oxi stous ka8imenous sxoliastes

ke pou ise oti ke an kanoun (oxi me ta metra ke sta8ma ta dika sou) ine aksiepeno oxi san ke esena
pou kauese anapaftika se mia poli8rona ke apetis apo tous alous na apodosoun ta megista

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ke ta atoma ksekinisan apo to miden
ke kouvalane tis prokatalipsis olonon
tou perigirou ton sigkenon
ine mia mikri epanastasi afto pou ekanan

ego tis 8avmazo leme


GO!!! NIMBUS

DUKASII
26/01/2005, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
sigoura

ala o epenos aksizi se aftous pou paragoun ergo i drastiriopiounte se kati ke oxi stous ka8imenous sxoliastes

ke pou ise oti ke an kanoun (oxi me ta metra ke sta8ma ta dika sou) ine aksiepeno oxi san ke esena
pou kauese anapaftika se mia poli8rona ke apetis apo tous alous na apodosoun ta megista

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ke ta atoma ksekinisan apo to miden
ke kouvalane tis prokatalipsis olonon
tou perigirou ton sigkenon
ine mia mikri epanastasi afto pou ekanan

ego tis 8avmazo leme


GO!!! NIMBUS

ΑΦΡΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΑΥΜΑΖΕΙΣ..
ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΘΑΥΜΑΖΩ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΠΑΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΑ ''ΘΕΛΩ'' ΤΟΥΣ...
ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΙΣ ΘΑΥΜΑΖΑ..ΑΝ ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΟ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΙΣΤΑ..ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ..ΜΕ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΞΟΔΑ ΚΤΛ!
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΘΑΥΜΑΖΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΩΣΑΝΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ..ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΚΤΛ..ΚΑΙ ΤΡΕΞΑΝΕ??ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ?ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΓΝΩΣΤΟ??

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΣΠΥΡΟΣ..ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΠΙΣΤΑ..[ΟΧΙ ΣΕ ΑΓΩΝΑ..] ΑΠΛΑ ΣΕ ΠΙΣΤΑ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΗΝΙΑΤΙΚΟ ΣΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ 2ΗΜΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ..

ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΝΑ ka8imenous sxoliastes ΚΑΙ pou kauese anapaftika se mia poli8rona ke apetis apo tous alous na apodosoun ta megista ???
ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ !!

ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑΣ ΠΟΥ ΛΕΜΕ! ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΖΗΤΩ!
ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΜΩΣ ΚΑΜΙΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ..ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΥΣ ΣΤΑ SM....ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΩΡΕ..ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝΕ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝΕ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΚΕΛΟΣ 600 Ε ΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΝΟ!

ΟΚ..ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΕΤΣΙ...

ΚΡΑΞΤΕ ΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ..ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!!
ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ..
ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!

KaTaNaS
26/01/2005, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
Συγγνωμη ρε παιδες, αλλα επειδη δεν ξερω λεπτομεριες και με αφορμη το ποστ του idi, για διαφωτιστε με, οποιος εχει διαθεση και ξερει...

πως εγινε η συμμετοχη των κοριτσιων;
θελω να πω, απαιτηθηκε κατι για να διαλεξουν αγωνιζομενες;;



sthn ousia apoti jerw htan , opoios prolabei.







to mono aparaithto stoixeio htan h adeia odhghdhs.

kai epeidh htan periorismenes oi theseis osoi to mathan prwtoi , apo stoma se stoma prolaban thn symmetoxh.

idi
26/01/2005, 11:49
Τα δικα μου συγχαρητήρια μονο στη nimbus ...
Μονο και μονο γιατι δεν εχει καν εμπειρία οδήγησης και δε κώλοσε... εστω και αν εκανε 3 γυρους

Μπραβο Θεοδώρα για το θάρρος!

αντε και στη Τανια, γιατι ετρεξε για αυτο το σκοπο (την οργανωση)...

....

ισχύουν όμως πάντα οσα ειπα παραπανω...
:beer:

afrotwin
26/01/2005, 12:00
to gegonos oti esto ke kato apo aftes tis sin8ikes prepi na en8arinoume tis ginekes na simetexoun se tetia simvanta den mas endiaferi ka8olou ala to vlepoume giati aftes exoun pronomia ke emis oxi
:rotflmao: :rotflmao:
poli kalo....


tora na min leme ta idia otan ginete proti fora promotion se kati exi afta ta dedomena
provoli diafimisi dorean dia8esi ke lipa
pou kolate?

an sinexisi ke ka8iero8i ke vre8oun ke sponsores tote milame
ala 70.000 arsenika pou 8eloun na mpoun stin pista me sponsora
ine komataki adinato...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ke imaste ke tixeoi ala afto den mas apasxoli..

emis exoume vali to nero sto avlaki
afiste ke tis ginekes na to valoun

ante ksekolate leme
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


GO!!! NIMBUS

DUKASII
26/01/2005, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
to gegonos oti esto ke kato apo aftes tis sin8ikes prepi na en8arinoume tis ginekes na simetexoun se tetia simvanta den mas endiaferi ka8olou ala to vlepoume giati aftes exoun pronomia ke emis oxi
:rotflmao: :rotflmao:
poli kalo....


tora na min leme ta idia otan ginete proti fora promotion se kati exi afta ta dedomena
provoli diafimisi dorean dia8esi ke lipa
pou kolate?

an sinexisi ke ka8iero8i ke vre8oun ke sponsores tote milame
ala 70.000 arsenika pou 8eloun na mpoun stin pista me sponsora
ine komataki adinato...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ke imaste ke tixeoi ala afto den mas apasxoli..

emis exoume vali to nero sto avlaki
afiste ke tis ginekes na to valoun

ante ksekolate leme
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


GO!!! NIMBUS

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΖΗΤΩ...ΛΟΙΠΟΝ ..

ΜΑΘΕ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΜ ΕΔΩ...ΠΟΣΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝΕ ΜΠΑΜΠΑ ΓΝΩΣΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΚΤΛ..
ΔΕΣ ΠΟΣΟΙ ΞΕΜΠΑΡΚΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝΕ ΣΤΑ ΣΜ..[ΚΑΝΕΙΣ-ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΤΛ] ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ ΣΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ..ΚΤΛ..
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΣΜΟΥ ΤΟ ..to gegonos oti esto ke kato apo aftes tis sin8ikes prepi na en8arinoume tis ginekes na simetexoun se tetia simvanta den ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΣΤΗ ΠΡΟΟΔΟ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ..ΔΕ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΗ Η ΤΣΑΜΠΑ ΚΙΝΗΣΗ!
ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΟΥΝΕ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΩ ΝΑΙ..
ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΙΑΤΙ??ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝΕ ΜΕ ΤΟ ΣΜ?>?
ΔΕ ΚΟΙΤΑΜΕ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ MHXANOKINHTO ΑΘΛΗΜΑ ..ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΑΣ ΜΑΡΑΝΕ..
ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΑ!

afrotwin
26/01/2005, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΖΗΤΩ...ΛΟΙΠΟΝ ..

ΜΑΘΕ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΜ ΕΔΩ...ΠΟΣΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝΕ ΜΠΑΜΠΑ ΓΝΩΣΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΚΤΛ..
ΔΕΣ ΠΟΣΟΙ ΞΕΜΠΑΡΚΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝΕ ΣΤΑ ΣΜ..[ΚΑΝΕΙΣ-ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΤΛ] ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ ΣΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ..ΚΤΛ..
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΣΜΟΥ ΤΟ ..to gegonos oti esto ke kato apo aftes tis sin8ikes prepi na en8arinoume tis ginekes na simetexoun se tetia simvanta den ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΣΤΗ ΠΡΟΟΔΟ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ..ΔΕ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΗ Η ΤΣΑΜΠΑ ΚΙΝΗΣΗ!
ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΟΥΝΕ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΩ ΝΑΙ..
ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΙΑΤΙ??ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝΕ ΜΕ ΤΟ ΣΜ?>?
ΔΕ ΚΟΙΤΑΜΕ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ MHXANOKINHTO ΑΘΛΗΜΑ ..ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΑΣ ΜΑΡΑΝΕ..
ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΑ!

FILE MOU TA PROVLIMATA POU EXIS OFILONTE STIN ELINIKI PRAGMATIKOTITA
TORA AN PREPI NA SE PAROUN APO TO XERAKI OPOS EKINES GIA NA ASXOLI8IS ME TO AGONISMA INE ENA 8EMA POU XORAI SIZITISI
EDO EGINE KATI POU EVNOISE TIS GINEKES KE PREPI OLI NA FONAKSOUME 8ELOUME KE EMIS TSAMPA PROO8ISI
IMASTE TZAMPATZIDES ODIGI ME MEGALI IKANOTITA KE 8ELOUME KE EMIS XAIDEMA KE DOREES
GIATI DILADI I GINEKES INE KALITERES?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

YPVS
26/01/2005, 12:22
Και εγω θα ηθελα να δωσω Συγχαρητηρια στις κοπελες που αγνοησαν προκαταληψεις και "απαγορευσεις " και εκαναν αυτο που ηθελαν και γουσταραν , και φυσικα απο δω και περα με τους Αγωνες θα συνεχισουν να κανουν το κεφι τους ..

Μπραβο στην electra που τα καταφερε και προκριθηκε κανοντας ενα πολυ καλο αγωνα .

Οπως και ενα μεγαλο μπραβο στην Θεοδωρα (nimbus) που συμμετειχε και προσπαθησε για το καλυτερο ..

Επειδη ετυχε να παρακολουθησω τους Αγωνες των κοριτσιων και τις 2 μερες λογω της κοπελιας μου ,μου εκανε ιδαιτερη εντυπωση η φιλικοτητα των κοριτσιων μεταξυ τους οπως και η προσπαθεια πολλων εμπειρων κοριτσιων να βοηθησουν τις λιγοτερο εμπειρες , εδειξαν λοιπον μια συναδελφικοτητα αρκετα σπανια για τα ελληνικα δεδομενα και για αυτο τους αξιζει καθε επιτυχια ..

Τωρα οσον αφορα τους Γυναικειους αγωνες ειναι σαφης η αιτια , η αγορα μεγαλωνει και στις Γυναικες ,σε μια αγορα παρθενα ως πριν απο λιγο καιρο ,ολο και περισσοτερες γυναικες αποκτουν μηχανη και ειναι φυσικο επομενο να επεκτεινονται και οι αναλογες δραστηριοτητες ,π.χ Αγωνες SM σημερα ,και αυριο ποιος ξερει?? μπορει και αγωνες ταχυτητας ??

Γενικοτερα ομως απαιτουν το δικαιωμα να συμμετεχουν σε αυτο που τοσο αγαπουν ,τοσο οσο δεν βλεπω τον λογο να μην εχουν την συμπαρασταση ολων ..

sniper
26/01/2005, 13:53
Το θέμα δεν είναι κόντρας μεταξύ ανδρών - γυναικών αλλά εάν θα πρέπει να πάρουν συγχαρητήρια κάποιοι που έτρεξαν σε ένα αγώνα χωρίς να δώσουν κάτι άλλο παρά τον χρόνο τους.....

Θα συμφωνήσω με τον ΔούκαΙΙ - Αν ερχόταν η HRC και μου έδινε εμένα ένα RCV211 και με έβαζε στα μέγαρα θα ήμουν άξιος συγχαρητηρίων;

Αν τώρα πρέπει να πάρουν συγχαρητήρια όσοι ξεπερνούν τον φόβο τους, τότε ΟΚ....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

:wave2:

afrotwin
26/01/2005, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

Το θέμα δεν είναι κόντρας μεταξύ ανδρών - γυναικών αλλά εάν θα πρέπει να πάρουν συγχαρητήρια κάποιοι που έτρεξαν σε ένα αγώνα χωρίς να δώσουν κάτι άλλο παρά τον χρόνο τους.....

Θα συμφωνήσω με τον ΔούκαΙΙ - Αν ερχόταν η HRC και μου έδινε εμένα ένα RCV211 και με έβαζε στα μέγαρα θα ήμουν άξιος συγχαρητηρίων;


:wave2:

AN KATAFERNES NA MIN PESIS OPOSDIPOTE 8A EPREPE NA SOU DOSOUME SINXARITIRIA
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
26/01/2005, 14:13
GO!!! NIMBUS

DEMINIO
26/01/2005, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper


:wave2:

Με το HRC, ΤΟ rc211v, και μάλιστα στα Μέγαρα :eek:

όχι συγχαρητήρια θα σου δίνανε.......... πίπες θα σου κάνανε.....:lol:

sniper
26/01/2005, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Με το HRC, ΤΟ rc211v, και μάλιστα στα Μέγαρα :eek:

όχι συγχαρητήρια θα σου δίνανε.......... πίπες θα σου κάνανε.....:lol:

H πίστα σε χάλασε εσένα;

ΟΚ - Εστορίλ τότε :rotflmao: :rotflmao: :lol:

DUKASII
26/01/2005, 14:32
ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΛΟΙΠΟΝ..
ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΔΙΝΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΣΑΜΠΑ..
ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΑΝΕ ΠΟΤΕ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝΕ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ!...ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ..ΑΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΣΜ...ΑΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΑΘΛΗΜΑ...ΑΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΟΤΟΡΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΗ..
ΑΝ ΑΝ..
ΑΝ..


ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΩ Μ Π Ρ Α Β Ο ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝΕ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ..ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ..

ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΛΑΒΕΣ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ...
ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ..
ΜΕ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΕΤΟΧΗ!!!!!

ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΟΤΟ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ..

ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΤΑ ΛΕΩ ...ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ''ΕΥΚΟΛΟ ' ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ!

ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ..ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΡΕΞΑΝΕ ΞΕΡΩ ΓΩ!


ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΛΙ!
ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ...ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝΕ ΣΜ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ!!!!

periklisk
26/01/2005, 14:42
Εγώ θα μπορούσα να πω ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ μόνο αν δεν πηγαίναν στο ΕΝΤΕΛΩΣ τσαμπέ! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αξίζουν συγχαρητήρια σε κάποιους ανθρώπους (έτυχε τώρα να είναι γυναίκες αλλά δεν κολλάω εκεί) που τους τα δώσαν όλα τσάμπα και πήγαν να τρέξουν. Δεν με ενδιαφέρει ούτε η πρόθεση ούτε η όρεξη του καθένα για να κάνει κάτι τέτοιο οπότε μπράβο δεν μπορώ να πω.

Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω και το σκοπό που εξυπηρετεί αυτό το σκηνικό. Σπατάλησε κάποιος ένα σωρό λεφτά αντί να σπονσοράρει αγωνιζόμενους που μπορούν να προσφέρουν θέαμα και να εξελιχθούν.... Που στάζουν τα ευρά από τις τσέπες τους για να τρέχουν στους αγώνες γιατί ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τους αρέσει αυτό που κάνουν....

Με τι κριτήρια αποφάσισε κάποιος να διοργανώσει αυτή την εκδήλωση (γιατί αγώνας δεν νομίζω ότι ήταν) όπως την διοργάνωσε???

Δεν ξέρω.....

DUKASII
26/01/2005, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
H πίστα σε χάλασε εσένα;

ΟΚ - Εστορίλ τότε :rotflmao: :rotflmao: :lol:

ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΝΙΠΕΡ...ΞΕΚΙΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΣΤΑ ΣΜ..
ΚΑΙ ΑΜΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗ 16...

ΚΑΙ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙΣ..ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΩΘΗΣΟΥΜΕ ΡΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ RCV....XAXAXAXAXA

ΜΩΡΗ ΞΑΠΛΩΣΤΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΣ..!!!

sniper
26/01/2005, 14:54
Το γ@μήσ@με μου φαίνετε το θέμα

:wave2:

VAL-MPARIERINO
26/01/2005, 14:57
Να με βάλουν στις Σερρες με ενα τούμπανο να βολτάρω και να είναι όλα πληρωμένα και μετα ας μην μου πείτε μπράβο!!!
Α μπορώ να φέρω και μερικούς φίλους μου να τρέξουμε όλοι παρέα να μας καμαρώσετε;;:uplate:

Ρε δεν γαμιόσαντε που για να πάω πίστα έστω στα μέγαρα θέλω 100€ τουλάχιστον και λίγα λέω και εξοπλισμό 2000€ και μην πω για Σέρρες γιατί θα πέσει ο προυπολογισμός μου έξω και μου βάλανε τα κοριτσάκια να τρέξουνε τζαμπέ;;;

Μπράβο στα κοριτσάκια που το καταφέρανε βεβαια και που το εκμεταλευθήκανε ξαναβεβαίως.

Ρε φούστη μου, αυτα τα κοριτσάκια γιατι το μόνο άγχος που εχουνε σε έξοδα είναι ο HONDOS (και αυτό μερικές φορές);;;

Παντού υπάρχει ένας κεράσεις γι αυτές, φαγητό, ποτό, ρούχα, κοσμήματα, αυτοκίνητα, σπίτια και τώρα και πίστες;;;;

Εσεις να τα βλέπετε ρε που τρέχετε με sm, μέχρι και τα κοριτσάκια μπορούνε (ωχ τωρα θα γίνει της πουτάνας) :rotflmao: :rotflmao:

Λοιπον sniper, αντε να αρχίσεις τις βόλτες με sm με τα κορίτσα και κανονίζω εγώ με την HONDA για το RCV 211 SNIPER EDITION.


Πάντα τέτοια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
και δώστε μου και κανα δανικό τώρα που θέλω να πάω Σέρρες:rotflmao:



ΞΥΛΟΘΕΙΤΕ ΡΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΑΣ:beer: :beer:

afrotwin
26/01/2005, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΛΟΙΠΟΝ..
ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΔΙΝΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΣΑΜΠΑ..
ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΑΝΕ ΠΟΤΕ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝΕ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ!...ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ..ΑΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΣΜ...ΑΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΑΘΛΗΜΑ...ΑΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΟΤΟΡΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΗ..
ΑΝ ΑΝ..
ΑΝ..


ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΩ Μ Π Ρ Α Β Ο ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝΕ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ..ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ..

ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΛΑΒΕΣ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ...
ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ..
ΜΕ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΕΤΟΧΗ!!!!!

ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΟΤΟ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ..

ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΤΑ ΛΕΩ ...ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ''ΕΥΚΟΛΟ ' ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ!

ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ..ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΡΕΞΑΝΕ ΞΕΡΩ ΓΩ!


ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΛΙ!
ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ...ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝΕ ΣΜ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ!!!!

RE GKRINIARI
O ROSSI PLIRONI SE KATI GIA NA TREKSI?
EXI DOSI MISO EVRO SE KATI APO AFTA POU EXI?
KE PERNI KE TOU KOSMOU TA LEFTA SE KA8E AGONA
EKTOS TIS EPEFIMIES TON 8ILIKO PERIGIRO
SINENTEFKSIS LEFTA APO OTI DIPOTE GRAFI ROSSI
KE EGO DEN KSERO TI ALO

GIATI DEN PAS EKI NA KLAFTIS?
KE PRIZIS EMAS POU DEN EXIS SPONSORA
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EXIS KSANADI GINEKES SE AGONA SUPER MOTARD?
AFTO KE MONO AKSIZI SINXARITIRIA

KE KOPSE TIN KLAPSA LEME ME TOUS KAKOMIROUS TOUS ANDRES POU ADIKI8IKAN..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
26/01/2005, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
RE GKRINIARI
O ROSSI PLIRONI SE KATI GIA NA TREKSI?
EXI DOSI MISO EVRO SE KATI APO AFTA POU EXI?
KE PERNI KE TOU KOSMOU TA LEFTA SE KA8E AGONA
EKTOS TIS EPEFIMIES TON 8ILIKO PERIGIRO
SINENTEFKSIS LEFTA APO OTI DIPOTE GRAFI ROSSI
KE EGO DEN KSERO TI ALO

GIATI DEN PAS EKI NA KLAFTIS?
KE PRIZIS EMAS POU DEN EXIS SPONSORA
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EXIS KSANADI GINEKES SE AGONA SUPER MOTARD?
AFTO KE MONO AKSIZI SINXARITIRIA

KE KOPSE TIN KLAPSA LEME ME TOUS KAKOMIROUS TOUS ANDRES POU ADIKI8IKAN..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΑΦΡΟ ...ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΑΠΟ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ....


:rotflmao:

ΤΣΑΜΠΑ ΚΙΟΛΑΣ...:rotflmao: :rotflmao:

VAL-MPARIERINO
26/01/2005, 15:03
Εγω αν γουστέρνεις θα σπονσοράρω εσένα ρε, έτσι για να μπούμε στο μάτι του ROSSI
χαχαχαχαχ
αχ
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
αχ
αχαχαχ
αχαχ
αχαχαχαχ
αχαχαχαχαχαχαχ
αχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ρε φίλε έχεις μπερδέψει το Λούτσα με την Φούρτσα λέμε!!!!
:beer: :beer:

sniper
26/01/2005, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO

..................

Λοιπον sniper, αντε να αρχίσεις τις βόλτες με sm με τα κορίτσα και κανονίζω εγώ με την HONDA για το RCV 211 SNIPER EDITION.


Πάντα τέτοια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
και δώστε μου και κανα δανικό τώρα που θέλω να πάω Σέρρες:rotflmao:



ΞΥΛΟΘΕΙΤΕ ΡΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΑΣ:beer: :beer:


Αυτές τις έχει αναλάβει ο Μπιμπίκος!!!! που μας το παιζει και φιλόσοφος αυτές τις μέρες :winka:

Όσο για την Honda...... Προς το παρών Ιάπωνας τεχνίτης μου φτιάχνει με το χέρι τα πλαστικά μου (δεν δικαιολογείται η καθυστέρηση διαφορετικά).... οπότε CBR600FiS Handmade Edition :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:wave2:

free rider
26/01/2005, 15:06
re ton foykara ton afrako ...

sxedon ton lipamai....

opoy na milisei troei klotsies....


mpoyaxaxaaaaxaa


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
26/01/2005, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
Εγω αν γουστέρνεις θα σπονσοράρω εσένα ρε, έτσι για να μπούμε στο μάτι του ROSSI
χαχαχαχαχ
αχ
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
αχ
αχαχαχ
αχαχ
αχαχαχαχ
αχαχαχαχαχαχαχ
αχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ρε φίλε έχεις μπερδέψει το Λούτσα με την Φούρτσα λέμε!!!!
:beer: :beer:

ASE KE EXO PSI8I NA SPONSORARO EGO TON MPIMPIKO
8A FTIAKSO KE AFTOKOLITA
AFROTWIN SAS MAMAO TIN PSIXOSIN8ESI:rotflmao:
KE 8A TON VALO NA TREXI
MPAS KE KOPSI TO KLAMA
GIATI EXI ARXISI KE STAZI I O8ONI MOU
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MOU EXI SPARAKSI TIN KARDIA LEME
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
26/01/2005, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΩ Μ Π Ρ Α Β Ο ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝΕ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ..ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ..

ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΛΑΒΕΣ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ...
ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ..
ΜΕ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΕΤΟΧΗ!!!!!

ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΟΤΟ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ..

ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΤΑ ΛΕΩ ...ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ''ΕΥΚΟΛΟ ' ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ!




NOTHING MORE.....

free rider
26/01/2005, 19:24
Οι αγώνες στην Ελλάδα υποφέρουν από την άγνοια και την μη ύπαρξη διαφήμισης

Σπόνσορες και κάθε χρηματοδοτημένη προσπάθεια είναι αξιόλογη και πρέπει να τυγχάνει καλής ανταπόκρισης…

Το ζήτημα είναι για πιο λόγω να ρίξει σε διαφήμιση μέσω αγώνων κάποιος …
Τι έχει να πετύχει στην Ελλάδα μιλάμε πάντα στην πρωτόγονη αγορά μας ..οπού το αγοραστικό κοινό συμπεριφέρεται ηλιθιοδώς συντηρώντας αντιπροσωπείες που μας δουλεύουν χωρίς καμιά αγοραστική συνείδηση αλλά και προστασία από σχετική νομοθεσία.

Μακάρι να μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει για ποιο λόγω πιθανόν συμφέρει στην Ελλάδα η επένδυση σε αγώνες και σε εξέλιξη μέσω διαφήμισης όπως π.χ. έχει γίνει με τα αυτοκίνητα…

αφού το εμπορικό κύκλωμα των πωλήσεων μηχανών δείχνει να είναι άσχετο τελείως με το ποσό της διαφήμισης…


συγχαρητήρια λοιπόν σε όσους παλεύουν σαν δον Κιχώτες μέσα στην γενικότερη αδιαφορία ..

afrotwin
27/01/2005, 10:04
GO!!! NIMBUS

afrotwin
27/01/2005, 10:05
CRY!!! DUCA