PDA

View Full Version : Πουλα-πουλα!!



el_hymador
04/07/2008, 08:56
Καθ οδον για την δουλεια, πηγμενα αυτοκινητα, μπροστα μου ενα Getz το οποιο ξεκινα με καθυστερηση οταν ξεκολαει η κινηση και φρεναρει παντα αποτομα....

εμιαι πισω του για ωρα και μου χει σπασει τα @@δια...βρικω χωρο περναω διπλα και τι να δω;

ο τυπος συγκρατει το τιμονι με τους πυχεις των χεριων του και κραταει ενα απο αυτα τα palm-top - μετωρολογικους σταθμους - καφετιερες, στο οποιο δουλευει με την ακιδα...

παραλληλα μιλαει στο κινητο το οποιο συγκρατει αναμεσα στο κεφαλι και στην κλειδα του...και ανα διαστηματα πιανει τον Freddochockolaccino extra latte double smooth caramel και ταβαει απολαυστικες τζουρες...

βρισκω το θεαμα του νεο greek "Θελω να γινω γιαπης" τουλαχιστον γελοιο και τον ακαλουθω απο διπλα για καμποσα μετρα....το κεφαλι καταω μιλαμε συνεχεια να κοιταει το μπλιμπλικι...δεν αντεχω αλλο, παταω κορνα και του λεω:

Πουλα-πουλα!!!

Γυρναει με κοιταει με βλεμμα κατατονικου μοσαχριου και μου λεει:

sorry δεν σε ειδα...

:bigcry: :bigcry:

Προφανως συνηθισμενος να τον μπινεκλικωνουν ολημερις, ειχε ετοιμη απαντηση και την πεταξε για καθε ενδεχομενο...


:lol: :lol: :lol:

sober
04/07/2008, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Καθ οδον για την δουλεια,
:bigcry: :bigcry:

........



Προφανως συνηθισμενος να τον μπινεκλικωνουν ολημερις, ειχε ετοιμη απαντηση και την πεταξε για καθε ενδεχομενο...


:lol: :lol: :lol:

Εκει πρεπει να του αρπαξεις το κινητο και να το πεταξεις...να τρομαξει αυτος να του πεσει το φρεντοσοκολακαπουτσινο πανω στο λινο γκριγαλαζομουσταρδομπεζ Αρμανι και να τον αφησεις να χτυπιεται μονος του...

Ειναι μια απο τις φορες που νιω8εις πως πραγματικα υπερεχεις με τη μηχανη..


:winka: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

KaTaNaS
04/07/2008, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober

Ειναι μια απο τις φορες που νιω8εις πως πραγματικα υπερεχεις με τη μηχανη..



χαχαχα παρτε βρε αυτοκινητακια... να πινετε και τον καϊφε σας με τη ησυχια σας... να δουλευετε κιολας!

AntoD
04/07/2008, 10:37
Νεο γιαπης wanabee με Getz......

Ftochobinestockbroker of the arse!!!!!

Ρε Ουστ!!!!

Και οι μπατσοι μονο τα παπια σταματανε παντα...κανεναν τετοιο δεν εχω να γραφουν....

arxaios
04/07/2008, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
Νεο γιαπης wanabee με Getz......

Ftochobinestockbroker of the arse!!!!!

Ρε Ουστ!!!!

Και οι μπατσοι μονο τα παπια σταματανε παντα...κανεναν τετοιο δεν εχω να γραφουν....

Ρε 'συ ............. είχε αφήσει το Μερτσεντέ στο σπίτι γιατί οι μοτοσυκλετιστές που πέφταν από πίσω ............ έκαναν σημαδάκια !!!:mad: :mad: :lol: :lol: :eyepop: :eyepop:

el_hymador
04/07/2008, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
Νεο γιαπης wanabee με Getz......

Ftochobinestockbroker of the arse!!!!!

Ρε Ουστ!!!!

Και οι μπατσοι μονο τα παπια σταματανε παντα...κανεναν τετοιο δεν εχω να γραφουν....

Αν ξεκινουσαν να γραφουν οσους μιλάνε στο κινητο ενω οδηγανε, θα χρειαζοντουσαν "μπλοκακι" κλησεων με μεγεθος τηλεφωνικου καταλογου...

θα μπορουσε σαφως να υπαρξει αστυνομευση στο συγκεκριμενο θεμα, αλλα....:a31:

Τελικα -οπως και στις περισσοτερες πτυχες της "οδικης" καθημερινοτητα μας- ειναι καθαρα θεμα τυχης να μην σου κανει την μαλακια καποιος...

vangelis 64
04/07/2008, 12:08
Ρε συ,αυτό το είχα διαβάσει σαν ανέκδοτο εδώ μέσα νομίζω.:eek: Τελικά τίποτα δεν είναι τυχαίο.:wacko:

AntoD
04/07/2008, 12:11
Ρε παιδια την τελεταία εβδομαδα εχουν παει να με πατησουν 10 φορες.....

:a31: τρελα με την ζεστη ολοι......

Χτες μια πατσαβουρα επεσε απο πισω μου εν κινησει.....εγω πηγαινα σε ενα κ@λοστενο με 30 και αυτη μιλουσε στο κινητο.....

Ουτε που με ειδε!!!!!

Γαμ@ 1100 οδηγω οχι μπομπο....ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΔΕ...!!!!!

και μετα πηγε να μου την πει....

:a26:



Μετα τα απαραιτητα γαλλικά :a52: με αγαπησε :a07:

Road67
04/07/2008, 12:13
Mου φαινεται θα στειλω γραμμα παρακλησης στη Hammer να βγαλει μηχανη κι εννοειται πως μολις την παραλαβω θα την κυκλοφορω και χωρις πινακιδα :D

DUKASII
04/07/2008, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Εκει πρεπει να του αρπαξεις το κινητο και να το πεταξεις...να τρομαξει αυτος να του πεσει το φρεντοσοκολακαπουτσινο πανω στο λινο γκριγαλαζομουσταρδομπεζ Αρμανι και να τον αφησεις να χτυπιεται μονος του...

Ειναι μια απο τις φορες που νιω8εις πως πραγματικα υπερεχεις με τη μηχανη..


:winka: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2: SIGA MH SKISEIS KANA KALSON ESY POY THA TOY PAREIS TO KINHTO KTL KTL..

KaTaNaS
04/07/2008, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
SIGA MH SKISEIS KANA KALSON ESY POY THA TOY PAREIS TO KINHTO KTL KTL..

re man μην τα παιρνεις ολα της μετρητης... το φρεντοτσινο θα ναι μοκα! :lol:

sober
04/07/2008, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
SIGA MH SKISEIS KANA KALSON ESY POY THA TOY PAREIS TO KINHTO KTL KTL..


Ειναι καλοκαιρι κυριος....δε φοραμε καλσον μπορουμε να δερνουμε ανετα...

:smokin: ..:uplate: ..:lol: :lol: :lol: :lol: :wave2:

DUKASII
04/07/2008, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Ειναι καλοκαιρι κυριος....δε φοραμε καλσον μπορουμε να δερνουμε ανετα...

:smokin: ..:uplate: ..:lol: :lol: :lol: :lol: :wave2: paidia den sosto..skefteite ton eayto sas mesa se ena koyti na prepei na bgalete olh th doyleia kai na trexete kai na mh ftanete...


pronomioyxoi mixanobioi..

AntoD
04/07/2008, 12:33
Το πηρατε λαθος....


Σιγα που θα εχει αρμανι κουστουμι ο καγκουρας με το χιουνται......

Δεν θα ειναι απο το μιλανο (ιταλια) το κουστουμι αλλα απο τοΝ μιλανο (περιστερι)......

AntoD
04/07/2008, 12:35
Μπρακουλιας...ντυθείτε χωρις να ξοδευτείτε........τωρα και στο ιλιον!!!


:rotflmao:

KaTaNaS
04/07/2008, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
αλλα απο τοΝ μιλανο (περιστερι)......

τσ τσ τσ


ο μιλανος εχει μονο υποδηματα! :cool:

apav
04/07/2008, 12:40
:uplate:

AntoD
04/07/2008, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
τσ τσ τσ


ο μιλανος εχει μονο υποδηματα! :cool:


Οπα να τος.....χτυπησαμε πελατη......


χαχαχαχαχαα

sober
04/07/2008, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
paidia den sosto..skefteite ton eayto sas mesa se ena koyti na prepei na bgalete olh th doyleia kai na trexete kai na mh ftanete...


pronomioyxoi mixanobioi..

Ρε συ πλακα εκανα...Σιγουρα ειναι ζορι αλλα οσο και να τρεχεις με τη δουλεια δεν πρεπει να την ΄΄κουβαλας ΄΄ και στο αμαξι...
Οταν οδηγεις πρεπει να προσεχεις και για σενα αλλα και για τους αλλους... :wave2:

KaTaNaS
04/07/2008, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Ρε συ πλακα εκανα...Σιγουρα ειναι ζορι αλλα οσο και να τρεχεις με τη δουλεια δεν πρεπει να την ΄΄κουβαλας ΄΄ και στο αμαξι...
Οταν οδηγεις πρεπει να προσεχεις και για σενα αλλα και για τους αλλους... :wave2:


kai o spyros plaka kanei mhn psarwneis! :lol:

sober
04/07/2008, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
kai o spyros plaka kanei mhn psarwneis! :lol:


:uplate: ......:blush: .....:D ......γμτ!! μια φορα πηγα κι εγω να το παιξω σκληρη μηχανοβια .....:lol: :lol: :lol:

caesarsk
04/07/2008, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Καθ οδον για την δουλεια, πηγμενα αυτοκινητα, μπροστα μου ενα Getz το οποιο ξεκινα με καθυστερηση οταν ξεκολαει η κινηση και φρεναρει παντα αποτομα....

εμιαι πισω του για ωρα και μου χει σπασει τα @@δια...βρικω χωρο περναω διπλα και τι να δω;

ο τυπος συγκρατει το τιμονι με τους πυχεις των χεριων του και κραταει ενα απο αυτα τα palm-top - μετωρολογικους σταθμους - καφετιερες, στο οποιο δουλευει με την ακιδα...

παραλληλα μιλαει στο κινητο το οποιο συγκρατει αναμεσα στο κεφαλι και στην κλειδα του...και ανα διαστηματα πιανει τον Freddochockolaccino extra latte double smooth caramel και ταβαει απολαυστικες τζουρες...

βρισκω το θεαμα του νεο greek "Θελω να γινω γιαπης" τουλαχιστον γελοιο και τον ακαλουθω απο διπλα για καμποσα μετρα....το κεφαλι καταω μιλαμε συνεχεια να κοιταει το μπλιμπλικι...δεν αντεχω αλλο, παταω κορνα και του λεω:

Πουλα-πουλα!!!

Γυρναει με κοιταει με βλεμμα κατατονικου μοσαχριου και μου λεει:

sorry δεν σε ειδα...

:bigcry: :bigcry:

Προφανως συνηθισμενος να τον μπινεκλικωνουν ολημερις, ειχε ετοιμη απαντηση και την πεταξε για καθε ενδεχομενο...


:lol: :lol: :lol:


εσυ ήσουν βρε....δεν σε γνωρισα με το κράνος!!!

Τελικά πουλησα και μάλιστα σε καλή τιμή...περνα για το μερίδιο!!!:beer: :beer:

mystique
04/07/2008, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
Οπα να τος.....χτυπησαμε πελατη......


χαχαχαχαχαα

:bigcry: :rotflmao: :bigcry:

devil's animal
04/07/2008, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
τσ τσ τσ


ο μιλανος εχει μονο υποδηματα! :cool:


:winka:
:beer: :beer: :beer:

DimChios
04/07/2008, 15:41
Αμα ηταν να γραφουμε την καθε μλκια που βλεπουμε καθημερινα... :sick:

marulis
04/07/2008, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Ρε συ,αυτό το είχα διαβάσει σαν ανέκδοτο εδώ μέσα νομίζω.:eek: Τελικά τίποτα δεν είναι τυχαίο.:wacko: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=49227&highlight=laptop :cool: :wave2:

Bavarian
04/07/2008, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αμα ηταν να γραφουμε την καθε μλκια που βλεπουμε καθημερινα... :sick:




Εχεις απόλυτο δίκιο...να μια μαλακία που είδα χτες :smokin:


135647

vangelis 64
04/07/2008, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=49227&highlight=laptop :cool: :wave2: Ααααυτός είσαι!:beer: :beer: :wave2:

DimChios
04/07/2008, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
Εχεις απόλυτο δίκιο...να μια μαλακία που είδα χτες :smokin:



ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!!


:a26: :a26: :a02: :a02: :a018: :a018: :a017: :a017: :a017: :a023: :a023: :a37: :a37: :a37:

AntoD
07/07/2008, 13:36
Σιγα την θεα


εγω να δεις τι θεα ειχα χτες!!!!

AntoD
07/07/2008, 14:06
Το R6 ειναι τσοντα μηχανακι όντως...

DimChios
07/07/2008, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
Σιγα την θεα


εγω να δεις τι θεα ειχα χτες!!!!


Ησουν κι εσυ στην τεραστια ουρά πίσω από το Ζ750 στη παραλιακή χτες στο βραδυ?

:a8: :a8: :a8:


(αυτοκινητα, μηχανακια, ενας παππους με καροτσάκι...όλοι ρόδα το πηγαίναμε) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AntoD
08/07/2008, 07:48
Ειμουν αλλα το Ζ δεν το ειδα....


ειμουν ¨"κολλημενος" με κάτι "άλλο"


Μην σου πω με "το καιτι αλλο"

Αφου δεν τρακαραμε.....παλι καλα

:eyepop:

tzarot
11/07/2008, 22:24
την ακίδα, το pda, το gps και όλα τα σχετικά στο κ....ο του με συνοπτικές διαδικασίες και η κεραία να εξέχει.