PDA

View Full Version : Τι πιο απλό!!!



BILLY FILTH
03/07/2008, 11:28
Φεύγω σήμερα από το σπίτι με γεμάτο ντεπόζιτο για να πάω όπως κάθε μέρα στο γραφείο. Σήμερα όμως επειδή έχω ένα επαγγελματικό γεύμα αποφάσισα να μην βάλω το μπουφανάκι και τα γαντάκια γιατί με τη ζέστη θα γινόμουν μέσα στον ιδρώτα.
Σταματάω σε ένα φανάρι πίσω από ένα παπί αλλά βλέπωντας ότι υπάρχει χώρος λέω να την κάνω και να σταθώ δίπλα του. Πάνω όμως που πάω να ξεκινήσω συνηδητοποιώ ότι έρχεται όχημα από πίσω οπότε πατάω απότομα φρένο.
Με "κλειδωμένο" λοιπόν τιμόνι και 200 κιλά βάρος αρχίζω να πέφτω :lol: . Αφού συνηδητοποιώ ότι δεν μπορώ να το κρατήσω προσπαθώ να πέσει όσο πιο ομαλά γίνεται. Πάνω που λέω δεν αντέχω άλλο ας πέσει έρχεται από δίπλα ένα παληκάρι με αυτόματο, που ήταν και ψιλοτούμπανο:lol: , και με πιάνει από το μπράτσο και σε 1 δευτερόλεπτο είμαι πάλι σε όρθια θέση. Τι πιο απλό!
Χίλια ευχαριστώ στο παληκάρι που εκτός από την ξεφτίλα, που είναι το λιγότερο, πιθανώς να με γλύτωσε και από ψιλοεκδωρές ελέω μπουφάν και γαντιών:beer:

dimokritos
03/07/2008, 11:34
τυχερός λοιπόν αλλά κάτι δε μου κάθεται..

δεν μπόρεσες εσύ να κρατήσεις τη μηχανή και τα κατάφερες με μια υποστήριξη απο κάποιον πάλι σε δίκυκλο που φαντάζομαι δεν θα ήταν βολική η θέση του να ασκήσει δύναμη?

σε καμία περίπτωση δεν σε αμφισβητώ ούτε θέλω να ακουστεί έτσι απλά μου κάνει εντύπωση. μπράβο στο παλικάρι για την αντίδρασή του και το ρίσκο που πήρε να πέσετε και οι δύο.

και ξέρεις ε, ο νόμος του μέρφυ εφαρμόζεται μονίμως.. τη χειρότερη στιγμή θα γίνει το "κακό"..

:wave2:

VANDA
03/07/2008, 11:36
Ολο κονέ είσαι στα φανάρια εσύ.. :rotflmao:

odt
03/07/2008, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILLY FILTH
έρχεται από δίπλα ένα παληκάρι με αυτόματο, που ήταν και ψιλοτούμπανο:lol: , και με πιάνει από το μπράτσο και σε 1 δευτερόλεπτο είμαι πάλι σε όρθια θέση. Τι πιο απλό!


και μετά αφέθηκες φαντάζομαι στα στιβαρά του μπράτσα...μιας και ελλείψει μπουφάν και γαντιών, μπορεί να γινόταν κι άλλη μλκια παρακάτω :lol: :lol: :lol:

BILLY FILTH
03/07/2008, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimokritos
τυχερός λοιπόν αλλά κάτι δε μου κάθεται..

δεν μπόρεσες εσύ να κρατήσεις τη μηχανή και τα κατάφερες με μια υποστήριξη απο κάποιον πάλι σε δίκυκλο που φαντάζομαι δεν θα ήταν βολική η θέση του να ασκήσει δύναμη?

σε καμία περίπτωση δεν σε αμφισβητώ ούτε θέλω να ακουστεί έτσι απλά μου κάνει εντύπωση. μπράβο στο παλικάρι για την αντίδρασή του και το ρίσκο που πήρε να πέσετε και οι δύο.

και ξέρεις ε, ο νόμος του μέρφυ εφαρμόζεται μονίμως.. τη χειρότερη στιγμή θα γίνει το "κακό"..

:wave2:

κοίτα αν δεν μπορούσα να κρατήσω τη μηχανή θα έπεφτα με τη μια. απλά χρειαζόταν αυτό το κάτι παραπάνω για να μείνει όρθια. Το παληκάρι αυτό ακρβώς έκανε και όπως είπα ήταν και τούμπανο :lol:

BILLY FILTH
03/07/2008, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Ολο κονέ είσαι στα φανάρια εσύ.. :rotflmao:

:beer:

TOLISTOLAROS
03/07/2008, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILLY FILTH
απλά χρειαζόταν αυτό το κάτι παραπάνω για να μείνει όρθια. Το παληκάρι αυτό ακρβώς έκανε και όπως είπα ήταν και τούμπανο :lol:
Αδερφέ θα σε παρεξηγήσουν!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao::cool:

Road67
03/07/2008, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILLY FILTH
Με "κλειδωμένο" λοιπόν τιμόνι και 200 κιλά βάρος αρχίζω να πέφτω

έρχεται από δίπλα ένα παληκάρι με αυτόματο, που ήταν και ψιλοτούμπανο

Ο Ζουγκλακος κι ο Χαλ Χογκαν στα φαναρια :rotflmao: :rotflmao:

dimokritos
03/07/2008, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Αδερφέ θα σε παρεξηγήσουν!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao::cool:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

apav
03/07/2008, 13:59
:beer:

trigger
03/07/2008, 15:39
Mπουφάν και μ@λακίες... το μέλλον είναι οι φουσκωτοί :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tpap
03/07/2008, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
Mπουφάν και μ@λακίες... το μέλλον είναι οι φουσκωτοί....

...να στο κρατάνε όρθιο...

taxydromos
03/07/2008, 15:46
....αν, λεω αν, αντι για αυτοματο ελεγες παπι.........το μυαλο θα πηγαινε στον κρουκυ κατευθειαν.....

παντως μπραβο στο παληκαρι για την ετοιμοτητα του...:beer:

devil's animal
03/07/2008, 17:45
αυτο ειναι και ΠΡΑΚΤΙΚΗ αλληλεγγυη μοτοσικλετιστων!!
:beer: :beer: :beer:

LsKostas
04/07/2008, 00:33
αυτο ειναι και ΠΡΑΚΤΙΚΗ αλληλεγγυη μοτοσικλετιστων!!



Σωστα...γιατι πολλοι ουτε τον πυρετο τους δεν σου χαριζουν
Ποσο μαλλον να μπλεξουν "σε φαση με ατυχημα"...


Παλι καλα να λες φιλε,
μπουφανακι ομως παντα κι ας σε κοιτανε σαν εξωγηινο:wave2:


"στα απαυτα σου-
μπρος στην υγεια σου" συνηθιζω να λεω :D

DimChios
04/07/2008, 05:57
Δε με αναγνωρισες ρε Μπιλυ?

Αλλά που, ουτε εγω σε γνωρισα με το κρανος!

:smokin: