PDA

View Full Version : Ποδηλατο-help



700_Thespieis
29/06/2008, 23:40
Γυρισα απο Ολλανδια πριν λιγο καιρο και ειπα να το βαλω στο προγραμμα μου και εδω:smilea:
Το κακο ειναι πως ειχα ενα αλλα ειναι πολυ κοντο για μενα οπως μου ειπε και ενας μαγαζατορας αρα παμε για καινουργιο.
Ειμαι 1.95 και συμφωνα με τον κυριο τα πιο φ8ηνα(IDEAL)αρχιζουν απο τα 300 euro!!Ισχυει κατι τετοιο?Που μπορω να βρω,αν βρω,κατι πιο οικονομικο?

:wave2:

el_hymador
30/06/2008, 00:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
Γυρισα απο Ολλανδια πριν λιγο καιρο και ειπα να το βαλω στο προγραμμα μου και εδω:smilea:
Το κακο ειναι πως ειχα ενα αλλα ειναι πολυ κοντο για μενα οπως μου ειπε και ενας μαγαζατορας αρα παμε για καινουργιο.
Ειμαι 1.95 και συμφωνα με τον κυριο τα πιο φ8ηνα(IDEAL)αρχιζουν απο τα 300 euro!!Ισχυει κατι τετοιο?Που μπορω να βρω,αν βρω,κατι πιο οικονομικο?

:wave2:

Καλυτερα να κοιταξεις για κατι μεταχειρισμενο.

Αν θες καινουργιο, τουλαχιστον αγορασε το απο ενα ποδηλαταδιακο και οχι απο Super Market, που ουτως η αλλως δυσκολα θα βρεις στο νουμερο σου.

Καλες βολτες και εχε στο νου σου οτι οι αυτοχθονες ιθαγενεις της Ελλαδος, δεν αντιμετωπιζουν το ποδηλατο με τον ιδιο τροπο που το αντιμετωπιζουν οι Ολλανδοι...οποτε προσοχη!

:wave2:


για ριξε μια ματiα εδω www.cyclistfriends.gr

700_Thespieis
30/06/2008, 00:10
Thx El..σε ποδηλαταδικο ειχα παει,τον ρωτησα μαλιστα για μεταχειρισμενο αλλα χαμογελασε...8α το κοιταξω το σαιτ αλλα ειναι κριμα να σκασω τοσα λεφτα-μαλλον επρεπε να φερω κανενα απο πανω:lol: