PDA

View Full Version : Engine guard για Hornet 07-08



bZrOo
02/07/2008, 19:52
Γεια σας και πάλι , αυτή την φορά θα ήθελα τα φώτα σας .

Είμαι νεοαφιχθείς στον χώρο των μηχανών , η μηχανή μου είναι το Hornet 08` και ψάχνω για προστασία κινητήρα από μικροπτώσεις που απεύχομαι αλλά περιμένω να έχω στο μέλλον.

Είδα τι παίζει εδώ Ελλάδα στα μαγαζιά στο κέντρο και σε κάνα δυο άλλα μαγαζιά , αλλά πουθενά δεν είδα κάτι σαν τα καγκελάκια που είχατε κάνει λινκ σε παλιότερο τοπικ , αυτά δλδ http://www.deprettomoto.com/item_details.php?id_gruppo=92&id_modello_moto=4&id_marca_moto=1

Αν μπορείτε να μου προτείνετε μερικές καλές λύσεις με λινκ και από Ελλάδα και από εξωτερικό θα σας ήμουν υπόχρεος.

Σπύρος.


EDIT : Το link ηταν αλανταλων , τωρα ειναι οκ!

bsari
03/07/2008, 10:06
εχω βαλει μανιταρια της puig (70e)


135439

bZrOo
03/07/2008, 14:28
:beer:

Να σε καλά φίλε για την απάντηση και την photo , αυτά τα βρήκα και εγώ σε ένα μαγαζί σε παρόμοια τιμή. Θα δω και τι άλλο υπάρχει και θα τσιμπήσω ένα ζευγάρι , με τα λάστιχα που έχει από μαμά το κόβω να τα χρειάζομαι σε κάποια κακιά στιγμή :p

Υ.Γ. : Όταν βγάζεις photo τέτοιο εργαλείο μην φοράς διχάλα είναι κρίμα :D

bsari
03/07/2008, 17:24
ΣΤΟ ζητουμενο!!!
εμ στρινγκ ποδος λεγετε αλλιως:rotflmao:
ανεξερτητα απο τα λαστιχα καλο ειναι γιατι και απο το σταντ να πεσει,ενα αυτινητο να σε σπρωξει...

X-SFIGA
04/07/2008, 20:14
βλεπω τιμονακι ρενταλ και καβαλετα της pazaz ε, μια χαρουλα

bZrOo
04/07/2008, 23:22
Καμία άλλη πρόταση για μανιτάρι / κάγκελο δεν παίζει ;

Μήπως επειδή είμαι νέο μέλος πρέπει να περάσω από τίποτα καψόνια πριν μου δώσουν οι πάλιουρες τα φώτα τους ; :p

Υ.Γ. bsari το μασκακι μπροστά από τα όργανα φαίνεται πολύ ωραίο , από που το τσίμπησες και πόσο σου στοίχισε ;

bsari
07/07/2008, 12:54
ειναι το μαμα χοντα περιπου 100ε+
το τιμονακι ειναι σουπερ και απο εμφανιση αλλα και λαβη,το κοντινα βεβαια λιγο

bZrOo
07/07/2008, 20:11
Ευχαριστώ man για άλλη μια φορά , από ότι βλέπω δεν είναι και πολύ ζωντανά τα πράγματα εδώ μέσα και λογικό είναι λόγο καλοκαιριού κλπ .

Θα το ψάξω γυρίζοντας ότι μαγαζί μπορώ να βρω και βλέπουμε Cya.

bsari
08/07/2008, 08:27
απλα δεν υπαρχουν πολλες λυσεις...
μανιταρια η καγκελα που δε νομιζω να βαλει κανεις...
οποτε μονο η μαρκα μενει μενει να επιλεξεις
παω για τσαρκα...

nikolinos
22/11/2008, 01:17
Γεια χαρα,

εγω φοραω τα Ergal, ειναι πολυ ωραια στο ματι γιατι ειναι μικρα κ δεν εξεχουν αλλα στο τεστ να την γυρω που εκανα βρισκει λιγο μοτερ κατω (τα καπακια...) οποτε και θα γδαρθουνε

γνωμη μου παρε καποια μεγαλουτσικα! τα puig φαινονται μια χαρα! εχουμε κανα τεστ?

bZrOo
22/11/2008, 15:24
Γεια σου φίλε , μήπως έχεις κάνα link με photo για να τα δω τα μανιτάρια σου ;

Ακόμα δεν έχω βάλει :p

Πάντως αν βάλω θα ακούσω την συμβουλή σου και θα πάρω κάτι που να προστατεύει καλά τα καπάκια. :beer: