PDA

View Full Version : Εχασα το Arai μου.



zephyr1
04/07/2008, 11:41
Εψες εχασα το Arai-rx7 pedrosa version japan με 2 χτυπηματα ακριβως στο μπεμπυ ντανο που ειναι στην φωτο απο πισω απο το κρανος(ενα αριστερα και ενα δεξια), τα αυτακια εχουν αλλαχτει με 2 απο ευρωπη και η διαφορα ειναι οτι ο χρωματισμος ειναι πιο ανοιχτο μπλε απο το υπολοιπο κρανος.

Αν δεν σας κανει κοπο επηδει δεν υπαρχουν και πολλα , αν βρητε κανα πιτσιρικα καντε μου την χαρη και καντε του ενα ελενχο(τι λεω τωρα):hypnotize

Η μ@λακιες πληρωνοντε.:sad: Περαστικα μου.:a31:

byron
04/07/2008, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Εψες εχασα το Arai-rx7 pedrosa version japan με 2 χτυπηματα ακριβως στο μπεμπυ ντανο που ειναι στην φωτο απο πισω απο το κρανος(ενα αριστερα και ενα δεξια), τα αυτακια εχουν αλλαχτει με 2 απο ευρωπη και η διαφορα ειναι οτι ο χρωματισμος ειναι πιο ανοιχτο μπλε απο το υπολοιπο κρανος.

Αν δεν σας κανει κοπο επηδει δεν υπαρχουν και πολλα , αν βρητε κανα πιτσιρικα καντε μου την χαρη και καντε του ενα ελενχο(τι λεω τωρα):hypnotize

Η μ@λακιες πληρωνοντε.:sad: Περαστικα μου.:a31:

Τι εννοείς έχασες ρε Πάνο; Στο έκλεψαν ή το ξεχασες κάπου; :confused:

makis206
04/07/2008, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Η μ@λακιες πληρωνοντε.:sad: Περαστικα μου.:a31:

Ο νονός εύχεται να το βρεις σύντομα :smilea:

zephyr1
04/07/2008, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Τι εννοείς έχασες ρε Πάνο; Στο έκλεψαν ή το ξεχασες κάπου; :confused:

Πηγα παραλια με τον πιτσιρικα, στο φευγα τον επιασε χεσιμο αφησα το κρανος για να τον καλοπισω και εφυγα χωρις το κρανος :sick: , και το προσεχα παντα σαν τα ματια μου πως την εκανα αυτη την μαλακια ακομα προσπαθω να καταλαβω.:a02:

Σημερα που το ειπα σε ενα φιλο μου ειπε οτι εχτες ειδε το κρανος μου το βραδυ να το φοραει ενας σε ενα μοντενας μπλε καινουργιο.

Δεν ελπιζω αλλα ποτε δεν ξερεις, αντε τωρα φορα της παλιατζουρες μεχρι να παρω αλλο.:yuck:

byron
04/07/2008, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Πηγα παραλια με τον πιτσιρικα, στο φευγα τον επιασε χεσιμο αφησα το κρανος για να τον καλοπισω και εφυγα χωρις το κρανος :sick: , και το προσεχα παντα σαν τα ματια μου πως την εκανα αυτη την μαλακια ακομα προσπαθω να καταλαβω.:a02:

Σημερα που το ειπα σε ενα φιλο μου ειπε οτι εχτες ειδε το κρανος μου το βραδυ να το φοραει ενας σε ενα μοντενας μπλε καινουργιο.

Δεν ελπιζω αλλα ποτε δεν ξερεις, αντε τωρα φορα της παλιατζουρες μεχρι να παρω αλλο.:yuck:


ρε μλκ...:(

apav
04/07/2008, 12:04
:(

p@nos
04/07/2008, 12:04
Ρε γμτ δε μπορω να καταλαβω γιατι να κλεψει καποιος κρανος ρπμ...

sniper
04/07/2008, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
Ρε γμτ δε μπορω να καταλαβω γιατι να κλεψει καποιος κρανος ρπμ...


για να το πουλήσει.....



για να το φορέσει.....


για να κάνει πλακίτσα......

byron
04/07/2008, 12:08
Πάνο για XR1000 check sto XS-moto (http://www.xsmoto.co.uk/prodlistsub.asp?CId=63&SubCId=56&SubCName=Shoei%202008%20Range&CName=Helmets)

Για arai τα γνωστά. j-helmet :winka:

zephyr1
04/07/2008, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
Ρε γμτ δε μπορω να καταλαβω γιατι να κλεψει καποιος κρανος ρπμ...

Δεν το εκλεψε καν, περασε απο ενα αυτοκινητο που ειχε ενα κρανος πανω το πηρε και εφυγε, τι να εκανε και αυτος.

byron
04/07/2008, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
τι να εκανε και αυτος.

Να πάει να γαμηθεί ίσως;

p@nos
04/07/2008, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
για να το πουλήσει.....



για να το φορέσει.....


για να κάνει πλακίτσα......



τι να πω ρπμ...

υπαρχουν πολλοι βλαμενοι εξω τελικα!

εδω μερικες φορες δενω με το λουρι το κρανος στη μηχανη και σκεφτομαι ωρες ωρες μη παει κανενας βλαμμενος και το φτυσει:sick:

zephyr1
04/07/2008, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Πάνο για XR1000 check sto XS-moto (http://www.xsmoto.co.uk/prodlistsub.asp?CId=63&SubCId=56&SubCName=Shoei%202008%20Range&CName=Helmets)

Για arai τα γνωστά. j-helmet :winka:

Ευχαριστω για το λινκ :) ξερεις μεταφορικα για Ελλαδα ποσο?

κοιταω σε κατι τετοιο τωρα γιατι οικονομικα ειμαστε γεια σας.

http://cgi.ebay.co.uk/1-2-Price-Shark-RSF-2-Impulsion-Helmet-Red-Small_W0QQitemZ380040540619QQihZ025QQcategoryZ72278QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

byron
04/07/2008, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
εδω μερικες φορες δενω με το λουρι το κρανος στη μηχανη και σκεφτομαι ωρες ωρες μη παει κανενας βλαμμενος και το φτυσει:sick:

Να σκέφτεσαι μήπως πάει κάποιος και στο βουτήξει κόβοντας το λουρί. Ουκ ολίγες φορές το έχω ακούσει.

Και μη ρωτήσει κανείς τι να το κάνει με κομμένο λουρί. (Βροχή, αστυνομία κλπ)

p@nos
04/07/2008, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Να σκέφτεσαι μήπως πάει κάποιος και στο βουτήξει κόβοντας το λουρί. Ουκ ολίγες φορές το έχω ακούσει.

Και μη ρωτήσει κανείς τι να το κάνει με κομμένο λουρί. (Βροχή, αστυνομία κλπ)


βασικα λουρι εννοω το φιδι με το οποιο δενω τη μηχανη.

Αμα κοψουν το λουρι πιο πολυ θα πρεπει να ανησηχω για τη μηχανη παρα για το κρανος:lol:

byron
04/07/2008, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Ευχαριστω για το λινκ :) ξερεις μεταφορικα για Ελλαδα ποσο?

κοιταω σε κατι τετοιο τωρα γιατι οικονομικα ειμαστε γεια σας.

http://cgi.ebay.co.uk/1-2-Price-Shark-RSF-2-Impulsion-Helmet-Red-Small_W0QQitemZ380040540619QQihZ025QQcategoryZ72278QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

Για το XSmoto δες εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=60554). Στις ακριβές σειρές δε λέει, αλλά το XR1000 είναι σε εξαιρετική τιμή.

Ebay δεν μπορώ να δω ρε Πάνο από ΄δω....


Edit: Και στις ακριβές σειρές καλή τιμή έχει

zephyr1
04/07/2008, 12:30
:confused:


135615

byron
04/07/2008, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
:confused:

η τιμή είναι πολύ καλή. Τσέκαρε λίγο το μοντέλο καθώς στο XS που κοίταξα RSF-2 δεν έχει.

Μπάς και είναι παλιό κομμάτι το λέω...

AntoD
04/07/2008, 12:48
Βαλε μια φωτο του κρανους και θα το βρουμε φιλε....

Χτες ειδα εναν με ενα παπι ψιλορημαδι και μου εκανε εντυπωση που ειχε τοσο ακριβο κρανος..


Τα τσεκαρω τα Corsair μιας και εγω φοραω το ιδιο.

Θα τον ξαναπετυχω....

byron
04/07/2008, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
Χτες ειδα εναν με ενα παπι ψιλορημαδι και μου εκανε εντυπωση που ειχε τοσο ακριβο κρανος..


Ηταν και μελαχρινός/τριχωτός ; :uplate:

AntoD
04/07/2008, 13:00
Οχι μικροσωμος και ασπρος......

το πιτσιρικα ειδα οχι τον ζεφ!!!!!!

TOLISTOLAROS
04/07/2008, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ηταν και μελαχρινός/τριχωτός ; :uplate:
Πες μου ότι είσαι άτριχος,αυτό πες μου μόνο ΤΕΛΟΣ!:a6: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

byron
04/07/2008, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Πες μου ότι είσαι άτριχος,αυτό πες μου μόνο ΤΕΛΟΣ!:a6: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Σε λάθος μέρος ψάχνεις αποκλειστική νοσοκόμα :D

sapila racing
04/07/2008, 14:15
Kρίμα και το πλύσιμο που του κανες, το πήρανε καθαρό.

Κανω πλακίτσα μπας και σου ρθει πιο μαλακα ρε φίλε.... :sick:

catmaster
04/07/2008, 14:33
:( :mad:


(τσέκαρε τα πμ σου .... )

devil's animal
04/07/2008, 15:29
:mad: :mad: :mad:

:sad: :sad: :sad:


ευχομαι να το βρεις Πανο!

byron
04/07/2008, 15:36
Πάνο τσέκαρε και τις προσφορές του FC-moto

best prices (http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Categories/motorradhelme-Helmets/%22Hot%20Deals%22)

:wave2:

DimChios
04/07/2008, 15:37
Ποτε δε ξερεις!

Μονο, αν τον βρεις και τον πλακωσεις στις μαπες, φροντισε να το φοραει ακομα το κρανος, μη το σκωτοσεις κιολας!

:sad:

liakaros
04/07/2008, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
για να το πουλήσει.....



για να το φορέσει.....


για να κάνει πλακίτσα......


Mια φορα παντως που ειχα αφησει και γω ο ''εξυπνος'' ενα uvex στη μηχανη, για να μην το κουβαλαω στην ταβερνα,το ειχαν παρει 3 πιτσιρικια και επαιζαν ποδοσφαιρο:sick:

Και υποτιθεται οτι ειχα και μια σχετικη οπτικη επαφη...

Τι να πεις...

Aggelos_SV
06/07/2008, 13:32
Θα έχω το νου μου:winka:

Δεν περνάς και κάνα βράδυ από την καντίνα στην Μαραθώνος(Γέρακα) που μαζεύει πολλά μαλακωκαγκουράκια μπας και?

Ζεύκας
07/07/2008, 15:34
:sad: :mad:

edmarios
08/07/2008, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Θα έχω το νου μου:winka:

Δεν περνάς και κάνα βράδυ από την καντίνα στην Μαραθώνος(Γέρακα) που μαζεύει πολλά μαλακωκαγκουράκια μπας και?

+10000

Αυτο ηθελα να σου πω και εγω... Σε ποια παραλια το εχασες/εκλεψαν??

OzZzZzY
08/07/2008, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Θα έχω το νου μου:winka:

Δεν περνάς και κάνα βράδυ από την καντίνα στην Μαραθώνος(Γέρακα) που μαζεύει πολλά μαλακωκαγκουράκια μπας και?



μην μας βριζετε :p :p



δυσκολο να το βρει εκει το κρανος.. εκει το 99 % οσων πανε πολυ απλα ΔΕΝ εχουν-φορουν κρανος κατα συνειδηση και οχι κατ' (οικονομικη) αναγκη :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

Aggelos_SV
08/07/2008, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
μην μας βριζετε :p :p



δυσκολο να το βρει εκει το κρανος.. εκει το 99 % οσων πανε πολυ απλα ΔΕΝ εχουν-φορουν κρανος κατα συνειδηση και οχι κατ' (οικονομικη) αναγκη :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:


:eyepop: Πες μου ότι κάνεις κόντρες κι ενισχύεις τα οκτάνια σου με σουβλάκι απ'το 24ωρο (aka κλανιοβολισμοί )....ΤΕΛΟΣ:rotflmao:

zephyr1
08/07/2008, 16:44
:lol:


Αρτεμιδα(λουτσα).:a018:

latris mixanis
08/07/2008, 16:56
Συγγνώμη ρε παιδιά λίγο.

Αν είστε σ ένα μέρος και βλέπετε πάνω από ώρα ένα κράνος ξεχασμένο εκεί ή οτιδήποτε άλλο θέλετε να μου πείτε ότι δε θα το πάρετε??

Συγγνώμη αλλά εγώ δε το θεωρώ κλοπή. Δλδ εγώ που ξέχασα το τζιν μπουφάν μου στο παγκάκι σημάινει ότι μου το έκλεψαν?? Ήταν καθαρά δική μου μαλακία!!

Δεν είναι πορτοφόλι το κράνος που έχει τα στοιχεία μας μέσα και κάποιος μπορεί να το γυρίσει!!


Μακάρι να το βρεις, αλλά άντε να αποδείξεις ότι είναι δικό σου...

zephyr1
08/07/2008, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Συγγνώμη ρε παιδιά λίγο.

Αν είστε σ ένα μέρος και βλέπετε πάνω από ώρα ένα κράνος ξεχασμένο εκεί ή οτιδήποτε άλλο θέλετε να μου πείτε ότι δε θα το πάρετε??

Συγγνώμη αλλά εγώ δε το θεωρώ κλοπή. Δλδ εγώ που ξέχασα το τζιν μπουφάν μου στο παγκάκι σημάινει ότι μου το έκλεψαν?? Ήταν καθαρά δική μου μαλακία!!

Δεν είναι πορτοφόλι το κράνος που έχει τα στοιχεία μας μέσα και κάποιος μπορεί να το γυρίσει!!


Μακάρι να το βρεις, αλλά άντε να αποδείξεις ότι είναι δικό σου...

Ρε σειρα , αυτο δεν ειπα εξ'αρχης?:rolleyes:

Απλα για το δευτερο που λες , προσπαθω απο τοτε να παω στην αστυνομια να το δηλωσω (θελουν και ειδικη ωρα :evil: ) ωστε μετα να εχω καποια καλυψη αν και αμα το βρω.

Τωρα φοραω μια χυτρα ταχυτητας και βραζω.:bawl:

zephyr1
08/07/2008, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
:sad: :mad:

Ρε :eyepop: τι γραφεις στην υπογραφη σου?:sick:


:sad: :mad:

harvester
08/07/2008, 17:38
παρε ενα καινουριο με 350 ευρω και τελος.
αφου εισαι που εισαι φορτωμενος καλα εκανες και χαρισες ενα κρανακι.................:lol:
κλοπη ειναι και να το παρεις μετα απο 10 ωρες μιας και δεν ηταν ποτε δικο σου

TOLISTOLAROS
08/07/2008, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Συγγνώμη ρε παιδιά λίγο.

Αν είστε σ ένα μέρος και βλέπετε πάνω από ώρα ένα κράνος ξεχασμένο εκεί ή οτιδήποτε άλλο θέλετε να μου πείτε ότι δε θα το πάρετε??

Συγγνώμη αλλά εγώ δε το θεωρώ κλοπή. Δλδ εγώ που ξέχασα το τζιν μπουφάν μου στο παγκάκι σημάινει ότι μου το έκλεψαν?? Ήταν καθαρά δική μου μαλακία!!

Δεν είναι πορτοφόλι το κράνος που έχει τα στοιχεία μας μέσα και κάποιος μπορεί να το γυρίσει!!


Μακάρι να το βρεις, αλλά άντε να αποδείξεις ότι είναι δικό σου...
Όχι ρε μεγάλε,δε θα το πάρω!!!Και ΕΙΝΑΙ ΚΛΟΠΗ ΖΩΤΙΚΗΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ .- Γιατί;Επειδή σώζει τη ζωή του ιδιοκτήτη του!!!! Άστοχο το παράδειγμα με το τζιν μπουφάν...
Να κλέψει κανείς κράνος;Που να τρακάρει την επόμενη ώρα και να ψοφήσει!!Έλεος πια!!

TOLISTOLAROS
08/07/2008, 17:46
Παιδιά το κράνος πάει όπου πάει ο αναβάτης.Ούτε κρέμασμα στον καθρέφτη(χαλάει το εσωτερικό του και κλέβεται χαλαρά,ακόμα κι αν το βλέπεις),ούτε με το λουρί απ'το helmet holder της μηχανής(κλέβεται και βρωμίζει ),ούτε στο ντεπόζιτο να καμαρώνει(ακόμα και να μην κλαπεί πέφτει χαλαρά).ΣΤην τσάντα μεταφοράς ή-καλύτερα-στην υφασμάτινη σακούλα:βάζεις και τα γάντια και την κρεμάς απ'την καρέκλα της καφετέριας.. :beer: :beer: :beer:

evvou
08/07/2008, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Όχι ρε μεγάλε,δε θα το πάρω!!!Και ΕΙΝΑΙ ΚΛΟΠΗ ΖΩΤΙΚΗΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ .- Γιατί;Επειδή σώζει τη ζωή του ιδιοκτήτη του!!!! Άστοχο το παράδειγμα με το τζιν μπουφάν...
Να κλέψει κανείς κράνος;Που να τρακάρει την επόμενη ώρα και να ψοφήσει!!Έλεος πια!!


Εγω παντως συμφωνώ με τον... «μεγαλο»!! :rotflmao: :rotflmao:

οκ κριμα που εχασε ο ανθρωπως το κρανακι του...αλλα ηταν απλα μια κακη στιγμη κ το ξεχασε...

απο κει κ περα η δικη μου απορια ειναι η εξης...και να το βρει...τι τον κανει να πιστευει πως θα του το επιστρεψουν? :confused: :confused: :confused:
πως θα αποδειξει πως ειναι δικο του? :confused:

σε τετοιες περιπτωσεις η καλυτερη ευχη ειναι "ας παει εκει το κακο"...:winka:

samoure
08/07/2008, 20:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Όχι ρε μεγάλε,δε θα το πάρω!!!Και ΕΙΝΑΙ ΚΛΟΠΗ ΖΩΤΙΚΗΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ .- Γιατί;Επειδή σώζει τη ζωή του ιδιοκτήτη του!!!! Άστοχο το παράδειγμα με το τζιν μπουφάν...
Να κλέψει κανείς κράνος;Που να τρακάρει την επόμενη ώρα και να ψοφήσει!!Έλεος πια!!


:dizzy: :a31:

tifoefs
08/07/2008, 23:01
Εμενα με κλεψανε το C2 Schuberth στη Παρο στο λιμανι !
Το αφησα στο καθρεφτη και γυρισα τη πλατη να παρω τσιγαρα και φουτσι το κρανος !!!
Εκανα μηνυση για κλοπη και αποπειρα ΦΟΝΟΥ ΕΚ ΠΡΟΜΕΛΕΤΗΣ !

Ακομα τπτ !!!

Γυρισα εκεινη τη χρονια με ενα small κρανος Ολλανδια και αλλαξε σχημα το κφαλι μου ....

εκτοτε κουβαλαω 2 κρανη καθε φορα !!

:mad: :mad:

latris mixanis
09/07/2008, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS

Να κλέψει κανείς κράνος;Που να τρακάρει την επόμενη ώρα και να ψοφήσει!!Έλεος πια!!

Που βλέπεις τη κλοπή???:confused: :confused:

Εγώ απ' ότι διάβασα το ξέχασε, όχι ότι του το πήραν από τη καρέκλα του...

Σ' ενοχλεί το τζιν μπουφάν, ας το κάνουμε το μπουφάν της μηχανής για να σου είναι πιο εύστοχο...

Μη λέμε βλακείες, οι περισσότεροι αν έβλεπαν κάτι παρατημένο-ξαχεσμένο θα το έπερναν. Ξαφνικά γίναμε όλοι Άγιοι και Αγγελούδια...!!!

:wave2:

TOLISTOLAROS
09/07/2008, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Που βλέπεις τη κλοπή???:confused: :confused:

Εγώ απ' ότι διάβασα το ξέχασε, όχι ότι του το πήραν από τη καρέκλα του...

Σ' ενοχλεί το τζιν μπουφάν, ας το κάνουμε το μπουφάν της μηχανής για να σου είναι πιο εύστοχο...

Μη λέμε βλακείες, οι περισσότεροι αν έβλεπαν κάτι παρατημένο-ξαχεσμένο θα το έπερναν. Ξαφνικά γίναμε όλοι Άγιοι και Αγγελούδια...!!!

:wave2:
Δε μιλάω ούτε για αγγέλους ούτε για αγίους.Ούτε το μπουφάν της μηχανής είναι καλό παράδειγμα...μα τί πάθατε πια;Ρε καταλαβαίνετε τι παναπεί ΚΡΑΝΟΣ; Είναι το Α και το Ω,είναι η ζωή μας η ίδια...γάμησέ το το μπουφάν.Αν δε φοράς μπουφάν θα γδαρθείς ή θα σπάσεις κάτι,αν δε φοράς κράνος θα πεθάνεις ή θα μείνεις φυτό!Το ίδιο είναι;
]Στην τελική πώς ορίζεις το "παρατημένο-ξεχασμένο";Το παιδί λέει ότι πήγε λίγο να φροντίσει το γιο του,δε το άφησε να πάει μετά από ώρες!!
Η κλοπή είναι κλοπή.-Το ότι πολλοί θα βουτούσανε κράνος τους δίνει πακέτο και τον τίτλο του πουτ@νασγιού.-

Respect
09/07/2008, 09:17
Μαλακία ξεμαλακία η ζημιά έγινε φίλος.
Άσε τα φτηνά και τις κατσαρόλες και σφίξου να πάρεις πάλι ένα καλό!!

latris mixanis
09/07/2008, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Δε μιλάω ούτε για αγγέλους ούτε για αγίους.Ούτε το μπουφάν της μηχανής είναι καλό παράδειγμα...μα τί πάθατε πια;Ρε καταλαβαίνετε τι παναπεί ΚΡΑΝΟΣ; Είναι το Α και το Ω,είναι η ζωή μας η ίδια...γάμησέ το το μπουφάν.Αν δε φοράς μπουφάν θα γδαρθείς ή θα σπάσεις κάτι,αν δε φοράς κράνος θα πεθάνεις ή θα μείνεις φυτό!Το ίδιο είναι;
]Στην τελική πώς ορίζεις το "παρατημένο-ξεχασμένο";Το παιδί λέει ότι πήγε λίγο να φροντίσει το γιο του,δε το άφησε να πάει μετά από ώρες!!
Η κλοπή είναι κλοπή.-Το ότι πολλοί θα βουτούσανε κράνος τους δίνει πακέτο και τον τίτλο του πουτ@νασγιού.-
Επειδή δε το κατέχω το άθλημα, πες μου λίγο σε παρακαλώ τι πάει να πει κράνος!

Προσωπικά δε γαμάω τπτ... Γιατί έχω δει φίλο χωρίς το μπουφάν του που έπεσε και τώρα δε μπορεί να δουλέψει, οπότε και το μπουφάν είναι Ζωτικής σημασίας όπως λες κ εσύ...

Αν πας σε κάποια ποστ πριν, θα δεις ότι σ' ένα quote του zephyr1 προς εμένα μου απαντά ότι δεν γράφει κάπου για κλοπή....

Αυτά γιατί βαρέθηκα :wave2:

TOLISTOLAROS
09/07/2008, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Επειδή δε το κατέχω το άθλημα, πες μου λίγο σε παρακαλώ τι πάει να πει κράνος!

Προσωπικά δε γαμάω τπτ... Γιατί έχω δει φίλο χωρίς το μπουφάν του που έπεσε και τώρα δε μπορεί να δουλέψει, οπότε και το μπουφάν είναι Ζωτικής σημασίας όπως λες κ εσύ...

Αν πας σε κάποια ποστ πριν, θα δεις ότι σ' ένα quote του zephyr1 προς εμένα μου απαντά ότι δεν γράφει κάπου για κλοπή....

Αυτά γιατί βαρέθηκα :wave2:
Έγραψες ή όχι ότι "Συγγνώμη ρε παιδιά λίγο.

Αν είστε σ ένα μέρος και βλέπετε πάνω από ώρα ένα κράνος ξεχασμένο εκεί ή οτιδήποτε άλλο θέλετε να μου πείτε ότι δε θα το πάρετε?? "
Είναι ή όχι κλεψιά κάτι τέτοιο;Γράφοντας τέτοια είναι σα να επιδοκιμάζεις(άθελά σου προφανώς) τέτοιες ενέργειες.

Το μπουφάν βοηθάει αλλά το κράνος είναι το βασικότερο...ή μήπως κάνω λάθος;Το "γάμησέ το το μπουφάν" το έγραψα επειδή συγκριτικά το κράνος είναι το σημαντικότερο.

Όταν γράφουμε κάτι σε φόρουμ να μην ξεχνάμε ότι διαβάζουν κι άλλοι...και μεγάλοι και παιδιά,να μην επικροτούμε παραβατικές συμπεριφορές(κλοπή και μάλιστα κράνους).

tifoefs
09/07/2008, 14:38
Εγω αν δω το Schuberth μου στη Παρο, οποιος το φοραει δε θα χρειαστει κεφαλι να βαζει κρνος μετα !!


:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

ARISPEED1
09/07/2008, 21:14
500 ευρώ το χεσ!μ@ .................πήγε πλάκα πλάκα ...........

zolotas
09/07/2008, 21:25
γκαντεμης ο πεδροσα ρε Παναγιωτη ..........σιγουρα ειδαν οτι ηταν και arai και το τσακωσαν με χιλια .........αν ηταν τιποτα της πλακας ουτε που θα εδιναν σημασια ............παρε κανα κρανακι απο αλλον οδηγο τωρα .........π.χ φελιπε μασα :look:

custom x
09/07/2008, 22:43
παιδια οπως και να το κανουμε ειναι κριμα για το κρανος του παιδιου...αλλα οπως ειπατε η κακια στιγμη..απλα βαζεις κατω το κεφαλι και πας και περνεις αλλο.και αν κατσει και το βρεις τοτε τυχερος...το παθημα εγινε μαθημα....καλητερα να σου κλεψουν, παρουν την γυναικα παρα το κρανος η τη μηχανη....χαχαχα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cali
10/07/2008, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Έγραψες ή όχι ότι "Συγγνώμη ρε παιδιά λίγο.

Αν είστε σ ένα μέρος και βλέπετε πάνω από ώρα ένα κράνος ξεχασμένο εκεί ή οτιδήποτε άλλο θέλετε να μου πείτε ότι δε θα το πάρετε?? "
Είναι ή όχι κλεψιά κάτι τέτοιο;Γράφοντας τέτοια είναι σα να επιδοκιμάζεις(άθελά σου προφανώς) τέτοιες ενέργειες.

Το μπουφάν βοηθάει αλλά το κράνος είναι το βασικότερο...ή μήπως κάνω λάθος;Το "γάμησέ το το μπουφάν" το έγραψα επειδή συγκριτικά το κράνος είναι το σημαντικότερο.

Όταν γράφουμε κάτι σε φόρουμ να μην ξεχνάμε ότι διαβάζουν κι άλλοι...και μεγάλοι και παιδιά,να μην επικροτούμε παραβατικές συμπεριφορές(κλοπή και μάλιστα κράνους).


θες να πεις πως αν βρεις κατω 100 γιουρα δν θα τα παρεις?αυτο θα ειναι κλεψια?ετσι παιρνεις κ το κρανος που ηταν ξεχασμενο κ οτιδηποτε αλλο.... κ εχει ζωτικης αξειας κ ναχαμε να λεγαμε....μν κοροιδευεις τον ευατο σου

TOLISTOLAROS
10/07/2008, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από cali
θες να πεις πως αν βρεις κατω 100 γιουρα δν θα τα παρεις?αυτο θα ειναι κλεψια?ετσι παιρνεις κ το κρανος που ηταν ξεχασμενο κ οτιδηποτε αλλο.... κ εχει ζωτικης αξειας κ ναχαμε να λεγαμε....μν κοροιδευεις τον ευατο σου
Ξεκολλάτε..το κράνος δεν είναι θέμα ?,είναι θέμα ζωής.Τα γιούρο πάρτα,μάλλον κι εγώ θα'τα'παιρνα δεν κοροϊδεύω κανέναν.
Κράνος ποτέ,πουτ@νασγιός ας γίνει κάνας άλλος...
25 Ιούνη 2008 το κράνος μ'έσωσε,χάρη σ'αυτό μπορώ και γράφω ξανά στο forum,αν τύχαινε και μου το'χε κλέψει κανα @rxid@ki θα'χα σκοτωθεί που να πάρει ο διάολος!!

harvester
10/07/2008, 20:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Ξεκολλάτε..το κράνος δεν είναι θέμα ?,είναι θέμα ζωής.Τα γιούρο πάρτα,μάλλον κι εγώ θα'τα'παιρνα δεν κοροϊδεύω κανέναν.
Κράνος ποτέ,πουτ@νασγιός ας γίνει κάνας άλλος...
25 Ιούνη 2008 το κράνος μ'έσωσε,χάρη σ'αυτό μπορώ και γράφω ξανά στο forum,αν τύχαινε και μου το'χε κλέψει κανα @rxid@ki θα'χα σκοτωθεί που να πάρει ο διάολος!!
ελπιζω τα προφυλακτικα να τα πετας μετα την χρηση

zephyr1
10/07/2008, 20:07
Αφου προς το παρων δεν υπαρχουν γκαφρα για μας , πηραμε για τον γιο-men αυτο.

Πες τε κανα καλοταξιδο και μην κολλατε φιλαρακια, ολα θα γινουν οπως πρεπει,σημερα ειχα και μια υποθεση οτι το κρανος μπορει να εχει βρεθει ειδωμεν.:beer: :wave2: :beer:


136271

zephyr1
10/07/2008, 20:08
Αλλη μια!:beer: :beer: :beer:


136272

harvester
10/07/2008, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Αλλη μια!:beer: :beer: :beer:
παναγιωτη νομιζω θα εισαι ενας αγριος,γκριζομαλης,μηχανοβιος






























gay :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
10/07/2008, 20:34
ρε πανο....

TOLISTOLAROS
10/07/2008, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από harvester
ελπιζω τα προφυλακτικα να τα πετας μετα την χρηση
Όπως κι εσύ...πιστεύω...

harvester
10/07/2008, 20:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ρε πανο....
αφου την μ@λακια την εκανε ο γιος του καλα εκανε και του πηρε το κρανος :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zephyr1
10/07/2008, 20:39
Ρε κουλαδια :a24: , για τον Γιο ειπα.:alien:


136274

TOLISTOLAROS
10/07/2008, 20:40
Και τα κράνη τα πετάω ρεε!!!:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Respect
10/07/2008, 22:32
Καλά λέμε... σοβαρό μούτρο ο γιός!!!!!

Εύγε φίλος!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

zephyr1
11/07/2008, 00:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
Καλά λέμε... σοβαρό μούτρο ο γιός!!!!!

Εύγε φίλος!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

:beer: :wave2: :beer:

Ο τουμπανος απο πανω :) καβαλαει συνεπιβατης για κανα χιλιομετρο στην μηχανη μου, αναγκαστικα επηδει δεν του ειχα παρει κρανος του εβαζα το δικο μου.Πηγαμε μαζι παραλια και αραξαμε.
Στην παραλια λοιπον που λετε ερχεται μια φιλη :blush: και ο Δημητρος μου λεει θελω να γυρισω μαζι της :confused: , στον δρομο που τον πηγαινα για τ'αμαξι ,ηθελε κακακια και εκει εγινε η μαλακια , αν τον επαιρνα εγω θα του εβαζα το κρανος και τελος, πηγε στ'αμαξι ομως και ξεχασα τελειως το κρανος.:hypnotize

Οποτε αυτος το δικο του ,εγω το δικο μου και ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΧΑΝΩ ΠΟΤΕ! :a3:

castoras
11/07/2008, 12:40
Για άλλη μια φορά πίσω από ένα κακό κρύβεται μια γυναίκα!!!:D :D

sapila racing
11/07/2008, 13:00
Πάνο ευτυχως δεν σου μοιάζει, αυτός είναι κούκλος !!

:lol: :beer:

gkmaggas
11/07/2008, 13:09
Ρε παιδια ιδιος ο STONER ειναι ο μικρος.......................

zephyr1
11/07/2008, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Για άλλη μια φορά πίσω από ένα κακό κρύβεται μια γυναίκα!!!:D :D

+1 ;)

:lol:

Τι δεν μου μοιαζει ρε?:mad:

Εχει τα χρωματα μου.:bigcry:

evvou
11/07/2008, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Ρε κουλαδια :a24: , για τον Γιο ειπα.:alien:

:lol: :lol: τρελο τυπακι! :beer: :beer:

αχρειαστο κ αγρατζουνιστο να ειναι το κρανος του μικρου :beer: :beer:

zephyr1
11/07/2008, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
:lol: :lol: τρελο τυπακι! :beer: :beer:

αχρειαστο κ αγρατζουνιστο να ειναι το κρανος του μικρου :beer: :beer:

Επιτελους η πρωτη ευχη!

Να εισαι καλα Μαγισσούλα.:)



:beer: :wave2: :beer:

road spirit
11/07/2008, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Ρε κουλαδια :a24: , για τον Γιο ειπα.:alien: ωωω ρε τύπος!
Πάνο να τον χαίρεσαι ρε, να τον εκπαιδεύσεις καλά :smokin:

και το κράνος του, αχρείαστο να είναι πάντα


το βλέπω τον μικρό σύντομα στις σέρρες

devil's animal
11/07/2008, 20:12
πολυ φατσα ο πιτσιρικος.
μεγεια το κρανακι του και συντομα να κανει παρεα στον πατερα του σε γρηγορες βολτες-διαδρομες.
:beer: :beer: :beer:

DimChios
12/07/2008, 06:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Ρε κουλαδια :a24: , για τον Γιο ειπα.:alien:



:eyepop: Μλκ με καρμπον τον εκανες? :eyepop:

DimChios
12/07/2008, 06:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Πάνο ευτυχως δεν σου μοιάζει, αυτός είναι κούκλος !!

:lol: :beer:


:nono:

δεν κανω πλακα, ιδιος ειναι ο κερατας!

:eyepop:

zephyr1
14/07/2008, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ο νονός εύχεται να το βρεις σύντομα :smilea:

Νονε βρεθηκε :D στειλε και μια ευχουλα τωρα για να πιασω το λαχειο αλλα αν γινεται πες τους να μου το φερουν απ'το σπιτι γιατι δεν τα παω καλα με τα πρακτορεια.:bigcry:

Να στε καλα παιδες, απιστευτο συναισθημα να περνεις κατι δικο σου πισω ,αθικτο.:eek:


:a44: :a34: :a08:

taxydromos
14/07/2008, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Νονε βρεθηκε :D στειλε και μια ευχουλα τωρα για να πιασω το λαχειο αλλα αν γινεται πες τους να μου το φερουν απ'το σπιτι γιατι δεν τα παω καλα με τα πρακτορεια.:bigcry:

Να στε καλα παιδες, απιστευτο συναισθημα να περνεις κατι δικο σου πισω ,αθικτο.:eek:


:a44: :a34: :a08:

bravo re!:beer:

ελα δελεαρ κερασι σημερα...

DimChios
14/07/2008, 17:53
πως εγινε ρε? πες!

:smilea:

zephyr1
14/07/2008, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
πως εγινε ρε? πες!

:smilea:

Μητσε σ'ευχαριστω καταρχιν που εισαι ο μονος που καταλαβες οτι ειμαι ιδιος ο γιος μου.:beer:

Στην παραλια που πηγα υπαρχει ενας φιλος που μενει εκει και μολις τον ειδα ,ειπα αυτος θα ξερει τι εχει παιχτει.
Μου ειπε οτι ο αδερφος του βρηκε ενα κρανος αλλα αλλο χρωμα, του εδωσα τηλ. και αφου τσεκαρε :winka: με πηρε και μου ειπε βρεθηκε ελα παρτο.
Πρεπει να στεναχωρεθηκε λιγο γιατι καταλαβα οτι περιμενε να τελειωσει το καλοκαιρι και μετα να το φορεσει.:lol:

Ετσι γιναμε με 2 κρανη.Σουπερ :beer: :)

DimChios
14/07/2008, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Μητσε σ'ευχαριστω καταρχιν που εισαι ο μονος που καταλαβες οτι ειμαι ιδιος ο γιος μου.:beer:

Στην παραλια που πηγα υπαρχει ενας φιλος που μενει εκει και μολις τον ειδα ,ειπα αυτος θα ξερει τι εχει παιχτει.
Μου ειπε οτι ο αδερφος του βρηκε ενα κρανος αλλα αλλο χρωμα, του εδωσα τηλ. και αφου τσεκαρε :winka: με πηρε και μου ειπε βρεθηκε ελα παρτο.
Πρεπει να στεναχωρεθηκε λιγο γιατι καταλαβα οτι περιμενε να τελειωσει το καλοκαιρι και μετα να το φορεσει.:lol:

Ετσι γιναμε με 2 κρανη.Σουπερ :beer: :)



ειδες αμα εισαι λαμογιο? εχεις τις ακρες σου!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ωραιος ρε! μπραβο!

:beer: :beer: :beer: